WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater FredagsBirken - Menn 16 til 39 år - 2015


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 20. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 16 til 39 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60397 Jarle Jakobsen Team Parkettpartner 3:12:48
2 64144 Jan Håvard Valstad NSF 3:13:48
3 60252 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 3:27:16
4 60026 Andrè Bjugstad Brøttum IL 3:28:09
5 64103 Øystein Bråta NSF 3:29:13
6 60324 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:29:52
7 60095 Jens Haugland Uno-X 3:30:29
8 61253 Magnus Lyckfjall Försvarets SK 3:32:12
9 60341 Iver Aastebøl Magnor UL 3:34:03
10 60263 Eirik Samuelsen NTNUI 3:34:33
11 60139 Øyvind Karlsson IK Akerselva 3:35:06
12 63390 Jann Post   3:43:01
13 60092 Eivind Haugen Fana IL 3:43:14
14 60060 Haakon Flaaten Rex Playa 3:48:08
15 60097 Kay Stefan Hemstad   3:50:14
16 64341 Johannes Edlund Försvarets SK 3:51:10
17 61094 John Anders Gaustad NSF 3:53:20
18 60073 Erik Gulbrandsen Uno-X 3:53:33
19 60259 Eirik Smidt Sagstuen   3:56:36
20 60009 Sigbjørn Vaale Arnesen Advokatfirmaet Selmer 3:56:57
21 60275 Andreas Skorpen Fossum IF 3:58:59
22 60163 Henrik Leikvoll Laukvik Accenture 3:59:01
23 61181 Erik Lona Gulvikmoen 3:59:14
24 60128 Frank Johansen Volkswagen 3:59:43
25 61254 Jonas  Olsson Försvarets SK 3:59:49
26 60356 Per Magnus Moen Torsrudgutta 3:59:52
27 60209 Stefan Myhrer   4:01:02
28 60054 Bjarte Jakob Eikevik Eikefjord IL 4:01:05
29 64145 Asgeir Wærås Larsbu IL 4:03:02
30 61137 Linus  Alburg Försvarets SK 4:04:09
31 64403 Henrik Karlstad   4:04:24
32 60030 Henrik Borge Norcem/Leca/Bygg.no 4:07:22
33 62157 Glenn Müller Johansson LKSK 4:07:55
34 64147 Christian Østby   4:08:58
35 60044 Kim Baade   4:09:29
36 62177 Kenneth Hæhre Kristiansen DE-Service 4:10:57
37 63254 Pål-Vegard Aas   4:12:17
38 63244 Per Arve Aas Kvaløysletta skilag 4:12:21
39 63218 Svend Overrein Myrbakken stor - elvdal ski klubb 4:14:19
40 64168 Espen Rongved   4:14:29
41 61088 Erik Frellsen Advokatfirmaet Selmer 4:14:49
42 60302 Ola Kullsveen Søbye Lillehammer Skiklub 4:15:22
43 60170 Henrik Lie   4:16:18
44 60171 Martin Lie Høland IL 4:16:20
45 60113 Sigmund Høye   4:17:01
46 64086 Roger Mohaugen NSF 4:17:13
47 61175 Kristian Lindberg   4:17:31
48 60369 Ola Thune  Øritsland Berits Utvalgte 4:17:58
49 60274 Martin Skollerud Rykkinn Ski 4:18:22
50 60344 Hans Petter Kvarsnes Romerike politiidrettslag 4:19:23
51 61404 Tor Erik Hoøen OPIL 4:20:12
52 60046 Helge Danielsen   4:20:50
53 60246 Espen Heiberg Rasch Østerdal Garnison 4:22:05
54 61244 Alexander Rørberg FPIL 4:23:47
55 61087 Sindre Fossnes Multiconsult BIL 4:23:53
56 63389 Kenneth Warming Romerike politiidrettslag 4:24:03
57 60394 Nils Jørgen Holter Advokatfirmaet Elden DA 4:24:34
58 60382 Pål Bakke PwC 4:24:35
59 60413 Jon Erik Niedzwiedzki Tessand IL 4:25:09
60 62360 Robert Lien   4:25:12
61 61299 Thor Arve Sunde   4:26:51
62 60220 Marius Røed Wang Team Zlangen 4:28:14
63 60172 Roy Lien MjøsSki 4:28:43
64 64371 Jørund Bråten   4:29:07
65 61278 Nils Tore Skjærstad   4:29:21
66 60403 Jørn Larsen   4:29:34
67 60143 Jon Ola Kjølhaug Alvdal 4:31:02
68 61027 Per Kristian Bergstrøm Vang skiløperforening 4:31:30
69 64416 Gjermund Stensvold Team Logitech 4:31:43
70 61220 Christian Offstad Stekestad 4:31:46
71 61377 Erik Skulstad Volkswagen 4:33:28
72 61067 Andreas Ek Telenor BIL 4:33:35
73 60147 Vetle Kletthagen Redalen 4:34:40
74 60112 Jonas Førre Høivik Stavanger Skiklubb 4:35:20
75 60267 Ole Christian Haugen Hornindal IL/ Polar Electro 4:35:36
76 60280 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:35:49
77 61397 Bård Erlend Galåen FLO LU BIL Kjeller 4:36:13
78 61225 Håkon Orset Torvikbukt IL 4:37:56
79 61060 Rune Dragset   4:38:05
80 61144 Ola-Gunnar Juelsrud Nordre Enger 4:39:30
81 61339 Andre Aarmo Volkswagen 4:39:58
82 61355 Geir Gunnesmæl Vind IL 4:40:11
83 60121 Vidar Jenssen   4:42:20
84 60414 Jon Petter Norheim Veritas BIL 4:44:03
85 60288 Tommy Alexander Store   4:44:46
86 61271 Paterick Sjøberg Begby il 4:45:11
87 61017 Magnus Bakke BDO AS 4:45:16
88 60204 Sean Monaghan Paul Walker Memorial 1973-2013 Team 4:47:29
89 61011 Frank Andresen NLI 4:48:22
89 62395 Bjørnar Gilleshammer   4:48:22
91 60164 Åge Lauritzen   4:48:54
92 61197 Anders Moesgaard Jacobsen   4:49:24
93 60287 Andreas Storbråten Anglo-European College of Chiropractic 4:52:05
94 61035 Kjetil Jr. Bjørge   4:52:39
95 61026 Stein Gunnar Bergslien Follebu 4:52:42
96 62166 Bent Cato Kirkeng PRIVATmegleren RAKKESTAD 4:53:20
97 64418 Håvard Rønning   4:54:17
98 62405 Didrik Krohg   4:54:53
99 61184 Pontus  Erlandsson Försvarets SK 4:55:00
100 61281 Marius Skow Sommerbutikken IL 4:55:24
101 60096 Magne Haugland Uno-X 4:56:24
102 61134 Mads Hjort   4:56:41
103 61255 Jan Espen Schildmann   4:57:12
104 60142 Andreas Kjelby Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 4:57:55
105 62298 Mikkel Stensås Svanevik Syril il 4:58:07
106 60103 Henrik Hjelle   4:58:22
107 61096 Marius C Lindhjem   4:59:49
108 62049 Fredrik Dehli   4:59:58
109 60020 Carl-Axel Bang-Ellingsen   5:00:13
110 60249 Morten Risberg   5:01:09
111 64368 Stian Falck   5:01:44
112 60104 Øivind Hjelle   5:01:59
113 63403 Erland Danielsen Fram IL 5:02:24
114 63380 Halvor Nilssveen   5:03:40
115 60102 Jørn Hindklev Norcem/Leca/Bygg.no 5:04:21
116 60277 Gard Aasmund Skulstad Johanson Åsane Ck 5:04:35
117 61114 Joon Gustav Hammerstad DNB/ Lyn 5:04:40
118 61405 Amund Jordet   5:04:51
119 60099 Dan Henriksen NSF 5:05:09
120 61268 Lars Erik Aamodt   5:05:18
121 60221 Daniel Kristoffersen Njie Uno-X 5:06:06
122 62239 Jan Erik Pedersen Kram Invest 5:06:14
123 61303 Morten Syversen PRIVATmegleren 5:07:07
124 61064 Jonas Egeberg DnB 5:07:42
125 63107 Haakon Korsnes Sjo   5:07:45
126 62116 Petter Solum Hansen   5:07:55
127 61019 Espen Bartnes   5:09:11
128 61296 Steffen Strømmen Strømmen Bilformidling AS 5:09:17
129 63356 Eirik Jørgensen Valstad   5:09:20
130 64322 Øystein Hoel Meldal videregående skole 5:10:20
131 62350 Eivind Fagerli Vikene IL 5:10:40
132 61395 Magnus Roald Christensen Langhus IL 5:11:03
133 62020 Bård Bergersen Advokatfirmaet Selmer 5:12:14
134 60023 Lars Birkheim Østerdal Garnison 5:14:45
135 61112 Mads Hallbing Lyngaas Veto Rør 5:16:43
136 61101 Njål Solberg Greiner   5:16:45
137 61211 Kjetil Nordstrøm DnB 5:17:03
138 63360 Arne Eimstad Ekre Norcem/Leca/Bygg.no 5:17:11
139 61100 Gisle Greiner   5:17:20
140 61196 Tormod Midtskog   5:18:05
141 63411 Kai-Rune Bjella-Fosshaug   5:18:13
142 62037 Dag Fredrik Bruflot Berits Utvalgte 5:19:14
143 61013 Espen Arnesen Norsk Tipping BIL 5:20:56
144 64359 Simen Lunder   5:21:10
145 64350 Audun Astrup Bakke   5:21:40
146 61221 Thomas Offstad Stekestad 5:23:32
147 64409 Einar Sølsnes   5:23:35
148 63187 Sindre Vangen-Lønne NIH 5:25:45
148 63185 Brede Vangen-Lønne   5:25:45
148 61160 Erik Knudsen   5:25:45
151 63007 Lars Henrik Andreassen VKP 5:25:55
152 64151 Lars Øyvind Aasgaard   5:26:05
153 62376 Petter Peik Repsjø   5:26:54
154 61370 Joachim Harg DnB 5:28:20
155 62311 Are Christian Terjesen Team TriSport 5:29:28
156 63014 Gustav Philip Bang-Ellingsen Sommerbutikken AS 5:29:44
157 62414 Tony Dalsheim Pedersen Norcem/Leca/Bygg.no 5:30:46
158 62058 Geir Arne Engebakken   5:30:50
159 63384 Geir Aage  Sogn Team Nli Dæhli 5:30:56
160 61165 Rolf Langeland TEAM ELFAG 5:31:54
161 62257 Hans Martin Sandager   5:32:07
162 64136 Kristian Skallerud   5:32:30
163 62288 Vegard Steine Advokatfirmaet Selmer 5:33:17
164 62054 Ole Martin  Døsen   5:33:34
165 60321 Torkild Vinje PRIVATmegleren 5:33:58
166 61340 Haakon Aasgaard TEAM ELFAG 5:34:21
167 61009 Magnus Andersen DE-Service 5:34:56
168 62061 Mats Engelund NSF 5:35:05
169 64363 Erland Stakvik   5:35:52
170 64216 Erik Stakvik   5:36:05
171 61237 Øyvind Riiser Evje Sats Elixia 5:36:10
172 64320 Eystein Steigen   5:37:14
173 61107 Eirik Gulbrandsen   5:38:09
174 60350 Hans Tore Eggum   5:38:27
175 63082 Morten  Nordhagen Luftkrigsskolen 5:38:40
176 60042 Anders Dischler Børresen   5:39:01
177 60376 Stian Kristoffersen   5:39:47
178 61018 Thor Bang-Ellingsen Sommerbutikken IL 5:39:51
179 63237 Magnus Olsson   5:39:58
180 63364 Simen Windheim   5:40:12
181 61198 Heine Mohn Team Runaway 5:40:49
182 63141 Filip August Slaatto Tiller Sagene skole 5:41:07
183 62302 Mathias Hole Svoren HiOA Lacrosse 5:41:50
184 63086 Andreas Gundersen Frokostkameratene 5:42:38
185 62074 Tor Eirik Ferstad   5:42:48
186 60303 Christian Sørensen   5:44:19
187 62201 Asbjørn Lægreid   5:44:20
188 61408 Christer Martinsen   5:45:18
189 63321 Bjørn Ivar Vold   5:45:46
190 61246 Stian Røsdal Statoil BIL 5:46:00
191 60078 Tobias Eugen Guttulsrød Ekholt BK 5:46:32
192 61004 Stig Allergodt Hedalm AS 5:46:52
193 60278 Arne Ragnvald Smidesang Norcem/Leca/Bygg.no 5:47:15
194 61256 Jon Didrik Schildmann   5:47:27
195 62126 Einar Helgesen   5:47:57
196 62211 Alexander Myrseth Kram Invest 5:48:02
197 62072 Oscar Evensen Moss 5:48:03
198 63294 Håkon Ahlsen Grimstad   5:48:15
199 62372 Kim Roar Hansen   5:49:18
200 61306 Olav R. Søbakk Böleraasen Sportverband 5:51:03
201 63323 Ole Christian  Vold Spydeberg 5:52:48
202 64405 Vegard Sveen Ellefsæter   5:53:00
203 63074 Egil Heiner Graver Heistø Veien Tilbake 5:53:15
204 62415 Terje Thue Rolland Cisco Systems 5:53:55
205 61216 Lars Gunnar Nygården   5:55:51
206 63196 Richard Lucas Høvik IF 5:56:03
207 62117 Hans Sverre Hansen- Gaard Team Aktiv mot kreft 5:56:35
208 62156 Rolf Sindre Johansen Libakken Team Aktiv mot kreft 5:56:53
209 62110 Anders Halvorsen TEAM LLENTAB 5:57:11
210 62143 Anton Hultqvist Norcem/Leca/Bygg.no 5:58:19
211 63153 Ola Klette   5:58:32
212 62101 Håvard Gulliksen   6:00:41
213 61056 Ådne Dalum   6:00:52
214 63105 Dag Andre Hjellvik Team Andreplassen 6:01:44
215 60268 Lars Christian Sjøvik   6:02:03
216 63035 Nils Ingar Mæhlen Fram IL 6:02:09
217 62229 Mats Olsen   6:02:18
218 63310 Odd Thygesen Oddpictures 6:03:04
219 63255 Eirik Riddervold Advokatfirmaet Selmer 6:05:15
220 61318 Karl Emil Utnes Frogner IL 6:07:51
221 61333 Ola Øfstedal NAV i Hedmark B.I.L 6:08:01
222 60353 Stig Kristiansen   6:08:17
223 61135 Anders Kvistad Holm Volda 6:11:59
224 61039 Jonathan Bourne Statkraft 6:12:19
225 61350 Kristoffer Kjelstadli Larsbu IL 6:12:44
226 63350 Marius Marvin   6:12:49
227 64092 Lars Arne Pettersen Movar BIL 6:13:00
228 64091 Anders Pettersen Eika Moss 6:13:02
229 63004 Kjetil Amundsveen   6:14:16
230 61305 Thomas  Szoldrak Stokkerud Team DB Schenker 6:14:26
231 62011 Stian Aune TEAM LLENTAB 6:14:45
232 61324 Even Wahl Advokatfirmaet Selmer 6:17:37
233 62260 Tomas Sandmo   6:17:43
234 61233 Espen Haug Reinertsen   6:18:43
235 64148 Marius  Øyen Team Lia 6:20:16
236 62213 Kristian  Ness   6:20:56
237 62169 Bendic Klevstadberget   6:23:18
238 64106 Sven Fredrik Eng Team Lia 6:23:43
239 64111 Ingolf Grønvold Team Lia 6:23:57
240 62019 Christian Berg SIBV 6:25:01
241 61260 Per Inge Sandvik Scott Advokatfirmaet Selmer 6:27:13
242 64378 Stian Sandnes   6:27:50
243 63188 Christer Lien   6:28:09
244 64006 Fredrik Døviken   6:28:13
245 61166 Jørgen Leander   6:32:26
246 62136 Kay  Holmen   6:32:33
247 62007 Kenny Armstrong Paul Walker Memorial 1973-2013 Team 6:32:45
248 63385 Fredrik Sollihagen Gulbrandsen   6:32:48
249 64070 Kristian Digranes Skjetten Ski&Vin 6:33:03
250 61044 Simen Bryhn Nielsen SN Handel AS 6:33:37
251 64338 Christoffer Omberg   6:33:55
252 60412 Loc Nguyen Sportsmanden 6:36:25
253 63125 Trond Stian Jenssen Kolvereid IL 6:37:57
254 61161 Anton Kovacevic   6:38:13
255 62255 Vegard Rønning the running team 6:39:05
256 62237 Miguel Paulos Kram Invest 6:39:35
257 63349 Dennis Landing Østerdal Garnison 6:39:38
258 62404 Andreas Kolbu   6:40:29
259 60115 Eirik Bjørnstad   6:42:02
260 63352 Tomas Nilsson Jayway 6:43:08
261 60083 Thomas Andre Hansen   6:43:24
262 62043 Andreas Chatterton Løv' For Satan 6:45:39
263 63409 Rune Hansen Tongabanden/AKA AS 6:46:41
264 63335 Ole Kristian Ødegård Aurskog/Finstadbru SK 6:47:45
265 63200 Ivar Lund   6:47:46
266 63378 Lars Erik Hærum Lohne   6:48:30
267 61046 Roar Bråtteng Kolvereid IL 6:48:38
268 62139 Matthew Hopkins   6:49:46
269 63305 Magnus Theodorsen   6:50:23
270 62382 Torbjørn  Jeppesen   6:52:48
271 60232 Jaanis Ozols DVS Entreprenør AS 6:52:49
272 63277 Odd Arne Sjøli Team Brovold 6:56:31
273 63149 Jon Steinar Kjøllesdal Udir BIL 6:58:09
274 62355 Sebastian Edward Celej   6:58:57
275 63201 Anders Lundbom Team Lundbom 6:59:10
276 62339 Niclas Östlund Team Lundbom 6:59:16
277 61368 Christian Torgauten Antonsen   7:00:36
278 63331 Gustav Westman TEAM LLENTAB 7:02:17
279 63178 Anders Larsen   7:02:58
280 63181 Peter Larsen Københavns skiklub 7:03:17
281 64061 Stian Kristiansen   7:03:25
282 63202 Erik Lundbom Team Lundbom 7:04:27
283 61297 Lars Støvreide   7:04:42
284 61124 Eirik Heggenes SK Labbetuss 7:08:09
284 61159 Dagfinn Kloven Norconsult BIL 7:08:09
286 63182 Søren Larsen   7:11:31
287 64375 Jan Stefan Nordeng   7:19:02
288 61310 Øyvind Sørsdal   7:19:35
289 63322 Jon Henrik Vold Spydeberg 7:29:09
290 63210 Andreas Marø Kolvereid IL 7:31:31
291 64373 Haakon Huser   7:32:06
292 62409 Morten Lunde Hof Il 7:33:43
293 63362 Henrik Sander Kolvik Norcem/Leca/Bygg.no 7:34:26
294 61342 Adrian Kristoffer Kleven   7:35:25
295 60047 Eric  De Sousa DVS Entreprenør AS 7:35:56
296 60269 Tom Andre Skarsbø   7:39:30
297 63247 Jonas Ramsli Hansen   7:41:33
298 62226 Christoffer Odden   7:41:45
299 60086 Knut Marius Hasselstrøm   7:48:36
Annonse







Annonse