Resultater fra sprinten på Veldre

Langrenn.com følger rennene på Veldre

Alle resultatene er nå klare.
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Jenter 18/19 år

1 Kari Vikhagen Gjeitnes MVS/Skåla IL 03:16,85

2 Tiril Schjølberg NTG/Nesodden IF 03:18,16

3 Elise  Aunet Tyldum Overhalla IL 03:24,04

4 Marte Elden Henning Skilag 03:17,77

5 Signe Moland Andebu IL 03:23,60

6 Marion Solbjørg Vestringen IL 03:24,06

7 Emilia Forsman SWE 03:25,67  

8 Lotte Solli MVS/Drevja IL 03:27,38

9 Maria Moe Grevsgård Geilo IL 03:26,49

10 Magnhild Roe Heddal IL 03:29,20  

11 Irina Mariell Persson Lierne Ski 03:28,38

12 Kristin Jonassen Harila NTG/Vadsø Skiklubb 03:30,21

13 Anette Brøto Ringkollen Skiklubb 03:30,85

14 Kristin Sønstegård Vestringen IL 03:34,57

15 Berthe Annette Svenkerud Vang Skiløperforening 03:39,43

16 Marte Gunnarsli NTG/Gjerpen IF 03:32,51

17 Heidi Maria Holopainen NTG/Bardufoss og Omegn IF 03:38,79

18 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 03:40,36

19 Camilla Myren Døving Valldal IL 03:40,56

20 Nina Strømer Steira Forsøk, IL 03:44,54

Gutter 18 - 19 år

1 Ole Christian Mork Lillehammer Skiklub 02:48,52  

2 Petter Northug Jr Henning Skilag 02:50,41  

3 Glenn Elvestad Gjerdrum IL 02:51,14 66  

4 Emil Mikael Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 02:51,37

5 Tord Hegdahl NTG/Kabelvåg Skiklubb 02:53,63 34  

6 Lars Jensen MVS/Trønder-Lyn IL 02:53,81 54  

7 Stein Arve Skjaker Gran IL 02:53,41  

8 Anders Øen Fossum IF 02:56,70 61  

9 Kristoffer Robin Moslet NTG/Stokke IL 02:53,45  

10 Even Sletten Lillehammer Skiklub 02:54,61  

11 Vegard Kjølhamar Fossum IF 02:56,92  

 12 Eirik Myhr Nossum Henning Skilag 02:57,20

 13 Erlend Anders Losnegard Fagernes IL 02:57,66  

14 Kjell-Christian Markset Høybråten og Stovner IL 02:58,00

15 Stian Haugland Vindafjord IL 03:00,46    

16 Jan Henrik Sivertsen Rygene IL 02:57,62  

17 Bernhard Rønning MVS/Skogn IL 02:57,75    

18 Tore Krogsveen Sør-Fron IL 02:58,73    

19 Njål Tage Gjerdalen Holeværingen, IL 03:00,46 

20 Kristian Braathen Høybråten og Stovner IL 03:00,48
 

21 Per Jørstad Lillehammer Skiklub 02:55,98  

22 Fredrik Stenestø Lille Vinn IL 03:00,47

23 Jørn Yngve Tømmerstrand MVS/Kolvereid IL 03:01,35  

24 Leif Arne Muller Tynset IF 03:02,77  

25 Ole Johan Jørstad Inderøy IL 03:02,92  

26 Tobias Dahl Fenre Heming, IL 02:58,64  

27 Anders Bjerregaard Krødsherad IL 03:01,88    

28 Helge Mikkelsen Olsen Nittedal IL 03:03,01  

29 Emil Brindberg SWE 03:03,12      

30 Kristian Løvlie Nittedal IL 03:00,89    

31 Torstein Drivenes Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:04,39

32 Egil Bjerkli Nittedal IL 03:04,45    

33 Lars Amund Toftegaard Skarnes IL 03:05,09  

34 Vegar Hattestad Jensen Ørje IL 03:05,54  

35 John Christian Deighan Asker Skiklubb 03:05,62  

36 Jon Sigurd Bruvik Fana IL 03:06,88  

37 Reinar Aaland NTG/Hornindal IL 03:08,13   

38 Christoffer Moen Kilebygda IL 03:12,01    

39 Amund Hagen Strand Hurdal IL 03:13,13 

Kvinner senior

1 Annmari Viljanmaa FIN 03:12,83  

2 Anna Ellfors SWE 03:16,77  

3 Guro Strøm Solli Drevja IL 03:12,68  

4 Marjo Korander FIN 03:15,27  

5 Mariana Handler SWE 03:16,17  

6 Ingrid Urdahl Vaaler IF 03:16,56  

7 Ine Wigernæs Lyn Ski 03:14,42

8 Susanne Nyström SWE 03:15,38    

9 Therese Engen Raufoss IL 03:18,43  

10 Ingvild Aas Østre Toten Skilag 03:18,50 

11 Sigrid J. Aas Tverrelvdalen IL 03:18,84  

12 Mirva Rintala FIN 03:20,83  

13 Anita Olsen Katnosa Gran IL 03:20,92 

14 Christine Mathiesen Ringkollen Skiklubb 03:21,23    

15 Merete Braathen Høybråten og Stovner IL 03:27,48

16 Ingri Aunet Tyldum Overhalla IL 03:17,56 

17 Ulla Kiili FIN   03:17,63

18 Lena Jensen Kilkameratene, IF 03:18,57    

18 Solfrid Braathen Høybråten og Stovner IL 03:18,77

20 Agnetha Åsheim Tromsø Skiklubb Langrenn 03:19,33

 21 Lena Cecilie Pedersen Strindheim IL 03:23,09

 22 Kjersti Nordberg Henning Skilag 03:23,24  

23 Ingvild Engesland Lyn Ski 03:24,59  

24 Sara Svendsen Tromsø Skiklubb Langrenn 03:24,72  

25 Siri Halle Lyn Ski 03:26,13    

26 Ann Eli Tafjord Valldal IL 03:22,69  

27 Lydia Weydahl Høybråten og Stovner IL 03:24,15

28 Ellen Sandbakken Skåbu-Tverrbygda IL 03:25,20  

29 Selina Gasparin Varden, IL 03:25,79  

30 Solveig Rueslåtten Geilo IL 03:27,39  

31 Ingrid Knotten Varden, IL 03:27,72   

32 Marte Reenaas Strindheim IL 03:28,02  

33 Jorunn Øye Strindheim IL 03:29,64  

34 Ida Elisabeth Jørstad Vestringen IL 03:31,48  

35 Kristin Skei Leksvik IL 03:32,00    

36 Ragnhild Skjærli Østre Toten Skilag 03:34,02

37 Marianne Waage-Nielsen Nittedal IL 03:35,08  

38 Marit Rognmo Tromsø Skiklubb Langrenn 03:36,45  

Menn senior

1 Petter Myhlback SWE 02:38,89

2 Jerry Ahrlin SWE 02:44,75

3 Fredik Östberg SWE 02:43,03

4 Ola Vigen Hattestad Ørje IL 02:44,04

5 Byström Fredric SWE 02:45,48

6 Gustav Berglund SWE 02:46,98

7 Håvard Solbakken Tromsdalen UIL 02:45,14

8 Arnstein Finstad Steinkjer Skiklubb 02:47,61

9 Johan Kjølstad Skogn IL 02:45,50

10 Øystein Pettersen Byåsen IL 02:46,58

11 Øystein Solbjørg Vestringen IL 02:47,53

12 Asgeir Årdal Jølster IL 02:47,60

13 Krister Trondsen Byåsen IL 02:47,82

14 Audun Domaas Pedersen Medkila SL 02:49,39

15 Martin Johnsrud Sundby Røa IL 02:49,88

16 Simen Håkon Østensen Fossum IF 02:49,24

17 Arne Mortensen Tromsdalen UIL 02:50,22  

18 Kristian Sveaas Skrødal Fjellørnen IL 02:51,00

19 John Bjørgård Haltdalen IL 02:51,30

20 Øyvind Sandbakk Sogndal IL 02:51,56

21 Stein Vidar Thun Klæbu IL 02:50,52

22 Ville Nousiainen FIN 02:51,24  

23 Arve Skåren Byåsen IL 02:51,26

24 Tommy Åsen Ottestad IL 02:51,33

25 Ville Verkama FIN 02:51,35  

26 Stig Rune Kveen Strindheim IL 02:45,99

27 Erik Øvsthus Bakkejord Strindheim IL 02:49,45

28 Eivind Gjørven Opsahl Vang Skiløperforening 02:51,32

29 Veli-Pekka Kurunmäki FIN 02:52,37  

30 Henning Dybendal Mjøndalen IF 02:52,45

31 Jørgen Aukland Oseberg Skilag 02:53,11

32 Rune Muller Tynset IF 02:53,51

33 Remi Andersen Bækkelagets SPK 02:53,79

34 Hans Petter Lykkja Dalguten IL 02:53,90

35 Øystein Andersen Vindbjart, IL 02:54,04

36 Jesse Väänänen FIN 02:54,75  

37 Tord Asle Gjerdalen Holeværingen, IL 02:54,99

38 Jonas Austmo Kolstad Henning Skilag 02:55,11

39 Ruben Andersen Bækkelagets SPK 02:55,39

40 Håvard Vatn Nittedal IL 02:55,40

41 Herman Hørsand Ottestad IL 02:55,44

42 Lars Bergerud Ringkollen Skiklubb 02:55,80

43 Tor-Atle Fuglerud Raufoss IL 02:56,07

44 Knut Einar Nordhagen Ottestad IL 02:56,16

45 Atle Bjerkli Nittedal IL 02:56,18

46 Bjørn Bergheim Næroset IL 02:56,70

47 Anders Myrland Gruben IL 02:56,73

48 Ola Berger Byåsen IL 02:56,95

49 Ole Erik F. Gjedtjernet Grue Finnskog IL 02:57,24

50 Geir Nerland Molde og Omegn IF - Ski 02:57,40

51 Audun Thonstad Strindheim IL 02:57,47

52 Kristian Torgersen Krødsherad IL 02:57,49

53 Fredrik Aukland Oseberg Skilag 02:57,63

54 Kari Varis FIN 02:57,84  

55 Per Ola Gasmann Lyn Ski 02:57,88

56 Gard Filip Gjerdalen Holeværingen, IL 02:58,48

57 Lars Litlere Fana IL 02:58,89  

58 Arne Fjæren Østvold Ottestad IL 02:58,97

59 Kjell A. Bangen Johnsen Tynset IF 02:58,98

60 Hallvard Børsheim Kjelsås IL 02:59,46  

61 Marius Brevik Iversen NTG/Henning Skilag 02:59,73

62 Kristian Tettli Rennemo Leksvik IL 03:00,12

63 Stig Moland Andebu IL 03:00,63  

64 Sondre Wold Arntsen Innstrandens IL 03:00,68

65 Rune Andre Haugen Mjøndalen IF 03:01,05

66 Gunnar Kristiansen Hemsedal IL 03:01,08

67 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 03:01,15

68 Stefan Engstrøm Mjøndalen IF 03:01,99

69 Sebastian Sørensen DAN 03:02,44 199

70 Jon Hove Pedersen Høybråten og Stovner IL 03:02,47  

71 Nicolas Arm Wærenskiold Lyn Ski 03:04,19

72 Frank Slevikmoen Krødsherad IL 03:05,03

73 Pål Borgen Ringebu/Fåvang Skiklubb 03:05,48

74 Frode Korsmo Lillehammer Skiklub 03:05,62

75 Kjetil Myrvold Setskog IF 03:06,47

76 Torbjørn Bakketun Viljar, IL 03:06,49

77 Lars Bjeglerud Nordre Land IL 03:06,59

78 Morten Svinsås Rindals-Troll, IK 03:06,79  

79 Hans Martin Slommerud Nes Ski 03:06,80

80 Jakob Jakobsson Lillehammer Skiklub 03:07,69  

81 Bent Ola Dambråten Eina IL 03:07,71

82 Tomas Olsen Lyn Ski 03:07,72  

83 Troels Bünger DAN 03:08,36

84 Hans A. Grønnvoll Ullensaker Skiklubb 03:09,42

85 Frank Robert Blindheim Lillehammer Skiklub 03:12,39

86 Lorentz E. Linde Viking, TIF 03:14,88

87 Pål Kvinge Viking, TIF 03:18,22  

Jenter 16-17 år

 

1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen NTG/Vestringen IL 02:45,69

2 Kjersti Klæbu IL 02:46,74

3 Celine Brun-Lie Njård 02:47,87  

4 Ida Eide MVS/Øystre Slidre IL 02:48,62

5 Randi Vikhagen Gjeitnes MVS/Skåla IL 02:48,06

6 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 02:48,18

7 Ingrid Løvbrøtte Gran IL 02:50,02

8 Nina Erga Skjeseth Veldre Ski 02:53,28

9 Marit Liland Fredriksen Stokmarknes IL 02:46,14

10 Astrid Bruland Bærums Skiklub 02:50,68

11 Therese Johaug Tynset IF 02:47,68

12 Anna Simberg SWE 02:50,79  

13 Marte Monrad-Hansen Heming, IL 02:53,60

14 Marthe Breen Bjerke IL 02:55,63

15 Randi Skjeldal Bulken IL 02:56,44

16 Martine Fossem Nygaard Asker Skiklubb 02:50,46

17 Silje Ekroll Jahren Ullensaker Skiklubb 02:52,77

18 Laila Kveli Lierne Ski 02:54,99

19 Synnøve Hindhammer MVS/Skåla IL 02:56,57

20 Eli Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL 02:59,05

21 Karoline Kaasa Dahl Oddersjaa SSK 02:54,55

22 Ingrid Bogholm Knutsen NTG/Ballangen IL 02:56,24

23 Anniken Weber Nielsen Fossum IF 02:58,89

24 Rannveig Farestveit Vargar IL 02:58,92  

25 Tiril Gisletun Hansen Fossum IF 03:01,19

26 Ida Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL 02:56,50

27 Elisabeth Gjerde MVS/Valldal IL 02:59,16

28 Kaja Melstrøm Skarnes IL 02:59,97

29 Mailene Skjølås Bjerke IL 03:00,26

30 Line Henriette Paulsen Rustad IL 03:00,90

31 Elisabeth Aunan Lillehammer Skiklub 03:07,52  

32 Inger Helene Hafahl Karset Vang Skiløperforening 03:10,37

33 Stine Senderud Hagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 03:16,44  

Gutter 16-17 år

1 Eirik Kurland Olsen NTG/ROS, IL 02:24,61

2 Eirik Sæves NTG/Gjerdrum IL 02:22,72

3 Joachim Jacobsen Bækkelagets SPK 02:19,83

4 Tore Martin Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 02:23,81

5 Jacob Ziesler NTG/Sandnes IL 02:21,29

6 Tomas Moen Sør-Fron IL 02:24,73

7 Sindre Wiig Nordby Njård 02:25,86

8 Per Erik Mork NTG/Lillehammer Skiklub 02:26,67 323

9 Harald Berge Fossum IF 02:26,46

10 Hallvard Moian Nydal Asker Skiklubb 02:27,20 333

11 Peder Kjærnli Nes Ski 02:27,47

12 Kim-Andre Støvset NTG/Skjerstad IL 02:27,60

13 Martin Andersen Engerdal SP.kl. 02:27,73

14 Glenn Jørgensen Herkules Ski 02:29,11

15 Simen Andreas Sveen Ring IL 02:30,95

16 Jan Martin Smørdal NTG/Haugen IL 02:27,23

17 Kim Andre F. Munkvold Byåsen IL 02:29,32

18 Magne Dæhli Nordbygda Ski 02:29,38

19 Christer Storrønning MVS/Ålen IL 02:31,45

20 Bjørnar Larsen Vindafjord IL 02:32,46

21 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås IL 02:30,57

22 Ole Lund Henning Skilag 02:31,55  

23 Jo Vegard Hilmo Tydal IL 02:31,68

24 Petter Andrè Sjulstad NTG/Birkebeineren, IF 02:32,07

25 Kristian Sørlund Mesnali Skilag 02:32,51  

26 Emil Udnes Weng Nes Ski 02:30,09

27 Sjur Røthe Voss IL 02:30,15

28 Torjus Børsheim Ulvik IL 02:32,11

29 Andre Botnen Røldal IL 02:32,16

30 Jesper Østensen Fossum IF 02:32,58

31 Hans Ari B. Varsi NTG/Sirma IL 02:32,74

32 Thomas Borge NTG/Lier IL 02:33,07

33 Magnus Frodahl Ottestad IL 02:33,33

34 Simen Bækken Hemsedal IL 02:33,82

35 Patrik Johansson SWE 02:33,89 304

36 Sindre Prestmo Larsen Ringkollen Skiklubb 02:34,09

37 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik Skiklubb 02:34,56

38 Johan Noraker Nossen NTG/Drøbak-Frogn IL 02:34,80

39 Lars Gudim Gjøvik Skiklubb 02:34,87

40 Vegard Skjoldli Bulken IL 02:35,50

41 Ronny Henningsen Sørensen Konnerud IL 02:35,62

42 Vegard Karlstrøm NNS/Burfjord IL 02:35,67  

43 Herman Bjørn Smith Fossum IF 02:35,88

44 Fredrik Saxebøl Drøbak-Frogn IL 02:35,88  

45 Eirik L. Landheim Tynset IF 02:36,17

46 Christian Skjerping Madsen Herkules Ski 02:36,21

47 Tollef Buttingsrud NTG/Ringkollen Skiklubb 02:36,91

48 Christoffer Callesen Asker Skiklubb 02:38,51

49 Ivar Hesselberg Indby Nordbygda Ski 02:39,41

50 Tor Håkon Hellebostad NTG/Nesodden IF 02:39,51

51 Petter Riise Thorstad Biri IL 02:39,65

52 Morten Vingli Odsæter Lillehammer Skiklub 02:39,71

53 Erik Hofsrud Nes Ski 02:40,33

54 Jonas Aalberg Asker Skiklubb 02:40,93

55 Kent Tore Sollid Ørn, IF 02:41,69

56 Karsten Kopland Vikersund IF 02:43,75

57 Martin Myrold Fossum IF 02:46,35

58 Thor Kristian Skottene Gjøvik Skiklubb 02:46,38

59 Christian L Røstad Harto Fossum IF 02:46,60

60 Even Teigland Fossum IF 02:46,75  

61 Bård Holstad Torp Gjøvik Skiklubb 02:47,60

62 Sondre Sheldon NTG/Geilo IL 02:47,80  

63 Bendik Larsen Aasbakken Nybygda IL 02:47,81

64 Steffen Johansen Jømna/Heradsbygd Langrenn 02:50,78  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut