Resultater FredagsBirken - Klassisk - Kvinner 2018



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner Klassisk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60155 Kristine Høgli Byåsen IL 4:04:58 +0:00
2 60071 Live Augusta Spilker Byåsen IL 4:11:35 +6:37
3 60161 Linda Linnebo Team Dæhlie 4:13:32 +8:34
4 60077 Kari Mørkved Sylten   4:13:51 +8:53
5 69160 Kristine Sollien Flaskerud   4:15:25 +10:27
6 61055 Randi Myhr Sør-Fron il 4:15:28 +10:30
7 60167 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 4:17:05 +12:07
8 60061 Julie Dahl Norland Lyn Ski 4:25:30 +20:32
9 65065 Linnea Troeng Skogslöparna 4:26:55 +21:57
10 60114 Kristine Ulstad   4:27:07 +22:09
11 60012 Marte Braathen   4:29:46 +24:48
12 62115 karine philippot   4:32:11 +27:13
13 60120 Ellen Gjemdal Skiforeningen 4:35:29 +30:31
14 61171 Unni Halvorsen Nittedal IL 4:36:43 +31:45
15 60040 Trine Kirkhus Nydalen Skiklubb/FBI SINTEF 4:42:01 +37:03
16 62135 Thea Egeland   4:42:28 +37:30
17 60020 Tone Merete Eriksen Lillehammer Skiklub 4:43:14 +38:16
18 60140 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 4:47:27 +42:29
19 61087 Ellen Hellebostad Toft Vi som tar det som ein tur 4:48:41 +43:43
20 61081 Bente Storvik Ottestad IL 4:52:05 +47:07
21 61160 Marianne Aasheim Vingelen Il 4:53:29 +48:31
22 69156 Esther Gilen   4:54:51 +49:53
23 61169 Tonje Andreassen Team Dæhlie 4:59:23 +54:25
24 63080 Wenche Stensvold   5:02:19 +57:21
25 60018 Grete Elgåen   5:03:07 +58:09
26 64124 Beate Siebke-Løge   5:06:28 +1:01:30
27 62011 Mathilde Bøås   5:06:37 +1:01:39
28 61149 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL- SKI 5:07:06 +1:02:08
29 61112 Vibeke Hetle Lørenskog SK 5:08:09 +1:03:11
30 62138 Janne Vastaberg   5:10:38 +1:05:40
31 62147 Marit Engelstad Marine Harvest 5:12:42 +1:07:44
32 62016 Oddlaug Felde KN BIL 5:15:08 +1:10:10
33 64097 Mari Tyrdal   5:17:04 +1:12:06
34 62139 Irene Hove   5:19:45 +1:14:47
35 64096 Hilde Sundvold   5:21:00 +1:16:02
36 60024 Lillann Gulbrandsen Gran IL 5:21:18 +1:16:20
37 62137 Silje Holstad   5:23:17 +1:18:19
37 62043 Ingrid Hjorth Kollevold   5:23:17 +1:18:19
39 64146 Sofie Öhlin   5:24:15 +1:19:17
40 64161 Gro Flagstad SILBIL 5:25:40 +1:20:42
41 62141 Sigfrid Tornes   5:26:02 +1:21:04
42 62121 Fredrikke Hegnar Von Ubisch Asker Skiklubb 5:26:05 +1:21:07
43 62160 Line Tyrdal   5:27:01 +1:22:03
44 64148 Torunn Tangen Fürst BIL 5:27:07 +1:22:09
45 61174 Martha Larsen   5:27:09 +1:22:11
46 63042 Ingrid Lehn NTNU-BIL 5:27:38 +1:22:40
47 63152 Gro Rugseth   5:27:58 +1:23:00
48 68038 Lisa Kristina Lunde   5:29:22 +1:24:24
49 61066 Hilde Riksheim Tandstad Velledalen IL 5:30:17 +1:25:19
50 62092 Sissel Øygard Jølster IL 5:30:24 +1:25:26
51 63153 Kjersti Sagbakken Sykehuset Innlandet Lillehammer BIL 5:30:35 +1:25:37
52 64141 Camilla Sørensen Politihøgskolen 5:30:46 +1:25:48
53 61137 Ann Christin Korsedal Fjell og sykkelservice 5:31:17 +1:26:19
54 60100 Solfrid Halvorsen   5:32:29 +1:27:31
55 60081 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 5:33:01 +1:28:03
56 63005 Randi Brandtsegg   5:33:09 +1:28:11
57 62140 Ingrid Sløgedal Åslia skilag 5:33:26 +1:28:28
58 61120 Hilde Myhre Maxim 5:35:14 +1:30:16
59 60014 Juni Dahr Team Euroweld 5:37:00 +1:32:02
60 63144 Kathrine Hellen Håland Team Dæhlie 5:38:26 +1:33:28
61 61148 Mari-Elisabeth Ellevold O.B. Wiik A.S. 5:38:44 +1:33:46
62 62032 Kristine Herheim Bøås   5:39:32 +1:34:34
63 62171 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen, Sørumsand 5:40:22 +1:35:24
64 62027 Trine Haug   5:41:53 +1:36:55
65 61141 Marianne  Sanderud   5:42:09 +1:37:11
66 63015 Reidun Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski 5:42:16 +1:37:18
67 61032 Marg Hayes   5:43:49 +1:38:51
68 62157 Iren Syversen   5:44:35 +1:39:38
69 63062 De Bruin Petra LLV Gouda 5:45:09 +1:40:11
70 63016 Line Fredriksen Alliero sport 5:45:29 +1:40:31
71 63094 Olga Zaikova   5:46:00 +1:41:02
72 61152 Aud-Jorun Hovind Blaker IL 5:46:16 +1:41:18
73 61084 Sylvi Tallhaug Blaker IL 5:46:17 +1:41:19
74 63032 Marit Måøy Holm Kolvereid IL 5:46:26 +1:41:28
75 63154 Rikka Sandnes   5:46:58 +1:42:00
76 60022 Turid Finnby   5:48:31 +1:43:33
77 62101 Karianne Sætersdal Haugen SKBIL 5:48:46 +1:43:48
78 62172 Christine Roll Paulsen   5:48:48 +1:43:50
79 64014 Helene Louise Grundt-Ileby   5:49:14 +1:44:16
80 69149 Kristine Blekastad Sagheim Eidsiva 5:49:54 +1:44:56
81 64009 Ragnhild Dybvig Aktiv mot kreft 5:50:01 +1:45:03
82 63137 Våril Bendiksen Nittedal BBK 5:51:04 +1:46:06
83 63142 Linda Grøndalen Engerdal sykkelklubb 5:51:47 +1:46:49
84 61047 Mia Westend Kristoffersen   5:52:33 +1:47:35
85 62060 Julie Sørlie  Paus-Knudsen   5:52:54 +1:47:56
86 63043 Stine Lien FYK 5:53:39 +1:48:41
87 63104 Lisbet Hellen   5:54:25 +1:49:27
88 64010 Monica Stolen Dønnum   5:55:10 +1:50:12
89 69152 Lise Kristiansen   5:55:12 +1:50:14
90 63066 Heidi Lier Roaldstveit Vang skiløperforening 5:59:17 +1:54:19
90 63087 Grete Roaldstveit  Vognild Bjerke IL Ski 5:59:17 +1:54:19
92 62046 Ingeborg Kvarme IL ROS ski 6:00:28 +1:55:30
93 61167 Bodil Sandbakken NAV BIL 6:00:47 +1:55:49
94 62164 Trine Lise Folvik   6:01:49 +1:56:51
95 62174 Mona Pedersen Team Foss 6:01:53 +1:56:55
96 65054 Gry Schjøll Hansen   6:01:55 +1:56:57
97 64033 Torild Skrivarhaug   6:02:24 +1:57:26
98 64098 Helene Udnesseter   6:02:26 +1:57:28
99 62052 Berit Kasin Mathisen DNB EIENDO 6:02:40 +1:57:42
100 64090 Bente Larsen   6:03:59 +1:59:01
101 61134 Ingrid Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 6:04:11 +1:59:13
102 62015 Liv Tone Eskedal   6:04:34 +1:59:36
103 62053 Anne-Grete Mostue Almlie   6:05:33 +2:00:35
104 62117 Signe Rustøen   6:07:28 +2:02:30
105 65020 Oddfrid Nyeng Leksvik IL 6:08:00 +2:03:02
106 63131 Oda Overvåg   6:09:05 +2:04:07
107 60129 Katrine Broch Hauge   6:09:17 +2:04:19
108 64046 Karianne  Pettersen Eika FK 6:11:48 +2:06:50
109 64092 Hanne Riise Mæhlum   6:12:50 +2:07:52
110 61035 Cathrine Hengebøl Fossum IF 6:13:17 +2:08:19
111 63008 Solveig Helene Christensen Norges musikkhøgskole 6:14:35 +2:09:37
112 64001 Mari Barstad   6:15:55 +2:10:57
113 63093 Do Witteman LLV Gouda 6:17:21 +2:12:23
114 64175 Pia Maria Hoel  Sørensen   6:17:46 +2:12:48
115 61150 Ingunn Broch Hauge Syril 6:17:52 +2:12:54
116 62002 Christin Arnesen   6:20:03 +2:15:05
117 62083 Anne-Sissel Tande   6:20:08 +2:15:10
118 62143 Tove Fagerli Brodshaug   6:20:16 +2:15:18
119 62162 Hege Bakkerud EIKER CK 6:20:59 +2:16:01
120 65048 Inger Lise Møystad Hernes idrettslag 6:21:41 +2:16:43
121 64021 Mari Karlsen Galterud I.F 6:21:42 +2:16:44
122 65052 Kristin Lundby   6:21:53 +2:16:55
123 63074 Marie Skar Nordea IL 6:22:35 +2:17:37
124 62095 Ruth-Jorunn Segadal Breiland Gjerdrum IL 6:24:01 +2:19:03
125 62010 Kristin Brænden   6:25:13 +2:20:15
126 63112 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 6:25:42 +2:20:44
127 62048 Laila Hagen Lerud Skeidar 6:26:01 +2:21:03
127 62061 Dina Pedersen Skeidar 6:26:01 +2:21:03
129 63044 Cathrine Lillestrand   6:29:35 +2:24:37
130 61050 Gunn Lesteberg   6:30:13 +2:25:15
131 61091 Hilde Ulvesli Nordea 6:30:18 +2:25:20
132 62173 Maren Roll Paulsen   6:30:32 +2:25:34
133 64144 Katinka Sundt Trappefolket 6:30:35 +2:25:37
134 64082 Lisbeth Farstad Fjell og sykkelservice 6:34:03 +2:29:05
135 64028 Heli Andersen Reimers   6:34:19 +2:29:21
136 61102 Linda Bakken Alvdal IL 6:35:36 +2:30:38
137 61076 Liv Sæter Sjue DE Service 6:36:00 +2:31:02
138 64069 Marthe Grønvold Bakken Vekstra Regskap AS 6:36:29 +2:31:31
139 64071 Elisabeth Grønvold Vekstra Regnskap AS 6:36:30 +2:31:32
140 64064 laila halvorsen   6:38:38 +2:33:40
141 64127 Elisabeth Lillehagen   6:39:09 +2:34:11
142 69159 Line Kristiansen   6:40:27 +2:35:29
143 64067 birgit  karlsen   6:43:50 +2:38:52
144 65026 Anne Kristine Selseth   6:44:50 +2:39:52
145 62065 Kristin Ringen Høibjerg   6:45:14 +2:40:16
146 63118 Heidi Taranger   6:46:22 +2:41:24
147 63061 Line Pedersen Abax 6:47:01 +2:42:03
148 64036 Siv Hege Stemshaug Aure IL 6:47:47 +2:42:49
149 65028 Mette Sjaaeng   6:48:36 +2:43:38
150 61083 Tone Sæther   6:49:18 +2:44:20
151 63103 Anne karine Haug   6:50:14 +2:45:16
152 65051 Vibeke Sundvold Gjerstad   6:51:08 +2:46:10
153 62120 Kristine Tollefsen   6:51:41 +2:46:43
154 63097 Rim Abu Afifi   6:52:41 +2:47:43
155 64109 Anita Seterseter   6:53:29 +2:48:31
156 63095 Carin Aalbers   6:53:53 +2:48:55
156 63004 Yvonne Bontekoning Crosscountryclub Gouda 6:53:53 +2:48:55
158 64115 Kari Julie Norland   6:55:27 +2:50:29
159 62123 Henriette Aaberg-Hansen DNB Eiendom 6:55:56 +2:50:58
160 61070 Marte Rønning DE Service 6:56:07 +2:51:09
161 62084 Marianne Berg  Tollefsen   6:57:39 +2:52:41
162 64032 Ingrid Helene Ravik Skogseth Gjensidige Sport 6:58:39 +2:53:41
163 60142 Kristin Norstad   7:00:16 +2:55:18
164 65022 Karin Bekkevold Pedersen   7:02:04 +2:57:06
165 65002 Anita Ahmad   7:02:12 +2:57:14
166 63028 Marit-Helene Gustavsen Halden Skiklubb 7:06:47 +3:01:50
167 63068 Katrine Sandager   7:06:49 +3:01:51
168 63069 Line Sandager   7:06:51 +3:01:53
169 63064 Karianne Lundberg Pettersen   7:09:52 +3:04:54
170 65015 Hanne Lundby   7:10:39 +3:05:41
171 62130 Thu Lieu Obs: vietnameser (Type Asiat) 7:11:05 +3:06:07
172 64164 Marie-Louise Lindstrøm   7:15:51 +3:10:53
173 63040 Hanne  Kraft-Johanssen   7:18:37 +3:13:39
174 61058 Vaike Cecilie Lier Nyberg DE Service 7:19:31 +3:14:33
175 63052 Anne Mette Nielsen   7:21:02 +3:16:04
176 64040 Nina Karoline Westby   7:22:01 +3:17:03
177 65033 Rigmor Sandodden Østby Renåvangen 7:22:37 +3:17:39
177 65029 Anne Eline Stenvoll Renåvangen 7:22:37 +3:17:39
179 63079 Marie-José Steenwinkel LLV Gouda 7:22:45 +3:17:47
180 64070 Hinsch Bente   7:24:06 +3:19:08
181 64116 Nina Solbakken   7:26:37 +3:21:40
182 64126 Anne Nyland   7:26:38 +3:21:40
183 65024 Sofie Riddervold   7:31:36 +3:26:38
184 64041 Lena Ervik   7:31:38 +3:26:40
185 65011 Gro Merete Hegdal   7:32:15 +3:27:17
186 62068 Camilla Sandnes Usbl B.I.L 7:32:25 +3:27:27
187 62005 Veronika Bjønnes DNB Eiendom 7:37:12 +3:32:14
188 64050 Elin Anita Pettersen Brønnøy Sykkelklubb 7:37:41 +3:32:43
189 64068 Karen Mathisen   7:38:14 +3:33:16
190 63019 Ida Gamre Alliero sport 7:40:44 +3:35:46
191 63018 Anne Gamre Alliero sport 7:41:02 +3:36:04
192 63021 Heike Goebel OC Muenchen 7:41:54 +3:36:56
193 64052 Kristine Søreide   7:42:56 +3:37:58
193 64049 Chantal Pauleen Larsen   7:42:56 +3:37:58
195 62013 Kari Eide Enebakk if 7:46:36 +3:41:38
196 69067 Kamilla Josefine Holtet   7:50:56 +3:45:58
197 63036 Wencke Kazemier Langlaufvereniging Gouda 7:51:46 +3:46:48
198 65021 Anne Margrethe Okstad   7:54:13 +3:49:15
199 64074 Hinsch Nicole   7:54:17 +3:49:19
199 64063 Martina Faehnemann   7:54:17 +3:49:19
201 65012 Britt Johannessen   7:55:34 +3:50:36
202 65031 Inger-Johanne Sveum   7:58:21 +3:53:23
203 65004 Jaquetta Bradshaw   8:00:49 +3:55:51
204 64019 Merete Holth   8:08:57 +4:03:59
205 64023 Turid  Ligård Oslo 8:09:00 +4:04:02
206 61001 Bente Skrøppa Allergodt Tor Erling Johansen 8:17:55 +4:12:58