---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Flyktningerennet - Klassisk 2010



Flyktningerennet 2010,28.03.2010
 
H21 Søndag
1,Petter Northug, Strindheim, 1:58:54,
2,Oskar Svärd, Vålådalens SK, 1:59:50,
3,Ole M Back, NOTEAM, 2:01:50,
4,Jonas A Kolstad, Henning Skilag, 2:01:52,
5,Kristian Tettli Rennemo, Leksvik Il, 2:01:53,
6,Anders Tettli Rennemo, Leksvik Il, 2:02:52,
7,Morten Eilifsen, Henning Skilag, 2:02:56,
8,Jerry Ahrlin, Vålådalens SK, 2:03:58,
9,Martin Hammer, Steinkjer Skiklubb, 2:07:23,
10,Arnstein Finstad, Steinkjer Skl, 2:07:41,
11,Marius Klimpen Lande, Henning Skilag, 2:07:49,
12,Thomas Fremo, Leksvik Il, 2:09:40,
13,Andrey Todorov, Ryssland, 2:10:37,
14,Jacob Børjesson, NOTEAM, 2:13:05,
15,Jonas Byman, Myssjö/oviken If, 2:13:06,
16,Andreas Myran Steen, Leksvik Il, 2:14:16,
17,Eric Simonsson, Landöns If, 2:14:18,
18,Morgan Aagård, Lierne Ski, 2:17:54,
19,Gunnar Kristian Wæhre, Egge, 2:18:48,
20,Kenneth Myhre, Malm Il, 2:18:49,
21,Jonas H Sæther, Henning Skilag, 2:21:23,
22,Espen Fiskum, Ntnui, 2:23:39,
23,Petter Torås Halseth, Stod Il, 2:23:46,
24,jorolf wilhelm withbro, Rennebu Il, 2:24:09,
25,tommy ljung, Östersund Ok, 2:25:46,
26,Espen Emanuelsen, Lierne Il, 2:26:27,
27,Ola A Eggen, Snåsa Il, 2:29:02,
28,Jan Olav Smalås, Skorovas Il, 2:29:05,
29,André Jakobsson, Öråns SK, 2:29:08,
30,Fredrik Olofsson, Åsarna Ik, 2:30:15,
31,Espen Sjue, Siemens, 2:31:05,
32,Daniel Lewandowski, Östersund, 2:31:16,
33,lars-håvard Tømmervik, Malm Il, 2:31:58,
34,Roman Samokhvalov, Ryssland, 2:32:26,
35,Vegard Saursaunet, Egge Il, 2:33:01,
36,Knut Roger Eidshaug, Privat, 2:36:58,
37,Kjell Ove Tiller, Leksdal Il, 2:37:13,
38,Magnus Salamon Flaat, Snåsa Il, 2:41:48,
39,Jonas Flaat, Snåsa Il, 2:45:50,
40,Kristoffer Odin Hakli Foss, Botnan Il, 2:46:40,
41,46 U1 Ukjent løper, NOTEAM, 2:47:24,
42,Maximilian Andrä, Ntnui - Langrenn, 2:52:57,
43,Inge Flaat, Snåsa Il, 2:54:55,
DNF,Johan Eide, Lierne Ski, 00:00,
DNF,Kenneth Jøssund, Oslo, 00:00,
DNF,Kjartan Mjøsund, Privat, 00:00,
DNF,Mikkel Lian, Steinkjer, 00:00,
 
D21 Søndag
1,Karianne Gåsland Bjellånes, Henning Skilag, 2:21:27,
2,Kari Vikhagen Gjeitnes, Henning Skilag, 2:21:28,
3,Mari Ann Landsem Melhus, Henning Skilag, 2:32:44,
4,Camilla Letnes Lillefjell, Stod Il, 2:34:33,
5,Anita Håkenstad Evertsen, Øystre Slidre Il, 2:35:24,
6,Elise Aunet Tyldum, Overhalla Il, 2:36:57,
7,Tone Beate Grøtan, Asker Skl, 2:37:12,
8,Laila Kveli, Lierne Ski, 2:47:41,
9,Grete Elnan, Sør-Beitstad, 2:50:21,
10,Kristin Grisvold, Henning Skilag, 2:50:30,
11,Anna-Carin Söderström, Malungs If, 2:50:49,
12,Therese Sahlin, Ragunda If, 3:08:06,
13,Sanna Solbakken, Snåsa, 3:08:24,
14,Irina Mariell Persson, Lierne Ski, 3:11:48,
DNF,Kristin Gausen, Inderøy Il, 00:00,
 
H35 Søndag
1,Morten Brørs, Steinkjer Skl, 2:07:25,
2,Frode Estil, Lierne Ski, 2:08:08,
3,Geir Thune, Henning Skilag, 2:08:21,
4,Frode Lillefjell, Henning Skilag, 2:10:47,
5,Jens Petter Estil, Lierne Ski, 2:11:41,
6,Svein Anders Melhus, Henning Skilag, 2:11:43,
7,Arild Olav Sagvold, Leirådal Il, 2:14:27,
8,Arnt Egil Brørs, Steinkjer Skl, 2:14:40,
9,Geir Martin Bjørkeng, Leirådal Il, 2:15:01,
10,Knut Inge Finne, Kolvereid Il, 2:15:21,
11,Per Odd Rygg, Henning Il, 2:15:30,
12,Jann Inge Rosenvinge, Foldereid Il, 2:15:32,
13,Jonny Sundsvik, Frol Il, 2:17:37,
14,Lars Stokke, Henning Skilag, 2:18:43,
15,Roar Lillefjell, Stod Il, 2:21:25,
16,Trond Arild Seem Fossan, Sparbu Il, 2:22:56,
17,Lars Magnusson, Tandsbyns If, 2:24:25,
18,Runar Martinsen, Lierne Ski, 2:24:58,
19,Rune Veie, Det Norske Oljeselskap Bil, 2:25:13,
20,Frank Hjulstad, Malm Il, 2:26:46,
21,Kenneth Solberg, Inderøy Il, 2:27:29,
22,Nils Andre Reinfjord, Sømma Il, 2:27:55,
23,Ole Sivert Moe, Tromsø Skiklubb Langrenn, 2:28:06,
24,Ragnar Ness, Posten Bil, 2:28:08,
25,Terje Bogfjellmo, Kongsberg Seatex Bil, 2:28:10,
26,Andreas Vannebo, Overhalla Il, 2:29:00,
27,Rune Morten Vannebo, Steinkjer Skl, 2:29:16,
28,Ståle Brennhaug, Fiplingdal Il, 2:29:48,
29,Ole Petter Kjerkreit, NOTEAM, 2:30:01,
30,Ole Leirvik, Namdal Løpeklubb, 2:30:35,
31,nils opdahl, E-nor Skiteam, 2:31:02,
32,Håvard Overland, Snåsa Il, 2:31:52,
33,Robert Husby, Nte, 2:32:03,
34,Svein Oluf Øren, Kolvereid Il, 2:32:54,
35,Morten Elvseth, Sørli Bygg, 2:33:42,
36,Otte Munkeby, Frol Il, 2:33:46,
37,Nils Ivar Wallinder, Lierne Ski, 2:35:24,
38,Bjørnar Flått, Overhalla Il, 2:36:09,
39,Erik Hellberg, Östersunds SK, 2:36:29,
40,tor Jonny grongstad, Overhalla Il, 2:36:42,
41,Henry Martin Forfod, Malm Il, 2:37:05,
42,Jogeir Bjørhusdal, Elva/namsskogan Il, 2:37:27,
43,Mikael Åkerlund, Follafoss Il, 2:37:37,
44,Arne Ugseth, Elvalandet Il, 2:37:38,
45,Björn Larsson, Sveaskog If, 2:39:12,
46,Sven Erik Vedvik, K-lund As, 2:39:28,
47,Arne Aas, Vinne Skilag, 2:40:20,
48,Pål Anders Dahl, Nte, 2:40:35,
49,Ola Hegge, Steinker Skiklubb, 2:42:22,
50,Tore Sundvik, Namdalseid Il, 2:42:57,
51,Stig A Ditløv, Henning Skilag, 2:42:57,
52,johan schjerve, Nava Sport, 2:43:38,
53,Erik Göransson, Club Ski & Run, 2:44:03,
54,Kjell Arne Iversen, Salsbruket Il, 2:44:23,
55,Roger Hasselvold, Overhalla Il, 2:44:58,
56,Jo Magne Tyldum, Hållingen Il, 2:45:17,
57,Jonny Brissach, Lierne Ski, 2:45:51,
58,Kjell Olav Leirvik, NOTEAM, 2:45:55,
59,Bård Bjerksethmyr, Melhus, 2:46:06,
60,Jan Einar Dahl, Hållingen Il, 2:46:37,
61,Helge Vedvik, Grong Il, 2:46:40,
62,Anders Grener Owesen, E-nor Skiteam, 2:47:49,
63,Thor Birger Østnor, Lierne Ski, 2:48:15,
64,Torgeir Valøen, Fuglesang & Dahl Bedr.idr.lag, 2:49:33,
65,Sigmund Grimstad, Team Xtra Spesiell, 2:51:13,
66,Arnstein Ukkelberg, Nessegutten, 2:51:26,
67,Joakim Kumpula, Öråns SK, 2:52:39,
68,Ole Jonny Kongsmo, Spenncom Bil, 2:53:08,
69,Harald Emil Fossvik, Gammelgården, 2:53:51,
70,Nils Olav Kjølstad, Oslo, 2:53:51,
71,Åge Hammer, Hållingen Il, 2:54:21,
72,Roar Bardal, Trondheim Nssg, 2:56:00,
73,Roar Holberg, Team Kosheim, 2:58:00,
74,Robert Hunnestad, Gullvikmoen Il., 3:00:45,
75,Espen Susegg, Hommelvik Il, 3:00:57,
76,Ronny Sandnes, Nærøy, 3:02:44,
77,Bjørn Hunnestad, Rørvik, 3:02:52,
78,Stein Arve Årsandøy, Team Xtra Spesiell, 3:03:47,
79,Ivar Saugen, Overhalla Il, 3:11:14,
80,TROND ARNØ, Namdal Sykkelklubb, 3:13:53,
81,Vidar Leirvik, Skrim Il, 3:14:35,
82,Carlos Johansson, Klubb Løs (ingen), 3:18:22,
83,Bjørn Vik, Nte Bil, 3:26:01,
84,Roar Flått, Hållingen Il, 3:27:40,
85,Arnfinn Kolstad, Ski, 4:30:41,
 
H50S Søndag
1,Ola Berget, Skauga Il, 2:15:56,
2,Torstein Bjørhusdal, Elva/namsskogan, 2:17:00,
3,Oddvar Nygård, Bjørn Myhre Sport, 2:17:36,
4,Leo Lyngstad, Lierne Ski, 2:21:49,
5,Konrad unsgård, Leik Il, 2:25:37,
6,Ole Ingebrigt Dyrhaug, Tydal Il, 2:28:40,
7,Per Steen, Brunflo If, 2:29:07,
8,Knut Høihjelle, Overhalla Il, 2:31:17,
9,Gunnar Tyldum, Overhalla Il, 2:32:42,
10,Auvo Dufva, Åsarna Ik, 2:33:44,
11,Lennart Ivarsson, Rödöns SK, 2:34:11,
12,Pål Wærum, Steinkjer Skl, 2:35:18,
13,Kjetil Hermanstad, Harran Il, 2:37:11,
14,Ralf-Peter Michler, Byåsen Skl, 2:37:28,
15,Kurt Sandseter, Follafoss Il, 2:39:15,
16,Gunnar Kvarsvik, Kjella Il, 2:39:31,
17,Sturla Green, Helgådal Il, 2:40:06,
18,Bård Hernes, Holmen Langrenn, 2:41:00,
19,Ottar Lyngstad, Lierne Ski, 2:41:14,
20,Kjell Eriksen, Ogndal Il, 2:41:14,
21,Per Marsfjell, Nexans Bil, 2:42:50,
22,Olav Kjøglum, Hållingen Il, 2:43:23,
23,Bengt Ivan Blom, Spillum Il, 2:43:30,
24,Bengt Skyttberg, Östersunds SK, 2:43:46,
25,Ulf Uddbäck, Gävle Skidkamrater, 2:44:20,
26,Kjell-Erik Sahlin, Ragunda If, 2:45:00,
27,Roar Kjøsnes, Mostadmark Il, 2:47:10,
28,Jo Gaute Mathisen, Ovarhalla Il, 2:47:36,
29,Ola Kvemo, Team Olfredriksa, 2:47:43,
30,Kåre Egil Kjøglum, Hållingen Il, 2:47:45,
31,Erik Eriksson, Svegs Ik, 2:50:36,
32,Jostein Hals, Lierne Ski, 2:52:14,
33,Hans Petter Stokke, Henning Skilag, 2:52:45,
34,Yngve Brauti, Kvam Il, 2:54:38,
35,Hallgeir Kveli, Lierne Ski, 2:54:39,
36,Viggo Reinert, Otterøy Il, 2:55:57,
37,Bo Göransson, Myssjö-ovikens If, 2:56:28,
38,Stein Øksnes, Nte, 2:57:52,
39,Steinar Solum, Nte, 2:58:06,
40,Roger Angelo, Overhalla Il, 3:02:01,
41,Sveinung Gravås, Mosvik Il, 3:02:46,
42,Lars Jonar Larsen, Il Olfredriksa, 3:03:54,
43,Torkild Bruun, Botnan Il, 3:17:35,
44,Jens Kveli, Hint Bil, 3:22:07,
45,Robin Angelo, Nexans Bil, 3:34:57,
 
H60S Søndag
1,Egil Brørs, Steinkjer Skl, 2:32:55,
2,Per Arild Bolaas, Steinkjer Skl, 2:36:41,
3,Audun Kolstad, Henning Skilag, 2:36:44,
4,Elis Åberg, Väsby Skidklubb, 2:41:59,
5,Asbjørn Flaat, Snåsa Il, 2:44:22,
6,Bjørn Brenne, Tkbil, 2:47:42,
7,Ottar Gudding, Lierne Ski, 2:49:33,
8,Eivind Elden, Namdalseid Il, 2:49:59,
9,Tor Bøgseth, Namdalseid Il, 2:50:48,
10,Rubert Simonsson, Landöns If, 2:52:06,
11,Terje Reitan, Lierne Ski, 2:56:33,
12,Elof Höglund, Timrå Sok, 2:58:49,
13,Kjell Westerdahl, Egge Il, 2:59:35,
14,Hermann Lande, Hattfjelldal, 3:00:39,
15,Ole A Hustad, Frol Il, 3:00:58,
16,Johannes Kalland, Aure Il, 3:02:55,
17,Oddvar Sneve, Storsve Gård, 3:06:37,
18,Svein Magne Storli, Andreplassen Ski Team, 3:10:00,
19,Ola Wennström, Bröndöns If, 3:13:14,
20,Sigbjørn Gjertsås, Sørli Bygg, 3:16:55,
21,Ole Oddvar Kjøglum, Il Hållingen, 3:18:18,
22,Harald Skjelbred, Egge Il, 3:24:05,
23,Dan Vollan, Susendal Il, 3:31:45,
24,Ingvald Evertsen, Namsos Il, 3:38:58,
25,Oddvar Strøm, Lierne Ski, 3:38:59,
26,Trond Arne Eide, Malm Il, 3:48:25,
 
Damer mosjon Søn
1,Beathe Breivik, Spillum Il, 2:42:52,
2,kari jessen, Skogn, 2:53:10,
3,Lillian Hatling, Steinkjer Skiklubb, 2:56:24,
4,Hege S. Galguften, Overhalla, 2:56:36,
5,Randi Mo, Overhalla Il, 2:59:31,
6,Randi Fredly Berg, Mosvik Il, 3:03:23,
7,Trude Lerfald, Grong Il, 3:05:16,
8,else-marie laksnes, Spillum Il, 3:07:48,
9,Elin Blom, Jormvattnets If, 3:09:20,
10,Elin Kristoffersen, Svensk, 3:13:37,
11,Ann Katrin Nilsen, Terråk Il, 3:13:37,
12,Kjersti H Gartland, Gartland Sportsklubb, 3:13:59,
13,Malin Elvseth, Lierne Il, 3:15:38,
14,Silje Nyborg, Markabygda, 3:18:38,
15,Sigrun Eidshaug, Grong Sparebank Bil, 3:19:02,
16,Hilde Handelsby, Gartland Sportsklubb, 3:22:02,
17,Bente Snildal, Spillum Il, 3:22:34,
18,Mona Grubbmo, Lierne Ski, 3:22:57,
19,Merete Røthe, Namsos Løpeklubb, 3:23:38,
20,Unni Maria Klokkervold, Trondheim, 3:24:45,
21,Ingrid Bruce, Grong Sparebank, 3:25:16,
22,Irene Larsson, Njurunda SK, 3:28:20,
23,Jorunn Lilleslett, Grong Il, 3:32:12,
24,Anita Gjørv Hovd, Spillum Il, 3:32:26,
25,Ragnhild Holmberg Aunsmo, Skogn Il, 3:32:46,
26,Hilde Tødås, Oil, 3:34:33,
27,Vigdis Hjulstad Belbo, Snåsa Il, 3:35:11,
28,Synnøve Ingulfsvann, Tunnsjø Il, 3:35:21,
29,Hege Merete Frilund, Namsos, 3:35:41,
30,Kari Bruvoll, Team Ol'fredriksa, 3:36:08,
31,Hanne Margrethe Flaat, Namsos Volleyballklubb, 3:36:23,
32,Marthe N Haug, Steinkjer, 3:37:35,
33,anne-britt grongstad, Overhalla Il, 3:40:38,
34,Tove Elin Sande, Beitstad Il, 3:44:19,
35,Anita L Lundgren, Lierne Ski, 3:45:04,
36,aud amdal, Overhalla Il, 3:45:14,
37,Eva Bruvoll Bach, Lierne Ski, 3:45:20,
38,Marianne Lyngstad, Inderøy, 3:45:21,
39,katinka arntsen, Privat, 3:45:33,
40,Anne-Grete Strømsli, Åfjord Il, 3:47:45,
41,Ida Tallqvist, Ifk Strömsund, 3:48:54,
42,kristine Moe Skille, Overhalla, 3:49:03,
43,Jenny Kjestveit Domås, Grong Il, 3:51:15,
44,Solfrid Kvemo, Sylling, 3:51:49,
45,Årlaug Jenshus, Sør-Beitstad, 3:52:29,
46,Edith Valfridsson, Lierne Ski, 3:52:53,
47,Ingvild Thun, Overhalla Il, 3:53:56,
48,Kari Kveli Liljefjell, Namsos, 3:54:34,
49,Siri Woldseth Brørs, Nessegutten, 3:54:35,
50,marianne persson, Sok Gjurd Stugun, 3:55:47,
51,Mona Kristin Flataas, Hållingen Il, 3:56:58,
52,Berit Buvarp Aardal, Namdalseid Il, 3:57:21,
53,Hege Endresen Løe, Egen, 3:59:37,
54,Andrea Lange Getz, Privat, 3:59:55,
55,Kristin Åkerøy, Grong Il, 4:02:16,
56,Kerstin Sundberg, Östersund, 4:02:33,
57,Tone Holtmon, Namsos, 4:06:33,
58,Lise Haaland, Sykehuset Namsos, 4:07:51,
59,Oddrun Grande, Spillum Il, 4:09:23,
60,Tordis Fjær Solbakk, Abelvær Il, 4:14:15,
61,Berit Strømstad, Trofors, 4:16:51,
62,Maria Hagberg Forss, Stockholm, 4:17:09,
63,Guri Hegge, Grong Il, 4:18:18,
64,lena nordfjellmark, Nava Sport, 4:23:03,
65,Hild-Inger Strand Moen, Spillum Il, 4:23:05,
66,Ingvild Larssen, Steinkjer Skl, 4:27:53,
67,Ing-Marie Olsson, Svensk, 4:28:59,
68,Anne-Grethe T. Berg, Privat, 4:32:53,
69,Ringmor Harper, Trondheim, 4:37:08,
70,Malin Junvald, Gäddede SK, 4:37:57,
71,Amieè Vasell, Graninge-Alliansen, 4:40:29,
72,Anna Söderström, Graninge-Alliansen, 4:40:29,
73,Karen Omland, Trondheim, 4:47:17,
74,Siri Sørensen, Harran I.l, 4:47:57,
75,Marit K Strømsli, Åfjord Il, 4:48:56,
76,Margareta Grech, Vattudalens Ldk, 4:49:03,
77,Astrid Myhr, Steinkejr, 4:49:26,
78,Marit Danielsen, Efns-Norge, 5:02:18,
79,Kristina Svartvatn, Trofors, 5:09:10,
80,Marit Karin Nygård, Turrennklubben Rogaland, 5:19:24,
81,Randi Ness, Lierne Ski, 5:25:30,
82,Jorunn Mittet Eriksen, Molde, 5:30:52,
83,Elin Mittet Eriksen, Privat, 5:30:53,
DNF,Marika Hellgren, Lierne Ski, 00:00,
DNF,Tone Mette Flått, Overhalla Il, 00:00,
 
Herrer mosjon Sø
1,Magnus Ressem Gustavsen, Nessegutten, 2:26:45,
2,Kjetil Valen Høihjelle, Overhalla Il, 2:27:03,
3,Alexander Jakobsson, Hotings If, 2:29:46,
4,Asle Landrø, Inderøy I.l., 2:30:49,
5,Joel Larsson, Häggenås SK, 2:31:47,
6,Magnus Tronstad, Inderøy Il, 2:36:10,
7,Frode Smevik, Spillum Il, 2:36:11,
8,Ingemar Berg, Bodsjöböle SK, 2:36:18,
9,Sivert Gartland, Gartland Sp.klubb, 2:37:42,
10,Stig Moum, Grong Il, 2:38:18,
11,Lars Jørgen Larsen, Sørli Bygg, 2:39:57,
12,Iver Tyldum, Hållingen Il, 2:40:18,
13,Ola Karlsson, Litsbygdens SK, 2:40:25,
14,Arvid Kvetangen, Sørli Bygg, 2:40:27,
15,Elg Elstad, Gartland Sportsklubb, 2:41:20,
16,Bertil Vilhelm Smalås, Egge Il, 2:42:05,
17,Jan Ivar Reistad, Privat, 2:42:33,
18,Pål Rune Nyvik, Nte, 2:42:36,
19,Sigve Storvoll, Osen Steinsdalen Il, 2:43:01,
20,Åge Wangberg, Skatval Skilag, 2:43:03,
21,Gjermund Rye, Spillum Il, 2:44:40,
22,Frank Åge Aspnes, Luftkrigsskolen Bil, 2:44:40,
23,Gunnar Melting, Mosvik Il, 2:45:00,
24,Jon Terje Gartland, Overhalla Il, 2:45:03,
25,Arne Otto Sandmo, Nordli Il, 2:45:15,
26,Sigurd Romundstad, Grong Il, 2:45:27,
27,Vegard Alexander Løvmo, Il Hållingen, 2:45:48,
28,Arnt Frode Derås, Bangsund, 2:45:56,
29,Per Erlend Voie, Veritas Bil, 2:45:56,
30,Sten Arne Skogmo, Lierne Ski, 2:46:16,
31,Steinar O Gartland, Gartland Sp.klubb, 2:46:24,
32,Per Inge Rustad, Røyrvik If, 2:46:28,
33,Patrik Wikström, Dorotea If, 2:46:29,
34,Bjørn Sagmo, Trones Il, 2:46:58,
35,Odd Bjørnar Ness, Statoil Hydro Stjørdal, 2:47:17,
36,Bjørn Olav Homo, Sørli Bygg, 2:47:47,
37,Øivind Alstad, Terråk Il, 2:47:53,
38,John Anders Flø Gustad, Ekne Il, 2:48:19,
39,Trond Hestvik, Salsbruket Il, 2:49:03,
40,Jørgen Bergli, Lierne Ski, 2:49:11,
41,Snorre Henriksen, Ntnui, 2:49:25,
42,Mikael Sernheim, Häggenås SK, 2:50:14,
43,Frank Gjertsås, Team Slow, 2:50:20,
44,Ove Sandvik, Lierne Ski, 2:50:44,
45,Arne K. Lorås, Sp.kl Nessegutten, 2:50:45,
46,Knut Paulsen, Kolvereid Il, 2:50:46,
47,Roger Nilssen, Brumund If, 2:51:02,
48,Mikael Olsen, Namdal Løpeklubb, 2:51:19,
49,tom erik hals Hals, Privat, 2:51:42,
50,Øivind Marius Binde, Snåsa Il, 2:52:10,
51,Hugo Lande, Terråk Il, 2:52:12,
52,Torbjørn Aas, Ntnui, 2:52:18,
53,Christer Lundqvist, Telia Ioff, 2:52:29,
54,Ove Andreas Westgård, Leka Il, 2:52:33,
55,Johannes Østerås, Gartland Sportsklubb, 2:53:01,
56,Fredrik Totsås, Team Ol`fredriksa, 2:53:11,
57,Tor Morten Klingen, Namdal Løpeklubb, 2:53:15,
58,Olav Grande, Overhalla Il, 2:53:15,
59,Terje Lillemark, Lierne Ski, 2:53:44,
60,Trond Kattem, Trondheim, 2:53:52,
61,Tomas Sandvik, Otterøy Il, 2:53:57,
62,Martin Ohlsson, Ok Storsjön, 2:54:02,
63,Jonny Melting, Mosvik Il, 2:54:17,
64,Marcus Amrén, Östersunds Ok, 2:54:25,
65,Sturla Lorås, Nessegutten, 2:54:28,
66,Frode Håskjold Fagerli, Byåsen Skiklubb, 2:54:29,
67,Vegar Busse, Namdal Sykkelklubb, 2:54:46,
68,Ole Martin Evensen, Foldereid Il, 2:55:08,
69,Håkon Holand, Sport 1 Rørvik, 2:55:12,
70,Ove Ryan, Harran Il, 2:56:04,
71,Mårten Suorra, Ok Storsjön, 2:56:08,
72,Odd Einar Aarmo, Norske Skog Skogn Bil, 2:56:21,
73,Magnar Hegland, Lierne Ski, 2:56:23,
74,Leo Grubbmo, Lierne Ski, 2:56:41,
75,Knut Torp, Nessegutten Il, 2:57:01,
76,Almar Nilsen, Terråk Il, 2:57:06,
77,Knut Blomdal, Nordli Il, 2:57:08,
78,Johan Sernheim, Häggenås SK, 2:57:16,
79,Kjetil Kvatningen, Team Olfredriksa, 2:57:17,
80,Per Odd Fjell, Bangsund, 2:57:26,
81,Bernt Ivar Elvseth, Lierne Il, 2:57:36,
82,Einar Kvemo, Lierne Il / Team Ol'fredriksa, 2:57:48,
83,Øyvind Nilsen, Skarstad Aktiv, 2:57:48,
84,Odd Arve Olsen, Hållingen Il, 2:57:51,
85,Egil Solstad, Kolvereid Il, 2:58:15,
86,Richard Kjelbotn, Botnan Il, 2:58:31,
87,Ørjan Sundvik, Lierne, 2:58:53,
88,Stig Bjørnes, Følling Il, 2:59:02,
89,Råg Mikkelsen, Il Søya, 2:59:07,
90,Lorns Olav Aunsmo, Skogn Il, 2:59:08,
91,Terje Homo, Sørli Bygg, 2:59:15,
92,Asgeir Langås, Namsos, 2:59:21,
93,Dan Fritzon, Undersåkers If, 2:59:23,
94,Tor-Arne Aune, Åbygda Il, 2:59:26,
95,Bjørn Kristian Bache, Egge Il, 2:59:29,
96,Lars Tore Berntzen, Malm Il., 2:59:29,
97,Daniel Persson, Gäddede SK, 2:59:30,
98,Rune Saursaunet, Egge Il, 2:59:54,
99,Torstein Skarstad, Åbygda Il, 3:00:02,
100,Bjørn Nyborg, Snåsa Il, 3:00:05,
101,Jan Ove Klingen, Spillum Il, 3:00:12,
102,Adam Sernheim, Ik Hakarpspojkarna, 3:00:15,
103,Andre Gartland, Nte, 3:00:18,
104,Christian Hagen, Ogndal Il, 3:00:30,
105,Knut Lian, Spillum Il, 3:00:37,
106,Sten Vikestad, Kula Il, 3:00:58,
107,Ola Marius Amdal, Grong Il, 3:01:01,
108,Morten Moe, Grong Il, 3:01:01,
109,Salamon Østerås, Il Hållingen, 3:01:04,
110,Torstein Gustavsen, Nessegutten, 3:01:31,
111,Geir Staldvik, Elva/namskogan, 3:01:41,
112,Olle Hallquist, Valsjöns If, 3:01:46,
113,Trond Austad, Inderøy Il Ski, 3:01:47,
114,Jo Arne Kjøglum, Il Hållingen, 3:01:50,
115,Inge Fagerhaug, Namsos Il, 3:01:54,
116,Vidar Formo, Lierne Ski, 3:01:56,
117,Arild Henriksen, Gutvik Il, 3:02:14,
118,Tomas Stöt, Ifk Mora SK, 3:02:15,
119,Finn Johannesen, Vemundvik I.l, 3:02:16,
120,Harald Kavli, Snåsa Il, 3:02:24,
121,Erik Lona, Gl-bygg A/s, 3:02:36,
122,Nils Hallvard Brørs, Fokus Bank Bil, 3:02:40,
123,Knut Håvard Lysberg, Bilsenteret Namsos As, 3:02:51,
124,Øyvind Sneve, Egge Il, 3:02:55,
125,Geir Olav Kristensen, Heimdal Ski, 3:03:03,
126,Sverre Homstad, Overhalla Il, 3:03:06,
127,Per Edvard Jönsson, Hotings If, 3:03:19,
128,Thomas Kjøglum, Hållingen Il, 3:03:24,
129,Alfred Olsen, Hållingen Il, 3:03:30,
130,Lars Emil Heggstad, Røyrvik If, 3:03:30,
131,Kåre Nilssen, Troms Kraft Bil, 3:03:31,
132,Svein Alte, Il Varden, 3:03:33,
133,Bjørn Tore Nordlund, Elva Namsskogan Il, 3:03:44,
134,Robert Øksnes, Gjerdrum Il, 3:03:48,
135,Svein Terje Fiskum, Grong Il, 3:03:51,
136,Ketil Sakshaug, Trønderbilene Bil, 3:04:04,
137,Ola Lauve Rønning, Luftkrigsskolen Bil, 3:04:14,
138,Bård Ove Fagerli, St. Olavs Hospital, 3:04:17,
139,Geir Jostein Fiskum, Otteröy Il, 3:04:25,
140,Stig Vikestad, Kula Il, 3:04:29,
141,Olav Grongstad, Il Hållingen, 3:04:47,
142,Even Hollås, Nte, 3:05:11,
143,Tomas Nilsson, Duveds If, 3:05:11,
144,Rune Myren, Skogn Il, 3:05:28,
145,Sigve Fossum Grande, Overhalla, 3:05:50,
146,Kjell Morten Kjøglum, Overhalla Il, 3:05:52,
147,Bjørn Ove Bergli, Sørli Bygg, 3:06:09,
148,Gunnar Olsson, Stora Tuna Ik, 3:06:11,
149,Einar Otto Ingulfsvann, Tunnsjø Il, 3:06:31,
150,Jan Inge Nymann, Nte, 3:06:55,
151,Erik Grimstad, Namdal Løpeklubb, 3:07:33,
152,Bjørn Heia, Gullvikmoen Il, 3:07:50,
153,Erik Westum, Lierne Ski, 3:07:51,
154,Vegar Skreden, Spkl Nessegutten, 3:07:52,
155,Geir Ottesen, Bangsund, 3:08:00,
156,Espen Horgmo Viken, Hell, 3:08:18,
157,Arnfinn Aunsmo, Malvik Il, 3:08:19,
158,Sven Kleppa, Beitstad Il, 3:08:37,
159,Kolbjørn Thun, Overhalla Il, 3:08:45,
160,Idar Hustad, Frol Il, 3:08:50,
161,Kasper Nordmelan, Gjerdrum, 3:08:52,
162,Knut Evenhus, Aasguten Il, 3:08:53,
163,Stian Brekkvassmo, Grong Sparebank, 3:08:58,
164,Oddvar Elstad, Nte, 3:09:17,
165,Dag Wassdahl, Jormvattnets If, 3:09:20,
166,Bernt Fridtjof Mølnvik, Snåsa Il, 3:09:29,
167,Ragnar Moen, Rørvik Il, 3:09:44,
168,Stein Georg Lande, Terråk Il, 3:09:47,
169,Erik Belbo, Snåsa Il, 3:09:50,
170,Vegard Haugen, Namsos Kommune, 3:10:18,
171,Odd Anders Haugum, Inderøy Il, 3:10:18,
172,Knut-Olav Skjetne, Pwc, 3:10:26,
173,Sondre Sklett, Grong Il, 3:10:57,
174,Olav Weglo, Spillum Il, 3:10:57,
175,Ola Røvik, Inderøy Il, 3:11:01,
176,Henrik Jönsson, Hammerdals If, 3:11:02,
177,Endre Langaas, Nidelv Il, 3:11:06,
178,Stig Eidesmo, Sweco Norge, 3:11:08,
179,Jo Skjelstad, Skjelstadmark Il, 3:11:29,
180,Tore Norkvist, Tåsjö If, 3:11:53,
181,Bengt Hemmingsson, Östersunds SK, 3:11:59,
182,Knut Helge Haug, Privat, 3:12:05,
183,Nils Tore Sklett, Grong Il, 3:12:07,
184,Mats Jonasson, Ifk Strömsund, 3:12:20,
185,Kay-Arne Bergåker Sandvik, Privat, 3:12:24,
186,Arve Vekseth, Dnb Nor, 3:13:01,
187,Jan Grener Owesen, Steinkjer Skiklubb, 3:13:03,
188,Stian Flobergseter, Forra Il, 3:13:24,
189,Geir Rasmussen, Vemundvik Il, 3:13:34,
190,Östen Strömgren, Husum SK, 3:13:51,
191,Hans Erik Ness, Murupøykan Il, 3:14:39,
192,knut arve christiansen, Grong, 3:15:08,
193,Knut Gjølga, Inderøy Il, 3:15:44,
194,Antaris persson, Sok Gjurd Stugun, 3:15:44,
195,Tormod Lysne Voje, Kallekari, 3:15:55,
196,Gunnar Kvarnlöf, Anvågens SK, 3:16:16,
197,Martin Skage, Røyrvik If, 3:16:29,
198,Ole Håvard Haug, Foldereid Il, 3:16:29,
199,Magnus Taraldsen Valeberg, -, 3:16:32,
200,Harald Bangstad, Nte, 3:16:32,
201,Magnus Grindberg, Namsos, 3:16:34,
202,Ole Ivar Ness, Murrupøykan Il, 3:16:38,
203,Karl-Gunnar Lindström, Tåsjö If, 3:16:38,
204,Olav Ådne Rotvold, Inderøy Il, 3:17:04,
205,Per-Åke Strömberg, Vallsta SK, 3:17:10,
206,Cato Strand, Veso Bil, 3:17:11,
207,Bjørnar Ansnes, Dvask, 3:17:20,
208,Arne-Albert Bekkevold, Terråk Il, 3:17:26,
209,Arild Pedersen, Namsos Roklubb, 3:17:37,
210,Torbjørn Nervik, Mosvik Il, 3:17:38,
211,Ole Kristian Sagvik, Pwc Bil, 3:17:48,
212,Kai Arne Stuenes, Lierne Ski, 3:18:18,
213,Odd Arne Stavik, Åfjord Il, 3:18:30,
214,Olav Kvelstad, Norske Skog Bil, 3:18:38,
215,Lars Edlund, NOTEAM, 3:18:47,
216,Rune Ytterdahl, P.k.trykk, 3:18:52,
217,Arne Tørris Haug, Sparebank1smn, 3:19:10,
218,Sveinung Kveli, Privat, 3:19:23,
219,Odd Arne Pettersen, Snåsa Il, 3:19:27,
220,Pål Brørs, Nessegutten, 3:19:32,
221,Kristian Foss, Botnan Il, 3:19:40,
222,Christian Friman, Duveds If, 3:19:41,
223,Børge Sved, Røyrvik Idrettsforening, 3:19:48,
224,Svein Ivar Tetlie, Homstadnesset Jaktlag Overhall, 3:19:50,
225,Jon Helge Normann, Steinkjer Skl, 3:20:01,
226,ØYVIND SKARSTAD, Trones Il, 3:20:01,
227,Hallvard Arne Laugen, Foldereid Il, 3:20:06,
228,Per Olav Meosli, Spillum Il, 3:20:08,
229,Trond Eriksson, Statskog, 3:20:08,
230,Erik Owesen, Mesta, 3:20:14,
231,ole ivar reistad, Kvam, 3:20:22,
232,Hans Kristian Musum, Skanska Aktiv, 3:20:36,
233,Bjørn Haugdal, Lysheim Il, 3:20:50,
234,Jonny Grande, Nte, 3:21:04,
235,Arne Okkenhaug, Nessegutten Spkl, 3:21:05,
236,Birger Amdal Sørgaard, Overhalla Il, 3:21:13,
237,Kåre M Brøndbo, Hållingen Il, 3:21:43,
238,Torbjørn Østerås, Gartland Sportsklubb, 3:21:45,
239,Christian Markussen, Bardu, 3:21:47,
240,Leif Nordland, Hsi, 3:21:51,
241,Rune Berglund, Børsa Il, 3:22:07,
242,Ergo Talu, Estland, 3:22:07,
243,Kristoffer Kvemo, Lierne Ski, 3:22:26,
244,Frode Skaret, Vemundvik Il, 3:22:29,
245,Tor Inge Tenderland, Lierne Ski, 3:22:31,
246,Knut Georg Sandvik, Kbuss, 3:22:49,
247,Jan Ove Skistad, Overhalla Il, 3:22:55,
248,Bård Rørvik, Spillum Il, 3:22:57,
249,Tor Arne Enes, Egge Il, 3:23:05,
250,Jens Herstad, Inderøy Il, 3:23:14,
251,Odd Morten Aalberg, Nexans, 3:23:42,
252,Ivar Reinås, Frol Il, 3:23:45,
253,Åsmund Andreassen, Egge Il, 3:24:47,
254,Dan Carlos Nyvik, Røyrvik If, 3:24:47,
255,Øystein Markussen, Veso Bil, 3:24:47,
256,Sture Eriksson, Undersåkers If, 3:24:54,
257,Bjarne Martin Lyngstad, Inderøy Il, 3:25:09,
258,Lars Jønvik, Elvalandet Il, 3:25:15,
259,Tor Henrik Bruun, Botnan Il, 3:25:18,
260,Knut Solbakken, Nte, 3:25:21,
261,Hallgeir Brandtzæg, Ogndal Il, 3:25:23,
262,Jan Roger Sørdahl, Åfjord, 3:25:25,
263,Odd-Robert Solvåg, Leksvik Il, 3:25:37,
264,Jan Ole Similä, Sparbu Il, 3:25:56,
265,Arne Ramdal, Frol Il, 3:26:11,
266,Gunnar Andersson, Offerdals SK, 3:26:25,
267,Robert Finnanger, Privat, 3:26:31,
268,Frode Hjulstad, Privat, 3:26:52,
269,Gunnar Aunsmo, Il Hållingen, 3:27:19,
270,Jon Strand, Grong Sparebank, 3:27:42,
271,Øyvind Kveli, Kvelia Folkehøgskole, 3:27:47,
272,lars stefan lindgren, Røyrvik If, 3:28:12,
273,1438 U1 Ukjent løper, NOTEAM, 3:28:19,
274,Ove Westgård, Leka Il, 3:28:20,
275,Jan-Erik Nilsson, Åre Slk, 3:28:40,
276,Tormod Langaas, Othilienborg Ski, 3:28:57,
277,Arill Hines, Spillum Il, 3:29:05,
278,Jan Einar Nilssen, Grong Il, 3:29:18,
279,Torgeir Hanssen, Grong Sparebank, 3:29:22,
280,Lars Vannebo, -, 3:29:43,
281,Mårten Lund, Litsbygdens SK, 3:29:51,
282,CATO WENNEVIK, Sport 1 Rørvik, 3:29:58,
283,Hallgeir Stjern, Åfjord Il, 3:30:05,
284,Einar Liff, Privat, 3:30:10,
285,Børre Furulund, Homstadnesset Jaktlag, 3:30:22,
286,Ola Amdal, Elva/namsskogan I.l, 3:30:28,
287,Olav Ramberg, Ørland Hovedflystasjon, 3:31:02,
288,Tor Åge Grindberg, Namdal Sykkelklubb, 3:31:12,
289,Kenneth Svedlund, Vallstad SK, 3:31:13,
290,Sverre Jor, +, 3:31:15,
291,Jørn Stavik, Privat, 3:31:23,
292,John Otto Johansen, Nte, 3:31:49,
293,Bjørnar Valøen, Stod Il, 3:31:52,
294,Trond Evensen, Foldereid Il, 3:32:14,
295,Ted Jönsson, Gäddede SK, 3:32:27,
296,Vegard Vikshåland Kne, Jølsrud Skiforening, 3:32:28,
297,Sturla Flått, Overhalla Il, 3:32:42,
298,Åge Ivar Årsandøy, Nexans Bil, 3:32:52,
299,Roar Snerting, Inderøy Il, 3:33:06,
300,Ivar Skjerve, Egge Il, 3:33:08,
301,Hans Petter Myhrås, Håpet Skiklubb, 3:33:17,
302,Ronny Kveli, Lierne Il, 3:33:59,
303,Hans O. Kveli, Trondheim Skl, 3:34:13,
304,Lars August Fodstad, Privat, 3:34:17,
305,Pål Morten Galguften, Overhalla, 3:34:17,
306,Ruben Håskjold Fagerli, Byåsen Skiklub, 3:34:50,
307,Joar Nybo, Skiforeningen, 3:34:59,
308,Stig Valla, Brønnøy Mc Klubb, 3:35:30,
309,Olav Andreas Opdal, Overhalla Il, 3:36:21,
310,Are Moa Gausen, Privat, 3:36:27,
311,Robert Ødegård, Adresseavisen Bil, 3:36:37,
312,Tage Blomé, Åre Slk, 3:36:40,
313,Rune Stene, Sør-beistad Il, 3:37:06,
314,Arnstein Andreassen, Dnbnor Bil, 3:37:08,
315,Kristian Osen, Namsos Kommune Bil, 3:37:11,
316,Pär hylback, Östersunds SK, 3:37:17,
317,Oskar Brynjarsson Risberg, Team Ol'fredriksa, 3:37:26,
318,Leif Ingvald Gansmo, Overhalla Il, 3:37:32,
319,Lars Petter Danielsen, Namdalsavisa, 3:37:47,
320,Morten Haugen, Homstadnesset Jaktlag, 3:38:05,
321,Einar Rønningen, Skogn Il, 3:38:17,
322,Jan Morten Martinsen, Nte, 3:38:25,
323,Kjell Einar Totsås, Hegra Il, 3:38:48,
324,Frithjof Pedersen, Kvaløya Jakt Og Skiklubb, 3:38:52,
325,Stian Valrygg, Grane Il, 3:39:11,
326,Lars Furan, Sjørdals Blink Il, 3:39:18,
327,Ola Liljefjell, Namsos, 3:39:35,
328,Martin Jakobsson, Gäddede SK, 3:39:53,
329,Thomas Klev, Oslo, 3:39:56,
330,Eivind Svarva, -, 3:40:00,
331,Hans Olav Ranum, NOTEAM, 3:40:25,
332,rolf eirik opdahl, Overhalla, 3:40:35,
333,Tore Solstad, Lierne Ski, 3:41:02,
334,Sverre Petter F Solum, Nte, 3:41:06,
335,Svein Lidbom, Sandvollan, 3:41:20,
336,Frode Næsvold, Terråk Il, 3:41:30,
337,Helge Ness, Privat, 3:41:34,
338,Ole Nybo, Jølsrud Skiforening, 3:41:37,
339,Jonny Nordmann, Frösö SK, 3:41:53,
340,Tom Roger Moen, Kolvereid Il, 3:42:08,
341,Ken Morten Brørs, Namdalseid Il, 3:42:08,
342,Nils-Erik Eriksson, Undersåkers If, 3:42:29,
343,Kenneth Bukten, Bangsund, 3:43:02,
344,Henrik Karlsson, Nässjö Ski, 3:43:07,
345,Terje Kolsvik, Mvbk, 3:43:21,
346,Vidar Dale, Nte, 3:43:32,
347,Arild Vavik, Flatås Il, 3:43:39,
348,Lars Erik Feragen, Bangsund, 3:43:47,
349,Ørjan Avdem, Tunnsjø Il, 3:43:49,
350,Finn Rosenvinge, Kolvereid Il, 3:43:54,
351,Ove Jonny Knudsen, Nte, 3:44:08,
352,Arne-Håkon Fiskum, Namsos Ok, 3:44:16,
353,Bjørn Steinar Røvik, Inderøy Il, 3:44:31,
354,Bernt Gausen, Steinkjer Skl, 3:45:11,
355,Tormod Johansen, Otterøy Il, 3:45:12,
356,Tronn Homo, Bilsenteret Namsos As Bil, 3:45:15,
357,Per Arve Skjerve, Inderøy, 3:45:21,
358,Per Englund, Östersunds SK, 3:45:25,
359,Anders Fougner, Olav Duun Vgs, 3:45:33,
360,Per Sandvik, Otterøy Il, 3:45:54,
361,Øyvind Lilleby, Inderøy Il, 3:46:42,
362,Morten Hemnes, Snåsa Il, 3:46:42,
363,Kåre Sandmo, Nordli, 3:46:53,
364,Per Kristian Strømsli, Åfjord Il, 3:47:01,
365,Rolf Åge Aagård, Lierne Dykkerklubb, 3:47:17,
366,Thor Aage Nesser, Grong Il, 3:47:23,
367,Kay Emil Larsen, Team Ol'fredriksa, 3:47:35,
368,Kenneth Grip, Leinstrand, 3:47:56,
369,Asle Martinsen, Privat, 3:47:57,
370,Kåre Rørvik, Røyrvik Idrettsforening, 3:48:43,
371,Tor Bach, Inderøy Il, 3:48:58,
372,Roy Angelo, Salsbruket Il, 3:49:01,
373,Thomas Herstad, Steinkjer, 3:49:17,
374,Anders Pålsson, Hammerdals If, 3:49:46,
375,Dan Leo Totland, Team Slow, 3:50:14,
376,Arne Gunnar Barstad, Inderøy, 3:51:35,
377,Martin Stakset, Privat, 3:51:35,
378,Bernt Bendiksen, Namsos Kommune, 3:51:50,
379,Lars Tiderman, Gäddede SK, 3:51:50,
380,Steinar Gangstad, B.i.l. Nexans, 3:51:52,
381,Geir Rasmussen, Statland Il, 3:52:01,
382,Per Berglund, Backe If, 3:52:08,
383,Eirik Kveli, Namsos Roklubb, 3:52:50,
384,Øyvind Haugan, Statsbygd Il, 3:53:07,
385,Robert Kristensen, Trondheim Beach, 3:53:26,
386,Kenneth Gåsbakk, Team Olfredriksa, 3:53:44,
387,Petter Aakervik Berg, Privat, 3:53:51,
388,Roy M. Blom, Privat, 3:54:01,
389,1316 U1 Ukjent løper, NOTEAM, 3:54:22,
390,Bengt Eriksson, Falu Ik, 3:54:25,
391,Karle Oksdøl, Nord-statland Il, 3:54:27,
392,Stig Engström, Ifk Strömsund, 3:54:52,
393,Svein Aasved, Kpmg, 3:55:13,
394,Leif Pehrson, Vallstad SK, 3:55:16,
395,Sten Bredberg, A4 If, 3:55:28,
396,Jon Toresen, Overhalla, 3:55:35,
397,Tore Åsegg, Namsos, 3:55:58,
398,Terje Husvik, Otterøy Il, 3:56:34,
399,Svenn-Erik Guddingsmo, Levanger, 3:56:49,
400,Jostein Aardal, Namdalseid, 3:57:21,
401,Stig Blidefalk, Ok Nipan Sollefteå, 3:57:24,
402,Arnt Sitter, Strandveien Kranservice Bil, 3:57:36,
403,Jim Juliussen, Namsos Styrkeløft, 3:57:40,
404,Bengt Engdahl, Spikbodarnas Ik, 3:58:24,
405,Bjørn Tore Haug, Kolvereid Il, 3:58:24,
406,Arne Jakob Torvaldsson, Privat, 3:59:07,
407,Gøran Nyborg, Lierne Ski, 3:59:23,
408,Olle Torekull, Vsvok, 4:00:12,
409,Lars Kanon, Uppsala, 4:00:12,
410,Dan Westerberg, Dalregementets If, 4:00:12,
411,Gerd Peter Niebelschuts, Grong Il, 4:00:23,
412,Jim Vikestad, Kula Il, 4:00:25,
413,MARIUS VOLD, Cti, 4:00:34,
414,Jan Inge Risberg, Overhalla, 4:00:50,
415,Halgeir Sandberg, Nte, 4:01:00,
416,Trygve Stokke, Homstadnesset Jaktlag, 4:01:25,
417,Per Johansson, Bräcke SK, 4:01:46,
418,Asbjørn Solstad, Åfjord Il, 4:02:01,
419,William Lysgård, Namsos Sykehus Beriftsidrettsl, 4:02:05,
420,Tor Finnanger, Salsbruket Il, 4:02:18,
421,Geir Øyvind Fjær, Spillum, 4:02:23,
422,Martin Kyhl Jensen, Egtved Danmark, 4:02:29,
423,Olle Rinstad, Östersund, 4:02:33,
424,Billy Holm, Väsby Skidklubb, 4:02:38,
425,Stig-Arne Jönsson, Hammerdals If, 4:02:39,
426,tore marius borkmo, Namsos Løpeklubb, 4:03:05,
427,Erlend Grønseth, Fokus Bank, 4:03:06,
428,Karl-Erik Johansson, Ås If, 4:04:30,
429,Helge Lorentzen, Privat, 4:05:00,
430,Lars Petter Homstad, Nil, 4:05:05,
431,Ingemar Wikgren, Telia If Luleå, 4:05:06,
432,Knut Åge Risberg, Follo Politiiidrettslag, 4:05:13,
433,Jon Bøe, Sport 1 Rørvik, 4:05:48,
434,Helge Joar Moe, Indre Nærøy, 4:05:54,
435,Per Wallinder, Gäddede SK, 4:06:13,
436,Gjert Eirik Grande, Rørvik Il, 4:07:21,
437,Aage Jensen, Frol Il, 4:07:29,
438,Jon Kristian Storli, Trøndelag Brann Og Redningstje, 4:09:19,
439,Tore Hansson, Gäddede SK, 4:09:20,
440,Såndre Osen, Grong Il, 4:09:36,
441,Tore Nordfjellmark, Nexans Bil, 4:10:10,
442,Håvard Nilsen, Tøttdal Sprinters, 4:10:28,
443,Robin Norsten, Jormvattnets If, 4:10:41,
444,Øystein Nilsen, Overhalla Il, 4:11:15,
445,Reidar Alfred Monsen, Melhus Il, 4:11:35,
446,Petter Jjørgen Hårstad, Åfjord Il, 4:12:09,
447,Stefan Lindberg, Brunflo If, 4:12:11,
448,Patrik Sandqvist, Ambulansen Gäddede, 4:12:42,
449,Gunnar Binde, Kvam Il, 4:14:15,
450,Bjarne Ravlo, Sør-Beitstad, 4:15:23,
451,John-Are S. Freland, Ntnui, 4:15:31,
452,Helge Valrygg, Trofors, 4:15:36,
453,Erik Larsen, Team Olfredriksa, 4:16:56,
454,Per Gjellan, Il Andor, 4:16:59,
455,Jørgen Stakset, Privat, 4:17:51,
456,Roger Stakset, Privat, 4:18:00,
457,Erlend Smines, Lund Il, 4:19:04,
458,Bjørnar Smines, Lund Il, 4:19:16,
459,Fredrik Jonsson, Marieby Gif, 4:19:24,
460,Matts Dahlkwist, Universitetspersonal If, 4:22:00,
461,John Martinsen, Privat, 4:22:55,
462,Mats El Kott, Njord, 4:24:06,
463,Ola Moa Gausen, Privat, 4:25:15,
464,Johan Kristian Oxaal, NOTEAM, 4:25:17,
465,Per Inge Aagård, Team Olfredriksa, 4:25:59,
466,Odd Andre Aagård, Team Olfredriksa, 4:26:04,
467,Jan-Ola Bergkvist, Vattudalens Ldk, 4:28:47,
468,Lars M. Brøndbo, Hållingen, 4:31:11,
469,Arnstein Blomdal, Nordli, 4:31:17,
470,Roger Engesvik, Spillum Il, 4:31:20,
471,Tor Danielsen, Efns-Norge, 4:35:05,
472,Svein Aamot, Brundalen Hockey, 4:35:10,
473,Geir Håvard Korsnes, Steinkjer, 4:35:11,
474,Arnfinn Monsen, Sparbu Il, 4:35:35,
475,Lars Olof Nord, Ntnu-Bil, 4:35:41,
476,John Engesli, Olderskog, 4:35:51,
477,Kurt Totsås, Sørli Il, 4:36:16,
478,Kenneth Elfving, Banafjäls If, 4:39:36,
479,Fredrik Roos, Jormvattnets If, 4:39:52,
480,Björn Jakobsson Jakobsson, Östersund, 4:40:22,
481,Morten Engeset-Nordanger, -, 4:41:02,
482,Thure Mårtenson, Östersund, 4:42:04,
483,Jan Grawe, Uppsala Uik, 4:42:54,
484,Johan Höglund, If Murklan, 4:42:56,
485,Svein Eriksen, Asker Skiklubb Orientering, 4:45:10,
486,Knut Ove Lillemoen, Sparebank1 Smn Skiklubb, 4:46:05,
487,Sverre Andre Brimi Skjelbred, Bodø Pil, 4:51:57,
488,Sverre Skjelbred, Egge Il, 4:52:02,
489,Jon Oskar Kvetangen, Sørli Bygg, 5:00:56,
490,Daniel Nymann, Nte, 5:00:57,
DNF,asbjørn smevik, Spillum Il, 00:00,
DNF,Bjørn Odin Vist, Skogn Il, 00:00,
DNF,Mattias Liljefjäll, Gsk, 00:00,
DNF,Ola Kristian Johansen, Sosialistisk Idrettslag, 00:00,
DNF,Paul Rian, Overhalla Il, 00:00,
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +