NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater FredagsBirken - Menn 40 år og eldre - 2016



FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 40 år og eldre - Uoffisielle resultater
NB! Oppdateres gjennom dagen. Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60201 Jan Byrkjeland Røa IL /Rystad Energy 3:01:16
2 60159 Åge Skinstad   3:03:26
3 60088 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 3:10:58
4 60294 Øystein Killi Roterud IL 3:18:24
5 60155 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 3:19:32
6 60125 Dagfinn Myklebust Ringom Husky 3:19:56
7 60070 Einar Marius Haaverstad Jardar 3:24:13
8 60285 Stein Erik Berthelsen ACK 3:25:41
9 60325 Halvor Lauvstad   3:27:29
10 60110 Leif Madsberg   3:27:43
11 60094 Steinar Kvåle Brandbu IF 3:27:56
12 60215 Bjørge Westereng Ås IL 3:29:44
13 60373 Owe Jansson LogS 3:29:57
14 60291 Runar Hansen   3:30:51
15 60252 Rune Lillebråten Tormod Skilag 3:30:54
16 60128 Åge Nicolaisen Totens Sparbank 3:31:20
17 60116 Karl Erik Melbye Sjusjøen skiforening 3:33:40
18 60375 Mikael Mickels Ledningsregementet 3:34:16
19 60322 Jo Bergsvand Kjelsås IL 3:34:21
20 60214 Ivar Vigdal Team Coca-Cola 3:34:32
21 60387 Pål Skogli   3:35:41
22 60311 Per Viksmo SkiLøperne 3:35:56
23 60378 Mikael Pihel FMTIS 3:37:20
24 60186 Gustav Vaaje-Kolstad Ås IL 3:37:40
25 60095 Magnus Langlien Norcem/Leca/Bygg.no 3:37:59
26 60143 Erik Ramsrud Team JohNET 3:38:31
27 60288 Jo Gimse Stor-Elvdal sk 3:38:32
28 60059 Balder Hasvoll   3:39:26
29 60210 Emil Schmidt Dfi ski 3:40:12
30 60024 Thomas Brenni Norcem/Leca/Bygg.no 3:40:31
31 60282 Gunnar Alvim Spydeberg IL 3:41:10
32 60377 Mats Stjerngren   3:41:30
33 60236 Peder Arntzen Fossum 3:41:55
34 60133 Johny Norland Lyn Ski 3:42:10
35 60025 Trond Brevik   3:42:17
36 60192 Roger Wågsand   3:42:47
37 60383 Andre Warming UCK 3:44:01
38 60195 Stian Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 3:44:16
39 60038 Kristen Fatland   3:44:55
40 60319 Kjell Søbye Lillehammer Skiklub 3:45:19
41 60066 Baard Henningsen   3:45:49
42 61315 Geir Arne Mælan Tynset JF 3:45:57
43 60317 Anders Jansson FM/HRC 3:46:06
44 60056 Bjørn Hanstad Otta IL 3:46:29
45 60004 Per Olav Andersen Bjørn Myhre Sport 3:46:39
46 60239 Per Ivar Berg   3:46:41
47 60268 Ketil Olav Tveit ÅL IL 3:47:16
48 60153 Espen Quillfeldt Schulze SYD ARKITEKTER 3:47:17
49 60320 Mindor Flydahl   3:47:35
50 60199 Alfred Baggetun Il Høyang 3:47:58
51 60277 Knut Magnus Lund   3:48:57
52 60301 Chris Nyström K3 3:49:13
53 60302 Per Willy Næsseth   3:50:33
54 60136 Christer Opsann Rudsbygd IL 3:52:41
55 60303 Frank Oord Team Sportsmanden 3:53:11
56 60388 Jan Arve Hansen   3:55:20
57 60262 Robert Sandholm   3:56:20
58 61285 Arne Eriksen Bærums skiklub 3:56:46
59 60141 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 3:56:49
60 60090 Rune Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 3:56:53
61 60300 Thomas Nordby   3:57:08
62 60037 Øyvind Fanebust   3:57:12
63 61090 Helge Johannessen Volkswagen 210 3:59:40
64 61094 Håvard Kalvåg VFL 4:00:42
65 61089 Dag Johannessen Holmen IF 4:00:55
66 61027 Terje Bratheim Multiconsult 4:00:58
67 60146 Terje Drege Rusten Geiranger IL 4:01:19
68 61254 Tor Erik Hoøen   4:01:56
69 60324 Roger Lunde   4:02:00
70 60029 Trond Dalsheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:13
71 62341 Svein Lamo   4:02:23
72 60007 Petter Mannsverk Andresen   4:04:18
73 60099 Torbjørn Lie   4:04:32
74 60120 Frode Monsen Team Sportsmanden 4:05:16
75 60208 Helge Lindstad Asker og Bærum brannvesen 4:05:19
76 61145 Rune Pettersen   4:06:12
77 60315 Bertil Holmström LSS 4:06:27
78 61232 Arve Markussen Team Øverskauen 4:06:46
79 60062 Anders Haugen fjellblom i.l 4:07:02
80 60181 Helge Tørud   4:07:23
81 62088 Kari Jylha Silvini Madshus Team 4:08:08
82 60245 Einar Frivang Gnistfri skiteam 4:08:22
83 60382 Pål Thomas Kvil Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:56
84 60054 Jannich Hansen Sollie   4:09:06
85 60151 Vidar Sanderud Norges Fotballforbund 4:09:20
86 60113 Rune Maråk Geiranger IL 4:09:55
87 60169 Skjalg Sylte Stavheim Hexagon BIL 4:10:13
88 60270 Ronny Warming Norcem/Leca/Bygg.no 4:10:40
89 61126 Dániel Marosffy Orvosegyetem SC Orienteering 4:10:52
90 60034 Stig Morten Engen Norcem/Leca/Bygg.no 4:11:04
91 60283 Stig Andersen   4:11:07
92 60265 Magne Sundvor Bjerkreim IL 4:11:17
93 60284 Gunnar Austeng   4:11:50
94 61007 Tore M. Andresen VFL 4:12:15
95 60372 Anders  Eriksson FMTIS 4:12:44
96 61106 Stein De Lange Team VFL 4:12:45
97 60203 Bjørn Hilstad   4:12:49
98 61163 Bjørn Inge Steinsvoll   4:13:21
99 60147 Lars Andre Røkke Skullerud Sk 4:13:36
100 61264 Tore Kørra   4:13:38
101 60205 Morten Knudsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:36
102 61181 Cato Tomter Fyrlykta 4:14:51
103 62030 Oscar Engeli Team JohNET 4:14:55
104 60177 Finn Willy Taugbøl Sparebanken Hedmark 4:15:07
105 61292 Claus Nerhagen   4:15:16
106 63013 Tommy Benum Volkswagen / BDO 4:15:17
107 60103 Thor Moshagen Linberg Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:24
108 60084 Thor Kristian Korsvold Uno-X 4:15:33
109 60219 Emil Onshuus   4:15:45
110 60039 Sveinung Flaathen   4:15:59
111 60266 Arkadiusz  Szczotka team biegowki24 4:16:11
112 60376 Gunnar Morell FM/LedR 4:16:19
113 60145 Ståle Rorgemoen Norcem/Leca/Bygg.no 4:16:48
114 60073 Ole Anders Wilskow Jenssen   4:16:53
115 61143 Dag Olsen IF Ørn 4:17:40
116 62343 Sigurd Holt Norcem/Leca/Bygg.no 4:18:00
117 61080 Øistein Høiberg Lier IL 4:18:21
118 60002 Tore Amundsen   4:18:22
119 60227 Kristian Flugsrud Stor-Elvdal sk 4:18:39
120 61097 Christopher Kjølner   4:19:39
121 61303 Sturla Nyborg Sport1 4:19:51
122 60009 Inge Aslaksrud   4:19:52
123 60082 Torstein Kongshem Fossum IF 4:20:03
124 62031 Johan Engström IK Stern 4:20:12
125 61157 Jon Alfred Sjaavaag Hurum CK 4:20:51
126 61182 Eivind Torheim   4:20:52
127 61073 Geir Oluf Hareland Gjesdal IL 4:21:04
128 61046 Einar Eilertsen volkswagen 812 4:21:58
129 61154 Roman Sevcik   4:22:01
130 60075 Ketil Johansen   4:22:10
131 62171 Jakob Stausholm   4:22:17
132 61227 Tåle Johnsen Alpha Revisjon AS 4:22:48
133 61179 Ingolf Thorbjørnsen Sande Sportsklubb 4:23:09
134 61236 Roar Skaug Hedmarken Brannvesen 4:23:16
135 60123 Morten Sundal Forsvaret/Åslia skilag 4:23:19
136 63264 Håkon Sæther Ekholt BK 4:23:31
137 61310 Geir Harald Aase Ullsfjord SK 4:24:01
138 60243 Anders Fjellstadsveen Nammo BIL 4:25:00
139 60379 Mikael Henriksson FMTIS 4:25:02
140 60027 Jan Frode Bruvik Norconsult 4:25:23
141 61294 Erling Svela Kondis 4:25:32
142 63126 Jan Thomas Odegard   4:25:55
143 60045 Tor Grønvik   4:26:02
144 61279 Jone Stangeland   4:26:03
145 60223 Kjetil Lorentzen   4:26:29
146 60061 Willy Haug   4:26:36
147 62068 Timo Heinola   4:26:48
148 61042 Arve Danielsen Volkswagen 210 4:26:50
149 60296 Jan Erik Lien Team G-Sport Otta-Rondane 4:27:01
150 61019 Kristian Bjerke-Gulstuen   4:27:54
151 60172 Kjetil Storli Team Andreplassen 4:28:08
152 61050 Rolf Ensbybakken Øti 4:28:12
153 60161 Sveinung Moesgaard Skjesol BIPP 4:28:17
154 60122 Per Morstad Lommedalens IL 4:28:47
155 61369 Trond Holt   4:28:53
156 61256 Lars Hødal Oseberg Skilag 4:28:57
157 62137 Eigil Olsen Vi som tar det som en tur 4:29:10
158 61026 Trond Borge Volkswagen 440 4:29:19
159 61288 Knut Leinan Røros 4:30:00
160 62105 Øystein Larsen RGK 1995 4:30:22
161 61067 Halvor Haga Volkswagen 210 4:30:25
162 61083 Bjørn Ingier Visma 4:30:48
163 61192 Trond Østgård volkswagen 021 4:30:55
164 60129 Marius Nicolaysen Uno-X 4:30:56
165 63248 Gunnar Rinde   4:32:07
166 60026 Kåre Brudal   4:32:14
167 60067 Hans Martin Hovde Elixia 4:32:33
168 60237 Victor Aspelund Rinkollen multisport Veteran 4:32:52
169 60385 Raymond Pedersen   4:33:32
170 61242 Harald Giesebrecht Team VFL 4:33:45
171 61306 Ragnar Tveit Skiforeningen 4:34:46
172 61002 Øyvind Amundsgård Jutul 4:34:52
173 62229 Rune Løkken   4:35:06
174 60060 Gunnar Haug   4:35:12
175 61229 Bjørn Kristian Kallasten Alpha Revisjon AS 4:35:24
176 61102 Tom Kristian Kurland Uno-X 4:36:20
177 62106 Stig Larsson Göteborg-Majorna OK 4:37:07
178 62205 Tom Pettersen Tofte Fremad IF 4:37:18
179 61234 Sveinung Pannberg   4:37:21
180 62116 KENT LURUD Tofte Fremad IF 4:37:24
181 60086 Sergey Kostynich   4:37:26
182 60238 Espen Bakken Arntzen de Besche 4:37:31
183 61226 Roger Hem Impact 4:38:03
184 61221 Tore Adolfsen   4:38:18
185 60012 Roger Aune Norcem/Leca/Bygg.no 4:38:19
186 63278 Bent Slåttsveen   4:38:26
187 62162 Stein Rømmerud Team Coca-Cola 4:38:44
188 62131 Johan Narum   4:38:58
189 63256 Philip Borgen Brent Hinds' Pistoleros 4:39:04
190 60165 Arne Kristian Solbakken OPIL 4:39:16
191 62209 Ole Døhlen   4:39:37
192 62026 Vidar Ø Doknes   4:39:38
193 61150 Tor Olav Runde Skakkebu turlag 4:40:14
194 60127 Tom Ness Bonus ski og golf 4:40:30
195 62188 Jan Volhejn   4:41:08
196 60293 Remi Henriksen   4:42:06
197 62023 David Church   4:42:11
198 61298 Olav Haugen Vårdalen S.L 4:42:32
199 60193 Arne Ødegård Festina Lente 4:42:58
200 61074 Harald Haug No team 4:43:16
201 61233 Øystein Olimb   4:43:37
201 62141 Magnar Pedersen   4:43:37
203 61152 Atle Schjøtt   4:43:48
204 61248 Steinar Haugen   4:44:16
205 60273 Pinehas Austeng Stor-Elvdal SK 4:44:34
206 60225 Arild S Stana   4:44:35
207 60275 Ole Arne Hagen Stor-Elvdal sk 4:44:37
208 61125 Knut Markhus Volkswagen 440 4:44:41
209 61117 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/VFL 4:45:00
210 61171 Henrik Syvertsen   4:45:16
211 60310 Serge van der Pol   4:45:19
212 60185 Tom Erik Vågen   4:45:51
213 61277 Roger Skogly Alpha Revisjon AS 4:45:54
214 62107 Bjørn Erik Lennestad Tofte Fremad IF 4:46:18
215 62138 Hans Orset   4:46:56
216 62033 Jan Ole Evensen Tofte/Fremad 4:46:58
217 62199 Knut Atle Hoen   4:47:37
218 61121 Roar Lunder Momoen IUL 4:47:44
219 61087 Rune Holmefjord Jakobsen Landbruksselskapet 4:47:46
220 61211 Jørn Victor Sjaavaag Hurum CK 4:47:48
221 61189 Ola Öjstrand KölaAIK 4:48:02
222 61134 Per Kristian Myra   4:48:04
223 62095 Runar Kinn   4:48:09
223 61258 Odd Erik Jakobsen   4:48:09
225 63012 Tor Belstad Gjerdrum IL 4:48:32
226 62283 Lars Yssen   4:48:38
227 60254 Terje Nilsen Team Sportsmanden 4:48:41
228 60087 Kalev Kreekman   4:49:11
229 62063 Per Jan Haursett Team Haursett 4:49:51
230 61320 Einar Behrns   4:50:50
231 62211 Odd-Arne Holstad   4:51:56
232 60043 Ole Christian Gjerlaugsen DNB Eiendom HALDEN 4:51:59
233 61307 Jarle Ussvær Team Ussvær 4:52:31
234 60281 John Arne Åmot Gausdal skilag 4:53:04
235 60222 Trygve Jarsve   4:53:44
236 62282 Hans Wandall   4:53:55
237 61020 Jon Bjerkestrand Uno-X 4:54:08
238 60256 Gisle Paulsen   4:54:20
239 61214 Oddbjørn Vegsund   4:54:39
240 62259 Jon Arvid Waal CK Nittedal 4:54:58
241 62150 Odd Morten Reitan   4:55:26
241 62254 Jarle Stenseth   4:55:26
243 60118 Espen Mjøen TEAM FRES 4:55:36
243 60052 Knut Ola Halvorsen   4:55:36
245 62255 Lars Morten Støwer-Kabo Overtråkket tempo team 4:55:45
246 63203 Håvard T Rud Askim IF 4:55:47
247 63343 Ole Andreas Sandbo   4:55:53
248 61078 Ole Edvard Hjortland   4:55:54
249 61250 Stein Hedemark   4:56:24
250 61014 Pål Henning Berg Berg&Dalby 4:56:48
251 60250 Torbjørn Hauger   4:56:51
252 60033 Tore Engelien Forsvaret Kolsås BIL 4:56:56
253 62061 Ketil Haugan   4:57:01
254 61036 Roger Dahl   4:57:08
255 61223 Åge Dalsjø Sørumsand 4:57:42
256 61225 Espen Eriksen OTIS AS 4:58:02
257 61371 Øyvind Melgaard   4:58:20
258 60023 Svein Erik Bredli OPIL 4:58:41
259 62046 Peter Groule   4:58:46
260 61188 Trond Vaagan   4:59:05
261 61079 Eirik Hopland Norcem/Leca/Bygg.no 4:59:24
262 62021 Amund Bø Hadeland Turlag 4:59:25
263 62198 Lars Engström Gausta 1883 Engstrom 4:59:26
263 61282 Oddbjørn Viken Hyggen IF / Statoil BIL 4:59:26
265 61032 Stig Bråthen   4:59:43
266 60131 Rune Norhall Norcem/Leca/Bygg.no 4:59:55
267 62334 John Arild Putten Team JohNET 5:00:27
268 61373 Sigurd Klakeg   5:00:30
269 62233 Olav Tofte   5:00:39
270 61043 Vidar Davidsen   5:00:57
271 60114 Arvid Mathiesen Team Sportsmanden 5:01:06
272 61025 Tom Christian Bjørnstad Rockwool 5:01:27
273 62111 Arnt-Helge Lundberg   5:02:06
274 62242 Terje Gundersen   5:02:22
275 60278 Erik Magnus Ring   5:02:51
276 62153 Frode Rissmann   5:02:57
277 61100 Rune Rene Kristiansen GD bil 5:03:32
278 63123 Lars Nyhus   5:03:36
279 62265 Sigmund Sagheim   5:03:51
280 62118 Stein Løvaas Kløfta IL 5:04:14
281 63265 Lars Eivind Bjørnstad Oslo kommue bediftsidrettslag (OKBIL) 5:04:31
282 62012 Kai-Rune Bjella-Fosshaug Team Ankelslark 5:04:50
283 61059 Bruno Gauderon   5:05:01
284 62258 Hans Wimmer   5:05:55
285 62139 Inge Paulsen Statoil 5:06:08
286 61040 Jan Erik Dalseng Veldre Friidrett 5:06:12
287 61101 Tore Krogstad   5:06:13
288 62235 Johnny Berger   5:06:16
289 61122 Knut Arild Løberg   5:06:17
290 62249 Sven-Åge Mailund   5:06:31
291 61309 Håvar Wiik DFI 5:06:35
292 61015 Robert Berg OPIL 5:06:37
293 60006 Hans Petter Andersson Uno-X 5:06:38
294 61119 Thomas V. Lorentzen   5:07:18
295 62069 Einar Helgesen   5:07:38
296 61274 Eyvind Røst VFL 5:08:28
297 61075 Geir Haugli TINE SA 5:08:51
298 62051 Petr Guth   5:08:59
299 63137 Mo-Per Persson Lima IF 5:09:09
300 61048 Geir Engen Kolbotn SK 5:09:11
301 63138 Leon Radant   5:10:11
302 61278 Bjørn Skogstad   5:10:48
303 62077 Ole P Hval Team JohNET 5:10:55
304 61128 Jan Egil Martinsen Volkswagen 440 5:10:58
305 62109 Erling Lien   5:11:00
306 60251 Øystein Jonassen   5:11:10
307 61213 Fredrik Stangebye-Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:11:11
308 62097 Hans Olaf Kirkeng østbygda idretts lag 5:11:19
309 61287 Øyvind Kvalvåg Torvikbukt IL 5:11:22
310 61195 Dag Årtun   5:11:35
311 62081 Hans Erik Hårstadhaugen   5:11:42
312 62284 Jørn Aasgaard   5:11:47
313 62182 Jens Thomasen   5:11:49
314 62260 Arild Østvold   5:11:53
315 63007 Pål Andreassen Team Blåkläder 5:12:00
316 62132 Jens Morten Nesseth   5:12:59
317 60260 Arne Rønning   5:13:59
318 63148 Kim Schie-Nikolaisen   5:15:01
319 62149 Torkild Reinertsen   5:15:06
320 62262 Roar Foss Trøgstad 5:15:25
321 61091 Tormod Johansen Otterøy il. 5:15:36
322 62202 Jon-Kåre Kjær Tofte Fremad IF 5:15:43
323 62340 Frank Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 5:15:44
324 62032 Frank Roger Eriksen Grue 5:16:01
325 61324 Trond Berg   5:17:08
326 62176 Roger Strand Team Bypass 2013 Bodø 5:17:29
327 61031 Rolf  Brustad   5:17:47
328 61028 Bård Brekke Kolbotn SK 5:17:54
329 62017 Hans Braadland   5:17:55
330 60313 Svein Espeland SSS 5:17:59
331 61247 Lars Hansson Team Hansson 5:18:00
332 61243 Jørn Goldstein Team Hansson 5:18:01
333 60369 Vegard Bjørnstad Klubb GIL Ski/Veto Rør 5:18:03
334 61384 Leif Sørsdal   5:18:04
335 61314 Rolf Kleiven Eidsiva/ Norcem 5:18:10
336 61062 Ivar Grønningsæter Norddal IL 5:19:17
337 63065 Morten Henriksen   5:19:46
338 62065 Knut Heggenes SK Labbetuss 5:19:48
339 61165 Torleif Stephansen OK Nidarøst 5:20:28
340 63141 Emile Reuter Loisir Nordique 5:20:46
341 62025 Miroslav Dasek   5:21:34
342 61316 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 5:21:36
343 62052 Trond Magne Gaaserud   5:21:50
344 61210 Jan-Erik Kleven   5:22:10
345 61064 Hans Reidar Gulliksrud Sande Sportsklubb 5:22:27
346 60091 Torgrim Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 5:22:50
347 61022 Kjetil Bjørge   5:23:46
348 63327 Kjetil Isaksen Brent Hinds` Pistoleros 5:24:44
349 63232 Knut Steinar Eitungjerde   5:24:46
350 62173 Arne Egil Stensåsen   5:24:57
351 61297 Morten Bryn   5:25:05
352 63152 Vegard Sevilhaug   5:25:32
353 61130 Grant Mcleod   5:25:53
354 61136 Jan Mørk Kolbotn SK 5:26:41
355 61093 Jørn-Erik Jøndal   5:26:46
356 61030 Morten Brinchmann London Region NSC 5:27:15
357 61253 Thomas Hovde   5:28:04
358 62273 Steinar Amundsen Kolbergsrud   5:28:56
359 63153 Arnt Sverre Simensen Syrmoen Truge og Treskilag 5:29:33
360 63006 Hans Martin Andreassen   5:31:31
361 63100 Dag Midtfjord   5:31:47
362 61138 Terje Nilsen Eidsiva 5:32:10
362 63192 Karl Petter Aarthun Tyrveli Akevitters 5:32:10
364 63259 Kim Alexander Kopperud Tilla Club 5:32:24
365 63202 Tormod Roksvaag Kløfta IL 5:32:39
365 61322 Jay  Wiener   5:32:39
367 61140 Erik  Nordhagen Dynea B.I.L 5:32:43
368 63271 Ingar Solum Asker Skiklubb 5:33:18
369 63251 Asbjørn Sletten Stølen   5:33:34
370 61380 Glenn-Ove Brenden   5:34:05
371 63186 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 5:34:30
372 60117 Svein Minge   5:35:50
373 63263 Sven Erik Svenningsen Åslia skilag 5:36:01
374 63054 Arne Hansen Team Nuriway 5:36:07
375 61004 Runar Andreassen Rambøll BIL 5:36:45
376 62280 Trond Selbekk Stadsbygd il 5:37:23
377 61139 Dag Kaare Nordengen   5:37:55
378 61317 Nils Jørgen Sundal   5:37:58
379 63040 Magne Fladby   5:38:22
380 63041 Svein Fladby   5:38:24
381 62122 Jan Mathisen   5:38:28
382 62219 Mats Torbiornsson   5:38:35
383 63187 Hans Bjarne Øen   5:39:01
384 61132 Peter Mollatt Egen 5:40:27
384 62090 Joerg Kaiser   5:40:27
386 63231 Morten Bakken Skjetten Ski & Vin 5:40:38
387 61238 Jan Trygg Norcem/Leca/Bygg.no 5:41:15
388 63044 Nils Fostvedt   5:41:48
389 61013 Vidar Bakkestuen Rudsbygd Idrettslag 5:42:10
390 63128 Geirr Olsen BDO 5:42:16
390 63003 Kjetil Amundsveen   5:42:16
392 62224 Jan Halstensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:45:02
393 62252 Thomas Rusten   5:45:22
394 63189 Kjetil Øvereng Overhalla IL 5:45:30
395 62145 Bjørn Rabstad Frokostkameratene 5:47:58
396 63068 Sören Holmberg Leksand SK 5:48:22
397 63329 Bjørn Biribakken   5:48:23
398 62245 Villads Jakobsen Taulov motion 5:48:31
399 63052 Stig Aimar Gundersen   5:49:40
400 63055 Benno Møller Hansen   5:50:10
401 63103 Øyvind Mikaelsen   5:50:11
402 63036 Bjørnar Evensen   5:51:16
403 63215 Øivind Fjeldheim   5:53:31
404 61251 Anders Hovde   5:53:34
405 62072 Karl Jens Holmen   5:54:30
406 62053 Erik Hagen   5:54:39
407 61290 Jüri  Marcinkevicz EWC 5:55:11
408 63277 Phillip Cole   5:55:17
409 63050 Dag Gundersen Frokostklubben 5:55:35
410 63151 Lars Åge Seim Gimle IF 5:56:12
411 62234 Amund Trøstheim   5:56:37
412 61021 Bård Hans Bjørge   5:56:41
413 61055 Asle Jonny Førde Svelgen TIF 5:56:45
414 62073 Gunnar Horne Team Horne 5:56:46
415 62060 Jens Helge Hareide   5:57:11
416 62157 Finn Rosenvinge   5:57:18
417 61267 Eystein Lunåshaug Tynset Ungdomsskole 5:58:54
418 63015 Trond inge Birkeland OPK 5:59:38
419 63079 Finn Ragnar Johansen OPK 5:59:44
420 63118 Olav Njøs Syril 6:00:47
421 63072 Svein Gunnar Huset Hedalen 6:00:50
422 63270 Trond Sandaker Kongletoppen 6:01:07
423 60287 Frank Eriksen Statoil BIL 6:01:36
424 61323 Bergenhage Mathias   6:02:27
425 60316 Sven Holmsen   6:02:50
426 63250 Tor Sandnes Årvoll IL 6:02:54
427 63224 Kai Olafsen   6:04:34
428 63255 Per Ingar Østvang   6:04:43
429 61190 Ole Ørstvet   6:04:59
430 62239 Bjørn Fredrik Drangsholt   6:06:30
431 62134 Embret Nordseth   6:07:05
432 63025 Johnny Dolvik   6:07:34
433 62185 Jan Vadlejch Ski Klub Jiz50 6:07:45
434 61061 Dag Grue   6:07:49
435 63149 Oddvar Schjøtt-Høiholt Norcem/Leca/Bygg.no 6:09:08
436 63083 Risto Kemiläinen   6:10:19
437 63115 Ulrik Nielsen   6:10:23
438 63166 Erik Svanberg   6:10:24
439 60220 Kai Pettersen Larsbu IL 6:10:41
440 63062 Per Hauge Syril 6:14:16
441 63018 Odd Brenne Varteig IL 6:14:47
442 63171 Birger Amdal Sørgaard   6:14:48
443 62276 Kjell Overvåg   6:15:59
444 60016 Atle Barbo   6:19:59
445 63210 Askjell Hjellvik Team Andreplassen 6:20:05
446 63261 Mats Morell Mora SK 6:20:15
447 63223 Arild Norstad   6:20:22
448 60077 Stig Johansson Kragerø 6:21:25
449 63045 Geir Vik   6:21:43
450 62099 asle klock   6:22:39
451 62100 kjell gunnar klock   6:22:42
452 63026 Stig Espen Dolvik   6:23:20
453 62218 Magnus Larsen   6:23:52
454 63212 Svein Arne Mathisen   6:25:12
455 63086 Josef Kral   6:26:42
456 63196 Sigmund Flateng   6:27:36
457 63058 Inge Hasselberg Bursdagsturen 6:28:35
458 63177 Bue Ulfstein Viniplan as 6:29:23
459 62190 John Wragg   6:29:32
460 61244 Rune Grindal BRUKARA 6:30:39
461 62070 Martin Holan   6:32:07
462 63269 Albert Herman Nylende Kongletoppen 6:33:05
463 63158 John Smedbakken Syrmoen Truge og Treskilag 6:33:36
464 63097 Yonel Maniora Loisir Nordique 6:33:47
465 63267 Håvard Hovdhaugen   6:33:54
466 63142 Romain Rinck Loisir Nordique 6:34:23
467 63124 Erling Nyvoll Trøsken IL 6:36:10
468 63085 Taisto Kosonen   6:36:36
469 63102 Jan Petter Mikaelsen   6:39:21
470 63236 Runar Granseth   6:39:26
470 63249 Erik Sandbæk Aftenposten BIL 6:39:26
472 63161 Pavol Stanicek   6:39:31
473 63220 Tomi Kataja   6:40:04
474 62034 Rolf Evensen Norcem/Leca/Bygg.no/Moelven Limtre AS 6:41:17
475 63049 Martin Grundmann   6:42:47
476 62268 Gabriel Svedenborg   6:43:47
477 61183 Dimitry Tsesmetsis R & D Racing Team 6:44:10
478 63328 Tor Einar Torre   6:44:55
479 63280 Jo Audun Øverby   6:46:38
480 61207 Jostein Alexander  Aas Renåvangen 6:48:41
481 63194 Rune Blomhoff Hope IL 6:55:05
482 60152 John-Ove Sandtorv   6:55:31
483 62001 Terje Almerud   6:56:44
484 63033 Stein Enget   6:57:16
485 63207 Tore aaslund Grande Culos 6:57:17
486 63253 Stig-Arild Vindenes   6:57:31
487 62226 Trygve Johnsen Norcem/Leca/Bygg.no 6:59:17
488 62269 Nils Henrik Weihe Rinna / Mjøsen Birk 7:01:13
489 62263 Svein Hertzenberg   7:02:12
490 63234 Bjørnar Fylling   7:02:57
491 63344 Tom Realf Jensen   7:04:14
492 62339 Rolf Wegar Gundersen Eiendomsmegler 1 Hedmark 7:12:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +