UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Finsk Mesterskap - Menn - 50 km - 2021


Annonse

Resultater Finsk Mesterskap

28. mars 2021

Saukkovaara - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 50 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1166NISKANEN Iivo1992FIN2:06:53.00.0020.06
2142VARIS Kari1983FIN2:12:32.6+5:39.655.75
3162HAKOLA Ristomatti1991FIN2:14:06.7+7:13.765.63
4148IKONEN Joel1994FIN2:14:29.1+7:36.167.99
5131HOKKA Oskari1999FIN2:15:06.0+8:13.071.87
6164HYVARINEN Perttu1991FIN2:16:21.4+9:28.479.79
7156LEHTONEN Lari1987FIN2:17:34.9+10:41.987.51
8127TIILIKAINEN Tino1987FIN2:18:09.6+11:16.691.16
9160VUORELA Markus1996FIN2:18:51.2+11:58.295.53
10146KORPELA Heikki1990FIN2:18:58.7+12:05.796.32
11128VUORELA Johannes2000FIN2:19:00.6+12:07.696.52
12114PIRNESKOSKI Santeri1998FIN2:19:08.5+12:15.597.35
13139HUSU Niko1998FIN2:19:25.2+12:32.299.10
14130SARKKINEN Joonas1994FIN2:19:30.9+12:37.999.70
159UUSIVIRTA Risto1992FIN2:19:51.1+12:58.1101.83
1699LIPSANEN Jeremias1995FIN2:20:51.4+13:58.4108.16
17126MAKELA Juuso1994FIN2:21:00.9+14:07.9109.16
18134KARPPANEN Miro1998FIN2:21:10.2+14:17.2110.14
19138LINDHOLM Remi1998FIN2:21:22.9+14:29.9111.47
20124TOIVANEN Elmeri1998FIN2:21:35.4+14:42.4112.79
21151VUORINEN Lassi1998FIN2:21:37.3+14:44.3112.99
22147LAHDEMAKI Sami1992FIN2:22:02.2+15:09.2115.60
23132RUUSKANEN Arsi1999FIN2:22:03.8+15:10.8115.77
24123HOGNABBA August1998FIN2:23:01.5+16:08.5121.83
25136SUHONEN Verneri1997FIN2:23:09.7+16:16.7122.69
26119SIPILA Turo1997FIN2:23:15.8+16:22.8123.34
27150HAARALA Juuso1996FIN2:23:46.0+16:53.0126.51
2889LANTTA Matias1998FIN2:24:02.5+17:09.5128.24
29157VINKANHARJU Waltteri1995FIN2:24:06.9+17:13.9128.71
3086MOILANEN Vilho1992FIN2:24:37.4+17:44.4131.91

315AITTOLAMPI Eero1997FIN2:25:08.3+18:15.3135.16
32165HONKIMAA Antti1992FIN2:25:17.9+18:24.9136.17
3395MAUNUKSELA Ville1989FIN2:25:23.1+18:30.1136.71
34118AHOKAS Niila1989FIN2:25:39.0+18:46.0138.38
3596ERKKILA Henri1998FIN2:25:43.8+18:50.8138.89
3694LUKKARINEN Roni1999FIN2:25:50.2+18:57.2139.56
37144STAHLBERG Alexander2002FIN2:26:01.6+19:08.6140.76
3846HOKKA Juho1999FIN2:26:25.8+19:32.8143.30
39115KINNUNEN Miikka1991FIN2:26:27.9+19:34.9143.52
40155RASANEN Veli-Matti1994FIN2:26:59.9+20:06.9146.89
41153PARANTAINEN Kalle1999FIN2:27:02.9+20:09.9147.20
42137KARKKULAINEN Jussi1996FIN2:27:07.2+20:14.2147.65
4391SIMILAE Tero1980FIN2:27:52.7+20:59.7152.43
44120VALIKAINEN Eelis2000FIN2:27:54.0+21:01.0152.57
45111HAKKINEN Janne1984FIN2:27:55.9+21:02.9152.77
46112HEINONEN Matias1996FIN2:28:09.8+21:16.8154.23
47106HOGNABBA Oscar1994FIN2:29:07.7+22:14.7160.31
48110VAKKILA Ville1999FIN2:30:08.2+23:15.2166.67
49140PARTTIMAA Aleksi1997FIN2:30:29.9+23:36.9168.95
5021NORDMAN Eetu1985FIN2:30:40.0+23:47.0170.01
51125STENMAN Tino2001FIN2:30:42.9+23:49.9170.32
52104NORDSTROM Jonas1997FIN2:30:55.1+24:02.1171.60
5383SALO Jussi1991FIN2:31:38.7+24:45.7176.18
5481NEUVONEN Juho1997FIN2:31:45.1+24:52.1176.85
5560NURMI Juha1998FIN2:32:12.2+25:19.2179.70
56116HAMALAINEN Vili1994FIN2:32:17.4+25:24.4180.25
57107HARJU Iiro-Mikko1995FIN2:32:25.9+25:32.9181.14
5866VUOLLET Eero1997FIN2:33:12.8+26:19.8186.07
5982HOLMGREN Benjamin1997FIN2:33:22.2+26:29.2187.06
6042SEPPANEN Jonne1991FIN2:33:27.3+26:34.3187.59

6193RANTAHALVARI Leo1999FIN2:34:00.1+27:07.1191.04
6254TORVINEN Petri1991FIN2:34:18.1+27:25.1192.93
6358MUKKALA Jonni2000FIN2:34:46.7+27:53.7195.94
6469KLEMOLA Otso1993FIN2:35:20.2+28:27.2199.46
6580SUNDQVIST Benjamin1998FIN2:35:21.1+28:28.1199.55
6661VUOLLET Eino1993FIN2:35:31.5+28:38.5200.65
67100SAARELA Ville-Petteri1989FIN2:36:20.9+29:27.9205.84
6877KOTRO Tuomas1993FIN2:36:41.9+29:48.9208.04
6992HAAPAKANGAS Roope1997FIN2:36:43.0+29:50.0208.16
7032VIIPPOLA Aapo1999FIN2:36:45.7+29:52.7208.44
7152NATTINEN Niko1985FIN2:37:25.4+30:32.4212.61
7268KAUPPINEN Aki1987FIN2:38:21.3+31:28.3218.49
7319LAPPI Hannu1983FIN2:38:46.5+31:53.5221.14
7422REPO Juho2002FIN2:39:17.8+32:24.8224.43
7572GRONLUND Timo Juhani1987BOL2:39:46.5+32:53.5227.44
7651KARPPANEN Pekka1993FIN2:39:49.1+32:56.1227.72
7711PRIKS Morten1990EST2:39:51.3+32:58.3227.95
7884NYMAN Arttu1989FIN2:40:01.5+33:08.5229.02
7990KYMAELAEINEN Petteri1988FIN2:40:09.2+33:16.2229.83
8047HALONEN Juho1988FIN2:40:18.7+33:25.7230.83
818MANTTARI Marko1980FIN2:40:30.0+33:37.0232.01
8273HYYRYLAINEN Juha1989FIN2:41:11.9+34:18.9236.42
832KUMPUMAKI Samppo2002FIN2:41:52.2+34:59.2240.65
8471STENBACKA Wilhelm1990FIN2:41:59.5+35:06.5241.42
8550RYTKONEN Kalle1988FIN2:42:43.7+35:50.7246.06
8645RANTAHALVARI Onni1999FIN2:42:47.4+35:54.4246.45
8756FRIMAN Juho1993FIN2:44:12.9+37:19.9255.44
8867NYMAN Santtu1991FIN2:44:28.4+37:35.4257.07
8975MATTILA Jaakko2002FIN2:44:37.5+37:44.5258.02
9076SVARTSJO Alex1999FIN2:44:40.7+37:47.7258.36

9163AHTAVA Rasmus2001FIN2:44:41.3+37:48.3258.42
9244HAMALAINEN Juuso1997FIN2:44:52.0+37:59.0259.55
9340HUUSKONEN Toni1989FIN2:45:12.7+38:19.7261.72
944LEPPAMAKI Marko1971FIN2:45:19.3+38:26.3262.41
9535KNIF Viljam1990FIN2:45:27.5+38:34.5263.28
9665MUHONEN Ville2002FIN2:45:37.7+38:44.7264.35
9785PALO Jukka1988FIN2:46:07.8+39:14.8267.51
9812KIVILAHDE Juuso1996FIN2:47:10.5+40:17.5274.10
9948TERVALA Miska1997FIN2:47:30.7+40:37.7276.22
9979HARKONEN Valtteri1985FIN2:47:30.7+40:37.7276.22
10157RAIKKONEN Rasmus2003FIN2:47:40.5+40:47.5277.25
10233KOSKELA Aleksi1998FIN2:48:50.6+41:57.6284.62
10370AHVENJARVI Antti2000FIN2:49:21.8+42:28.8287.90
10413SEPPAE Esa1979FIN2:49:29.8+42:36.8288.74
10587PURANEN Eerik1987FIN2:49:35.7+42:42.7289.36
10641MAKELA Ville1984FIN2:49:41.8+42:48.8290.00
10720OIKKONEN Severi2002FIN2:52:35.9+45:42.9308.29
10829NORDMAN Axel2000FIN2:54:02.4+47:09.4317.38
10938VAAHTO Lauri1997FIN2:54:28.7+47:35.7320.15
11043HIETAHARJU Aku1997FIN2:55:23.8+48:30.8325.94
11136PONNIKAS Iisakki1999FIN2:55:41.1+48:48.1327.75
11226LINNASAARI Kalle1997FIN2:56:06.2+49:13.2330.39
11359HELKAMA Niilo2000FIN2:57:34.1+50:41.1339.63
11431JARVELA Aki1990FIN2:59:58.0+53:05.0354.75
11530VIITIKKO Eero1989FIN3:05:16.6+58:23.6388.23
11617HAKKINEN Kalle1995FIN3:11:09.9+1:04:16.9425.36
11715RAISANEN Ilmo1989FIN3:18:05.8+1:11:12.8469.06
11827NISSINEN Veeti1999FIN3:18:58.5+1:12:05.5474.60
1191LAHDELMA Onni-Kalle2000FIN3:23:23.1+1:16:30.1502.40
12025HYYPPA Simeon1993FIN3:31:31.5+1:24:38.5553.73

1216ETELAMAKI Roope2002FIN3:32:43.4+1:25:50.4561.28
1227HYYPPA Samuel1991FIN3:48:52.9+1:41:59.9663.16
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
14RANTA Jaakko1997FIN
16ETELAMAKI Roni2000FIN
23SAILY Tuomas1985FIN
28RANNIKKO Pyry2002FIN
37RUUSUNEN Otto1994FIN
39KOPONEN Jeri1994FIN
49TAIPALE Aapo2001FIN
53MALMBERG Markus1999FIN
64UUSITALO Iiro2002FIN
78LAITINEN Lauri-Aleksi1993FIN
98PONTINEN Teemu1994FIN
105HEIKKILA Miika1996FIN
117AHONEN Olli1999FIN
122KOPONEN Joona1997FIN
135KUORELAHTI Topi1991FIN
145SEPPALA Tero1996FIN
163AHONEN Ville1994FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
3KORHONEN Matti1995FIN
10MAANINKA Lauri2002FIN
18KUHANEN Seppo1961FIN
24PIRTTIJOKI Ville1987FIN
34RANTO Tuomas1999FIN
55JUUTINEN Oskari2000FIN
62NIKANDER Markus1997FIN
74JUSSILA Jussi2000FIN
88MATTILA Petteri2001FIN
97HUTTUNEN Topi1993FIN
101HIETANEN Markus1995FIN
102IDSTROM Reima1982FIN
103PYYKKO Veeti2002FIN
108JARVA Olli1985FIN
109HYVONEN Matias2002FIN
113BENNERT Nico2000FIN
121KARTANO Antti1994FIN
129EROLA Santeri1994FIN
133LIEKARI Emil2001FIN
141KUUSELA Mikko1987FIN
143HARJULA Tuomas1998FIN
149MANNILA Lauri1998FIN
152MIKKONEN Juho1990FIN
154LEPISTO Lauri1996FIN
158MAKI Joni1995FIN
159TOSSAVAINEN Juuso1998FIN
161KOIVISTO Petteri2000FIN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse