Resultater FredagsBirken Sykkel 2016 - Kvinner



Resultater FredagsBirken Sykkel - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40257 Live Svarstad Team Technogarden 3:24:39
2 40279 Monika Kørra Løten Sykkel 3:29:21
3 40121 Annette Christin Lund Næroset IL 3:34:30
4 40080 Cathrine Lagerberg All by myself! 3:35:51
5 40101 Elisabeth Melby Hagen Aurskog-Høland Triatlon 3:42:59
6 40278 Linda Krokengen Tine brumunddal/ BSK sykleklubb 3:43:11
7 41494 Randi Warland Kortegaard Norsk Gjenvinning Norge as 3:51:06
8 40276 Camilla  Grieg Aktiv mot kreft 3:51:09
9 41281 Tove Frikstad Varodd Bil 3:51:44
10 40271 Carina Hansen Gartner Norge 3:52:00
11 40095 Sissel Stubsjøen Mo DSV Air & Sea / Gauldal SK 3:53:10
12 40789 Hanne Enevoldsen Nordkraft Narvik 3:53:40
13 40397 Mari Storeng Hallingstad Norcem/Leca/Bygg.no 3:56:20
14 40098 Trude Paulsen Sand IL Terrengsykkel 3:56:37
15 40444 Lill Hege Rostad Uno-X 4:01:09
16 40516 Miriam  Delphin Lillehammer sykehus BIL 4:03:19
17 40490 Marte Christensen Dagens Næringsliv 4:04:40
18 40380 Trine Bjerke Team Syljuåsen 4:05:56
19 41269 Camilla Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 4:10:59
20 40862 Marthe R. Eikre-Telle Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:48
21 40512 Ada Terese Sørlie Solør CK/Team Byggma 4:16:27
22 40810 Heidi Therese Johnsen Fjellfoten sykkelklubb 4:17:19
23 40582 Elisabeth Alfstad Bergum   4:18:08
24 40527 Trine Kjølner   4:18:39
25 40258 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 4:20:29
26 40563 Ane Lunde   4:20:41
27 40513 Hege Bakkerud EIKER CK 4:20:57
28 42096 Karianne Braat Telenor BIL 4:21:08
29 40071 Linda Morewood Nesset CK 4:22:50
30 40999 Petra Hofs   4:24:29
31 40031 Anne Sørlien Johansen   4:26:21
32 41098 Marit Nordal Pingvinene 4:29:21
33 40533 May Britt Søland   4:31:10
34 41078 Mathilde Hustoft COMEBACK RIDERS/Asker Skiklubb Skiskyting 4:31:11
35 41480 Nina Solbakken Norsk Gjenvinning Norge 4:31:27
36 40474 Charlotte  Thomassen Nortura B.I.L 4:32:01
37 41387 Trine Bye   4:35:11
38 40648 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 4:35:37
39 41540 Martine Stang   4:36:22
40 40552 Berit Sundquist Spkl Ceres 4:36:23
41 40096 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen 4:36:24
42 41010 Vibeke Stensrud Krohn   4:37:05
43 40639 Natalie Høiberg Aasen IBM Klubben 4:40:44
44 40424 Martine Lundby Østre Toten Skilag 4:41:48
45 40598 Maria Helen Fuhr Dahl Norcem/Leca/Bygg.no 4:43:44
46 42244 Line Salomon Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:15
46 40528 Vibeke Kullberg-Marcussen   4:44:15
48 41572 Mariann Bekkesletten Skedsmo Old-Girls 4:44:31
49 40910 Marte Herdlevær   4:44:49
50 40605 Hilde Evensen   4:44:59
51 41546 Iren Moe Lindstad Eidsvoll SK 4:45:51
52 41650 Nina Larsen   4:46:13
53 40735 Hanne Toftaker Nordkraft Narvik 4:46:21
54 41376 Ingrid Aune Enova 4:47:21
55 40067 Sylvi Tallhaug Blaker IL 4:48:21
56 40514 Petra Bloemendaal Mora CK 4:48:49
57 41318 June Mellemstrand Varodd Bil 4:49:06
58 41933 Marianne Bakker Høland Sykkel 4:49:43
59 41820 Helga Kringen SkiLøperne 4:49:48
60 41944 Silje Halden Volkswagen 040 4:50:18
61 41486 Siri Stranger-Johannessen Newsec 4:51:01
62 41615 Camilla Rodal SkiLøperne 4:51:10
63 41108 Kari Elisabeth Balstad Stiftstaden SK/SiT BIL 4:51:41
64 41676 Hege Hunes Åkrene Mek. Verksted AS 4:51:58
65 41260 Elinor Tetlimo Leksvik IL 4:53:25
66 40306 Maina Fossum Green Volkswagen 4:53:27
67 40730 Birgit Aakre Tennø   4:53:36
68 40084 Ingunn Opland Gauldal SK 4:53:58
69 41912 Rachel Grinde-Andersen   4:54:58
70 41095 Nina Jahr Spkl Nessegutten 4:55:34
71 41442 Amanda Lange   4:56:00
72 40912 Ina Berven   4:56:02
73 40793 Birgitte Flatsetøy Åsane Ck 4:56:20
74 40576 Bente Merete Bakken Østmarka/Bring 4:56:26
75 40930 Liv Aasen   4:57:02
76 41102 Stina Helene Mørch Lundberget   4:59:03
77 41788 Mona Braathen SkiLøperne 4:59:58
78 41301 Thrine  Jensen Naprapat Thomas Arnesen 5:01:28
79 40878 Pia Andersen Askevold Uno-X 5:02:13
80 41576 Inga Borud Norcem/Leca/Bygg.no 5:02:53
81 40539 Elin Haug Reinertsen Kløfta IL 5:06:16
81 40546 Rannveig Ingstadbjørg Kløfta IL 5:06:16
83 41548 Jane Thøgersen Bingsfoss sykkelklubb 5:06:23
84 42160 Christin Ekker Ruth   5:06:45
85 41271 Inger Lium Leirvik   5:07:24
86 41866 Anne Bender Schøyen   5:08:43
87 42303 Liv Torunn Berg   5:09:22
88 41200 Tone E Hønnås Team CNC 5:10:02
89 41053 Elin Mørk Øvsthus Bjerke Ventilasjon 5:10:13
90 41845 Tina Moen Hot mamas 5:10:48
91 40883 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 5:11:01
92 42017 Heidi T Karlsen Ring IL 5:11:37
93 41369 Inger Willoch Asker Skiklubb 5:12:14
94 40908 Janne Haugli Toten-Kranken CK 5:12:48
95 41237 Linda Wetter Kungälvs OK 5:13:09
96 42026 Marianne  Lande-Sudall   5:13:16
97 40626 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn/ Merraholtet sykkel 5:14:22
98 42039 Caroline Mjøen DFI 5:14:33
99 41070 Ann Kristin Røed   5:14:56
100 42110 Anne Søbstad Rye GE Healthcare BIL 5:18:15
101 42084 Anne Wold-Hansen Bærum OC 5:19:19
102 42028 Betty Jane Larsson Boc 5:19:24
103 41928 Gudny Sveinbjörnsdottir   5:20:14
104 42004 Christine Harstad Team Cameltoe 5:20:27
105 41677 Cristina Garcia Ingier Kjelle VGS 5:20:32
106 42046 Anette Penk   5:20:37
107 40553 Siw Alice Bergesen Wilmo   5:20:57
108 41683 Anne-Mette Jernberg Olsen Kjelle VGS 5:21:33
109 41708 Karin Braaten Polygon 5:23:18
110 41391 Hege Edvardsen Norsk Gjenvinning Norge 5:23:55
111 41670 Anne Cathrine Helme   5:25:24
112 41170 Solfrid Andersen   5:25:41
113 41450 Nina Mallek Ullensaker CK 5:25:49
114 41256 Randi Mathiesen Team Mathiesen 5:26:00
115 41861 Irene Rødseth Gursken IL 5:26:28
116 41924 Elisabeth Thorsvik SkiLøperne 5:27:41
117 40710 Åsa Schaanning Regnbuen Malermesterbedrift 5:27:52
118 40028 Eva Jansen BÆSTA 5:29:40
119 41547 Ingrid Bolstad Martinsen Åslia skilag 5:29:41
120 41444 Signe Lindi Norsk Gjenvinning Norge 5:34:55
121 41274 Nina Bentzen   5:35:12
122 40816 Ann Kristin Hæhre Kristiansen DE-Service 5:35:31
123 42171 Ingeborg Amundsen   5:35:56
124 41712 Marianne Moen Gruvelia SK 5:37:40
125 40884 Guro Marie Storhaug Hagen   5:39:10
126 40924 Stine Feiring Olsen Konnerud IL 5:39:19
127 41669 Monica Hedlund Aktiv mot kreft 5:39:43
128 40713 Helene Enger Skjønnhaug Aurskog Sparebank 5:40:18
129 41610 Kari-Anne Nordlie Kloppa Offroad Klubb 5:42:25
130 42276 Kjersti Thommessen Team Buskerud Betongvarefabrikk 5:42:44
131 40656 Merethe Skoglund Knutsen Aurskog Sparebank 5:42:45
132 40877 Tina Amundsen Uno-X 5:43:15
133 41509 Iren Lerud Haugum Ihle IL 5:43:24
134 41488 Jeanette Syvertsen Norsk Gjenvinning Norge as 5:44:12
135 40630 Marita Hoftvedt Aurskog Sparebank 5:45:05
136 40668 Marit Lillestøl   5:45:42
137 40502 Kari May Nornes   5:48:09
138 41037 Anne Lise Stolp CK Elverum 5:48:30
139 41581 Sissel Tone Øie Eid IL Leik 5:49:08
140 40880 Reidun Olsen Uno-X 5:49:11
141 41191 Nina Hageberg   5:49:19
142 42204 Monica Holth   5:49:23
143 40688 Wenche Nyhus   5:50:11
144 40889 Eva Riiser   5:50:18
145 40881 Elin Røstad Uno-X 5:50:20
146 41542 Mari Birkeland Rena alpinklubb 5:52:34
147 42231 Sølvi Nereng   5:52:40
148 40717 Mariann Solheim   5:52:47
149 40955 Kathrine Olsen Team Seriøs :-) 5:53:05
150 40768 Liv-Heidi Svenberg   5:54:08
151 41409 Yaninthon Haldsrud Frogner IL 5:54:13
152 42172 Elin W Andersen   5:54:29
153 42251 Kari Soot SkiLøperne 5:54:42
154 41844 Mari Kristine Moen Gruvelia SK 5:55:22
155 41341 Marit Schøne Hot mamas 5:55:32
156 41448 Oda Lundberg Moen Sportsklubb 5:56:02
157 40597 Lene Daffinrud Regnbuen Malermesterbedrift 5:56:06
158 42119 Marit Sund Storlien MjøsSki 5:56:21
158 40870 Merete Tiseth Norcem/Leca/Bygg.no 5:56:21
160 41644 Hege Rønning Johansen the running team 5:56:29
161 41305 Lone Lindeblad Team Bjerke 5:58:07
162 40815 Marianne Kongshaug Fræna Sykkelklubb 5:59:28
163 41460 Bente Mostuen   5:59:50
164 41869 Anne Josefine Bottolfs Skahjem   6:00:12
165 42060 Kjersti Olimb Salte Klepp Cycle Club 6:00:42
166 42030 Camilla Constance Lilleng Team Cameltoe 6:00:59
167 42111 Berte Søbstad   6:01:05
168 41781 Linn Bergerud Bootcamp Hønefoss 6:01:20
169 42088 Astrid Melkeraaen   6:01:55
170 42002 Marita Hansen   6:02:40
171 41965 Aina Thorsplass   6:02:41
172 40979 Karen Breen   6:03:05
173 41961 Goro Thanem   6:03:47
174 40395 Hanne Beate Grøtterud KA Riders 6:04:54
175 40719 Stine Haugen Solheim KA Riders 6:04:56
176 42191 Lise Kristin Flølo   6:05:41
177 41557 Ellen Oma Nordstrøm HIOA BIL 6:05:47
178 41713 Jorid Anette Sunde Polygon 6:06:45
179 41689 Ida Abrahamsen Kjell Foss AS 6:08:02
180 40751 Martine Behrens Volkswagen 6:09:17
181 41179 Linda Ann  Duthie   6:09:25
182 41709 Astrid Sissel Daae Taxi Sport Bergen 6:09:57
183 41822 Ingeborg Kristiansen   6:10:51
184 40342 Mette Skonnord   6:11:18
185 41635 ANNICA VESTLUND   6:11:29
186 41987 Else-Berit Christiansen   6:11:33
187 41970 Karin Adolfsson Tidaholms sok sisu 6:11:37
188 42100 Lisa Kristina Lunde   6:12:42
189 41028 Eva Rogne Team Bjerke 6:12:56
190 41812 Elisabet Janssen AxFlow BIL 6:13:17
191 40653 Renee Iselin Kleven IBM Klubben 6:13:48
192 40105 Kristin Vekterud InfoRed BIL 6:13:55
193 41049 Hilde Wik Adresseavisen 6:14:36
194 41371 Benedikte Ruud Andersen   6:17:09
195 40636 Julie Holthe   6:17:58
196 40529 Marianne Myrset Team Bjerke 6:19:41
197 40417 Tove Christin Koch   6:19:42
198 41595 Nina Hedlund Aktiv mot kreft 6:19:45
199 40739 Camilla Tønnesland IBM 6:26:04
200 40657 Anette Hæhre Kristiansen DE-Service 6:34:47
201 41201 Betty Lise Jahren Team Superselma 6:34:52
202 40664 Anita Langgård Norgesgruppen 6:35:32
203 41036 Kim Alexandra Staff Uno-X 6:35:35
204 40522 Mabel Støverud Hansen Nimiarnerne 6:54:46