NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater: Friidretts-NM: Alle øvelser| NM Skiskyting: Alle klasser| Rulleskirenn: Reisafjellet Opp| Jarsengbakken Opp

Resultater FredagsBirken - Kvinner 16 til 39 år - 2016



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner 16 til 39 år - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60132 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 3:38:45
2 60170 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 3:40:08
3 60058 Heini Hartikainen SK Rye triathlon 3:41:09
4 60112 Terhi Martikainen Lempäälän Kisa 3:49:09
5 60374 Sara Johansson FM/LSS 4:00:20
6 61202 Mira Verås Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:14
7 60126 Marit Nersten   4:10:06
8 60218 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 4:10:52
9 60279 Maria Sibbern   4:12:43
10 62130 Hilde Myklemyr Team Myklemyr 4:13:37
11 61291 Christine Nerhagen NHHI langrenn 4:14:57
12 60101 Marianne Stenestø Lille   4:18:28
13 61076 Julie Hjortland   4:20:08
14 60306 Bente Skatvedt Gjøvik skiklubb 4:23:08
15 61215 Kristine Blix TEAM TOVE 4:23:58
16 60100 Kari Lien   4:24:05
17 61111 Heidi Lesteberg Oslo Sportslager 4:25:33
18 60035 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 4:27:33
19 62089 Tiiu Jüriado Volkswagen 4:28:58
20 60036 Cecilie Evje Elixia 4:32:32
21 61305 Mathilde Skjelbred Norcem/Leca/Bygg.no 4:33:38
22 60269 Ingvild Bjørklund Wangen NRK bil 4:36:38
23 61105 Anja Lange Advokatfirmaet Selmer 4:38:23
24 62344 Kaja Lindberg   4:38:42
25 61230 Martha Larsen   4:40:41
26 62152 Hilde Riksheim Tandstad Velledalen IL 4:41:06
27 62158 Elise Skoland Rustad   4:41:16
28 62256 Stine Tangen   4:46:16
29 62180 Kristin Telneset Tynset IF 4:47:59
30 62096 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 4:49:09
31 63204 Ida Andreassen Rud Askim If- friidrett 4:49:58
32 61161 Kim Alexandra Staff Uno-X 4:50:21
33 60163 Linn Alicia Slora Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 4:51:08
34 62272 Aaneby Ingrid Bu Merraholtet TF 4:54:09
35 61260 Kari Kittelsen Sel IL 4:55:52
36 62271 Linda Grøndalen Engerdal sykkelklubb 5:03:07
37 61144 Katrine Park Camfil Norge AS 5:03:38
38 61070 Rebekka Marie Knoph Hagen   5:04:39
39 62035 Tiril Colberg Evensen Sømna IL 5:05:57
40 61082 Hanne-Martine Haagensen   5:09:49
41 61206 Ingeborg Barth Vedøy   5:12:48
42 60068 Karin Härberg Team Lundbom 5:13:55
43 61069 Kristine Kruger Hagen   5:14:00
44 63129 Ida Viberg Olsen   5:16:19
45 62230 Vilde Moger   5:18:33
46 62123 Nina Melum   5:19:14
47 61222 Pia Andersen Askevold Uno-X 5:19:30
48 60304 Christin Sibbern   5:20:14
49 61228 Line Birgitte Granum Jøta   5:21:35
49 61228 Line Birgitte  Jøta   5:21:35
51 62066 Stine Heggstad Tynset 5:22:38
52 63107 Oda Motrøen-Sevilhaug   5:25:29
53 60119 Karoline Moen Norcem/Leca/Bygg.no 5:30:19
54 63093 Stine Lien-Nasir FYK 5:35:29
55 61114 Anne Marie Lillegård   5:37:43
56 61148 Silje Van Der Rest   5:39:50
57 60015 Nina Kristin Bakke   5:43:12
58 61178 Malin  Terævæinen   5:47:30
59 62054 Guro Marie Storhaug Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 5:51:26
60 62161 Signe B. Rustøen   5:54:56
61 62074 Ida Sophi Horne   5:56:44
62 62241 Heidi Annette Garthus Leirsund IL 5:57:55
63 62042 Kaja Føyen   6:00:38
64 60010 Frid Aulund   6:02:25
65 63190 Julie Kristin  Aae   6:02:39
66 63170 Pia Maria Hoel  Sørensen   6:02:54
67 63131 Wenche Kristin Over   6:03:29
68 62014 Trude Folkøy Brenden Norcem/Leca/Bygg.no 6:04:38
69 62128 hanna myklebust   6:08:45
70 62191 Maren Bergseng  Øistad   6:09:53
71 62086 Hege Rønning Johansen the running team 6:10:08
72 62041 Elise Føyen   6:12:13
73 63176 Anita Torp   6:14:14
74 62277 Oda Overvåg   6:15:58
75 61146 Anne Marthe Peveri   6:20:23
76 63134 Kari Evensen Paulsrud   6:21:13
77 63200 Cecilie Kappelslåen   6:27:37
78 63184 Juuli Vänni   6:29:44
79 63198 Nora Heiberg   6:30:53
80 62183 Elisabeth Thorsvik SkiLøperne 6:33:43
81 62248 Kjersti Lundsbakken   6:37:09
82 61153 Josefina Segerqvist   6:41:42
83 61024 Stine Rebni Bjørk IL Fanaråk 6:47:50
84 61044 Mette De Korte   6:47:57
85 61239 malene øen   6:49:45
85 61198 ingvild Eilertsen Sundby   6:49:45
87 63056 Marita Hansen   6:49:46
88 63191 Mari Cecilie Aae   6:52:27
89 62216 Ingrid Kalhagen   6:55:23
90 62213 Margit Elise Almendingen SØMNA IL 6:55:28
91 63209 Bente Føleide   6:57:38
92 63064 eirin heddeland   6:59:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +