NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater: Friidretts-NM: Alle øvelser| NM Skiskyting: Alle klasser| Rulleskirenn: Reisafjellet Opp| Jarsengbakken Opp

Resultater FredagsBirken - Menn 16 til 39 år - 2016



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 16 til 39 år - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60158 Petter Soleng Skinstad   2:43:55
2 60321 Stein-Erik Eriksen   2:56:43
3 60247 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 3:00:28
4 60188 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:15:01
5 62345 Ole Tobias Utne Bjerke   3:15:04
6 60063 Jens Haugland Uno-X 3:16:28
7 60211 Anders Skar   3:16:45
8 60323 Andrè Bjugstad   3:17:53
9 60078 Espen Kalland   3:21:22
10 60240 Espen Berget MjøsSki 3:21:45
11 60289 Frode Grandetrø   3:23:24
12 60242 Morten Eliassen Ubåtklubben 3:26:42
13 60104 Marius C Lindhjem DNB Eiendom 3:27:27
14 61194 Andre Aarmo volkswagen 021 3:30:52
15 60098 Tore Lefstad Skaun IL 3:31:55
16 60249 Trygve Hansen Mjølkerampa SK 3:32:29
17 60290 Rune Grandetrø Skaun IL 3:33:03
18 60272 Dag Westby   3:34:17
19 60083 Frode Korsmo   3:34:45
20 60233 Kristoffer Kjelstadli Larsbu IL 3:34:51
21 60160 Espen Samuelsen Skiri Innstrandens il 3:35:46
22 61177 Vegard Lorenz Tandberg Norcem/Leca/Bygg.no 3:36:33
23 61261 Petter Kittelsen   3:38:43
24 60318 Jonas Olsson Helikopterflottiljen 3:39:59
25 60115 Andreas Sørensen Mauset Malvik 3:40:44
26 60048 Einar Fossøy Gulbrandsen   3:41:07
27 60065 Richard Havstein Music2media 3:41:56
28 60053 Johan Hanestad VESTRINGEN IL 3:44:47
29 60069 Jonas Førre Høivik   3:46:53
30 62058 Amund Lier-Hansen Sparebanken Hedmark 3:48:25
31 60308 Johan Tanum Bækkemoen   3:49:33
32 61311 Magnus Ekkjestøl   3:49:53
33 60381 Jon Meiholt Beating Boris cub 3:51:34
34 60187 Lars Olav Westerås Geiranger IL 3:52:14
35 60064 Magne Haugland Uno-X 3:52:45
36 60298 Cyril Milleret   3:54:33
37 60295 Eivind Kirkhus Polar 3:54:51
38 60089 kenneth kristiansen Team Zlangen 3:55:22
39 60228 Andreas Fløtra Norcem/Leca/Bygg.no 3:56:43
40 61255 Andreas Huso Skauen Ski Team 3:57:01
41 61308 Kasper Ussvær Team Ussvær 3:57:03
42 60047 Alexandre Guindos Uno-X 3:57:16
43 60209 Mats Nysæter Nøtterøy IF 3:57:26
43 61193 Marius Østgaard   3:57:26
45 60297 Martin Mayer   3:58:11
46 61241 Sindre Fossnes Multiconsult BIL 4:00:08
47 60162 Aksel Skaar Skogvang DBC AS 4:01:50
48 60380 Johan Granat FMTIS 4:03:08
49 60276 Ole Christian Haugen Hornindal IL/ Polar Electro 4:04:02
50 61120 Teis Arne Lundby Volkswagen 440 4:04:24
51 60207 Kristian Lindberg   4:05:55
52 60148 Alexander Rørberg FPIL 4:05:57
53 60028 Kim Baade   4:06:06
54 61304 Tony Dalsheim Pedersen Norcem/Leca/Bygg.no 4:07:14
55 61081 Martinius Høydal Anton Sport 4:08:09
56 61167 Mikkel Stensås Svanevik Syril 4:08:33
57 60003 Håkon Andersen   4:08:37
58 63181 Knut Andre Vold Spydeberg IL 4:09:43
59 61370 Joar Kleiva   4:09:55
60 61296 Trygve Aurtande   4:09:59
61 60030 Fredrik Dehli Team Zlangen 4:10:57
62 61039 Christopher Dalen Sk.Fart 4:10:58
63 62184 Ole Martin Trælnes Sømna IL 4:11:07
64 60200 Pål Bakke PwC 4:12:47
65 61300 Christer Lätt   4:13:26
66 60280 Kenneth Warming Romerike politiidrettslag 4:14:29
67 60197 John Aalen   4:15:23
68 60085 Daniel Kostrzewski Euroweld 4:15:47
69 62085 Fredrik Borg Johannessen LPIL / Team Borg 4:15:57
70 61010 Henrik Backe-Hansen   4:16:27
71 60246 Morten Frivang Gnistfri skiteam 4:17:36
72 61270 Christoffer Moene Skauen Ski Team 4:19:38
73 60274 Anders Elstad Gauterud Team KneMixGo! 4:19:53
74 60149 Morten Røsjø Il Holeværingen 4:20:11
75 61265 Svein Lierstuen Skauen Ski Team 4:20:26
76 60173 Knut Storvik GD bil 4:21:20
76 61107 Petter Larsen Søndre Høland idretts og ungdomslag 4:21:20
78 60221 Asgeir Wærås   4:21:49
79 61053 Andreas Finnøy   4:23:27
80 60164 Geir Aage Sogn   4:23:46
81 62098 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL 4:23:52
82 60174 Lars Strom   4:24:57
83 61137 Kristian Ness   4:25:17
84 60194 Ola Øfstedal NAV i Hedmark BIL 4:26:21
85 61001 Anders Aksnes   4:26:24
86 62167 Jostein Sjaaeng   4:26:30
87 63038 Oscar Evensen   4:26:50
88 61246 Alexander Hansson   4:27:21
89 61262 Mats  Kjelvik Berg Skauen Ski Team 4:29:08
90 61231 Simen Lunder Multiconsult BIL 4:29:20
91 62040 Per Gunnar Forrestad   4:29:39
92 62076 Mathias Henrik Horne Team Horne 4:30:21
93 62124 Tormod Midtskog   4:30:32
94 61084 Jørgen Ingier No name 4:30:49
95 60142 Eirik Totland Pettersen   4:31:20
96 61252 Hermann Hovde   4:31:44
97 61208 Trond Bjørklund Søndre Høland idretts og ungdomslag 4:33:33
98 60299 Halvor Nilssveen   4:33:43
99 60305 Kristian Skallerud   4:36:18
100 62214 Morten Egeberg Aktiv mot kreft/Coop 4:39:20
101 61023 Kjetil Jr. Bjørge   4:40:05
102 61008 Vegar Antonsen Team Antonsen 4:40:19
103 62279 Hans Martin Sandager   4:42:03
104 60144 Espen Heiberg Rasch Forsvaret 4:44:01
105 62285 Jan Erik Karlsen   4:45:57
106 60121 Anders Morstad Lommedalens IL 4:46:02
107 60370 Mads Hallbing Lyngaas Veto Rør 4:46:29
108 61191 Martin Østby Anton Sport 4:47:00
109 62201 Lars Andre Kinn Krigsskolen ILKS 4:47:56
110 61176 Øyvind Sørsdal   4:49:13
111 62195 Christoffer  Aamoth DNB Eiendom 4:50:13
112 61017 Simen  Berntsen Rudi   4:51:08
113 61272 Peter Olofsson Grundsunds IF 4:52:05
114 61280 nicholas teigen Skauen Ski Team 4:53:23
115 61312 Geir Arne Engebakken Vang Skiløperforening 4:53:34
116 60307 Dag Skjetne Buvik il 4:55:57
117 63160 Ron Stangvik Evry BIL 4:57:49
118 63182 Ole Christian Vold Spydeberg IL 4:58:04
119 62148 Espen Haug Reinertsen Kløfta 4:58:15
120 61281 Jonas Hyggen Viken NOTEAM 4:59:24
121 61018 Thomas Hammerstad Bezier Uno-X 5:01:53
122 63175 Simen Danielsen Torgersrud Eidsiva bredbånd 5:05:05
123 62210 Ronny Eklund Aktiv mot kreft/Coop 5:05:08
124 60286 Pål Christian Thulien Dahlby   5:05:26
125 63214 Bjørn Ivar Vold   5:06:34
126 63089 Arve Krogsethagen Fjell og sykkelservice 5:08:38
127 62101 Erik Knudsen   5:09:32
128 61058 André Gauderon Enzians Davos 5:09:38
129 60102 Yan Linaker Dahl Aktiv mot kreft/Coop 5:10:51
130 61063 Eirik Gulbrandsen   5:11:44
131 60106 Anders Lundbom Team Lundbom 5:13:06
132 61109 Fabian Leitner Enzians Davos 5:13:37
133 61271 Per Joar  Nygård   5:14:01
134 60196 Niclas Östlund Team Lundbom 5:14:27
135 61301 Øyvind Morud   5:14:33
136 60071 Jan Erik Haavet   5:14:41
136 60005 sigurd riste andersen   5:14:41
138 63221 Christer Lien   5:14:46
139 60107 Erik Lundbom Team Lundbom 5:14:55
140 63071 Lars Andreas Huset Hedalen 5:15:32
141 62140 Kay Ingvald Pedersen Smaalenene SK 5:16:52
142 63145 Jon Nikolai Rønningen   5:17:28
143 61172 Olav R. Søbakk Aktiv mot kreft 5:17:36
144 63211 Dag Andre Hjellvik Team Andreplassen 5:18:16
145 62228 Lars Lomsdalen   5:18:31
146 62064 Eirik Heggenes SK Labbetuss 5:19:48
147 62204 Sindre Nybakk Uthus   5:20:13
148 61169 Ole Kristian Svartedal Trøsken IL 5:20:50
149 62048 Lars Andreas Grønneberg   5:21:05
150 63218 Håkon Hansen Norge 5:23:23
151 61071 Kim Halvorsen Team Zlangen 5:23:34
152 62247 Arnis Lazdans   5:24:47
153 60109 Stian Lysaker Aktiv mot kreft/Coop 5:26:15
154 61123 Magnus  Lødøen Team Zlangen 5:26:39
155 61245 Hans Sverre Hansen-Gaard Sjukt Sprek/Aktiv mot kreft 5:29:01
156 61259 Rolf Sindre Johansen Libakken Sjukt Sprek/Aktiv mot kreft 5:29:03
157 60216 Hans Tore Eggum   5:30:35
158 62008 Kristo Ausmees Meie Liigume Medita 5:34:27
159 62027 Ole Martin Døsen   5:38:49
160 60217 Knut Ove Eggum   5:40:06
161 61104 Mats Andre Langbo Anton Sport 5:43:12
162 61186 Daniel  Vogler   5:43:13
163 62045 Bernardo Toledo  Gonzales   5:43:32
164 63002 Stig O Alstad Kløfta 5:44:39
165 63240 Karl Ivar Fjørtoft Johansen   5:46:29
166 61187 Thomas Vogler   5:46:38
167 61295 Andre Arnesen   5:47:12
168 63063 Kristian Hauglie   5:48:17
169 62005 Jonas Andreassen   5:50:34
169 61056 Vincent Sondre Førde sandande fil 5:50:34
171 61012 Yngvar Bakken   5:50:42
172 61175 Ole-Jakob  Sørsdal   5:56:46
173 63048 Finn Grundmann   5:58:19
174 60386 Knut-Vidar Giltvedt AC Gystadmyra 5:59:00
175 63185 Stefan Vågen   6:01:06
176 62237 Nichlas Cobb Blodsmak Sportsklubb 6:06:36
177 62126 Johannes Moxness   6:08:48
178 62163 Vegard Rønning the running team 6:10:09
179 62028 Fredrik Døviken   6:13:57
180 61240 Thomas  Aaseth   6:14:21
181 63034 Jon Martin Vik  Engh   6:15:47
182 62203 Kjetil Kåsa Renåvangen 6:17:25
183 63254 Per Øyvind Vold Spydeberg 6:18:23
184 61051 Petter Eriksrud   6:20:25
185 61196 Anders Burås Renåvangen 6:22:29
186 61212 Erik Skogheim   6:23:21
187 63199 Stian  Herum Renåvangen 6:30:46
188 62019 Runar Buraas Buraas 6:36:42
189 62110 Magnus Lillebo   6:37:48
190 61009 Tommy Arntsen Anton Sport 6:39:11
191 62196 Kim Andre Nessheim Berg Renåvangen 6:46:35
192 61095 Magnus Karlsen   6:49:00
193 60011 Kyrre Aulund   6:56:22
194 63208 Are Stian Føleide   6:57:40
195 60230 Anders Havik   7:04:52
196 60235 Ole Gjermund Strangstad   7:04:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +