Resultater Fossumløpet 2015



Resultater Fossumløpet
Bærum, Akershus - 14. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 590 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 26:10 +7:04 16:27  
0 Louis Gee Heming Orientering 29:06 +10:00 18:18  
0 Ola Mæhre Torjussen Fossum IF 21:54 +2:48 13:46  
0 Thea Steine-Eriksen Heming Orientering 50:57 +31:51 32:02  
0 Axel Clerambault Fossum IF 26:27 +7:21 16:38  
0 Signe Fluge Ulleberg Heming Orientering 32:51 +13:45 20:39  
0 Erlend Bakke Fossum IF 19:21 +0:15 12:10  
0 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 26:59 +7:53 16:58  
0 Dina Glomsaker Fossum IF 19:33 +0:27 12:17  
0 Katharina Berents Heming Orientering 22:38 +3:32 14:14  
0 Henny Hveberg Almlie Fossum IF 28:32 +9:26 17:56  
0 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 18:53   11:52  
0 Håvard Rekve Lian Fossum IF 19:29 +0:23 12:15  
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 18:40   11:44  
0 Ask Vinjar Haug Måren OK 19:46 +0:40 12:25  
0 Veronika Vikhamar Schuler Heming Orientering 24:10 +5:04 15:11  
0 Leon Knudsen Oppsal Orientering 18:53   11:52  
0 Simon Hernes Fossum IF 24:38 +5:32 15:29  
0 Anna Emilie Øvrebø Myrvold Heming Orientering 24:25 +5:19 15:21  
0 Aslak Kvaase-Wensaas Fossum IF 21:43 +2:37 13:39  
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 23:02 +3:56 14:29  
0 Elen Woxholt Årvoll IL 26:38 +7:32 16:45  
0 Simen Høyer Fossum IF 21:55 +2:49 13:47  
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 17:22   10:55  
0 Tia Zelow Bliksmark Fossum IF 21:02 +1:56 13:13  
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 28:52 +9:46 18:09  
0 Torbjørn Dannevig Heming Orientering 29:10 +10:04 18:20  
0 Kristoffer Katla Fossum IF 20:59 +1:53 13:11  
0 Kaisa Kristina Louise Lemyre Heming Orientering 17:38   11:05  
0 Ingeborg Stenvold Årvoll IL 26:38 +7:32 16:45  
0 Sara Molund IL Tyrving 19:33 +0:27 12:17  
0 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 26:52 +7:46 16:53  
0 Iben Arnekleiv Asker Skiklubb 19:06   12:00  
0 Jørgen Rønning Johansen Måren OK 21:29 +2:23 13:30  
0 Vebjørn Söder Fossum IF 21:51 +2:45 13:44  
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 27:36 +8:30 17:21  
0 David Venker Fossum IF 19:52 +0:46 12:29  
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 32:36 +13:30 20:30  
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 16:05   10:06  
0 Simen Langaas Fossum IF 26:25 +7:19 16:36  
0 Kristine Kjesbu IL Tyrving 29:24 +10:18 18:29  
0 Vegard Oseng Liholt Lillomarka OL 35:25 +16:19 22:16  
0 Emma Kjesbu IL Tyrving 19:34 +0:28 12:18  
0 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 29:04 +9:58 18:16  
0 Elias Moslet Fossum IF 21:53 +2:47 13:45  
0 Magnus Molund IL Tyrving 17:44   11:09  
0 Even Nygård Thorseng Fossum IF 38:13 +19:07 24:02  
0 Tiril Steine-Eriksen Heming Orientering 26:05 +6:59 16:24  
0 Anne Victoria Birkeland Fossum IF 38:01 +18:55 23:54  
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 41:34 +22:28 26:08  
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 16:26   10:20  
0 Håkon Sæl Steen Fossum IF 18:57   11:55  
0 Mikkel Tufto-Antonsen Heming Orientering 19:04   11:59  
0 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 19:51 +0:45 12:29  
0 Martin Balchen Oddersjå 1:05:28 +46:22 41:10  
0 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 19:41 +0:35 12:22  
0 Julia Forfang Fossum Oddersjå 1:05:03 +45:57 40:54  
0 Maria Forfang Fossum Oddersjå 1:05:41 +46:35 41:18  
0 Ella Halvorsen Nydalens SK 31:42 +12:36 19:56  
0 Helena Halvorsen Nydalens SK 31:47 +12:41 19:59  
0 Kasper Halvorsen Nydalens SK 18:27   11:36  
0 Magnus Jevanord Fossum IF 22:46 +3:40 14:19  
0 Nora Morgenlie Nydalens SK 54:00 +34:54 33:57  
0 Anders Næss Ulseth Heming Orientering 17:48   11:11  
0 Ellen Maja Sigurdsdottir Fossum IF 26:10 +7:04 16:27  
0 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 24:07 +5:01 15:10  
0 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 23:38 +4:32 14:51  
0 Iselin Veiset Fossum IF 38:01 +18:55 23:54  
0 Erik Isaksen Westgaard Fossum IF 27:33 +8:27 17:19  
0 Anne Østvold Heming Orientering 23:10 +4:04 14:34  
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 22:12 +3:06 13:57  
0 Håvard Færden Kolbotn og Skimt OL 48:36 +29:30 30:33  
0 Odin Fismen Fossum IF 22:43 +3:37 14:17  
0 Halvor Kvaase-Wensaas Fossum IF 22:15 +3:09 13:59  
0 Einar Østvold Heming Orientering 17:31   11:01  
0 Ella Berstad Heming Orientering 16:59   10:40  
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 19:58 +0:52 12:33  
  Brage Fosstveit Raumar Orientering diskvalifisert      

 

D -10

1 870 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Signe Holo Fossum IF 20:16   10:50  
2 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 22:15 +1:59 11:53  
3 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 22:22 +2:06 11:57  
4 Elise Thorseng Fossum IF 23:00 +2:44 12:17  
5 Tuva Høyer Fossum IF 23:39 +3:23 12:38  
6 Emilie Flø Lillomarka OL 24:00 +3:44 12:50  
7 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 32:03 +11:47 17:08  
8 Elise Nilsen Berg Fossum IF 37:46 +17:30 20:11  
9 Ine Lohne Boehlke Fossum IF 41:39 +21:23 22:16  
10 Silja Berstad Heming Orientering 43:12 +22:56 23:06  

 

D 11-12

1 870 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 15:34   8:19  
2 Ida Marie Flågen Heming Orientering 18:41 +3:07 9:59  
3 Mari Brende Fossum IF 19:19 +3:45 10:19  
4 Guro Linnebo Heming Orientering 21:52 +6:18 11:41  
5 Mille Baastad Berg IL Tyrving 22:30 +6:56 12:01  
6 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 22:40 +7:06 12:07  
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 23:02 +7:28 12:19  
8 Hilde Sogn Haug Fossum IF 28:17 +12:43 15:07  
9 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 29:49 +14:15 15:56  
10 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 30:47 +15:13 16:27  
11 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 32:10 +16:36 17:12  
12 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 35:16 +19:42 18:51  
13 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 38:25 +22:51 20:32  
14 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 41:58 +26:24 22:26  
  Kristine Solbakken IL Tyrving diskvalifisert      

 

D 11-12N

1 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andrea H. Rogndokken Fet OL 18:09   11:24  
2 Marielle Michelsen Fossum IF 19:53 +1:44 12:30  
3 Shannon Bruvold Dinneen Fossum IF 20:52 +2:43 13:07  
4 Malene Berstad Heming Orientering 21:07 +2:58 13:16  
5 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 22:14 +4:05 13:58  
6 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 22:32 +4:23 14:10  

 

D 13-14

2 760 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 29:15   10:35  
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 30:39 +1:24 11:06  
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 31:33 +2:18 11:25  
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 32:44 +3:29 11:51  
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 34:58 +5:43 12:40  
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 35:58 +6:43 13:01  
7 Marie Liland Nydalens SK 36:52 +7:37 13:21  
8 Ada Wulfsberg Nydalens SK 37:20 +8:05 13:31  
9 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 37:35 +8:20 13:37  
10 Elin Flø Lillomarka OL 42:03 +12:48 15:14  
11 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 42:20 +13:05 15:20  
12 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 45:46 +16:31 16:34  
13 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 46:31 +17:16 16:51  
14 Tina Kalleson Oppsal Orientering 46:49 +17:34 16:57  
15 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 47:07 +17:52 17:04  
16 Live Østvold Heming Orientering 48:46 +19:31 17:40  
17 Malene Jebsen Heming Orientering 1:00:53 +31:38 22:03  
18 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 1:10:59 +41:44 25:43  
19 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 1:41:50 +1:12:35 36:53  
  Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert      

 

D 13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Norunn Krokeide Nydalens SK 32:14   14:19  

 

D 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 35:53   18:53  

 

D 15-16B

2 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 50:05   18:08  
2 Eline Bryne Heming Orientering 1:46:54 +56:49 38:43  

 

D 15-16

2 940 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 26:35   9:02  
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:58 +1:23 9:30  
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 30:57 +4:22 10:31  
4 Synne Strand Asker Skiklubb 32:10 +5:35 10:56  
5 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 32:22 +5:47 11:00  
6 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 32:42 +6:07 11:07  
7 Pernille Katla Fossum IF 32:59 +6:24 11:13  
8 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 33:47 +7:12 11:29  
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 34:44 +8:09 11:48  
10 Ragne Norrud Fossum IF 35:17 +8:42 12:00  
11 Hanne Vassend Porsgrunn OL 36:05 +9:30 12:16  
12 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 36:49 +10:14 12:31  
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 38:10 +11:35 12:58  
14 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 38:33 +11:58 13:06  
15 Synne Skjærstein IL Tyrving 39:12 +12:37 13:20  
16 Maren Norderud IL Tyrving 39:14 +12:39 13:20  
17 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 40:15 +13:40 13:41  
18 Ingrid Madslien Nydalens SK 41:35 +15:00 14:08  
19 Heidi Therese Wiest Vang OL 41:48 +15:13 14:13  
20 Hedvig Vollset Heming Orientering 43:25 +16:50 14:46  
21 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 46:15 +19:40 15:43  
22 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 47:49 +21:14 16:15  
23 Ingrid Aaslund Fet OL 48:19 +21:44 16:26  
24 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 48:56 +22:21 16:38  
25 Tilde Eine Fossum IF 52:07 +25:32 17:43  
26 Solveig Eline Berg IL Tyrving 52:58 +26:23 18:00  
27 Julie Bakke Fossum IF 54:20 +27:45 18:28  
28 Lin Marte Andorsen Nydalens SK 57:16 +30:41 19:28  
29 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 1:07:39 +41:04 23:00  
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert      

 

D 17-C

2 250 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Trøan Hadeland OL 23:49   10:35  
2 Kristin Vatland Hadeland OL 25:39 +1:50 11:24  
3 Annica Hernes Fossum IF 28:39 +4:50 12:44  
4 Kristin Kvalø Haug Fet OL 28:59 +5:10 12:52  
5 Judith Banfi Ås-NMBU Orientering 32:31 +8:42 14:27  
6 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 38:46 +14:57 17:13  
7 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 41:29 +17:40 18:26  

 

D 17-N

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 17:32   9:13  
2 Heidi Kjær Haugberg Nydalens SK 22:08 +4:36 11:38  
3 Vera Halsaa Asker Skiklubb 27:41 +10:09 14:34  
4 Vanessa Seed Melbye Raumar Orientering 31:29 +13:57 16:34  

 

D 17-18

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 34:43   9:38  
2 Åshild Faller Råheim Fet OL 45:37 +10:54 12:40  
3 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 47:57 +13:14 13:19  
4 Åse Bergan Nydalens SK 50:03 +15:20 13:54  
5 Line Wegner Hodt Fossum IF 51:43 +17:00 14:21  
6 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:06:06 +31:23 18:21  

 

D 19-20

4 310 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 39:00   9:02  
2 Sigrid Alexandersen Fossum IF 45:21 +6:21 10:31  
3 Tonje Vassend Porsgrunn OL 47:01 +8:01 10:54  
4 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 47:46 +8:46 11:04  
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 51:27 +12:27 11:56  

 

D 21-

4 310 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 35:02   8:07  
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 35:52 +0:50 8:19  
3 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 40:09 +5:07 9:18  
4 Siri Størmer Heming Orientering 49:22 +14:20 11:27  
5 Guro Vassend Fossum IF 50:03 +15:01 11:36  
6 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 54:08 +19:06 12:33  
7 Selma Tonjer Nydalens SK 57:45 +22:43 13:23  
8 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 58:38 +23:36 13:36  
9 Lisa Näsholm Nydalens SK 59:01 +23:59 13:41  
10 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:11:38 +36:36 16:37  
  Maria Brodin Fossum IF diskvalifisert      

 

D 21B

2 760 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Birkelund Asker Skiklubb 37:59   13:45  
2 Hege Rønning Johansen Måren OK 41:34 +3:35 15:03  
3 Charlotte Williksen Høiland Varegg Fleridrett 41:46 +3:47 15:07  
4 Mona Elisabeth Østvang Østmarka OK 42:47 +4:48 15:30  
5 Elin Kalleson Oppsal Orientering 43:51 +5:52 15:53  
6 Ingrid Skaarer Nydalens SK 51:14 +13:15 18:33  
7 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 1:11:28 +33:29 25:53  
  Kari Lund Nittedal OL diskvalifisert      

 

D 35-

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 44:42   12:25  
2 Kari Strand Lierbygda OL 51:06 +6:24 14:11  
3 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:13:04 +28:22 20:17  
  Inga Morgenlie Nydalens SK ikke startet      

 

D 40-

3 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 42:40   11:51  
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 48:55 +6:15 13:35  
3 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 56:46 +14:06 15:46  
4 Marit Inngjerdingen Nydalens SK 1:00:55 +18:15 16:55  
5 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:14:17 +31:37 20:38  
6 Paula Berstad Heming Orientering 1:33:58 +51:18 26:06  
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK diskvalifisert      

 

D 45-

2 870 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 27:27   9:33  
2 Kari Madslien Nydalens SK 33:15 +5:48 11:35  
3 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 34:57 +7:30 12:10  
4 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 36:20 +8:53 12:39  
5 Marit B. Eithun Nittedal OL 37:06 +9:39 12:55  
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 37:13 +9:46 12:58  
7 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 38:26 +10:59 13:23  
8 Hege Solerød Gjø-Vard OL 38:31 +11:04 13:25  
9 Anne Madslien Nydalens SK 38:40 +11:13 13:28  
10 Trine Oldernes Lillomarka OL 38:57 +11:30 13:34  
11 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 39:23 +11:56 13:43  
12 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 40:39 +13:12 14:09  
13 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 41:09 +13:42 14:20  
14 Heidi Østli Raumar Orientering 42:10 +14:43 14:41  
15 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 42:46 +15:19 14:54  
16 Ann Elin Flågen Heming Orientering 46:42 +19:15 16:16  
17 Hilde Vassend Porsgrunn OL 47:31 +20:04 16:33  
18 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 47:53 +20:26 16:41  
19 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 52:40 +25:13 18:21  
20 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:06:33 +39:06 23:11  
21 Kristin Falk Fossum IF 1:08:33 +41:06 23:53  
22 Marianne Reusch Heming Orientering 1:13:04 +45:37 25:27  

 

D 50-

2 870 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 34:18   11:57  
2 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 36:23 +2:05 12:40  
3 Mari Hernandez OL Toten-Troll 38:45 +4:27 13:30  
4 Trude Fixdal IL Koll 39:58 +5:40 13:55  
5 Ragnhild Sævig Stord Orientering 41:36 +7:18 14:29  
6 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 42:00 +7:42 14:38  
7 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 44:21 +10:03 15:27  
8 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 44:52 +10:34 15:37  
9 Kristin Fleisje Nittedal OL 48:27 +14:09 16:52  
10 Dagrun Melkild Heming Orientering 53:03 +18:45 18:29  
11 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 53:56 +19:38 18:47  
12 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 57:14 +22:56 19:56  
13 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:00:31 +26:13 21:05  
14 Maria Persson Asker Skiklubb 1:16:00 +41:42 26:28  
15 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:17:56 +43:38 27:09  
16 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:18:24 +44:06 27:19  
  Eva Syversen Røyken OL diskvalifisert      

 

D 55-

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 42:36   14:50  
2 Heidi Falck IL Tyrving 50:56 +8:20 17:44  
3 Toril Eine Fossum IF 53:08 +10:32 18:30  
4 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 1:16:47 +34:11 26:45  

 

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 44:58   16:39  

 

D 65-

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jessica Kathle Måren OK 45:39   16:54  
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 46:36 +0:57 17:15  
3 Anne Marie Timenes Hadeland OL 51:29 +5:50 19:04  
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 58:00 +12:21 21:28  
5 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 59:36 +13:57 22:04  

 

D 70-

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 55:42   20:37  
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 1:02:07 +6:25 23:00  
3 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 1:03:44 +8:02 23:36  

 

D 75-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 45:44   16:56  

 

H -10

1 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 16:32   8:50  
2 Alexander Hernes Fossum IF 24:09 +7:37 12:54  
3 Theo Winsents Sæter Måren OK 27:03 +10:31 14:27  
  Mathias Linløkken Østmarka OK brutt      

 

H 11-12

1 870 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 12:45   6:49  
2 Jonas Myhr Asker Skiklubb 13:36 +0:51 7:16  
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 14:08 +1:23 7:33  
4 Gaute Bergan Nydalens SK 14:19 +1:34 7:39  
5 Bram Langerød Fossum IF 16:39 +3:54 8:54  
6 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 17:10 +4:25 9:10  
7 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 17:20 +4:35 9:16  
8 Axel Aalde Nydalens SK 17:25 +4:40 9:18  
9 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 17:50 +5:05 9:32  
10 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 19:02 +6:17 10:10  
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 20:11 +7:26 10:47  
12 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 20:38 +7:53 11:02  
13 Fridtjof Reusch Heming Orientering 20:44 +7:59 11:05  
14 Jonas Krogh Oppsal Orientering 21:16 +8:31 11:22  
15 Kristian Aas Asker Skiklubb 22:16 +9:31 11:54  
16 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22:56 +10:11 12:15  
17 Børge Nilsen Berg Fossum IF 22:58 +10:13 12:16  
18 Mats Lindaas Elverum OK 25:27 +12:42 13:36  
19 Sindre Vie Strisland Fossum IF 25:43 +12:58 13:45  
20 Håvard Birkeland Fossum IF 25:50 +13:05 13:48  
21 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 26:06 +13:21 13:57  
22 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 27:43 +14:58 14:49  
23 Jakob Rastad Asker Skiklubb 29:21 +16:36 15:41  
24 Eirik Vie Strisland Fossum IF 31:57 +19:12 17:05  
  Jonas Hasaas Fossum IF brutt      
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering brutt      

 

H 11-12N

1 590 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Våge Asker Skiklubb 15:27   9:43  
2 Marius Dybdahl Oppsal Orientering 15:52 +0:25 9:58  
3 Jørgen Brenna Loennechen Brandval/Kongsvinger OK 17:58 +2:31 11:17  
4 Oliver Nilsen Fossum IF 19:58 +4:31 12:33  
5 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 21:14 +5:47 13:21  
6 Simen Rønning Johansen Måren OK 30:41 +15:14 19:17  
7 Gaute Lindaas Elverum OK 31:56 +16:29 20:05  
  Martin Oseng Liholt Lillomarka OL diskvalifisert      

 

H 13-14

2 940 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 24:53   8:27  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 26:34 +1:41 9:02  
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 28:11 +3:18 9:35  
4 Isak Jonsson Nydalens SK 30:06 +5:13 10:14  
5 Alexander Smeby Nydalens SK 31:16 +6:23 10:38  
6 Eivind Berner Myhre Fossum IF 31:58 +7:05 10:52  
7 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 32:40 +7:47 11:06  
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 34:44 +9:51 11:48  
9 Herman Brunborg Nittedal OL 34:55 +10:02 11:52  
10 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 35:54 +11:01 12:12  
11 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 36:03 +11:10 12:15  
12 Mikkel Katla Fossum IF 36:24 +11:31 12:22  
13 Henrik Reusch Heming Orientering 37:18 +12:25 12:41  
14 Sivert Sande Kverme Fossum IF 37:51 +12:58 12:52  
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 38:16 +13:23 13:00  
16 Erlend Børli Fossum IF 39:47 +14:54 13:31  
17 Kristian Østermann Heming Orientering 39:56 +15:03 13:34  
18 Simen Fritzner Nittedal OL 40:21 +15:28 13:43  
19 Vemund Heier Nydalens SK 41:05 +16:12 13:58  
20 August Syrdal Øen Heming Orientering 42:26 +17:33 14:25  
21 Felix Finsrud Asker Skiklubb 44:35 +19:42 15:09  
22 Eirik Øvstedal Nydalens SK 44:45 +19:52 15:13  
23 Ådne Skjærstein IL Tyrving 45:45 +20:52 15:33  
24 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 45:57 +21:04 15:37  
25 Ferdinand Fremming Heming Orientering 46:00 +21:07 15:38  
26 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 48:32 +23:39 16:30  
27 Marius Bakke Fossum IF 52:37 +27:44 17:53  
28 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 54:29 +29:36 18:31  
29 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 59:54 +35:01 20:22  
30 Olav Birkeland Fossum IF 1:06:37 +41:44 22:39  

 

H 13-16C

2 250 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Birkelund Asker Skiklubb 21:21   9:29  
2 Henrik Knudsen Oppsal Orientering 26:16 +4:55 11:40  
3 Jonas Emil Neuman Nydalens SK 27:48 +6:27 12:21  
4 Andreas Hegland Simensen Fossum IF 30:52 +9:31 13:43  
5 Petter Stige Asker Skiklubb 32:53 +11:32 14:36  
6 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 35:15 +13:54 15:40  
7 Adrian Lauterer Asker Skiklubb 36:14 +14:53 16:06  
8 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 37:17 +15:56 16:34  
9 Sondre Kvalø Haug Fet OL 48:47 +27:26 21:40  
  Noak Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert      

 

H 13-16N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Marius Nybø Asker Skiklubb 14:00   7:22  
2 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 20:03 +6:03 10:33  
3 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 25:31 +11:31 13:25  

 

H 15-16

3 350 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 25:56   7:44  
2 Lukas Liland Nydalens SK 29:13 +3:17 8:43  
3 Elias Jonsson Nydalens SK 29:26 +3:30 8:47  
4 Einar Melsom Fossum IF 30:00 +4:04 8:57  
5 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 30:15 +4:19 9:01  
6 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 30:19 +4:23 9:02  
7 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 32:48 +6:52 9:47  
8 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 33:07 +7:11 9:53  
9 Sander Arntzen Asker Skiklubb 33:26 +7:30 9:58  
10 Øyvind Hjermstad Fossum IF 33:44 +7:48 10:04  
11 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 33:46 +7:50 10:04  
12 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 34:44 +8:48 10:22  
13 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 36:39 +10:43 10:56  
14 Even Lindaas Elverum OK 36:49 +10:53 10:59  
15 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 37:31 +11:35 11:11  
16 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 38:24 +12:28 11:27  
17 Olav Torgersen Bækkelagets SK 38:29 +12:33 11:29  
18 Eskil Frøisland Vang OL 38:44 +12:48 11:33  
19 Andreas Ramberg Østmarka OK 39:01 +13:05 11:38  
20 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 39:27 +13:31 11:46  
21 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 40:30 +14:34 12:05  
22 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 40:32 +14:36 12:05  
23 Joar Oldernes Lillomarka OL 41:27 +15:31 12:22  
24 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 41:57 +16:01 12:31  
25 Sebastian Eidem Heming Orientering 43:27 +17:31 12:58  
26 Martin Andresen Skotte Fossum IF 46:17 +20:21 13:48  
27 Trygve Myhr Asker Skiklubb 47:08 +21:12 14:04  
28 Truls Wegner Hodt Fossum IF 47:23 +21:27 14:08  
29 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 48:17 +22:21 14:24  
30 Elias Øhman Gjø-Vard OL 53:23 +27:27 15:56  
31 Knut Selstad Fossum IF 53:29 +27:33 15:57  
32 Axel Hoveid Asker Skiklubb 53:42 +27:46 16:01  
33 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 56:20 +30:24 16:48  
34 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:04:01 +38:05 19:06  
35 Kristoffer Bryne Heming Orientering 1:32:32 +1:06:36 27:37  
  Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering diskvalifisert      

 

H 17-20B

2 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 43:31   14:48  

 

H 17-C

2 250 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Jernberg Nydalens SK 22:14   9:52  
2 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 25:09 +2:55 11:10  
3 Jarle Rogndokken Fet OL 25:39 +3:25 11:24  
4 Roar Hernes Fossum IF 26:49 +4:35 11:55  
5 Stian Dybdahl Oppsal Orientering 27:08 +4:54 12:03  
6 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 27:53 +5:39 12:23  
7 Claus Fritzner Nittedal OL 29:54 +7:40 13:17  
8 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 36:11 +13:57 16:04  

 

H 17-N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Aulie Koll 14:42   7:44  
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 18:55 +4:13 9:57  
3 Roger Østvold Heming Orientering 20:25 +5:43 10:44  

 

H 17-18

4 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 41:07   9:32  
2 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 41:10 +0:03 9:33  
3 Tarjei Holo Fossum IF 41:13 +0:06 9:33  
4 Martin Borge Heir Fossum IF 42:02 +0:55 9:45  
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 43:05 +1:58 9:59  
6 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 46:04 +4:57 10:41  
  Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Audun Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert      

 

H 19-20

4 930 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias T. Mølnvik Fossum IF 37:49   7:40  
2 Håvard Irgens Fossum IF 40:26 +2:37 8:12  
3 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 40:56 +3:07 8:18  
4 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 41:38 +3:49 8:26  
5 Jonas Madslien Bakken NTNUI 41:45 +3:56 8:28  
6 Oskar Størmer Fossum IF 44:40 +6:51 9:03  
7 Tim Robertson Fossum IF 46:55 +9:06 9:30  
8 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 56:55 +19:06 11:32  

 

H 21-

4 930 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Jakobsen IL Tyrving 38:43   7:51  
2 Leif Størmer Fossum IF 43:36 +4:53 8:50  
2 Vetle Christiansen Raumar Orientering 43:36 +4:53 8:50  
4 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 45:01 +6:18 9:07  
5 Eirik W Moe Lierbygda OL 54:44 +16:01 11:06  
6 Truls Kvaase Bækkelagets SK 55:42 +16:59 11:17  
7 Asle Kvaase IL Høvdingen 1:04:32 +25:49 13:05  
8 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:20:40 +41:57 16:21  
9 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 1:26:11 +47:28 17:28  
10 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 2:12:49 +1:34:06 26:56 Last ned GPS-spor i gpx-format

 

H 21B

2 940 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 33:04   11:14  
2 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 37:14 +4:10 12:39  
3 Sverre Melbye Raumar Orientering 38:03 +4:59 12:56  
4 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 40:23 +7:19 13:44  
5 Haakon Dolven Asker Skiklubb 44:43 +11:39 15:12  
6 Boehlke Henrik Fossum IF 45:35 +12:31 15:30  
7 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 53:41 +20:37 18:15  
8 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:00:50 +27:46 20:41  
9 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:08:22 +35:18 23:15  
  Ove Hildrum Lillomarka OL diskvalifisert      

 

H 35-

4 930 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Kortner Østmarka OK 40:03   8:07  
2 Jostein Andersen Nydalens SK 47:34 +7:31 9:38  
3 Simen Kjær Haugberg Nydalens SK 56:11 +16:08 11:23  
4 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:00:20 +20:17 12:14  
5 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:09:24 +29:21 14:04  
6 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:17:19 +37:16 15:40  
  Rune Brunborg Nittedal OL diskvalifisert      
  Erik Råberg OK Tyr brutt      

 

H 40-

4 310 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Aalde Nydalens SK 39:21   9:07  
2 Tor Brenna Nittedal OL 39:25 +0:04 9:08  
3 Martin Øhman Gjø-Vard OL 41:43 +2:22 9:40  
4 Audun Bjerknes Måren OK 44:43 +5:22 10:22  
5 Kjetil Molund IL Tyrving 47:41 +8:20 11:03  
6 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 51:56 +12:35 12:02  
7 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 53:23 +14:02 12:23  
8 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:04:11 +24:50 14:53  
9 Kyrre Gran Fet OL 1:09:57 +30:36 16:13  
10 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1:11:21 +32:00 16:33  
11 Dag Espolin Johnson Bækkelagets SK 1:45:00 +1:05:39 24:21  

 

H 45-

4 310 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 36:19   8:25  
2 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 40:33 +4:14 9:24  
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 40:43 +4:24 9:26  
4 Kimme Arnesen Heming Orientering 42:24 +6:05 9:50  
5 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 42:28 +6:09 9:51  
6 Magne Knudsen Oppsal Orientering 45:26 +9:07 10:32  
7 Christian Grotnes IL Tyrving 48:38 +12:19 11:17  
8 Hans Jevanord Fossum IF 49:29 +13:10 11:28  
9 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 50:18 +13:59 11:40  
10 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 52:20 +16:01 12:08  
11 Christian Reusch Heming Orientering 52:38 +16:19 12:12  
12 Anders Flågen Heming Orientering 52:55 +16:36 12:16  
13 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 53:29 +17:10 12:24  
14 Stein Mella Oppsal Orientering 56:19 +20:00 13:03  
15 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 56:38 +20:19 13:08  
16 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 57:30 +21:11 13:20  
17 Ottar Wiklund Nydalens SK 58:10 +21:51 13:29  
18 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 59:07 +22:48 13:42  
19 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:01:16 +24:57 14:12  
20 Magne Aas Asker Skiklubb 1:11:45 +35:26 16:38  
  Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK diskvalifisert      

 

H 50-

3 600 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Kristiansen IL Tyrving 32:43   9:05  
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 33:42 +0:59 9:21  
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 36:21 +3:38 10:05  
4 Børge Pedersen Nydalens SK 39:47 +7:04 11:03  
5 Arne Torgersen Bækkelagets SK 40:08 +7:25 11:08  
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 40:42 +7:59 11:18  
7 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 40:45 +8:02 11:19  
8 Lasse Arnesen Heming Orientering 43:55 +11:12 12:11  
9 Frode Kamsvåg IL Tyrving 44:45 +12:02 12:25  
10 Jarl Øvstedal Nydalens SK 46:12 +13:29 12:50  
11 Erlend Råheim OK Øst 46:52 +14:09 13:01  
12 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 51:02 +18:19 14:10  
13 Øyvind Helmersen Fet OL 51:27 +18:44 14:17  
14 Ole Petter Haugen Nydalens SK 54:59 +22:16 15:16  
15 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 59:23 +26:40 16:29  
16 Tore Lindaas Elverum OK 1:19:41 +46:58 22:08  

 

H 60-

2 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 33:07   11:32  
2 Per Osen Vestre Akers SK 34:32 +1:25 12:01  
3 Magne Vollen Oslostudentenes IK 37:23 +4:16 13:01  
4 Erlend Aamodt Nydalens SK 47:02 +13:55 16:23  
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 51:06 +17:59 17:48  
6 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 58:05 +24:58 20:14  

 

H 65-

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vidar Berteig Fossum IF 39:40   13:49  
2 Tor Trøan Hadeland OL 40:02 +0:22 13:56  
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 40:32 +0:52 14:07  
4 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 54:46 +15:06 19:04  

 

H 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 36:10   13:23  
  Helge Bjaaland Heming Orientering brutt      

 

H 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Egner Heming Orientering 37:02   13:42  
2 Jon C. Fougner Heming Orientering 52:30 +15:28 19:26  
3 Oddvar Erlien Vingelen IL 1:01:39 +24:37 22:50  
  Eivind Hagen Hadeland OL diskvalifisert      

 

H 80-

2 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Drage Haugerud IF 43:15   16:01  
2 Ole Sannes Lillomarka OL 57:19 +14:04 21:13  
3 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 58:40 +15:25 21:43  
4 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:06:43 +23:28 24:42  
5 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:12:21 +29:06 26:47  
6 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:21:28 +38:13 30:10  
7 Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL 1:37:55 +54:40 36:15  
  Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert      

 

H 55-

2 870 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 26:47   9:19  
2 Martin Granly Lillomarka OL 29:45 +2:58 10:21  
3 Kjell Markset IL Koll 30:11 +3:24 10:31  
4 Eirik Tandrevold Fossum IF 30:43 +3:56 10:42  
5 Geir Owren Freidig 31:19 +4:32 10:54  
6 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 31:37 +4:50 11:00  
7 Egil Rundberget Nydalens SK 34:14 +7:27 11:55  
8 Jan Sævig Løten o-lag 35:40 +8:53 12:25  
9 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 41:41 +14:54 14:31  
10 Hallvard Berg IL Tyrving 42:02 +15:15 14:38  
11 Bo Emilsson Oppsal Orientering 53:30 +26:43 18:38  
12 Anders Emil Olsen Nydalens SK 57:48 +31:01 20:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +