Resultater FIS Marathon Cup 2014/2015 - Menn


Annonse


Worldloppet & FIS Marathon Cup 2014/2015

Disse rennene har inngått:
La Sgambeda, Dolomitenlauf, Marcialonga, La Transjurassienne    
Tartu Maraton, American Birkebeiner, Bieg Piastow    
Engadin Skimarathon, UgraSki marathon

Menn

Plass Utøver Nasjon Poeng 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 NOVAK PETR CZE 442 80 80 40 80   24 100 2 36
2 CHAUVET BENOIT FRA 392 100 45   50   60 60 32 45
3 LIVERS TONI SUI 268 50 100           18 100
4 BONALDI SERGIO ITA 241 26 16   45   100 36 6 12
5 MOUGEL ADRIEN FRA 241 36 60   29   40 50   26
6 PERRILLAT COLLOMB CHRISTOPHE FRA 209 18 24       80 22 36 29
7 IVANOU ALIAKSEI BLR 195 20       40   45 10 80
8 REZAC Stanislav CZE 193     13 100     80    
9 WIBAULT Mathias FRA 176   36   24   50 18 24 24
10 DUVILLARD ROBIN FRA 140 60             80  
11 GAILLARD JEAN MARC FRA 140 40     60       40  
12 POIRRIER Bastien FRA 124       36     29 45 14
13 PAREDI SIMONE ITA 110 6 29       16 40 8 11
14 CHERNOUSOV Ilia RUS 100               100  
15 ROENNING Eldar NOR 100         100        
16 GJERDALEN Tord Asle NOR 100     100            
17 LAUGALAND Audun NOR 98     18   80        
18 AUKLAND Anders NOR 80     80            
19 Belov Evgeniy RUS 60                 60
20 FURGER Roman SUI 60               60  
21 BUISSON Emilien FRA 60   9       36     15
22 VAIKMAA MADIS EST 60 4 8     24   24    
23 HIMMA Martti EST 60         60        
24 PETTERSEN Oeystein NOR 60     60            
25 PERRILLAT BOITEUX Ivan FRA 55               15 40
26 GAILLARD Valentin FRA 52   10       29   13  
27 Tarantola Damien FRA 50                 50
28 RUEESCH Jason SUI 50               50  
29 HAMMER Martin NOR 50         50        
30 ERIKSSON Jens SWE 50     50            
31 KOSTNER Florian ITA 50   50              
32 TREINEN Alexander USA 45           45      
33 KARP Algo EST 45         45        
34 BERDAL Tore Bjoerseth NOR 45     45            
35 DOLIDOVICH SERGEI BLR 45 45                
36 MASHKOV ILYA RUS 44 22 22              
37 LECCARDI Valerio SUI 43     14         29  
38 KOSTNER JANMATIE ITA 41 15 26              
39 JEANNEROD Alexis FRA 40       40          
40 MARTINELLI Alan ITA 40   40              
41 GREGG Brian USA 39           32   7  
42 RISSANEN Jarmo FIN 36         36        
43 ELIASSEN Petter NOR 36     36            
44 SHIRIAEV SERGEY RUS 34 14 20              
45 Legkov Alexander RUS 32                 32
46 PLISKA JIRI CZE 32             32    
47 NAETTINEN Niko FIN 32         32        
48 YEUILLA Daniel ITA 32       32          
49 AUKLAND Joergen NOR 32     32            
50 KOZISEK Dusan CZE 32   32              
51 SORIN EGOR RUS 32 32                
52 PRIKS Morten EST 29         29        
53 HOELGAARD Stian NOR 29     29            
54 STAROSTIN MARK KZK 29 29                
55 MARSCHALL Philipp GER 26               26  
56 KLISZ PAWEL POL 26             26    
57 LIEBSCH Matthew Edward USA 26           26      
58 TEPPAN Vahur EST 26         26        
59 JAY Renaud FRA 26       26          
60 AHRLIN Jerry SWE 26     26            
61 BORMOLINI Nicolas ITA 25       16         9
62 MOELLER MARTIN DEN 25 13 12              
63 BRINK Joergen SWE 24     24            
64 MALYSHEV SERGEY KZK 24 24                
65 Safiullin Rifat RUS 22                 22
66 PASINI Fabio ITA 22               22  
67 JOHNSON Patrick USA 22           22      
68 KOLLO Andres EST 22         22        
69 OLEX Max GER 22       22          
70 SVAERD Oskar SWE 22     22            
71 Turyshev Sergey RUS 20                 20
72 GALLI Morris ITA 20               20  
73 IWANOWSKI DANIEL POL 20             20    
74 SINCLAIR David USA 20           20      
75 SIMONLATSER Timo EST 20         20        
76 WEIBEL Jérémy FRA 20       20          
77 JOHNSSON Jimmie SWE 20     20            
78 MILLEREAU JEREMIE FRA 19 8 11              
79 Ustiugov Sergey RUS 18                 18
80 ELLIOTT Tad USA 18           18      
81 MYRLAND Anders NOR 18         18        
82 BORMOLINI Thomas ITA 18       18          
83 BERHAULT Guillaume FRA 18   18              
84 Dementiev Eugeniy RUS 16                 16
85 BIELER Livio SUI 16               16  
86 CALLESEN Christoffer NOR 16     16            
87 THOMAS ERIC GER 16 16                
88 IVERSON Mark USA 15           15      
89 PEDERSEN Morten Eide NOR 15     15            
90 MONDON Thibault FRA 15   15              
91 CAPELLI Marino SUI 14               14  
92 EUSDEN Spencer USA 14           14      
93 SCHNETZER Michael GER 14   14              
94 Smolianin Andrey RUS 13                 13
95 DOUGHERTY Andrew USA 13           13      
96 PICARD David FRA 13   13              
97 KLEE Beda SUI 12               12  
98 VERMEER Gordon USA 12           12      
99 IMPOLA Bill SWE 12     12            
100 HERBURGER AURELIUS AUT 12 12                
101 SCHAAD Fabian SUI 11               11  
102 DAHL John Kristian NOR 11     11            
103 VARIS KARI FIN 11 11                
104 Petrov Kirill RUS 10                 10
105 TYNELL Daniel SWE 10     10            
106 EBNER LUKAS GER 10 10                
107 DANUSER Marius SUI 9               9  
108 NYGAARD Andreas NOR 9     9            
109 ANTOLEC JAN POL 9 9                
110 NILSSON Klas SWE 8     8            
111 HOEST Anders Moelmen NOR 7     7            
112 EBERHARTER Christian AUT 7   7              
113 MUKHIN RINAT KZK 7 7                
114 JOHANSSON Marcus SWE 6     6            
115 PHILIPOT Mickaël SUI 5               5  
116 DI CENTA Giorgio ITA 5     5            
117 ROJO IMANOL ESP 5 5                
118 BAUMANN Jonas SUI 4               4  
119 DAMMEN Kjetil Hagtvedt NOR 4     4            
120 LENTSCH Urban AUT 3               3  
121 BYSTROEM Fredrik SWE 3     3            
122 ALEV ALVAR JOHANNES EST 3 3                
123 TYNELL Rikard SWE 2     2            
124 MICHALEK MARIUSZ POL 2 2                
125 PRALONG Candide SUI 1               1  
126 TVEITEN Ivar NOR 1     1            
127 NESTEROV VADIM RUS 1 1                
128 Baklanov Dmitriy RUS 0                  
129 DZIADKOWIEC-MICHON Mariusz POL 0                  
130 ENGEL Clyde SUI 0                  
131 ENGEL Yann SUI 0                  
132 FARON ROBERT POL 0                  
133 Gafarov Anton RUS 0                  
134 GIOVINE Dario ITA 0                  
135 GRACZ BOGUSLAW POL 0                  
136 JANOWSKI KACPER POL 0                  
137 LIGOCKI MATEUSZ POL 0                  
138 MORAVEC MARTIN CZE 0                  
139 Naumenko Egor RUS 0                  
140 NOVOTNY Jiri CZE 0                  
141 PAZDERSKY MAREK CZE 0                  
142 PELLEGRINI Antonin FRA 0                  
143 POSPISEK Marek CZE 0                  
144 SKOWRON PIOTR POL 0                  
145 Solodovnikov Vladimir RUS 0                  
146 SOULA Oldrich CZE 0                  
147 STUCHLIK ZDENEK CZE 0                  
148 SUTTER Yohann FRA 0                  
149 Uskov Andrey RUS 0                  
150 VANOUS MARTIN CZE 0                  
151 ZLOEBL Thomas AUT 0                  
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse