Resultater FredagsBirken Sykkel 2016 - Menn



Resultater FredagsBirken Sykkel - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40062 Christian Sørlie Solør CK/Team Byggma 2:57:32
2 40050 Uno Sandstrøm Asker Ck 3:03:58
3 40107 Tancred Andreas Edwin team norhus 3:04:18
4 40039 Jens Erik Nerbøvik Aukra Sk 3:06:52
5 40119 Terje Lybekk Aurskog/Finstadbru SK - Sykkel 3:06:57
6 40046 Stian Rekdal Aukra Sk 3:06:58
7 40110 Thomas Elnæs CK Nittedal 3:07:00
8 40035 Tore Kallmyr Aukra Sykkelklubb 3:07:08
9 40123 Richard Sagen Adresseavisen / Stiftstaden SK 3:08:27
10 40015 Eilif Gundersen Oppdal SK / Hydro BIL 3:08:51
11 40077 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 3:10:19
12 40021 Tormod Haugstad MX Sport Kremmertorvet 3:13:15
13 40036 Sture Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 3:14:47
14 40106 Kenneth Dagfinnrud team norhus 3:15:14
15 40344 Anders Jacobsen Skeid 3:15:33
16 40055 Kåre Øyvind Vassdal Aukra Sk 3:16:52
17 40034 Audun Kallmyr Aukra Sykkelklubb 3:17:14
18 40052 Tore Sporsem Aukra Sykkelklubb 3:18:50
19 40108 Erik Andreas Høe team norhus 3:18:55
20 40064 Christer Nygaard Energima AS 3:19:27
21 40045 Mats  Rekdal Aukra Sykkelklubb 3:19:43
22 40014 Knut Olav Grønby   3:19:46
23 40128 Thomas Engebakken Solør CK 3:21:00
24 40317 Andre Warming Norcem/Leca/Bygg.no 3:21:12
25 40180 Olav Bjørnstad Energima AS 3:22:12
26 40299 Ole Marius Lauritzen Team Handelsbanken / Follo SK 3:22:14
27 40127 Harald Bjørkhaug   3:23:01
28 40308 Daniel Salbu Norcem/Leca/Bygg.no 3:23:50
29 40260 Espen Melby Technogarden 3:24:39
30 40262 Terje Svarstad Team Technogarden Engineering 3:24:40
31 40081 Petter Storm Stiftstaden SK 3:25:04
32 40093 Henrik Haugum KA Riders 3:25:19
33 40011 Torbjørn Fredlund Team Syljuåsen 3:25:22
34 40091 Kjetil Ekren Gauldal SK 3:25:34
35 40056 Stian Vestavik Aukra Sykkelklubb 3:25:38
36 40104 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk 3:25:39
37 40111 Jan Inge Iversen Solum tsk 3:25:41
38 40174 Jonas Oliver Berg Norcem/Leca/Bygg.no/Svelvik-SK 3:25:59
39 40120 Kjell Ove Sjøvold Moss 3:26:12
40 40051 Torbjørn Sneve Nordkraft Narvik 3:26:23
41 40058 Dag-Arne Wensel Nordkraft Narvik 3:26:37
42 40581 Pål Berg-Knutsen Aurskog Sparebank 3:26:53
43 40086 Bjarte Skår Dale 3:27:07
44 40002 Thomas Andre Bjørnerud Skilpadde Racing 3:27:36
45 40087 Amund Moen Subsea 7 3:28:52
46 40201 Erik B Holm Dr. Techn. Olav Olsen 3:29:02
47 40187 Kim Haakon Fredriksen Energima AS 3:29:39
48 40213 Thor Moshagen Linberg Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:44
49 40294 Henning Sjøvaag team norhus 3:30:49
50 40291 Gunnar Opsal team norhus 3:31:00
51 40024 Terje Hollingsæter FMC Technologies BIL 3:31:45
52 40008 Jon Arne Enevoldsen Cyclemeisters Calgary 3:32:02
53 40125 Øystein Engesveen Hunton Fiber as 3:32:19
54 40298 Kjetil Taraldsen Hyllseth   3:32:37
55 40288 Nils Henrik Heen team norhus 3:32:43
56 40009 Øyvind Fanebust SansBygg 3:33:01
57 40115 Magne Pedersen Norcem/Leca/Bygg.no/Hard Rocx Riders Club 3:33:39
58 40049 Anders Salomonsen Sandefjord sk 3:34:03
59 40255 Øystein Rodem Uno-X 3:34:14
60 40195 Alexandre Guindos Uno-X 3:34:15
61 40560 Jens Lundberg Kjelle VGS 3:34:30
62 40535 Bjørnar Tollefsen Kjelle VGS 3:34:33
63 40287 Helge Haugstad team norhus 3:34:37
63 40215 Eirik Løkke CK Toten-Tråkk / Nammo BIL 3:34:37
65 40030 Jimmi Jensen Barkåker IF 3:34:45
66 40236 Ole Johannes Tønness Uno-X 3:34:49
67 40016 Fred Gundersen Hydro BIL 3:34:55
68 40270 Pål Elden Newsec 3:35:09
69 40456 Nils Erik Sætrang Exhausto AS 3:35:41
70 40496 Nicolai Gjertsen Bærum håndverkersenter as 3:36:14
70 40099 Ronny Østby   3:36:14
72 40124 Tore Røsvoll Adresseavisen 3:36:25
73 40109 Espen Solvin   3:37:07
74 40207 Håvard Kalvåg VFL 3:37:36
75 40172 Tore M. Andresen VFL 3:37:38
76 40947 Erik Hansen Schneider Electric 3:37:45
77 40621 Jørn Haugen Gjerstad IL 3:37:52
78 40082 Ole Christian Bere   3:38:07
79 40018 Henning Frydenlund Hansen Raufoss 3:38:14
80 40019 Ronnie Frydenlund Hansen Raufoss 3:38:16
81 40378 Alf Tony Bjerke Team Syljuåsen 3:38:19
82 40451 Lars Inge Storleer Adresseavisen 3:38:31
83 40246 Kent Torp Norcem/Leca/Bygg.no 3:38:36
84 40265 Rober Grøndahl Team Prosjektmester 3:38:39
85 40222 Rune Kjetil Pedersen Energima 3:38:48
86 40447 Rune André Skinstad Team Syljuåsen 3:38:56
87 40240 Andre Aarmo volkswagen 021 3:39:26
88 40218 Einar Mindnes IL Triumf 3:39:32
89 40202 Thomas Hægland   3:39:42
90 40176 Thomas Hammerstad Bezier Uno-X 3:39:55
91 40632 Markus Holden Røros IL Sykkel 3:40:32
92 40020 Svein Haugom Ottestad 3:40:34
93 40829 Bjørn Onshus Toill sykkel 3:41:02
94 40225 Erik Ringen   3:41:47
95 40781 Øystein Bråten Friskis&Svettis Lillehammer 3:42:41
96 40029 Paul Jenkins   3:42:58
96 40003 Steve Bosworth   3:42:58
98 40833 Eirik Totland Pettersen   3:43:02
98 40126 Ove Andre Bjørnstad Team Foss 3:43:02
100 40402 Arild Hokstad Alvdal Turforening 3:43:27
101 40725 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 3:43:37
102 41419 Mark Hulsbergen   3:43:38
103 40290 Truls Maarud Elektro-Sivert 3:43:49
104 40483 Frank Westlie driv il/vangsgutta 3:44:06
104 40267 Tom Ljosåk Team Prosjektmester 3:44:06
106 40375 inge austeng Kjelle Videregående Skole 3:44:10
107 40232 Fredrik Stangebye-Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:44:30
108 40282 Harald Solberg MjøsSki 3:45:01
109 41076 Ulf Ellingsen Halden CK 3:45:06
110 41087 Fredrik Borg Johannessen LPIL / Team Borg 3:45:15
111 40466 Anders Wien Team Syljuåsen 3:45:18
112 40399 Richard Havstein www.music2media.com 3:45:19
113 40302 Per Kristian Semb Newsec 3:45:31
114 40235 Stig Trondsen Risør CK 3:45:38
115 40520 Ronny Gleditsch   3:45:39
116 40372 Walter Andersen Team Syljuåsen 3:45:40
116 40472 Roger Åsly EDA 3:45:40
118 40939 Børge Grindhagen Stiftstaden /Team Velux Isola 3:45:48
119 40484 Stefan Willassen Energima AS 3:45:59
120 40438 Dag Norheim   3:46:05
121 40458 Jørn Olaf Tørnby   3:46:07
122 41097 Tormod Solem Norcem/Leca/Bygg.no 3:46:30
123 40418 kenneth kristiansen Energima AS 3:46:48
124 40264 Ole Anders Eek   3:46:49
125 41497 Ole Weel Fujitsu 3:47:17
126 40442 Nels Rasmussen TEAM PYT 3:47:29
127 40295 Torbjørn Slåtto team norhus 3:47:30
128 40823 Fredrik Nilssen Skiforeningen 3:47:32
129 40261 Trond Rande Rakkestad Sykkelklubb 3:47:56
130 40898 Johnny Tverli Gåping il 3:48:04
131 40304 Kim Nicolai Strømsborg Volkswagen 3:48:07
132 40175 Trond Berg Nammo BIL 3:48:22
132 40404 Roar Holter DE-Service 3:48:22
132 40858 Bent Ole Øyum Team RSA 3:48:22
135 40801 Bjørn Hegerberg Toill sykkel 3:48:38
136 40027 Jan-Ivar Ibsen Sandefjord sykelklubb 3:48:40
137 40579 Ulv Behrens Norcem/Leca/Bygg.no 3:49:02
138 40720 Ulf Erik Krüger Solheim DSV Solutions 3:49:04
138 40208 Steinar Kili energima Ålesund 3:49:04
140 40830 Lars Magne Opland Gauldal SK 3:49:09
141 40173 Peder Arntzen   3:49:14
142 40873 Geir Skaug   3:49:16
143 40827 Erik Nystuen   3:49:43
144 40682 Frikk Nilssen Skiforeningen 3:49:44
145 41396 Espen Engelstad   3:49:46
146 40041 Mats Nordstad Energima 3:49:54
147 41006 Lars Ingvoldstad Bjerke Ventilasjon 3:50:35
148 40638 Mats Kobbersletten Jensen   3:50:38
149 40772 Roy Almås Sparta 3:50:41
150 40224 Øyvind Prytz Kjelsås IL 3:50:52
150 40554 Tom Roger Søberg Gullverket bygdeservice bil. 3:50:52
152 40689 Atle Nærdal Gjerstad IL 3:51:15
153 40886 Torstein Iversen   3:51:19
154 40437 Lasse Nikolaisen Energima AS 3:51:20
155 40923 Audun Løvstad Krokskogen CK 3:51:23
156 40826 Håvard Åsen Nygaard Toill sykkel 3:51:31
157 40244 Erling Modell Nessegutten/Cowi 3:51:34
158 40420 Børre Larsen Exhausto AS 3:51:49
159 40220 Erik Nelson Heming 3:51:52
160 40340 Stein De Lange   3:53:03
161 40312 Magne Høgheim   3:53:16
162 40448 Alf Skjelstad   3:53:17
163 40824 Ole-Marius Norheim Team Østbø 2016 3:53:19
164 41825 Arve Krogsethagen Fjell og Sykkelcervice 3:53:41
165 40925 Kjetil Ommundsen IBM Klubben 3:53:58
166 40305 Anders Engelstad   3:54:03
167 40709 Stian Sandness JI&UL 3:54:06
168 41024 Jon Inge Olsen Original Teamwear 3:54:15
169 40381 Einar Bjørnstad Energima AS 3:54:16
170 40214 Geir Olav Lisle Fet Skiklubb - Sykkel 3:54:21
171 40242 Tore Rakvåg Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 3:54:29
172 42307 Christer Malm Polygon 3:54:32
173 40499 Lars Terje Mehus Moelven IL Skigr. 3:54:46
173 40318 Arnfinn Krokengen Sulland B.I.L/Brumunddal S.K 3:54:46
175 40277 Harald Herlufsen Team Prosjektmester 3:54:50
176 40443 Claus Riis TEAM PYT 3:55:03
177 40249 Bjørnar Bendiksen Narvik Ck. / LKAB Fritid. 3:55:06
178 40102 Jan Tore Hagen Aurskog-Høland Triatlon 3:55:15
179 42301 Hans Hosar   3:55:53
179 40932 Gard  Smoge   3:55:53
179 40885 Vidar Hilmen CK valdresexpressen 3:55:53
182 40899 John Hedlund Aktiv mot kreft 3:55:56
183 40394 Aksel Grinaker Hadeland CK 3:55:57
184 40268 Martin Steen Team Prosjektmester 3:56:01
185 40094 Andreas Ljosland Kvålseth KA Riders 3:56:02
186 40746 Odd Henning Østereng   3:56:07
187 40114 Ivar Beite Melnes Blaker IL 3:56:12
188 40612 Kristian Gladheim Aurskog-Sparebank/Nortura 3:56:25
189 40455 Bjørn Sæther Adresseavisen 3:56:28
190 40547 Terje Bratheim   3:56:39
191 40274 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL Sykkel / BIPP 3:56:41
192 42136 Roy Andre Lindblad   3:56:43
193 40238 Jørn Øinæs   3:56:52
194 40184 Tomas Cederstolpe   3:57:05
195 40622 Ole Øistein Johansen Hauerseter Sportsklubb Nordkisa Sykkel 3:57:27
196 41061 Jan Larsen Uno-X 3:57:28
197 40405 Eirik Hopland Norcem/Leca/Bygg.no 3:57:33
198 40374 Dagfinn Asmyhr Klaveness BIL 3:57:37
199 40743 Lars Erik Wenner Forsvaret Kolsås BIL 3:57:38
200 40519 Martin Flaten Gjerstad IL 3:57:41
201 40414 Stein Petter Johnsen Bærum OCK 3:57:52
202 40680 Fredrik Neubert IBM 3:57:57
203 41278 Lars Erikssen Asker Ck 3:58:13
204 40057 Atle Vårvik Uno-X 3:58:21
204 40065 Rune Skanke Uno-X 3:58:21
206 40787 Kjetil Ekerbakke CK Valdresekspressen 3:58:28
207 40369 Terje Gjærdingen  Høgden CK Valdresekspressen 3:58:47
208 40540 Knut Gunnar Bjerke Team Foss 3:58:49
209 41015 Maciej Lucjan Hebel Bjerke Ventilasjon 3:58:58
210 40131 Åge Skinstad Team Sport 1 Skinstad 3:59:03
211 41414 Erik Haugstulen Norsk Gjenvinning Norge 3:59:08
212 40273 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 3:59:16
213 40544 Jo Randen Savalen SK 3:59:17
214 41910 Knut Håkon Bakken Betonmast Innlandet AS 3:59:18
215 40239 Odd Arne Østli Tangen IL 3:59:23
216 41489 Peter  Tengros Team Ackeros 3:59:32
217 40343 Kjetil Fredrikstad Trevann I.L 3:59:36
218 40471 Hans Petter Aas   3:59:39
219 40978 Piotr Edmund Biernat Bjerke Ventilasjon 4:00:11
220 40063 Geir Nesset Uno-X 4:00:23
221 40393 Tom Christian Gefle Norcem/Leca/Bygg.no 4:00:32
222 40508 Petter Eltvig Energima AS 4:00:36
223 40537 Trond Jostad Team Syljuåsen 4:00:38
224 40673 Jørgen Magnussen IBM Klubben 4:00:40
225 40608 Stian Flåta Gjerstad IL 4:00:41
226 40851 Dag Tønder Nesøya IL 4:00:42
227 40763 Morten Staff CK Jarlsberg 4:00:53
228 40749 Per Olav Aasbø Gjerstad IL 4:00:54
229 40784 Alf Bøen Bck 4:00:57
230 41080 Håkon Vinge Eidsvoll SK 4:00:58
230 40617 Peter Hald TEAM PYT 4:00:58
232 40430 Sindre Marvik Uno-X 4:01:08
233 40567 Magne Haugland Uno-X 4:01:10
234 41228 Thor Sparby Norcem/Leca/Bygg.no 4:01:13
234 41227 Are Sparby Norcem/Leca/Bygg.no 4:01:13
236 40284 Roger Wågsand   4:01:35
237 40406 Truls Hulby Frogner IL / EDA Elektro Data/ Eaton Electric 4:01:59
238 40204 Odd Erik Jakobsen   4:02:02
239 40481 Frode Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:05
240 40852 Harald Vaslien Nammo BIL 4:02:24
241 41915 Vegard Bjørdal Byggmontering Møre AS 4:02:26
242 40779 Kåre Brudal   4:02:35
243 40670 Alf Marius Lundberg Aurskog Sparebank 4:02:42
244 41874 Eirik Skavhellen Holmestrand SK 4:02:46
245 40314 Iver Ludvig Langseth REMA Distribusjon 4:02:52
246 40233 Børre Sundberg Accenture 4:03:02
247 40040 Vidar Nilsen Skilpadde Racing 4:03:20
248 40032 Pål Johansen Bamse Racing 4:03:44
249 40807 Magnus Gundersen Ihler DnB 4:03:45
250 41496 Hans Jørgen Weel   4:03:47
251 40231 Thron Sperre Olsen Uno-X 4:03:49
252 40413 John Harald Johansen Fjellfoten sykkelklubb 4:03:50
253 40074 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK 4:04:01
254 41403 Bjørn Fossheim   4:04:07
255 40980 Arne Bønsnes   4:04:08
256 40936 Per Erik Berger CK Sotra 4:04:15
257 41700 Miroslaw Baran Moelven Byggmodul Hjellum /Gizerek 4:04:30
258 40211 Hallgeir Roald Langbråten Nammo BIL 4:04:31
259 40844 Geir Steinsland Lysekloster idrettslag 4:04:34
260 40819 Martin Kruse   4:04:47
261 40379 Morten Bjerke Team Syljuåsen 4:04:58
262 40538 Kenneth Melsom-Johansen   4:05:12
263 41217 Terje Roar Olsen Storebrand Sport 4:05:18
264 40922 Håkon Lønsethagen Holmen IF 4:05:38
265 41772 Pål Andreassen Team Blåkläder 4:05:42
266 40927 Chris Solvang   4:05:44
267 40449 Hans Petter Solberg Exhausto AS 4:05:51
268 40988 Jan Oluf Gjerlaug Team Acerinox 4:05:58
268 40196 Ørnulf Hagberg   4:05:58
270 41499 Hans Fredrik  Wittusen Norsk Gjenvinning Norge 4:06:00
271 40856 Jon Henrik Wien Bardu il 4:06:05
272 40275 Petter Thorud PTRS 4:06:09
273 42306 Rune Kluge Falck Sykkelregister 4:06:37
274 40254 Jostein Johansen Dynamo Fauske 4:06:48
274 40993 Espen Hanssen   4:06:48
276 41370 Erik Alexandersson Norsk Gjenvinning Norge 4:06:50
276 41452 Thorvald Marthiniussen   4:06:50
278 40429 Rune Martinsen Team Syljuåsen 4:06:53
279 40914 Thomas Gudbjerg   4:07:22
280 41392 John Eftestøl Veidekke BIL 4:07:30
281 41884 Åge Stien Kongsberg Maritime 4:07:35
282 40259 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL 4:07:46
283 41462 Even Neeb   4:07:49
284 40269 Tom Erik Bjerkeengen Amfi Treningssenter 4:07:51
285 40217 Thomas Wolrath Mathisen   4:08:07
286 40427 Stein Løvaas Kløfta IL Sykkel 4:08:10
287 40459 Torkild Tørud Energima 4:08:18
288 40838 Ove Morits Rønningen Team Kiesel 4:08:28
289 40371 Stig O Alstad Kløfta Sykkel 4:08:43
290 40253 Trond Dalsheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:51
291 40479 David Nyström Energima 4:08:54
292 40506 Espen Haug Reinertsen Kløfta IL 4:08:56
292 41516 Robert Steigedal Nordre Land 4:08:56
294 41525 Svein Terje Bakkeng   4:08:59
295 42170 Christopher Amigo   4:09:15
296 40482 Simen Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:09:20
297 40524 Jostein Haugen Owren AS 4:09:24
298 41613 Viktor Pettersson Technogarden 4:09:25
299 40708 Håvard Sandness Team TKS 4:09:26
300 41240 Haakon Aaen SuserAvgårde 4:09:34
301 41311 Geir Kamsvåg Falck Sykkelregister 4:10:05
302 40313 Svein Erik Jensen AF Byggfornyelse 4:10:15
303 41188 Håkon Arald Gulbrandsen Kolbotn 4:10:38
304 40738 Arild Tyrdal Regnbuen Malermesterbedrift 4:10:45
305 40500 Bjørn Skogstad Kolbotn sykkelklubb 4:10:59
306 40311 Mathias Olav Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 4:11:05
307 40432 Tore Midtlie Energima 4:11:14
308 41637 William Von Pless Volkswagen 075 4:11:15
309 41710 Frode Johan Fjellanger   4:11:25
310 40584 Morten Bjørklund IBM Klubben 4:11:34
311 40911 Lars Birger Amundsen Nammo BIL 4:11:42
312 40536 Frank Hallberg Selsbakk IF sykkel 4:11:43
313 41703 Jan Hartink   4:11:54
314 40247 Sverre Jonny Wigum   4:11:57
315 41060 Arnt Erik Kroken Team Giax 4:12:00
316 40072 Ingvar Mårstig solund cykling 4:12:01
317 40948 Per-Bjarne Flusund Skarstein Skarstein Racing 4:12:06
318 41013 Espen Larsen ELLCO Etikett Trykk 4:12:19
319 41420 Tor Høgås   4:12:53
320 40446 Kjetil Røed Aurskog-Høland Triatlon Klubb 4:12:57
321 40079 Tom Horntvedt Fosstech 4:13:01
322 40475 Espen Jensen Aarnes Frogner IL - Sykkel 4:13:08
323 41046 Erik Wefald   4:13:10
324 40642 Lars Jensen BIL@EVRY 4:13:12
325 40641 Frank Jensen Cykling Odense 4:13:13
326 40373 Thom Arne Andresen Energima AS 4:13:15
327 40370 Bjørn Almås Energima AS 4:13:28
328 40806 Petter Hårberg Toill sykkel 4:13:33
329 42141 Kristian Skatvedt   4:13:40
330 40770 Erik Valen Abrahamsen   4:13:44
331 40900 Kjell Grøtting Hassel BIL 4:13:45
332 40726 Njål Svingheim Konnerud IL 4:13:55
333 41931 Thomas Ertresvåg Ålesund og Omegn Cykleklubb 4:13:56
334 41506 Rune Aasvestad   4:14:02
335 41042 Stian Svensen Bjerke Ventilasjon 4:14:05
336 40200 Einar Heggstad Vingelen 4:14:08
337 41378 Jon Bergan Norsk Gjenvinning Norge 4:14:15
338 41002 Mats Alexander Huseby ELLCO Etikett Trykk 4:14:16
339 40715 Harald E. Skurdal   4:14:17
340 41310 Lars Georgsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:22
341 41421 Trond Håverstad Norsk Gjenvinning Norge 4:14:26
342 41498 Tore Westerheim   4:14:28
343 40773 Andre Arnesen eda rommerike 4:14:46
344 41932 Christian Settemsli Mogstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:47
345 40190 Palle Furum Gartner Norge AS 4:14:52
346 40383 Jan Frode Bruvik Norconsult 4:14:54
347 40421 Kim Leisser   4:14:55
348 41459 Adrian V. Morsund Veidekke BIL 4:14:57
349 40503 Trygve Steen Årbog Kjelle vgs. 4:15:05
350 40646 Tord Erlend Skeie Johansen   4:15:15
351 40599 Karl Røine Damli Skiforeningen 4:15:20
351 41054 Bjørn Harald Aadne Technogarden 4:15:20
353 40778 Anders Brattum   4:15:29
354 40848 Kenneth Sundal   4:15:31
355 41323 Knut-Magne Grønning Sørum B&B / Frogner IL 4:15:32
356 41245 Jørgen Rinø Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:45
357 40693 Geir Frode Olsen ÅOC 4:16:00
358 40468 Joakim Wiik Ola Skyttersveg 8 4:16:03
359 41612 Martin Lyng Pettersen   4:16:08
360 40103 Jan Erik Jacobsen Sulland BIL 4:16:13
361 40480 Helge Skjoldal   4:16:20
361 41943 Robert Fagersand Asker 4:16:20
363 40209 Tom-Hugo Klemetsen   4:16:27
364 41432 Frode Karlsen Norsk Gjenvinning Norge as 4:16:30
365 40205 Gilles Jarret La Pedale Friponne 4:16:41
366 41047 Geir Arne Wefald   4:16:47
367 40241 Henning Åsrud REMA Distribusjon 4:16:51
368 40981 Frank Baartvedt Technogarden 4:16:59
368 40319 Stig-Petter Bjørkedal   4:16:59
370 40712 Even Andre Skarstein Skarstein Racing 4:17:13
371 41075 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:17:17
372 40836 Tommy Risan EIKER CK 4:17:20
373 40178 Egil Bjorå Uno-X 4:17:32
374 41507 Tom Hagen   4:17:36
375 40697 Bo Pedersen   4:17:39
376 41556 Reidar Otterstad   4:18:00
376 40669 Jan Roar Lund DSV Solutions / Gauldal sk 4:18:00
378 40307 Tom Holmsen REMA Distribusjon 4:18:15
379 42142 Sven Erik Snippen   4:18:18
380 41029 Olav Rømo Esso Raff Sport 4:18:20
381 41257 Rune Dotsetsveen Eina 4:18:22
382 41008 Geir-Arne Karlsen TOSK 4:18:31
382 41914 Erling Svein Bjørdal Byggmontering Møre 4:18:31
384 40010 Steven Foss Fosstech AS 4:18:38
384 40230 Kjetil Sjuve   4:18:38
386 40216 Henrik Magnussen Energima AS 4:18:42
387 40252 Cato Tranaas Kongsberg Brann og redning 4:18:51
388 41609 Arild Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:19:06
389 40992 Jan Ove Haldorsen Bjerke Ventilasjon 4:19:18
390 41855 Svein Pedersen Høegh Sport 4:19:24
391 40843 Morten Stangstuen Team Caruso 4:19:25
392 41461 Thomas Mørch Norsk Gjenvinning Norge 4:19:35
393 41466 John Nilsen Norsk Gjenvinning Norge 4:19:46
394 40534 Geir Tandstad Aibel, Asker BIL 4:19:51
395 41445 Andreas  Lindstrøm Norsk Gjenvinning Norge 4:19:53
396 41322 Stig Axelsen Euronics 4:19:54
397 41374 Morten Ask Trio Entreprenør AS 4:20:11
398 41860 Ketil Rye Alcoa BIL 4:20:18
399 41014 Øyvind Larsen Uno-X 4:20:25
400 42055 Trond Rismoen   4:20:31
401 40571 Odd-Vidar Andresen Hunton 4:20:35
402 40583 Thomas Berntsen Hunton 4:20:37
403 40674 Robert Martinsen   4:20:46
404 40589 Terje Martinsen Fenstad Skiklubb 4:20:47
404 41828 Erik Andreas Langeland   4:20:47
406 41400 Trond Iver Farmen Veidekke BIL 4:20:59
407 41313 Christian Bakke Norcem/Leca/Bygg.no 4:21:00
408 40550 Andrew Kroglund Bygdøy Monolitten 4:21:06
409 41817 Stein Karlsen Traftec 4:21:19
410 40541 Espen Glende   4:21:20
411 40545 Ole-Robert Søbye   4:21:22
411 41882 robert stavdal Team Stavdal 4:21:22
413 40070 viggo kvernberg   4:21:27
414 41911 Bjarne Dahl Team RSA 4:21:31
415 40647 Simen Johnsen KA Riders 4:21:36
416 41312 Haavard Lien Cartech 4:21:40
417 41062 Espen Bartnes Team Giax 4:21:47
418 40756 Vegard Aune Skydda Norge 4:21:49
419 41966 Lars Erik Thorsplass   4:21:50
420 41216 Øystein Olimb   4:21:51
421 41286 Tor Arve Monan Varodd Bil 4:21:52
422 40505 Tom Kristian Kurland Uno-X 4:21:53
423 41000 Tommy Hoftvedt Telemark kildevann AS 4:21:56
424 40301 Jon Håkon Pran Volkswagen 4:22:02
424 41805 Gjermund Hovde   4:22:02
426 41951 Marius Brænd   4:22:03
427 40814 Pål Kjustad   4:22:05
428 40915 Ingar Heggedal   4:22:08
429 41702 Geir Arne Engebakken Volvo Maskin AS 4:22:14
429 41643 Jørund Fluge Samuelsen IL Schnelle Füsse 4:22:14
431 40389 Vidar Fagersand Eidsvoll SK 4:22:18
432 40640 Jon Ingebrigtsen Nordkraft 4:22:32
433 41886 Erik Syvertsen   4:22:34
434 40272 Bjørn Tore Kløvstad Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 4:22:35
435 40412 Dag Johannessen Norcem/Leca/Bygg.no 4:22:36
436 40652 Lasse Kjeve Ellingard Gruppen 4:22:45
437 41103 Gordon Rustad   4:22:46
438 40863 Bjørn Erik Frøshaug Volkswagen 075 4:22:58
439 41408 Arve Gunnestad Trio Entreprenør AS 4:23:13
440 40199 Morten Heggelund TRIUMF 4:23:20
441 40991 Frank Guneriussen Asker Ck 4:23:25
442 41569 Geir Agnar Watterud Veidekke BIL 4:23:41
443 40586 Asle Hagen IBM 4:23:45
444 41782 Kai-Rune Bjella-Fosshaug Team Ankelslark 4:23:48
445 41487 Geir Svingheim Grindvoll IL 4:23:52
446 40248 Kjell Arild Bekkelund Tine brumunddal 4:23:59
447 40042 Knut Norstrøm Bamse Racing 4:24:02
448 40324 Espen Røvig   4:24:25
449 40280 Egil Lybekk   4:24:27
449 41716 Sindre Ulvestad Polygon 4:24:27
451 40672 Tormod Løvseth Aurskog Sparebank 4:24:43
452 41673 Tore Foss Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:01
452 41672 Tom Ivar Finskud Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:01
452 41679 Morten Pettersen Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:01
455 40509 Petter Larsen Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag 4:25:21
455 40556 Kenneth Knudsen BSF 4:25:21
457 40521 Per Grahn Kjelle Videregående Skole 4:25:27
458 40392 Christian Førde OBOS 4:25:28
459 41947 Einar Moan Team Moan Cykling 4:25:39
460 41958 Marius Østmoe Team Moan Cycling Monkeys 4:25:40
461 40409 Jon Erik Jameson Exhausto AS 4:25:42
462 41453 Frode Mathisen Trio Entreprenør AS 4:25:46
463 42040 Ingar  Mærli Team Staut / Ennte 4:25:49
464 41282 Torkjell Støverud Hansen Nord-Odal idrettslag 4:26:14
465 41258 KNUT-ERIK NORDBY   4:26:16
465 41050 Hans Tommy Wilhelmsen Kongsberg IF Sykkel 4:26:16
467 41802 Svein Georg Haugen   4:26:17
467 41551 Mikkel Gedde Team Suprabeam 4:26:17
469 41321 Rune Skolbekken Nord-Odal IL 4:26:18
469 40186 Stig Morten Engen Norcem/Leca/Bygg.no 4:26:18
471 40488 Terje Bedsvaag Drøbak 4:26:25
472 40303 Ivar Smedsrud   4:26:42
473 41541 Trond Vatne Allnex Norge 4:26:58
474 41093 Håvard Frydenlund Dalbak Eidsiva bredbånd 4:26:59
475 40292 Rune Pedersen team norhus 4:27:00
476 40345 Wasim Zayed   4:27:10
477 40423 Jan Helge Lundby Raufoss & Gjøvik SK 4:27:12
478 41867 Christian Boye Semb AxFlow BIL 4:27:13
479 40543 Kjetil Pharm   4:27:14
480 41955 Tore Karlsen Sande spkl sykkel / GK Aktiv 4:27:18
481 41280 Oscar Evensen Moss 4:27:20
482 40658 Fredrik Kristiansen DE-Service 4:27:27
483 41338 Rune Paulsen Sørum B&B/Frogner IL 4:27:50
484 41172 Runar Berg Norcem/Leca/Bygg.no 4:27:55
485 40711 Sigbjørn Sivertsen Technogarden Engineering Resources 4:27:59
485 41684 Ketil Røisgaard Afsk Sykkel 4:27:59
487 41623 Andreas Snesrud   4:28:00
488 41272 Sindre Lindberg SK Oslo-Ørn 4:28:10
489 41428 Audun Jermstad   4:28:20
490 41626 Carl Bernhard Svenke Norcem/Leca/Bygg.no 4:28:22
491 41829 Anders Larsen AxFlow BIL 4:28:23
491 40736 Tor Einar Torre Aurskog Sparebank 4:28:23
493 40906 Tore Engelien   4:28:25
494 41284 Per Arthur Johansson Gjøvik sykehus BIL 4:28:29
495 41508 Rune Haugen   4:28:42
496 41140 Svein Sørum Emil og Svein sin klubb 4:28:43
497 41711 Børge Flusund Polygon 4:28:58
498 42203 Tor Gudbrand Hoff   4:29:03
499 40498 Martin Kirknes   4:29:14
500 40822 Bjørn Moen DnB 4:29:39
501 40840 Erlend Simonsen DnB 4:29:41
502 42148 marius wallø Asker Ck 4:29:47
503 41384 Svein Erik Bredli OPIL 4:30:05
504 42143 Øystein Sølvberg   4:30:22
505 41100 Emil  Haugsdal Emil og Svein sin klubb 4:30:26
506 42196 Geir Harjo Øti 4:30:38
507 40188 Christian Frimann   4:30:43
508 41079 Pål Christian Hustoft COMEBACK RIDERS/Bygdøy IL 4:31:11
509 41832 Ulf Arild Lier   4:31:15
510 40919 Jon Erik Knutsen   4:31:20
510 40001 Kenneth Bakke Kolbu IL 4:31:20
512 41831 Richard Leistad Traftec 4:31:25
513 42104 Bent Rammen Vordal Be Two 4:31:34
514 41942 Jan Stubne   4:31:45
515 40973 Bengt Arvidsson Vossevangen cykleklubb 4:31:48
516 41887 Per-Arne Sæther Fosen CK 4:31:52
517 41483 Snorre Stjernen   4:31:55
518 41099 Alexander Trondsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:31:56
519 41422 Torleif Håvi Veidekke BIL 4:32:00
520 41539 Ivar Moldsvor Team PartnerPlast 4:32:02
520 41571 Thomas Atlar   4:32:02
522 41395 Nils-Georg Engebretsen Norsk Gjenvinning Norge 4:32:08
522 40497 Anders Haug Uno-X 4:32:08
524 40802 Jon Helsingeng   4:32:12
525 41425 Trond Iversen Bindal sykleklubb 4:32:19
526 40811 Thomas Johnsen   4:32:31
527 41435 Dag Erik Kleven Veidekke BIL 4:32:39
528 40495 Greif Sæther   4:32:41
529 41536 Rolf Edvard Strømnes EATON 4:33:09
530 40191 Tom Gjenga   4:33:25
531 40989 Arve Grønvold   4:33:28
532 40518 Gunnar Engen Team Engen 4:33:41
533 40548 Christian Engen Team Engen 4:33:54
534 42290 Øivind Karlsen Skiservice AS 4:34:04
535 40310 Henrik Kiær Engelschiøn Gartner BIL 4:34:06
536 41950 Andre Andreassen   4:34:08
537 40699 Tor Einar Rasch Rakkestad Sykkelklubb 4:34:14
537 40753 Lars Erik Mathisen Rakkestad Sykkelklubb 4:34:14
537 41468 Hans Panzer Norsk Gjenvinning Norge 4:34:14
540 40837 Stian Ødegård Rønning   4:34:22
541 40562 Espen Sandtrøen   4:34:24
542 40765 Nils Vambeset Konica Minolta / Driv IL Sykkel 4:34:28
543 41594 Thor Haugland Technogarden 4:34:29
544 40769 Ove Jensen   4:34:31
545 41611 Tobias Pedersen   4:34:32
546 42138 Kim A Nesheim Berg   4:34:34
546 41929 Øyvind Askeland Jotun BIL 4:34:34
548 42127 Stevar Klausen   4:34:37
549 42093 Leif Tidemann-Andersen Store-Bergan IL 4:34:38
550 40760 Kjell Hertaas Konica Minolta 4:34:44
551 41058 Terje Steen Team Giax 4:34:48
552 40460 Frode Valstad Exhausto AS 4:34:59
553 41429 Henrik Johansen   4:35:00
554 41294 Rune Norhall Norcem/Leca/Bygg.no 4:35:13
555 41259 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 4:35:15
556 40643 Truls Irgens Jensen   4:35:18
557 40504 Roger Bredesen Kjellmyra IL 4:35:27
557 41731 Anders Lindviksmoen   4:35:27
559 40590 Jørn Inge Bunes   4:35:44
560 42034 Brede Løvlien   4:35:51
561 41639 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 4:36:03
562 40792 Thor Falleth Team Caruso 4:36:14
563 40933 André Backen   4:36:16
563 40800 Kai Hauger Nammo B.I.L 4:36:16
565 41688 Terje Moe OXER EIENDOM 4:36:18
566 41009 Harald A Krohn   4:36:23
567 41579 bjørn are drageset   4:36:25
568 41472 LAURING ROAR   4:36:26
569 41094 Roger Estensen Norcem/Leca/Bygg.no 4:36:28
570 40569 Svein Brenna Re sk 4:36:36
571 40415 Frank Theodor Karlsen   4:36:38
572 41264 Ole Jørgensen Falck Sykkelregister 4:36:53
573 41209 Erlend Lindberg Bøvelstadkameratene 4:36:56
574 41317 Kjetil Lerkendal   4:37:00
575 42259 Tesfit Tekle   4:37:14
576 41383 Roy Bogen HS News Systems AS 4:37:16
577 40865 Pål Rune Nordmarken Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:17
578 41415 Vidar Hellerud Norsk Gjenvinning Norge 4:37:32
579 40678 Arne Mørkestøl Smaalenene SK 4:37:36
580 40920 Kai Kraass   4:37:46
581 42126 Olav Hagerup I.L. Stjørdals-Blink sykkel 4:37:47
582 40382 Jan Arild Bratlien Team Syljuåsen 4:37:48
583 41847 Anders Høgdahl Mysen   4:37:53
584 41848 Steinar Mads Mysen FBI Bil 4:37:54
585 40595 Nick Christian KA Riders 4:37:55
586 41885 Svein-Erik Sund Eltek Cykleklubb 4:38:01
586 41277 Vidar Bakken Trysil SK 4:38:01
588 41808 Karl Ove Ingebrigtsen Lloyds Register 4:38:02
589 41072 Tor Bergstrøm Rena IL 4:38:04
590 41319 Geir Melum   4:38:09
591 41787 Magne Braathen RSA 4:38:15
592 41794 Geir Fossheim Team RSA 4:38:20
593 40987 Kjell Morten Evensen Telemark kildevann AS 4:38:24
594 41718 Magnus Galaasen Bergum Kjelle VGS 4:38:30
595 42064 Hans Anders Skjølberg   4:38:48
596 41464 Einar Nesvik Ellingard Gruppen 4:38:52
597 41110 Jørn Wrangell   4:38:56
598 40998 Morten Herregården   4:39:09
599 40916 Trond Jensen   4:39:26
599 41397 Thor Edvin Erikstad Veidekke BIL 4:39:26
601 41511 Espen Haugsrud   4:39:29
602 41904 Per Morten Wang Osbakken IL, Avd. Øl og Spaserklubb 4:39:30
603 41427 Trygve Jarsve   4:39:31
604 40729 Arild Teigen Team TKS 4:39:45
605 41463 Ole Nerdrum Norsk Gjenvinning Norge 4:40:03
606 41558 Audun Ekern Biri IL 4:40:23
607 40666 Jan Erik Larsen Solør CK 4:40:50
608 40954 Christopher Vårdal   4:41:06
609 41411 Jan Ivar Hansen HS News, Kongsberg 4:41:30
610 42262 Lars Tveter Team Staut / Ennte 4:41:44
611 40714 Rune Skoglund   4:41:53
612 40489 Harald Bråten   4:41:54
613 41386 Thore Bråthen Krokskogen Cykleklubb 4:42:05
614 41016 Arne Lund Trollhättans sok 4:42:14
615 41905 Morten Witzøe AxFlow BIL 4:42:34
616 40759 Kjetil Hauge Konica Minolta 4:42:43
617 42144 Stein Jensen   4:42:44
618 41897 Kåre Martin Torsvik IBM-klubbren 4:42:45
619 41034 Johannes Skibenes   4:42:50
620 41004 Jan Erik Høiby Uno-X 4:42:51
621 41081 Marius Aaserud Handelsbanken BIL 4:42:55
622 42124 Cato Wallø ACK 4:42:58
623 40315 Stig-Frode  Thorp Team Veslelien 4:43:16
624 41701 Pawel Daroszewski Molven/Gryfus 4:43:23
625 41678 Hans-Ole Midtli Ottadalen sykkelklubb 4:43:29
626 40820 Steinar Labee-Lund   4:43:36
626 42076 Mikkel Wendelboe Toft .:GEOGRIP:. 4:43:36
628 40223 Thomas Formo Pettersen Hus 1 Norge 4:43:39
629 41255 Markus Øhman   4:43:40
630 40661 Tom Kroken DSV Solutions 4:43:41
630 40771 Bård Alexandersen Gauldal SK 4:43:41
632 41279 Bjørnar Evensen Moss 4:43:51
633 40467 Jostein Wiggen Adresseavisen 4:43:56
634 40692 Kjell Odding   4:44:02
635 41622 Ole Herman Skøien Forsvaret 4:44:04
636 41393 Oddvar Eftestøl Veidekke BIL 4:44:05
636 41309 Peter Svendsberget   4:44:05
638 42042 Jørn Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:15
639 41631 Espen Tollefsen   4:44:19
640 41198 Roar Holt Nordea 4:44:20
641 41033 Jan Skibenes Forening for bobil og høne 4:44:27
642 41043 Palle Thomassen Team Acerinox 4:44:30
643 40300 Nicolai Lyche Uno-X 4:44:35
644 41073 Alex Howarth   4:44:43
645 40842 Jon Skyttermoen HPE 4:44:53
646 41085 Even Hatlegjerde   4:45:03
647 40603 Nicklas Elmeljung Hunton 4:45:22
648 41842 Ole Frode Mikkelsgård   4:45:29
649 40440 Lasse  Offernes Exhausto AS 4:45:38
650 40577 Svein Olav Barikmo Norcem/Leca/Bygg.no 4:45:55
651 41774 Helge Martin Austnes Fjell og sykkelservice 4:45:59
651 40585 Stein Erik Borgen Norcem/Leca/Bygg.no 4:45:59
653 40962 Helge Seim Norcem/Leca/Bygg.no 4:46:00
654 40445 Sverre Ræder Uno-X 4:46:06
655 41974 Tore Andreassen Sulland BIL 4:46:08
656 42023 Geir Korsrud Sulland BIL 4:46:09
657 40266 Gudmund  Haveland Team Prosjektmester 4:46:35
658 41614 Tom Espen Refstie   4:46:39
659 41242 Tore aaslund Grande Culos 4:46:54
659 41656 Arne Jan Flølo Hasle-Løren 4:46:54
661 40869 Knut Leif Tiseth Norcem/Leca/Bygg.no 4:47:02
662 41101 Odd Ingvar Klokkerhaug Volvo Maskin AS 4:47:04
663 41903 Øyvind Veidel AxFlow BIL 4:47:08
664 41451 Erling Malvig SpareBank 1 SMN 4:47:21
665 40893 Willy Kaasa Øsekara 4:47:24
666 41553 Ole Kristian Mejlænder-Larsen IL Runar 4:47:27
667 40944 Haakon Engelstad Aldri glem Wilhelm Tyskeberget! 4:47:41
668 41804 Hans Ottar Hellevik AxFlow BIL 4:47:44
669 40902 Eivind Opedal Team Prosjektmester 4:47:59
670 40410 Geir Jensen Energima AS 4:48:05
671 41303 Lars Krogsveen HB Elektro AS / LCK Vi gir deg lys og varme! 4:48:09
672 40387 petter danielsen   4:48:10
673 41001 Bryn Horpestad IL Jardar 4:48:16
674 42112 Thor Arne Bakke Lillehammer Bedriftsidrettslag 4:48:26
675 40637 Vegard Holthe Team TKS 4:48:44
676 40651 Hans Olaf Kirkeng østbygda idrettslag 4:48:47
677 41297 Lars Petter Bergum HB Elektro AS / Vi gir deg lys og varme! 4:48:51
678 42133 Trond Terje Lund Dreier   4:49:04
679 40464 Odd Magne Westerheim Energima AS 4:49:09
680 41583 Johan Ellingsen   4:49:15
681 40750 Abel Bajay KA Riders 4:49:25
682 41251 Jan Helge  Austnes   4:49:43
683 40941 Terje Langmoe   4:49:45
684 40817 Bjørn Kristiansen Sarpsborg sykleklubb 4:49:59
685 40786 Tom Andrew Eivik Sarpsborg Sykkelklubb 4:50:00
685 42099 Thomas Kjærem   4:50:00
687 42135 Kjetil Kåsa   4:50:21
688 40654 Jan Arve Klungtveit   4:50:53
689 41692 Knut K. Hanssen   4:50:55
690 41039 Frank Willy Strand Uno-X 4:50:57
691 41964 Kjetil Ringstad NOTEAM 4:51:02
692 41306 Øystein Omvik Prisma BIL 4:51:10
693 41926 Odd-Arne Holstad Hareid IL 4:51:14
694 40555 Thor-Kristian Sundquist Spkl Ceres 4:51:27
694 42239 Per-Odd Pettersen Bergsøy IL Sykkel 4:51:27
696 41089 Magnar Pedersen LPIL 4:51:31
697 40602 Eskild Ugland Son Triathlon 4:51:36
697 41040 Kjetil Sukkestad Bjerke Ventilasjon 4:51:36
699 41681 Ole Kristian Fosse Team Telehuset 4:51:46
699 41682 Per Olav Fosse Team Telehuset 4:51:46
699 41986 Torbjørn  Bøhnsdalen Team Staut / Ennte 4:51:46
702 40745 Alexander Østby   4:51:48
703 41051 Halvor Waal Uno-X 4:52:02
704 41302 Frode "Reodor" Kolvik HB Elektro AS / Vi gir deg lys og varme! 4:52:18
705 41064 Pål Jacobsen Bærum Håndverkersenter 4:52:22
706 42123 Arnfinn Bergmann Tørresen Varodd Bil 4:52:59
707 42116 Per Gillund   4:53:09
708 41859 Tom Eirik Ruud   4:53:27
709 41949 Dag Jøran Aksnes   4:53:31
710 40888 Robert Vårdal Nilsen   4:53:36
711 41695 Tore  Simlenes   4:53:41
712 42224 Marius Løvenhoff   4:53:58
712 40742 Henry Villanger Nordkraft Narvik 4:53:58
714 40251 Eyvind Røst VFL 4:54:13
715 42298 Kristian Kverndalen Firesafe / Solum TSK 4:54:18
716 41254 Roy Lyeng   4:54:35
717 41182 Rune Aleksander  Fredriksen Fredrikstad Sykkelklub 4:54:36
718 41510 Hans Engebretsen FMC Technologies 4:55:18
719 41957 Stein Ødegård SK Johnsrud 4:55:23
720 40033 Christian Jæger   4:55:25
721 40956 Egidijus Griguola Norcem/Leca/Bygg.no 4:55:26
722 41177 Harald Bråthen Aurskog Finstadbru sk 4:55:28
723 42065 Frode Solvik Technogarden 4:55:54
724 40066 Kai Soleng Norcem/Leca/Bygg.no 4:56:19
724 40791 Roger Espvik Fana IL 4:56:19
726 41096 Atle Lindblom   4:56:21
727 41908 Frithjof Øverdal REPSOL 4:56:38
728 41512 Roy Knutsen driv il/vangsgutta 4:56:50
729 41503 Tedd Årnes Veidekke 4:56:52
730 40929 Asbjørn Aasen   4:57:02
731 40799 Rolf Kahrs Hansen Bck 4:57:09
732 41667 Rune Sviund   4:57:18
733 41658 Geir Helli Fk Gjøvik-Lyn 4:57:24
734 40821 Kai Løvstad   4:57:30
735 40913 Knut Christoffersen Stamina 4:57:31
736 41413 Rune Hanssen Trio Entreprenør AS 4:57:33
737 41952 Åge Dalsjø Sørumsand 4:57:55
738 40766 Bård Nohre   4:57:58
739 42129 Marius Reimers   4:58:05
740 41883 mats paulsen stenbraaten Traftec 4:58:06
741 41517 Benjamin Kiesler Almenning   4:58:16
742 41919 Joakim Lingås   4:58:27
743 42131 stian wright   4:58:28
744 41230 Knut Einar Sundlisæter   4:58:37
745 41455 Christian Mikkelsen Veidekke BIL 4:58:44
746 40634 Tom Robert Holtet Aurskog Sparebank 4:58:54
747 40465 Oscar Westerheim Energima AS 4:59:07
748 40023 Anders Hille Olsen REMA Distribusjon 4:59:08
749 40995 Bård Haugen Smaalenene SK 4:59:17
750 41995 Torvid Fladmo   4:59:22
751 41856 Christian Pettersen AxFlow BIL 4:59:33
752 40785 Hans-Kristian Eimhjellen Toill sykkel 4:59:37
753 42095 Alexander  Bruvik Team Nore VVS A/S 4:59:42
754 40580 Magne Berg Re Sykkelklubb 4:59:55
755 41071 Harald Ekkjestøl Wärtsilä 4:59:59
756 40866 Bent Nygren Norcem/Leca/Bygg.no 5:00:00
757 40776 Morten  Bjerke   5:00:03
758 42329 Raymond Johansen AsoL inc. 5:00:18
758 41513 Tore Myhre   5:00:18
760 41185 Knut Gjerdalen   5:00:27
761 40564 Marius Nicolaysen Uno-X 5:00:43
762 40728 Jan Runar Sørlie Aurskog Sparebank 5:00:51
763 41642 Morten Aarsrud Norcem/Leca/Bygg.no 5:01:06
764 42087 Bo Lindqvist Hestra IF 5:01:07
765 41186 Rune Grindal BRUKARA 5:01:11
766 40764 Trond Stokke Konica Minolta 5:01:15
767 40425 Øystein Lundby Østre Toten Skilag 5:01:19
768 41090 Frode Skjennum   5:01:21
769 41295 Thomas Arnesen Naprapat Thomas Arnesen 5:01:28
770 41372 Lars Ruud Andersen   5:01:31
771 41231 Jan Erik Svendsberget Lørenskog cykleklubb 5:01:33
772 42302 Torgeir Torgersen SKD - BIL 5:01:35
773 41953 Geir Eltvik Stiftstaden 5:01:40
774 41552 Marius Hagen   5:01:46
775 41555 Atle Nordby   5:01:59
776 41922 Stig  Mork Byggmontering Møre 5:02:21
777 42273 Karl-Anders Karlson Team Buskerud Betongvarefabrikk 5:02:45
778 41685 Martin Raastad Krokskogen CK 5:03:14
779 42140 Richard Simonsen Afterski med god gli 5:03:34
780 41645 Jørn Atle Kjeksrud Norgesgruppen 5:03:48
781 41446 Egil Lorentzen Norsk Gjenvinning Norge 5:04:07
782 40625 Nils Øyvind Hillestad   5:04:32
783 40588 Håvard Nicolai Bråthen   5:04:34
784 40433 Robert Mieta Team Syljuåsen 5:04:41
785 41199 Nils Einar Hønnås Team CNC 5:04:51
786 41545 Geir Johannesen Eidsvoll SK 5:05:12
787 40790 Sigurd Erdal-Aase Rye Sykkel 5:05:14
788 41431 Christian Josefsen   5:05:18
789 40831 Svein Erik Oseid   5:05:29
790 41205 Sveinung Kalrud Grande Culos/EG Norge 5:05:30
791 41806 Per Ove Hyrve   5:05:41
792 40596 Frode Christiansen Kongsberg Automotive 5:05:42
793 42031 Even Lindahl   5:05:55
794 41798 Morten Hagelund   5:06:04
794 40901 Hans Ivar Morka Gjerstad IL 5:06:04
796 40722 Callum James Steel Sk Rye / IBM klubben 5:06:09
797 42000 Trond Magne Gaaserud   5:06:30
798 42166 Rolf Ruth   5:06:45
799 41724 Martin Korpberget Bjørke   5:06:59
800 40575 Arnfinn Fredrikse   5:07:07
801 40660 Roar Kristiansen Aurskog Sparebank 5:07:16
802 41921 Jan Petter Mork Byggmontering Møre 5:07:26
803 41907 Alexander Wærsland Team Stavdal 5:08:07
804 41238 Marcus Wetter Kungälvs OK 5:08:08
805 41818 Lars H. Klynderud Team Stavdal 5:08:09
806 41443 Odd Erling Lange CK Elverum 5:08:25
807 41881 Atle Stavdal Team Stavdal 5:08:28
808 40895 Ole-Petter Strandseter Volkswagen 075 5:08:43
809 41846 Einar Monstad   5:09:04
810 41687 Joachim  Thygesen   5:09:11
810 40078 Rune Haugan   5:09:11
812 42132 Anders Burås   5:09:36
813 41293 Pål Løwe   5:09:56
814 40984 Karl E Dønnum Bjerke Ventilasjon 5:10:09
815 41307 Fredrik Slaatsveen HB Elektro AS / Vi gir deg lys og varme! 5:10:20
816 40346 Hans Peter Havdal KA Riders 5:10:38
817 40531 Rune Risan   5:10:39
818 41296 Ivar "Gamlefar" Bergum HB Elektro AS / Vi gir deg lys og varme! 5:11:07
819 42213 Morten Kofoed   5:11:10
820 41714 Helge Tønnessen Polygon 5:11:16
821 40005 Bendik Bull Boc 5:11:17
821 40419 Christian Kristoffersen IBM Klubben 5:11:17
823 41252 Per Jan Haursett   5:11:18
824 41878 Hans Marius Sletteng Narvik cyckleklubb 5:11:21
825 41889 Espen Søberg   5:11:28
826 41668 Atle Berntzen Ekornes Beds 5:11:33
827 40293 Andreas Strande  Raade Uno-X 5:11:34
828 41793 Ottar Floen   5:11:43
829 41873 Øyvind Skatvedt   5:11:58
830 41872 Bjørn Skatvedt Andebu Sykkelklubb 5:11:59
831 40926 Gudmund Lien Rudi   5:12:00
832 42075 Sindre  Tjernsmo Gullverket 5:12:14
833 42001 Jan Halstensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:12:24
834 41477 Carsten Skjelbreid Team Superselma 5:12:32
835 42025 David Lande-Sudall   5:12:35
836 41799 Tom Hagen Årøysund sykkeklubb 5:12:44
837 41843 Arne Mo Strandbygda il 5:12:47
838 40909 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken CK 5:12:49
839 41529 Kjetil Fjeldstad EATON 5:12:59
840 41946 Karl Ivar Fjørtoft Johansen   5:13:13
841 42011 Bjørn Erik  Hoel Ingen 5:13:17
842 41590 Rolf Gudbrandsen Lillehammer Ventilasjon AS 5:13:24
843 40461 Per Kristian Vellan Energima AS 5:13:46
844 40938 Jon Aksel  Fosskaug Team Duke 5:13:51
845 41433 Vegard Karlsen Trio Entreprenør AS 5:13:52
846 40917 Asbjørn Kampelien Nammo BIL 5:14:24
847 40385 Alexander Dahl Energima AS 5:14:42
848 40686 Jacob Lykke Nygaard DSV Solutions 5:14:47
849 42102 Stein Ole Onsøyen Rotor Offshore BIL 5:14:52
850 41011 Reidar Kvam Technogarden 5:14:53
851 42097 Johnny Dahlen Team Nore VVS A/S 5:14:58
852 41012 Krister Langseth Berg Telemark kildevann AS 5:15:07
853 41022 Aage Nordby Telemark kildevann AS 5:15:09
854 41607 Asle Løvstad Newsec 5:15:22
855 41851 Chris Even Nygård FRAMO BIL 5:15:23
855 41900 Jo-Einar Vabø FRAMO BIL 5:15:23
857 41527 Magnus Bø EATON 5:15:28
858 41388 Bartosz Czulinski Trio Entreprenør AS 5:15:37
859 42115 Geir Davidsen   5:16:20
860 42105 Roar Foss   5:16:50
861 41617 Hans-Petter Ruud   5:16:55
861 41619 Nils Sebastian  Ruud   5:16:55
863 41616 Hans Jakob Ruud   5:16:58
864 40116 Frank Skaflestad   5:17:07
865 41437 Magnus Krane   5:17:11
866 41640 Ole Ørstvet   5:17:30
867 40061 Erlend Husby IL høy puls og lav intensitet 5:17:31
868 42164 Jens Helge Hareide   5:17:34
869 41439 Bjørn Kristiansen   5:17:39
870 42254 Johnny Storøy Bergsøy IL Sykkel 5:17:50
871 41521 Trond Torstensrud Team Superselma / Digpilot maskinstyring 5:17:57
871 41543 Rune Ek Team Super Selma / Digpilot Maskinstyring 5:17:57
873 41292 Torgrim Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 5:18:06
874 41481 Hans Olav Solli Veidekke BIL 5:18:10
875 42139 Stian Rydje Miko Trading AS 5:18:28
876 40942 Mats  Pedersen Team Duke 5:18:45
877 42080 Nils Tveter Team Staut / Ennte 5:18:48
878 41105 Ole Jakob Brustad   5:18:52
879 40812 Trygve Johnsen Nes Sykkelklubb 5:18:56
880 40875 Odd-Bjørn Vatne Kongsberg Gruppen 5:19:21
881 40952 Morten Brodersen Skedsmo 5:19:39
882 41523 Sindre Norderhaug   5:19:42
883 42047 Ryan Penk   5:20:39
883 42145 Tor Knudsen Sætre innebandy 5:20:39
885 42296 Rodoslaw Jablonski   5:20:45
886 40411 Lars Erik Jensen   5:21:01
887 40620 Odd Ivar Haglund   5:21:11
888 41937 Per Tore Ekroll   5:21:15
888 41336 Arild Gustavsen Securitas AS 5:21:15
890 40665 Geir Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:21:21
891 41554 Dag Nergaard   5:21:37
892 41424 Stein Ivarsson Nordea Bank Norge ASA 5:21:57
893 42176 Erik Berg Siemenslaget 5:22:06
894 40946 Bjørn Ivar Gjestrumbakken Kolbu IL/FK Lena 5:22:38
895 41941 Terje  Olsen   5:22:48
896 40935 Emil Aas Canon 5:22:51
897 40283 Per-Arne Sæther REMA Distribusjon 5:22:52
898 42207 Øystein Iversen   5:23:27
899 41067 Magnus Thurmann   5:24:16
900 40610 Pål Ronny Fossum Sand IL Terrengsykkel 5:24:24
901 41052 Jonas Øglænd Uno-X 5:24:43
902 41705 Stein Ove Songstad   5:24:52
903 40618 Are S. Hansen Amfi Kolbu 5:25:01
904 41469 Flemming Pedersen Solar- Privat 5:25:30
905 41524 Jørn Andresen EATON 5:25:51