WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater FredagsBirken - Kvinner 16 til 39 år - 2015


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 20. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner 16 til 39 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60081 Nathalie Halvorsen OSI 3:41:37
2 60349 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 3:44:53
3 61285 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 3:49:46
4 60065 bjarte gjesdal   4:06:42
5 60405 Kari Lien   4:25:51
6 60388 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL senior kvinner 4:28:48
7 60396 Gunvor Hval Gran IL senior kvinner 4:28:49
8 64333 Maria Sibbern   4:30:52
9 60326 Kristine Wibstad   4:34:40
10 60057 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 4:36:04
11 60093 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 4:36:31
12 61416 Anette Stuve   4:43:21
13 60195 Helene Mejdell Anglo-European College of Chiropractic 4:44:07
14 60406 Marianne Stenestø Lille Sande Sportsklubb 4:44:51
15 60417 Silje Rotbakken   4:46:10
16 60049 Thora Ingeborg Dystebakken NSF 4:56:28
17 61364 Monica Schiele Team Aktiv mot kreft 5:04:00
18 61363 Karoline Løkken Røym Sokna IL 5:07:17
19 60159 Anja Lange Advokatfirmaet Selmer 5:10:56
20 63308 Martine Thorleifsson NSF 5:11:45
21 61131 Stine Hjartåker GK BIL 5:15:39
22 62297 Monica Sugar Volkswagen 5:16:29
23 63393 Kristine Blix   5:21:21
24 64164 Kristine Myhre   5:23:55
25 61111 Kajsa Merete Haldsrud   5:24:16
26 64129 Kristine Aarnes Midtli Sel I.L.-Ski 5:24:22
27 60407 Eline Foss Liverud   5:24:44
28 64377 Mathilde  Skjelbred   5:26:36
29 61077 Cecilie Evje Elixia 5:30:18
30 62390 Marit Bjerkås   5:37:13
31 63120 Guro Indergård Tyrilisenteret 5:39:32
32 63084 Mari Helen Gulsvik Advokatfirmaet Selmer 5:41:40
33 61215 Marie Nygård  Nilsen Uno-X 5:42:31
34 63249 Andrea Raugland   5:46:13
35 61170 Heidi Lesteberg Follo SK 5:47:19
36 62396 Jannicke Gjermundshaug   5:47:36
37 60193 Silje Maurtveten Idrettsgleden 5:48:29
38 63126 Astrid Seland   5:49:55
39 62068 Hanne Berg Eriksen CK Victoria 5:50:40
40 62270 Marit Skiaker Oseberg Skilag 5:50:50
41 62159 Ellen Jordfald NOBIL 5:51:11
42 62135 Grete Hole Svoren Varpe BK 5:52:36
43 61362 Benedicte Rimmereid Lyn Ski 5:54:45
44 62361 Ebba Lindbæck Lyn Ski 5:54:46
45 64218 Oda Libæk Lyn Ski 5:54:47
46 62287 Selma Jensen Lyn Ski 5:54:48
46 64217 Cathrine Libæk Lyn Ski 5:54:48
48 61314 Vilde Thorud Lyn Ski 5:54:50
48 62359 Johanne Gregers   5:54:50
50 63175 Selma Landsverk LynSki 5:54:51
50 62324 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 5:54:51
52 64412 Kristine Vea Kjølen   5:55:23
53 64102 Ingrid Brændvang Sparebanken Hedmark BIL 5:56:09
54 64167 Margrete Ronge   5:56:58
55 60162 Martha Larsen   6:02:11
56 61115 Barbro Hangaard Nesseth   6:03:36
57 64072 Heidi Øien  Eriksen   6:08:23
58 62279 Elisabet Solheim Team bøverbru 6:09:07
59 60140 Anne Marit Kirkeng Team K2 6:09:28
60 62128 Mette  Henriksen   6:10:18
61 61052 Lene Borgen Clausen   6:11:13
62 63401 Anniken Stokvik Brakestad BDO AS 6:11:41
63 63420 Emilie Klausen   6:15:04
64 63227 Ragnhild Brenne Nordengen Team Bakglatt 6:16:52
65 62416 Marit Runde Skakkebu turlag 6:17:12
66 62038 Kathrine Brustad Hvam IL 6:17:43
67 63132 Silje Johannessen   6:18:40
68 63215 Elisabeth Moen Team Bakglatt 6:19:04
69 62179 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 6:19:27
70 64013 Elise  Føyen   6:22:07
71 63022 Kristin Ødegård Bjerke   6:27:48
72 63060 Kjersti Nesdal Fossum   6:28:08
73 64014 Kaja Føyen Team Pingo 6:28:13
74 62225 Guro Nyhus Ask   6:32:46
75 62064 Maren Oldertrøen  Enget Sogndal 6:32:51
76 63040 Monica Stolen Dønnum   6:34:56
77 63146 Sophie Kappler   6:36:12
78 64018 Pia Maria Hoel Sørensen   6:37:35
79 62154 Hege Rønning Johansen the running team 6:39:05
80 62093 Yvonne Garshol Østmarka IL 6:40:29
81 62174 Trude Hjelset   6:41:16
82 62264 Carina Schau Bolle   6:41:49
83 63342 Ea Baden Ekologgruppen 6:43:11
84 62009 Erle Marie Askildsen   6:44:47
85 60203 Frid Moen   6:45:23
86 63109 Therese Holje   6:45:59
87 63199 Lene Bakkedal   6:50:44
88 63333 Jenny Wilhelmsen   6:51:47
89 62152 Heidi Jeppesen   6:52:46
90 62087 Bente Framnes   6:52:48
91 63330 Mari Stafne Western   6:54:10
92 63051 Marianne Farholm BDO AS 6:54:11
93 62276 Silje-Elin Skrede Statskog SF 6:55:09
94 60262 Line Salomon Norcem/Leca/Bygg.no 6:55:24
95 64413 Marie Skjelbred   6:55:57
96 62410 Kjersti Lundsbakken Arnestadveien ski & golf 6:56:05
97 63021 Linn Marie Berntsen Team Brovold 6:56:39
98 62338 Anne-Kristine Lorange Østby   6:57:37
99 63189 Stine Lien-Nasir   6:57:39
100 62249 Line Rosness TEAM LLENTAB 6:59:16
101 64052 Ida Christensen Sport 1 Gruppen 7:00:24
102 63041 Siri Eid Sivveien 7:01:06
103 61061 Hanne Dyrdal   7:01:49
104 64017 Liv Hjalland Norcem/Leca/Bygg.no 7:03:55
105 63203 Karin Lundbom Team Lundbom 7:04:35
106 63121 Magdalene Iversen   7:09:52
107 63083 Maria  Gullteig   7:09:53
108 63197 Anette Lund Alpha Elektro 7:17:00
109 62313 Heidi Trygg   7:17:29
110 64353 Mina Marie Nordeng Sport 1 Superstore Hamar 7:19:02
111 63387 Maiken Hee Sørensen   7:20:39
112 63068 Mona Elisabeth Gladhus Alpha Elektro 7:23:22
113 63089 Berte Andrea Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 7:28:50
114 63259 Elisabeth Rosenvinge Vind IL 7:29:53
115 60074 Helen Gundersen   7:39:37
Annonse







Annonse