Resultater Fossum Challenge 2014



Resultater Orientering
Fossum Challenge
Bærum, Akershus - 12. oktober 2014

Herrer 10 km

45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 55:14  
2 Audun Weltzien IL Tyrving 55:23 +0:09
3 Ulf Brenna Bækkelagets SK 1:02:02 +6:48
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:02:25 +7:11
5 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:02:26 +7:12
6 Einar Melsom Fossum IF 1:02:30 +7:16
7 Martin Borge Heir Fossum IF 1:04:42 +9:28
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:05:59 +10:45
9 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 1:06:23 +11:09
10 Claus Martinsen Heming Orientering 1:08:20 +13:06
11 Per Olaussen Fredrikstad SK 1:08:25 +13:11
12 Charles Halaas Team Halaas-Aibel 1:08:36 +13:22
13 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 1:09:15 +14:01
14 Tarjei Vollset Heming Orientering 1:11:19 +16:05
15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:11:24 +16:10
16 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:11:28 +16:14
17 Christian Reusch Heming Orientering 1:11:31 +16:17
18 Erling Hjermstad Fossum IF 1:11:41 +16:27
19 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:11:45 +16:31
20 Steinar Låg Asker Skiklubb 1:16:52 +21:38
21 Nils Hæstad Fossum IF 1:19:00 +23:46
22 Tord Erik Skyrud Fossum IF 1:19:01 +23:47
23 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:23:18 +28:04
24 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:23:27 +28:13
25 Atle Pedersen Klubbløs 1:26:19 +31:05
26 Oskar Grevstad Fossum IF 1:27:16 +32:02
27 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:27:24 +32:10
28 Lars Peder Karset Hellerud Tottenham 1:31:08 +35:54
29 Ivar Refsland IL Tyrving 1:31:19 +36:05
30 Raul Lindström Asker Skiklubb 1:31:25 +36:11
31 Erik Bardsgaard Multimania/Sk Rye 1:31:31 +36:17
32 Olav Hasaas Fossum IF 1:31:37 +36:23
33 Terje Melsom Fossum IF 1:32:27 +37:13
34 Ove Martinsen Hauketo IF 1:33:04 +37:50
35 Marius Andresen HMK 1:33:29 +38:15
36 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 1:33:30 +38:16
37 Tarjei Holo Fossum IF 1:33:32 +38:18
38 Peter Gisholt Fossum IF 1:33:47 +38:33
39 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:35:28 +40:14
40 Carl Valdemar Ebbesen Tyrving IL 1:35:53 +40:39
41 Sigurd Grevstad Fossum IF 1:36:56 +41:42
42 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1:37:52 +42:38
43 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:38:12 +42:58
44 Sigbjørn Windingstad Møkkaløkka Seilforening 1:38:17 +43:03
45 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:53:32 +58:18
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet  
  Torjus Bern Hansen SK Rye ikke startet  
  Bjørn Atle Jacobsen Wicked Wednesday ikke startet  
  Karsten Martinussen Fossum IF ikke startet  
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet  
  Anders Vister Raumar Orientering ikke startet  

Damer 10 km

29 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Heidi Mårtensson Modum OL 1:06:09  
2 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1:08:27 +2:18
3 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:11:32 +5:23
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:11:49 +5:40
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:18:41 +12:32
6 Siri Moholth Kongsberg OL 1:19:38 +13:29
7 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:22:15 +16:06
8 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:22:38 +16:29
9 Synne Strand Asker Skiklubb 1:23:30 +17:21
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:27:45 +21:36
11 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:28:26 +22:17
12 Pernille Katla Fossum IF 1:28:30 +22:21
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:28:39 +22:30
14 Torun Dyrkorn Eiker OL 1:28:44 +22:35
15 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:29:18 +23:09
16 Kristine Wibstad Klubbløs 1:31:36 +25:27
17 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:31:39 +25:30
18 Kristin Smeby Kongsberg OL 1:32:31 +26:22
19 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:37:00 +30:51
20 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:40:39 +34:30
21 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 1:41:13 +35:04
22 Kjersti Hov Fossum IF 1:42:29 +36:20
23 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:46:24 +40:15
24 Birgit Korvald Nydalens SK 1:47:09 +41:00
25 Selma Næss-Ulseth Nydalens SK 1:47:24 +41:15
26 Marit Nersten Fossum IF 1:53:22 +47:13
27 Zuzana Tousova Radioklub Blansko 1:53:30 +47:21
28 Aleidis Løken Heming Orientering 1:54:24 +48:15
29 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 2:00:56 +54:47
  Gina Granstedt Halden SK ikke startet  
  Line Wegner Hodt Fossum IF ikke startet  
  Ragne Norrud Fossum IF ikke startet  
  Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet  
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet  
  Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF ikke startet  

Damer 5 km

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 46:16  
2 Marianne Hjermstad Fossum IF 48:09 +1:53
3 Elise Gisholt Fossum IF 50:03 +3:47
4 Eldri Holo Fossum IF 52:53 +6:37
5 Katrine Damgaard Fossum IF 53:38 +7:22
6 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 53:49 +7:33
7 Vilma Halstenstad Stovner Klubbløs 54:41 +8:25
8 Christine Rynning Tønnesen Klubbløs 56:04 +9:48
9 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:01:16 +15:00
10 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:01:37 +15:21
11 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:01:38 +15:22
12 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:04:19 +18:03
  Paula Berstad Heming Orientering diskvalifisert  
  Nina Kolberg IL Tyrving ikke startet  
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet  

Herrer 5 km

19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Håvard Hjermstad Fossum IF 43:22  
2 Sivert Sande Kverme Fossum IF 43:58 +0:36
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 44:04 +0:42
4 Felix Finsrud Asker Skiklubb 46:09 +2:47
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 46:21 +2:59
6 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 46:56 +3:34
7 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 47:20 +3:58
8 Harald Ramm Haugland Fossum IF 47:28 +4:06
9 Eivind Berner Myhre Fossum IF 48:31 +5:09
10 Axel Damgaard OL Trollo 51:35 +8:13
11 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 52:40 +9:18
12 Bent Sande Kverme Fossum IF 53:18 +9:56
13 Per Øhlckers IL Tyrving 53:43 +10:21
14 Anders Halsenstad Fossum IF 54:43 +11:21
15 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:00:06 +16:44
16 Vidar Strand Lierbygda OL 1:05:00 +21:38
17 Birk F. Sætnan Fossum IF 1:09:32 +26:10
18 Andreas Lerø Fossum IF 1:19:35 +36:13
19 Morten Lerø Fossum IF 1:19:40 +36:18
  Jon Fanavoll Fossum IF ikke startet  
  Anders Halsenstad Klubbløs ikke startet  

Gutter 2,5 km

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 17:04  
2 Henrik Knudsen Oppsal Orientering 23:12 +6:08
3 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 25:09 +8:05
4 Karl Krane Frostrud Fossum IF 25:18 +8:14
5 Magnus Krane Frostrud Fossum IF 32:50 +15:46
6 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 35:34 +18:30
7 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 39:40 +22:36
  Even Rennemo Asker Skiklubb ikke startet  

Jenter 2,5km

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ella Berstad Heming Orientering 29:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +