Resultater Fjelldilten 2017



Resultater Fjelldilten
Lillehammer, Oppland - 3. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 28:23 +12:01 14:11
0 Ville Langgård Munch Lillehammer OK 23:13 +6:51 11:36
0 Einar Dalsegg Netland Fossum IF 17:08 +0:46 8:34
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:07 +1:45 9:03
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 24:32 +8:10 12:16
0 Ane Beitdokken Lillehammer OK 16:22   8:11
0 Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 30:06 +13:44 15:03
0 Peder Mo OL Toten-Troll 35:06 +18:44 17:33
0 Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 31:14 +14:52 15:37
0 Erik Beitdokken Lillehammer OK 16:35 +0:13 8:17
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 42:59 +26:37 21:29
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 1:00:35 +44:13 30:17
0 Julie Lindblad Øyer-Tretten IF 15:21   7:40
0 Markus Skappel Finsand Lillehammer OK 30:15 +13:53 15:07

D 11-12

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 26:54   8:58
2 Ida Øverli Støen Lillehammer OK 57:04 +30:10 19:01
3 Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 1:21:06 +54:12 27:02

D 13-14

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 34:23   9:02
2 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 36:22 +1:59 9:34
3 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 55:25 +21:02 14:35

D 17-20

6 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 1:11:49   10:52
2 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:20:30 +8:41 12:11
3 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:24:28 +12:39 12:47
4 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 1:37:32 +25:43 14:46
5 Guro Skari Berger Lillehammer OK 1:53:32 +41:43 17:12

D 21

7 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fanny Horn Birkeland Heming Orientering 1:10:53   9:19
2 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:25:58 +15:05 11:18

H -10

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Jakob Trøan Nittedal OL 1:00:11 +32:19 28:39
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 27:52   13:16
0 Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK 28:36 +0:44 13:37

H 11-12

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Rekve Lian Fossum IF 40:31   13:30
  Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK ikke startet    

H 13-14

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 34:10   8:59
2 Sindre Grøv Svensen Lillehammer OK 36:13 +2:03 9:31
3 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 1:02:09 +27:59 16:21

H 15-16

6 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Mo OL Toten-Troll 1:09:36   10:32

H 17-20

7 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 1:04:11   8:26
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:05:25 +1:14 8:36
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:14:20 +10:09 9:46
4 Erlend Brendstuen Halden SK 1:14:54 +10:43 9:51
5 Jostein Svaland Dale Vang OL 1:18:42 +14:31 10:21
6 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:24:43 +20:32 11:08

H 21

11 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Weltzien IL Tyrving 1:18:13   7:06
2 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 1:35:52 +17:39 8:42
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:42:29 +24:16 9:19
4 Kristoffer Magerøy Førde IL 1:55:00 +36:47 10:27
5 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:56:20 +38:07 10:34
6 Marius Staff OL Toten-Troll 2:13:09 +54:56 12:06
  Sveinung Syversen Hamar OK diskvalifisert    

D 35

6 600 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mari Jøranli Torpa OL ikke startet    
  Ingvild Gjessing Vang OL ikke startet    

H 35

7 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 57:25   7:33
2 Hans Trøan Nittedal OL 59:52 +2:27 7:52
3 Erik Paulsrud IL Koll 1:07:25 +10:00 8:52
4 Pål Stenberg Vang OL 1:13:19 +15:54 9:38
5 Lars Aurebekk Fredrikstad SK 1:14:35 +17:10 9:48
6 Anders Skjeset Vang OL 1:17:11 +19:46 10:09

D 45

5 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:05:42   11:56
2 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:10:25 +4:43 12:48
3 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:12:39 +6:57 13:12
4 Berit Danielsen IL Tyrving 1:13:44 +8:02 13:24

H 45

6 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 58:25   8:51
2 Morten Mosland Oppsal Orientering 59:16 +0:51 8:58

D 55

4 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 46:12   10:02
2 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 52:31 +6:19 11:25
3 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 55:32 +9:20 12:04
4 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 57:14 +11:02 12:26
5 Bente Landmark Fossum IF 1:01:36 +15:24 13:23
6 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 1:05:00 +18:48 14:07
7 Gro Ellegaard Vang OL 1:22:02 +35:50 17:50
8 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 1:27:01 +40:49 18:55

H 55

5 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Markset IL Koll 52:49   9:15
2 Onno Verberne OL Toten-Troll 53:16 +0:27 9:20
3 Eirik Tandrevold Fossum IF 54:19 +1:30 9:31
4 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 54:52 +2:03 9:37
5 Arne Arnesen Hamar OK 58:10 +5:21 10:12
6 Stein Arne Negård Vang OL 1:03:19 +10:30 11:06
7 Andreas Huber Hamar OK 1:05:33 +12:44 11:30
8 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:07:52 +15:03 11:54
9 Bjørn Offigstad Øyer-Tretten IF 1:10:29 +17:40 12:21
10 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:34:08 +41:19 16:30
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet    

D 65

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 59:07   14:46
2 Sidsel Graff-Iversen Fossum IF 1:05:06 +5:59 16:16
  Sylvia Andersen Elverum OK ikke startet    

H 65

4 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Trøan Hadeland OL 45:00   9:46
2 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 51:14 +6:14 11:08
3 Ola Brox OL Toten-Troll 54:13 +9:13 11:47
4 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:17:14 +32:14 16:47
5 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:32:41 +47:41 20:08
  Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF diskvalifisert    

D 70

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 1:08:09   17:02
2 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:46:34 +38:25 26:38
  Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert    

H 70

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Birger Skansen Rudsbygd IL 43:05   10:46
2 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 45:11 +2:06 11:17
3 Trond Feiring Hamar OK 46:46 +3:41 11:41
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 47:19 +4:14 11:49
5 Terje Malm Hamar OK 59:02 +15:57 14:45
6 Bjørn Sandelien Heming Orientering 59:16 +16:11 14:49
  Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK diskvalifisert    
  Kjell Gorm Røkke IL Tyrving ikke startet    

D 75

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Dahlen Ringerike OL 1:03:20   15:50
2 Torid Kvaal Freidig 1:05:04 +1:44 16:16
  Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL ikke startet    

H 75

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Høiås Vang OL 47:28   11:52
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 56:10 +8:42 14:02
3 Helge Bjaaland Heming Orientering 59:54 +12:26 14:58
4 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:06:53 +19:25 16:43
5 Gunnar Østerbø Freidig 1:10:54 +23:26 17:43
6 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:22:53 +35:25 20:43
  Tormod Dahlen Ringerike OL diskvalifisert    
  Arne Svalund Øyer-Tretten IF ikke startet    

D 50

4 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Guri Jevne Hamar OK 51:25   11:10
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 56:33 +5:08 12:17
3 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:28:58 +37:33 19:20

H 50

6 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:12:40   11:00
2 Henrik Vaage Bækkelagets SK 1:19:49 +7:09 12:05
3 Svein Thorsberg Grue IL 1:35:09 +22:29 14:25

D 60

4 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 47:42   11:55
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 52:09 +4:27 13:02
3 Lis Dæhli Løten o-lag 55:21 +7:39 13:50
4 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 56:46 +9:04 14:11
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:00:24 +12:42 15:06
6 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:10:08 +22:26 17:32
  Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL ikke startet    

H 60

5 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 49:55   9:04
2 Sigurd Dæhli Løten o-lag 54:53 +4:58 9:58
3 Øystein Ruud Fredrikstad SK 56:37 +6:42 10:17
4 Kjell Magne Nordvi Grue IL 1:17:41 +27:46 14:07
5 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:18:57 +29:02 14:21
6 Jan Sveen Raumar Orientering 1:29:43 +39:48 16:18
7 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:33:22 +43:27 16:58
  Bård Natvig Nittedal OL ikke startet    

D 17AK

4 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 1:00:31   13:09
2 Stine Austad Raumar Orientering 1:25:52 +25:21 18:40
  Sunniva Nergaard Berg Stokke IL diskvalifisert    
  Karen Omland IL Koll diskvalifisert    

H 17AK

5 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 44:30   7:48
2 Endre Stokseth Nydalens SK 48:53 +4:23 8:34
3 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 53:17 +8:47 9:20
4 Odd Arne Lian IL Koll 1:02:06 +17:36 10:53
5 Ole Grini Johansen IL Tyrving 1:04:14 +19:44 11:16
6 Fredrik Sveen Vang OL 1:09:37 +25:07 12:12
7 Ole Johan Bråten Vang OL 1:11:25 +26:55 12:31
8 Edvard Horn Welle-Strand Lillehammer OK 1:14:37 +30:07 13:05
9 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 1:32:33 +48:03 16:14

D 13-16N

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Lindblad Øyer-Tretten IF 20:41   7:23

D 17C

4 300 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 45:35   10:36
2 Ida Natås Nydalens SK 50:26 +4:51 11:43
3 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 50:46 +5:11 11:48
4 Guro Mo OL Toten-Troll 52:44 +7:09 12:15
5 Pernille Hamre Skoglund Nøtterøy IL 56:52 +11:17 13:13
6 Kari Svingheim Lillehammer OK 59:51 +14:16 13:55
7 Hege Gunnerød Asker Skiklubb 1:03:43 +18:08 14:49
8 Kristine Amlie IL Tyrving 1:10:22 +24:47 16:21
9 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 1:12:16 +26:41 16:48
10 Eli Stensli Løten o-lag 1:13:15 +27:40 17:02
11 Ingvild Mohr Hansen Ås-NMBU Orientering 1:18:17 +32:42 18:12
12 Hilde Mæhlum Bjerkestuen Lillehammer OK 2:00:15 +1:14:40 27:57
  Berit Dalheim Lunderseter IL diskvalifisert    
  Monica Renate Trøan Nittedal OL ikke startet    

H 17C

4 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Berg Øyer-Tretten IF 57:01   13:15

D 17N

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Mortensen IL Koll 32:10   11:29

H 17N

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bo Lindblad Øyer-Tretten IF 16:06   5:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +