Resultater FredagsBirken - Klassisk - Kvinner 2017



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner Klassisk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60252 Ingrid Bøylestad   3:39:58
2 60218 Kristine Høgli Byåsen IL 3:53:18
3 62188 Kari Lier Ring IL 4:07:56
4 60087 Rikke Melstrøm Lyn Ski 4:14:42
5 60003 Kristine Tørre Asprusten Diakonhjemmet sykehus 4:15:30
6 60245 Linda Linnebo Team Dæhlie 4:19:25
7 60059 Kari Jylhä Silvini Madshus Team 4:21:27
8 61128 Ellen Hellebostad Toft Vi som tar det som en tur 4:26:06
9 61140 Kristine Fuglem Ulstad Stjørdals Blink 4:27:37
10 60220 Janne-Beate Jeremiassen Norstad   4:27:41
11 60247 Mari Silje Samuelsen Nesodden IF 4:40:19
12 62194 Marianne Aasheim   4:40:33
13 60269 Kari-Mette Sætersdal   4:42:51
14 61157 Kristine Blix TEAM TOVE 4:44:01
15 60024 Grete Elgåen Deloitte/ØHIL/Bedre sent enn aldri 4:46:02
16 62212 Tonje Andreassen Team Dæhlie 4:49:57
17 62129 Esther Gilen Nav Lillehammer-Gausdal 4:49:58
18 61057 Kirsti Kringhaug Kartverket BIL 4:50:04
19 61237 Helga Botten Forsvaret 4:51:27
20 60215 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL- SKI 4:52:57
21 62024 Kristine Bjerke Børresen VW Kirkenes/BDO 4:53:21
22 61318 Dana Sutterova   4:54:28
23 61223 Karen Fischer Drøbak Frogn 4:57:03
24 61231 Siw Storsveen CK Elverum 4:57:23
25 60203 Aina Salberg FSC Mysen 5:01:47
26 60275 Petra Nordby   5:04:22
27 61169 Karoline Steenbuch Lied Team RP 5:06:02
28 61193 Kristin Brandtsegg Lome Kvitehaugen Ski & Ball 5:06:18
29 60232 Tonje Hofvind   5:06:24
30 60210 Siri Hoseth Tvedt TEAM TOVE 5:10:30
31 61102 Bente Storvik Ottestad IL 5:11:13
32 63191 Martine Bakken Lyn Ski 5:11:59
33 60014 Martine Brustad NAV Tiltak Oppland 5:13:45
34 63240 Ingrid Utgaard Aasen   5:14:22
34 60265 Mirella Elisa Wassiluk   5:14:22
36 61066 Heidi Lesteberg   5:16:10
37 61186 Mette Eggen   5:16:47
38 61197 Stine Eggen Persson   5:16:49
39 61096 Vanja Skedsmo   5:19:21
40 60194 Turid Finnby   5:20:40
41 63039 Reidun Fossøy   5:22:08
42 61248 Ragnhild Bø Raugland   5:23:29
43 60225 Anne Helene Osberg Selmer 5:23:44
44 62174 Live Rygnestad Haugerud   5:24:08
45 61127 Anne Rebekka Rasmussen Forsvaret 5:24:41
46 61198 Bodil Sandbakken NAV Sør-Trøndelag BIL 5:25:25
47 61051 Kari Kapstad Skimt 5:26:01
48 61080 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen 5:26:22
49 61132 Cathrine Muri   5:27:31
50 61188 Trine Hahne Dfi ski 5:28:33
51 61240 Kim Cecilie Braaen Dfi ski 5:28:35
52 61054 Ellen Bø Kippersund Jutul Il 5:28:46
53 61244 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 5:29:52
54 60209 Sylvi Tallhaug   5:32:52
54 60199 Aud-Jorun Hovind Blaker IL 5:32:52
56 61136 Guro Marie Storhaug Hagen Team Smartfish Fuji 5:33:04
56 63051 Oda Sandengen Hansen   5:33:04
58 60256 Henriette Hovdelien   5:34:42
59 62115 Made Vares   5:36:48
60 62223 Linda Grøndalen Engerdal sykkelklubb 5:39:32
61 61261 Inger Elin Utsi   5:41:06
62 62156 Våril Bendiksen Nittedal BBK 5:41:58
63 61155 Ingrid Sløgedal Åslia skilag 5:43:19
64 63208 Monica Wester   5:43:25
65 62097 Hilde Schjerven Raumnes & Årnes IL 5:45:02
66 61038 Katrine Broch Hauge   5:47:24
67 63064 Rikka Jenssen Sandnes   5:47:52
68 63253 Stine Stendal Nord-Odal IL 5:47:56
69 63236 Hilde Solheim Forsvaret 5:51:12
70 62002 Lene Andberg   5:54:58
71 61071 Astrid Lindstad Dikemark Idrettsforening 5:57:17
72 61134 Trude Folkøy Brenden   5:57:28
73 60227 Sissel Steien Lauvåsen SK 5:57:41
74 63068 Mari Karlsen Galterud IF 5:57:42
75 63044 Helene Louise Grundt-Ileby   5:57:53
76 62168 Trine Ruud Bråten   6:00:14
77 60044 Trine Haug   6:00:24
78 62138 Berit Nybakk   6:00:57
79 62107 Elin Stærli   6:00:58
80 61242 Jannicke Gjermundshaug   6:01:32
81 61239 Ingrid Brændvang Tynset 6:01:33
82 61195 Kari Julie Norland   6:02:13
83 63220 Reidun Stølen Drivdalen IL 6:02:18
84 62121 Olga Zaikova   6:02:45
85 60125 Tina Solbakken Folldal IF 6:03:33
86 63227 Juni Dahr   6:04:01
87 62161 Marit Motrøen Tynset 6:05:11
88 60161 Jonlaug Stavnes   6:05:28
89 62019 Kristin Brænden   6:06:57
90 63195 Tove Blix TEAM TOVE 6:07:46
91 62054 Randi Hukari   6:07:48
92 61210 Ingunn Broch Hauge Syril 6:11:54
93 62195 Marit Bjørnstad   6:12:23
94 62035 Marte F Gamman   6:12:33
95 63106 Berit Nybakk Berntsen   6:12:34
96 60191 Anne-Beate Belstad Gjerdrum IL 6:14:37
97 63006 Anne Damgaard Asmussen Århus skiklub 6:15:16
98 62064 Ann Kristin Hæhre Kristiansen DE-Service 6:15:22
99 63141 Åse Marit Tveiten   6:15:24
100 62101 Emma Kristine Skjerstad Team Susie/Nittedal IL 6:16:26
101 63010 Mari Barstad   6:16:28
101 62036 Therese Gjengstø Team Susie 6:16:28
103 61173 Liv Steffenstorpet Granli IL 6:17:46
104 63031 Monica Stolen Dønnum   6:18:57
105 61216 Hanne Skammelsrud Moe   6:20:55
106 62049 Marit Måøy Holm   6:21:03
107 63201 Mona Kristin Jacobsen LenaMona 6:21:14
108 63224 Ingunn Almli Øvereng OVERHALLA 6:21:48
109 62206 Hanne Riise Mæhlum   6:22:21
110 63172 Anita Eng Granli IL 6:22:35
111 63092 Rita Tangen Mathisen   6:24:03
112 63097 Katrin Lægreid Nes Hafslo IL 6:24:19
113 63057 Anne Britt Hundershagen   6:24:20
114 63101 Janne Lise Nilsen   6:24:21
115 60137 Karin Trondsen   6:24:53
116 60146 Renate Ytterdal   6:24:56
117 63182 Pia Maria Hoel  Sørensen   6:25:01
118 63147 Vilde Karoline Brantsegg Vik   6:26:17
119 62160 Marianne Cathrine Lied   6:28:24
120 62077 Bente Mathisen Lillehammer sykehus bedriftsidrettslag 6:28:30
121 62006 Christin Arnesen   6:28:56
122 63135 Anne-Sissel Tande   6:29:21
123 61065 Gunn Lesteberg   6:29:28
124 60117 Irene Rødseth Gursken IL 6:30:21
125 60123 Eva Berg Slettbakken   6:30:56
126 61025 Kristin Floen   6:31:45
127 61206 Hilde Evensen Åslia Triatlon 6:32:35
128 63247 Birgit Wold   6:32:55
129 63127 Mette Sjaaeng   6:34:09
130 63111 Karin Pedersen   6:34:53
131 63215 Helga Hvalbye   6:35:58
132 63115 Heli Andersen Reimers Kremmertorget Citycon 6:40:10
133 63157 Eva Hauge   6:42:11
134 63123 Ingvild Rønningen   6:42:16
135 62205 Bente Larsen   6:42:29
136 63160 Rigmor Johansen   6:42:35
137 63105 Kristin Norstad   6:43:08
138 63095 Else Mari Minnesjord   6:43:28
139 61181 Elin Blindheim Nesodden SK 6:44:28
140 60095 Tine Myrheim   6:46:37
141 62225 Rigmor Sandodden Østby Rendalen Idrettslag 6:47:27
141 62209 Anne Eline Stenvoll Stor-Elvdal Skiklubb 6:47:27
143 62170 Anne Marte Ekern   6:48:22
144 63071 Karoline Knutsen   6:48:57
145 62103 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 6:49:36
146 61039 Ingrid Haugen Fougner Nordea 6:51:31
147 63214 Christina Hansson   6:52:18
148 61214 Lise Kristiansen   6:53:28
149 62167 Eva Solfrid Bakken-Byenstuen   6:55:01
150 61150 Ellen Oma Nordstrøm HIOA BIL 6:56:04
151 62180 Turid Melgård   6:56:23
151 60193 Berit Christensen   6:56:23
153 62098 Lise Segtnan   6:57:19
154 63242 Ingrid karin Fjørtoft Johansen   6:58:07
155 63117 Sigrid Riddervold   6:58:16
156 63078 Bodil Margrethe Østland Lafton   6:59:28
157 61062 Ida Laupet Strømmen Bilformidling AS 6:59:51
158 63012 Pia Berg fsc Ørje 7:00:18
159 63146 Turid Vik   7:02:46
160 63007 Annemarie Asschert   7:03:27
161 63087 Emma Karoline Løkken Team Rampestrek 7:04:11
162 62144 Thu Lieu Kremmertorget Citycon 7:04:44
163 62177 Kjersti Lundsbakken   7:05:12
164 60012 Wenche Skaar Brattset Varteig IL 7:05:21
165 63015 Anna Bjørnaas Malvik IL 7:07:34
166 62085 Grethe  Næss Sykehuset Innlandet Lillehammer 7:09:47
167 63067 Trine Jørgensen Forsvaret 7:10:16
168 63184 Laila Sørgaard Overhalla IL 7:11:25
169 60049 Ida Helen Hollsten   7:12:00
170 60101 Kine Camilla Nymoen NAV Tiltak Oppland 7:12:24
171 62291 Laila Strandbakke Smuk   7:12:37
172 63009 Solfrid Irene Bakkenget   7:12:54
173 60119 Camilla Røstad   7:13:40
174 63163 Toril Nyhagen   7:15:08
175 62007 Mette Aulie DFI 7:15:58
176 63084 Gunvor Lindelien   7:15:59
176 62104 Wenche Smestad Torpo IL 7:15:59
178 63048 Liv Røst Hagen   7:16:00
179 63107 Oddfrid Nyeng Leksvik IL 7:16:59
180 63032 Carine Eie   7:17:02
181 60021 Kari Eide RK BIL 7:17:43
182 63047 Borghild J. Hagen   7:18:37
183 63126 Anne Kristine Selseth   7:19:07
184 63129 Marie Skar Nordea IF 7:19:08
185 63235 Christine Bjerkeland Lund   7:21:00
186 63232 Kari Kirkbakk Fjær Lillehammer skiklubb 7:21:12
187 63001 Rim Abu Afifi   7:21:16
188 62123 Tina Østby   7:21:32
189 62093 Marion Robsahm   7:21:41
190 63250 Benedicte Broderstad   7:26:36
191 63169 Liv Skjerstad   7:31:40
192 63042 Liv Marit Gran   7:34:52
193 63188 Mette Resell Nolte   7:35:45
194 63017 Aina Bjørsrud SI Innlandet 7:35:47
195 63082 Eli Sandmæl Lervang SI Innlandet 7:35:48
196 62207 Siri kristin Olsen Norkart BIL 7:39:21
197 63030 Hilde Kristin Dæhlie   7:39:43
198 63171 Bjørg Janne Solum Øren Overhalla IL 7:40:48
199 63189 Marianne Røed   7:41:57
200 62030 Sherry Dixon   7:46:48
201 63037 Lena Ervik LenaMona 7:54:20
202 63239 Linda Bakken   7:55:03
203 60154 Stine Gjerdås   8:00:36