Resultater Folloløpet - KM Akershus og Oslo Langdistanse 2018



Resultater KM Akershus og Oslo Langdistanse - Folloløpet 
Ski, Akershus - 25. august 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 600 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK fullført      
  Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering fullført      
  Max Bryhn Bergstrøm IL Tyrving fullført      
  Simen Bryhn Bergstrøm IL Tyrving fullført      
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb fullført      
  Martin Amlie Brenna Heming Orientering fullført      
  Petter Brenna-Lund Nittedal OL fullført      
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering fullført      
  Lauritz Brunborg Nittedal OL fullført      
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført      
  Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb fullført      
  Aksel Farstad Nittedal OL fullført      
  Trym Fuglseth Asker Skiklubb fullført      
  Georg Grøtjord Glenne Måren OK fullført      
  Vilde Høyer Fossum IF fullført      
  Erik Leite fullført      
  Eirik Nastad Asker Skiklubb fullført      
  Mia Normann fullført      
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb fullført      
  Isolde Odden Måren OK fullført      
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb fullført      
  Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering fullført      
  Amund Saugestad Nydalens SK fullført      
  Idun D Urnes Asker Skiklubb fullført      
  Åsve D. Urnes Asker Skiklubb fullført      
  Simen Ånensen Oppsal Orientering fullført      
  Hermine Odden Måren OK diskvalifisert      

D -10

2 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 29:51   12:58  
  Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 37:31   16:18  
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 30:58   13:27  
  Eirin Kolshus Oppsal Orientering 36:24   15:49  
  Astrid Reusch Heming Orientering 22:00   9:33  
  Helene Scheele Nydalens SK 14:24   6:15  
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 23:11   10:04  

D 11-12

2 400 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 17:32   7:18  
2 Sofia Øhlckers IL Tyrving 22:12 +4:40 9:15  
3 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 24:10 +6:38 10:04  
4 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 26:09 +8:37 10:53  
5 Mari Kalleson Oppsal Orientering 26:17 +8:45 10:57  
6 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 28:32 +11:00 11:53  
7 Una Nastad Asker Skiklubb 29:27 +11:55 12:16  
8 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 32:26 +14:54 13:30  
9 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 32:29 +14:57 13:32  
10 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 34:27 +16:55 14:21  
11 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 39:20 +21:48 16:23  
12 Malin Gjetanger Måren OK 39:43 +22:11 16:32  
13 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 41:20 +23:48 17:13  
14 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 48:54 +31:22 20:22  
15 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 49:54 +32:22 20:47  
  Lilja Celina Kjær Jørgensen Måren OK diskvalifisert      
  Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering ikke startet      

D 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Woldene Fossum IF 26:03   11:19  

D 13-14

3 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 33:39   9:36  
2 Marie Saugestad Nydalens SK 34:53 +1:14 9:58  
3 Signe Holo Fossum IF 35:53 +2:14 10:15  
4 Linnea Holst IL Tyrving 36:00 +2:21 10:17  
5 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 36:32 +2:53 10:26  
6 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 38:26 +4:47 10:58  
7 Mille Baastad Berg IL Tyrving 39:46 +6:07 11:21  
8 Marie Scheele Nydalens SK 39:54 +6:15 11:24  
9 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 40:23 +6:44 11:32  
10 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 40:49 +7:10 11:39  
11 Mari Aarseth Nydalens SK 40:51 +7:12 11:40  
12 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 41:02 +7:23 11:43  
13 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 41:11 +7:32 11:46  
14 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:17 +7:38 11:47  
15 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 42:44 +9:05 12:12  
16 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 43:48 +10:09 12:30  
17 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 44:39 +11:00 12:45  
18 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 45:03 +11:24 12:52  
19 Eileen Bjanes IL Tyrving 49:00 +15:21 14:00  
20 Martha Wisløff Asker Skiklubb 1:05:44 +32:05 18:46  
21 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:11:25 +37:46 20:24  
22 Gunde Tumelionis Fossum IF 1:13:33 +39:54 21:00  
  Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK diskvalifisert      
  Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert      

D 13-16C

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Østvold Heming Orientering 41:11   13:43  
2 Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 1:07:29 +26:18 22:29  

D 13-16N

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Iselin Hermo Ås-NMBU Orientering 1:08:42   24:32  

D 15-16

4 400 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 38:00   8:38  
2 Oda Scheele Nydalens SK 38:06 +0:06 8:39  
3 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 42:17 +4:17 9:36  
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 44:54 +6:54 10:12  
5 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 44:55 +6:55 10:12  
6 Malene Jebsen Heming Orientering 45:49 +7:49 10:24  
7 Tina Kalleson Oppsal Orientering 46:49 +8:49 10:38  
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 46:54 +8:54 10:39  
9 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 47:01 +9:01 10:41  
10 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 47:25 +9:25 10:46  
11 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 47:36 +9:36 10:49  
12 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 48:24 +10:24 10:59  
13 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 50:40 +12:40 11:30  
14 Alexandra Linløkken Østmarka OK 50:48 +12:48 11:32  
15 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 51:46 +13:46 11:45  
16 Ellie Simmonds North West Junior Squad 52:47 +14:47 11:59  
17 Jess Ensoll North West Junior Squad 52:52 +14:52 12:00  
18 Rosie Spencer North West Junior Squad 54:18 +16:18 12:20  
19 Julie Berntzen Fet OL 54:19 +16:19 12:20  
20 Iris Holst IL Tyrving 55:36 +17:36 12:38  
21 Stella Holmboe IL Tyrving 55:48 +17:48 12:40  
22 Ea Lunøe Nydalens SK 57:08 +19:08 12:59  
23 Live Østvold Heming Orientering 59:28 +21:28 13:30  
24 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:01:32 +23:32 13:59  
25 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:02:31 +24:31 14:12  
26 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:03:38 +25:38 14:27  
27 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:04:48 +26:48 14:43  
28 Astrid Rognstad Hadeland OL 1:05:13 +27:13 14:49  
29 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1:05:22 +27:22 14:51  
30 Ella Berstad Heming Orientering 1:05:55 +27:55 14:58  
31 Silje Slungaard IL Tyrving 1:07:00 +29:00 15:13  
32 Merryn Stangroom North West Junior Squad 1:07:11 +29:11 15:16  
33 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:08:13 +30:13 15:30  
34 Carys Thomas North West Junior Squad 1:08:24 +30:24 15:32  
35 Lucy Gibson North West Junior Squad 1:11:26 +33:26 16:14  
36 Caitlin Irving North West Junior Squad 1:12:09 +34:09 16:23  
37 Anna Harris North West Junior Squad 1:13:11 +35:11 16:37  
38 Lily Regan North West Junior Squad 1:17:33 +39:33 17:37  
  Luciana Maria Svads Måren OK diskvalifisert      
  Noor Dirro-Helu Måren OK diskvalifisert      
  Mari Brende Fossum IF diskvalifisert      

D 15-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 1:03:54   18:47  

D 17-18

5 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Niamh Hunter North West Junior Squad 53:05   10:00  
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 55:23 +2:18 10:26  
3 Marie Liland Nydalens SK 55:47 +2:42 10:31  
4 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 58:03 +4:58 10:57  
5 Linn Mei Waaler Måren OK 59:24 +6:19 11:12  
6 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1:00:49 +7:44 11:28  
7 Hannah Hateley North West Junior Squad 1:01:51 +8:46 11:40  
8 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:06:20 +13:15 12:30  
9 Zoe Graham North West Junior Squad 1:11:22 +18:17 13:27  
10 Anna Lister North West Junior Squad 1:13:22 +20:17 13:50  
  Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering ikke startet      
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Ada Wulfsberg Nydalens SK ikke startet      

D 19-20

6 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Strand Asker Skiklubb 1:01:29   9:45  
2 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 1:13:31 +12:02 11:40  
3 Oda J Sikkeland IL Tyrving 1:15:23 +13:54 11:57  
4 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:18:05 +16:36 12:23  

D 21-

8 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Narum Nydalens SK 1:06:35   8:13  
2 Charlotte Watson Lillomarka OL 1:13:19 +6:44 9:03  
3 Marion Huber Nydalens SK 1:19:49 +13:14 9:51  
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:25:11 +18:36 10:30  
5 Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 1:37:33 +30:58 12:02  
6 Carolyn Hindle North West Junior Squad 2:06:39 +1:00:04 15:38  

D 35-

6 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 1:17:23   12:16  

D 40-

5 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering 54:10   10:13  
2 Britta Fismen Fossum IF 1:01:22 +7:12 11:34  
3 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 1:03:11 +9:01 11:55  
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:07:15 +13:05 12:41  
5 Anne Ruste Lillomarka OL 2:05:29 +1:11:19 23:40  
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert      

D 45-

5 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katja Mjøsund Nydalens SK 52:32   10:30  
2 Jorun Ruud Asker Skiklubb 55:47 +3:15 11:09  
3 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 56:22 +3:50 11:16  
4 Bodil Nordenström Fossum IF 56:40 +4:08 11:20  
5 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:01:09 +8:37 12:13  
6 Marit Egner Asker Skiklubb 1:01:21 +8:49 12:16  
7 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1:18:15 +25:43 15:39  
8 Katrine Bakke Fossum IF 1:24:52 +32:20 16:58  
9 Marianne Reusch Heming Orientering 1:28:46 +36:14 17:45  
10 Lynne Thomas North West Junior Squad 1:29:40 +37:08 17:56  
  Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK ikke startet      

D 50-

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 47:46   11:22  
2 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 49:50 +2:04 11:51  
3 Ida Syversen Røyken OL 55:49 +8:03 13:17  
4 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 55:56 +8:10 13:19  
5 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:10:06 +22:20 16:41  
6 Eldri Holo Fossum IF 1:11:37 +23:51 17:03  
7 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:27:00 +39:14 20:42  

D 55-

4 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 37:45   9:26  
2 Toril Hallan Lillomarka OL 40:38 +2:53 10:09  
3 Kjersti Hov Fossum IF 41:29 +3:44 10:22  
4 Linda Hanssen Østmarka OK 44:52 +7:07 11:13  
5 Berit Danielsen IL Tyrving 48:31 +10:46 12:07  
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 49:18 +11:33 12:19  
7 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 50:32 +12:47 12:38  
8 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 50:38 +12:53 12:39  
9 Berit Berge IL Tyrving 53:16 +15:31 13:19  
10 Deborah Goodwin North West Junior Squad 1:01:47 +24:02 15:26  
11 Unni Rye Asker Skiklubb 1:01:59 +24:14 15:29  
12 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 1:02:29 +24:44 15:37  

D 60-

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grete S B Hovi Skien OK 43:25   10:51  
2 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:00:29 +17:04 15:07  

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 44:58   14:03  
2 Sue Roome North West Junior Squad 58:50 +13:52 18:23  
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:05:39 +20:41 20:30  
  Anne Berit Moe Raumar Orientering ikke startet      

D 70-

3 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 41:56   13:06  
2 Liv Feiring Hamar OK 53:12 +11:16 16:37  
3 Toril Riddervold Heming Orientering 54:50 +12:54 17:08  
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:02:13 +20:17 19:26  
5 Inger Skaug Oppsal Orientering 1:07:52 +25:56 21:12  
6 Gillian Rowan-Wilde North West Junior Squad 1:56:20 +1:14:24 36:21  

D 75-

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 53:06   18:57  
2 Unni Drage Haugerud IF 1:05:08 +12:02 23:15  

H -10

2 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Olav Grevstad Fossum IF 24:51   10:48  
  Fredrik Grønseth Fossum IF 51:22   22:20  
  Magnus Jevanord Fossum IF 17:22   7:33  
  Jakob Refvem Kolderup IL Koll 34:54   15:10  
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK 22:55   9:57  
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 24:36   10:41  
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 43:08   18:45  
  Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 41:03   17:50  
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering 21:26   9:19  
  Theo Winsents Sæter Nydalens SK 25:25   11:03  
  Boye Wangensteen Lillomarka OL 17:59   7:49  
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet      

H 11-12

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 18:03   7:31  
2 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 18:09 +0:06 7:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 18:14 +0:11 7:35  
4 Mathias Linløkken Østmarka OK 22:19 +4:16 9:17  
5 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 22:53 +4:50 9:32  
6 Erlend Otterlei Østmarka OK 23:15 +5:12 9:41  
7 Ask Felland Sætnan Fossum IF 24:00 +5:57 10:00  
8 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 27:05 +9:02 11:17  
9 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 27:57 +9:54 11:38  
10 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 28:45 +10:42 11:58  
11 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 33:09 +15:06 13:48  
12 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 33:46 +15:43 14:04  
13 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 35:55 +17:52 14:57  
14 Erlend Bakke Fossum IF 37:39 +19:36 15:41  
  Linus Mjøsund Nydalens SK ikke startet      

H 11-12N

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mads Jevanord Fossum IF 40:22   17:33  
  Benjamin Buhler Måren OK diskvalifisert      

H 13-14

3 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 29:54   8:32  
2 Axel Aalde Nydalens SK 29:56 +0:02 8:33  
3 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 30:56 +1:02 8:50  
4 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 32:11 +2:17 9:11  
5 Ask Olaussen Oppsal Orientering 32:15 +2:21 9:12  
6 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:24 +3:30 9:32  
7 Martin Christoffer Borg IL Koll 33:27 +3:33 9:33  
8 Fridtjof Reusch Heming Orientering 34:21 +4:27 9:48  
9 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 35:04 +5:10 10:01  
10 Sindre Vie Strisland Fossum IF 36:53 +6:59 10:32  
11 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 37:13 +7:19 10:38  
12 Eirik Vie Strisland Fossum IF 40:19 +10:25 11:31  
13 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 40:47 +10:53 11:39  
14 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 41:52 +11:58 11:57  
15 Jakob Rastad Asker Skiklubb 43:38 +13:44 12:28  
16 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 45:45 +15:51 13:04  
17 Oliver Nilsen Fossum IF 51:39 +21:45 14:45  
18 Eskil Brænden Lillomarka OL 52:24 +22:30 14:58  
19 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 53:08 +23:14 15:10  
20 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 53:23 +23:29 15:15  
21 Simen Rønning Johansen Måren OK 1:26:29 +56:35 24:42  
22 Bernard Handstanger Kolbotn og Skimt OL 2:00:00 +1:30:06 34:17  
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Eskil Kolshus Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Mikael Birkelund Asker Skiklubb ikke startet      
  Harald Mansaas Fet OL ikke startet      

H 13-16C

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 44:37   14:52  
2 Simen Høyer Fossum IF 46:10 +1:33 15:23  
3 Einar Østvold Heming Orientering 50:11 +5:34 16:43  
4 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 54:12 +9:35 18:04  
5 Elias Andenæs Asker Skiklubb 2:00:14 +1:15:37 40:04  

H 15-16

5 100 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 38:49   7:36  
2 Ådne Skjærstein IL Tyrving 39:04 +0:15 7:39  
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 39:47 +0:58 7:48  
4 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 40:03 +1:14 7:51  
5 Mikkel Katla Fossum IF 40:17 +1:28 7:53  
6 Henrik Reusch Heming Orientering 40:18 +1:29 7:54  
7 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 42:53 +4:04 8:24  
8 Joe Hudd North West Junior Squad 44:09 +5:20 8:39  
9 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 44:38 +5:49 8:45  
10 Gaute Bergan Nydalens SK 45:26 +6:37 8:54  
11 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 45:43 +6:54 8:57  
12 Finlay Johnson North West Junior Squad 46:15 +7:26 9:04  
13 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 46:42 +7:53 9:09  
14 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 47:21 +8:32 9:17  
15 Tobias Espedal Nydalens SK 47:44 +8:55 9:21  
16 Elia Thorvik Nydalens SK 49:55 +11:06 9:47  
17 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 50:48 +11:59 9:57  
18 Felix Finsrud Asker Skiklubb 50:58 +12:09 9:59  
19 August Syrdal Øen Heming Orientering 51:16 +12:27 10:03  
20 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 51:58 +13:09 10:11  
21 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 53:25 +14:36 10:28  
22 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 54:00 +15:11 10:35  
23 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 55:04 +16:15 10:47  
24 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 55:10 +16:21 10:49  
25 Ferdinand Fremming Heming Orientering 55:22 +16:33 10:51  
26 Marius Bakke Fossum IF 55:35 +16:46 10:53  
27 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 56:13 +17:24 11:01  
28 Joe Sunley North West Junior Squad 59:20 +20:31 11:38  
29 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:00:35 +21:46 11:52  
30 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 1:01:47 +22:58 12:06  
31 Harry O'Donovan North West Junior Squad 1:02:31 +23:42 12:15  
32 Elias Stubberud Nydalens SK 1:03:10 +24:21 12:23  
33 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:03:52 +25:03 12:31  
34 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:04:29 +25:40 12:38  
35 Charlie Rennie North West Junior Squad 1:06:33 +27:44 13:02  
36 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:08:57 +30:08 13:31  
37 Daniel Lister North West Junior Squad 1:17:51 +39:02 15:15  
38 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1:22:42 +43:53 16:12  
39 Henrik Woldene Fossum IF 1:37:09 +58:20 19:02  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert      
  Simen Fritzner Nittedal OL diskvalifisert      
  John Otterlei Østmarka OK ikke startet      

H 17-18

7 000 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Jonsson Nydalens SK 50:06   7:09  
2 Lars Young Vik Nydalens SK 54:05 +3:59 7:43  
3 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 54:47 +4:41 7:49  
4 Alastair Thomas North West Junior Squad 57:27 +7:21 8:12  
5 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 58:04 +7:58 8:17  
6 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:00:28 +10:22 8:38  
7 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:00:42 +10:36 8:40  
8 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:02:11 +12:05 8:53  
9 Daniel Spencer North West Junior Squad 1:02:22 +12:16 8:54  
10 Harry Scott North West Junior Squad 1:04:20 +14:14 9:11  
11 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:05:51 +15:45 9:24  
12 Emil Størmer Fossum IF 1:05:54 +15:48 9:24  
13 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:09:09 +19:03 9:52  
14 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:10:14 +20:08 10:02  
15 Peter Gisholt Fossum IF 1:10:21 +20:15 10:03  
16 Ben Breeze North West Junior Squad 1:12:18 +22:12 10:19  
17 Joe Goodwin North West Junior Squad 1:18:17 +28:11 11:11  
18 Audun Bergan Nydalens SK 1:19:29 +29:23 11:21  
19 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:22:37 +32:31 11:48  
20 Francis Smith-Ward North West Junior Squad 1:32:43 +42:37 13:14  
21 Ben Goodwin North West Junior Squad 1:34:59 +44:53 13:34  
  James McCann North West Junior Squad diskvalifisert      
  Zac Hudd North West Junior Squad diskvalifisert      
  Louis Morris North West Junior Squad diskvalifisert      
  Alexander O'Donovan North West Junior Squad diskvalifisert      
  Anders Horvei Raumar Orientering ikke startet      

H 19-20

8 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lukas Liland Nydalens SK 57:47   7:08  
2 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:26:41 +28:54 10:42  

H 21-

10 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ralph Street Bækkelagets SK 1:04:52   6:25  
2 Anders Nordberg Nydalens SK 1:04:55 +0:03 6:25  
3 Ivar Lundanes IL Tyrving 1:12:52 +8:00 7:12  
4 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 1:13:30 +8:38 7:16  
5 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1:14:00 +9:08 7:19  
6 Erling Hjermstad Fossum IF 1:14:11 +9:19 7:20  
7 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:14:13 +9:21 7:20  
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:15:46 +10:54 7:30  
9 Lukas Peterson IFK Umeå 1:17:24 +12:32 7:39  
10 Einar Melsom Fossum IF 1:19:58 +15:06 7:55  
11 Matthias Kyburz IL Tyrving 1:20:44 +15:52 7:59  
12 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:22:00 +17:08 8:07  
13 Asgeir Mjösund Nydalens SK 1:25:52 +21:00 8:30  
14 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:28:53 +24:01 8:48  
15 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:31:06 +26:14 9:01  
16 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 1:34:14 +29:22 9:19  
17 John Ockenden North West Junior Squad 1:36:32 +31:40 9:33  
18 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:40:57 +36:05 9:59  
  Håvard Myhre Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Henry McNulty NTNUI diskvalifisert      
  Karl Fremstad IL Tyrving ikke startet      
  Ludvig Rødnes Oppsal Orientering ikke startet      

H 40-

8 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Michelsen Fossum IF 1:07:56   8:23  
2 Inge Lindseth Nydalens SK 1:12:37 +4:41 8:57  
3 Morten Fismen Fossum IF 1:17:51 +9:55 9:36  
4 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:22:28 +14:32 10:10  
5 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:39:17 +31:21 12:15  
6 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 1:39:40 +31:44 12:18  
7 Tommy Skårbø Raumar Orientering 1:39:56 +32:00 12:20  
8 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 2:23:43 +1:15:47 17:44  
  Øystein Rastad Asker Skiklubb ikke startet      

H 45-

7 000 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Bakke Fossum IF 59:35   8:30  
2 Ulf Brenna Heming Orientering 1:01:00 +1:25 8:42  
3 Tor Brenna Nittedal OL 1:03:10 +3:35 9:01  
4 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 1:03:23 +3:48 9:03  
5 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:04:12 +4:37 9:10  
6 Holger Schlaupitz IL GeoForm 1:06:12 +6:37 9:27  
7 Frode Strisland Fossum IF 1:08:30 +8:55 9:47  
8 Johan Jebsen Heming Orientering 1:08:51 +9:16 9:50  
9 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:09:42 +10:07 9:57  
10 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:12:33 +12:58 10:21  
11 Atle Pedersen Fossum IF 1:12:37 +13:02 10:22  
12 Kyrre Gran Fet OL 1:12:52 +13:17 10:24  
13 Christian Reusch Heming Orientering 1:15:59 +16:24 10:51  
14 Anders Grevstad Fossum IF 1:18:15 +18:40 11:10  
15 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:18:45 +19:10 11:15  
16 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:19:47 +20:12 11:23  
17 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:21:24 +21:49 11:37  
18 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:22:08 +22:33 11:44  
19 Ståle Heitmann Fossum IF 1:29:56 +30:21 12:50  
20 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:37:53 +38:18 13:59  

H 50-

6 300 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 53:05   8:25  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 54:37 +1:32 8:40  
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 56:20 +3:15 8:56  
4 Arild Andresen Fossum IF 1:01:58 +8:53 9:50  
5 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:04:51 +11:46 10:17  
6 Vidar Strand Lierbygda OL 1:04:58 +11:53 10:18  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:06:57 +13:52 10:37  
8 Egil Furua Berger og Svelvik OL 1:07:48 +14:43 10:45  
9 Christian Grotnes IL Tyrving 1:07:55 +14:50 10:46  
10 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1:08:41 +15:36 10:54  
11 Stein H. Hagen Fossum IF 1:10:42 +17:37 11:13  
12 Bjørn Hallan Fossum IF 1:11:59 +18:54 11:25  
13 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:15:13 +22:08 11:56  
14 Hans Jevanord Fossum IF 1:16:58 +23:53 12:13  
15 Svein Granerud Asker Skiklubb 1:17:39 +24:34 12:19  
16 Lars Heggelund Lierbygda OL 1:18:19 +25:14 12:25  
17 Iain Smith-Ward North West Junior Squad 1:18:21 +25:16 12:26  
18 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:19:38 +26:33 12:38  
19 Simon Hunter North West Junior Squad 1:22:15 +29:10 13:03  
20 Terje Melsom Fossum IF 1:26:17 +33:12 13:41  
21 Anders Flågen Heming Orientering 1:27:21 +34:16 13:51  
22 Fredrik Høyer Fossum IF 1:29:15 +36:10 14:10  
23 Arne Olaussen Oppsal Orientering 1:30:30 +37:25 14:21  
24 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1:32:50 +39:45 14:44  
  Øystein Rapp Raumar Orientering diskvalifisert      
  Steinar Låg Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Håkon Jendal Fossum IF brutt      
  Terje Linløkken Østmarka OK ikke startet      

H 55-

5 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 43:16   8:09  
2 Petter Antonsen Nydalens SK 47:25 +4:09 8:56  
3 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 50:36 +7:20 9:32  
4 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 52:09 +8:53 9:50  
5 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 52:10 +8:54 9:50  
6 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 53:24 +10:08 10:04  
7 Per Slungaard IL Tyrving 54:11 +10:55 10:13  
8 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 55:06 +11:50 10:23  
9 Martin Granly Lillomarka OL 56:10 +12:54 10:35  
10 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 56:51 +13:35 10:43  
11 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 58:21 +15:05 11:00  
12 Per Kaarby Fossum IF 1:08:50 +25:34 12:59  
13 Jarand Rystad Heming Orientering 1:16:57 +33:41 14:31  
14 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:28:46 +45:30 16:44  
  Jan-Ove Bråthen OK Øst diskvalifisert      
  Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Hallvard Fjær Lillomarka OL ikke startet      
  Sindre Langaas Nydalens SK ikke startet      

H 60-

5 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 42:58   8:35  
2 Kjell Markset IL Koll 46:05 +3:07 9:13  
3 Sören Jonsson Nydalens SK 46:26 +3:28 9:17  
4 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 48:30 +5:32 9:42  
5 Egil Rundberget Nydalens SK 54:20 +11:22 10:52  
6 Ove Martinsen Hauketo IF 54:42 +11:44 10:56  
7 Per Osen Vestre Akers SK 58:06 +15:08 11:37  
8 Harald Hovi Skien OK 59:44 +16:46 11:56  
9 Richard Tiley North West Junior Squad 1:06:44 +23:46 13:20  
10 Roy Gjerding OK Moss 1:08:28 +25:30 13:41  
11 Per Hermann Krøger Nydalens SK 1:08:36 +25:38 13:43  
12 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 1:14:13 +31:15 14:50  
13 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1:23:53 +40:55 16:46  
  Jan Sveen Raumar Orientering diskvalifisert      
  Leif S. Thingsrud Østmarka OK ikke startet      

H 65-

4 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 39:12   9:20  
2 Ola Brox OL Toten-Troll 41:09 +1:57 9:47  
3 Lars Klyve Oppsal Orientering 49:43 +10:31 11:50  
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 50:12 +11:00 11:57  
5 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 57:44 +18:32 13:44  
6 Per Øhlckers IL Tyrving 58:36 +19:24 13:57  
7 Martyn Roome North West Junior Squad 1:06:41 +27:29 15:52  
8 Arne Tesli IL Koll 1:35:39 +56:27 22:46  
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert      

H 70-

4 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 42:55   10:43  
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 44:13 +1:18 11:03  
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 44:56 +2:01 11:14  
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 46:34 +3:39 11:38  
5 Geir Arnesen Bærums Skiklub 50:14 +7:19 12:33  
6 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 51:14 +8:19 12:48  
7 Tore Aaberg Indre Østfold OK 53:41 +10:46 13:25  
8 Thor Palmgren Halden SK 55:18 +12:23 13:49  
9 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 57:52 +14:57 14:28  
10 Trond Feiring Hamar OK 1:00:31 +17:36 15:07  
11 Helge Lye IL Tyrving 1:06:38 +23:43 16:39  
12 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 1:08:57 +26:02 17:14  
13 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:49:19 +1:06:24 27:19  
  Terje Malm Hamar OK ikke startet      
  Øyvind Stene Asker Skiklubb ikke startet      

H 75-

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Bjaaland Heming Orientering 52:57   13:14  
2 Øystein Madsen Haugerud IF 1:06:51 +13:54 16:42  
  Harald Lundhaug OK Moss ikke startet      
  Erling Tidemann Lommedalens IL ikke startet      

H 80-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odd Kletteli Bækkelagets SK 43:32   15:32  
2 Bjørn Egner Heming Orientering 46:09 +2:37 16:28  
  Iver Rognstad Hadeland OL diskvalifisert      
  Tor Drage Haugerud IF ikke startet      
  Per Meiland Lommedalens IL ikke startet      

H 85-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Larsen Raumar Orientering 1:11:13   25:26  

Direkte A lang

5 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Nydalens SK 38:26   7:15  
2 Daniel Moe Blom Nydalens SK 41:11 +2:45 7:46  
3 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 44:35 +6:09 8:24  
4 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 50:20 +11:54 9:29  
5 Einar Gisholt Fossum IF 54:18 +15:52 10:14  
6 Thomas Olsen Asker Skiklubb 55:48 +17:22 10:31  
7 Christian Gløgård Nittedal OL 58:55 +20:29 11:06  
8 Hege Stubberud Nydalens SK 1:00:22 +21:56 11:23  
9 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1:00:30 +22:04 11:24  
10 Malin Eijsink Nydalens SK 1:03:20 +24:54 11:56  
11 Jan Øyvind Woldene Fossum IF 1:12:04 +33:38 13:35  
12 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 1:16:22 +37:56 14:24  
13 Espen Jernberg Nydalens SK 1:21:49 +43:23 15:26  
14 Dag Håvard Larsen Nydalens SK 1:22:36 +44:10 15:35  
15 Nils Bergan Nydalens SK 1:26:11 +47:45 16:15  
16 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:26:45 +48:19 16:22  
  Øyvind Helmersen Fet OL diskvalifisert      

Direkte A kort

4 000 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 33:25   8:21  
2 Marion Aebi IL Tyrving 33:52 +0:27 8:28  
3 Snorre Veggan Oppsal Orientering 35:47 +2:22 8:56  
4 Lene Moe Blom Nydalens SK 37:04 +3:39 9:16  
5 Mone Nastad Notodden OL 38:10 +4:45 9:32  
6 Ole Ingesen Sarpsborg OL 38:13 +4:48 9:33  
7 Magne Brænden Lillomarka OL 39:45 +6:20 9:56  
8 Vegard Halden Nydalens SK 40:04 +6:39 10:01  
9 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 42:11 +8:46 10:32  
10 Andreas Huber Hamar OK 42:13 +8:48 10:33  
11 Aksel Olsen Asker Skiklubb 44:22 +10:57 11:05  
12 Stein Mella Oppsal Orientering 44:39 +11:14 11:09  
13 Elin Kalleson Oppsal Orientering 45:49 +12:24 11:27  
14 Fredrik Saugestad Nydalens SK 46:57 +13:32 11:44  
15 Roger Birkeland Fossum IF 47:49 +14:24 11:57  
16 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 48:20 +14:55 12:05  
17 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 49:49 +16:24 12:27  
18 Ola Nilsen Oppsal Orientering 52:06 +18:41 13:01  
19 Roger Østvold Heming Orientering 53:46 +20:21 13:26  
20 Trygve Rognstad Hadeland OL 53:55 +20:30 13:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
21 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 54:04 +20:39 13:31  
22 Heidi Østli Raumar Orientering 54:13 +20:48 13:33  
23 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 55:25 +22:00 13:51  
24 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 57:08 +23:43 14:17  
25 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:06:39 +33:14 16:39  
26 Thomas Berg IL Tyrving 1:08:09 +34:44 17:02  
27 Solveig Bergan Nydalens SK 1:09:59 +36:34 17:29  
28 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:11:47 +38:22 17:56  
29 Stine Austad Raumar Orientering 1:23:43 +50:18 20:55  
30 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:27:03 +53:38 21:45  
  Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Martin Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Rune Brunborg Nittedal OL diskvalifisert      
  Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert      

Direkte B

3 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vidar Berteig IL GeoForm 35:10   10:20  
2 Kari Lund Nittedal OL 38:09 +2:59 11:13  
3 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 38:16 +3:06 11:15  
4 Raymond Berntzen Fet OL 38:17 +3:07 11:15  
5 Pål Winsents Nydalens SK 38:38 +3:28 11:21  
6 Andreas Gjetanger Måren OK 41:20 +6:10 12:09  
7 Jan Goth 41:50 +6:40 12:18  
8 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 44:13 +9:03 13:00  
9 Sindre Gisholt Fossum IF 45:52 +10:42 13:29  
10 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 47:15 +12:05 13:53  
11 Terje Brende Fossum IF 47:29 +12:19 13:57  
12 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 47:39 +12:29 14:00  
13 Elise Gisholt Fossum IF 47:45 +12:35 14:02  
14 Frøydis Olaussen Oppsal Orientering 49:25 +14:15 14:32  
15 Jane Karine Helmersen Fet OL 57:00 +21:50 16:45  
16 Sjur Langedal Nydalens SK 1:05:11 +30:01 19:10  
17 Petter Fure Oppsal Orientering 1:07:41 +32:31 19:54  
18 Judit Banfi Ås-NMBU Orientering 1:13:13 +38:03 21:32  
19 Lotta Myhre IL Koll 1:15:08 +39:58 22:05  
20 Hildegunn Grønseth Fossum IF 1:20:12 +45:02 23:35  
21 Merete Saugestad Nydalens SK 1:25:24 +50:14 25:07  
  Arthur Brunborg Nittedal OL diskvalifisert      

Direkte C

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 32:40   10:53  
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 41:32 +8:52 13:50  
3 Sharon Broadwell IL GeoForm 48:47 +16:07 16:15  
4 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 51:16 +18:36 17:05  
5 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 52:06 +19:26 17:22  
6 Kristine Romøren Fossum IF 59:38 +26:58 19:52  
7 Nina Woldene Fossum IF 1:13:42 +41:02 24:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +