Resultater Finntjernløpet 2008

Resultater     Finntjernløpet
       
Follebu Skiklubb/Rudsbygd IL 20. januar 2008
       
Klasse Navn Klubb Sluttid
G 15-16 år Erland Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 1:27:36
  Gaute Hovde Bø Lom IL 1:29:04
  Martin Øvstehage Vestringen IL 1:31:26
  Martin Clausen Bekkelien Kjelsås IL - ski 1:40:31
  Kjetil Tyrom Follebu Skiklubb 1:46:38
Klasse Navn Klubb Sluttid
J 15-16 år Sigrid Nordgården Vestringen IL 1:31:37
  Hege Staum Follebu Skiklubb 1:45:58
  Vibeke Linn Follebu Skiklubb 1:47:50
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 19-20 år Marianne Øvstehage Vestringen IL 1:46:44
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 26-30 år Claudia Reithofer BUL/Heming 1:27:33
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 31-35 år Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 1:47:07
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 41-45 år Ingelin Clausen Sørbråten IL 1:37:11
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 46-50 år Guri Mette Sollien Torpa Ski 1:44:36
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 51-55 år Bente S. Kjærnes Skiveteranen 1:26:46
Klasse Navn Klubb Sluttid
K 66-70 år Aud Nordlunde Follebu Skiklubb 1:59:43
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 17-18 år Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 1:34:44
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 21-25 år Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 1:14:54
  Oddvin Offigstad Øyer-Tretten IF 1:14:57
  Lars Rudi Ringebu/Fåvang 1:17:25
  Lars Hovde Bakke Rudsbygd IL 1:17:37
  Magnus Bleken Rudsbygd IL 1:19:01
  Martin Grothe Lien Heming 1:23:55
  Anders Hagehaugen Gausdal Skilag 1:27:14
  Ole Amund Øvstehage Vestringen IL 1:38:09
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 26-30 år Trond Presterud Rudsbygd IL 1:28:36
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 31-35 år Kristian Nergården Vestringen IL 1:26:01
  Roar Lunna Brøttum IL 1:27:32
  Børre Storhagen Lillehammer Skiklub 1:39:05
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 36-40 år Øyvind Viken Team G-sport/Åsmarka IL 1:12:30
  Tor Erik Bakken Øyer-Tretten IF 1:15:55
  Ivar Johansen Østre Toten Skilag 1:16:55
  Jørn Hemma Team G-Sport Lillehammer 1:17:10
  Geir Evensen Søre Ål IL 1:20:31
  Richard Høgås Team G-Sport 1:21:35
  Ola Idar Løkken Gausdal Skilag 1:24:22
  Ståle Størdal Team G-Sport Lillehammer 1:27:18
  Arnfinn Nereng Hydro BIL 1:27:36
  Bernt Tennstrand Mesnalia Skiklubb 1:33:43
  Steinar Nyheim Rudsbygd IL 1:46:18
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 41-45 år Tor Håkon Viken Øyer-Tretten IF 1:13:59
  Øystein Engesveen Team G-Sport Lillehammer/Motek 1:17:44
  Andres Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 1:17:55
  Jon Hanestad Gausdal Skilag 1:19:06
  Eirik Røysheim Team G-sport 1:20:38
  Ståle Hamnes Team G-sport 1:24:05
  Ole Markus Huuse Team G-Sport Lillehammer 1:25:32
  Hallgeir Haug Lyn Ski 1:25:58
  Svein Olav Midtlien Vestringen IL 1:27:47
  Kjell Rusten Øyer-Tretten IF 1:28:40
  Ståle Bekkelien Sørbråten IL 1:29:11
  Arnt Steinar Olasveen Lillehammer Skiklub 1:35:47
  Ole Christian Lunna Brøttum IL 1:44:23
  Arne Nyheim   2:04:54
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 46-50 år Jon Evensen Mesnalia Skilag 1:12:30
  Bjørn Ola Sætha Øyer-Tretten IF 1:19:09
  Tor Anders Johansen Team G-Sport Lillehammer 1:22:44
  Trond Buhaug Gjensidige 1:23:05
  Bjørn Offigstad Øyer-Tretten IF 1:24:06
  Tor Nordskog Harpefoss 1:25:53
  Hans Ivar Hattestad Vingrom IL 1:26:46
  Eivind Mæhlum Søre Ål IL 1:31:05
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 51-55 år Svein Roger Løken Østre Toten Skilag 1:17:54
  Per Solbakken Lillehammer Skiklub 1:23:33
  Inge Øvstehage Vestringen IL 1:25:00
  Kjell Eide Lillehammer Skiklub 1:27:35
  Ketil Sollien Torpa Ski 1:28:14
  Arne Brandslien Follebu Skiklubb 1:28:46
  Narve Nilsen Lensbygda IL 1:31:38
  Erik Andreas Dahl Lillehammer Skiklub 1:39:44
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 56-60 år Olaf Pedersen Søre Ål IL 1:22:12
  Ole Bakke Rudsbygd IL 1:30:03
  Gudmund Forseth Vestringen IL 1:35:06
  Bjørn O. Sveinhaug Brøttum IL 1:35:46
  Arne Stonor Søre Ål IL 1:45:35
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 61-65 år Steinar Brekke Lillehammer Skiklub 1:27:13
  Rolf Rønning Høyskolen Lillehammer 1:27:42
  Einar Haugen Øyer-Tretten IF 1:32:08
  Hans Olav Haugen Follebu Skiklubb 1:38:58
Klasse Navn Klubb Sluttid
M 66-70 år Åge Magne Ludvigsen Lillehammer Skiklub 1:32:54
  Andreas Lillemoen Rudsbygd IL 1:52:14
Klasse Navn Klubb Sluttid


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +