Resultater FredagsBirken - Klassisk - Menn 2018



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn Klassisk - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 61113 Bjørn Dæhlie Team Dæhlie 2:59:12 +0:00
2 60168 Øystein Tallhaug Engelstad Lillehammer Skiklub 3:13:17 +14:04
3 60157 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 3:15:00 +15:48
4 65079 Rolf Christian Hermanrud Njård 3:15:45 +16:33
5 61163 Marius Fein BDO 3:23:43 +24:31
6 64149 Jan Troeng OK Linné 3:26:25 +27:13
7 66048 Steinar Kvåle Brandbu IF 3:27:06 +27:53
8 68105 Jonas Lindqvist Funäsdalens IF 3:28:28 +29:16
9 60045 Halvor Lauvstad Bækkelaget SK 3:35:06 +35:53
10 61109 Bjørn Moen Tynset 3:39:40 +40:28
11 60080 Jørgen Pettersen Fredrikstad SK 3:40:46 +41:34
12 60082 Andreas Tannert SKG Gersfeld 3:42:13 +43:00
13 64147 Fredrik Owren Lillehammer 3:42:15 +43:02
14 61005 Rune Olsen   3:43:00 +43:47
15 60034 Kim Hoffsbakken Gjøvik brannidrettslag 3:46:27 +47:14
16 69148 Jan Erik  Bjørn Alvdal IL 3:47:28 +48:15
17 63078 Dennis Steensen Alliero sport 3:48:29 +49:17
18 60105 Chris Nerli   3:50:09 +50:56
19 60111 Ørjan Søderblom   3:51:23 +52:10
20 60115 Anders Wigdahl Velledalen IL / Team Milsluker'n - Driv Trening 3:52:00 +52:48
21 60104 Jon Ola Kjølhaug Alvdal 3:53:33 +54:20
22 62059 Lars Lieng Opdahl Aktiv mot kreft/SEB 3:53:45 +54:33
23 60131 Rune Buer Johansen   3:53:48 +54:35
23 60153 Ståle Bokalrud   3:53:48 +54:35
25 60036 Roar Holter DE Service 3:56:46 +57:34
26 60164 Frode Stenseng Strindheim Ski 3:57:42 +58:30
27 63159 Andre Warming UCK 3:58:46 +59:34
28 64087 Sondre Henningsgård Veritas BIL 3:58:57 +59:44
29 61046 Kenneth Hæhre Kristiansen DE Service 4:00:59 +1:01:47
30 60092 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 4:02:17 +1:03:04
31 62082 Amund Sæther   4:03:13 +1:04:01
32 60127 Stian Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 4:03:16 +1:04:03
33 60032 Jørgen Haugen Team Andersson 4:03:18 +1:04:06
34 60051 Hans Erik Lund Rakkestad Sykkelklubb 4:04:10 +1:04:58
35 60158 Christian Holst Bærum kajakklubb 4:04:36 +1:05:24
36 60154 Trond Borge Granli IL 4:04:48 +1:05:35
37 61139 Henrik Waagan Skarbø IL Lauparen 4:06:00 +1:06:48
38 60144 Dag Sannerhaugen Eidsvoll Verk skiklubb 4:06:26 +1:07:13
39 61124 Gunnar Rinde SOBIL 4:06:28 +1:07:16
40 63088 Knut Andre Vold Spydeberg IL 4:06:34 +1:07:22
41 61093 Stig Jonny Urke   4:06:41 +1:07:29
42 60159 John Kjøbli   4:06:43 +1:07:31
43 60049 Marius C Lindhjem DNB Eiendom 4:06:57 +1:07:45
44 60073 Thomas Engelsgjerd   4:07:17 +1:08:04
45 60085 Helge Ugstad Tofte/Fremad 4:09:20 +1:10:07
46 60116 Svein Olav Ulstad Stjørdals 4:10:57 +1:11:44
47 60016 Fredrik Dehli BI Langrenn 4:11:31 +1:12:19
48 60101 Øystein Holene   4:11:56 +1:12:43
49 60063 Tony Dalsheim Pedersen   4:13:00 +1:13:48
50 63027 Knut Eirik Gustavsen Halden Skiklubb 4:13:47 +1:14:34
51 60086 Espen Undrum Kløfta IL 4:14:02 +1:14:50
52 60112 Bendik Sørensen Mjøndalen Bandy 4:14:03 +1:14:51
53 64138 Edvard Øverlier Aktiv mot kreft 4:15:10 +1:15:57
54 60004 Peder Arntzen Fossum 4:16:13 +1:17:01
55 61080 Geir Stormorken Aktiv mot kreft 4:16:31 +1:17:19
56 60149 Glenn Aamodt   4:17:10 +1:17:57
57 64107 Hans S Hagen Moen Sportsklubb 4:17:33 +1:18:20
58 60044 Petter Larsen   4:18:16 +1:19:03
59 60130 Bjørn Hilstad   4:18:35 +1:19:23
60 60098 Bjørn Gundersen   4:18:46 +1:19:33
61 67134 Sean Monaghan   4:18:59 +1:19:46
62 60122 Einar Lien Vingar IL 4:19:07 +1:19:55
63 60028 Håkon Hansen GIF 4:19:29 +1:20:17
64 64132 Odd Martin Nilsson Magnor UL 4:20:20 +1:21:08
65 62168 Emil Tobias Langhus Bye Bækkelaget SK 4:20:21 +1:21:09
66 63166 Ole Christian Mjølstad St. Olavs hospital 4:21:04 +1:21:52
67 64079 Arne Dahl Bjune   4:22:23 +1:23:10
68 60135 Ronny Gleditsch Skaaret as 4:23:13 +1:24:00
69 60171 Frank Løke Team Maxim 4:23:34 +1:24:21
70 60062 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 4:23:41 +1:24:29
71 64154 Kjell Egil Skjønhaug Sørumsand Idrettsforening 4:23:50 +1:24:38
72 65082 Sivert Eikrem   4:24:01 +1:24:48
73 61098 Ralf Wentzien   4:24:16 +1:25:04
74 60134 Christian Ellingsen Movar BIL 4:24:38 +1:25:26
75 69134 Dag Winquist   4:24:46 +1:25:33
76 61062 Iver Sildnes Olsen Kirkenes og Omegn Skiklubb 4:24:48 +1:25:35
77 69155 Jo Audun Øverby   4:25:05 +1:25:53
78 60011 Kåre Brudal   4:25:06 +1:25:54
79 60060 Johny Norland Lyn Ski 4:25:30 +1:26:18
80 64163 Truls Georg Hermansen Heggedal IL 4:25:45 +1:26:33
81 63174 Erland Stakvik   4:25:46 +1:26:33
82 61138 Øystein Kvello   4:25:47 +1:26:34
83 61173 Trond Kjeldsberg Vind IL 4:25:54 +1:26:41
84 61155 Geir Moen Røe Alvdal IL 4:26:06 +1:26:54
85 63168 Pål Skogli Hvam IL 4:27:50 +1:28:38
86 64119 Stig Andersen   4:28:07 +1:28:55
87 60048 Thor Moshagen Linberg   4:28:12 +1:29:00
88 60033 Dag Arne Helland Lærdal IL 4:28:13 +1:29:01
89 63056 Roar Olsen Alliero sport 4:28:31 +1:29:19
90 68023 Christian Holm If Femman 4:28:39 +1:29:26
91 63134 Lars Henrik Andreassen NÅKP 4:28:40 +1:29:27
92 60132 Knut Magnus Lund Gran IL 4:28:49 +1:29:36
93 60133 Tim Ranger   4:28:56 +1:29:44
94 61039 Kim Morten Jacobsen DE Service 4:29:09 +1:29:57
95 64091 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 4:29:26 +1:30:14
96 60091 Ole Aass   4:30:04 +1:30:51
97 60170 Tor Arne Leberg   4:30:27 +1:31:15
98 68102 Knut Asle Sletvold Ullensaker skiklubb 4:30:29 +1:31:17
99 62169 Kim Lervik Poot&Scoot 4:30:34 +1:31:22
100 60099 Rikard Halvorsen VUL 4:30:45 +1:31:33
101 60152 Trond Bjørklund S.Høland IUL 4:30:46 +1:31:33
102 63110 Trond Bach Skuggedal Argon 18 Tri Team Norway/Sandefjord Brann og redning 4:30:54 +1:31:41
103 62004 Stein Petter Johnsen Bærum ock / De service 4:30:56 +1:31:44
104 60143 Sondre Reigstad Bjarg Humle 4:31:11 +1:31:59
105 60148 Christer Wagenius Funäsdalens IF 4:31:33 +1:32:21
106 61065 Ludwig Probst   4:31:41 +1:32:29
107 60087 Eystein Vik   4:31:48 +1:32:36
108 61132 Torstein Eriksen   4:32:22 +1:33:10
109 60123 Leif Arne Skaar   4:32:25 +1:33:12
109 63160 Kenneth Warming   4:32:25 +1:33:13
111 61010 Terje Bratheim Multiconsult BIL 4:32:27 +1:33:15
112 60047 Torbjørn Lie   4:32:28 +1:33:15
113 61079 Emil Storebakken Oslo kommune BIL 4:33:17 +1:34:05
114 60023 Audun Frang   4:34:29 +1:35:17
115 60139 Tom Johansen TT&IF 4:34:50 +1:35:37
116 65068 Martin Kildahl   4:35:12 +1:35:59
117 61103 Tommy Benum BDO 4:35:19 +1:36:07
118 60031 Anders Haugen fjellblom i.l 4:35:58 +1:36:45
119 60151 Jan Erik Berger Swix / Lillehammer Skiklub 4:36:21 +1:37:09
120 61143 Jørgen Halle Team Gluten 4:36:29 +1:37:16
121 65084 Morten Roland   4:36:31 +1:37:18
122 60006 Ole Bjørn Bergby   4:37:00 +1:37:48
122 60088 Vidar Vågen Telesport Bergen 4:37:00 +1:37:48
124 62077 Espen Steen   4:37:38 +1:38:26
125 61031 Øystein Havrevoll Lismarka Skilag 4:37:59 +1:38:47
126 60037 Martinius Høydal Anton Sport 4:38:25 +1:39:13
127 65083 Tom Pettersen Tofte Fremad IF 4:38:29 +1:39:16
128 61151 Per Hauge Syril 4:39:05 +1:39:52
128 60046 Bjørn Erik Lennestad Tofte/Fremad 4:39:05 +1:39:53
130 63163 Trygve Berg   4:39:09 +1:39:57
131 60043 per kristian østbye Båstad 4:39:13 +1:40:01
132 64102 Max Olsen Gunstock Ski Club 4:39:23 +1:40:10
133 60015 Trond Dalsheim   4:39:27 +1:40:15
134 60109 Pål Ramstad Nittedal 4:39:50 +1:40:37
135 60165 Gunnar Austeng   4:39:52 +1:40:40
136 64137 Rolf Sindre Johansen Libakken Aktiv mot kreft 4:39:56 +1:40:43
137 61145 Steffen Robertsen Team Gluten 4:39:58 +1:40:45
138 60001 Kjetil Amundsen HSK 4:40:00 +1:40:47
139 60072 Arild S Stana   4:40:31 +1:41:18
140 61154 Knut E. Karlsen Storeng Steindal trim 4:40:32 +1:41:19
141 64084 Hans Erik Hansen Nesodden 4:41:00 +1:41:48
142 61011 Morten Bøås   4:41:13 +1:42:00
143 61156 Terje Sundfjord   4:41:37 +1:42:25
144 62105 massimo laurent   4:42:07 +1:42:55
145 60173 Stian Skansen   4:42:13 +1:43:00
146 62163 Tore Bye   4:42:21 +1:43:09
147 63138 Kjell Berg Kjellergutta 4:42:34 +1:43:21
148 60026 Joakim Hafsmo Asker Skiklubb 4:42:39 +1:43:27
149 61025 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim 4:42:49 +1:43:36
150 60035 Sondre Holm Asker Skiklubb 4:43:06 +1:43:54
151 60064 Aksel Røer Syversen   4:43:28 +1:44:16
152 63167 Halvor Nilssveen   4:43:35 +1:44:22
153 64118 Jørn Jevne Bakglatt og dårlig glid 4:44:00 +1:44:47
154 60094 Sigurd Eide   4:44:12 +1:44:59
155 64140 Geir Hanssen Amicum 4:44:14 +1:45:02
156 62093 Jens Helge Borgen BorgenBygg as 4:44:20 +1:45:07
157 61021 Ghislain Albert   4:44:22 +1:45:10
158 64106 Arnljot Lande Ørskog 4:44:28 +1:45:16
159 63072 Peter Schneider Sport Schneider Trail Team 4:44:37 +1:45:25
160 60050 Helge Lindstad ABBV 4:45:18 +1:46:05
161 60141 Steinar Myhr Kolsås bil 4:45:33 +1:46:20
162 62132 Vegard Bjerkelund Skoppum Ski 4:45:35 +1:46:23
163 63175 Lars Erik Aamodt   4:45:55 +1:46:43
164 60007 Knut Bjørgaas Asker Skiklubb 4:46:15 +1:47:03
165 60162 Svein Erik Salthe Canon 4:46:31 +1:47:19
166 60059 Hans Jacob Nordhov Rustad IL 4:47:06 +1:47:53
167 61157 Sindre Tjade   4:47:19 +1:48:07
168 61077 Clas-Eirik Slotte   4:47:41 +1:48:28
169 60067 Jon Alfred Sjaavaag Hurum CK 4:47:52 +1:48:39
170 62133 Tommy Lunde Rab 4:48:46 +1:49:34
171 60076 Henrik Sveinsson   4:49:04 +1:49:51
172 60124 Dag Kristen Solberg Lyn Ski 4:49:28 +1:50:16
173 61075 Henrik Selnes DE Service 4:49:40 +1:50:28
174 61125 Geir Ringstad   4:49:57 +1:50:45
175 61037 Alexander Høyberg   4:50:06 +1:50:53
176 61053 Tore Midtlie DE Service 4:50:08 +1:50:55
177 62074 Yngve Skjæveland   4:50:32 +1:51:20
178 61014 Bård Eikeland Kolbotn SK 4:51:12 +1:52:00
179 60066 Håvard Høllen Sjøen BI Langrenn 4:52:22 +1:53:10
180 62080 Erling Svela Kondis 4:52:25 +1:53:12
181 60097 Oscar Evensen Eurosko 4:52:32 +1:53:20
182 63173 Jan Espen Schildmann   4:52:33 +1:53:21
183 61106 Sivert Bøe Ehrnst   4:52:34 +1:53:21
184 61127 Håvard Veiby Trøgstad skiklubb 4:52:50 +1:53:38
185 61089 Helge Tørud MjøsSki 4:53:02 +1:53:50
186 61108 Geir Arne Engebakken vang skiløperforreng 4:53:48 +1:54:36
187 60013 Torfinn Bråtun   4:53:53 +1:54:40
188 62036 Morten Hæhre Modum Friidrettsklubb 4:54:04 +1:54:52
189 61061 Eigil Olsen Vi som tar det som en tur 4:54:33 +1:55:21
190 69071 Arild Lande   4:55:25 +1:56:12
191 63057 Martin  Overgaard   4:55:45 +1:56:33
192 60065 Lars Andre Røkke   4:56:26 +1:57:14
193 61117 Tor Erik Lagmannssveen BSK 4:56:41 +1:57:29
194 61015 Marius Eikaas Trøgstad skiklubb 4:56:53 +1:57:40
195 60128 Arnfinn Amundsen   4:57:05 +1:57:52
196 60030 Geir Oluf Hareland Gjesdal IL 4:57:40 +1:58:28
197 63113 Bjørn Ivar Vold   4:57:57 +1:58:44
198 62019 Thor Erik Grammeltvedt Cognac-birkebeinerne 4:58:04 +1:58:52
198 62045 Paal Kongshaug Cognac-birkebeinerne 4:58:04 +1:58:52
200 62042 Harald Kjensli   4:58:06 +1:58:54
201 62166 Martin Iden SpareBank 1 BIL 4:58:10 +1:58:58
202 61040 Rune Holmefjord Jakobsen Landbruksselskapet 4:59:43 +2:00:30
203 63149 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 5:00:10 +2:00:57
204 60117 Jo Bjørnstad Liverpool 5:00:14 +2:01:01
205 60042 Torbjørn Lange   5:01:09 +2:01:56
206 64085 Jan Erik Haugen Statoil/Tobil 5:01:43 +2:02:31
207 64110 Atle Simonsen Sports Senteret, Halden 5:01:44 +2:02:31
208 60083 Ingolf Thorbjørnsen Sande Sportsklubb ski 5:01:49 +2:02:37
209 64174 Erlend Haukland Våge   5:02:04 +2:02:52
210 60078 Oddbjørn Syrstad Leik IL 5:02:05 +2:02:53
211 61071 Hans Martin Sandager   5:02:09 +2:02:56
212 62023 Lars Andreas Grønneberg SFC Skiteam Elite 5:02:27 +2:03:15
213 65019 Jøran Nyeng Leksvik IL 5:02:28 +2:03:16
214 60054 Arve Markussen Team Øverskauen 5:02:30 +2:03:17
215 62034 Lars Huso   5:02:31 +2:03:18
216 61043 Christopher Kjølner   5:02:52 +2:03:40
217 61110 Steinar Haugen   5:03:17 +2:04:04
218 61041 Dag Johannessen Asker Triatlon 5:03:31 +2:04:19
219 65023 Are Petershagen   5:03:59 +2:04:46
220 64103 Mikkel Storm   5:04:06 +2:04:53
221 62155 Jonas Salberg  Skjærseth   5:04:09 +2:04:57
222 63150 Rasmus Nybø Team Trubadur 5:04:19 +2:05:07
223 63017 Marc Gabriel-Willem   5:04:37 +2:05:24
224 60146 Sverre Torjuul Team DRS 5:05:05 +2:05:52
225 62076 Ingar Solum Asker Skiklubb 5:05:26 +2:06:14
226 65041 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 5:05:29 +2:06:17
227 61086 Per Thorsvald   5:05:31 +2:06:19
228 61128 Lars Yssen   5:06:32 +2:07:20
229 61004 Svein Helge Andersen   5:06:49 +2:07:37
230 62086 Lillebjørn Undseth RETT I FELLA 5:07:15 +2:08:03
231 61024 Espen Grøtnes   5:07:22 +2:08:09
232 62102 Roy Agnar Heier BorgenBygg as 5:07:27 +2:08:14
233 63136 Kjetil Bekkelund Bull Ski & Kajakk 5:08:01 +2:08:48
234 61060 Raul Olesk   5:08:23 +2:09:10
235 60075 Kjetil Storli Team Andreplassen 5:08:26 +2:09:13
236 60174 Svein Erik Sunde Team Elite 5:08:27 +2:09:15
237 61016 Rolf Ensbybakken   5:08:30 +2:09:18
238 60069 Jens Erik Skaug Vestby's Venner 5:08:33 +2:09:20
239 64173 Pål Henning Berg Berg&Dalby 5:08:34 +2:09:22
240 62148 Audun Fevik   5:08:58 +2:09:45
241 61096 Ludvig Vestin VSK 5:09:03 +2:09:51
242 60084 Morten Uggerud   5:09:29 +2:10:17
243 62081 Øyvind Sæta   5:09:54 +2:10:42
244 65081 Carl Fredrik Nordli FC Grævling 5:10:24 +2:11:12
245 60106 Einar Nordstaa Team Sportsmanden 5:10:43 +2:11:31
246 60070 Hermund Slaatsveen   5:11:04 +2:11:52
247 61042 Hans Olaf Kirkeng Østbygda IL 5:11:32 +2:12:19
248 63054 Ola Nordahl Kil Ski 5:12:21 +2:13:08
249 64111 Roger Hem Arena 5:12:27 +2:13:15
250 3807 Ingar Heggedal SIF 5:12:51 +2:13:38
251 62031 Jonas Hemmingbye Team Bjerkrheim 5:12:53 +2:13:41
252 63089 Ole Christian Vold   5:13:13 +2:14:01
253 64130 Kenneth Gundersen   5:13:20 +2:14:07
254 60096 Jan Ole Evensen Tofte/Fremad 5:13:53 +2:14:40
255 62012 Bjørn Dahle   5:13:56 +2:14:43
256 60166 Pinehas Austeng   5:14:08 +2:14:56
257 62050 Jan Jørgen Løvberg   5:14:32 +2:15:19
258 61030 Harald Haug Kolsås Rotary 5:14:50 +2:15:38
259 61034 Knut Heggenes SK Labbetuss 5:15:20 +2:16:08
260 61033 Eirik Heggenes SK Labbetuss 5:15:21 +2:16:08
261 62170 Atle Melgard Gausdal skilag 5:15:39 +2:16:27
262 63109 Geir Skaug Klubb Klubbløs 5:16:44 +2:17:32
263 62063 Odd Morten Reitan   5:17:07 +2:17:55
264 63106 Emil Mikulski Wroclawski Klub Wysokogorski 5:17:11 +2:17:59
265 62029 Geir Haugli Privat 5:17:54 +2:18:42
266 61105 Stein Gunnar Bergslien   5:18:12 +2:19:00
267 61012 Hans Øivind Dalby   5:18:15 +2:19:03
268 60136 Sigurd Holt Noil 5:18:24 +2:19:11
269 61064 Hannes Olsson VSK 5:18:26 +2:19:14
270 64058 Tobias  Moen Melby Maskin AS 5:18:55 +2:19:43
271 60025 Per Gulliksen Eiker kvikk 5:18:59 +2:19:47
272 61158 ola brenden Vestre Trysil 5:19:14 +2:20:02
273 63045 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 5:20:29 +2:21:16
274 63147 Ole Petter Larsstuen Kjellergutta 5:20:37 +2:21:25
275 68036 Pål Lien   5:20:42 +2:21:30
276 61063 Kåre Chr. Olsen   5:21:10 +2:21:57
277 64078 Ole Christian Bekken   5:21:19 +2:22:07
278 61054 John Henrik Mork MOPIL 5:21:20 +2:22:07
279 61142 Fredrik Stangebye-Nielsen Team Thaugland/Barkevik 5:21:32 +2:22:20
280 62033 Hans Petter Wilse   5:21:56 +2:22:43
281 61003 Magnus Andersen DE Service 5:21:57 +2:22:45
282 61131 Paal Brantzeg   5:22:40 +2:23:28
283 63161 Anders Aalborg Team Trubadur 5:23:35 +2:24:22
284 65047 Per Magnusson   5:24:12 +2:24:59
285 62071 Ole Bjørn Sildnes Gjølme 5:24:14 +2:25:02
286 64145 Peter Olofsson   5:24:18 +2:25:06
287 60027 Anders Lunde Hansen Anton Sport 5:24:19 +2:25:06
288 61168 Christian Bevolden  Andersen Hamar Skilklubb/Mastersport.no 5:24:27 +2:25:15
289 63164 Ståle Gundersen HCK 5:25:05 +2:25:52
290 64093 Joachim Nahem   5:25:06 +2:25:54
291 60137 Trond Holt Noil 5:25:41 +2:26:28
292 61165 Arnt-Åge Mathisen   5:26:27 +2:27:15
293 62066 Frode Rissmann Toten-Kranken CK 5:26:28 +2:27:15
293 63059 Marcus Paulsen-Lindkjølen SFC Skiteam Elite 5:26:28 +2:27:16
295 61118 Trond Lillebo Hamar Arbeiderblad 5:26:29 +2:27:17
296 62070 Erik Selboe   5:26:30 +2:27:17
297 62107 Rune Løkken   5:26:32 +2:27:19
297 62116 Geir Ove Rapp Mometo BIL 5:26:32 +2:27:19
299 60017 Rune Dragset   5:26:45 +2:27:33
300 62134 Espen Solvang   5:26:54 +2:27:42
301 63129 Øystein Larsen RGK 1994 5:27:18 +2:28:05
301 63135 Egil Antonsen   5:27:18 +2:28:06
303 64136 Svend  Myrbakken   5:27:22 +2:28:09
303 63171 Jindrich Jelen   5:27:22 +2:28:10
305 60110 Jørn Viktor Sjaavaag Hurum CK Team Superselma 5:27:31 +2:28:19
306 64053 Magnus Bodding Melby Maskin AS 5:28:30 +2:29:17
307 60003 Knut Antonsen Team Euroweld 5:29:16 +2:30:03
307 61101 Øyvind Amundsgård Statoil 5:29:16 +2:30:04
309 62056 Terje Næss   5:29:26 +2:30:13
310 64160 Simen Arnesveen Hamar Politiidrettslag 5:30:52 +2:31:40
311 61136 Tor-Erling Johansen Fjell og sykkelservice 5:31:17 +2:32:05
312 69153 Arne Wiggo Rognås   5:31:31 +2:32:19
313 62087 Ola Hoem   5:31:33 +2:32:21
314 61051 Dirk Lørken Skeikampen Booking 5:32:10 +2:32:58
314 60093 Kjetil Jr. Bjørge FJELL^ Racing 5:32:10 +2:32:58
316 64094 Arne Nymoen   5:32:23 +2:33:10
317 64101 Sondre Emil Othmar  Aaserud   5:32:43 +2:33:30
318 62054 Jan-Viktor Nilsen Tromsdalen 5:32:47 +2:33:35
319 62094 Philip Borgen Brent Hinds' Pistoleros 5:33:23 +2:34:11
320 60002 Henning Antonsen   5:33:44 +2:34:32
321 61008 Halvard Berntsen   5:33:48 +2:34:35
322 61146 Roald Sevaldsen   5:34:11 +2:34:59
323 61147 Tore Adolfsen   5:34:27 +2:35:15
324 61116 Gilles Jarret Skogli Helse og Rehab AS 5:34:42 +2:35:30
325 60090 Arne Ødegård Festina Lente 5:34:44 +2:35:32
326 64114 Jonathan Kletthagen   5:34:52 +2:35:40
327 65070 Henrik Aukland   5:35:02 +2:35:50
328 63115 Øyvind Nesbø   5:36:18 +2:37:06
329 64015 Theis Erlend Grøtting Hernes IL 5:36:40 +2:37:28
330 63156 Lars Kristoffer Svensen Team Knerten 5:36:50 +2:37:38
330 63158 Lasse Thorstensen Team Knerten 5:36:50 +2:37:38
332 62151 Erik Haug Cognac-birkebeinerne 5:37:36 +2:38:24
333 61045 Fredrik Kristiansen DE Service 5:37:43 +2:38:31
334 61023 Falk Goebel OC Muenchen 5:37:50 +2:38:38
335 61140 Bård Hans Bjørge   5:37:56 +2:38:43
336 60079 John Syversen Mysen IF 5:38:06 +2:38:54
337 62049 Eystein Lunåshaug Tynset Ungdomsskole 5:39:03 +2:39:50
338 60008 Svein Erik Bredli   5:39:12 +2:40:00
339 63031 Christian Hoen Nittedal IL 5:39:21 +2:40:09
340 60041 Mats Andre Langbo Anton Sport 5:39:23 +2:40:11
341 61095 Flemming Vejsnæs   5:39:30 +2:40:18
342 62028 Ketil Haugan   5:39:48 +2:40:36
343 62021 Peter Groule   5:39:49 +2:40:37
344 62161 Hans Wandall   5:39:59 +2:40:47
345 62007 Marius Borgen Glittertind BIL 5:40:18 +2:41:06
345 64022 peter legg   5:40:18 +2:41:06
347 62026 Ragnar Hagen Ådal il 5:40:47 +2:41:34
348 61072 Vidar Sanderud   5:41:11 +2:41:58
349 62145 Bjørn Fredrik Drangsholt   5:41:15 +2:42:02
350 65074 Trond Magne Gaaserud   5:41:45 +2:42:33
351 63022 Henrik Granat   5:42:08 +2:42:55
352 62104 Peter Jørgensen   5:42:34 +2:43:21
353 63139 Mikkel Bøhm Larsen Team Trubadur 5:43:43 +2:44:30
354 62156 Jens Øyvind Solheim Sparebank1 Østlandet 5:44:36 +2:45:24
355 61111 Trygve Hermansen Trimklubben Firkløver 5:44:37 +2:45:24
356 63119 Roy M. Taranger   5:44:44 +2:45:31
357 62122 Jarle Halvor Vestli   5:45:01 +2:45:49
358 62085 Dimitry Tsesmetsis Sportsklubben Rye 5:45:12 +2:46:00
359 63033 Steingrim Holm Kolvereid IL 5:45:28 +2:46:16
360 63075 Geir Skoglund Alliero sport 5:45:30 +2:46:18
361 60150 Hans Petter Andersson Team Andersson 5:45:36 +2:46:24
362 64003 Kjetil Bolneset TeleBV / Team bakglatt 5:45:51 +2:46:38
363 63067 Lasse Røed   5:47:03 +2:47:51
364 62040 Jørn-Erik Jøndal   5:47:13 +2:48:01
365 60107 Morten Nygård   5:47:25 +2:48:13
366 62090 Roar Westlund   5:47:43 +2:48:31
367 60057 Jon Martin  Navrud Engdal   5:47:56 +2:48:43
368 62125 Gøte Johannes Nordh Nesøya IL 5:48:02 +2:48:50
369 62146 Erlend Eggum   5:48:10 +2:48:58
370 62024 Lars Grønnevik   5:48:28 +2:49:16
371 63123 Christofer Nygård   5:48:30 +2:49:18
372 60021 Bjørn Finnby   5:48:32 +2:49:19
373 63107 Emanuele Panza   5:49:07 +2:49:54
374 63141 Asle Finnesand   5:49:49 +2:50:37
374 63038 Per Ivar Kjølnes Forsvaret 5:49:49 +2:50:37
376 63098 Magnus Ambjörnsson-Christiansen SFC Skiteam Elite 5:50:21 +2:51:09
377 61018 Kjetil Fjellsbø   5:50:34 +2:51:22
378 64158 Rune Lysbakken Storhamar 5:50:38 +2:51:26
379 60010 Thomas Brenden   5:51:24 +2:52:11
380 64099 Aage Vasaasen   5:51:59 +2:52:47
381 64086 Arne Heimdal Romedal 5:52:13 +2:53:01
382 62075 Anders W. Skumnes   5:52:17 +2:53:05
383 61052 Andrè  Malvila DE Service 5:53:01 +2:53:48
384 63020 Harald Jensen Gjendal   5:53:07 +2:53:54
385 63114 Benny Christensen   5:53:25 +2:54:12
385 63111 Tor Idar Skumlien Østlandet skigåergruppe 5:53:25 +2:54:12
387 61082 Roger Strand Bodø cykleklubb 5:53:53 +2:54:41
388 63143 Lars Jørgen Hansen Fredrikstad Skiklubb 5:54:30 +2:55:18
389 64104 Torgrim Kristiansen   5:54:48 +2:55:36
390 62113 Jens Oskar Olsen-Torp BorgenBygg as 5:55:09 +2:55:56
391 60039 Patrick Johnsen Nerliens Meszansky 5:55:25 +2:56:13
392 60089 Øyvind Westergård   5:55:36 +2:56:23
393 62167 Søren Bang Jokumsen UTT 5:55:37 +2:56:25
394 63001 Andre Hazard   5:55:40 +2:56:28
395 3812 Olav Edland   5:55:47 +2:56:34
396 60175 Ole Vesterås   5:56:25 +2:57:12
397 61002 Kjetil Amundsveen   5:56:29 +2:57:16
397 61122 Geirr Olsen BDO 5:56:29 +2:57:17
399 65076 Knut  Pedersen   5:56:32 +2:57:20
400 61133 Håvard Fredheim   5:57:07 +2:57:54
401 63120 Nils Fostvedt   5:57:27 +2:58:15
402 62020 Atle Gran Nordre Eidsvoll IL 5:57:29 +2:58:17
403 62055 Christian Nordahl DNB BIL 5:58:12 +2:58:59
404 64117 Trygve Aurtande Gjerdrum Jakt & Ran 5:58:37 +2:59:25
405 64120 Magnus Ekkjestøl   5:58:48 +2:59:36
406 64128 Kenneth Olstad   5:58:50 +2:59:38
407 62119 Olav Tofte   5:59:00 +2:59:47
408 69130 Craig Alexander   5:59:10 +2:59:57
409 60009 Christian Storm Brenden   5:59:50 +3:00:37
410 64061 Bjørn  Stai Dekkteam AS 6:00:57 +3:01:45
411 62001 Pål Abrahamsson IFK Helsingborg 6:01:24 +3:02:11
412 63132 Frode Schneider   6:01:29 +3:02:17
413 63133 Tom Andreas Øglund   6:01:31 +3:02:18
414 63091 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 6:01:52 +3:02:40
415 65056 Dag Trygve Hansen   6:01:55 +3:02:43
416 63090 Per Øyvind Vold Spydeberg 6:02:39 +3:03:26
417 65057 Atle  Lirhus Renåvangen 6:02:40 +3:03:28
418 65060 Ørnulf Sandvold Renåvangen 6:02:49 +3:03:37
419 64142 Stig Stanzen   6:03:54 +3:04:41
420 62114 Jo Edvard Olsen-Torp BorgenBygg as 6:05:10 +3:05:58
421 64166 Knut-Vidar Giltvedt AC Gystadmyra 6:06:44 +3:07:32
422 62039 Per Tore Johansen   6:06:52 +3:07:39
423 61144 Kjell Tore Johansen   6:06:56 +3:07:43
424 61085 alphonse teixido   6:07:05 +3:07:52
425 62030 Per Jan Haursett Team Haursett 6:07:15 +3:08:02
426 62096 Hans Braadland   6:07:28 +3:08:16
427 63122 Roy Kristiansen   6:07:37 +3:08:25
428 63010 niek de Koning   6:07:40 +3:08:28
429 63051 Magne Nesbø Mørch   6:07:43 +3:08:31
430 63041 Maurice Kruk LLV Gouda 6:08:14 +3:09:02
431 67120 Kay Ingvald Pedersen   6:08:56 +3:09:44
432 61017 James Finnie   6:09:08 +3:09:55
433 63124 Kjell Overvåg   6:09:14 +3:10:02
434 61092 Jiri Uncovsky   6:09:20 +3:10:08
435 65075 Ole Kristian Heier   6:09:27 +3:10:14
436 62149 Einar Gisholt Fossum 6:09:36 +3:10:23
436 62153 Morten Løhre   6:09:36 +3:10:24
438 61038 Geir Høyberg   6:09:57 +3:10:44
439 62159 Olav Tunold Afbi 6:10:30 +3:11:18
440 61090 Torkild Tørud DE Service 6:10:32 +3:11:20
441 61097 Per-Christian Wandås   6:10:33 +3:11:21
442 61029 Hans Inge Hauan Fjellogsykkelservice 6:10:40 +3:11:28
443 60103 Jon-Kåre Kjær Tofte/Fremad 6:10:52 +3:11:40
444 63108 Bjørn Rabstad Frokostkameratene 6:10:53 +3:11:41
444 60052 KENT LURUD   6:10:53 +3:11:41
446 64035 Hans-Martin Solberg NAV Øvre Eiker 6:11:02 +3:11:49
447 64047 Lars Arne Pettersen Movar BIL 6:11:48 +3:12:35
448 62175 Roy Kjetil Rolid   6:13:09 +3:13:57
449 62078 Ole-Petter Strandseter Eidsvoll SK 6:13:25 +3:14:12
450 64057 Fredrik Melbye Melby Maskin AS 6:14:06 +3:14:54
451 69154 John Owen   6:14:25 +3:15:12
452 61135 Karl Ivar Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 6:14:26 +3:15:13
453 63003 Bjørn Arntzen Risør ro- og padleklubb 6:14:35 +3:15:22
454 63117 Erik Nesmoen   6:15:02 +3:15:50
455 61170 Jørn Ekaas   6:15:17 +3:16:05
456 64025 FREDERIC MIENS UNASACEM 6:16:36 +3:17:24
457 63099 Sebastian Cappelen   6:16:47 +3:17:34
458 63092 Cor Witteman LLV Gouda 6:17:22 +3:18:10
459 63172 Henrik Karlstad Soon Skiklubb 6:17:42 +3:18:30
460 60055 Arvid Mathiesen Team Sportsmanden 6:18:03 +3:18:50
461 63024 Dag Gundersen Frokostkameratene 6:18:24 +3:19:12
462 64017 Ole Jacob Hoel   6:18:33 +3:19:21
463 62129 Frode Johansen Kambo IL 6:18:36 +3:19:24
464 62003 Tobias Bevan Team Bjerkrheim 6:18:53 +3:19:40
465 62051 Sven-Åge Mailund   6:21:18 +3:22:05
466 64012 Raymond Fagerli Team Bakglatt 6:22:02 +3:22:50
467 61019 Lars Flomark Jordgubbsklanen 6:22:14 +3:23:02
467 61114 Steinar Hoel Jordgubbsklanen 6:22:14 +3:23:02
469 61119 Odd Martin Moen Jordgubbsklanen 6:22:15 +3:23:02
470 63070 Hennng Sandholt   6:22:21 +3:23:09
471 63053 Trond Nilsen Alliero sport 6:22:38 +3:23:26
472 62158 Kent Meiling Sørensen Københavns skiklub 6:22:50 +3:23:38
473 62136 Johnny Berger   6:22:54 +3:23:41
474 62100 Per Fredrik Gustavsen Søndre Høland idretts og ungdomslag 6:23:04 +3:23:51
475 63014 Riccardo Fontanive SCI NORDICO SPORTFUL 6:23:05 +3:23:53
476 63030 Bruno Henning 1 6:23:35 +3:24:22
477 63035 Øyvind Karlsen   6:24:08 +3:24:55
478 63100 Tom Willy Christiansen   6:25:45 +3:26:33
479 61044 Bendic Klevstadberget   6:26:18 +3:27:06
480 61121 Tom Ness Bonus ski og golf 6:26:22 +3:27:09
481 64167 Jüri  Marcinkevicz   6:26:25 +3:27:13
482 64039 Geir Vik Pillarguri badmintonklubb 6:26:33 +3:27:21
483 62108 Glenn Melby   6:29:21 +3:30:09
484 62064 Gard Ringen Høibjerg   6:30:11 +3:30:58
485 62014 Frank Roger Eriksen Grue 6:30:27 +3:31:14
486 64072 Jan Halstensen SF Grei 6:30:40 +3:31:28
487 62035 Ivar Hvamstad DNM 6:30:45 +3:31:33
488 64038 Kristian Søstuen   6:31:04 +3:31:52
489 62106 Magnus Lillebo   6:31:36 +3:32:24
490 64155 Markus Gøransson   6:31:49 +3:32:37
491 63026 Boyens Gunnar   6:32:47 +3:33:34
492 63121 Endre Kristiansen Melbo IL 6:33:45 +3:34:33
493 63116 Eirik Bakke  Høibjerg Slemmestad IF 6:34:08 +3:34:55
494 63011 Thomas Fauske   6:34:10 +3:34:57
495 61009 Einar Bjørnstad DE Service 6:34:24 +3:35:12
496 63102 Erik Glende   6:34:54 +3:35:42
497 61056 Christer Myhren   6:35:11 +3:35:58
498 61074 Thomas Seitz   6:35:12 +3:36:00
499 60102 Terje Johnsen Swix 6:35:21 +3:36:08
500 62047 Joachim Larsen   6:35:37 +3:36:25
501 64123 Bjørn Blomli   6:35:53 +3:36:40
501 64121 Tommy Sandvold Raufoss IL 6:35:53 +3:36:41
503 64162 Bue Backe   6:36:05 +3:36:53
504 63157 Knutsen Thomas   6:36:53 +3:37:41
504 63006 Odd Brenne Varteig IL 6:36:53 +3:37:41
506 61028 Erik Backe Hansen DE Service 6:37:07 +3:37:54
507 62041 Morgeneier Karl-Dietrich USV Jena 6:37:33 +3:38:20
508 65050 rune søstuen   6:37:44 +3:38:31
509 62025 Simen Grønstvedt   6:38:07 +3:38:55
510 62150 Patrick Hammeren   6:39:06 +3:39:54
511 62038 Kjetil Isaksen Brent Hinds` Pistoleros 6:39:25 +3:40:13
512 64026 Arild Norstad Forsvaret 6:39:29 +3:40:17
513 64056 Hans Reidar  Melby Melby Maskin AS 6:39:44 +3:40:32
514 63049 Minoru Matsuyama   6:40:02 +3:40:50
515 64122 Martin Berg   6:41:28 +3:42:16
516 60058 Terje Nilsen Team Sportsmanden 6:41:52 +3:42:40
517 64105 Jon Henrik Vold   6:42:27 +3:43:15
518 63037 Risto Kemiläinen Worldloppet Masters Finland 6:42:29 +3:43:16
519 65059 Kenneth Larsen Renåvangen 6:42:37 +3:43:24
520 63165 GEIR MELBY Fredrikstad 6:42:47 +3:43:34
521 61022 Jan terje Gjetøy   6:42:53 +3:43:41
522 64044 Håvard Foyn Ros 6:43:53 +3:44:41
523 62062 Paul  Dotseth   6:44:31 +3:45:18
524 63055 Erling Nyvoll   6:44:33 +3:45:20
525 62089 Jørn Wenger   6:44:45 +3:45:33
526 63128 Lars Hansson   6:45:00 +3:45:48
526 65066 Marius Lunde Aktiv mot kreft 6:45:00 +3:45:48
528 65073 Espen  Lunde Aktiv mot kreft 6:45:01 +3:45:48
529 63060 Frank Pedersen Abax 6:45:55 +3:46:43
530 65027 Nils Kristian Selseth   6:46:00 +3:46:47
531 63145 Andreas Dennis  Kahn Fredrikstad Skiklubb 6:46:05 +3:46:53
532 63081 Lars Thorstensen Abax 6:47:07 +3:47:55
533 62165 Per Otto Furuseth   6:47:35 +3:48:23
534 62044 Per Kolseth   6:48:34 +3:49:22
535 64112 Eirik Ahlsen Grimstad   6:48:57 +3:49:44
536 64113 Håkon Ahlsen Grimstad   6:48:59 +3:49:47
537 64027 Dag Ramsberg   6:49:26 +3:50:14
538 64075 Anders Rasmussen Københavns skiklub 6:49:35 +3:50:22
539 64152 Frode André Rørdal   6:49:36 +3:50:24
540 62112 Embret Nordseth   6:51:18 +3:52:06
541 64051 Jan Arve SUndt   6:51:32 +3:52:19
542 64139 Niels-Ivar Sørensen   6:52:07 +3:52:55
543 65045 Morten Søyland Somla IL 6:52:43 +3:53:31
544 64108 Mats Morell IKK Mora SK 6:53:46 +3:54:34
545 64048 Frode Åsmund Sørensen Sofagris til Eliteløper 6:53:53 +3:54:41
546 69133 Jens Helge Hareide   6:55:51 +3:56:38
547 61069 Carl-Andrè Rønning DE Service 6:56:15 +3:57:02
548 62079 Finn Sveiven Frogner IL 6:56:32 +3:57:19
549 62008 Morten Brune   6:56:40 +3:57:27
550 62017 Pål Flatjord   6:56:43 +3:57:30
551 64002 Rune Blomhoff Lyn Ski 6:57:06 +3:57:53
552 62109 Kristoffer Melby Team Bjerkerheim 6:57:07 +3:57:55
553 69139 Tor Einar Torre   6:57:10 +3:57:57
554 61094 Jan Vadlejch   6:57:17 +3:58:05
555 63039 Endre Korsnes Emblem il langrenn 6:58:01 +3:58:49
556 60095 Bjørnar Evensen Eurosko 6:58:34 +3:59:22
557 63096 Johan Frederic Aas-Haug Sport 1 Gruppen 6:59:49 +4:00:37
558 64043 Frank Foyn   7:00:02 +4:00:50
559 62098 Arjan Christiansen FJELL Racing 7:01:20 +4:02:08
560 63013 Tommy Fjellstad   7:03:14 +4:04:02
561 63012 Jack Fjellstad   7:03:22 +4:04:10
562 64031 Marcus Selmer   7:05:24 +4:06:12
563 63148 Robert Lillhonga   7:05:42 +4:06:30
564 61115 Erik Holm Østbygda IL 7:06:26 +4:07:14
565 64016 Odd Arne Hegseth   7:06:51 +4:07:39
566 65049 Pål Saltvedt   7:06:52 +4:07:39
566 64020 Gunnar Rune Hugås Othilien IL 7:06:52 +4:07:40
568 63025 Øivind Gundersen Frokostmameratene 7:06:55 +4:07:43
569 63084 Teuvo Valve Worldloppet Masters Finland 7:08:09 +4:08:56
570 61100 Espen  Aamodt   7:09:00 +4:09:48
571 63063 Eirik Totland Pettersen 2150 Kondisjonsidrettslag 7:09:54 +4:10:42
572 62127 Anders Fleischer Obs: solung 7:11:05 +4:11:53
573 61129 Ole Anders Authen   7:15:53 +4:16:40
574 61126 Egil Solbrekke Østbygda IL 7:16:39 +4:17:26
575 63029 Frode Halvorsen Risør Ski og Skøyte 7:18:36 +4:19:24
576 61099 Christian Young DE Service 7:19:33 +4:20:21
577 64013 Per Kåre Flem Nordøy I.L. 7:19:55 +4:20:42
577 64030 Christian Rønning   7:19:55 +4:20:42
577 61130 Thor Bjørneby   7:19:55 +4:20:42
580 64081 Ketil Eliesen Canon 7:21:17 +4:22:05
581 65003 Brian Bennett   7:21:51 +4:22:39
582 62128 Christer Morgan Hansen   7:22:34 +4:23:22
583 64073 Hinsch Lauritz   7:24:05 +4:24:53
583 64065 Helge Inselmann   7:24:05 +4:24:53
585 64095 Steinar Pedersen Team WorkWear 7:25:04 +4:25:52
585 64083 Per Roger Granvoll   7:25:04 +4:25:52
587 63009 Hermund Danielsen Alliero sport 7:30:14 +4:31:02
588 63065 Veli Rautiainen   7:30:41 +4:31:29
589 64018 Peter Holmen   7:31:38 +4:32:25
590 63083 Jan Trygg Alliero sport 7:40:18 +4:41:06
591 65008 Francois Giroux UNASACEM 7:49:02 +4:49:50
592 69074 Ivar Holtet   7:50:58 +4:51:46
593 63073 Norbert Sedee LLV Gouda 7:51:46 +4:52:34
594 69131 Kasper Rudlang   7:58:49 +4:59:37
595 64165 Ole Anders Arntsen   8:03:30 +5:04:18
596 64066 Henning Inselmann   8:04:49 +5:05:37
597 64062 Thomas Bogun   8:04:50 +5:05:37
598 64011 Karl-Ludwig  Ellerbracke   8:07:17 +5:08:05
599 60121 Inge Letnes Nordbygda/Løten Ski 8:12:19 +5:13:07
600 63076 Rolf Solevåg   8:12:20 +5:13:08
601 60160 Arne Lagus   8:24:50 +5:25:37