Resultater Flemstubben 2018



Resultater Flemstubben - 10 km
Gjemnes, Møre og Romsdal - 26. august 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Komplette resultater
Startnr. - Plass - Navn - Tid - Idrettslag
 
Kvinner
 
D 16-20
23 1 Andrea Hafstad 46.03 Tingvoll IL
26 2 Hannah Kristiansen 47.29 Høgtun
25 3 Gunhild Moser Rygnestad 48.54 Høgtun
29 4 Ylva Stchuch 53.54 Høgtun
30 5 Lise Marie Meland 58.10 Høgtun
 
D 21- 34
18 1 Marit Utheim 46.24
42 2 Gjertrud Flemsæter Angvik 47.25 Angvik IL
28 3 Emma Arnesen 47.40 Høgtun
 
D 45-49
9 1 Birgit Seetzen 44.31 Torvikbukt IL
3 2 Siv Grøteide 56.13 Torvikbukt IL
 
Menn
 
M 16 - 20
13 1 Johan Fredriksen Orset 37.54 Torvikbukt IL
39 2 Paul Groening 39.37 Høgtun
35 3 Conner Nilsen 42.45 Høgtun
32 4 Thomas O'melia 45.05 Høgtun
36 5 Simen Sem 45.50 Høgtun
34 6 Eli Gundersen 46.30 Høgtun
31 7 Markus Jacobsen 54.24 Høgtun
 
M 21 -34
1 1 Thomas Kvalsvik 37.55 Flemma IL
16 2 Espen Fredriksen 39.33 Betonmast Røsand
38 3 Alex Wood 55.46 Høgtun
 
M 35- 39
52 1 Martin Bruseth 38.14 Batnfjord IL
40 2 Morten Johansen 47.33 Torvikbukt IL
 
M 40- 44
47 1 Are Uran 37.56 IL Havørn
14 2 Daniel Berg Hestad 38.27 MFK
45 3 Tore Humstad 41.49 Torvikbukt IL
20 4 Erik Hattrem 42.27 Molde
12 5 Anders Sæther 42.56 Øksendal IL
2 6 Espen Kjærnli 45.54 Angvik IL
 
M 50 - 54
24 1 Alf Petter Bøe 39.44 Rindal IL
46 2 Leif Ståle Engdahl 50.00 Torvikbukt IL
 
M 55-59
51 1 Jan Harry Holden 45.05 Eide IL
 
M 70 - 74
15 1 Terje Bruaset 48.50
22 2 Helge Råket 53.18 Norodd
 
Kortløp
250 1 06:09 Tiril Ranheim Sæther Øksendal IL
 
Trimklasse
161 1 Linus Engdahl 43.38 Torvikbukt IL
160 2 Astrid Nordvik Hafstad 46.38 Tingvoll IL
150 3 Torgeir Gagnat 46.54 Flatås IL
164 4 Hans Orset 48.20 Torvikbukt IL
157 5 Øystein Orset 48.35 Torvikbukt IL
154 6 Helge Ranheim 49.42 Flemma IL
165 7 Helge Endresen 49.55 Flemma IL
158 8 Runar Dahl Røsand 53.13
163 9 Gunn Markus 53.20 Teamrunners Nordmøre
151 10 Sigurd Naalsund 54.55 Flemma IL
152 11 Tor Olav Naalsund 54.55 Flemma IL
159 12 Sondre Skjølsvik 55.05 Angvik IL
162 13 Kari Gagnat 56.18 Flemma IL
153 14 Per Kåre Gagnat 57.10 Flemma IL
155 15 Ola Fredriksen Orset 57.27 Torvikbukt IL
156 15 Carl Gunnar Orset 57.27 Torvikbukt IL
 
Barneløp (ikke tid)
251 - Maria Orset
252 - Elen Johanne Bergset
253 - Mathilde E. Hegstad
254 - Kristine G. Torvik
257 - Karin Sofie Blekken
273 - Tuva Gagnat
274 - Tora Gagnat
275 - Hulda Kjærnli
276 - Astrid Kjærnli
277 - Knox Gagnat
278 Levi Gagnat


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +