Resultater fra lørdagens øvelser på Veldre

Her finner du alle resultatene fra Veldre
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Jenter 16-17 år 5 km

1 Marit Liland Fredriksen 15:39,2 Stokmarknes IL 51

2 Astrid Jacobsen 15:57,1 Heming, IL 00:17,9 53

3 Celine Brun-Lie 15:58,1 Njård 00:18,9 13

4 Kjersti Bø 15:59,1 Klæbu IL 00:19,9 41

5 Ingeborg Dahl 16:07,0 Ringkollen Skiklubb 00:27,8 46

6 Therese Johaug 16:11,5 Tynset IF 00:32,3 42

7 Inger Liv Bjerkreim Nilsen 16:15,7 NTG / Vestringen IL 00:36,5 40

8 Anna Simberg 16:20,7 SWE 00:41,5 54

9 Laila Kveli 16:27,0 Lierne Ski 00:47,8 19

10 Mari K. Bruflot 16:31,7 Siljan IL 00:52,5 21

11 Marte Monrad-Hansen 16:32,2 Heming, IL 00:53,0 36

12 Silje Ekroll Jahren 16:34,4 Ullensaker Skiklubb 00:55,2 23

13 Eli Gjermundshaug Pedersen 16:40,8 Nybygda IL 01:01,6 12

14 Randi Vikhagen Gjeitnes 16:42,6 MVS / Skåla IL 01:03,4 34

15 Ida Eide 16:42,7 MVS / Øystre Slidre IL 01:03,5 28

16 Ida Gjermundshaug Pedersen 16:54,0 Nybygda IL 01:14,8 20

17 Ingrid Løvbrøtte 16:57,1 Gran IL 01:17,9 24

18 Marthe Breen 16:58,4 Bjerke IL 01:19,2 39

19 Eva Moe Grevsgård 17:01,9 NTG / Geilo IL 01:22,7 45

20 Anniken Weber Nielsen 17:11,0 Fossum IF 01:31,8 8

21 Karoline Kaasa Dahl 17:17,7 MVS / Oddersjaa SSK 01:38,5 52

22 Tiril Gisletun Hansen 17:17,8 Fossum IF 01:38,6 38

23 Martine Fossem Nygaard 17:21,1 Asker Skiklubb 01:41,9 33

24 Berit Gjelten 17:25,7 Alvdal IL 01:46,5 37

25 Gry Marianne Buraas 17:26,3 NTG / Hurdal IL 01:47,1 44

26 Ingrid Bogholm Knutsen 17:27,7 NTG / Ballangen IL 01:48,5 30

27 Mathilde Korvald Skaare 17:32,3 Njård 01:53,1 9

28 Karoline Haverstad 17:36,1 Sjåstad/Vestre Lier IL 01:56,9 17

29 Martine Gude Aamodt 17:43,5 Heming, IL 02:04,3 5

30 Tiril Toftdahl 17:46,4 Heming, IL 02:07,2 10

31 Synnøve Hindhammer 17:46,5 MVS / Skåla IL 02:07,3 14

32 Astrid Bruland 17:47,7 Bærums Skiklub 02:08,5 47

33 Pernille Høyem Haug 17:58,4 Heming, IL 02:19,2 7

34 Rannveig Farestveit 18:05,6 Vargar IL 02:26,4 35

35 Randi Skjeldal 18:07,1 Bulken IL 02:27,9 48

36 Line Henriette Paulsen 18:08,8 Rustad IL 02:29,6 31

37 Heidi Gryteland Holm 18:09,1 Fossum IF 02:29,9 15

38 Kaja Melstrøm 18:14,4 Skarnes IL 02:35,2 22

38 Kamilla Borgnes 18:14,4 Heming, IL 02:35,2 11

40 Nina Erga Skjeseth 18:17,0 Veldre Ski 02:37,8 18

41 Lone Sørlien Molstad 18:22,8 Gjøvik Skiklubb 02:43,6 49

42 Nina Smestad 18:55,1 Nordbygda Ski 03:15,9 25

43 Andrea Stranna Bergersen 19:08,4 Njård 03:29,2 50

44 Inger Helene Hafahl Karset 19:12,5 Vang Skiløperforening 03:33,3 32

45 Kirsten Jørgensen 20:25,7 Rustad IL 04:46,5 16

46 Stine Senderud Hagen 20:36,9 Jømna/Heradsbygd 04:57,7 29

47 Ingrid Johansen 21:14,5 Nes Ski 05:35,3 27

47 Antall Påmeldte: 49 Startende: 47

Kvinner Senior

1 Annmari Viljanmaa 30:43,4 FIN 115

2 Katja Ruotsalainen 30:57,6 FIN 00:14,2 104

3 Ine Wigernæs 31:09,4 Lyn Ski 00:26,0 102

4 Heli Peltonen 31:10,8 FIN 00:27,4 109

5 Maria Rydqvist 31:11,7 SWE 00:28,3 108

6 Mariana Handler 31:18,2 SWE 00:34,8 116

7 Anita Olsen Katnosa 31:19,0 Gran IL 00:35,6 113

8 Julia Limby 31:28,7 SWE 00:45,3 101

9 Ingrid Knotten 31:31,4 Varden, IL 00:48,0 87

10 Anna-Karin Strömstedt 31:34,8 SWE 00:51,4 111

11 Anna Ellfors 31:35,6 SWE 00:52,2 103

12 Merete Braathen 31:46,0 Høybråten og Stovner IL 01:02,6 100

13 Therese Engen 31:47,9 Raufoss IL 01:04,5 91

14 Sara Svendsen 31:56,3 Tromsø Skiklubb 01:12,9 105

15 Sigrid J. Aas 31:58,7 Tverrelvdalen IL 01:15,3 96

16 Solfrid Braathen 32:03,5 Høybråten og Stovner IL 01:20,1 92

17 Ellen Sandbakken 32:04,0 Skåbu-Tverrbygda IL 01:20,6 89

18 Ingvild Aas 32:13,0 Østre Toten Skilag 01:29,6 95

19 Ulrica Persson 32:15,2 SWE 01:31,8 114

20 Lena Jensen 32:24,1 Kilkameratene, IF 01:40,7 85

21 Tove Andersen 32:30,1 Varden, IL 01:46,7 99

22 Jenny Limby 32:32,6 SWE 01:49,2 97

23 Ingrid Urdahl 32:37,1 Vaaler IF 01:53,7 80

24 Christine Mathiesen 32:55,0 Ringkollen Skiklubb 02:11,6 75

25 Hanne Pettersen 32:56,9 Tromsdalen UIL 02:13,5 106

26 Kristin Skei 33:00,3 Leksvik IL 02:16,9 84

27 Agnetha Åsheim 33:01,2 Tromsø Skiklubb 02:17,8 93

28 Ingvild Engesland 33:12,0 Lyn Ski 02:28,6 98

29 Siri Halle 33:21,8 Lyn Ski 02:38,4 63

30 Ingri Aunet Tyldum 33:27,2 Overhalla IL 02:43,8 110

31 Lena Cecilie Pedersen 33:44,4 Strindheim IL 03:01,0 90

32 Lydia Weydahl 33:51,8 Høybråten og Stovner IL 03:08,4 82

33 Marit Rognmo 33:59,4 Tromsø Skiklubb 03:16,0 70

34 Kjersti Nordberg 33:59,9 Henning Skilag 03:16,5 67

35 Jorunn Øye 34:00,8 Strindheim IL 03:17,4 62

36 Silje Kreken Almeland 34:08,7 Strindheim IL 03:25,3 77

37 Solveig Rueslåtten 34:15,4 Geilo IL 03:32,0 86

38 Ragnhild Skjærli 34:19,2 Østre Toten Skilag 03:35,8 81

39 Kristin Hatledal 34:24,0 Markane IL 03:40,6 74

40 Selina Gasparin 34:26,8 Varden, IL 03:43,4 58

41 Ruth Sørum 34:35,8 Gran IL 03:52,4 64

42 Ragnhild Hoel 35:03,1 Nor, IL 04:19,7 72

43 Gunn Elisabeth Ulkestad 35:39,2 Strindheim IL 04:55,8 76

44 Hilde Nygårdsmoen 35:51,7 Nes Ski 05:08,3 61

45 Heidi Bjerke 35:56,7 Molde og Omegn IF - Ski 05:13,3 73

46 Bodil Ryste 36:06,5 Strindheim IL 05:23,1 88

47 Magni Solum 38:07,9 Meldal IL 07:24,5 78

48 Franziska Becskehazy 1:03:40,6 BRA 32:57,2 59

DNF Marianne Waage-Nielsen Nittedal IL 69

49 Antall Påmeldte: 58 Startende: 49

Jenter 18-19 år

1 Marte Elden 30:46,6 Henning Skilag 148

2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen 31:40,0 NTG / Vestringen IL 00:53,4 150

3 Caroline Tangen 31:55,3 NTG / Sjåstad/Vestre 01:08,7 149

4 Elise Aunet Tyldum 33:08,3 Overhalla IL 02:21,7 145

5 Stine Haugen 33:22,7 Rustad IL 02:36,1 121

6 Berthe Annette Svenkerud 33:26,9 Vang Skiløperforening 02:40,3 147

7 Marion Solbjørg 33:33,2 Vestringen IL 02:46,6 144

8 Kari Vikhagen Gjeitnes 33:41,2 MVS / Skåla IL 02:54,6 146

9 Karoline Borgnes 33:50,2 Heming, IL 03:03,6 143

10 Rikke Wennevold 34:16,5 Strindheim IL 03:29,9 141

11 Oda Vardenær Lunder 34:17,2 Gjøvik Skiklubb 03:30,6 122

12 Anette Brøto 34:25,3 Ringkollen Skiklubb 03:38,7 140

13 Irina Mariell Persson 34:37,3 Lierne Ski 03:50,7 134

14 Helene Haaland 34:49,3 Oddersjaa SSK 04:02,7 127

15 Tiril Schjølberg 35:00,7 NTG / Nesodden IF 04:14,1 129

16 Liv Birgit Jorde 35:41,1 Gol IL 04:54,5 131

17 Torunn Hermansen 35:58,2 Hurdal IL 05:11,6 126

18 Marthe Katrine Myhre 36:04,6 Gjøvik Skiklubb 05:18,0 135

19 Kristin Jonassen Harila 36:32,3 NTG / Vadsø Skiklubb 05:45,7 124

20 Magnhild Roe 36:45,7 Heddal IL 05:59,1 139

21 Elsa Gudrun Jønsdottir 37:03,1 Geilo IL 06:16,5 128

22 Marte Gunnarsli 37:19,5 NTG / Gjerpen IF 06:32,9 137

23 Marianne Aas Krog 37:27,0 Bjerke IL 06:40,4 142

24 Ingunn Elisabeth Edstrøm 38:28,2 Rustad IL 07:41,6 123

25 Jenny Indby 39:11,5 Nordbygda Ski 08:24,9 120

26 Anne Linn Dambråten 40:39,0 Eina IL 09:52,4 130

27 Johanne Mikkelsen 42:30,2 Byåsen IL 11:43,6 125

27 Antall Påmeldte: 30 Startende: 27

Menn senior FH Stå 5 km

1 Kjartan Haugen 15:27,8 Nidelv IL 154

2 Andreas Hustveit 16:15,4 Vindafjord IL 00:47,6 158

3 Svein Tore Fauskerud 16:49,6 Søre Ål IL 01:21,8 155

4 Ragnar Sørhaug 19:34,0 Andebu IL 04:06,2 156

5 Helge Flo 19:38,1 Hodr 04:10,3 153

6 Mattis O Eriksen 21:16,5 Asker Skiklubb 05:48,7 159

7 Bjarte Berentsen 24:57,8 Fana IL 09:30,0 157

7 Antall Påmeldte: 7 Startende: 7

Kvinner senior FH Stå 5 km

1 Tone Gravvold 21:17,9 Surnadal IL 165

2 Elin Svensen 25:44,6 Kjelsås IL 04:26,7 163

3 Liv Åse Skeide 37:33,4 Lyn Ski 16:15,5 164

3 Antall Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn senior FH Sitt 3 km

1 Trygve Steinar Larsen 12:29,3 Avaldsnes IL 171

2 Karl Einar Henriksen 13:21,7 Trysilgutten, IL 00:52,4 169

3 Per Fagerhøi 13:47,3 Birkebeineren, IF 01:18,0 172

3 Antall Påmeldte: 4 Startende: 3

Kvinner senior FH Sitt 3 km

1 Ragnhild Halvorsen Myklebust 12:32,8 Veldre Ski 177

2 Hilde Merete Ingvaldsen 17:28,5 Øystre Slidre IL 04:55,7 176

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

Gutter 16-17 år

1 Eirik Sæves 19:36,6 NTG / Gjerdrum IL 236

2 Jesper Østensen 19:42,9 Fossum IF 00:06,3 189

3 Øyvind Moen Fjeld 19:50,1 Kjelsås IL 00:13,5 252

4 Bjørnar Larsen 19:52,1 Vindafjord IL 00:15,5 235

5 Hallvard Moian Nydal 19:54,3 Asker Skiklubb 00:17,7 199

6 Eirik Kurland Olsen 19:56,0 NTG / ROS, IL 00:19,4 271

7 Joachim Jacobsen 20:06,8 Bækkelagets SPK 00:30,2 269

8 Tore Martin Søbak Gundersen 20:07,9 Vang Skiløperforening 00:31,3 210

9 Tomas Moen 20:27,5 Sør-Fron IL 00:50,9 213

10 Martin Andersen 20:27,9 Engerdal SP.kl. 00:51,3 224

11 Per Kristian Nygård 20:34,3 Vestre Spone IF 00:57,7 217

12 Harald Berge 20:35,1 Fossum IF 00:58,5 205

13 Christer Storrønning 20:40,6 MVS / Ålen IL 01:04,0 214

14 Jo Vegard Hilmo 20:43,1 Tydal IL 01:06,5 258

15 Daniel Myrmæl Helgestad 20:47,2 Fossum IF 01:10,6 191

16 Stian Arnesen 20:48,7 Nes Ski 01:12,1 203

17 Glenn Jørgensen 20:49,8 Herkules Ski 01:13,2 231

18 Didrik Smith 20:54,3 Fossum IF 01:17,7 186

19 Ole Rønning 20:54,7 MVS / Ronglan IL 01:18,1 244

20 Sindre Wiig Nordby 20:56,5 Njård 01:19,9 239

21 Kristian Sørlund 20:59,8 Mesnali Skilag 01:23,2 255

22 Tor Håkon Hellebostad 21:08,0 NTG / Nesodden IF 01:31,4 267

23 Lars Gudim 21:08,1 Gjøvik Skiklubb 01:31,5 193

24 Tollef Buttingsrud 21:08,5 NTG / Ringkollen 01:31,9 265

25 Jacob Ziesler 21:09,0 NTG / Sandnes IL 01:32,4 222

26 Per Erik Mork 21:09,2 NTG / Lillehammer 01:32,6 206

27 Andre Botnen 21:09,7 Røldal IL 01:33,1 263

28 Johan Noraker Nossen 21:10,6 NTG / Drøbak-Frogn IL 01:34,0 202

29 Stian S. Jelstad 21:11,0 Vikersund IF 01:34,4 249

30 Petter Andrè Sjulstad 21:14,5 NTG / Birkebeineren, IF 01:37,9 233

31 Sondre Sheldon 21:14,7 NTG / Geilo IL 01:38,1 260

32 Simon Grøterud 21:16,0 Drøbak-Frogn IL 01:39,4 257

33 Eirik L. Landheim 21:23,5 Tynset IF 01:46,9 245

34 Vegard Karlstrøm 21:24,4 NNS / Burfjord IL 01:47,8 242

35 Morten Eide Pedersen 21:25,6 Lillehammer Skiklub 01:49,0 187

36 Magne Dæhli 21:26,1 Nordbygda Ski 01:49,5 211

37 Sjur Røthe 21:26,8 Voss IL 01:50,2 259

38 Sindre Prestmo Larsen 21:29,7 Ringkollen Skiklubb 01:53,1 198

39 Christoffer Callesen 21:31,5 Asker Skiklubb 01:54,9 190

40 Eivind Flugstad Østberg 21:35,2 Gjøvik Skiklubb 01:58,6 219

41 Ole Lund 21:35,7 Henning Skilag 01:59,1 262

42 Morten Vingli Odsæter 21:41,6 Lillehammer Skiklub 02:05,0 264

43 Christian Skjerping Madsen 21:41,9 Herkules Ski 02:05,3 208

44 Patrik Johansson 21:47,2 SWE 02:10,6 226

45 Even Vardenær Lunder 21:50,2 Gjøvik Skiklubb 02:13,6 197

46 Vegard Skjoldli 21:52,9 Bulken IL 02:16,3 247

47 Vegard Raaum 21:53,8 Gjøvik Skiklubb 02:17,2 254

48 Thomas Borge 21:54,6 NTG / Lier IL 02:18,0 248

49 Herman B. Smith 22:00,2 Fossum IF 02:23,6 201

50 Simen Bækken 22:04,2 Hemsedal IL 02:27,6 228

51 Håkon Foss Liverud 22:04,5 Heming, IL 02:27,9 185

52 Torjus Børsheim 22:08,9 Ulvik IL 02:32,3 223

53 Rolf Inge Odden 22:09,4 Os IL 02:32,8 221

54 Emil Udnes Weng 22:10,7 Nes Ski 02:34,1 237

55 Fredrik Saxebøl 22:12,6 Drøbak-Frogn IL 02:36,0 188

56 Simen Furnes 22:26,3 Asker Skiklubb 02:49,7 229

57 Hans Kristian Dyste Leirdal 22:27,2 Kolbukameratene, IL 02:50,6 232

58 Baard Erik Haugen 22:29,9 Rustad IL 02:53,3 246

59 Simen Smiseth 22:34,8 Hommelvik IL 02:58,2 253

60 Kim-Andre Støvset 22:37,4 NTG / Skjerstad IL 03:00,8 230

61 Kent Tore Sollid 22:45,6 Ørn, IF 03:09,0 238

62 Petter Riise Thorstad 22:47,0 Biri IL 03:10,4 207

63 Martin Myrold 22:50,0 Fossum IF 03:13,4 183

64 Vegard Råen 23:12,1 Krødsherad IL 03:35,5 227

65 Ivar Hesselberg Indby 23:21,2 Nordbygda Ski 03:44,6 256

66 Lars Erik Strandvik 23:24,0 Varde IL 03:47,4 268

67 Gullbrand Julius Aas 23:25,5 Bjerke IL 03:48,9 216

68 Christian L Røstad Harto 23:31,1 Fossum IF 03:54,5 220

69 Ronny Henningsen Sørensen 23:32,1 Konnerud IL 03:55,5 212

69 Even Teigland 23:32,1 Fossum IF 03:55,5 243

71 Øystein Hoel 23:34,9 Nor, IL 03:58,3 261

72 Sten Anders Jacobsen 23:50,8 Heming, IL 04:14,2 240

73 Karsten Kopland 24:12,6 Vikersund IF 04:36,0 196

74 Simon Grøndahl 24:12,7 Rælingen Skiklubb 04:36,1 251

75 Bård Holstad Torp 24:36,2 Gjøvik Skiklubb 04:59,6 195

76 Eirik Nørstebø 24:39,9 Lommedalens IL 05:03,3 266

77 Eirik Gullord 25:05,2 Biri IL 05:28,6 215

78 Erik Hofsrud 25:16,6 Nes Ski 05:40,0 194

78 Antall Påmeldte: 90 Startende: 78

Menn Senior 15 km

1 John Anders Gaustad 38:08,5 Hamar Skiklubb 442

2 Stig Rune Kveen 38:12,2 Strindheim IL 00:03,7 424

3 Jan Egil Andresen 38:21,9 Hamar Skiklubb 00:13,4 449

4 Mats Larsson 38:22,2 SWE 00:13,7 451

5 Krister Trondsen 38:22,9 Byåsen IL 00:14,4 441

6 Gustav Berglund 38:32,6 SWE 00:24,1 432

7 Geir Ludvig Aasen 38:40,4 Oddersjaa SSK 00:31,9 450

8 Kristian Horntvedt 38:46,1 Stokke IL 00:37,6 434

9 Remi Andersen 38:47,3 Bækkelagets SPK 00:38,8 426

10 Ville Nousiainen 38:51,1 FIN 00:42,6 363

11 Simen Håkon Østensen 39:00,5 Fossum IF 00:52,0 386

12 Martin Johnsrud Sundby 39:01,8 Røa IL 00:53,3 425

13 Øystein Pettersen 39:04,9 Byåsen IL 00:56,4 438

14 Svein Tore Sinnes 39:15,5 Tonstad IL 01:07,0 444

15 Ola Berger 39:21,2 Byåsen IL 01:12,7 437

16 Daniel Rickardson 39:23,3 SWE 01:14,8 378

17 Rikard Andreasson 39:26,5 SWE 01:18,0 430

18 Brynjar Skjærli 39:27,7 Lillehammer Skiklub 01:19,2 433

19 Tord Asle Gjerdalen 39:27,8 Holeværingen, IL 01:19,3 439

20 Magnus Jonsson 39:30,5 SWE 01:22,0 392

21 Niklas Karlsson 39:31,6 SWE 01:23,1 443

22 Audun Laugaland 39:52,7 Hjelm IL 01:44,2 398

23 Espen Emanuelsen 39:53,6 Lierne Ski 01:45,1 415

24 Jonas Austmo Kolstad 39:54,1 Henning Skilag 01:45,6 366

25 Arne Mortensen 39:55,1 Tromsdalen UIL 01:46,6 385

26 Anders Eide 39:56,7 Snåsa IL 01:48,2 300

27 Øystein Andersen 40:00,0 Vindbjart, IL 01:51,5 420

28 Jørgen Aukland 40:00,6 Oseberg Skilag 01:52,1 423

29 Øyvind Sandbakk 40:02,3 Sogndal IL 01:53,8 411

30 Andre Haugsbø 40:04,9 Gaular IL 01:56,4 409

31 Erik Eriksson 40:10,9 SWE 02:02,4 428

32 Henning Dybendal 40:11,9 Mjøndalen IF 02:03,4 414

32 Håvard Solbakken 40:11,9 Tromsdalen UIL 02:03,4 446

34 Johan Englund 40:16,1 FIN 02:07,6 427

35 Audun Domaas Pedersen 40:17,8 Medkila SL 02:09,3 403

36 Arnstein Finstad 40:20,4 Steinkjer Skiklubb 02:11,9 393

37 Gard Filip Gjerdalen 40:23,3 Holeværingen, IL 02:14,8 402

38 Aslak Fisketjønn 40:25,2 Morgedal IL 02:16,7 401

39 John Stene 40:26,3 Byåsen IL 02:17,8 417

40 Rune Muller 40:27,6 Tynset IF 02:19,1 404

41 Erlend Hoff 40:30,5 Kilkameratene, IF 02:22,0 418

42 Eivind Gjørven Opsahl 40:31,9 Vang Skiløperforening 02:23,4 379

43 Bjørn Bergheim 40:34,4 Næroset IL 02:25,9 390

44 Pål Bredesen 40:36,0 Byåsen IL 02:27,5 431

45 Anders Myrland 40:36,1 Gruben IL 02:27,6 375

46 Ola Vigen Hattestad 40:49,7 Ørje IL 02:41,2 397

47 Thomas Ramstedt 40:50,2 FIN 02:41,7 374

48 Jens Petter Estil 40:51,8 Lierne Ski 02:43,3 382

49 Stein Vidar Thun 40:58,7 Klæbu IL 02:50,2 367

50 Bjarne Nes 40:58,8 Sogndal IL 02:50,3 416

51 Sjur Børsheim 40:59,5 Kjelsås IL 02:51,0 400

52 Øystein Solbjørg 41:01,0 Vestringen IL 02:52,5 436

53 Ronny Jakobsen 41:02,9 Medkila SL 02:54,4 394

54 Lars Bergerud 41:03,3 Ringkollen Skiklubb 02:54,8 419

55 Lars Hasselvold 41:04,5 Strindheim IL 02:56,0 407

56 Thomas Henriksen 41:04,8 Fossum IF 02:56,3 353

57 Morten Eilifsen 41:05,3 Strømmen og Lillestrøm 02:56,8 384

58 Kristian Torgersen 41:08,3 Krødsherad IL 02:59,8 373

59 Martin Møller 41:14,4 Byåsen IL 03:05,9 362

60 Arttu Hänninen 41:18,2 FIN 03:09,7 399

60 Kjetil Juul Pedersen 41:18,2 Magnor UL 03:09,7 421

62 Kristian Sveaas Skrødal 41:20,7 Fjellørnen IL 03:12,2 370

62 Asgeir Årdal 41:20,7 Jølster IL 03:12,2 358

64 Roger Aa Djupvik 41:21,7 Fjellhug / Vereide - 03:13,2 435

65 Aslak Botten 41:26,8 Gol IL 03:18,3 365

66 John Bjørgård 41:31,5 Haltdalen IL 03:23,0 360

67 Kenneth Skaarud 41:33,1 Harestua IL 03:24,6 406

68 Arne Post 41:36,2 Kjelsås IL 03:27,7 391

69 Thomas Wasenden 41:36,4 Vind IL 03:27,9 350

70 Kristian Tettli Rennemo 41:38,2 Leksvik IL 03:29,7 324

71 Audun Thonstad 41:40,1 Strindheim IL 03:31,6 341

72 Ole-Morten Munz 41:40,5 Grei, SF 03:32,0 380

73 Daniel Lunde 41:41,5 Harestua IL 03:33,0 396

74 Ville Verkama 41:43,4 FIN 03:34,9 326

75 Jon Hove Pedersen 41:48,1 Høybråten og Stovner IL 03:39,6 352

76 Stig Moland 41:48,9 Andebu IL 03:40,4 290

77 Anders Nygaard 41:49,9 Rustad IL 03:41,4 313

78 Sam Sundberg 41:50,8 FIN 03:42,3 347

79 Frank Slevikmoen 41:51,9 Krødsherad IL 03:43,4 287

80 Atle Bjerkli 41:52,5 Nittedal IL 03:44,0 389

81 Martin Larsson 41:52,8 SWE 03:44,3 448

82 Per Ola Gasmann 41:53,0 Lyn Ski 03:44,5 356

83 Morten Ask 41:59,3 Varde IL 03:50,8 377

84 Eirik Bjerregaard 42:02,3 Krødsherad IL 03:53,8 342

85 Inge Årdal 42:05,1 Jølster IL 03:56,6 387

86 Lars Bjeglerud 42:11,3 Nordre Land IL 04:02,8 284

87 Joar Tistel 42:12,7 Sogndal IL 04:04,2 281

88 Håvard Selseng 42:13,4 Sogndal IL 04:04,9 410

89 Erik Øvsthus Bakkejord 42:16,7 Strindheim IL 04:08,2 405

90 Henrik Olimb 42:20,4 Jevnaker IF 04:11,9 383

91 Arne Krogsveen 42:23,6 Sør-Fron IL 04:15,1 348

92 Herman Hørsand 42:23,8 Ottestad IL 04:15,3 349

93 Otto Domars 42:27,9 FIN 04:19,4 333

94 Hans Petter Lykkja 42:28,3 Dalguten IL 04:19,8 354

95 Even Thorstad 42:29,7 Nes Ski 04:21,2 288

96 Morten Sætha 42:34,3 Veldre Ski 04:25,8 357

97 Stefan Engstrøm 42:35,4 Mjøndalen IF 04:26,9 306

98 Kjell A. Bangen Johnsen 42:36,4 Tynset IF 04:27,9 312

99 Geir Nerland 42:39,5 Molde og Omegn IF - Ski 04:31,0 364

100 Svein Jorde 42:43,6 Gol IL 04:35,1 302

101 Erik Gjømle 42:48,0 Stathelle og Omegn IL 04:39,5 355

102 Jon Arild Halland 42:50,6 Jølster IL 04:42,1 289

103 Rune Nordgård 42:51,0 Hurdal IL 04:42,5 371

104 Espen Aune 42:52,2 Høybråten og Stovner IL 04:43,7 334

105 Tomas Olsen 42:53,8 Lyn Ski 04:45,3 307

106 Hans Christian Aarnes 42:55,2 Nittedal IL 04:46,7 330

107 Martin Bratland 42:55,5 Nes Ski 04:47,0 280

108 Jonas Bergland 43:00,4 Rustad IL 04:51,9 359

109 Ole Erik F. Gjedtjernet 43:11,3 Grue Finnskog IL 05:02,8 295

110 Stian Okkenhaug Sjonbotn 43:16,3 Bossmo og Ytteren IL 05:07,8 315

111 Magnus Svingheim 43:19,8 Gran IL 05:11,3 331

112 Lars Litlere 43:32,5 Fana IL 05:24,0 329

113 Kristian Tønset 43:35,7 Røros IL 05:27,2 292

114 Øivind Aunøien 43:37,2 Haltdalen IL 05:28,7 303

115 Torgeir Grothe Lien 43:41,7 Fossum IF 05:33,2 309

116 Nicolas Arm Wærenskiold 43:42,6 Lyn Ski 05:34,1 278

117 Ruben Andersen 43:46,3 Bækkelagets SPK 05:37,8 321

118 Lars Kristian Øren 44:00,3 Kjelsås IL 05:51,8 319

119 Ståle Grøthe 44:05,0 Hemsedal IL 05:56,5 293

120 Hans A. Grønnvoll 44:10,1 Ullensaker Skiklubb 06:01,6 335

121 Morten Svinsås 44:10,2 Rindals-Troll, IK 06:01,7 344

122 Frode Korsmo 44:17,5 Lillehammer Skiklub 06:09,0 328

123 Sondre Wold Arntsen 44:21,5 Innstrandens IL 06:13,0 299

124 Jakob Jakobsson 44:53,0 Lillehammer Skiklub 06:44,5 339

125 Henning Barlund 45:06,0 Jølster IL 06:57,5 340

126 Johan Hovind 45:06,9 Svene IL 06:58,4 325

127 Øyvind Hasli 45:07,5 Eina IL 06:59,0 294

128 Stian Birkeland 45:07,6 Skrim, IL 06:59,1 345

129 Kjell Terje Slettemeås 45:23,5 Skarphedin, IL 07:15,0 297

130 Tore Tveito 45:28,2 Voss IL 07:19,7 343

131 Arne Fjæren Østvold 45:33,9 Ottestad IL 07:25,4 305

132 Hans Martin Slommerud 45:50,3 Nes Ski 07:41,8 277

133 Ole Anders Løvbrøtte 45:53,5 Midtre Brandbu UIL 07:45,0 283

134 Per Øystein Hansen 45:56,0 Sogndal IL 07:47,5 276

135 Sune Thomsen 46:01,7 DEN 07:53,2 286

136 Torbjørn Bakketun 46:09,9 Viljar, IL 08:01,4 338

137 Amund Hansen 46:16,7 Hommelvik IL 08:08,2 369

138 Jarle Thonstad 46:17,0 Heimdal IF 08:08,5 316

139 Alexander Berntsen 46:18,4 Ullensaker Skiklubb 08:09,9 301

140 Nicolai Martinsen 46:26,2 Rustad IL 08:17,7 351

141 Tron Eivind Skarstad 46:34,2 Midtre Brandbu UIL 08:25,7 376

142 Frank Robert Blindheim 46:39,6 Lillehammer Skiklub 08:31,1 291

143 Øivind Due Trier 47:25,7 Skrim, IL 09:17,2 308

144 Terje Dalby 48:01,7 Raufoss IL 09:53,2 304

145 Bent Ola Dambråten 48:24,1 Eina IL 10:15,6 327

146 Henrik Johnsen 48:37,3 Magnor UL 10:28,8 310

DNF Petter Leistad Vaaler IF 361

DNF Sebastian Sørensen DAN 323

DNF Jon Kristian Andresen Fossum IF 447

DNF Chris Andre Jespersen Korlevoll, IL 422

DNF Torkjell Lunde Børsheim Ulvik IL 337

151 Antall Påmeldte: 175 Startende: 151

Gutter 18-19 år 15 km

1 Stein Arve Skjaker 40:56,4 Gran IL 456

2 Kjell-Christian Markset 41:01,5 Høybråten og Stovner IL 00:05,1 492

3 Eirik Resaland Wiik 41:01,9 Driv IL 00:05,5 477

4 Tord Hegdahl 41:23,9 NTG / Kabelvåg 00:27,5 519

5 Vegard Kjølhamar 41:27,5 Fossum IF 00:31,1 463

6 Even Sletten 41:30,8 Lillehammer Skiklub 00:34,4 518

7 Anders N. Gløersen 41:31,2 Rustad IL 00:34,8 464

8 Glenn Elvestad 41:36,1 Gjerdrum IL 00:39,7 474

9 Lars Jensen 41:42,7 MVS / Trønder-Lyn IL 00:46,3 521

10 Snorri Eythor Einarsson 41:52,1 NTG / Bossekop UL 00:55,7 489

11 Jonas Nielsen 41:54,9 Lørenskog Skiklubb 00:58,5 515

12 Bernhard Rønning 41:57,3 MVS / Skogn IL 01:00,9 516

13 Ole Johan Jørstad 42:04,4 Inderøy IL 01:08,0 495

14 Anders Øen 42:23,2 Fossum IF 01:26,8 458

15 Njål Tage Gjerdalen 42:35,0 Holeværingen, IL 01:38,6 494

16 Stian Ekern 42:44,1 Biri IL 01:47,7 505

17 Vegar Hattestad Jensen 42:50,3 Ørje IL 01:53,9 497

18 Tobias Dahl Fenre 42:53,1 Heming, IL 01:56,7 468

19 Øyvind N. Gløersen 42:57,8 Rustad IL 02:01,4 484

20 Kristian Braathen 43:04,2 Høybråten og Stovner IL 02:07,8 511

21 Eirik Brandsdal 43:06,3 Kjelsås IL 02:09,9 491

22 Helge Mikkelsen Olsen 43:11,0 Nittedal IL 02:14,6 461

23 Fredrik Karlsson 43:21,9 SWE 02:25,5 522

24 Oddvin Halvors Offigstad 43:44,7 Øyer-Tretten IF 02:48,3 466

25 Fredrik Stenestø Lille 43:50,1 Vinn IL 02:53,7 504

26 Henning Halvor Offigstad 43:59,9 Øyer-Tretten IF 03:03,5 480

27 Martin Stuge Bånerud 44:13,2 Heming, IL 03:16,8 462

28 Christian Melsom Myhre 44:17,2 Heming, IL 03:20,8 457

29 Andreas Ree 44:20,6 Asker Skiklubb 03:24,2 482

30 Erland Sveipe 44:24,2 Sør-Fron IL 03:27,8 471

31 Lars Amund Toftegaard 44:29,5 Skarnes IL 03:33,1 481

32 Leif Arne Muller 44:30,3 Tynset IF 03:33,9 498

33 Lars Vingli Odsæter 44:30,8 Lillehammer Skiklub 03:34,4 502

34 Marius Lande 44:32,7 Henning Skilag 03:36,3 470

35 Emil Mikael Søbak Gundersen 45:00,4 Vang Skiløperforening 04:04,0 478

36 Sondre Eriksen 45:01,2 Vikersund IF 04:04,8 483

37 Reinar Aaland 45:25,8 NTG / Hornindal IL 04:29,4 485

38 Christoffer Moen 45:29,2 Kilebygda IL 04:32,8 475

39 Jon Sigurd Bruvik 45:30,7 Fana IL 04:34,3 472

40 Jens Bjertnes 45:35,0 Jevnaker IF 04:38,6 499

41 Arnt Einar Engan 45:50,8 MVS / Sokna IL 04:54,4 469

42 John Christian Deighan 46:06,3 Asker Skiklubb 05:09,9 460

43 Stian Haugland 46:06,9 Vindafjord IL 05:10,5 488

44 Lasse Mølgaard 46:39,9 DAN 05:43,5 513

45 Torgeir Mikkelsen 47:23,0 Tynset IF 06:26,6 459

46 Kristian Nilsen 49:34,2 Nybygda IL 08:37,8 493

47 Magnus Herman 49:43,8 Fossum IF 08:47,4 476

48 Amund Hagen Strand 54:09,2 Hurdal IL 13:12,8 500

DNF Torstein Drivenes Kvam Langrenn- og 506

DNF Anders Follerås NTG / Lillehammer 465

DNF Jan Henrik Sivertsen Rygene IL 487

DNF Thorstein Molle Spydeberg IL 479

DNF Tore Krogsveen Sør-Fron IL 520

DNF Sindre Stokke Stokke IL 510

54 Antall Påmeldte: 66 Startende: 57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut