Resultater Freidigstafetten 2015

Resultater Freidigstafetten
Trondheim, Sør-Trøndelag - 3. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

H15

27 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Frol IL 0       2:35:04      
  1. Carl Petter Lyngen 38:18 2 +0:05 38:18 1    
  2. Paul Sirum 40:30 2 +0:23 1:18:48 1 0  
  3. Ulf Forseth Indgaard 36:48 1   1:55:36 1 0  
  4. Martin Vister 39:28 1   2:35:04 1 0  
2 Frol IL 2       2:43:54     +8:50
  1. Johan Asphjell Bjørnaas 39:04 4 +0:51 39:04 2   +0:46
  2. Håvard Vassenden 40:07 1   1:19:11 2 0 +0:23
  3. Lars Sandstad Skjeset 38:19 2 +1:31 1:57:30 2 0 +1:54
  4. Vegard Ressem 46:24 5 +6:56 2:43:54 2 0 +8:50
3 OL Trollelg 1       2:46:15     +11:11
  1. Trond Einar Moen Pedersli 42:33 8 +4:20 42:33 5   +4:15
  2. Ove Baardsgaard 43:05 5 +2:58 1:25:38 3 -2 +6:50
  3. Andreas Sølberg 39:52 3 +3:04 2:05:30 3 0 +9:54
  4. Jan Schmid 40:45 2 +1:17 2:46:15 3 0 +11:11
4 Frol IL 3       3:00:06     +25:02
  1. Jørgen Fiskum 44:30 11 +6:17 44:30 6   +6:12
  2. Øystein Haug 41:09 3 +1:02 1:25:39 4 -2 +6:51
  3. Jonas Ressem 43:28 6 +6:40 2:09:07 4 0 +13:31
  4. Johan Otto Munkeby 50:59 6 +11:31 3:00:06 4 0 +25:02
5 NTNUI 3       3:05:46     +30:42
  1. Rasmus Rørholt Theisen 41:04 7 +2:51 41:04 4   +2:46
  2. Jonas Madslien Bakken 44:49 8 +4:42 1:25:53 5 +1 +7:05
  3. Magne Jutulstad 43:24 5 +6:36 2:09:17 5 0 +13:41
  4. Sindre Engzelius Gylver 56:29 7 +17:01 3:05:46 5 0 +30:42
6 NTNUI 2       3:08:52     +33:48
  1. Mikkel Sørensen 40:50 6 +2:37 40:50 3   +2:32
  2. Seppo Järvinen 50:23 14 +10:16 1:31:13 6 +3 +12:25
  3. Henrik Svaland Aas 51:51 10 +15:03 2:23:04 6 0 +27:28
  4. Erik Gustafsson 45:48 4 +6:20 3:08:52 6 0 +33:48
7 Freidig 1       3:09:30     +34:26
  1. Mattis Holt 47:14 14 +9:01 47:14 7   +8:56
  2. Rein Helle Mårdalen 48:05 13 +7:58 1:35:19 7 0 +16:31
  3. Lars Owren 49:32 8 +12:44 2:24:51 7 0 +29:15
  4. Bjørnar Lynum 44:39 3 +5:11 3:09:30 7 0 +34:26
8 OL Trollelg 2       3:15:40      
  1. Olav Andreas Remmen 50:05 18 +11:52 50:05 14   +11:47
  2. Roar Skulbørstad 47:08 11 +7:01 1:37:13 10 -4 +18:25
  3. Kristian Stensrud 53:54 11 +17:06 2:31:07 9 -1 +35:31
  4. Jørgen Tegdan 44:33 10 +5:05 3:15:40 8 -1  
9 NTNUI 1337       3:18:33      
  1. Dag Lofthus 39:04 4 +0:51 39:04 8   +0:46
  2. Kjetil Okkenhaug 43:08 6 +3:01 1:22:12 8 0 +3:24
  3. Fredrik Rosenberg 1:06:45 18 +29:57 2:28:57 8 0 +33:21
  4. Anders Opsahl Bredesen 49:36 11 +10:08 3:18:33 9 +1  
10 NTNUI 5       3:34:43      
  1. Morten Severin Saue 49:17 17 +11:04 49:17 13   +10:59
  2. Adrian Opheim 54:43 16 +14:36 1:44:00 12 -1 +25:12
  3. Jacob Berg Lofthus 56:16 13 +19:28 2:40:16 11 -1 +44:40
  4. Wolfgang Kampel 54:27 12 +14:59 3:34:43 10 -1  
11 Frol IL 4       3:41:44      
  1. Andreas Magerøy 42:39 9 +4:26 42:39 9   +4:21
  2. Oscar Lyngen 57:38 18 +17:31 1:40:17 11 +2 +21:29
  3. Arne Grevskott 55:25 12 +18:37 2:35:42 10 -1 +40:06
  4. Arild Vassenden 1:06:02 18 +26:34 3:41:44 11 +1  
12 Freidig 2       3:46:19      
  1. Øystein Jaren Samuelsen 47:19 15 +9:06 47:19 11   +9:01
  2. Mathias Vindal 1:06:43 22 +26:36 1:54:02 15 +4 +35:14
  3. Adrian Opheim 1:08:15 19 +31:27 3:02:17 15 0 +1:06:41
  4. Oskar Spets Storhov 44:02 9 +4:34 3:46:19 12 -3  
13 Wing OK 1       3:53:13      
  1. Arvid Lyngstad 55:13 22 +17:00 55:13 18   +16:55
  2. Johannes K. Midtbø 1:09:00 23 +28:53 2:04:13 17 -1 +45:25
  3. Svein Erik Bratsberg 51:10 9 +14:22 2:55:23 13 -4 +59:47
  4. Agnar Renolen 57:50 14 +18:22 3:53:13 13 0  
14 NTNUI 4       3:57:22      
  1. Olav Vestøl 50:54 20 +12:41 50:54 16   +12:36
  2. Mikal Brastad Larsen 1:12:33 24 +32:26 2:03:27 16 0 +44:39
  3. Øyvind Berg 58:47 14 +21:59 3:02:14 14 -2 +1:06:38
  4. Hans Peder Langbekkhei 55:08 13 +15:40 3:57:22 14 0  
15 NTNUI 7       4:11:26      
  1. Harald Kalager 45:54 12 +7:41 45:54 10   +7:36
  2. Sondre Sande Gullord 46:00 9 +5:53 1:31:54 9 -1 +13:06
  3. Sondre Kongsgård 1:15:43 22 +38:55 2:47:37 12 +3 +52:01
  4. Gard-Martin Udnesseter Johnson 1:23:49 20 +44:21 4:11:26 15 +3  
16 Byåsen IL 1       4:15:10      
  1. Hans Aleksander Østhagen 50:39 19 +12:26 50:39 15   +12:21
  2. Haakon Arnesen 57:34 17 +17:27 1:48:13 13 -2 +29:25
  3. Erling Bye 1:15:14 21 +38:26 3:03:27 16 +3 +1:07:51
  4. Øystein Wiggen 1:11:43 19 +32:15 4:15:10 16 0  
17 Freidig 3       4:21:04      
  1. Stig Magnar Løvås 54:56 21 +16:43 54:56 17   +16:38
  2. Mathias Hermstad 1:32:28 25 +52:21 2:27:24 18 +1 +1:08:36
  3. Arild H Clausen 54:58 25 +18:10 3:22:22 18 0  
  4. Jon Holstad 58:42 15 +19:14 4:21:04 17 -1  
18 NTNUI 9       4:21:21      
  1. Jakob Kalvig Skogan 47:27 16 +9:14 47:27 12   +9:09
  2. Asbjørn Olsen 1:01:41 19 +21:34 1:49:08 14 +2 +30:20
  3. Kristoffer Nesland 1:29:40 24 +52:52 3:18:48 17 +3 +1:23:12
  4. Pierre Husebø Chambenoit 1:02:33 16 +23:05 4:21:21 18 +1  
19 NTNUI 8       5:31:34      
  1. Markus Glad 1:06:15 25 +28:02 1:06:15 19   +27:57
  2. Odd Eirik Farestveit 1:42:04 26 +1:01:57 2:48:19 19 0 +1:29:31
  3. Joakim Ripman Sletten 1:08:44 26 +31:56 3:57:03 19 0  
  4. Helge Tovslid 1:34:31 21 +55:03 5:31:34 19 0  
  NTNUI / IL Tyrving 1       diskvalifisert      
  1. Mathias Stensland Lillevold 39:00 3 +0:47 diskvalifisert      
  2. Halvor Eid Nielsen 43:20 7 +3:13 diskvalifisert      
  3. Vegard Ruttenborg 41:06 4 +4:18 diskvalifisert      
  4. Torgeir Nørbech diskvalifisert     diskvalifisert      
  NTNUI 51       diskvalifisert      
  1. Simen Aamodt 38:13 1   diskvalifisert      
  2. Lukas Rodewohl diskvalifisert     diskvalifisert      
  3. Jonas Klausen Espedal 45:12 7 +8:24 diskvalifisert      
  4. Jon Aukrust Osmoen 37:37 8   diskvalifisert      
  NTNUI 6       diskvalifisert      
  1. Fredrik Steinsvik diskvalifisert     diskvalifisert      
  2. Niklas Profors 47:55 12 +7:48 diskvalifisert      
  3. Bjørn Johannessen Field 1:03:19 17 +26:31 diskvalifisert      
  4. Einar Hjortås 1:02:44 17 +23:16 diskvalifisert      
  IL Leik 1       brutt      
  1. Ola Keiserås 55:19 23 +17:06 brutt      
  2. Jonas Unsgård 1:04:20 21 +24:13 brutt      
  3. Brage Keiserås 1:02:37 16 +25:49 brutt      
  4. Morten Rikstaddal brutt     brutt      
  NTNUI / Järla Orientering 11       brutt      
  1. Adam Kazda 56:35 24 +18:22 brutt      
  2. Mats Nordbrøden 46:37 10 +6:30 brutt      
  3. ikke startet     brutt      
  4. ikke startet     brutt      
  NTNUI 10       brutt      
  1. Bjørn Lundanes 43:35 10 +5:22 brutt      
  2. Sindre Østgulen Deisz 42:36 4 +2:29 brutt      
  3. Camilla Øhman 1:18:07 23 +41:19 brutt      
  4. Tore Eirik Havnen Johansen ikke startet     brutt      
  OL Trollelg 3       brutt      
  1. Vegard Hansen 1:06:59 26 +28:46 brutt      
  2. Tommy Schmid 1:03:29 20 +23:22 brutt      
  3. Line Sølberg 1:14:49 20 +38:01 brutt      
  4. Martin Solli ikke startet     brutt      
  Stjørdals-Blink Orientering 1       brutt      
  1. Ole Wanvik Haugen 46:25 13 +8:12 brutt      
  2. Jakob Haugen 50:52 15 +10:45 brutt      
  3. Henrik Nielsen Solberg 1:01:07 15 +24:19 brutt      
  4. Endre Aaen ikke startet     brutt      

D15

22 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Frol IL 1       1:50:43      
  1. Guro Torpe 38:35 5 +2:58 38:35 5   +2:58
  2. Eirin Svanøe-Hafstad 38:57 1   1:17:32 2 -3 +0:08
  3. Mathilde Rundhaug 33:11 1   1:50:43 1 -1  
2 NTNUI 10       1:52:06      
  1. Kristine Fjellanger 35:37 1   35:37 1    
  2. Kristine Fjeldbo 41:47 2 +2:50 1:17:24 1 0  
  3. Linn Hokholt 34:42 2 +1:31 1:52:06 2 +1  
3 Freidig 1       2:03:03     +12:20
  1. Frida Sæther 40:06 7 +4:29 40:06 7   +4:29
  2. Torunn Spets Storhov 42:09 3 +3:12 1:22:15 3 -4 +4:51
  3. Mari Angell-Petersen 40:48 7 +7:37 2:03:03 3 0 +12:20
4 NTNUI 5       2:04:24     +13:41
  1. Martine Åstebøl 38:39 6 +3:02 38:39 6   +3:02
  2. Rannveig Jørgensen 43:47 4 +4:50 1:22:26 4 -2 +5:02
  3. Hedvig Åstebøl 41:58 8 +8:47 2:04:24 4 0 +13:41
5 NTNUI / IL Tyrving 11       2:07:08     +16:25
  1. Ida Lindkvist 38:27 4 +2:50 38:27 4   +2:50
  2. Åsta Venås Flægstad 48:23 7 +9:26 1:26:50 6 +2 +9:26
  3. Ida Tiltnes 40:18 5 +7:07 2:07:08 5 -1 +16:25
6 NTNUI 3       2:12:55     +22:12
  1. Anna Ulvensøen 38:21 3 +2:44 38:21 3   +2:44
  2. Jorunn Kvakland 45:48 5 +6:51 1:24:09 5 +2 +6:45
  3. Marte Fallbakken Berge 48:46 10 +15:35 2:12:55 6 +1 +22:12
7 Frol IL / Larvik 2       2:13:49     +23:06
  1. Sara Profors 42:13 10 +6:36 42:13 10   +6:36
  2. Kari Svingheim 52:11 13 +13:14 1:34:24 9 -1 +17:00
  3. Runa Fremstad 39:25 3 +6:14 2:13:49 7 -2 +23:06
8 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:17:33     +26:50
  1. Maiken Økern Hågård 41:15 8 +5:38 41:15 8   +5:38
  2. Ane Nielsen Solberg 47:14 6 +8:17 1:28:29 7 -1 +11:05
  3. Birgit Økern Jensen 49:04 11 +15:53 2:17:33 8 +1 +26:50
9 Asker Skiklubb / NTNUI 12       2:23:11     +32:28
  1. Gry Granstedt 43:20 13 +7:43 43:20 13   +7:43
  2. Solveig Løken 59:30 18 +20:33 1:42:50 15 +2 +25:26
  3. Ingrid Gulbrandsen 40:21 6 +7:10 2:23:11 9 -6 +32:28
10 NTNUI 2       2:26:47     +36:04
  1. Katharina Rogstad 56:20 21 +20:43 56:20 19   +20:43
  2. Ingrid Okkenhaug 50:58 11 +12:01 1:47:18 18 -1 +29:54
  3. Agni Fjogstad Nielsen 39:29 4 +6:18 2:26:47 10 -8 +36:04
11 NTNUI 8       2:28:33     +37:50
  1. Marit Vala 50:14 18 +14:37 50:14 17   +14:37
  2. Marit Rønning Skoglund 49:44 9 +10:47 1:39:58 12 -5 +22:34
  3. Mali Gederaas Kanstad 48:35 9 +15:24 2:28:33 11 -1 +37:50
12 Frol IL 3       2:33:26     +42:43
  1. Kine Sofie Sandstad 44:03 14 +8:26 44:03 14   +8:26
  2. Elise Taylor Spets 51:19 12 +12:22 1:35:22 10 -4 +17:58
  3. Chiara Dalla Santa 58:04 14 +24:53 2:33:26 12 +2 +42:43
13 NTNUI 6       2:38:15     +47:32
  1. Aurora Fossøy 47:25 17 +11:48 47:25 16   +11:48
  2. Heidi Jensen 58:57 17 +20:00 1:46:22 17 +1 +28:58
  3. Trine Disch Kihle 51:53 12 +18:42 2:38:15 13 -4 +47:32
14 NTNUI 7       2:38:17     +47:34
  1. Ingrid Berge 46:23 16 +10:46 46:23 15   +10:46
  2. Live Bredholt Jørgensen 49:17 8 +10:20 1:35:40 11 -4 +18:16
  3. Mai Elin Watson 1:02:37 17 +29:26 2:38:17 14 +3 +47:34
15 Byåsen IL 1       2:41:38     +50:55
  1. Emma Arnesen 43:09 12 +7:32 43:09 12   +7:32
  2. Emilie Liabakk Eriksen 57:08 15 +18:11 1:40:17 13 +1 +22:53
  3. Nina-Beate Liabakk 1:01:21 16 +28:10 2:41:38 15 +2 +50:55
16 NTNUI / Gimle IF 13       2:44:06     +53:23
  1. Audhild Bakken Rognstad 35:46 2 +0:09 35:46 2   +0:09
  2. Maria Dahl Fosby 1:10:06 20 +31:09 1:45:52 16 +14 +28:28
  3. Karoline Dahl Fosby 58:14 15 +25:03 2:44:06 16 0 +53:23
17 NTNUI 4       2:54:07     +1:03:24
  1. Fredrikke Nohr Moth 42:24 11 +6:47 42:24 11   +6:47
  2. Julie Hilland Andersen 57:58 16 +19:01 1:40:22 14 +3 +22:58
  3. Kristin Høgetveit 1:13:45 18 +40:34 2:54:07 17 +3 +1:03:24
18 Freidig 2       2:54:58     +1:04:15
  1. Oda Q Fossum 51:07 19 +15:30 51:07 18   +15:30
  2. Pernille Opheim 1:08:34 19 +29:37 1:59:41 19 +1 +42:17
  3. Sigrid Melkild 55:17 13 +22:06 2:54:58 18 -1 +1:04:15
19 NTNUI 1       2:58:23     +1:07:40
  1. Gunhild Rogne Halland 41:21 9 +5:44 41:21 9   +5:44
  2. Maja Fjellstad Knutsen 49:59 10 +11:02 1:31:20 8 -1 +13:56
  3. Mari Eidnes 1:27:03 19 +53:52 2:58:23 19 +11 +1:07:40
20 Nidarøst OK 1       4:18:29      
  1. Marianne Løvås 1:03:56 22 +28:19 1:03:56 20   +28:19
  2. Mari Jeanette Pukstad 2:15:34 21 +1:36:37 3:19:30 20 0 +2:02:06
  3. Line Hovdenak Stenersen 58:59 20 +25:48 4:18:29 20 0  
  NTNUI 9       diskvalifisert      
  1. Lise Østlid bagstevold 51:10 20 +15:33 diskvalifisert      
  2. Ida Elise Overgård diskvalifisert     diskvalifisert      
  3. Ragnhild Håøy Grue 1:17:49 21 +44:38 diskvalifisert      
  Frol IL 4       brutt      
  1. Ane Kjerstine Sandstad 45:58 15 +10:21 brutt      
  2. Marie Wold Stavrum 53:06 14 +14:09 brutt      
  3. ikke startet     brutt      

DH13-16

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Freidig 2       1:17:21      
  1. Vegard Kittilsen 23:00 2 +0:13 23:00 2   +0:13
  2. Håkon Holstad 24:39 1   47:39 1 -1  
  3. Vera Melkild 29:42 2 +1:52 1:17:21 1 0  
2 Freidig 3       1:24:22     +7:01
  1. Kristian Fredrik Lynum 25:49 3 +3:02 25:49 3   +3:02
  2. Tale Tannvik Skei 26:29 3 +1:50 52:18 3 0 +4:39
  2. Emilie W Mikkelsen 39:40 9 +15:01 fullført      
  3. Jonas Grønli 32:04 4 +4:14 1:24:22 2 -1 +7:01
3 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:31:01     +13:40
  1. Audun Wanvik Haugen 27:24 5 +4:37 27:24 5   +4:37
  2. Henrik Kraft 33:46 6 +9:07 1:01:10 5 0 +13:31
  3. Marius Møller 29:51 3 +2:01 1:31:01 3 -2 +13:40
4 Byåsen IL 2       1:33:24     +16:03
  1. Petter Liabakk Eriksen 32:09 6 +9:22 32:09 6   +9:22
  2. Andrine Viken 33:25 5 +8:46 1:05:34 6 0 +17:55
  3. Ragnhild Eide 27:50 1   1:33:24 4 -2 +16:03
5 Freidig 1       1:34:04      
  1. Simen Spets Storhov 22:47 1   22:47 1    
  2. Mikkel Holt 24:58 2 +0:19 47:45 2 +1  
  3. Martin Selmer 46:19 7 +18:29 1:34:04 5 +3  
6 Frol IL 2       1:43:39     +26:18
  1. Tobias Alstad 26:28 4 +3:41 26:28 4   +3:41
  2. Martin Wold Stavrum 29:53 4 +5:14 56:21 4 0 +8:42
  3. Petter Lynum 47:18 8 +19:28 1:43:39 6 +2 +26:18
7 Frol IL 1       1:52:53     +35:32
  1. Mari Kilskar Grevskott 42:14 9 +19:27 42:14 9   +19:27
  2. Matilde Munkeby 34:44 7 +10:05 1:16:58 7 -2 +29:19
  3. Ragne Munkeby 35:55 6 +8:05 1:52:53 7 0 +35:32
8 Byåsen IL 1       2:00:51     +43:30
  1. Marte Lien Johnsen 47:41 10 +24:54 47:41 10   +24:54
  2. Maren Viken 37:55 8 +13:16 1:25:36 10 0 +37:57
  3. Even Svegård Bye 35:15 5 +7:25 2:00:51 8 -2 +43:30
9 Wing OK 2       2:15:42     +58:21
  1. Hallvard Dahle 36:40 7 +13:53 36:40 7   +13:53
  2. Mona Eggen Kongsbak 47:10 11 +22:31 1:23:50 9 +2 +36:11
  3. Sarah Brynhildsen 51:52 9 +24:02 2:15:42 9 0 +58:21
10 Wing OK 1       2:25:24     +1:08:03
  1. Jonas Vindal 37:23 8 +14:36 37:23 8   +14:36
  2. Trygve Næss 46:15 10 +21:36 1:23:38 8 0 +35:59
  3. Nikolai Renolen 1:01:46 10 +33:56 2:25:24 10 +2 +1:08:03

DH11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Freidig 1       51:10      
  1. Emil Grønli 17:00 1   17:00 1    
  2. Emil Leroyer 11:53 2 +0:16 28:53 2 +1  
  2. Vilde Talgø-Kristiansen diskvalifisert     fullført      
  3. Vemund Mølnvik 22:17 1   51:10 1 -1  
2 Freidig 2       52:29      
  1. Mathea Spets Storhov 17:13 3 +0:13 17:13 3   +0:13
  2. Oskar Tangvold 11:37 1   28:50 1 -2  
  3. Vetle Grønvik Ekra 23:39 3 +1:22 52:29 2 +1  
3 Frol IL 1       59:30     +8:20
  1. June Munkeby 20:40 4 +3:40 20:40 4   +3:40
  2. Linnea Sandvik 16:32 5 +4:55 37:12 4 0 +8:22
  2. Linnea Munkeby 16:34 6 +4:57 fullført      
  3. Iselina Myhr Imsland 22:18 2 +0:01 59:30 3 -1 +8:20
4 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:02:59     +11:49
  1. Fredrik Møller 17:09 2 +0:09 17:09 2   +0:09
  2. Andreas Korstad 12:24 3 +0:47 29:33 3 +1 +0:43
  3. Marie Nielsen Solberg 33:26 5 +11:09 1:02:59 4 +1 +11:49
5 Wing OK 1       1:06:29     +15:19
  1. Astrid Oline Rinnan Green 26:22 5 +9:22 26:22 5   +9:22
  2. Jakob Lundgren Meland 15:20 4 +3:43 41:42 5 0 +12:52
  3. Petter Andreas Lona 24:47 4 +2:30 1:06:29 5 0 +15:19

D135

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Frol IL 1       2:19:47      
  1. Magnhild Forseth 34:42 2 +0:01 34:42 1    
  2. Marit Hæreid Sandstad 36:46 2 +1:42 1:11:28 1 0  
  3. Anne Midtbust 1:08:19 2 +25:58 2:19:47 1 0  
  Freidig 1       diskvalifisert      
  1. Grete Berge Owren 35:15 3 +0:34 diskvalifisert      
  2. Anne Melkild 35:04 1   diskvalifisert      
  3. Torid Kvaal diskvalifisert     diskvalifisert      
  Stjørdals-Blink Orientering 1       diskvalifisert      
  1. Mette Wanvik 34:41 1   diskvalifisert      
  2. "Kyrrine" Kraft diskvalifisert     diskvalifisert      
  3. Katrine Austmo Møller 42:21 1   diskvalifisert      

H175

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Freidig 1       1:31:00      
  1. Tore Angell-Petersen 31:28 3 +3:53 31:28 3   +3:53
  2. Gunnar Østerbø 35:10 1   1:06:38 3 0 +2:55
  3. Vegard Grønli 24:22 1   1:31:00 1 -2  
2 OL Trollelg 1       1:32:49      
  1. Kjell Baardsgaard 27:35 1   27:35 1    
  2. Anders Lauglo 36:08 4 +0:58 1:03:43 1 0  
  3. Per Einar Pedersli 29:06 2 +4:44 1:32:49 2 +1  
3 Frol IL 1       1:42:28     +11:28
  1. Olav Martin Indgaard 31:07 2 +3:32 31:07 2   +3:32
  2. Harald Bakken 35:27 2 +0:17 1:06:34 2 0 +2:51
  3. Torbjørn Sirum 35:54 3 +11:32 1:42:28 3 +1 +11:28
4 OL Trollelg 2       1:56:20     +25:20
  1. Jon Arne Klemetsaune 33:27 5 +5:52 33:27 4   +5:52
  2. Egil Repvik 44:52 6 +9:42 1:18:19 5 +1 +14:36
  3. Geir Paulsen 38:01 4 +13:39 1:56:20 4 -1 +25:20
5 Östersunds OK 1       2:02:00     +31:00
  1. Hans Ågren 34:36 6 +7:01 34:36 5   +7:01
  2. Tom Brantheim 36:00 3 +0:50 1:10:36 4 -1 +6:53
  3. Karin Walltin 51:24 5 +27:02 2:02:00 5 +1 +31:00
6 OL Trollelg 3       2:47:36     +1:16:36
  1. Paul Forseth 44:17 7 +16:42 44:17 6   +16:42
  2. Harald Lauglo 1:00:34 7 +25:24 1:44:51 6 0 +41:08
  3. Henry Sundsetvik 1:02:45 6 +38:23 2:47:36 6 0 +1:16:36
  Wing OK 1       diskvalifisert      
  1. Terje Midtbø 32:27 4 +4:52 diskvalifisert      
  2. Lars Skrøvseth 38:07 5 +2:57 diskvalifisert      
  3. Robert Strøm diskvalifisert     diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +