Resultater FredagsBirken - Fri teknikk - Menn 2017



FredagsBirken - 54 km, fri teknikk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn Fri teknikk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 65265 Anders Gløersen Rustad IL 2:23:39
2 64260 Erlend Bjøntegaard IL Bever'n 2:31:09
3 64288 Sondre Bollum Gjøvik skiklubb 2:31:23
4 64041 Kajetan Fricke   2:31:56
5 64148 Petter Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 2:36:35
5 64034 Truls Sønsthagen Johansen Elverumhopp 2:36:35
7 64291 Sturla Lie   2:38:52
8 64084 Even Kristoffersen Team Telemark 2:38:56
9 64053 Anders Haga Åsen IL 2:39:08
10 64273 Ulrik Måbø Lillehammer Skiklub 2:41:10
11 64244 Eirik  Finne TIF Viking 2:42:49
12 64024 Erling Christiansen   2:42:55
13 64210 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng Team TrekSparebank1Hedmark 2:44:27
14 64222 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 2:45:11
15 65321 Ole Martin Storlien Sport 1 Strandtorget 2:48:47
16 64177 Trond Vognild Forsvaret 2:48:51
17 64199 Geir Ludvig Aasen Ouren Vingrom IL 2:50:14
18 65323 Tommy Grøtte Trønder-lyn 2:52:00
19 64270 Eirik Landheim Tynset IF- Team Flaxvatn 2:52:05
20 64054 Anders Hallingstad Foss Sport 2:52:42
21 64220 Lars Litlere   2:55:44
22 64196 Espen Bjørnstad Byåsen skiklubb 2:56:23
23 64200 Jonas Riseth NTNUI 2:56:43
24 64282 Brigt Rødli Melbu 2:56:45
25 64174 Tormod Vatten Kjelsås 2:56:47
26 64253 Eirik Fjær Skåre Forsvaret 2:57:16
27 64023 Even Chiodera Bull Skøyteski & Kajakk 2:58:10
28 64300 Eivind Rolstad Oslo skiskytterlag 2:59:31
29 64278 Øystein Tallhaug Engelstad Lillehammer Skiklub 3:00:37
30 64112 Dag Erik Molandsveen Eiker Kvikk IF 3:00:49
31 64256 Joakim Vika Team Sport1 Superstore Hamar 3:01:21
32 64242 Torgeir Bekkemoen XXL 3:01:25
33 64002 Erik Andersen Milslukern Sport 3:03:12
34 64083 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag 3:03:28
35 64012 Sondre Bonkerud MjøsSki 3:05:00
36 64130 Henning Pedersen Moss skiklubb 3:05:24
37 64001 Torleif Ahlsand Douchebags 3:05:26
38 64069 Håkon Imbsen Also Norge AS 3:05:37
39 64290 Ole Kristian Frydenlund Mjøsski/Team Natrudstilen 3:05:55
39 64064 Henrik Holstad Oslostudentenes IK 3:05:55
41 64044 Kenneth Gavoll-Hansen Skiforeningen 3:06:20
42 64158 Frode Stenberg   3:06:28
43 64287 Trond Askautrud   3:06:32
44 64078 Jakob Velle Bækkelagets SK 3:06:39
45 64016 Amund Brennlien Sport1 Hamar 3:06:46
46 64035 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 3:06:49
47 64247 Peter Gustafsson Team Esplanad 3:07:20
48 64150 Fredrik Smith Rustad IL 3:07:38
49 64232 Kåre Hansen Varegg 3:07:40
50 64179 Espen Wagener IL Skrim 3:07:41
51 65266 Arne Olav Wagenius   3:07:47
52 64029 Anders Slydal Oslo skiskytterlag 3:07:57
53 64231 Lars Buraas Hurdal IL 3:07:59
54 64087 Sindre Kulset Ringerike Sykkelklubb 3:09:44
55 64088 Vegar Kulset Uno-X 3:09:45
56 64125 Tommy Olsen   3:09:50
57 64152 Arnstein Solbrekke Team Mosetertoppen Skiline/ Vingrom IL 3:09:51
58 64248 Jan Halland   3:10:03
59 64086 Magnus Kulset Ringerike Sykkelklubb 3:10:07
60 64124 Henrik Oftedal Foss-Sport 3:10:16
61 64005 Brede Arntzen Sagene IF Sykkel 3:10:22
62 64117 Henrik Natvig   3:11:26
63 64074 Lars Kristian Johnsen   3:11:41
64 64032 Andreas M. Edvardsen Asker skiklubb / Avinor BIL HK 3:11:55
65 64268 Håkon Mjøen Grøndalen   3:12:35
66 64267 Øyvind Lie Flobergseter XXL 3:12:46
67 64061 Gjermund Hellerud Vikersund Ski 3:13:00
68 64075 Svein Jorde Veidekke BIL/ Gol IL 3:13:31
69 64145 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 3:14:10
70 64115 Jon Myroldhaug Bærums Verk og Hauger IF 3:14:40
71 64170 Bjørn Herbrand Tretterud Torpo IL 3:14:57
72 64186 Kristian Østby-Deglum   3:17:02
73 64262 Jan Byrkjeland Røa IL / Rystad Energy 3:17:40
74 64204 Jon Lerstang Lommedalens IL 3:18:50
75 64216 Håvard Bjerkli Remyra 3:19:16
76 64195 Lars Lystad Svensenga SK 3:20:11
77 64255 Knut Ivar Vestli Fjellet IL/ E-CO BIL 3:20:14
78 64258 Henning Weaas   3:20:16
79 64057 Chris Endré Haugen Trondhjems skiskyttere 3:20:40
80 64185 Martin Østberg Aron Skiklubb 3:21:21
81 64072 Jørn Johansen   3:21:30
82 65322 Per Olaf Persen   3:21:32
83 64096 Finn Arne Lilleseth Eidsvoll Skiklubb 3:21:42
84 64070 Øyvind Witsø Jacobsen Lokomotiv Sletten 3:22:05
85 64193 Lehnigk Jörg Ratzeburger Ruderclub 3:22:29
86 64184 Marius Øie Nordbygda/Løten Ski 3:23:01
87 64135 Christian H. P. Reusch   3:23:04
88 64097 Håvard Lilaas   3:23:42
89 65250 Ralf Gentz Der Hamburger und Germania Ruderclub 3:23:46
90 64180 Truls Wagener Høybråten & Stovner IL 3:24:48
91 64038 Mathias Flaaten Moss skiklubb 3:24:52
92 64156 Vegard Spiten   3:24:56
93 64183 Lars Kristian Bjønness Werven Forsvaret/ Mjøsski 3:26:05
94 64217 Erlend Gamst   3:26:11
95 64297 Hans Marius Klevmoen Torpa Ski 3:26:22
96 64209 Anders Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 3:26:56
97 64227 Ingve Løkken Nordea 3:27:00
98 64153 Elling Solfjeld Tvedestrand 3:27:37
99 64225 Per-Einar Gjelsvik ASICS 3:27:38
100 64212 Jens Haugland Uno-X 3:27:44
101 64293 Espen Berget MjøsSki 3:28:36
102 64259 Atle Andersen Drøbak Frogn IL Ski 3:28:40
103 64171 Øivind T. Due Trier Kjelsås IL 3:28:48
104 64026 Anders Dahl Flimmer og trimmer 3:29:09
105 64031 Jens Dybvik   3:29:13
106 65111 Björn Sautter   3:29:29
107 64274 Tom Erik Maast Team Milslukern Sport 3:29:33
108 64189 Svein Roger Aanstad Ringebu/Fåvang skiklubb 3:29:43
109 64128 Tiit Orlovski EWC 3:29:54
110 64059 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team 14B Skiglider.no 3:30:06
111 65241 Harald Skurdal Ottestad Ski 3:30:18
111 64147 Stian Skarbekk   3:30:18
113 64140 Lasse Rypdal Trappefolket 3:30:39
114 64213 Mikael Pihel FMTIS 3:30:44
115 64139 Karl Jacob Roll   3:31:07
116 64151 Trygve Smaadahl SK Rye 3:31:33
117 64205 Gaute Norderhaug SK Rye 3:31:34
118 64144 Stig Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:32:11
119 64105 Jørgen Matsen Bull Ski & Kajakk 3:32:43
120 64102 Alexander U. H. Løvenskiold Team Milslukern / IL Try / Genus BIL 3:32:48
121 64073 Torgeir Johansen   3:33:05
122 64194 Geir Korsvold   3:33:45
123 64265 Jørgen Dyblie Horten Skiklubb 3:33:53
124 64090 Ole Johan Kvan Drammens Ballklubb 3:33:54
125 65074 Steinar Line Trondhjems skiklub 3:34:06
126 64065 Bendik Hope Foss Sport 3:34:22
127 64108 Ådne Midtlin   3:34:28
128 64168 Einar Wang Thorstensen Lyn Ski 3:34:34
129 64015 Steffen Brandstad Il Heming 3:34:53
130 64082 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 3:34:55
131 64091 Olav Kveen   3:35:00
132 64165 Knut Sælen   3:35:03
132 64095 Are Lervang Eika Bil 3:35:03
134 64237 Erik Skoglund Nilsen Team Reno Bil Oslo 3:35:06
135 65071 Martin Laur   3:35:14
136 64052 Pål Gustavsen Bærum kommune 3:36:40
137 64182 Rik Wemmenhove OSI langrenn 3:37:08
138 65037 Bjørn Grønvold Stor-Elvdal sk 3:37:45
139 64230 Dag Buraas Hurdal IL 3:38:25
140 64042 Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 3:38:32
141 64100 Sondre Gjedrem Lund Vinne skilag 3:39:03
141 64261 Jan-Ivar Buljo   3:39:03
143 64202 Ben Woodbeck   3:39:10
144 62318 Torbjørn Løkken   3:39:27
144 64013 Paul Einar Borgen Sportsmaster 3:39:27
146 64275 Tor Skeie   3:39:40
147 64092 Martin Lager Magnatcenter 3:39:42
148 64175 Henrik  Velle Bækkelagets spk 3:39:59
149 65104 Per Thomas Omholt Skiforeningen - Nordre Buskerud politiidrettslag 3:40:34
150 64098 Einar Lund Vinne skilag 3:40:37
151 64223 Christian Opdahl Breivik Hetsvedts fond til Onkel Bjørns Minne 3:41:06
152 64056 Ronny Hatletveit Statoil BIL 3:41:18
153 64071 Espen E. Johansen   3:41:27
154 64043 Svein Gausemel Lillehammer skiklubb 3:41:32
155 65072 Håkon Lie Åmdal IL/Team Rambo 3:42:10
156 65034 Zbyszek Galik Fred. Olsen & Co's Sportsklubb 3:42:23
157 65210 Terje Storbakken Fylkeskameratene 3:42:24
158 64263 Ole Tom Djupskås Trosvikodden Racing Team 3:42:56
159 64021 Frank Butz   3:43:21
160 65130 Terje Jonny Sveen Heidal IL 3:43:33
161 64250 Magne Junior Maråk Ranheim Skiklubb 3:44:18
162 64295 Åsmund Holen ViaNova BIL 3:44:36
163 64113 Boris Morgunov   3:44:40
164 64080 Frode Korsmo Moelven IL 3:44:51
165 64241 Tom Christian Aasen Aron Skiklubb/Team Most 3:45:12
166 64006 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklub 3:46:00
167 64243 Tom Bergene Team 14B Skiglider.no 3:46:30
168 65098 Johann Normann   3:46:51
169 64079 Rune Klevrud   3:46:54
170 65044 Daniel A Olsen Harvei   3:47:24
171 64132 Ketil Pettersen Leinstrand IL 3:47:51
172 65016 Erik Bratterud   3:47:54
173 64109 Alexander  Misje   3:47:56
174 65043 Espen Hansen   3:48:11
174 64238 Jan Terje Stubbom Moelven il 3:48:11
176 64060 Richard Havstein   3:48:30
177 64160 Øystein Stokstad Structor Lillehammer AS 3:48:41
178 64163 Patrik Svedberg Gävle OK 3:48:47
179 64049 Per Gulbrandsen   3:48:50
180 65201 Joakim Voytovich Norsk Luftambulanse BIL 3:49:49
181 65177 Andreas Gårdstam IK Stern 3:50:10
182 64018 Lasse Brurok   3:50:30
183 65204 Kjetil Bahus Enerud   3:50:37
184 65022 Einar Dale Hokksund IL 3:51:06
185 64046 Gunnar Gjeldvik Molde og omegn IF 3:51:16
186 64146 Kristofer Sidenvall Axa Sports Club 3:51:23
187 64161 Simen Storrud Drøbak Frogn IL 3:51:35
188 65138 Hans Törnblom   3:51:48
189 65136 Tomas Torp Ringnes BIl 3:52:12
190 64221 Krzysztof Jan Zieba NTNUI 3:53:28
191 64114 Erik Müller 00 3:53:30
192 64048 Alexandre Guindos Uno-X 3:53:37
193 65178 Simen Hoel-Andersen   3:53:46
194 64129 Aslak Overland Forsvaret/Åslia skilag 3:53:51
195 64099 Martin Gjedrem Lund Vinne skilag 3:53:57
196 64093 Bjørn Chr Larsen Bergen CK 3:54:21
197 64037 Audun Evertsen   3:54:28
198 65093 Geir Ivar Nedredal   3:54:39
199 64122 Petter D Nygaard Ustebu Skaters 3:55:00
200 64107 Per Midthaugen Torpa Ski 3:55:01
201 64239 Jesper Ugedal Lørenskog Skiklubb - Langrenn 3:55:13
202 64251 Marius Nordeng Gjøvik skiklubb 3:55:17
203 64094 Fredrik Gottenborg Larsen   3:55:46
204 64085 Marius Krokaas Ustebu Skaters 3:56:47
205 64178 Terje André Wad-Gylterud Boots Norge 3:56:59
206 64269 Håvard Kalvøy Vestby sykkelklubb 3:57:07
207 64106 Stian Ødegaard Melcher Milslukern Sport 3:57:18
208 64214 Jonas Pauck Rogne   3:57:19
209 64173 Bjørn Ulvang Tryg Forsikring 3:57:20
210 65014 Tore Bjølseth   3:57:28
211 65017 Karl Brobakk Studio Fysio 3:57:40
212 64066 Bjørn Hopsdal Storebrand 3:58:03
213 64014 Andre Borka Milslukern Sport 3:58:09
214 65243 Einar Finøen Cobboys 3:58:47
215 64249 Magnus Isaksson PEAB IF 3:58:49
216 65268 Nils Malm   3:59:18
217 64111 Roald Misje   3:59:20
218 64077 Erich Keller ATEA 3:59:30
219 64272 Lars Messel Bjørndal IF 4:00:00
220 65150 Gaute ØyeTveit   4:00:42
221 64166 Glenn-Håvard Sønju sonjufoto.no 4:00:50
222 64011 Jan Petter Bogen Bouvet 4:00:58
223 65026 William Dwyer   4:01:27
224 64264 Kåre-Olav Dybdal   4:02:17
225 64142 Arve Røren Skiglider.no Team 14B 4:02:24
226 64280 Stian Jacobsen Fjellpulken/Søre Ål il 4:02:36
226 64285 Dag Ulven Fjellpulken 4:02:36
228 64284 Erik Søberg YNSA 4:02:39
229 65184 Vidar Moen Gjerdrum IL 4:02:50
230 65008 Geir Bergheim Genus BIL 4:03:04
231 64279 Johnny Ihlen   4:03:22
232 64033 Einar S. Edvardsen Asker Skiklubb 4:03:29
233 64281 Olav Kregnes Trønder-Lyn IL 4:04:24
234 64103 Sebastian Marker   4:04:29
235 64017 Lars Petter Brumoen Hærens befalsskole 4:05:31
236 65188 Sondre Gjestvang   4:05:49
237 64240 Olav Øverli   4:06:10
238 65050 Roger Homyer Highland Nordic 4:07:13
239 64126 Øystein Olsen Moss skiklubb 4:08:20
240 64051 Geir Gunnesmæl Aktiv mot kreft 4:08:56
241 65125 valgard Stensbye   4:09:04
242 65040 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Adonai 4:09:14
243 64277 Erling Brudberg Joh-Birken-Team 4:09:15
244 64206 Petter Næsvold Søre Ål 4:09:18
245 64162 Vinzenz Traubel   4:09:55
246 65181 Lars Henning Stubberud   4:10:16
246 65124 Hugo Staveli   4:10:16
248 64121 Hans Nicolai Edbo Bull Ski & Kajakk 4:10:23
249 65020 Tor Crosby Telenor BIL 4:11:05
250 64050 Bjørn Gulliksen Løplabbet Sandvika 4:11:31
251 65024 Merijn De Bakker   4:12:29
252 65106 Erik Riis-Johansen Flatås il 4:12:41
253 65102 Børre Olsen Driv 4:12:47
254 65140 Olav  Veiteberg Team Adonai 4:12:58
255 65013 Jon-Vegard Bjerknes   4:13:17
256 64063 Per Holm IFK Mora OK 4:13:38
257 65191 Dag Unhjem Isfjorden IL 4:13:51
258 65100 Ellef Odden Fåset IL 4:14:20
259 65056 Espen Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 4:14:23
260 65164 Vegard Jakobsen   4:14:25
261 65196 Harald Harsson Elopak BIL 4:14:26
262 64172 Ketil Tørtberg Ceres 4:14:41
263 65081 Martin Madslien Balsvik   4:15:53
264 65082 Tarjei Madslien Balsvik Sfit Helse Fysioterapi 4:15:55
265 65155 Roar Buraas Hurdal IL 4:16:14
266 64235 Gyrd Nannestad Refling Limousin/Ringsaker 4:18:16
267 65172 Rune Lillestu Berger   4:19:24
267 65171 Morten Lillestu Berger   4:19:24
269 64192 Morten Gulliksen   4:19:44
270 64176 Jukka Viitanen Ursprungsland Biathlon Team 4:19:54
271 65101 Nils Ohlsen   4:20:09
272 65259 Runar Byberg UiO 4:20:19
273 65091 Rasmus Mork Graabein 4:20:40
274 65001 Pavel Alexandrov   4:21:26
275 65067 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 4:21:35
276 65094 Thomas André Nielsen Blodsmak SK 4:22:32
277 65131 Hans Svendsen Motorpool 4:23:02
278 65089 Geir André Moksness-Skaug CK Elverum 4:23:17
279 65175 Sergio Chavez TIF Ski 4:23:33
280 65116 Carl Petter Simonsen   4:23:40
281 64104 Thomas Martinsen EDM-M 4:23:51
282 64068 Leif Erik Hopsdal   4:24:15
283 65054 Per Hättestrand   4:24:55
284 65087 Graham Melville Woodstock Nordic 4:25:08
285 65062 Tor Egil Kili   4:26:22
286 64191 Byrne George   4:26:51
287 65151 Kenneth Aaberg Milslukern Sport 4:27:15
288 64164 Kristoffer  Sæle Team MAXpuls 4:29:14
289 64246 Odne Gotaas Brumunddal Sykleklubb 4:30:11
289 64245 Lars Gotaas MjøsSki 4:30:11
291 64276 Jörgen Söderholm Ekshärads SF 4:30:31
292 65058 Helge Johannessen   4:31:49
293 65055 Ivar Ihle   4:32:04
294 65161 Erik Olsen-Ruud Kjekkas 4:34:21
295 65063 John Kjelstad   4:35:35
296 65029 Tore Erntsen   4:35:36
297 65137 Kåre Toven Eidsøra il 4:35:48
298 65180 Christian Storødegård BDO AS 4:36:07
299 64039 Geir Forsberg Kopervik 4:36:43
300 65110 Arne Sandnes   4:37:02
301 65035 Ole Granlien   4:37:10
302 64224 Aksel Eckbo   4:41:07
303 64137 Erik Ringen   4:41:19
304 65176 Per Djupesland Skiforeningen 4:41:48
305 65129 Naoki Suyama   4:41:53
306 65032 Mats-Arne Frost   4:44:17
307 64009 Jon Bjerkestrand Uno-X 4:44:32
308 64081 Thor Kristian Korsvold Uno-X 4:44:33
309 65027 Atle Engholm   4:44:44
310 64120 Henrik Nore Asker Seilforening 4:45:10
311 65139 Gunstein Vatnar   4:50:06
312 65267 Steinar Skybakmoen Skibakkmon IL 4:50:57
313 64203 Roger Johansson SK Bore 4:51:08
314 65080 Andreas Löfgren   4:53:40
315 65187 Henrik Bondy   4:54:39
316 64025 Kevin Colglazier   4:54:40
317 65047 Jonas Henriksen   4:56:15
318 65113 Vegard Sevilhaug   4:56:32
319 65205 Freddy Olsen Stovnerkameratene 4:58:15
320 65183 Mats Henriksen   4:59:32
321 64019 Dag Braadlie Bærums skiklub 5:00:41
322 65085 Tore Mauseth Oslo kommune bedriftsidrettslag 5:01:01
322 65270 Audun Kvelstad - 5:01:01
324 65064 Carl Frederik Kontny   5:03:37
325 65097 Pål Norli   5:06:00
326 65121 Eirik Solheim   5:08:18
327 65052 Per-Kristian  Hunder   5:09:12
328 65007 Ove Berger   5:09:57
329 65078 Egil Lybekk   5:11:18
330 65112 Torgal Senderud GLØR, Lillehammer skiklub 5:12:11
331 65168 Øystein Lauen   5:14:07
332 65173 Terje Bergset   5:16:07
333 65011 Thor Egil Bjerke   5:17:11
334 65118 Stian Skaugen LCSFK 5:17:15
335 65165 Vegard  Bardalen Blindheim IL 5:18:59
336 65038 Per-Arne Gulbrandsen Skiforeningen 5:19:26
337 65084 Christer Mathisen   5:20:45
338 65179 Kay Ingvald Pedersen   5:25:49
339 65185 Haakon Nore Oslo Kiteklubb 5:26:01
340 64133 Juhani Rauhalammi Ursprungsland Biathlon Team 5:27:45
341 65070 Anders Larsen   5:30:33
342 65015 Kjell Vidar Brandsø   5:30:50
343 65060 Ruben Johansen Kremmertorget Citycon 5:31:37
344 65004 Ilmar Aun Moller Auto Viru Estonia 5:33:08
345 65159 Henrik Bredli   5:33:36
346 65120 Ola Skjæret Molde og omegn Idrettsforening 5:34:15
347 65119 Carsten Skjelbreid Team Superselma 5:34:47
348 65090 Markus Mork Holmen 5:35:36
349 65117 Lars Skaug The Boca Raton Vikings 5:35:58
350 65039 Martin Haldorsen   5:44:01
351 64118 Antti Niittymäki Niittymäki Ski & Run 5:44:44
352 65006 Pål Henning Berg Berg&Dalby 5:45:34
353 65189 Jon Hoel-Andersen   5:49:31
354 65269 Øyvind Reitan   5:50:38
355 65005 Vadim Belotitskiy   5:57:03
356 65193 John Wragg   5:59:05
357 65021 Hans Øivind Dalby Berg & Dalby 6:02:21
358 65153 Eskil Åsmul OL Trollelg 6:03:36
359 65065 Josef Kral IFK Umeå 6:07:00
360 65002 Norbert Angerer   6:09:11
361 64252 Jørn Samuelsen Schenker Bedriftslag Oslo 6:14:10
362 65105 Mats Pettersson IFK Mora Sk 6:15:33
363 63311 Svein Øie   7:17:26