Resultater Finsk Mesterskap - Kvinner - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Finsk Mesterskap

28. mars 2021

Saukkovaara - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 30 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
193ROPONEN Riitta-Liisa1978FIN1:22:32.90.0020.00
297KYLLOENEN Anne1987FIN1:23:02.8+29.924.83
3101PARMAKOSKI Krista1990FIN1:23:27.0+54.128.74
499MATINTALO Johanna1996FIN1:24:09.6+1:36.735.62
591MAKARAINEN Kaisa1983FIN1:24:22.6+1:49.737.72
695MONONEN Laura1984FIN1:26:34.1+4:01.258.96
781LAMSA Emmi1998FIN1:27:20.9+4:48.066.52
875ALUSNIEMI Sini1981FIN1:28:17.6+5:44.775.68
967IMMONEN Rebecca1998FIN1:28:30.8+5:57.977.81
1061LINDROOS Anni2001FIN1:29:20.6+6:47.785.85
1165HAGER Julia1996FIN1:29:43.7+7:10.889.58
1284LOUKUSA Eevakaisa1992FIN1:30:19.1+7:46.295.30
1340VENALAINEN Kati1975FIN1:30:59.7+8:26.8101.86
144JANKA Erika1995FIN1:31:14.1+8:41.2104.19
1477HAKALA Maija1984FIN1:31:14.1+8:41.2104.19
1680BOOK Josefiina1999FIN1:31:20.7+8:47.8105.25
1747RIIKOLA Roosa2001FIN1:31:33.5+9:00.6107.32
1835TOIVANEN Eveliina2000FIN1:31:39.1+9:06.2108.22
1949KIVIKKO Noora1990FIN1:31:41.6+9:08.7108.63
2057KOSKELA Salla1992FIN1:31:49.0+9:16.1109.82
212LAARI Sanna1990FIN1:32:05.5+9:32.6112.49
2285KAINULAINEN Anni1992FIN1:33:02.5+10:29.6121.69
2379LONKA Katariina1995FIN1:33:12.9+10:40.0123.37
2490HENRIKSSON Linnea1998FIN1:33:23.8+10:50.9125.13
25100KETTUNEN Oona1994FIN1:33:47.6+11:14.7128.98
2676PAJUNOJA Maaret1990FIN1:33:52.8+11:19.9129.82
2760JALONEN Heta1991FIN1:33:54.0+11:21.1130.01
2872TORVINEN Petra1994FIN1:34:16.8+11:43.9133.70
2969KAIJANSINKKO Siiri2001FIN1:34:20.4+11:47.5134.28
3071RAHKOLA Hennariikka1992FIN1:34:45.6+12:12.7138.35

3154ALATALO Sanni1997FIN1:35:21.2+12:48.3144.10
3234AHOKAS Iina1990FIN1:35:42.1+13:09.2147.47
3342POLLARI Terhi1984FIN1:35:42.3+13:09.4147.51
3488JYLHA Vilma1996FIN1:35:50.7+13:17.8148.86
3563HAAPALA Ida2001FIN1:35:54.4+13:21.5149.46
3678KARKKULAINEN Laura1992FIN1:36:52.5+14:19.6158.84
3782HUUSKONEN Tiia1985FIN1:36:56.6+14:23.7159.51
3827SANDNAS Rebecca2004FIN1:37:05.2+14:32.3160.90
3930SIPPUS Marie1986FIN1:37:07.5+14:34.6161.27
4011HAMARI Henna2001FIN1:37:23.2+14:50.3163.80
4150SAILYNOJA Miia1994FIN1:38:14.0+15:41.1172.01
4270VUOLLET Iida2003FIN1:38:27.7+15:54.8174.22
4394RYYTTY Vilma2001FIN1:38:32.4+15:59.5174.98
4432JUUSKA Roosa1996FIN1:38:44.2+16:11.3176.89
4523KAIPAINEN Anni1996FIN1:38:57.6+16:24.7179.05
4668ERONEN Merja1991FIN1:39:12.6+16:39.7181.47
4718UKKONEN Saana1996FIN1:39:33.9+17:01.0184.91
4866NIEMELA Hilla2001FIN1:39:40.1+17:07.2185.91
4936LINDVALL Jennie1995FIN1:39:47.8+17:14.9187.16
5041VIIRUMAKI Petra1996FIN1:40:18.2+17:45.3192.07
5128ANTELL Jennifer1993FIN1:40:20.1+17:47.2192.38
5216IRVANKOSKI Emilia2002FIN1:40:28.3+17:55.4193.70
5326LONNQVIST Rebecca2001FIN1:40:46.0+18:13.1196.56
5462ANTTOLA Ella1999FIN1:40:54.5+18:21.6197.93
5529IDSTROM Tiina1988FIN1:41:06.1+18:33.2199.81
5620KANERVA Vilma2002FIN1:41:46.4+19:13.5206.32
5764HAMALAINEN Emma1992FIN1:41:58.0+19:25.1208.19
5831NYFORS Amanda2000FIN1:42:27.6+19:54.7212.97
5943NEUVONEN Anniina2000FIN1:42:45.2+20:12.3215.81
6038HAASANEN Eeva2003FIN1:42:49.2+20:16.3216.46

6137HARJU Maria1987FIN1:43:01.3+20:28.4218.41
6253LEINAMO Sonja2002FIN1:43:06.1+20:33.2219.19
6317KURONEN Jonna1974FIN1:43:23.1+20:50.2221.93
641JUNTUNEN Jonna1995FIN1:43:43.6+21:10.7225.25
6512MAKI Janette1992FIN1:43:57.7+21:24.8227.52
6613HAMALAINEN Katariina1991FIN1:43:59.5+21:26.6227.81
678WESTERLUND Teodora2004FIN1:44:11.5+21:38.6229.75
6896KATAJALA Nea1995FIN1:44:16.7+21:43.8230.59
6922VARJUS Hanna1994FIN1:44:47.4+22:14.5235.55
7014NURMI Eeva1992FIN1:45:00.3+22:27.4237.63
7146NEUVONEN Katariina2000FIN1:45:40.9+23:08.0244.19
7244JORONEN Sofia1998FIN1:45:44.0+23:11.1244.69
7319WIKSTROM Bettina1999FIN1:46:23.4+23:50.5251.06
743KERANEN Jenni1999FIN1:46:59.5+24:26.6256.89
756RANTO Tellervo1996FIN1:49:52.4+27:19.5284.81
7610TUOMINEN Lotta1984FIN1:56:47.2+34:14.3351.81
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
7PUROLA Sanna-Mari1997FIN
24VANSKA Nina2001FIN
39HAKOMAKI Emmi1998FIN
51TORVINEN Elsa2003FIN
56REPO Marja-Terttu1990FIN
73PITKANEN Marjaana1991FIN
86TOSSAVAINEN Eevi-Inkeri2003FIN
92UKKOLA Johanna1993FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
5LEHTONEN Venla1995FIN
9MARTIKKALA Sanna1993FIN
15NIKKINEN Heidi2001FIN
21BOREN Maija2004FIN
25OIKKONEN Sanni2000FIN
33VUOLLE Saana2000FIN
45SAARI Amanda2000FIN
48VESTENIUS Jonna2002FIN
52JYRKINEN Emma1998FIN
55HEISKANEN Heli1981FIN
58VUOLLE Senni1996FIN
59SOYRINKI Aija1996FIN
74JULIN Andrea1994FIN
83LYLYNPERA Katri1994FIN
87NISSINEN Vilma1997FIN
89PIIPPO Eveliina1998FIN
98KIRVESNIEMI Anita1990FIN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse