Resultater Folloløpet 2015

Resultater Folloløpet
Frogn, Akershus - 12. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lauritz Brunborg Nittedal OL 20:47   12:13
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 25:59   15:17
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 52:24   30:49
  Malin Gjetanger Måren OK 42:54   25:14
  Lilja Celina Kjær Jørgensen Måren OK 49:39   29:12
  Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 51:35   30:20
  Magnus Klaveness Måren OK 18:59   11:10
  Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 42:57   25:15
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 26:00   15:17
  Astrid Reusch Heming Orientering 27:32   16:11

Skogsløpet (N-lang)

3 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 38:11   11:51
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 44:43 +6:32 13:53
  Dag Otter Johansen Asker Skiklubb diskvalifisert    

D -10

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Signe Holo Fossum IF 15:30   9:07
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 27:07   15:57
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF 29:32   17:22
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 29:46   17:30
  Marie Scheele Nydalens SK 23:14   13:40
  Nora Sørberg Raumar Orientering 27:44   16:18

D 11-12

1 840 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 18:05   9:49
2 Mari Brende Fossum IF 19:59 +1:54 10:51
3 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 25:28 +7:23 13:50
4 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25:56 +7:51 14:05
5 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 30:03 +11:58 16:19

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Penelope Lea Nydalens SK 18:43   11:00
2 Sara Molund IL Tyrving 19:44 +1:01 11:36
3 Gina Brevik Østmarka OK 20:57 +2:14 12:19

D 13-14

4 490 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 50:35   11:15
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 51:25 +0:50 11:27
3 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 51:27 +0:52 11:27
4 Oda Scheele Nydalens SK 51:28 +0:53 11:27
5 Ina Martini Asker Skiklubb 51:48 +1:13 11:32
6 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 51:51 +1:16 11:32
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1:00:25 +9:50 13:27
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 1:01:22 +10:47 13:40
9 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 1:15:58 +25:23 16:55
10 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:50:19 +59:44 24:34
  Mina Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert    

D 13-16C

1 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 31:27   17:05
2 Thea Sørberg Raumar Orientering 38:07 +6:40 20:42
3 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 40:11 +8:44 21:50

D 15-16

5 660 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 46:34   8:13
2 Åsne Holo Fossum IF 46:35 +0:01 8:13
3 Synne Strand Asker Skiklubb 46:43 +0:09 8:15
4 Pernille Katla Fossum IF 47:08 +0:34 8:19
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:33 +5:59 9:17
6 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:01:54 +15:20 10:56
7 Linn Mei Waaler Måren OK 1:03:47 +17:13 11:16
8 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 1:03:50 +17:16 11:16
9 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:03:53 +17:19 11:17
10 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 1:03:56 +17:22 11:17
11 Synne Skjærstein IL Tyrving 1:04:06 +17:32 11:19
12 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:10:30 +23:56 12:27
13 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 1:24:05 +37:31 14:51
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:24:09 +37:35 14:52
15 Lin Marte Andorsen Nydalens SK 1:36:50 +50:16 17:06
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK diskvalifisert    
  Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Maren Norderud IL Tyrving diskvalifisert    

D 15-16B

4 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petra Hoveid Asker Skiklubb 40:11   8:56
2 Monica Brevik Østmarka OK 45:02 +4:51 10:01
3 Matilde Holen Østmarka OK 46:03 +5:52 10:15

D 17-

4 690 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 49:00   10:26
2 Ingrid Disch Løset Ringerike OL 56:01 +7:01 11:56
3 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 1:08:23 +19:23 14:34
4 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:09:31 +20:31 14:49
5 Dana B Stene Nydalens SK 1:14:09 +25:09 15:48
6 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 1:14:10 +25:10 15:48
7 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:25:22 +36:22 18:12

D 17-B

3 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Brende Fossum IF 1:15:30   22:56
2 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:19:16 +3:46 24:05
  Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

D 17-C

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Berner Fossum IF 20:09   10:04
2 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 30:16 +10:07 15:08
3 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 33:13 +13:04 16:36
4 Kristin Johansson Hedrum OL 36:19 +16:10 18:09

D 40-

3 920 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Jonsson Nydalens SK 37:34   9:35
2 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 46:19 +8:45 11:48
3 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 47:31 +9:57 12:07
4 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 47:41 +10:07 12:09
5 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 48:04 +10:30 12:15
6 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1:07:43 +30:09 17:16
7 Marianne Reusch Heming Orientering 1:14:02 +36:28 18:53
8 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 2:24:00 +1:46:26 36:44
  Berit Sofie Wiklund Nydalens SK diskvalifisert    

D 50-

2 970 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 32:11   10:50
2 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 34:29 +2:18 11:36
3 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34:55 +2:44 11:45
4 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 37:05 +4:54 12:29
5 Anne Berit Eid Nydalens SK 37:24 +5:13 12:35
6 Unni Rye Asker Skiklubb 39:17 +7:06 13:13

H -10

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mathias Linløkken Østmarka OK 20:34   12:05
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 19:27   11:26
  Theo Winsents Sæter Måren OK 22:17   13:06

H 11-12

1 840 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Gjetanger Måren OK 14:48   8:02
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 19:24 +4:36 10:32
3 Jonas Krogh Oppsal Orientering 23:06 +8:18 12:33
4 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 23:27 +8:39 12:44
5 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 27:35 +12:47 14:59
6 Magnus Endresen Måren OK 29:43 +14:55 16:09
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 29:53 +15:05 16:14
8 Sverre Strand Lierbygda OL 33:15 +18:27 18:04
9 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 37:28 +22:40 20:21
10 Eirik Nytun Nergård Nittedal OL 52:00 +37:12 28:15

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Johansen Måren OK 33:49   19:53

H 13-14

5 100 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:32   7:33
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 40:30 +1:58 7:56
3 Lars Young Vik Nydalens SK 45:28 +6:56 8:54
4 Isak Jonsson Nydalens SK 45:32 +7:00 8:55
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 56:01 +17:29 10:59
6 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:00:56 +22:24 11:56
7 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:00:58 +22:26 11:57
8 Herman Brunborg Nittedal OL 1:06:18 +27:46 13:00
9 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:20:16 +41:44 15:44
10 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1:20:18 +41:46 15:44
11 Felix Finsrud Asker Skiklubb 1:20:21 +41:49 15:45
11 Henrik Reusch Heming Orientering 1:20:21 +41:49 15:45
13 Kristian Østermann Heming Orientering 1:20:25 +41:53 15:46
14 August Syrdal Øen Heming Orientering 1:20:35 +42:03 15:48
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1:20:40 +42:08 15:49
16 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:32:40 +54:08 18:10
17 Erlend Børli Fossum IF 2:00:04 +1:21:32 23:32
  Olav Birkeland Fossum IF diskvalifisert    
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Simen Fritzner Nittedal OL diskvalifisert    
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Mikkel Katla Fossum IF diskvalifisert    

H 15-16

6 860 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 43:46   6:22
2 Elias Jonsson Nydalens SK 48:00 +4:14 6:59
3 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 48:04 +4:18 7:00
4 Einar Melsom Fossum IF 49:47 +6:01 7:15
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 49:55 +6:09 7:16
6 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 50:04 +6:18 7:17
7 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 50:09 +6:23 7:18
8 Erling Hjermstad Fossum IF 50:22 +6:36 7:20
9 Øyvind Hjermstad Fossum IF 59:58 +16:12 8:44
10 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:00:03 +16:17 8:45
11 Emil Størmer Fossum IF 1:00:32 +16:46 8:49
12 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:02:25 +18:39 9:05
13 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:03:59 +20:13 9:19
14 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:04:17 +20:31 9:22
15 Lukas Liland Nydalens SK 1:05:58 +22:12 9:36
16 Håkon Sturød Nydalens SK 1:15:33 +31:47 11:00
17 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:16:04 +32:18 11:05
18 Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 1:30:48 +47:02 13:14
19 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:42:37 +58:51 14:57
20 Jesper Ugedal Østmarka OK 2:02:45 +1:18:59 17:53
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    

H 15-16B

2 530 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Månum Moen Måren OK 33:41   13:18
2 Lukas Bjelde Fossheim Måren OK 58:48 +25:07 23:14

H 17-

5 110 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Andersen Nydalens SK 36:54   7:13
2 Per Øyvind Stene Nydalens SK 39:00 +2:06 7:37
3 Øyvind Enger NTNUI 44:27 +7:33 8:41
4 Olav Johannes Deelstra NTNUI 45:38 +8:44 8:55
5 Kjetil Molund IL Tyrving 48:19 +11:25 9:27
6 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 48:41 +11:47 9:31
7 Hallvard Koren OK Moss 53:02 +16:08 10:22
8 Helge Bakkehøi Østmarka OK 58:43 +21:49 11:29
9 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:05:59 +29:05 12:54
  Magnus Ramberg Østmarka OK diskvalifisert    

H 17-B

3 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 38:27   11:41
2 Terje Brende Fossum IF 38:41 +0:14 11:45
3 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 43:39 +5:12 13:16
4 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 43:40 +5:13 13:16
5 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 48:09 +9:42 14:38
6 Peter Carlsen Røyken OL 48:32 +10:05 14:45
7 Kjetil Jacobsen Hamar OK 51:35 +13:08 15:40
8 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 52:24 +13:57 15:55
9 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:04:23 +25:56 19:34
10 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:17:37 +39:10 23:35

H 17-C

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Sørberg Raumar Orientering 20:51   10:25
2 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 32:08 +11:17 16:04

H 40-

4 690 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 41:46   8:54
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 43:04 +1:18 9:10
3 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 43:47 +2:01 9:20
4 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 43:58 +2:12 9:22
5 Bjørn Martini Asker Skiklubb 45:36 +3:50 9:43
6 Arild Andresen Fossum IF 47:59 +6:13 10:13
7 Inge Ramberg Østmarka OK 50:16 +8:30 10:43
8 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 50:42 +8:56 10:48
9 Christian Reusch Heming Orientering 51:29 +9:43 10:58
10 Tommy Skårbø Raumar Orientering 55:43 +13:57 11:52
11 Per Ola Ulseth Nydalens SK 56:27 +14:41 12:02
12 Anders Flågen Heming Orientering 57:48 +16:02 12:19
13 Christian Jomaas Fossum IF 59:32 +17:46 12:41
14 Stein H. Hagen Fossum IF 1:04:18 +22:32 13:42
15 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:16:48 +35:02 16:22
  Gunnar Engen Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert    

H 50-

4 690 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sören Jonsson Nydalens SK 40:26   8:37
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 40:27 +0:01 8:37
3 Nils Hæstad Fossum IF 41:19 +0:53 8:48
4 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 42:18 +1:52 9:01
5 Gløer Winsvold Sentrum OK 42:22 +1:56 9:02
6 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 42:41 +2:15 9:06
7 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 42:43 +2:17 9:06
8 Knut Erling Øen Heming Orientering 43:17 +2:51 9:13
9 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 43:43 +3:17 9:19
10 Børge Pedersen Nydalens SK 44:30 +4:04 9:29
11 Håvar Brevik Østmarka OK 45:37 +5:11 9:43
12 Jo Wiklund Nydalens SK 46:38 +6:12 9:56
13 Terje Melsom Fossum IF 48:40 +8:14 10:22
14 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 55:02 +14:36 11:44
15 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 55:28 +15:02 11:49
16 Morten Johansen OK Moss 1:00:50 +20:24 12:58
17 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:01:26 +21:00 13:05
18 Roger Mostue Oppsal Orientering 1:04:53 +24:27 13:50
19 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:05:49 +25:23 14:02
20 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1:11:14 +30:48 15:11
21 Rune Nergård Nittedal OL 1:11:59 +31:33 15:20
22 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:14:43 +34:17 15:55
  Tormod Bøe Fossum IF diskvalifisert    

H 60-

3 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 41:20   10:32
2 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 46:21 +5:01 11:49
3 Morten Johannessen Røyken OL 48:49 +7:29 12:27
4 Tore Aaberg Indre Østfold OK 52:46 +11:26 13:27
5 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:05:43 +24:23 16:45
6 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:11:09 +29:49 18:09
7 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:13:52 +32:32 18:50

H 70-

2 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Jansen OK Moss 50:06   16:52

H 80-

2 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL 1:37:17   38:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +