Resultater Fjelldilten / KM Hedmark og Oppland - Langdistanse 2015



Resultater Fjelldilten / KM Hedmark og Oppland - Langdistanse
Lillehammer, Oppland - 5. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ane Beitdokken Lillehammer OK 26:29   15:34
  Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 25:26   14:57
  Mira Bjørnbekk-Dalsrud Vang OL 19:11   11:17
  Julie Blien Lunderseter IL 41:34   24:27
  Helene Brekken Gjø-Vard OL 25:30   15:00
  Eskil Brobakken Snertingdal IF Orientering 16:30   9:42
  Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 15:22   9:02
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 25:42   15:07
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll 16:07   9:28
  Jakob M. Gløersen Fredrikstad SK 13:42   8:03
  Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 11:45   6:54
  Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 15:50   9:18
  Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 34:29   20:17
  Thomas Kalgraff Ringsaker OK 19:07   11:14
  Even Lien Gjø-Vard OL 12:43   7:28
  Ylva Lyshaug Snertingdal IF Orientering 24:21   14:19
  Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:17   10:45
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:36   10:56
  Elida Roland Snertingdal IF Orientering 24:26   14:22
  Bertine Simensen Scheie Lillehammer OK 27:03   15:54
  Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 19:05   11:13
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 23:03   13:33
  Ingrid Grøv Svensen Lillehammer OK 22:49   13:25
  Sofie Taraldsen Lillehammer OK 19:57   11:44
  Nikolai Teslo Hadeland OL 25:43   15:07
  Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 29:22   17:16
  Ida Øverli Støen Lillehammer OK 19:38   11:32

D 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:51   7:55
2 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 17:20 +1:29 8:40
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 19:49 +3:58 9:54
4 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 20:35 +4:44 10:17
5 Emma Dåsnes Vang OL 21:27 +5:36 10:43
6 Anne Frøisland Vang OL 41:01 +25:10 20:30

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marte Telstø Etnedal IL 14:29   8:31
2 Birgitte Simensen Scheie Lillehammer OK 22:17 +7:48 13:06

D 13-14

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 34:16   11:03
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 36:56 +2:40 11:54
3 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 37:10 +2:54 11:59
4 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 39:42 +5:26 12:48
5 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 47:02 +12:46 15:10
6 Kamilla Lome Hamar OK 48:42 +14:26 15:42
7 Berthe Teslo Hadeland OL 54:30 +20:14 17:34
8 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 57:43 +23:27 18:37
9 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:15:17 +41:01 24:17

D 13-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 27:48   13:54
2 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 40:05 +12:17 20:02
3 Maiken Ellingsen Hamar OK 47:17 +19:29 23:38

D 15-16

4 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 42:41   9:42
2 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 47:29 +4:48 10:47
3 Heidi Therese Wiest Vang OL 48:54 +6:13 11:06
4 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 54:23 +11:42 12:21
5 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:12:42 +30:01 16:31

D 17-A kort

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 50:13   11:24
2 Nina Smestad Løten o-lag 50:39 +0:26 11:30
3 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 52:45 +2:32 11:59
4 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 1:05:31 +15:18 14:53
5 Stine Austad Raumar Orientering 1:24:03 +33:50 19:06
6 Ida Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 1:33:16 +43:03 21:11
  Lisbeth Gråv Vang OL diskvalifisert    

D 17-C

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 20:06   10:03
2 Celine Visted Gjø-Vard OL 22:55 +2:49 11:27
3 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 23:19 +3:13 11:39
4 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 25:05 +4:59 12:32
5 Eli Stensli Løten o-lag 25:16 +5:10 12:38
6 Elisabeth Ruud Fredrikstad SK 37:12 +17:06 18:36
7 Kristine Amlie IL Tyrving 38:35 +18:29 19:17
8 Helene Kartomten Vang OL 40:01 +19:55 20:00
9 Hilde| Brobakken Snertingdal IF Orientering 43:34 +23:28 21:47

D 17-18

5 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dorte Narum Hamar OK 51:34   10:06
2 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:04:19 +12:45 12:36
3 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 1:06:20 +14:46 13:00
4 Christina Sveen Elverum OK 1:09:58 +18:24 13:43
  Sigrid Bjørgen Hamar OK diskvalifisert    

D 19-20

6 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:17:36   12:30

D 21-

7 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:05:44   9:07
2 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:12:13 +6:29 10:01
3 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:12:23 +6:39 10:03
4 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:24:58 +19:14 11:48
5 Unni Øygard Løten o-lag 1:42:14 +36:30 14:11

D 35-

6 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Jøranli Torrpa OL 1:19:25   12:48

D 40-

5 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:00:59   11:57
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:02:14 +1:15 12:12
3 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:36:57 +35:58 19:00

D 45-

5 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 58:47   11:31
2 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:01:46 +2:59 12:06
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 1:02:53 +4:06 12:19
4 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:13:32 +14:45 14:25
5 Kjersti Vestengen Hamar OK 1:15:20 +16:33 14:46
6 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:18:00 +19:13 15:17
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:21:07 +22:20 15:54
  Marianne Sveen Elverum OK diskvalifisert    

D 50-

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 51:29   11:42
2 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 59:41 +8:12 13:33
3 Anne-Guri Jevne Hamar OK 1:01:16 +9:47 13:55
4 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 1:03:44 +12:15 14:29
5 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1:05:33 +14:04 14:53
6 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 1:07:45 +16:16 15:23
7 Gro Ellegaard Vang OL 1:14:52 +23:23 17:00

D 55-

4 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 42:17   9:36
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 47:14 +4:57 10:44
3 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 48:44 +6:27 11:04
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:06:48 +24:31 15:10

D 60-

3 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 42:25   11:46
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 42:59 +0:34 11:56
3 Wenche Hultgreen IL Tyrving 49:35 +7:10 13:46
4 Lis Dæhli Løten o-lag 50:45 +8:20 14:05
5 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 1:03:22 +20:57 17:36
6 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:07:02 +24:37 18:37
7 Kirsten Bobach Aalborg OK 1:08:39 +26:14 19:04

D 65-

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 57:58   16:06

D 70-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 36:24   15:10
2 Liv Feiring Hamar OK 38:27 +2:03 16:01
3 Sissel Ravnsborg Hamar OK 43:04 +6:40 17:56

D 75-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 57:29   23:57

D 80-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Solveig Aasen Tormod Skilag diskvalifisert    

H -10

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 14:34   8:34
  Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 15:21   9:01

H 11-12

2 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 13:45   6:52
2 Håkon Torseth Lillehammer OK 15:19 +1:34 7:39
3 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 17:13 +3:28 8:36
4 Anders Taraldsen Lillehammer OK 17:22 +3:37 8:41
5 Lars Lien Gjø-Vard OL 17:35 +3:50 8:47
6 Håkon Wedum Lillehammer OK 18:06 +4:21 9:03
7 Patrick Jemtland Ringsaker OK 19:19 +5:34 9:39
8 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 25:34 +11:49 12:47
9 Sindre Grøv Svensen Lillehammer OK 30:17 +16:32 15:08
10 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 34:04 +20:19 17:02
11 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 48:54 +35:09 24:27

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 18:27   10:51

H 13-14

3 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 27:04   8:43
2 Grunde Isaksætre Grue IL 33:04 +6:00 10:40
3 Even Karlsen Lillehammer OK 36:24 +9:20 11:44
4 Jostein Karlsen Lillehammer OK 38:35 +11:31 12:26
5 Erlend Børli Fossum IF 39:18 +12:14 12:40
6 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 45:14 +18:10 14:35
7 Even Bordal Ringsaker OK 52:49 +25:45 17:02
8 Morten Aleksander Harkinn Ringsaker OK 1:03:14 +36:10 20:23
9 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 1:08:10 +41:06 21:59
  Frikk Dukefoss Lillehammer OK diskvalifisert    

H 13-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 23:47   11:53
2 Mikkel Sveberg Lillehammer OK 1:10:51 +47:04 35:25
3 Halvor Klashaugen Lillehammer OK 1:12:33 +48:46 36:16

H 15-16

5 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 45:27   8:54
2 Eskil Frøisland Vang OL 47:25 +1:58 9:17
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 53:19 +7:52 10:27
4 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 53:45 +8:18 10:32
5 Sverre Narum OL Vallset/Stange 55:32 +10:05 10:53
6 Håvard Hovde Ringsaker OK 55:41 +10:14 10:55
7 Elias Øhman Gjø-Vard OL 56:10 +10:43 11:00
8 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:02:23 +16:56 12:13
9 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:06:33 +21:06 13:02
10 Ole Johan Bråten Vang OL 1:13:07 +27:40 14:20
11 Fredrik Sveen Vang OL 1:28:08 +42:41 17:16

H 17-A kort

5 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 56:29   11:04
2 Ola Beitdokken Lillehammer OK 1:02:21 +5:52 12:13
3 Teith Kyrre Dalsrud Vang OL 1:06:58 +10:29 13:07
4 Audun Fingarsen Elverum OK 1:09:58 +13:29 13:43
  Henrik Mårtensson Modum OL diskvalifisert    
  Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 17-C

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 18:48   9:24

H 17-18

6 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Borge Heir Fossum IF 1:00:47   9:48
2 Torstein Storlien Ringsaker OK 1:41:03 +40:16 16:17
  Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 19-20

7 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein T. Engelstad Ringsaker OK 1:12:35   10:04
2 Krister Hovde Ringsaker OK 1:14:37 +2:02 10:21
3 Henrik Bordal Ringsaker OK 1:22:04 +9:29 11:23
4 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:28:36 +16:01 12:18

H 21-

8 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 1:00:56   6:50
2 Audun Weltzien IL Tyrving 1:01:39 +0:43 6:55
3 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:07:49 +6:53 7:37
4 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:09:49 +8:53 7:50
5 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 1:09:57 +9:01 7:51
6 Kenneth Bilstad Vang OL 1:11:35 +10:39 8:02
7 Yngve Volden Løten o-lag 1:16:24 +15:28 8:35
8 Håvard Telstø Etnedal IL 1:18:20 +17:24 8:48
9 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 1:19:15 +18:19 8:54
10 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:27:00 +26:04 9:46

H 35-

7 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Stenberg Vang OL 1:07:12   9:20
2 Asbjørn Myren Svensen Lillehammer OK 1:12:38 +5:26 10:05
3 Anders Skjeset Vang OL 1:15:18 +8:06 10:27

H 40-

6 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Dåsnes Vang OL 54:38   8:48
2 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 54:57 +0:19 8:51
3 Martin Øhman Gjø-Vard OL 55:13 +0:35 8:54
4 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:00:01 +5:23 9:40
5 Steinar Lyshaug Snertingdal IF Orientering 1:00:14 +5:36 9:42
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:00:27 +5:49 9:45
7 Roger Gråv Vang OL 2:06:52 +1:12:14 20:27

H 45-

6 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Haug Hadeland OL 57:47   9:19
2 Øivind Frøisland Vang OL 1:04:56 +7:09 10:28
3 Einar Teslo Hadeland OL 1:10:59 +13:12 11:26
4 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1:13:29 +15:42 11:51
5 Ole Christian Bang Hamar OK 1:17:30 +19:43 12:30
6 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 1:27:16 +29:29 14:04
7 Stig Wiest Vang OL 1:36:21 +38:34 15:32

H 50-

5 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 46:06   9:02
2 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 51:48 +5:42 10:09
3 Frode Haug Hamar OK 51:56 +5:50 10:10
4 Harald Berge Løten o-lag 53:04 +6:58 10:24
5 Henning Wernøe Hamar OK 54:03 +7:57 10:35
6 Stein Arne Negård Vang OL 54:07 +8:01 10:36
7 Andreas Huber Hamar OK 59:03 +12:57 11:34
8 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:00:22 +14:16 11:50
9 Svein Thorsberg Grue IL 1:09:28 +23:22 13:37
10 Per Aasen Tormod Skilag 1:15:33 +29:27 14:48
  Erik Slettum Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering diskvalifisert    
  Morten Heir Fossum IF diskvalifisert    

H 55-

5 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Olsen Løten o-lag 46:11   9:03
2 Kjell Markset IL Koll 49:19 +3:08 9:40
3 Arild Nordsveen Ringsaker OK 49:30 +3:19 9:42
4 Bjørnar Tollefsen OK Øst 49:35 +3:24 9:43
5 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 52:54 +6:43 10:22
6 Harald Østbye Elverum OK 58:10 +11:59 11:24
7 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:01:34 +15:23 12:04
8 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 1:03:23 +17:12 12:25
9 Bjørn Offigstad Øyer-Tretten IF 1:05:30 +19:19 12:50
10 Herman Bakke Løten o-lag 1:25:45 +39:34 16:48
11 Donald Skantze IL Tyrving 1:33:47 +47:36 18:23
  Terje Gudbrandsen Hamar OK diskvalifisert    

H 60-

4 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 34:27   7:49
2 Øystein Ruud Fredrikstad SK 42:30 +8:03 9:39
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 43:22 +8:55 9:51
4 Harald Volden Hamar OK 50:37 +16:10 11:30
5 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 52:38 +18:11 11:57
6 Bård Natvig Nittedal OL 54:20 +19:53 12:20
7 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 56:56 +22:29 12:56
8 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:01:48 +27:21 14:02
9 Johan Swärd Hadeland OL 1:02:50 +28:23 14:16
10 Jan Sveen Raumar Orientering 1:03:51 +29:24 14:30
11 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:06:29 +32:02 15:06
12 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:09:58 +35:31 15:54

H 65-

4 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Skjeset Vang OL 49:05   11:09
2 Arve Smestad Løten o-lag 50:30 +1:25 11:28
3 Tor Trøan Hadeland OL 51:21 +2:16 11:40
4 Einar Lund Hamar OK 52:35 +3:30 11:57
5 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 54:20 +5:15 12:20
6 Paul Skjaker Hadeland OL 55:28 +6:23 12:36
7 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 56:08 +7:03 12:45
8 Terje Malm Hamar OK 59:37 +10:32 13:32
9 Poul Bobach Aalborg OK 1:02:55 +13:50 14:17
10 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 1:04:45 +15:40 14:42
11 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:20:45 +31:40 18:21
  Bernt Tollefsen IL GeoForm diskvalifisert    

H 70-

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 37:57   10:32
2 Trond Feiring Hamar OK 40:38 +2:41 11:17
3 Olav Høiås Vang OL 45:47 +7:50 12:43

H 75-

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Myhrmoen Rond OL 52:09   14:29
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 52:26 +0:17 14:33
  Willy Johansen Ringsaker OK diskvalifisert    

H 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halstein Ødegård Løten o-lag 48:49   20:20
2 Iver Rognstad Hadeland OL 1:01:50 +13:01 25:45
3 Herleik Nylund Løten o-lag 1:20:14 +31:25 33:25

C-åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haugen Ringsaker OK 18:19   9:09
2 Berit Dalheim Lunderseter IL 44:25 +26:06 22:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +