Resultater FredagsBirken - Klassisk - Menn 2017



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn Klassisk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60135 Ole Kristian Sørland Skiforeningen/Team O&O 3:08:18
2 60196 Thomas Granholm Maxmo Sportklubb 3:08:30
3 60139 Asbjørn Holt Tønsberg Fet skiklubb 3:12:38
4 60112 Joza Poklukar FMIF/Slo 3:16:52
5 60206 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:22:12
6 60069 Halvor Lauvstad Bækkelaget SK 3:23:05
7 60216 Ola Grindland NTNUI 3:23:43
8 60279 Hans Andreas Moen Sel IL 3:24:39
9 60190 Erlend Belsheim Fjellblom IL 3:25:23
10 60163 Mathias Cook HEMING IL 3:26:19
11 62067 Kaarel Kullamaa   3:28:49
12 60219 Mikael Jacobsen Rold Skov Skiklub 3:29:32
13 60099 Lars-Ove Nilsson FMIF - MHS K 3:30:15
14 60141 Jure Velepec FMIF/Slo 3:30:20
15 60242 Marcus Bystrøm   3:33:02
16 60062 Steinar Kvåle Brandbu IF 3:33:14
17 60105 Jonas Olsson HKPFLJ 3:34:43
18 60263 Hans Petter Tvedt   3:34:51
19 60121 Pål Simonsen   3:35:07
20 60086 Joel Melkersson Ing2 3:35:31
21 60235 Chris Nerli Team Kjekkas 3:35:49
22 60237 Mats Nysæter Hafjellgrenda Afterskiklubb 3:36:12
23 60148 Stian Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 3:39:58
24 60078 Lars Jakobsson   3:43:17
25 60183 Peter Hermanrud Njård 3:44:31
26 60261 Alexander Nybakk RFIK 3:46:27
27 60284 Rune Buer Johansen   3:47:19
28 60004 Joakim Assarsson 211 - ING2 3:47:55
29 60124 Rolf Snoen HABIL 3:48:17
30 60080 Leif Madsberg Subaru Norge AS 3:48:19
31 60162 Peder Arntzen Fossum 3:48:29
32 60050 Roar Holter DE-Service 3:48:30
33 60283 Andre Warming Thaugland 3:49:50
34 60176 Magne Haugland Uno-X 3:49:51
35 60034 Stefan Fredriksson HKV 3:51:23
36 60246 John Martin Samuelsen Nybygda 3:51:42
37 61194 Severin Myrbakken   3:53:07
38 60165 Jon Ola Kjølhaug Alvdal IL 3:53:24
39 60289 Kenneth Hæhre Kristiansen Klubb Sandwich 3:55:55
40 60201 Andreas Norrgård Maxmo Sportklubb 3:55:56
41 60243 Øyvind Hansen BRÅTA IL 3:56:05
42 60288 Robert Sandholm   3:56:33
43 60144 Lars Olav Westerås   3:56:59
44 60182 Henrik Borge Krassbyheisen Skiløberforening 3:57:03
45 60184 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 3:57:12
46 60019 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 3:57:25
47 60008 Tobias R. Bjerknes   3:57:41
48 60277 Hans S Hagen Moen Sportsklubb 4:00:18
49 61016 Mats Bye Nordea 4:00:43
50 60312 Magne Sundvor   4:01:21
51 60085 Karl Erik Melbye Ringkollen Skiklubb 4:01:37
52 60221 Marius C Lindhjem   4:01:58
53 63207 Hans Egil  Wester   4:02:17
54 60030 Bjørnar Espe   4:02:25
55 60132 Knut Storvik GD bil 4:04:50
56 60110 Finn Ove Pettersen Gangspærra IL 4:05:31
57 60043 Bjørn Hanstad Otta IL 4:05:50
58 61233 Andreas Huso   4:06:01
59 60020 Fredrik Dehli BI Langrenn 4:06:07
60 60266 Per Andreas Aadne Runar 4:06:16
61 60207 Morten Sververmoen   4:06:37
62 60260 Ole Michael Namsvatn   4:06:38
63 60157 Kim Baade   4:06:41
64 60056 Anders Jansson FMIF/Slo - MHS K 4:07:03
65 63186 Carl Henrik Graff   4:09:20
66 60280 Bjarne Aurstad Avinor Oslo Lufthavn 4:09:32
67 60156 Svein Olav Ulstad Stjørdals Blink 4:09:44
68 62068 Rein Kullamaa   4:09:51
69 60109 Eirik Totland Pettersen 2150 Kondisjonsidrettslag 4:11:52
70 60200 øyvind Jensen Marker sykkelklubb 4:13:07
71 60251 Audun Aasen   4:13:38
72 60314 Eivind Kirkhus Polar / SK Båden 4:13:42
73 62164 Øystein Green Team Råtass 4:14:12
74 60274 Arkadiusz  Szczotka   4:14:19
75 60106 Emil Onshuus Konnerud IL 4:15:23
76 61113 Per Ove Transeth Røyken 4:15:43
77 60205 Espen Quillfeldt Schulze TEAM TOVE 4:17:04
78 62211 Jo Audun Øverby   4:17:20
79 60011 Gunder Bleken   4:17:39
80 60228 Tom Berger Trondsen Team COYS 4:17:42
81 60083 Rune Maråk   4:17:48
81 61032 Bjørn Gundersen   4:17:48
83 60122 Ståle Skau Kongsberg IF 4:17:57
84 60108 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 4:18:02
85 61004 Tore M. Andresen VFL 4:18:39
85 61142 Håvard Kalvåg Team VFL 4:18:39
87 60174 Jørgen Mårtensson   4:19:31
88 62151 Marius Karlsen Team Jasport 4:19:46
89 60032 Øyvind Fanebust SansBygg AS 4:20:08
89 60189 Roger Wågsand SansBygg 4:20:08
91 63217 Lars Henrik Manengen SOBIL 4:21:00
92 60151 Ole Aass   4:21:34
93 61168 Espen Richard Lied 40tri 4:23:45
94 61191 Ottar Haugerud   4:23:55
95 61012 Terje Bratheim Multiconsult 4:24:29
96 60072 Thor Moshagen Linberg Thaugland 4:24:44
97 60067 Jørn Larsen   4:25:08
98 60118 Lars Andre Røkke   4:25:22
99 63212 Andreas Kildal Forseth Stor-Oslo Eiendom 4:25:25
100 61215 Ola Listad Sør-Fron il 4:25:28
101 60185 Roger Malvin Hole Velledalen IL 4:25:53
102 60115 Terje Drege Rusten Geiranger IL/ Fjord Skiers 4:25:55
103 61011 Trond Borge Volkswagen 440 4:26:14
104 60028 Alexander Engseth   4:26:16
105 61260 Sindre Fossnes Multiconsult BIL 4:26:17
106 60057 Hans Jacob Jespersen Danske Studenters Roklub 4:26:22
107 60268 Lasse Rustadbakken   4:26:29
108 60257 Morten Knudsen   4:27:01
109 60054 Martinius Høydal Anton Sport 4:27:02
110 61095 Jan Schneider   4:27:06
111 60208 Tom Roger Søberg   4:27:21
112 61232 Frank Andersen Evry 4:27:48
113 60130 Mats Stjerngren TeknAvd - Amf 1 4:28:21
114 60233 Kristoffer Kjelstadli   4:28:25
115 61123 per kristian østbye   4:28:32
116 60103 Tore Johan Olaussen Bodø sykkel og triatlonklubb 4:28:40
117 60286 Rune Kristiansen   4:29:13
118 60073 Helge Lindstad Asker og Bærum brannvesen 4:29:15
119 61100 Petter Stav Nordea 4:29:16
120 60224 Per Magnus Moen   4:29:23
121 60063 Mats Andre Langbo Anton Sport 4:29:56
122 61247 Robert Rasmussen   4:30:29
123 60033 Bjørn Finnby   4:32:54
124 60150 Stian Aaseth Ringsaker Takelementer AS 4:32:55
125 60013 Kåre Brudal   4:33:59
126 61211 Per Hauge syrl 4:34:04
127 60133 Kjell Sveen Furnes skiløperforrening 4:34:06
128 60046 Anders Haugen fjellblom i.l 4:34:13
129 60278 Knut Ola Halvorsen   4:35:31
130 60023 Einar Eilertsen VW 812 Sortland 4:35:36
131 61050 Dag Johannessen Holmen IF 4:36:54
132 60236 Halvor Nilssveen   4:36:57
133 61083 Eigil Olsen Vi som tar det som en tur 4:37:25
134 60029 Anders  Eriksson   4:38:16
135 61178 Petter Aalerud   4:38:28
136 60181 Tor Belstad Gjerdrum IL 4:38:39
137 60211 Ole Tommy Vestre Lauparen 4:38:41
138 60173 Olav Martin Linge Johnsen   4:38:49
139 63144 Eystein Vik   4:38:54
140 60048 Tor Hallgeir Hole   4:38:55
141 60114 Knut Åge Risberg Ås IL 4:39:42
142 60249 Stein Arild Utby Hamar SK 4:39:53
143 60010 Jo Bjørnstad Liverpool FC 4:40:14
144 60107 Atle Paulen Førde 4:40:44
145 60090 Gunnar Morell TKSE/LedR 4:40:46
146 61090 Jørn Frode Rynning Volkswagen 440 innvitert 4:40:54
147 62228 Håkon Leth-Olsen If Storm Ski 4:41:31
148 60066 Jan Larsen Uno-X 4:41:38
149 60262 Dag Kristen Solberg Lyn Ski 4:41:44
150 60239 Sven-Erik Wilmo   4:41:45
151 60234 Erik Mathisen Team pay 4:41:49
152 60168 Arve Danielsen Volkswagen 4:42:14
153 60127 Arild S Stana   4:42:54
154 60167 Knut Bjørn Stokke Privat 4:43:00
155 60022 Pål Eikre Gjelleråsen IF 4:43:33
156 61017 Morten Bøås   4:43:47
157 60217 Anders Gudme-Knudsen   4:43:52
158 61148 Dag Mathisen Norcnsult BIL 4:43:53
159 60006 Jan Erik Barli Ringsaker Takelementer AS 4:44:19
160 60035 Kai Funderud Lillehammer skiklubb 4:44:28
161 60102 Torgrim Odde SKSK Valkyrien Idrettslag 4:45:07
162 60177 Helge Holen   4:45:19
163 60160 Håvard Høllen Sjøen Team Jobzone BI 4:45:23
164 60092 Lars Gjerdrum Morstad Lommedalens IL 4:45:28
165 60045 Willy Haug Brevpost oslo 4:45:30
166 61207 Oscar Evensen Snorkel Skilag Moss 4:45:48
167 60313 Ole Christian Haugen Polar Electro Norge/ Hornindal IL 4:46:47
168 60172 Thor Einar Johansen   4:47:03
169 60180 Kjetil Amundsen HSK 4:47:10
170 63193 Erlend Ramnefjell   4:47:28
170 60204 Vidar Sanderud Norges Fotballforbund 4:47:28
172 61064 Bjørn Erik Lennestad Tofte/Fremad 4:47:58
173 60198 Bjørn Hilstad   4:48:12
174 62039 christer Guttormsen   4:48:25
175 61161 Ove Hamilton Sør-Fron il 4:48:41
176 61143 Stein De Lange Team VFL 4:48:58
177 60287 Steinar Leikvangen   4:49:31
178 60017 Jan-Henrik Bäck FMIN - MHS K 4:49:59
179 61175 Helge Ugstad TofteFremad 4:50:40
180 62196 Philip Borgen Brent Hinds' Pistoleros 4:50:55
181 60140 Helge Tørud MjøsSki 4:51:03
182 60188 Kristian Ness   4:51:11
183 60031 Ola Espelien Etnedal 4:51:22
184 62201 Arne Dahl Bjune   4:51:23
185 60060 Finn Jørgensen Københavns skiklub 4:51:53
186 61320 Bent Cato Kirkeng Aktiv mot kreft 4:51:59
187 61122 Ralf Wentzien Kykslätt if 4:52:11
188 60070 Nils Harald Lehne Ringsaker Takelementer AS 4:53:13
189 61229 Jon Alfred Sjaavaag Hurum CK 4:53:16
190 61111 Cato Tomter   4:53:33
191 61234 David Mertz SI Aktiv 4:54:08
192 61031 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim - SHIUL 4:54:25
193 61075 Jan Egil Martinsen Volkswagen 440 4:54:51
194 61104 Steffen Strømmen Strømmen Bilformidling AS 4:55:09
195 61133 Finn Bjormyr   4:55:18
196 62292 Sean Monaghan   4:55:40
197 61278 Morten Roland   4:55:45
198 60197 Stig Grimstvedt   4:55:47
199 61174 Lars Morten Støwer-Kabo   4:56:07
200 60272 Gunnar Austeng Stor-Elvdal Skiklubb 4:56:30
201 61164 Tor Erik Hoøen   4:56:58
202 61230 Nord Stig   4:57:25
203 63148 Knut Andre Vold Spydeberg IL 4:57:40
204 61120 Thor even Vesterhus   4:58:09
205 60240 Asgeir Wærås Larsbu IL 4:58:11
206 60113 Espen Heiberg Rasch Forsvaret 4:58:26
207 60223 Knut Arild Løberg   4:58:28
208 60047 Mikael Henriksson Teknisk avdelning - Amf1 4:58:42
209 61015 Torfinn Bråtun Systemitech AS 4:59:02
210 60142 Tom Erik Vågen   4:59:04
211 61281 Jan-Erik Hunn   4:59:19
212 60104 Cato Olsen   4:59:21
213 62084 Geir Arne Nordengen LCK / FYK 4:59:49
214 62148 Morten Seberg Schenker Bedriftslag Oslo 5:00:01
215 61166 Lars Fredrik Karlsen Flimmer & Trimmer 5:00:17
216 61119 Håvard Veiby Trøgstad skiklubb 5:00:35
217 61020 Rolf Ensbybakken Øti 5:00:40
218 60255 Geir Arne Engebakken Vang skiløperforrening 5:00:52
219 60136 Jacek Tracz   5:01:25
220 60222 Anstein Ludvigsen Totens Sparebank 5:01:40
221 61044 Ludvig Hjelde Nordea 5:01:45
222 62153 Truls Nordseth   5:02:05
223 60254 Erland Danielsen Fram IL 5:02:35
224 60152 Harald Åsødegård Vest-Torpa UL 5:02:51
225 61227 Øyvind Morud   5:02:54
226 60253 Trond Dalsheim Thaugland 5:02:57
227 61141 Joakim Fredriksen   5:02:58
228 60018 Bjørn Clemetsen Skiforeningen 5:02:59
229 63149 Ole Christian Vold Spydeberg IL 5:03:50
230 61112 Eivind Torheim   5:03:54
231 62062 Lars Konradsen KS 5:04:27
232 62150 Jone Stangeland   5:04:48
233 61033 Johnny Habostad   5:04:54
234 61257 Christoffer Moene   5:04:56
235 60016 Magnus Buner   5:05:10
236 60093 Per Morstad Lommedalens IL 5:05:15
237 61030 Espen Grøtnes   5:05:44
238 61226 Cary Martin   5:05:46
239 61259 Torstein Hvamstad   5:05:49
240 60231 Eirik Rivenes Hagen Oslo Sportslager 5:06:24
241 61177 Ludvig Vestin VSK 5:06:36
241 61109 Ingolf Thorbjørnsen Funken Il 5:06:36
243 60042 Petter Solum Hansen   5:06:37
244 61170 Peter Olofsson Grundsunds IF 5:06:40
245 61097 Clas-Eirik Slotte   5:07:28
246 61317 Jan Erik Haugen TOBIL 5:07:35
246 63206 Bjørn Ivar Vold Vold 5:07:35
248 61279 Hermann Hovde   5:07:42
249 61255 Espen Engelberg   5:07:45
250 60241 Lars Yssen   5:07:46
251 61037 Geir Oluf Hareland Gjesdal IL 5:07:49
252 61091 Aksel Røer Syversen   5:08:06
253 61042 Knut Hegland Københavns skiklub 5:08:37
254 61167 Øyvind Kluge Full sprekk IL 5:08:46
255 62108 Knut Einar Sundlisæter Skøyenåsen skole 5:08:49
256 61147 John Chr. Bugge   5:09:45
257 60116 Jon Olav Ryen Folldal IF 5:09:50
258 60155 Petter Larsen Søndre Høland idretts og ungdomslag 5:10:06
259 61035 Håkon Hansen   5:10:18
260 62074 Mads Hallbing Lyngaas Veto Rør 5:10:21
261 61313 Øystein Kvello   5:10:45
262 61190 Steinar Haugen Sportsklubben Freidig 5:11:33
263 63204 Gunnar Rinde   5:11:37
264 62191 Pål Vegar Støer Schenker Bedriftslag Oslo 5:11:38
265 63252 Bue Backe   5:12:14
266 61131 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/VFL 5:12:15
267 61137 Gunnar Haug   5:12:20
268 62147 Simen Pedersen   5:12:24
269 62184 Sondre  Aaserud   5:12:26
270 62155 Kjetil Bekkelund Bull Ski & Kajakk 5:12:46
271 61246 Ole Christian Mjølstad Team Xtra Spesiell 5:13:01
272 62204 Tor Erik Lagmannssveen   5:14:01
273 61070 Pål Lien   5:14:02
274 62152 Atle Lundseth   5:14:10
275 60009 Kjetil Jr. Bjørge   5:14:12
276 60186 Rune Martinsen Uno-X 5:14:39
276 60055 Truls Ingebrigtsen   5:14:39
278 61021 Jan Ole Evensen Tofte/Filtvet 5:15:46
279 60065 Torbjørn Lange   5:15:48
280 61008 Kristian Bjerke-Gulstuen   5:16:02
281 63153 Per Jørgen  Østberg A-Team 5:16:11
282 61179 Tore Adolfsen   5:16:32
283 61225 Arild Gromholt Skikameratene/Team Bjerkrheim 5:16:53
284 61093 Hans Martin Sandager   5:17:03
285 61098 Bent Slåttsveen   5:17:38
286 60166 Stein Kristoffersen Statoil 5:17:55
286 62092 Frode Rissmann Toten-Kranken CK 5:17:55
288 61315 Dag Fredrik Bruflot Incita 5:18:01
289 60058 Ketil Johansen   5:18:17
290 61125 Rune Holmefjord Jakobsen Landbruksselskapet 5:18:28
291 61006 Simen  Berntsen Rudi   5:18:29
292 60094 Paul Myhre   5:18:35
292 60131 Kristoffer Storli Pedersen Andreplassen Ski Team 5:18:35
294 62183 Jarle Sørhaug Thaugland 5:19:06
295 61280 Nils Christell   5:19:13
296 60273 Pinehas Austeng   5:19:23
297 60285 Ole Arne Hagen Stor-Elvdal sk 5:19:24
298 61013 Eirik Bryn BB Cycling 5:19:25
299 60195 Ole Goplen   5:19:31
300 61114 Jonas Emil Tveter Team Tveter 5:19:49
301 61028 Einar Gamman Energy Ventures 5:19:50
302 61154 Alf Skjelstad   5:20:41
303 61086 Yuriy Pylypchenko OSI langrenn 5:21:07
304 61130 Geir Haugli   5:22:32
305 62200 Morten Bakken Skjetten Ski&Vin 5:22:47
306 61185 Engebret Dæhlin Yara International 5:22:57
307 61163 Einar Helgesen   5:23:58
307 61162 Ketil Haugan   5:23:58
307 60230 Svein Erik Bredli OPIL 5:23:58
310 60129 Thomas Stenseth NAV Tiltak Oppland 5:23:59
311 60159 Einar Lien Vingar IL 5:24:00
312 61029 Peter Groule   5:24:01
313 61275 Mads Rimstad   5:24:07
314 62208 Carl Fredrik Stenstrøm Storfamilien 5:24:11
315 62143 Frode Vik NORTURA 5:24:16
316 62043 Øystein Havrevoll   5:24:18
317 61124 Jørn Erik Berntsen Forsvaret 5:24:40
318 62112 Geir Torbergsen   5:24:41
319 63183 Birger Amdal Sørgaard Overhalla IL 5:24:44
320 61058 Tom Kristian Kurland Uno-X 5:25:37
320 62069 Øystein Larsen RGK 1995 5:25:37
322 62154 Arild Østvold   5:25:58
323 61082 Øystein Olimb   5:26:24
324 61053 Jan Erik Karlsen Brekkerød IL 5:26:54
325 61074 Knut Markhus Volkswagen-440 5:27:07
326 61047 Ulf Iversen LHMR sykehus BIL 5:27:25
327 61121 Trond Vaagan   5:27:36
328 61094 Atle Schjøtt Asker Skiklubb 5:27:51
329 60171 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 5:27:55
330 61245 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL 5:28:00
331 61049 Bernt Jevne   5:28:08
332 62070 Raido Lembit Moller Auto Estonia 5:28:27
333 60147 Arne Ødegård Festina Lente 5:28:36
334 63055 Dag Andre Hjellvik Andreaplassen Ski Team 5:28:49
335 62130 Catrine  Sigstadstø Klæbu Løpeklubb 5:28:57
336 62132 Kjetil Stubbom Klæbu Løpeklubb 5:28:58
337 61085 Gisle Paulsen   5:29:02
338 62106 Erik Storø   5:29:22
339 61200 Kristian Skallerud   5:29:31
340 60001 Geir Andersen Volkswagen 5:29:42
341 60038 Halvor Haga Volkswagen 5:29:43
341 62023 Amund Bø DNT Hadeland 5:29:43
343 61116 Tor Erik Urdahl Lillehammer Skiklub / Friskis&Svettis 5:30:08
344 61250 Kenneth Ånonsen   5:30:33
345 62118 Christian Young DE-Service 5:30:34
346 61026 Per Flugstad Lommedalens IL/TEAM FLUGSTAD 5:30:37
347 60258 Jan Erik Lien Otta IL 5:30:38
348 61002 Svein Helge Andersen   5:30:52
349 61139 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 5:30:56
350 62065 Fredrik Kristiansen DE-Service 5:31:35
351 61312 Johan Kleivi   5:32:20
352 61212 Roger Hem Impact 5:32:21
353 61152 Thomas Haug Full sprekk IL 5:32:23
354 62015 Ole Johnny Borge   5:32:25
355 60040 Anders Lunde Hansen Anton Sport 5:32:30
356 61183 Terje Bråten Osl Bil 5:33:33
357 63190 Geir Bakken Tåsen fugleforening 5:33:38
358 60281 Sigurd Klakeg   5:33:40
359 62198 Ingar Solum Asker Skiklubb 5:34:28
360 61087 Arne Wiggo Rognås   5:34:41
361 61014 Stig Bråthen   5:34:48
362 62231 Torgrim Kristiansen Holmestrand 5:34:59
363 61228 Eyvind Røst VFL 5:35:11
364 61241 Harald Erlandsen   5:35:16
365 62013 Eirik Bjørnstad GIL/Veto Rør 5:35:22
366 63249 Jon Martin Vik  Engh   5:35:28
367 62099 Henrik Selnes DE-Service 5:35:55
368 61235 KIm Andre Pedersen   5:35:58
369 61149 Bjørn Nordstrøm ROM 5:36:20
370 62025 Nichlas Cobb Blodsmak Sportsklubb 5:36:22
371 61023 Rune Filtvedt Mona Betong 5:36:49
372 63112 Henrik Prestby Andersen A-Team 5:37:05
373 61046 Petter Holø Volkswagen 5:37:14
374 60213 Christoffer Brurud Eidsvold Værks Skiklub 5:37:26
375 61276 Frode Alfheim   5:37:44
376 62038 Martin Grundmann   5:38:35
377 61209 Svend Gundersen   5:38:36
378 61199 Jørn Victor Sjaavaag Team Superselma / Hurum CK 5:38:42
379 61138 Tom Pettersen Tofte Fremad IF 5:38:44
380 60005 Ian Baden   5:39:04
381 61019 Marius Eikaas Trøgstad skiklubb 5:40:23
382 61144 Roar Lunder Momoen IUL 5:40:26
383 61204 Morten Elde Biotec 5:41:07
384 60276 Martin Nytrøen   5:41:30
385 62004 Bjørn Angeltveit   5:41:58
386 63021 Simen  Brenna A-Team 5:42:27
387 63156 Thor-Erik Dalby   5:42:37
388 62141 Walter Traubel   5:43:18
388 61001 Ole Jørgen Alstadsæter Bryne 5:43:18
390 61224 Harald Giesebrecht   5:43:22
391 63192 Claus Ditlefsen Aarhus1900 5:43:32
392 62136 Jan Erik Mæhlum Brøttum IL 5:43:33
393 61052 Olav Henning Kapstad Klæbu IL 5:43:37
394 61072 Thomas V. Lorentzen   5:43:51
395 62134 Alf Marius Lundberg Aurskog Sparebank 5:44:04
396 61180 Tobias Bevan Team Bjerkrheim 5:44:06
397 62091 Odd Morten Reitan   5:44:07
398 60250 Terje Viken   5:44:16
399 63213 Atle Gran   5:44:26
400 62157 Trond Magne Gaaserud   5:44:33
401 62146 Arild Ingar Pedersen   5:44:44
402 61316 Stein Hedemark   5:44:58
403 61055 Hans Olaf Kirkeng østbygda idrettslag 5:46:09
404 60084 Arvid Mathiesen Team Sportsmanden 5:46:11
405 61105 John Syversen   5:46:12
406 61059 Oddbjørn Labråten   5:46:44
407 62221 Kai Molthe   5:46:46
408 60226 Bjørn Skogstad   5:46:51
409 61069 Erling Lien   5:47:35
410 61153 Rune Løkken   5:48:04
411 62158 Ronny Markeng Iversen   5:48:30
412 62056 Jørn-Erik Jøndal   5:49:07
413 63043 Henrik Granat   5:49:20
414 60282 Jonathan Kletthagen Team thomle 5:49:26
415 63002 Kjetil Amundsveen BDO AS 5:49:33
416 63110 Geirr Olsen   5:49:38
417 61158 Hans Tore Eggum   5:50:33
418 60164 Martin Kylling Gaarder   5:50:55
419 62042 Per Jan Haursett Team Haursett 5:51:00
420 61078 Erik  Nordhagen Dynea BIL 5:51:47
421 60212 Morten Andersen   5:51:51
422 61010 Bård Hans Bjørge   5:52:37
423 62159 Vidar Lande   5:52:54
424 63177 Staale Stampeløkken Søre Ål IL 5:53:16
425 61222 Oddbjørn Vegsund KPMG 5:53:28
426 62214 Per Ivar Kjølnes   5:53:44
426 62135 Dag Midtfjord NIBIO BIL 5:53:44
428 62008 Vidar Bakkestuen Rudsbygd Idrettslag 5:54:06
429 62020 Harald Bråthen Aurskog Finstadbru sk 5:55:01
430 60248 Knut Skollerud   5:55:08
431 63155 Karl Petter Aarthun Sigstraumane IL 5:55:20
432 63197 Lars Andreas Grønneberg Team Kaizer 5:55:32
433 62163 Kristian Søstuen Kremmertorget Citycon 5:55:46
434 60214 Jan Tore  Brynestad   5:55:59
435 63080 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 5:56:37
436 62005 Kenny Armstrong C6 Technologies 5:56:45
437 62082 Johannes Moxness   5:57:29
438 62105 Jahn Olav Steinshylla Benteler BIL 5:57:31
439 61189 Arne Hansen Team Nutriway 5:57:36
440 61048 Trygve Jarsve   5:58:36
441 62175 Thomas Hovde   5:59:40
442 61236 Lars Eivind Bjørnstad Oslo kommun BIL 5:59:53
443 62001 Henning Amlien   6:00:14
444 60091 Anders Morstad Lommedalens IL 6:00:15
445 61099 Odd Rune Sporsheim   6:00:27
446 61213 Sindre Hennum   6:00:43
447 63028 Kenneth Dahl Horne A-Team 6:00:50
448 62075 Bjarne Marstein   6:01:19
449 62073 Arnt Lundberg   6:01:20
450 62165 Fredrik Smedaas Johnson Team Råtass 6:01:37
451 62137 Vilmar Nilsen Subaru Norge AS 6:01:48
452 60317 Reidar Bjerke   6:01:55
453 61220 Morten Pedersen Nordbygda Løten ski 6:02:16
454 60037 Morten Gustu Stor-Elvdal sk 6:02:25
454 60015 Bjørn Buchholdt Stor-Elvdal sk 6:02:25
456 61056 Jon-Kåre Kjær Tofte Fremad IL 6:02:29
457 61249 Sven Erik Svenningsen Åslia skilag 6:02:51
458 61040 Eirik Heggenes   6:03:17
459 61041 Knut Heggenes   6:03:19
460 63045 Simen Gunneng Ødemark BIL 6:03:52
461 63226 Knut Antonsen   6:04:04
462 61184 Åge Dalsjø Sørumsand 6:04:29
463 61202 Johnny Berger   6:04:34
464 63234 Erdal Lars Hallvard   6:04:39
465 61256 Steinar Amundsen Kolbergsrud   6:04:48
466 60026 Anders Ottesen Eng NAV Tiltak Oppland 6:05:06
467 61145 Torleif Bjørvik   6:06:22
468 63257 Geir Vik Pillarguri badmintonklubb 6:06:24
469 61219 Øyvind Nesbø Treningsgruppa IL 6:06:40
470 61218 Magne Nesbø Mørch Treningsgruppa IL 6:06:42
471 63023 Tom-Håkon Buholt   6:08:14
472 63251 Philip Karlsen Mc Gowan   6:08:18
473 61077 Stig Myrmel Førde 6:09:14
474 62011 Bjørn Biribakken   6:09:24
475 62031 Jørn Ekaas DE-Service 6:09:34
476 61205 Bjørnar Evensen Moss 6:11:12
477 62203 Torbjørn  Krogstad   6:12:00
478 63210 Lars Helge Aasen PwC 6:12:04
479 62014 Vegard Bjørnstad Veto Rør 6:13:24
480 62109 Grim Syverud Lillehammer kommune BIL 6:13:52
481 62124 Knut Åsebø   6:13:53
482 61156 Flemming Vejsnæs   6:14:09
483 62185 Rune Hansen AKA AS 6:14:32
484 63223 Per Øyvind Vold Spydeberg 6:14:40
485 62197 Frode Thorsen Norgeshus 3 Bygg Mester AS 6:16:22
486 63018 Thomas Bohlin   6:16:28
487 63094 Øyvind Mikaelsen   6:17:19
488 61172 Sigmund Sagheim   6:18:15
488 63161 Hans Jørgen Liane Nylende Blodslit 6:18:15
490 62181 Finn Rosenvinge   6:18:35
491 63246 Jens Øyvind Solheim Sparebanken Hedmark 6:18:40
492 60170 Terje Gundersen   6:18:51
493 63150 Per-Christian Wandås Skiforeningen 6:18:55
494 62117 Nils Jørgen Vordahl   6:19:03
495 62052 Tom Ronny Hovland Veto Rør 6:19:19
496 62128 Per Aagaard Heming 6:19:29
497 62080 Grant Mcleod   6:20:00
498 62169 Bjørn Fredrik Drangsholt   6:20:15
499 61203 Knut Ove Eggum   6:20:19
500 61073 Sven-Åge Mailund   6:20:21
500 60149 Niclas Östlund Team Lundbom 6:20:21
502 61196 Jens Oskar Olsen-Torp Team BorgenBygg 6:20:40
503 61192 Roy Agnar Heier Team BorgenBygg 6:20:42
504 60076 Erik Lundbom Team Lundbom 6:20:59
505 62050 Steingrim Holm   6:21:04
506 62229 Kjetil Isaksen Brent Hinds' Pistoleros 6:21:38
507 63225 Kjetil Øvereng OVERHALLA 6:21:49
508 62126 Runar Scott  Jensen   6:21:54
509 62127 Steinar Martin  Simonsen   6:21:55
510 62131 Fredrik Stangebye-Nielsen Thaugland 6:23:07
511 63093 Svein Arne Mathisen   6:24:02
512 63198 Dag Gundersen Frokostkameratene 6:24:22
513 63180 Ole Jacob Hoel   6:25:06
514 63272 Kjell Henriksen   6:25:27
515 63073 Matti Korpela Worldloppet Masters Finland 6:26:16
516 62193 Mikkel Wendelboe Toft Geogrip 6:27:34
517 62088 Lars Fredrik Pettersen   6:27:50
518 62119 Atle Ytterstad   6:27:51
519 62162 Rune Sviund   6:28:25
520 62078 Jan Mathisen   6:30:09
521 62122 Ole Ørstvet   6:30:24
522 63187 Hans Reidar  Melby Melby maskin 6:30:50
523 63218 Glenn Melby   6:32:02
524 62045 André Heie   6:32:50
525 63173 Jan Halstensen   6:32:53
526 63069 Risto Kemiläinen Worldloppet Masters Finland 6:33:06
527 63053 Erik Haug   6:33:25
528 63072 Paal Kongshaug   6:33:26
529 63041 Thor Erik Grammeltvedt   6:33:27
530 61151 Steinar Dramstad Blankenborg ski 6:33:45
531 63152 Hans Bjarne Øen   6:33:50
532 63168 Nils Fostvedt   6:33:51
533 61187 Frank Engering SI Aktiv / Elverum golfklubb 6:35:10
534 62179 Trond Melgård Feiring IL 6:35:33
535 61022 Rolf Evensen Moelven Limtre AS 6:36:06
536 62172 Frode Engdal Sulland BIL 6:37:18
537 63140 Tommy Tolfsen Mammoet Norge 6:38:12
538 63054 Askjell Hjellvik Andreplassen Ski Team 6:38:13
539 60082 Roy Martinsen   6:38:15
540 63065 Øystein Johansen   6:39:45
541 63165 Morten Wormdal Orkdal il 6:39:47
542 62222 Dag Thorvik Nes Ski 6:39:53
543 61258 Alf Øyvind Tveter Alf Øyvinds Hagemøbler 6:40:32
544 63020 Torbjørn Brandtsegg   6:40:47
545 62145 Tommy Lyseggen Kremmertorget Citycon 6:40:57
546 63089 Jüri  Marcinkevicz EWC 6:40:59
547 63164 Tobias  Rød   6:42:12
548 63122 Gudmund Rønningen   6:42:16
549 62012 Ole-Henrik Bjerknes Røyken O-lag 6:42:19
550 63119 John Simon Rudberg Melby maskin 6:42:42
551 63104 Arild Norstad   6:43:11
552 63154 Sven Østgulen   6:43:24
553 63091 Espen Marthinsen   6:43:33
554 61063 Martin  Laupet Strømmen Bilformidling AS 6:44:17
555 61043 Lars Jakob Heier Strømmen Bilformidling AS 6:44:24
556 63060 Espen Husøy   6:46:21
557 61159 Håkon Ahlsen Grimstad   6:46:50
558 62213 Gunnar  Carolin Volkswagen 6:47:39
559 62171 Audun Ekern Biri 6:48:22
560 63221 Jon Henrik Vold   6:48:50
561 63070 Bjørn Knutsen   6:48:58
562 63088 Jonas Löwenberg Svecia 6:49:09
563 63178 Torgeir Sørensen   6:49:50
564 63243 Karl Ivar Fjørtoft Johansen   6:50:32
565 62190 Tor Sandnes Årvoll IL 6:51:15
566 62186 Per Erik Holsten   6:51:16
567 63130 Morten Skarra   6:51:51
568 63211 Mikkel Bøhm Larsen   6:52:23
569 62173 Lars Hansson SSS 6:52:26
570 63219 Mats Morell Mora SK 6:52:38
571 63162 August Norstrøm Hansen   6:55:22
572 62116 Kåre Vik   6:56:01
573 62178 Bjørn Arne Melgård   6:56:24
574 62236 Azem Hajzeri   6:56:25
575 62083 Erik Ness   6:57:05
576 63005 Per-Gunnar Asbjörnsen   6:57:14
577 61060 Kolbjørn Langjord   6:57:20
578 63116 Hans Riddervold   6:58:13
579 63233 Max Thomas  Furuseth Magnor UL 6:59:10
580 63079 Morten Lafton   6:59:26
581 60178 Terje Johnsen Swix 7:00:17
582 63158 Morten Hiemeyer   7:00:52
583 63024 Sebastian Cappelen   7:01:36
584 60318 Truls Sætre   7:01:43
584 60316 Magnar Sætre JobbRetur - Magnar Sætre 7:01:43
586 63118 Torgeir Muhammed Vidvei Riise Team Rampestrek 7:04:10
587 62032 Frank Roger Eriksen   7:05:41
588 63271 Hans Inge Hauan Fjellogsykkelservice 7:06:35
588 63244 Tor-Erling Johansen   7:06:35
590 62081 Jan Petter Mikaelsen Tyrvelid Aquavitters 7:06:39
591 63016 Jostein Bjørnaas Malvil IL 7:07:32
592 63238 Hans Christian Valen   7:09:20
593 63237 Tor Einar Torre   7:10:23
594 63231 Thor Bjørneby   7:11:26
595 61165 Kenneth Jønsson   7:12:18
596 60143 Øyvind Westergård NAV Tiltak Oppland 7:12:24
596 60041 Bjørn Roger Hansen NAV Tiltak Oppland 7:12:24
598 63174 Tore Kleiva Oppsal IF 7:14:42
599 63100 Peter Damgaard Nielsen   7:15:49
600 62227 Roy Andre Lindblad Renåvangen 7:16:27
601 62224 Just Ødegaarden Renåvangen 7:16:53
602 62226 Sven E. Snippen Renåvangen 7:16:54
603 63033 Hagbart Eie   7:17:03
604 63011 Per Berg   7:17:17
604 63063 Tom Arne Jahr   7:17:17
606 60138 Dimitry Tsesmetsis R & D Racing Team 7:17:43
607 63050 Christer Morgan Hansen Kremmertorget Citycon 7:17:51
608 62110 Kent Meiling Sørensen Københavns skiklub 7:19:27
609 62022 Runar Buraas DE-Service 7:19:55
610 61319 Kai Pettersen Larsbu IL 7:20:42
611 63176 Trond Lillebo Hamar Media 7:26:29
612 63203 Frank Pettrém NCC Bil 7:26:34
613 63022 Bjørnar Broderstad NCC Bil 7:26:41
614 63175 Rune Lerberg Marthinsen Sølvgruppen 7:28:07
615 63128 Øystein  Skagen   7:28:52
616 61272 Pavol Stanicek   7:29:16
617 62133 Magnus Lillebo Krampekameratene Hamar 7:29:19
618 61126 Magnus Karlsen   7:30:30
619 63170 Tronn Åskar Skjerstad   7:31:44
620 62027 Alec  Davis   7:36:07
621 62041 Alexander Haursett Team Haursett 7:39:45
622 63138 Eduardo Guzmàn  Toft DE-Service 7:41:30
623 62029 Richard Dixon   7:42:42
624 63133 Niels-Ivar Sørensen   7:44:39
625 62060 Jacobs Klaus   7:48:46
626 62018 Odd Brenne Varteig IL 8:02:28