Resultater FredagsBirken - Fri teknikk - Kvinner 2017



FredagsBirken - 54 km, fri teknikk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner Fri teknikk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 64294 Hilde Fenne Bjørgum IL 2:57:57
2 60187 Laura Mccabe   3:06:00
3 64286 Ingrid Vikman Gjerdrum IL 3:14:41
4 64226 Monika Kørra Nordbygda/Løten Ski 3:22:07
5 60320 Mathea Tofte   3:26:39
6 60319 Brit Pettersen Tofte   3:26:55
7 64254 Stine Skaarseth   3:27:44
8 64155 Sofie Spiten BK Ski 3:27:56
9 64055 Mari Storeng Hallingstad Foss Sport 3:29:02
10 64197 Diana Finkel   3:29:08
11 64296 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 3:35:15
12 64181 Guri Wangensteen   3:36:59
13 64058 Stine Haugen   3:39:54
14 64229 Liv Kjersti Bergman Mesnali Skilag 3:41:13
15 64266 Merete Dyblie Horten Skiklubb / Kunnskapsbarnehagen Espira 3:44:27
16 64233 Johanne Haugen Lillehammer ro og kajakk 3:49:18
17 65186 Gyrid Øygard Førde il 3:49:38
18 65163 Eva Bjørkesett Sense helse og trening 3:52:16
19 64040 Line Foss   3:53:55
20 64228 Ingvild Kiil Silli Stiftstaden SK 3:57:09
21 64257 Kari Mette Vika MjøsSki 4:00:18
22 65144 Evine Westli Andersen Nordbygda/Løten Ski 4:00:32
23 64234 Liv Tone Heramb   4:01:36
24 64119 Hege Njå Bjørkmann Heming 4:01:57
25 64201 Madeléne Wanvik Holum Strindheim IL 4:02:15
26 64062 Siri Hildonen Team Reno Bil Oslo 4:02:31
27 65160 Brita Kindem il skjalg 4:04:39
28 65174 Elin Bjørnstad-Tuveng   4:05:29
29 64138 Anne-Margrethe Roll Narvik Skiklubb 4:08:51
30 64022 Monica Cae   4:10:53
31 64211 Heidi Bråten BråtenRichenberg 4:11:18
32 64047 Pernille Iversen Gjeldvik Molde og omegn IF 4:14:05
33 65042 Anita Hansen Statnett SF 4:14:25
34 64298 Gry Anita Lunde Vind IL 4:14:42
35 65046 Ingrid Helsingeng NBIM/Norges Banks Idrettslag 4:14:53
36 65053 Liv Berit Hæg   4:15:12
37 65141 Sophia Velicer   4:19:05
38 65048 Martine Yttervik Hognestad   4:26:27
39 64271 Elida Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 4:29:53
40 65028 Lise Gram Eriksen   4:35:22
41 64134 Marja Rauhalammi Ursprungsland Biathlon Team 4:36:15
42 65075 Eva Lofthus Lørenskog og Rælingeb kappsvømmerklubb 4:45:54
43 65156 Monica Halvorsen Åsmarka IL 4:51:58
44 65152 Marit Aasen Tingvoll IL 4:53:02
45 64215 Andrea Presser   4:54:41
46 65209 Janicke Paasche   4:57:12
47 65115 Marina Simion IFK Lidingö SOK 4:58:52
48 65336 Ditte Marie Schiellerup Sport 1 Strandtorget 5:01:45
49 65041 Randi Handeland BDO 5:05:59
50 65143 Monica Voytovich Stressless IL 5:06:31
51 65033 PIa Frost   5:07:01
52 65190 Caroline Mjøen   5:12:25
53 65096 Hedvig Nordal Sport 1 Lillehammer 5:13:03
54 65325 Ane Bratland Sport 1 Strandtorget 5:13:22
55 64149 Tea Skogsrud Skeid 5:17:44
56 61311 Hilde Sundvold   5:22:30
57 65157 Ida M Tuftedal   5:24:33
58 65068 Camilla Kulland Tvedestrand 5:46:35
59 64292 Doris Trueman   5:53:22
60 65066 Ivana Kralova IFK Umeå 6:06:56
61 63312 Bente Rabben   7:17:21