Resultater FredagsBirken - Fri - Menn 2018



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn Fri - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 66065 Anders Gløersen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:32:50 +0:00
2 66134 Johan Tjelle Lyn Ski 2:32:51 +0:01
3 66074 Petter Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 2:33:54 +1:03
4 66113 Halvor Kleivi Lyn Ski 2:35:41 +2:51
5 66103 Erik Olsvik Dengerud Kjelsås IL 2:38:04 +5:13
6 66154 Kjetil Andre Bjerkrheim Nesbyen IL/ Team Hallingdal 2:39:54 +7:03
7 66174 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL 2:40:48 +7:57
8 66105 Thomas Fenne   2:41:08 +8:18
9 66138 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng   2:41:32 +8:41
10 66165 Eirik Kjøl Tornes Eide IL 2:42:59 +10:09
11 69172 Andreas Kvam IL dalguten 2:44:56 +12:06
12 66037 Magne Lund Hansen Oslo Sportslager / Høybråten og Stovner IL 2:46:57 +14:06
13 66083 Piera Tobiassen Forsøk IL 2:47:21 +14:31
14 66126 Jostein  Strandbråten Begna IL 2:48:49 +15:58
15 66025 Ole Andreas Flotten Oppdal IL / Team Intersport Oppdal 2:49:21 +16:31
16 66158 Truls Hestengen Norconsult BIL 2:50:07 +17:16
17 69166 Stefan Sunnerberg SK Ringen 2:50:31 +17:40
18 66035 Vemund Ravnsborg Gurigard Siv. Ing. Kjell Gurigard AS 2:52:00 +19:10
19 66039 Henrik Holstad OSIL 2:52:11 +19:21
20 66049 Kristian Larsen MjøsSki 2:52:24 +19:34
21 67130 Sverre Waaler Kaas Heming 2:53:27 +20:37
22 66118 Ulrik Måbø Lillehammer Skiklub 2:53:35 +20:45
23 65072 Patrick Fossum Kristoffersen Gjerdrum IL-SKI/Intersport Kløfta 2:54:36 +21:46
24 67163 Niclas Andersson SK Ringen 2:54:47 +21:57
25 66098 Sævar Birgisson Island 2:55:02 +22:12
26 66160 Amund Owren Vingrom IL 2:55:33 +22:42
27 69169 Vegar Selnæs Trondhjems Skiskyttere/Trondheim Biathlon Team 2:56:43 +23:53
28 66016 Morten Dehli Swix/bull-ski.kajakk 2:56:49 +23:59
29 66175 Tormod Vatten Kjelsås IL 2:57:29 +24:39
30 67128 Eirik Hovland   2:57:37 +24:47
31 69162 Jarle Midthjell Gjørven Markane 2:57:44 +24:54
32 66095 Vegard Aarstad Oppegård IL 2:58:45 +25:54
33 66007 Håvard Bjerkli Blå xr 2:59:32 +26:42
34 66143 Ove Ingebrigtsvoll Feragen Tynset IF 3:00:03 +27:13
35 66155 Øystein Bråta Team Dæhlie 3:00:10 +27:19
36 66130 Carsten Christensen Differ Strategy Consulting 3:00:16 +27:25
37 66097 Espen Berget MjøsSki 3:00:57 +28:06
38 66162 Åge Skinstad Lensbygda Old Boys 3:03:01 +30:10
39 66032 Kent Murdoch McCabe US Group 3:04:37 +31:46
40 66073 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 3:05:16 +32:26
41 66169 Lars-Haakon Kvernvolden Ottestad Ski 3:05:36 +32:46
42 67032 Geir Kjær Milslukern Sport 3:05:55 +33:04
43 66001 Erik Andersen Milslukern Sport 3:07:07 +34:16
44 66005 Brede Arntzen   3:07:55 +35:04
45 66008 Ørjan Bohinen Medkila Skilag 3:08:08 +35:17
46 66133 Alexander Nybakk Ringkollen Skiklubb 3:09:29 +36:38
47 66075 Jan Olav  Wetteland   3:09:44 +36:54
48 66006 Torgeir Bekkemoen Skansen 3:09:47 +36:57
49 67142 Håkon Midthjell Gjørven Markane 3:10:02 +37:12
50 69167 Arne Olav Wagenius Lyn Ski 3:10:12 +37:21
51 66002 Herman Andreas Andersen Bækkelagets SK 3:10:35 +37:44
52 69164 Isak Hopland Hardbagg IL 3:11:09 +38:19
53 66152 Jørgen Sørensen Bjørn Myhre Sport 3:11:19 +38:28
54 66166 Henning Weaas Nordre Eidsvoll IL 3:11:27 +38:37
55 66153 Jens Christian Aune Holmenkollen Cykleklubb / Telenor 3:12:41 +39:51
56 66115 Knut Lium Torpa Ski 3:12:45 +39:55
57 66071 Erik Rønning   3:12:54 +40:04
58 66020 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 3:13:26 +40:36
59 67153 Jan Halland   3:13:29 +40:38
60 66014 Martin Dahling Eidsiva BIL 3:13:39 +40:49
61 66148 Svein Ådne Moe SWECO Norge BIL 3:14:05 +41:14
62 66061 Tommy Olsen Ottestad IL 3:14:32 +41:41
63 66173 Christian Sæten PwC 3:14:36 +41:45
64 66140 Giuseppe Monaco   3:14:48 +41:57
65 66018 Sondre Elvebakk Bjørgum IL/Lovstafetten Bergen 3:16:02 +43:11
65 69147 Sondre Bjelle Sogndal 3:16:02 +43:12
65 66068 Peter Rune Täby IS Skidor 3:16:02 +43:12
68 66024 Olav Farestveit Sogndal IL 3:16:42 +43:51
69 67143 Magnus Midthjell Gjørven Markane 3:17:19 +44:29
70 67004 Marius Bekkemoen Skansen 3:17:57 +45:06
71 66108 Kåre Hansen Varegg 3:18:17 +45:27
72 66135 Bjørn Erik Tokerud RS-klubben 3:18:19 +45:29
73 66091 Espen Wagener il Skrim langrenn 3:18:50 +45:59
74 66141 Jon Myroldhaug Bærums Verk og Hauger IF 3:19:16 +46:26
75 66123 Geir Åge Rønneberg Fearnsport 3:19:49 +46:59
76 66087 Rune Tungen   3:19:57 +47:06
76 66114 Are Lervang Eika Bil 3:19:57 +47:07
78 66127 Christian Viry   3:20:11 +47:20
79 66044 Bertrand JACQUOT Entente Sportive Saugette de Ski 3:21:55 +49:04
80 66012 Lasse Bækken   3:22:24 +49:33
81 66009 Sondre Bonkerud MjøsSki 3:22:43 +49:52
82 66042 Gøran Ivarsson Nittedal IL 3:22:49 +49:58
83 66102 Øyvind Øksnes Dalheim   3:23:35 +50:45
84 66110 Jan Erlend Innselset GK Aktiv / Team Fjelluft 3:24:52 +52:01
85 69150 Eivind Kirkhus SK Båden 3:24:59 +52:09
86 60163 Sjur Skjeggestad FTT 3:25:14 +52:24
87 67101 Matthew Brown   3:26:03 +53:13
88 67144 Jo Helgestad Hamar Skiklubb 3:26:14 +53:23
89 66111 John Kalland Volda 3:26:21 +53:31
90 66050 Håvard Lilaas   3:26:26 +53:36
91 66072 Severin Sagmo Harran IL 3:26:27 +53:36
92 66124 Mats Burud Skjølsvold Bækkelagets SK 3:26:36 +53:45
93 66081 Petter Thoresen Sjøsterk BIL 3:26:37 +53:47
94 66109 Jonas Grevle Hofmo   3:26:41 +53:50
95 67160 Vidar Innselset Sport1 Røyken 3:26:58 +54:08
96 67098 Vegard Vamråk   3:28:07 +55:16
97 67171 Jonas Sahlman   3:28:10 +55:20
98 67094 Jørn Smidesang   3:28:48 +55:57
99 66136 Andreas Tollan RS Klubben/ Kafteins Corner 3:28:49 +55:59
100 66093 Håkon Østberg Gjøvik Skiklubb / Kafteins corner 3:29:47 +56:57
101 67048 Per Thomas Omholt Nordre Buskerud politiidrettslag - Skiforeningen 3:29:52 +57:02
102 66149 Tor Holager Rødde   3:30:37 +57:46
103 67146 Øyvind Asbjørn Karlsen 1450 IF 3:30:40 +57:49
104 67126 Simon Andreas Haugen Team Dæhlie 3:31:41 +58:50
104 67002 nicki almquist   3:31:41 +58:51
106 66085 Tomas Torp SK Rye 3:31:50 +58:59
107 66088 Henrik  Velle Bækkelagets SK 3:32:06 +59:16
108 66055 Kristian Muggerud Vestby vgs 3:32:29 +59:39
109 66159 Sebastian Marker PWC Bil 3:32:37 +59:47
110 67168 Patrik Bauer   3:33:18 +1:00:28
111 66139 Kåre Magne Losnegard   3:33:59 +1:01:09
112 66137 Dagfinn Bang-Johansen   3:34:14 +1:01:23
113 68014 Lars Tore Gellein Byåsen Idrettslag 3:34:55 +1:02:04
114 67065 Aksel Skaar Skogvang   3:35:03 +1:02:12
115 67073 Dominik Waluk   3:35:26 +1:02:35
116 66064 Patrik Paulsson Team Maxim 3:35:40 +1:02:49
117 66084 Magnus Gjerstad Knutsen Imås Ski 3:35:45 +1:02:54
118 66147 Sebastian Helgheim Haslum IL 3:35:52 +1:03:02
119 67121 Stein Troneng Sjusjøen B&T 3:36:14 +1:03:23
120 68113 Talis Nurk   3:36:24 +1:03:34
121 67135 Per Christian Mørk UECC 3:36:36 +1:03:46
122 66031 Leonid Golubkov   3:37:41 +1:04:50
123 66122 Espen Rygge Spydeberg IL 3:37:47 +1:04:57
124 67051 Trond Pedersen   3:38:26 +1:05:36
125 66131 Vebjørn Finstad Lillomarka skiklubb 3:38:30 +1:05:40
126 66144 Per Midthaugen Torpa Ski 3:38:55 +1:06:05
127 68009 Kjetil Digre Rustad IL 3:38:58 +1:06:08
128 66033 Espen Gudevang   3:39:11 +1:06:20
129 66101 Christian Opdahl Breivik Tante Rigmors Minneløp 3:40:34 +1:07:44
130 67124 Lars Enger Sparebank 1 Østlandet / Hernes IL 3:40:40 +1:07:50
131 66106 Ole Kristian Frydenlund BDO AS - Mjøsski 3:40:43 +1:07:53
132 66017 Jørgen Dyblie Horten Skiklubb 3:40:48 +1:07:57
133 66156 Ole Tom Djupskås Trosvikodden poporkester 3:40:55 +1:08:05
134 66104 Knut O Dugstad Ørnar Il 3:41:11 +1:08:21
135 67077 Alexander Amundsen LØRENSKOG SKIKLUBB 3:42:01 +1:09:11
136 66078 Knut Sælen   3:42:39 +1:09:49
137 67141 Esben Trygve Evensen Fagernes IL 3:42:41 +1:09:50
138 66062 Jan Otterstad Vestby vgs 3:42:46 +1:09:55
139 67137 morten ringdal meu 3:44:25 +1:11:34
140 66041 Niklas Israelsson Lerums SOK 3:44:57 +1:12:07
141 67091 Paal Raastad PUPIL 3:45:17 +1:12:26
142 67145 Eirik Jørgensen   3:45:18 +1:12:27
143 67093 Tor Skeie   3:45:54 +1:13:04
144 67037 Steinar Line Trondhjems skiklub 3:46:54 +1:14:04
145 67059 Svein Romstad Kaupanger IL 3:47:20 +1:14:30
146 66096 Einar Gauslaa Bergem Team Rago 3:47:39 +1:14:49
147 68104 Jonas Kojan Funäsdalens IF 3:47:44 +1:14:53
148 67034 Torbjørn Kristiansen   3:48:14 +1:15:24
149 67157 Bernt Foss Brekkekiosken Allstars 3:48:16 +1:15:26
150 66171 Are Norhagen - 3:48:31 +1:15:41
151 66070 Kjetil Røine Lommedalens Idrettslag 3:48:32 +1:15:41
152 67096 Bjørn Ulvang   3:48:37 +1:15:46
153 67084 Stian Jacobsen Søre-Ål IL 3:48:48 +1:15:57
154 67132 Mads Lindsjørn   3:48:54 +1:16:03
155 67133 Ådne Midtlin Nittedal IL 3:48:55 +1:16:04
156 67115 Joakim Voytovich Norsk Luftambulanse BIL 3:49:52 +1:17:01
157 67172 Stian Ødegaard Melcher Milslukern Sport 3:49:55 +1:17:05
158 67106 Henrik Reigstad SG Finans AS 3:50:10 +1:17:20
159 66172 Knut Platou Team Maxim 3:50:14 +1:17:24
160 66029 Gunnar Gjeldvik Molde og omegn IF 3:50:32 +1:17:42
161 66090 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer ck 3:50:59 +1:18:08
162 67090 Sten Aagaard Rasmussen Stordal IL 3:51:57 +1:19:06
163 68025 Per Hättestrand   3:52:03 +1:19:12
164 67117 Christian Cleve-Hansen Bull ski og kajakk 3:52:09 +1:19:19
165 68086 Ole Morten Fossen Drangedal IL 3:52:37 +1:19:46
166 66010 Sune Brändholm Sälens If 3:53:02 +1:20:11
167 67066 Simen Storrud   3:53:16 +1:20:25
168 67103 Sergio Chavez TIF 3:53:31 +1:20:41
169 66121 Elias Ytterlid Pettersen Strømmen og Lillestrøm Skiklub 3:55:25 +1:22:35
170 66011 Anders Bäckström IF Femman Orientering 3:55:59 +1:23:09
171 67022 Roger Homyer   3:56:15 +1:23:25
172 67001 Karl Helge Albretsen Kaupanger 3:56:26 +1:23:36
173 67122 Dag Ulven   3:56:34 +1:23:44
174 68092 Christian Westgaard Oppegård IL 3:56:41 +1:23:51
175 66023 COURVOISIER FABRICE Olympic Mont d'Or 3:57:36 +1:24:46
176 68003 Sander Berger Trøgstad skiklubb 3:58:05 +1:25:15
177 67020 Edouard Hirsinger   3:59:14 +1:26:23
178 67061 Per Sandgren Nacka Värmdö SK 3:59:17 +1:26:27
179 68045 Tor K. Moseng Dekadens 3:59:18 +1:26:28
180 67105 Andrzej Guzinski   3:59:24 +1:26:33
181 68088 Tarjei Madslien Balsvik   3:59:40 +1:26:50
182 69060 Snorre Nicolai Brekke   3:59:43 +1:26:52
183 66047 Valeriy Koval   4:00:03 +1:27:12
184 66161 Anders Skeie   4:00:58 +1:28:07
185 68081 Kristian Skrokbæk   4:01:09 +1:28:19
186 67110 simen dybendal   4:01:40 +1:28:49
187 67011 Einar Dale Hokksund IL 4:02:08 +1:29:18
188 67003 Bård A Amundsen   4:02:55 +1:30:05
189 67040 Magne Junior Maråk   4:03:09 +1:30:19
190 67035 Tore Landsverk   4:03:36 +1:30:45
191 67076 Vegard Aarflot Team Baker Hansen 4:04:15 +1:31:25
192 67111 Ingvar Fleten Asker Ck 4:04:32 +1:31:42
193 66112 Håvard Kalvøy Vestby sykkelklubb 4:05:10 +1:32:19
194 68071 Christoffer Eidissen Fossum IF / Wang Toppidrett 4:05:22 +1:32:32
195 68079 Tarald Rødland Fossum IF 4:05:56 +1:33:05
196 67086 Mikkel Anders Kemi   4:06:25 +1:33:35
197 68072 Eivind Fossum Hurdal IL 4:06:31 +1:33:41
198 66057 Ole Nicolaisen   4:06:45 +1:33:55
199 67116 Paul Boucher Veritas BIL 4:07:06 +1:34:16
200 67092 Stig Schjølset Fossum 4:07:20 +1:34:30
201 67119 Aslak Nordstoga Lilleland Kongsberg IF 4:07:40 +1:34:50
202 68101 Tormod Løvås   4:07:43 +1:34:52
203 67123 Eivind Johnsen Ulvin Bjerkodden Skiløperf. 4:07:52 +1:35:02
204 69062 Geir Gunnesmæl Vind IL 4:07:54 +1:35:04
205 66150 Per Seiersten Gjøvik 4:08:29 +1:35:39
206 68073 Sigurd Grevstad Fossum / Dønski Toppidrett 4:08:54 +1:36:04
207 67031 Klaus Kjerstad   4:09:02 +1:36:12
208 66119 Arne Nilsson IFK Grängesberg SK 4:09:39 +1:36:49
209 68030 Svein-Åge Karlsen RYGGEJOGGEN/Team Sportsmanden 4:10:06 +1:37:16
210 66086 Olivier Traulle UNASACEM FRANCE 4:10:09 +1:37:18
211 67027 Kari Jylhä Silvini Madshus Team 4:10:38 +1:37:48
212 67113 Magnus Prestmo   4:10:40 +1:37:49
213 66079 Morten Sønsterudbråten Harde Tak Norge 4:10:57 +1:38:06
214 67109 Hans Petter Aas Søre Ål IL 4:12:01 +1:39:10
215 67114 Simen Kulland Solfjeld Tvedestrand 4:12:02 +1:39:12
216 66117 Lynn Martin   4:12:12 +1:39:22
217 67152 Kenneth Aaberg Milslukern Sport 4:12:23 +1:39:33
218 67107 Øystein Soug   4:15:11 +1:42:21
219 67149 Roger Mohaugen   4:17:09 +1:44:18
220 66129 Lars Økern Bjerke IL 4:17:30 +1:44:40
221 66125 Elling Solfjeld Tvedestrand 4:18:01 +1:45:10
222 69158 Carl Petter Simonsen Gjøkeredet 4:19:31 +1:46:41
223 68066 Per Anders Waaler   4:21:14 +1:48:23
224 66059 Trond Nondal   4:21:48 +1:48:57
225 66120 Petter Næsvold Team Supersonic 4:21:56 +1:49:06
226 67017 Trond Godtland Tieto Tempo 4:22:03 +1:49:12
227 68095 Ørjan Fjell Diano Eiendom 4:23:30 +1:50:40
228 66167 Olav Øverli Bull ski og kajakk 4:23:41 +1:50:50
229 69053 Kenneth Norevik   4:24:04 +1:51:13
230 69042 giancarlo de fabiani   4:24:05 +1:51:15
231 68076 Sondre Østraat Mortensen Fossum IF 4:24:46 +1:51:56
232 67158 Lars Fossaa  Eriksen Brekkekiosken Allstars 4:25:15 +1:52:25
233 68107 Janis Sprogis Ilvarssons Sport 4:26:03 +1:53:12
234 67014 Sixten Ekstrand FINLAND 4:26:23 +1:53:33
235 67062 Henrik Schanche Nittedal IL 4:26:44 +1:53:54
236 67013 Per Christian Eidevik Kjekkas IF 4:27:26 +1:54:36
237 68100 Eirik Hindrum   4:27:59 +1:55:09
238 68096 Øystein Lia   4:29:15 +1:56:24
239 67118 Øyvind Hegg IL Ivrig 4:29:55 +1:57:05
240 68047 Josef Nordskog Lillehammer Skiklub 4:29:56 +1:57:05
241 68060 Idar Torskangerpoll Drøbak-Frogn IL 4:30:25 +1:57:35
242 67087 Stein Kjerstad   4:31:41 +1:58:51
243 68049 Nils Ohlsen   4:32:07 +1:59:17
244 67072 Tobby Voilås Vindafjord IL 4:32:39 +1:59:48
245 68097 Kjetil Løvvik Diano Eiendom.no 4:33:11 +2:00:20
246 67019 Terje Henriksen   4:33:39 +2:00:48
247 68106 Lars Erik Gjerløw   4:33:53 +2:01:03
248 68033 Carl Frederik Kontny   4:34:57 +2:02:07
249 68112 Ilvars Rags Ilvarssons Sport 4:36:20 +2:03:30
250 69041 Bendik Bendiksvoll   4:36:56 +2:04:05
251 67046 Geir Ivar Nedredal   4:37:18 +2:04:28
252 68048 Ellef Odden Fåset IL 4:37:33 +2:04:43
253 67050 Lars Knudsen Pedersen   4:39:18 +2:06:27
254 68111 Bjørn Oscar Njerve Bærum kommune BIL 4:39:58 +2:07:08
255 69055 Henrik Bredli   4:40:13 +2:07:23
256 68050 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll Sykkelklubb 4:41:27 +2:08:37
257 67033 Harald Klæbo   4:41:40 +2:08:50
258 67009 Hervé Courtine   4:41:52 +2:09:01
259 67069 Teemu Saarni   4:43:04 +2:10:14
260 68115 Uuno Ruus Sporttravel 4:43:35 +2:10:44
261 67039 Thomas Tangvik Magnussen   4:45:13 +2:12:23
262 68064 Gunstein Vatnar Norkart 4:46:43 +2:13:52
263 68051 Pontus  Persson   4:46:57 +2:14:07
264 68114 Børge Nilsen   4:47:24 +2:14:34
265 69068 Christoffer Dahl   4:47:42 +2:14:52
265 69021 Jon Morten Mosand Kjekkas IF 4:47:42 +2:14:52
267 66028 jean-pierre girardet UNASACEM 4:47:49 +2:14:59
268 68069 Vegard  Bardalen Blindheim IL 4:47:50 +2:15:00
269 68046 Bent Nordgård Toten-Kranken CK 4:49:16 +2:16:25
270 67131 Øystein Lauen   4:50:14 +2:17:24
271 68083 Oddgeir Tanem   4:50:37 +2:17:47
272 66004 Daniel Arnaud SC du Grandvaux 4:52:06 +2:19:16
273 69141 Boris Petroff   4:52:07 +2:19:17
274 69002 Eirik Gulbrandsen   4:53:46 +2:20:56
275 67071 Geir Normann Valaker   4:53:48 +2:20:57
276 68015 Ole Granlien Profilteam AS 4:57:11 +2:24:20
277 69132 Rustam Kunduzbaev   4:57:16 +2:24:26
278 69052 Tore Jacob Meltevik   4:58:03 +2:25:13
279 68061 Kåre Toven   4:58:35 +2:25:44
280 67028 Mathias Karlå Team Kapakkan 4:58:47 +2:25:57
281 68019 Knut Hegland Københavns skiklub 4:59:05 +2:26:15
282 69011 Torgrim Jablonski Norges Idrettshøgskoles Idrettslag 4:59:30 +2:26:40
283 66054 Jérôme Morel SC du Grandvaux 5:00:31 +2:27:40
284 67060 Samuel Vincent UNASACEM FRANCE 5:00:44 +2:27:53
285 67057 Inge Reinertsen SpareBank 1 SR-Bank 5:01:15 +2:28:25
286 69030 Roger Enger Lie   5:02:26 +2:29:36
287 68005 Manfred Bleimuth   5:04:02 +2:31:12
288 67005 Joachim Berge   5:04:05 +2:31:15
289 67012 Marius C H Dietrichson   5:04:06 +2:31:15
290 69143 Anders Viken   5:04:42 +2:31:51
291 67008 Kevin Colglazier   5:06:02 +2:33:12
292 69012 Ruben Johansen Kremmertorget Citycon 5:07:15 +2:34:24
293 68044 Knut Moe   5:08:48 +2:35:58
294 63140 Knut Bårdseth Vang Skiløperforening 5:09:25 +2:36:35
295 67063 Roman Sevcik L&S Farby 5:16:14 +2:43:24
296 62057 Øystein Olimb   5:16:27 +2:43:37
297 63169 Simen Jordet   5:16:45 +2:43:55
298 68040 Egil Lybekk   5:18:41 +2:45:51
299 68021 Henning Herregården MOTGYM 5:18:54 +2:46:04
300 69061 Jan Egil Gjørven   5:19:33 +2:46:43
301 69008 Thomas Hønnås Team Hønnås 5:21:24 +2:48:33
302 69007 Rune Hønnås Team Hønnås 5:21:25 +2:48:35
303 68109 Borgar Ausland Brunosten IL 5:22:06 +2:49:16
304 68018 Kissel Harald Team Alsterwälder 5:22:43 +2:49:53
305 69136 Alan Franz Sk8tin w Stupid 5:23:37 +2:50:46
306 68084 Christian Robbe TRISALEVE 5:23:40 +2:50:50
307 69066 Leif Jone Ølberg   5:25:44 +2:52:54
308 63170 Oddbjørn Ressem   5:26:28 +2:53:38
309 68026 Ted Iantuono   5:26:39 +2:53:48
310 68001 Anthony Armstrong   5:26:42 +2:53:52
311 68108 Ole Martin Gjerløw   5:27:57 +2:55:07
312 68002 Nicolas BENDELI   5:28:10 +2:55:20
313 68028 Gunnar  Johnsen Granli I/L 5:30:49 +2:57:59
314 67074 Henry Michael Ødegaard Setskog IF 5:30:50 +2:57:59
315 68041 Kristian Malnes Lunderseter I/L 5:31:16 +2:58:26
316 69039 Christoffer Skamo Aamodt   5:31:37 +2:58:46
317 68008 Toine De Bakker   5:32:25 +2:59:35
318 68020 Tormod Helgesen Team Ull 5:32:39 +2:59:49
319 68087 Sylvain HURTE Olympic Mont d'Or 5:33:40 +3:00:49
320 69054 Jonas Vingelsgaard Team DRS 5:34:18 +3:01:27
321 68055 Jacques Roinat UNASACEM 5:37:04 +3:04:14
322 68004 Crister Bjeglerud BDO AS 5:39:57 +3:07:06
323 69025 Peter Orolin   5:42:41 +3:09:50
324 67102 Blässar Martin   5:43:15 +3:10:25
325 69032 Lars Skaug   5:43:17 +3:10:27
326 68029 rune juliussen Trygg Lade 5:46:39 +3:13:49
327 69004 Fredrik Haukeland Rindal IL 5:47:11 +3:14:20
328 69033 Arnulf Snekvik Rindal IL 5:47:45 +3:14:54
329 67081 Jan Granstedt Halden SK 5:50:25 +3:17:35
330 69020 Trygve F. Moe   5:51:13 +3:18:23
331 69048 Ola Finkelsen   5:54:25 +3:21:35
332 69137 Maurizio Franzolin   5:56:36 +3:23:45
333 69056 ola ostby   5:56:54 +3:24:04
333 69057 Dan Ruud   5:56:54 +3:24:04
335 68057 Morten Saurstrø Rissa/Seco 5:59:56 +3:27:06
336 68098 Olav Martin Linge Johnsen   6:01:03 +3:28:13
337 67054 Erik Pettersen   6:01:36 +3:28:46
338 67070 Markus Thorsø Eliassen PwC 6:01:37 +3:28:46
339 69005 Truls Hellner Moss skiklubb 6:01:56 +3:29:05
340 69050 Sturla Strand Marthins Brandbu IF 6:06:10 +3:33:20
341 66060 Olivier Riviere UNASACEM 6:06:29 +3:33:38
342 69047 Yngvar Thoresen Romerike Runners 6:15:16 +3:42:25
343 69058 Dan Egil  Ljådal TOBIL 6:18:03 +3:45:13
344 65044 Kyrre Liam Søgnen Honohan   6:19:56 +3:47:05
345 68062 Patrice Turlan   6:25:26 +3:52:36
346 69064 Ketil Karijord Posten bring Trondheim 6:25:56 +3:53:06
347 69077 Andreas Moe   6:27:36 +3:54:46
348 68043 Laurent Merindol UNASACEM 6:30:29 +3:57:38
349 66164 Martin Tangen Tofastrud   6:31:53 +3:59:02
350 69016 Josef Kral IFK Umeaa, Sweden 6:40:43 +4:07:53
351 69049 Martin Hatlebrekke   6:44:00 +4:11:10
352 69140 Paolo Nardelli   6:55:28 +4:22:38
353 69022 GERARD NIEL UNASACEM 6:57:42 +4:24:52
354 61049 Jan Leminger   7:02:20 +4:29:29
355 68059 Anders Soderback   7:06:22 +4:33:32
356 69051 Norbert Angerer   7:07:03 +4:34:13
357 68054 Konstantin Razumov   7:08:59 +4:36:09
358 69014 Bruce Keith   7:18:45 +4:45:55
359 69138 Marco Nardelli   7:25:37 +4:52:47
360 64055 William Maurel UNASACEM 7:39:25 +5:06:35
361 69028 Tim Rea London Cross-Country ski Club 7:57:50 +5:24:59
362 69031 Preetam Singh   8:39:50 +6:06:59
363 67097 Thor Magne Ulven Eina Sk 8:49:49 +6:16:59