RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Finsk Mesterskap - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Finsk Mesterskap

26. mars 2021

Saukkovaara - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1151NISKANEN Iivo1992FIN39:12.40.0020.00
2147HAKOLA Ristomatti1991FIN39:47.4+35.031.90
3149HYVARINEN Perttu1991FIN40:05.2+52.837.96
4133KORPELA Heikki1990FIN40:46.2+1:33.851.90
5135HAARALA Juuso1996FIN41:12.3+1:59.960.78
6143MAKI Joni1995FIN41:25.9+2:13.565.40
7115AHONEN Ville1994FIN41:31.6+2:19.267.34
8145VUORELA Markus1996FIN41:33.3+2:20.967.92
9121SARKKINEN Joonas1994FIN41:36.2+2:23.868.90
10131STAHLBERG Alexander2002FIN41:40.3+2:27.970.30
11120MAKELA Juuso1994FIN41:45.6+2:33.272.10
12123RUUSKANEN Arsi1999FIN41:49.9+2:37.573.56
13113KOIVISTO Petteri2000FIN41:59.9+2:47.576.96
14102KINNUNEN Miikka1991FIN42:00.0+2:47.677.00
15119VUORELA Johannes2000FIN42:06.3+2:53.979.14
16141LEPISTO Lauri1996FIN42:12.1+2:59.781.11
17137MIKKONEN Juho1990FIN42:14.7+3:02.382.00
18105SIPILA Turo1997FIN42:19.1+3:06.783.49
19111ANTTOLA Niko2003FIN42:27.1+3:14.786.21
2099NIKANDER Aku1990FIN42:30.9+3:18.587.51
2140NURMI Juha1998FIN42:31.8+3:19.487.81
22129MANTERE Timo1983FIN42:37.2+3:24.889.65
23142VUORINEN Lassi1998FIN42:41.5+3:29.191.11
24132KARKKULAINEN Jussi1996FIN42:53.5+3:41.195.19
25107VALIKAINEN Eelis2000FIN42:54.1+3:41.795.40
26117HONKIMAA Antti1992FIN43:02.2+3:49.898.15
27128LIEKARI Emil2001FIN43:10.1+3:57.7100.84
28130KUORELAHTI Topi1991FIN43:16.6+4:04.2103.05
29106KOSKELA Niko1990FIN43:17.4+4:05.0103.32
30125KARPPANEN Miro1998FIN43:28.8+4:16.4107.20

3173POIKONEN Verneri1998FIN43:36.0+4:23.6109.64
32126HOKKA Oskari1999FIN43:36.6+4:24.2109.85
33140MANNILA Lauri1998FIN43:40.0+4:27.6111.00
3483LUKKARINEN Roni1999FIN43:48.3+4:35.9113.83
35112HOGNABBA August1998FIN43:54.9+4:42.5116.07
3689HIETANEN Markus1995FIN43:57.5+4:45.1116.96
3781HAAPAKANGAS Roope1997FIN44:01.8+4:49.4118.42
3886HUTTUNEN Topi1993FIN44:02.2+4:49.8118.55
39103HAMALAINEN Vili1994FIN44:03.8+4:51.4119.10
40136KUUSELA Mikko1987FIN44:07.2+4:54.8120.26
4145VUOLLET Eero1997FIN44:08.3+4:55.9120.63
4292RANTALA Eero2003FIN44:09.8+4:57.4121.14
4362KUUTTINEN Patrik2000FIN44:16.7+5:04.3123.49
4455HYYRYLAINEN Juha1989FIN44:17.8+5:05.4123.86
45110KOPONEN Joona1997FIN44:19.3+5:06.9124.37
46108KARTANO Antti1994FIN44:20.5+5:08.1124.78
4793HOGNABBA Oscar1994FIN44:22.4+5:10.0125.42
47109MOILANEN Niilo2001FIN44:22.4+5:10.0125.42
4937MUKKALA Jonni2000FIN44:23.4+5:11.0125.76
50104AHOKAS Niila1989FIN44:26.0+5:13.6126.65
5134TORVINEN Petri1991FIN44:27.0+5:14.6126.99
5239HAKAMIES Antti1986FIN44:28.1+5:15.7127.36
53148VINKANHARJU Waltteri1995FIN44:29.9+5:17.5127.97
5490NORDSTROM Jonas1997FIN44:30.8+5:18.4128.28
55118STENMAN Tino2001FIN44:35.6+5:23.2129.91
5661KASANEN Markus2000FIN44:37.2+5:24.8130.46
5726OJA Jirka2004FIN44:39.6+5:27.2131.27
5859SVARTSJO Alex1999FIN44:40.7+5:28.3131.65
59146RASANEN Veli-Matti1994FIN44:44.4+5:32.0132.91
6082RANTAHALVARI Leo1999FIN44:46.5+5:34.1133.62

6187PONTINEN Teemu1994FIN44:49.9+5:37.5134.78
62124HAKALA Karri1996FIN44:56.3+5:43.9136.95
6366NEUVONEN Juho1997FIN44:56.4+5:44.0136.99
64100HEINONEN Matias1996FIN45:00.9+5:48.5138.52
6564SUNDQVIST Benjamin1998FIN45:01.7+5:49.3138.79
66114POIKKIMAKI Miska2000FIN45:02.0+5:49.6138.89
6788SAARELA Ville-Petteri1989FIN45:03.4+5:51.0139.37
6853STENBACKA Wilhelm1990FIN45:04.0+5:51.6139.57
6978MATTILA Juuso2000FIN45:05.9+5:53.5140.22
7079MATTILA Petteri2001FIN45:11.0+5:58.6141.95
7170HOLMGREN Benjamin1997FIN45:12.0+5:59.6142.29
7294HARJU Iiro-Mikko1995FIN45:21.0+6:08.6145.35
7363HARKONEN Valtteri1985FIN45:22.5+6:10.1145.86
7471NYMAN Arttu1989FIN45:27.6+6:15.2147.60
7576KOTRO Vaino2000FIN45:28.6+6:16.2147.94
7665HEINIMAA Valtteri2002FIN45:32.7+6:20.3149.33
7777PURANEN Eerik1987FIN45:38.0+6:25.6151.13
78150TOSSAVAINEN Juuso1998FIN45:38.2+6:25.8151.20
7938HAPPONEN Ville1995FIN45:41.4+6:29.0152.29
8030HALONEN Juho1988FIN45:46.5+6:34.1154.02
8160HAGGMAN Aaron2003FIN45:48.5+6:36.1154.70
8291HEIKKILA Miika1996FIN45:52.3+6:39.9156.00
83116TOIVANEN Elmeri1998FIN45:52.5+6:40.1156.07
8484ERKKILA Henri1998FIN45:54.0+6:41.6156.58
8544UUSITALO Iiro2002FIN45:55.9+6:43.5157.22
8695MATTILA Wiljam2000FIN46:10.6+6:58.2162.22
8746NYMAN Santtu1991FIN46:11.4+6:59.0162.49
8874MELNITS Ike2003FIN46:29.3+7:16.9168.58
8931TAIPALE Aapo2001FIN46:31.4+7:19.0169.29
8932KARPPANEN Pekka1993FIN46:31.4+7:19.0169.29

9158MAKINEN Elias2003FIN46:37.2+7:24.8171.27
9272PALO Jukka1988FIN46:37.8+7:25.4171.47
9333MALMBERG Markus1999FIN46:40.1+7:27.7172.25
9443KAARIO Arttu2000FIN46:42.8+7:30.4173.17
9557MATTILA Jaakko2002FIN46:43.5+7:31.1173.41
9641LAUREN Petteri1998FIN46:50.1+7:37.7175.65
973KORHONEN Matti1995FIN46:52.4+7:40.0176.44
9854GRONLUND Timo Juhani1987BOL46:56.0+7:43.6177.66
9912PYHAJARVI Lauri1996FIN46:56.2+7:43.8177.73
10035JUUTINEN Oskari2000FIN46:57.1+7:44.7178.03
10152HJERPE Casper2001FIN46:59.4+7:47.0178.82
10275RAUSSI Vesa1996FIN46:59.8+7:47.4178.95
10318TOIVONEN Eevert1997FIN47:01.5+7:49.1179.53
10467JUNTUNEN Eemil2003FIN47:05.2+7:52.8180.79
10549KLEMOLA Otso1993FIN47:12.2+7:59.8183.17
10628LEIKAS Santeri2001FIN47:19.7+8:07.3185.72
10720PARANTAINEN Ville1998FIN47:23.2+8:10.8186.91
10819INGMAN Erik1999FIN47:44.0+8:31.6193.98
10911SMEDS Jacob2003FIN47:47.2+8:34.8195.07
11025HAMALAINEN Juuso1997FIN47:55.1+8:42.7197.76
11115VAHAVIHU Jukka2001FIN48:02.5+8:50.1200.28
11227VALIKAINEN Elias1998FIN48:05.4+8:53.0201.26
11316PONNIKAS Iisakki1999FIN48:09.4+8:57.0202.62
11456JUSSILA Jussi2000FIN48:12.4+9:00.0203.64
11523HUUSKONEN Toni1989FIN48:19.8+9:07.4206.16
11613KOMU Lasse2003FIN48:34.6+9:22.2211.19
11721VAAHTO Lauri1997FIN48:36.3+9:23.9211.77
1184LINNASAARI Kalle1997FIN48:40.8+9:28.4213.30
11924HIETAHARJU Aku1997FIN48:43.7+9:31.3214.29
12029KANTANEN Erno1998FIN48:52.7+9:40.3217.35

12114RANTO Tuomas1999FIN49:13.3+10:00.9224.35
12210UUSITALO Janne1993FIN49:37.9+10:25.5232.72
1237JARVELA Aki1990FIN49:54.5+10:42.1238.36
1249VAHAVIHU Lauri2001FIN51:17.9+12:05.5266.73
12517HANNULA Elias2003FIN51:46.5+12:34.1276.45
1266THORS Ivar2002FIN52:11.4+12:59.0284.92
1275NISSINEN Veeti1999FIN54:44.8+15:32.4337.09
1281RAISANEN Ilmo1989FIN56:09.4+16:57.0365.86
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
2KETO Jani1994FIN
36MANNILA Eero2001FIN
47RANTALA Jussi2003FIN
50AHVENJARVI Antti2000FIN
68SANTASALO Tomi1999FIN
69VIRKKALA Leevi2001FIN
80KYMAELAEINEN Petteri1988FIN
85HYYTIAINEN Jussi2002FIN
97HYVONEN Matias2002FIN
101BENNERT Nico2000FIN
144PARANTAINEN Kalle1999FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
8SOININEN Ville1993FIN
22VAANANEN Kristian1999FIN
42NIKANDER Markus1997FIN
48PENNANEN Valtteri2001FIN
51RUUSKANEN Erno2002FIN
96JARVA Olli1985FIN
98LAITILA Olli-Pekka2001FIN
122EROLA Santeri1994FIN
127SUHONEN Verneri1997FIN
134HUSU Niko1998FIN
138LAHDEMAKI Sami1992FIN
139LUUSUA Ari1988FIN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse