NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater FredagsBirken - Kvinner 40 år og eldre - 2016



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner 40 år og eldre - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60244 Kristine Sollien Flaskerud Toten troll 3:38:50
2 60248 Nina Charlotte Hamre   4:03:22
3 61266 Linda Linnebo   4:03:35
4 60072 Camilla Lütken Jenssen   4:07:50
5 60184 Gro Ulset   4:10:01
6 60175 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 4:18:46
7 61257 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:22:04
8 60257 Elin Merete Pedersen nammo.bil 4:22:27
9 63174 Ellen Hellebostad Toft   4:25:10
10 62172 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 4:28:47
11 60191 Tine Engstrøm Wærsten Advokatfirmaet Selmer 4:29:37
12 61220 Siri Hoseth Tvedt TEAM TOVE 4:34:24
13 61124 Eva Mangset MjøsSki 4:35:34
14 61088 Camilla Lunder Jensen Fet skiklubb 4:35:42
15 61151 Pernille Schjønsby   4:36:08
16 62261 Lisbet Aarnes Sel I.L. 4:36:37
17 62187 Made Vares Volkswagen 4:38:25
18 61224 Grete Elgåen ALDRI FORSENT IL/DELOITTE 4:39:26
19 62029 Mariann Morstad Engeli Team JohNET 4:40:13
20 61164 Tove Stensås Syril 4:40:48
21 60138 Anne Helene Osberg Advokatfirmaet Selmer 4:41:57
22 60309 Kari Tobiassen   4:42:13
23 61072 Mona Skogmo  Hansen Camp Eggemoen 4:42:42
24 63238 Lene Udnæseth Holsve   4:43:43
25 60202 Åse Granli GD bil 4:44:18
26 62020 Kari Buskenes   4:46:07
27 61054 Kaija Fürstenberg Norcem/Leca/Bygg.no 4:46:16
28 60261 Aina Salberg FSC Mysen 4:49:31
29 61275 Wenche Synnøve Samlanes Kartverket 4:49:46
30 61325 Ellen Bøhmer   4:50:02
31 61263 Trine Kjølner   4:51:25
32 60183 May Ullnæss Jutul 4:51:46
33 60267 Doris Trueman   4:54:17
34 61237 Trine Tjøm Fossum IF, Telenor BIL 4:54:40
35 60204 Eini Duedahl Holmen   4:54:50
36 62217 Ellen Bø Kippersund   4:55:50
37 61077 Kristin Hjortland   4:55:56
38 60384 Wenche Pedersen   4:56:58
39 63088 Lise Kristensen   4:57:07
40 60271 Maj Wennberg   4:57:39
41 62050 Eli Iren Gule   4:57:47
42 62159 Eva Røhmesmo Rusten   4:59:41
43 62335 Jorunn Lundberg   5:00:26
44 62024 Synnøve Rusten Dalheim Søre Ål IL 5:01:36
45 61099 Jasmin Knoph BKBIL 5:02:38
46 61127 Orsolya Marosffy Orvosegyetem SC Orienteering 5:03:36
47 62266 Bodil Sandbakken NAV BIL Sør-Trøndelag 5:04:35
48 60231 Aud Kari Joramo Holt Granli IL 5:06:23
49 61066 Anne-Merete Gårdsrud Kjelsås IL 5:06:39
50 61147 Anne Rebekka Rasmussen OPSSTØ Hæren 5:11:50
51 61319 Gerd Kulsvehagen   5:12:19
52 62194 Mona Østeraas   5:12:59
53 61068 Else Krüger  Hagen Valnesfjord IL 5:13:58
54 62267 Heidi Barnholt Simonsen   5:14:26
55 60255 Stine Feiring Olsen Konnerud IL 5:15:16
56 60176 Sylvi Tallhaug Blaker IL 5:15:39
57 61302 Hilde Myhre   5:16:27
58 61003 Elin W Andersen   5:17:32
59 63244 Eline Strand Martinsen   5:19:15
60 61205 Anne Bender Schøyen   5:19:21
61 61052 Sissel Espe Syril 5:19:30
62 60232 Aud-Jorun Hovind   5:20:15
63 63106 Marit Motrøen Tynset 5:22:43
64 63266 Guro Bu Merraholtet TF 5:25:43
65 63061 Katrine Broch Hauge Rustad 5:26:22
66 63043 Reidun Fossøy   5:26:35
67 62135 Berit Nybakk   5:26:38
68 63032 Inger Lise Eliassen   5:26:48
69 61049 Marit Enger Holm   5:28:50
70 63104 Tone Morstad   5:29:22
71 61159 Irene Mathilde Skiri Bodø Runners 5:31:04
72 63074 Anne Høiberg Lier IL 5:31:19
73 61235 Aina Selstad   5:32:28
74 61203 Astrid Lindstad Dikemark Idrettslag 5:32:37
75 63252 Reidun Stølen   5:33:35
76 61162 Liv Steffenstorpet Granli IL 5:35:12
77 62166 Bjørg Sire   5:35:18
78 61273 Lill Hege Rostad Uno-X 5:35:48
79 63228 Stine-Lill  Svenningsen Åslia skilag 5:36:01
80 61037 Juni Dahr   5:38:28
81 61283 Cecilie Willoch   5:39:19
82 62091 Monika Kaiser   5:40:29
83 62250 Sidsel Nygård   5:41:11
84 62278 Christin Ekker Ruth   5:41:59
85 63247 Berit Nybakk Berntsen   5:42:17
85 63213 Berte Søbstad   5:42:17
87 61129 Randi Mathiesen Husbil 5:43:24
88 62281 Bente Mostulien Vestues   5:43:55
89 63193 Tove Blix   5:44:22
90 60224 Marianne Moen   5:45:19
91 63188 Ingunn Almli Øvereng Overhalla IL 5:45:30
92 62212 Anne Eline Stenvoll Renåvangen 5:45:57
93 62208 Rigmor Sandodden Østby Renåvangen 5:45:58
94 62246 Jane Kristoffersen   5:49:44
95 62236 Kirsten Broch Mathisen   5:54:40
96 63235 Mette Gardien Spjelkavik 5:54:53
97 61299 Berit Jevne   5:55:17
98 63011 Anne-Beate Belstad Gjerdrum IL 5:56:39
99 62059 Bente H Hansveen Friskis&Svettis 5:59:06
100 62156 Elisabeth Rosenvinge Vind IL 6:00:33
101 63246 Ellen Marie Lillesvangstu Njøs Syril 6:00:50
102 63009 Christin Arnesen   6:03:26
103 63229 Goro Thanem   6:04:31
104 62016 Kristin Brænden   6:04:37
105 62151 Eva Riiser Norcem/Leca/Bygg.no 6:04:39
106 61116 Ann Iren Linnerud   6:04:43
107 63245 Cecilie Nilsen   6:04:44
108 63165 Kari Anne Støkken   6:04:55
109 63157 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 6:05:24
110 61170 Anne Karin Svee Hylen Tynset Ungdomsskole 6:05:59
111 62104 Lise Kristiansen Redalen il 6:06:35
112 61321 Kristin Meli Reitan   6:07:10
113 63147 Rikka Sandnes   6:08:15
114 63073 Mette Husøy   6:09:13
115 61141 Kari Nore Tynset Ungdomsskole 6:09:23
116 63010 Solfrid Irene Bakkenget   6:09:44
117 63070 Toril Hougen   6:12:11
118 62222 Inger Karin Engen NVE Bil 6:12:43
119 62082 Karianne Jakobsen   6:13:18
120 62062 Wenche Haukås   6:13:19
121 63060 Ingunn Broch Hauge Syril 6:14:15
122 63172 Laila Sørgaard   6:14:46
123 63080 Trine Jørgensen Forsvaret 6:16:35
124 60234 Inger Lise Nysveen Team Nli Dæhli 6:20:12
125 63121 Kristin Norstad   6:20:27
126 63037 Kristine Brabæk Evensen   6:21:14
127 62129 Kjellaug Myklebust   6:22:40
128 61110 Gunn Lesteberg Nordea 6:22:48
129 61184 Hilde Ulvesli Nordea 6:23:15
130 63098 Rita Tangen Mathisen   6:25:11
131 63146 Line Sandager   6:26:34
132 63087 Ivana Kralova   6:26:42
133 63042 Anne Perlaug Fossøy Hafslo IL 6:28:21
134 63059 Nina Hasselberg Bursdagsturen 6:28:34
135 63057 Ellen Hasselberg Bursdagsturen 6:28:36
136 63081 Margunn Losnegard Karlsen Sjetne 6:29:25
137 61135 Torild Hvaal Møller   6:30:41
138 63069 Anne-Beth Holte Trondheim skiklubb 6:33:14
139 62200 Helga Hvalbye   6:33:19
140 62168 Wenche Skaret Norcem/Leca/Bygg.no 6:33:36
141 62006 Hanne Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no 6:33:37
142 62103 Helga Kringen SkiLøperne 6:33:41
143 62154 Camilla Rodal   6:33:44
144 61313 Heidi Gabrielsen Norgesgruppen / Hurdal IL sykkel 6:34:22
145 63101 Kjellaug Midtlien   6:37:31
146 63105 Bente Mostuen   6:39:10
147 63173 Kirsti Thomlevold   6:42:17
148 61045 Kari Eide RK BIL 6:44:11
149 63179 Turid Vik   6:45:28
150 62169 Eva Berg Slettbakken   6:47:01
151 62232 Inger Nygård   6:47:06
152 62206 Inger Johanne Vasaasen   6:47:19
153 62133 Hege Kristin Nilsen   6:56:44
154 63230 Siv Kathrin Alnes   6:57:31
155 62225 Heidi Therese Johnsen Norcem/Leca/Bygg.no 6:59:15
156 63113 Anne Mette Nielsen   7:01:26
157 63029 Hilde Kristin Dæhlie Skedsmo Skiklubb 7:03:45
158 61006 Kristin Andresen Hafslund 7:06:34
159 63159 Kari Soot SkiLøperne 7:07:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +