Resultater Fossumløpet 2017



Resultater Fossumløpet
Oslo - 6. mai 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 470 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Edvard Saltkjel Sørli Fossum IF 28:11   19:10  
0 Hermine Odden Måren OK 59:08 +10:31 40:13  
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 24:48   16:52  
0 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 43:41   29:42  
0 Frederikke Gärtner Fossum IF 39:27   26:50  
0 Sivert Vie Sollie Fossum IF 29:39   20:10  
0 Silje Andresen Skotte Fossum IF 36:12   24:37  
0 Jacob Finstad Land IL Tyrving 25:52   17:35  
0 Trym Trøan Fossum IF 36:18   24:41  
0 Cindy Madeleine Svendsen Ceesay Oslostudentenes IK 39:34   26:54  
0 Charlotte Hopsnes Fossum IF 29:17   19:55  
0 Herman Finstad Land IL Tyrving 43:18   29:27  
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 54:35 +5:58 37:07  
0 Maia Aasland Nilsen Fossum IF 37:31   25:31  
0 Isolde Odden Måren OK 59:26 +10:49 40:25  
0 Pernille Østby Stenstrøm Fossum IF 37:39   25:36  
0 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 21:01   14:17  
0 Ovidie Drageset Fossum IF 42:27   28:52  
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 28:15   19:13  
0 Stian Lillegård Lillomarka OL 18:21   12:28  
0 Jakob Weider Egner Fossum IF 35:40   24:15  
0 Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 49:52 +1:15 33:55  
0 Bernhard Waastad Fossum IF 39:08   26:37  
0 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 27:42   18:50  
0 Ingrid Weider Egner Fossum IF 37:52   25:45  
0 Lars Haakon Eriksson IL Tyrving 25:04   17:03  
0 Age Kristvik Fossum IF 47:42   32:26  
0 Celine Amlie Brenna Heming Orientering 48:37   33:04  
0 Simen Bergstrøm IL Tyrving 31:41   21:33  
0 Elmer Blom Fet OL 1:18:42 +30:05 53:32  
0 Oskar Blom Fet OL 1:19:42 +31:05 54:13  
0 Martin Amlie Brenna Heming Orientering 48:11   32:46  
0 William Bæren Lillomarka OL 42:06   28:38  
0 Anders Huitmann Fossum IF 27:51   18:56  
0 Iben  Johansen-Barli Oppsal Orientering 28:16   19:13  
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 31:56   21:43  
0 Theo W. Sæter Nydalens SK 21:06   14:21  
0 Vemund Klausen Veggan Fossum IF 51:28 +2:51 35:00  
  Gustav Rydmell Fossum IF diskvalifisert      
  Nils Sogstad-Tønnessen Fossum IF diskvalifisert      
  Andreas Teigen IL Tyrving diskvalifisert      

D -10

1 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 47:20   24:23  
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 1:03:11   32:34  
0 Helene Scheele Nydalens SK 27:04   13:57  
0 Aurora Søberg Rudsbygd IL 58:17   30:02  

D 11-12

1 940 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 18:18   9:25  
2 Marie Scheele Nydalens SK 20:43 +2:25 10:40  
3 Signe Holo Fossum IF 22:53 +4:35 11:47  
4 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 23:13 +4:55 11:58  
5 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 23:44 +5:26 12:14  
6 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 25:14 +6:56 13:00  
7 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 25:48 +7:30 13:17  
8 Elise Thorseng Fossum IF 26:03 +7:45 13:25  
9 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 26:35 +8:17 13:42  
10 Nora Sørberg Raumar Orientering 26:40 +8:22 13:44  
11 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 26:57 +8:39 13:53  
12 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 27:38 +9:20 14:14  
13 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 28:48 +10:30 14:50  
14 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 30:01 +11:43 15:28  
15 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 32:25 +14:07 16:42  
16 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 33:30 +15:12 17:16  
17 Elise Nilsen Berg Fossum IF 44:02 +25:44 22:41  
18 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 44:46 +26:28 23:04  
19 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 50:26 +32:08 25:59  
20 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 56:09 +37:51 28:56  

D 11-12N

1 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Srørmer-Antonsen Nydalens SK 17:40   12:01  
2 Gunde Tumelionis Fossum IF 27:12 +9:32 18:30  
3 Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF 29:02 +11:22 19:45  

D 13-14

2 330 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 22:05   9:28  
2 Ida Marie Flågen Heming Orientering 28:47 +6:42 12:21  
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 29:26 +7:21 12:37  
4 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 30:07 +8:02 12:55  
5 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 32:32 +10:27 13:57  
6 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 33:04 +10:59 14:11  
7 Frida Solsrud Nydalens SK 34:48 +12:43 14:56  
8 Linnea Holst IL Tyrving 37:26 +15:21 16:03  
9 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 37:49 +15:44 16:13  
10 Eileen Bjanes IL Tyrving 39:03 +16:58 16:45  
11 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 39:39 +17:34 17:01  
12 Astrid Rognstad Hadeland OL 40:39 +18:34 17:26  
13 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 43:40 +21:35 18:44  
14 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 44:45 +22:40 19:12  
15 Marie Saugestad Nydalens SK 47:31 +25:26 20:23  
16 Mari Brende Fossum IF 49:26 +27:21 21:12  
17 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 54:22 +32:17 23:20  
18 Noor Dirro-Helu Måren OK 54:32 +32:27 23:24  
19 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1:15:08 +53:03 32:14  
  Kristine Solbakken IL Tyrving diskvalifisert      
  Gina Brevik Østmarka OK diskvalifisert      

D 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 1:21:59   38:51  

D 13-16N

1 780 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 34:28   19:21  

D 15-16B

2 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 43:50   18:48  

D 15-16

2 820 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 25:53   9:10  
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:58 +1:05 9:33  
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:00 +1:07 9:34  
4 Andrea Ranvik Konnerud IL 27:15 +1:22 9:39  
5 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 29:45 +3:52 10:32  
6 Jenny Baklid Konnerud IL 29:47 +3:54 10:33  
7 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 30:23 +4:30 10:46  
8 Maya Arnesen Heming Orientering 31:13 +5:20 11:04  
9 Tina Kalleson Oppsal Orientering 31:23 +5:30 11:07  
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 31:37 +5:44 11:12  
11 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 33:17 +7:24 11:48  
12 Alexandra Linløkken Østmarka OK 33:18 +7:25 11:48  
12 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 33:18 +7:25 11:48  
14 Ada Wulfsberg Nydalens SK 34:50 +8:57 12:21  
15 Ea Lunøe Nydalens SK 37:07 +11:14 13:09  
16 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 37:46 +11:53 13:23  
17 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 38:22 +12:29 13:36  
18 Carmen Dirro Måren OK 38:50 +12:57 13:46  
19 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 39:13 +13:20 13:54  
20 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 40:53 +15:00 14:29  
21 Iris Holst IL Tyrving 42:05 +16:12 14:55  
22 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 42:39 +16:46 15:07  
23 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 47:20 +21:27 16:47  
24 Thea Land Konnerud IL 51:07 +25:14 18:07  
25 Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF 52:12 +26:19 18:30  
26 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 54:01 +28:08 19:09  
27 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 55:20 +29:27 19:37  
  Malene Jebsen Heming Orientering diskvalifisert      
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert      

D 17-20B

2 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Merete Undeland IF Sturla 1:10:22   30:12  

D 17-C

2 110 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Thorseng Fossum IF 27:07   12:51  
2 Annica Hernes Fossum IF 33:58 +6:51 16:05  
3 Jane Karine Helmersen Fet OL 34:51 +7:44 16:30  
4 June Herredsvela Østmarka OK 34:56 +7:49 16:33  
5 Elisabeth Mork Fjeldvær Oslostudentenes IK 36:54 +9:47 17:29  
6 Katrine Solbakken IL Tyrving 1:06:31 +39:24 31:31  

D 17-18

3 440 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 40:13   11:41  
2 Oda Marie Colquhun Lillomarka OL 40:25 +0:12 11:44  
3 Synne Strand Asker Skiklubb 42:24 +2:11 12:19  
4 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 53:45 +13:32 15:37  
5 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 56:37 +16:24 16:27  
6 Ragne Norrud Fossum IF 1:06:12 +25:59 19:14  
7 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:16:43 +36:30 22:18  

D 19-20

4 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 59:49   14:04  

D 21-

4 250 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 48:04   11:18  
2 Maria Jonsson Nydalens SK 49:57 +1:53 11:45  
3 Lene Moe Blom Nydalens SK 50:11 +2:07 11:48  
4 Betty Ann Bjerkreim IL Tyrving 56:42 +8:38 13:20  
5 Ingvild Rud Skjærstad Løten o-lag 59:25 +11:21 13:58  
6 Anne Johanne Lind Nydalens SK 1:00:43 +12:39 14:17  
7 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:16:47 +28:43 18:04  
8 Marianne Bakken Nydalens SK 1:17:46 +29:42 18:17  
9 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 1:22:57 +34:53 19:31  
10 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:24:49 +36:45 19:57  
  Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering brutt      

D 21B

2 330 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 23:35   10:07  
2 Heidi Berner Fossum IF 35:28 +11:53 15:13  
3 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 38:13 +14:38 16:24  
4 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 40:22 +16:47 17:19  
5 Laila Eriksen Blom Fet OL 41:53 +18:18 17:58  
6 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 51:27 +27:52 22:04  
7 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 55:02 +31:27 23:37  
8 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:07:53 +44:18 29:08  
  Lene Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert      
  Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert      
  Birgit Sisjord Fossum IF diskvalifisert      
  Mai Britt Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert      

D 35-

3 440 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birte Riddervold Teigen IL Tyrving 37:06   10:47  
2 Kristin Melander Vie Fossum IF 51:36 +14:30 15:00  

D 40-

3 440 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kine Dirro Måren OK 49:10   14:17  
2 Silje Syversen Oppsal Orientering 57:36 +8:26 16:44  
3 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:00:54 +11:44 17:42  
4 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:34:25 +45:15 27:26  
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert      

D 45-

2 820 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Størmer Nydalens SK 27:02   9:35  
2 Jorun Ruud Asker Skiklubb 27:32 +0:30 9:45  
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 29:26 +2:24 10:26  
4 Guro Harstad Heming Orientering 31:26 +4:24 11:08  
5 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 32:21 +5:19 11:28  
6 Nora Skauen IL Tyrving 33:32 +6:30 11:53  
7 Hege Solerød Gjø-Vard OL 34:17 +7:15 12:09  
8 Ann Elin Flågen Heming Orientering 35:35 +8:33 12:37  
9 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 39:45 +12:43 14:05  
10 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 45:34 +18:32 16:09  
11 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 51:07 +24:05 18:07  
12 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 51:39 +24:37 18:18  
13 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:01:49 +34:47 21:55  
14 Christine Handstanger Nittedal OL 1:25:47 +58:45 30:25  
  Else Kari Scheele Nydalens SK diskvalifisert      

D 50-

2 930 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Solveig Sikkeland IL Tyrving 33:26   11:24  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 33:39 +0:13 11:29  
3 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 34:12 +0:46 11:40  
4 Torunn Drage Roti Fossum IF 34:33 +1:07 11:47  
5 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 37:52 +4:26 12:55  
6 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 40:43 +7:17 13:53  
7 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 41:53 +8:27 14:17  
8 Trude Fixdal IL Koll 43:39 +10:13 14:53  
9 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 45:34 +12:08 15:33  
10 Anna Göhlman IL Tyrving 1:01:14 +27:48 20:53  
11 Siw Solstad IL Tyrving 1:10:42 +37:16 24:07  
  Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert      
  Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert      

D 55-

2 930 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 34:13   11:40  
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 36:47 +2:34 12:33  
3 Kjersti Skantze IL Tyrving 39:13 +5:00 13:23  
4 Berit Danielsen IL Tyrving 41:23 +7:10 14:07  
5 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 43:20 +9:07 14:47  
6 Unni Rye Asker Skiklubb 50:01 +15:48 17:04  
7 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 53:45 +19:32 18:20  
8 Helena Stubberud Nydalens SK 54:13 +20:00 18:30  
  Sharon Broadwell IL GeoForm diskvalifisert      

D 60-

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Nergaard Stokke IL 50:35   18:52  
2 Randi Nilstad IL Tyrving 1:01:16 +10:41 22:51  

D 65-

2 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Bakken Måren OK 56:34   21:06  
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:01:03 +4:29 22:46  
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:06:06 +9:32 24:39  
4 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:28:08 +31:34 32:53  

D 70-

2 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 51:01   19:02  
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 55:09 +4:08 20:34  
3 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 1:00:12 +9:11 22:27  
4 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:02:29 +11:28 23:18  

D 75-

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 57:26   21:25  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:23:06 +25:40 31:00  

D 80-

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:00:15   22:28  
  Eva Fixdal Heming Orientering diskvalifisert      

H -10

1 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 30:51   15:54  
0 Erlend Sommerhein OK Horten 30:00   15:27  
0 Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 40:52 +10:01 21:03  
0 Even Nygård Thorseng Fossum IF 23:00   11:51  
0 Ola Mæhre Torjussen Fossum IF 37:15 +6:24 19:12  
0 Fredrik Grønseth Fossum IF 56:10 +25:19 28:57  
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 31:03 +0:12 16:00  
  Odin Vie Strisland Fossum IF diskvalifisert      
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF diskvalifisert      

H 11-12

1 940 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 19:10   9:52  
2 Even Lien Gjø-Vard OL 23:40 +4:30 12:11  
3 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 23:52 +4:42 12:18  
4 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 25:34 +6:24 13:10  
5 Marcus Fossum Fossum IF 25:51 +6:41 13:19  
6 Alexander Sletten Raumar Orientering 26:53 +7:43 13:51  
7 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 27:34 +8:24 14:12  
8 Håvard Rekve Lian Fossum IF 29:30 +10:20 15:12  
9 Alexander Hernes Fossum IF 30:29 +11:19 15:42  
10 Simon Hernes Fossum IF 33:37 +14:27 17:19  
11 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 34:09 +14:59 17:36  
12 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 37:27 +18:17 19:18  
13 Gabriel Solem Oppsal Orientering 44:59 +25:49 23:11  

H 11-12N

1 470 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 17:05   11:37  
2 Erlend Bakke Fossum IF 20:53 +3:48 14:12  

H 13-14

2 440 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 23:33   9:39  
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 24:22 +0:49 9:59  
3 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 25:09 +1:36 10:18  
4 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 26:46 +3:13 10:58  
5 Jonas Myhr Asker Skiklubb 27:04 +3:31 11:05  
6 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 29:32 +5:59 12:06  
7 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 30:06 +6:33 12:20  
8 Axel Aalde Nydalens SK 31:19 +7:46 12:50  
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF 32:48 +9:15 13:26  
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 32:49 +9:16 13:26  
11 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 33:12 +9:39 13:36  
12 Elias Stubberud Nydalens SK 33:14 +9:41 13:37  
13 Oliver Nilsen Fossum IF 34:08 +10:35 13:59  
14 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 37:08 +13:35 15:13  
15 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 37:32 +13:59 15:22  
16 Jonas Krogh Oppsal Orientering 38:20 +14:47 15:42  
17 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 41:08 +17:35 16:51  
18 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 41:56 +18:23 17:11  
19 Eirik Vie Strisland Fossum IF 42:30 +18:57 17:25  
20 Theodor Bjørk Sandefjord OK 43:11 +19:38 17:41  
21 Philip Romøren Fossum IF 43:14 +19:41 17:43  
22 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 45:20 +21:47 18:34  
23 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 51:44 +28:11 21:12  
24 Børge Nilsen Berg Fossum IF 53:05 +29:32 21:45  
25 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:14:21 +50:48 30:28  
  Arthur Brunborg Nittedal OL diskvalifisert      
  Birk Felland Sætnan Fossum IF diskvalifisert      
  Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert      

H 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 1:11:36   33:56  

H 15-16

3 290 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 24:41   7:30  
2 Isak Jonsson Nydalens SK 31:04 +6:23 9:26  
3 Lars Young Vik Nydalens SK 31:58 +7:17 9:42  
4 Eivind Berner Myhre Fossum IF 33:53 +9:12 10:17  
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 34:55 +10:14 10:36  
6 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 35:32 +10:51 10:48  
7 Ferdinand Fremming Heming Orientering 36:16 +11:35 11:01  
8 Mikkel Katla Fossum IF 41:05 +16:24 12:29  
9 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 42:04 +17:23 12:47  
10 Johan Kristian Undeland IF Sturla 42:54 +18:13 13:02  
11 Kristian Østermann Heming Orientering 43:15 +18:34 13:08  
12 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 45:12 +20:31 13:44  
13 Martin Birkelund Asker Skiklubb 45:31 +20:50 13:50  
14 Erlend Børli Fossum IF 48:14 +23:33 14:39  
15 Simen Fritzner Nittedal OL 49:38 +24:57 15:05  
16 Marius Bakke Fossum IF 53:33 +28:52 16:16  
17 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 54:24 +29:43 16:32  
18 Christoffer Sletten Raumar Orientering 1:02:09 +37:28 18:53  
19 Herman Brunborg Nittedal OL 1:02:48 +38:07 19:05  
20 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:37:39 +1:12:58 29:40  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert      
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert      

H 15-16B

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 36:25   14:55  

H 17-C

2 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Sørberg Raumar Orientering 27:18   12:56  
2 Harald Aulie IL Koll 28:14 +0:56 13:22  
3 Matthew Ng Oslostudentenes IK 47:19 +20:01 22:25  

H 17-18

4 250 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Axel Hoveid Asker Skiklubb 39:04   9:11  
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 43:45 +4:41 10:17  
3 Håkon Sturød Nydalens SK 48:28 +9:24 11:24  
4 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 48:48 +9:44 11:28  
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 50:58 +11:54 11:59  
6 Trygve Myhr Asker Skiklubb 51:03 +11:59 12:00  
7 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:02:28 +23:24 14:41  
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert      
  Bjørn Anders Flågen Heming Orientering diskvalifisert      

H 19-20

4 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haga Raumar Orientering 39:00   8:26  
2 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 58:10 +19:10 12:35  
  Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert      

H 21-

4 620 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 36:18   7:51  
2 Magne Haga Raumar Orientering 39:59 +3:41 8:39  
3 Pål Skogedal Asker Skiklubb 40:21 +4:03 8:44  
4 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 40:46 +4:28 8:49  
5 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 41:07 +4:49 8:53  
6 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 41:49 +5:31 9:03  
7 Sindre Nordhagen Ås-NMBU Orientering 42:09 +5:51 9:07  
8 Lukas Peterson IFK Umeå 42:18 +6:00 9:09  
9 Gard Lindseth Nydalens SK 45:39 +9:21 9:52  
10 Daniel Moe Blom Nydalens SK 47:06 +10:48 10:11  
11 Inge Lindseth Nydalens SK 48:44 +12:26 10:32  
12 Ola Lesteberg Kongsberg OL 50:59 +14:41 11:02  
13 Erik Persson Oppsal Orientering 53:38 +17:20 11:36  
14 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:03:44 +27:26 13:47  
15 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:07:07 +30:49 14:31  
16 Morten Tangen OK Moss 1:08:48 +32:30 14:53  
17 Lars Treekrem Heming Orientering 1:13:33 +37:15 15:55  
18 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:18:15 +41:57 16:56  
19 Lars Danielsen Holen Markane IL 1:23:48 +47:30 18:08  
  Yngvar Christiansen Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Kristian Ruud Bækkelagets SK diskvalifisert      

H 21B

2 440 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Haakon Dolven Asker Skiklubb 34:17   14:03  
2 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 36:18 +2:01 14:52  
3 Boehlke Henrik Fossum IF 40:15 +5:58 16:29  
4 Alexander Rødsten Heming Orientering 41:17 +7:00 16:55  
5 Roar Hernes Fossum IF 42:19 +8:02 17:20  
6 Torleif Galteland Asker Skiklubb 42:23 +8:06 17:22  
7 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 47:31 +13:14 19:28  
  Karl Anton Undeland IF Sturla diskvalifisert      
  Torbjørn Dalløkken IL GeoForm diskvalifisert      
  Jarle Rogndokken Fet OL diskvalifisert      
  Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      

H 35-

4 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:23:47   18:08  

H 40-

4 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 46:34   10:57  
2 Torstein Hole Nydalens SK 49:17 +2:43 11:35  

H 45-

4 250 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Aalde Nydalens SK 46:08   10:51  
2 Anders Sollien OL Toten-Troll 49:17 +3:09 11:35  
3 Pål Sommerhein OK Horten 49:43 +3:35 11:41  
4 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 50:36 +4:28 11:54  
5 Terje Blindheim Lillomarka OL 52:57 +6:49 12:27  
6 Bjørn Hauge Nydalens SK 54:17 +8:09 12:46  
7 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 56:11 +10:03 13:13  
8 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 56:25 +10:17 13:16  
9 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 58:18 +12:10 13:43  
10 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 1:03:38 +17:30 14:58  
11 Vegard Halden Nydalens SK 1:06:41 +20:33 15:41  
12 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:06:45 +20:37 15:42  
13 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:07:51 +21:43 15:57  
14 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:09:11 +23:03 16:16  
15 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:11:12 +25:04 16:45  
16 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 1:19:59 +33:51 18:49  
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert      
  Jens Christian Holst IL Tyrving diskvalifisert      
  Jon Solsrud Nydalens SK diskvalifisert      

H 50-

3 660 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 34:31   9:25  
2 Lars Drage Stavanger Orienteringsklubb 38:09 +3:38 10:25  
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 44:05 +9:34 12:02  
4 Einar Lunøe Nydalens SK 45:02 +10:31 12:18  
5 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 45:58 +11:27 12:33  
6 Ole Ingesen Sarpsborg OL 46:16 +11:45 12:38  
7 Roar Pedersen Oppsal Orientering 54:27 +19:56 14:52  
8 Terje Næss Fossum IF 54:55 +20:24 15:00  
9 Trond Brevik Fossum IF 57:38 +23:07 15:44  
10 Anders Flågen Heming Orientering 58:59 +24:28 16:06  
11 Øyvind Helmersen Fet OL 59:35 +25:04 16:16  
12 Torkjel Nesheim IL Tyrving 1:16:34 +42:03 20:55  
13 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:25:38 +51:07 23:23  
14 Sjur Langedal Nydalens SK 1:38:00 +1:03:29 26:46  
  Jarle Roti Fossum IF diskvalifisert      
  Odd Arne Lian IL Koll diskvalifisert      
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert      

H 55-

3 660 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 40:13   10:59  
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 41:15 +1:02 11:16  
3 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43:02 +2:49 11:45  
4 Egil Rundberget Nydalens SK 43:31 +3:18 11:53  
4 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 43:31 +3:18 11:53  
6 Onno Verberne OL Toten-Troll 44:03 +3:50 12:02  
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 45:39 +5:26 12:28  
8 Martin Granly Lillomarka OL 46:29 +6:16 12:42  
9 Egil Eide IL Tyrving 48:09 +7:56 13:09  
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 49:05 +8:52 13:24  
11 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 49:13 +9:00 13:26  
12 Hallvard Berg IL Tyrving 53:57 +13:44 14:44  
13 Trygve Rognstad Hadeland OL 55:11 +14:58 15:04  
14 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 59:39 +19:26 16:17  
15 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:01:00 +20:47 16:40  
16 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1:03:27 +23:14 17:20  
17 Erik Næss Østmarka OK 1:07:02 +26:49 18:18  
18 Hans Henrik Fremming Heming Orientering 1:15:29 +35:16 20:37  
19 Claus Fritzner Nittedal OL 1:39:57 +59:44 27:18  

H 60-

2 930 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 25:58   8:51  
2 Øyvind Sørlie Hadeland OL 27:11 +1:13 9:16  
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 27:44 +1:46 9:27  
4 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 28:28 +2:30 9:42  
5 Torgeir Strandhagen Røyken OL 30:15 +4:17 10:19  
6 Are Eriksen Oslostudentenes IK 32:04 +6:06 10:56  
7 Per Osen Vestre Akers SK 36:24 +10:26 12:25  
8 Alf Pettersen IL Tyrving 37:17 +11:19 12:43  
9 Bjørn Willadssen Heming Orientering 41:34 +15:36 14:11  
10 Roy Gjerding OK Moss 41:55 +15:57 14:18  
11 Morten Johannessen Røyken OL 48:44 +22:46 16:37  
12 Tov Arne Bondal Notodden OL 48:52 +22:54 16:40  

H 65-

2 930 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 32:32   11:06  
2 Odd Eide-Fredrisen Kamp/Vestheim IF 38:43 +6:11 13:12  
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 39:47 +7:15 13:34  
4 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 41:11 +8:39 14:03  
5 Per Øhlckers IL Tyrving 42:25 +9:53 14:28  
6 Petter Næss Oppsal Orientering 45:59 +13:27 15:41  
7 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 47:30 +14:58 16:12  
8 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 52:02 +19:30 17:45  
  Svein S Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert      
  Vidar Berteig IL GeoForm diskvalifisert      

H 70-

2 680 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Revhaug Ringerike OL 32:53   12:16  
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 33:33 +0:40 12:31  
3 Øyvind Stene Asker Skiklubb 37:57 +5:04 14:09  
4 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 38:01 +5:08 14:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 40:20 +7:27 15:02  
6 Trond Feiring Hamar OK 41:12 +8:19 15:22  
7 Klaus Engen Eidskog OL 44:45 +11:52 16:41  
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 49:33 +16:40 18:29  
9 Henning Gaarder Konnerud IL 55:31 +22:38 20:42  
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 57:58 +25:05 21:37  
11 Terje Malm Hamar OK 1:13:07 +40:14 27:16  

H 75-

2 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 42:24   15:49  
2 Øystein Madsen Haugerud IF 56:13 +13:49 20:58  
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:06:03 +23:39 24:38  
4 Steinar Ruud Konnerud IL 1:06:26 +24:02 24:47  
  Jon C. Fougner Heming Orientering diskvalifisert      

H 80-

2 680 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Drage Haugerud IF 53:28   19:57  
2 Per Meiland Lommedalens IL 1:03:45 +10:17 23:47  
3 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:39:00 +45:32 36:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +