Resultater Frostsprinten 2014



Resultater Orientering
Frostsprinten
Røyken, Buskerud - 2. november 2014

N-åpen

37 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Simen Hope Abel Røyken OL 35:51  
  Erlend Bakke Fossum IF 33:11  
  Magnus Baklid Konnerud IL 1:04:46  
  Martin Christoffer Borg IL Koll 29:49  
  Mats Olsen Bye Modum OL 23:42  
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 51:16  
  Henrik Ditmansen Røyken OL 57:45  
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 29:36  
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 45:33  
  Malin Gjetanger Måren OK 38:43  
  Marthe Graff-Wiik Røyken OL 33:56  
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:36  
  Olaf Blom Hagen Fossum IF 29:38  
  Natalia Havnen Røyken OL 40:50  
  Signe Holo Fossum IF 30:37  
  Frida Hope Modum OL 43:08  
  Oskar Hope Modum OL 33:45  
  Mats Ishii Horni Johnsen Røyken OL 33:54  
  Jørgen Rønning Johansen Måren OK 42:36  
  Simen Rønning Johansen Måren OK 36:15  
  Kristian Juva Røyken OL 34:17  
  Henrik Kaiser Sturla, IF 35:26  
  Kristoffer Katla Fossum IF 35:35  
  Sara Martini Asker Skiklubb 32:00  
  Bendik Horgen Rasmussen Røyken OL 57:44  
  Emmy Margrethe Rismark Røyken OL 19:34  
  Marius Andre Rismark Røyken OL 46:11  
  Jonas Sanne Røyken OL 34:23  
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:00  
  Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 44:21  
  Erlend Sommerheim OK Horten 46:16  
  Per Noah Sommerhein IL Koll 1:09:42  
  Ask F Sætnan Fossum IF 25:12  
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 42:33  
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 42:26  
  Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 27:00  
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 27:13  
  Aurora Ness Gundersveen Røyken OL ikke startet  
  Mikkel Rastad Asker Skiklubb ikke startet  
  Tomine Ness Gundersveen Røyken OL ikke startet  

D -10

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Mari Aarseth IL Koll 22:25  
  Tomine Gundersveen Røyken O-lag 50:27  
  Nora Christine Hansen Røyken OL 39:50  
  Magdalen Havnen Røyken OL 50:22  
  Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 25:10  
  Marie Kvarme Røyken OL 19:34  
  Andrea Fjell Røyken OL ikke startet  

D 11-12

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ina Martini Asker Skiklubb 25:14  
2 Malene Instanes Sturla, IF 30:56 +5:42
3 Petra Hoveid Asker Skiklubb 31:24 +6:10
4 Iselin Sørensen Sturla, IF 34:34 +9:20
5 Noor Dirro Måren OK 36:23 +11:09
6 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 37:22 +12:08
7 Ine Instanes Sturla, IF 40:45 +15:31

D 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Celine Sanne Røyken OL 27:21  
2 Luciana Svads Måren OK 41:28 +14:07

D 13-14

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 25:17  
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 25:36 +0:19
3 Åsne Holo Fossum IF 28:27 +3:10
4 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 30:35 +5:18
5 Maren Norderud IL Tyrving 32:44 +7:27
6 Mari Kjelle Røyken OL 34:07 +8:50
7 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38:38 +13:21
8 Solveig Eline Berg IL Tyrving 39:00 +13:43
9 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 41:35 +16:18
10 Lotte Myklemyr Eiker OL 42:31 +17:14
11 Anni Saarela Konnerud IL 43:26 +18:09
  Ingeborg Kvarme Røyken OL ikke startet  

D 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Silje Carlsen Røyken OL 25:31  
2 Ingrid Pernille Rismark Røyken OL 29:30 +3:59
3 Olivia Kjølstad Røyken OL 38:04 +12:33

D 13-16N

0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Vera Gano Mønnich Røyken OL ikke startet  

D 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 35:57  
2 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 39:18 +3:21
3 Thea Dyrkorn Eiker OL 40:46 +4:49
4 Julie Bakke Fossum IF 52:02 +16:05
  Hedvig Vollset Heming Orientering diskvalifisert  
  Fride Sørensen Sturla, IF ikke startet  

D 17-A kort

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 32:06  
2 Kari Strand Lierbygda OL 39:33 +7:27
3 Margrethe Barstad Årvoll IL 54:16 +22:10
4 Magnhild Frydenlund Sturla, IF 58:11 +26:05
5 Hege Rønning Johansen Måren OK 1:12:40 +40:34
  Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert  

D 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vivian Moen Lardal OL 39:50  
2 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 46:38 +6:48
3 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 59:53 +20:03
4 May Nordkvelde Hedrum OL 1:05:51 +26:01
5 Linda Fredh Hamar OK 1:12:46 +32:56
6 Hege Andersen IL Koll 1:42:13 +1:02:23
  Hege Andersen IL Koll ikke startet  

D 17-20

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Silje Arntzen Asker Skiklubb 47:20  

D 21-

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 40:55  
2 Louise Oram Nydalens SK 41:50 +0:55
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 42:55 +2:00
4 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 49:10 +8:15
5 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 51:31 +10:36
6 Ddana B. Stene Nydalens SK 52:32 +11:37
7 Karoline Andersen Asker Skiklubb 57:15 +16:20

D 40-

23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 32:58  
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 34:00 +1:02
3 May Ingela Hope Modum OL 37:12 +4:14
4 Isa Heggedal Konnerud IL 37:52 +4:54
5 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 37:56 +4:58
6 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 38:13 +5:15
7 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 39:03 +6:05
8 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 39:17 +6:19
9 Marianne Njåstein IL Tyrving 40:09 +7:11
10 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 40:18 +7:20
11 Milda Øhlckers IL Tyrving 44:05 +11:07
12 Katrine Bakke Fossum IF 45:00 +12:02
13 Kristin Sørensen Sturla, IF 45:16 +12:18
14 Tanja Instanes Sturla, IF 45:28 +12:30
15 Lise-Berith Lian Røyken OL 46:09 +13:11
16 Ingeborg Øderud Modum OL 49:20 +16:22
17 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 50:03 +17:05
18 Lill-Kristin Enger Modum OL 51:33 +18:35
19 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 52:31 +19:33
20 Maria Torgersen Bækkelagets SK 59:31 +26:33
21 Maria Persson Asker Skiklubb 1:03:13 +30:15
22 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:10:09 +37:11
  Heidi Myklemyr Eiker OL diskvalifisert  
  Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb ikke startet  
  Eldri Holo Fossum IF ikke startet  
  Hege Gunnerød Asker Skiklubb ikke startet  

D 50-

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kjersti Hov Fossum IF 34:30  
2 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 40:01 +5:31
3 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 41:29 +6:59
4 Dagrun Melkild Heming Orientering 42:01 +7:31
5 Helga Haverstad Lierbygda OL 42:30 +8:00
6 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 44:20 +9:50
7 Veslemøy Solberg Konnerud IL 44:21 +9:51
8 Helen Gåsvik Lierbygda OL 47:44 +13:14
9 Unni Rye Asker Skiklubb 48:11 +13:41
10 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 49:51 +15:21
11 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 51:46 +17:16
12 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:00:17 +25:47
13 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:02:57 +28:27
14 Lena Hammer Vestre Akers SK 1:05:36 +31:06

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Aud Kjemperud Eiker OL 56:43  

D 65-

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Siri Holmboe IL Tyrving 44:05  
2 Nora Ursin Fossum IF 52:43 +8:38
3 Berit Grosvold Eiker OL 55:01 +10:56
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 59:23 +15:18
5 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1:27:25 +43:20

D 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hanne Bræck Kongsberg OL 53:41  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:02:03 +8:22
3 Onelma Blomhoff Heming Orientering 1:06:01 +12:20
4 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:18:57 +25:16

D 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 56:21  
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:06:50 +10:29

H -10

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Oskar Baklid Konnerud IL 51:03  
  Christian Fredrik Borg IL Koll 25:38  
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 43:30  
  Vegard Geicke Røyken OL 34:38  
  Martin Kaiser Sturla, IF 27:45  
  Ola Kjølstad Røyken OL 32:40  
  Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 49:22  
  Bernard W. Moczulski Røyken OL 50:07  
  Jakob Rastad Asker Skiklubb 20:18  
  Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 19:13  
  Torjus Hoel Bjorå IL Koll ikke startet  

H 11-12

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 17:29  
2 Felix Finsrud Asker Skiklubb 21:10 +3:41
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 22:32 +5:03
4 Birk F. Sætnan Fossum IF 24:11 +6:42
5 Jonas Aarseth Nydalens SK 26:27 +8:58
6 Mikkel Katla Fossum IF 27:13 +9:44
7 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 27:15 +9:46
8 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 28:22 +10:53
9 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 28:56 +11:27
10 Marius Bakke Fossum IF 29:13 +11:44
11 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 30:49 +13:20
12 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 32:45 +15:16
13 Sverre Strand Lierbygda OL 35:28 +17:59
14 Andreas Gjetanger Måren OK 37:44 +20:15
15 Halvor Løken Kongsberg OL 38:07 +20:38
16 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:10:41 +53:12
  Erlend Børli Fossum IF diskvalifisert  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 40:55  

H 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 22:29  
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 22:37 +0:08
3 Trygve Myhr Asker Skiklubb 25:52 +3:23
  Vegard Løvli Asker Skiklubb ikke startet  

H 13-16C

0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Ole-Henrik Bjerknes Røyken OL ikke startet  

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Lasse Løkken Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:10:58  

H 15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 25:40  
2 Sturla Frydenlund Sturla, IF 26:48 +1:08
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 27:49 +2:09
4 Vegard Myklemyr Eiker OL 29:14 +3:34
5 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 32:53 +7:13
6 Axel Hoveid Asker Skiklubb 49:50 +24:10
7 Andreas Vaage Bækkelagets SK 50:54 +25:14
8 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 57:02 +31:22
  Tarjei Holo Fossum IF ikke startet  

H 17-A kort

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Christian Gløgård Nittedal OL 30:06  
2 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 34:13 +4:07
3 Stig Carlson Strandhagen Røyken OL 34:42 +4:36
4 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 37:08 +7:02
5 Ole Ingesen Sarpsborg OL 37:16 +7:10
6 Morten Tangen Hamar OK 37:39 +7:33
7 Reidar Stenseng Konnerud IL 39:23 +9:17
8 Thomas Kaiser Sturla, IF 40:09 +10:03
9 Bjørn Baklid Konnerud IL 40:36 +10:30
10 Kjetil Kjernsmo Asker Skiklubb 43:38 +13:32
11 Iver Sørensen Sturla, IF 46:33 +16:27
12 Magne Aas Asker Skiklubb 48:40 +18:34
13 Per Øyvind Engelberg Årvoll IL 55:57 +25:51
14 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:00:30 +30:24
  Petter Fure Oppsal Orientering ikke startet  

H 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 30:35  
2 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 38:17 +7:42
3 Lars Petter Fjær Røyken OL 40:12 +9:37
4 Thor Vollset Heming Orientering 50:05 +19:30

H 17-20

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Elias Wiklund Nydalens SK 46:44  
2 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 55:51 +9:07

H 21-

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anders Tiltnes IL Tyrving 38:45  
2 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 39:28 +0:43
3 Dag Steinar Ragvin Bø OL 41:44 +2:59
4 Thomas Nipen IL Tyrving 42:06 +3:21
5 Henning C Strandhagen Røyken OL 43:01 +4:16
6 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 43:56 +5:11
7 Lars Ivar Aarseth Nydalens SK 47:38 +8:53
8 Ola Lesteberg Kongsberg OL 48:13 +9:28
9 Henning Spjelkavik IL Tyrving 48:50 +10:05
10 Daniel Fløtre Kongsberg OL 52:53 +14:08

H 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Øyvind Stene Nydalens SK 41:00  
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 41:01 +0:01
3 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 42:16 +1:16
4 Syver Løken Kongsberg OL 45:08 +4:08
5 Harald Bakke Fossum IF 46:23 +5:23
6 Erling Katla Fossum IF 46:59 +5:59
7 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 47:51 +6:51
8 Bjørn Martini Asker Skiklubb 48:16 +7:16
9 Ivar Mølnvik Fossum IF 48:39 +7:39
10 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 51:21 +10:21
11 Stein Blomseth Lillomarka OL 52:06 +11:06
12 Arild Andresen Fossum IF 55:27 +14:27
13 Hallvard Koren OK Moss 56:09 +15:09
14 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 56:48 +15:48
15 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 57:08 +16:08
16 Lars Baklid Konnerud IL 58:59 +17:59
17 Rune Sørensen Sturla, IF 1:07:28 +26:28
18 Håkon Børli Fossum IF 1:09:32 +28:32
19 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:12:02 +31:02
20 Ole Myklemyr Eiker OL 1:20:01 +39:01
  Stig Instanes Sturla, IF diskvalifisert  
  Øyvind Thømt Indre Østfold OK ikke startet  

H 50-

33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gjermund Røren Eiker OL 35:17  
2 Øystein Holo Fossum IF 41:43 +6:26
3 Gunnar Enge Ås-NMBU Orientering 42:48 +7:31
4 Rune Berge IL Tyrving 42:56 +7:39
5 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 43:06 +7:49
6 Onno Verberne OL Toten-Troll 43:12 +7:55
7 Eivind Hoff IL Tyrving 43:52 +8:35
8 Roar Bye Modum OL 45:12 +9:55
9 Morten Due Måren OK 46:31 +11:14
10 Arne Fossheim Asker Skiklubb 47:49 +12:32
11 Jo Wiklund Nydalens SK 48:06 +12:49
12 Ove Martinsen Hauketo IF 48:33 +13:16
13 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:34 +13:17
14 Trond Holter Måren OK 48:51 +13:34
15 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 49:40 +14:23
16 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 49:52 +14:35
17 Bjørn Willadssen Heming Orientering 50:04 +14:47
18 Morten Karlsen Måren OK 50:10 +14:53
19 Gunnar Hope Modum OL 51:21 +16:04
20 Per Osen Vestre Akers SK 51:30 +16:13
21 Martin Granly Lillomarka OL 51:54 +16:37
22 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 53:37 +18:20
23 Ketil Berge Vestre Akers SK 56:21 +21:04
24 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 56:56 +21:39
25 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:00:25 +25:08
26 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:02:58 +27:41
27 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 1:04:42 +29:25
28 Roy Gjerding OK Moss 1:12:08 +36:51
29 Torgny Hasås Vestre Akers SK 1:12:30 +37:13
30 Rune Halke Vestre Akers SK 1:13:28 +38:11
31 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:16:31 +41:14
32 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:18:00 +42:43
  Kim Farnes Hansen Lierbygda OL diskvalifisert  
  John Stenwig Vestre Akers SK ikke startet  
  Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering ikke startet  
  Hallvard Berg IL Tyrving ikke startet  
  Kristian Kalager Asker Skiklubb ikke startet  
  Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF ikke startet  

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 32:24  
2 Ola Brox OL Toten-Troll 34:18 +1:54
3 Bent Galborgen Skaukameratene OL 37:08 +4:44
4 Per Øhlckers IL Tyrving 39:47 +7:23
5 Stein Turtumøygard Måren OK 40:44 +8:20
6 Olav Nipen IL Tyrving 41:49 +9:25
7 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 50:04 +17:40
8 Bernt Tollefsen IL GeoForm 1:19:25 +47:01

H 65-

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Leif Billingsø Eidskog OL 35:49  
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 38:20 +2:31
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 38:34 +2:45
4 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 38:54 +3:05
5 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 39:38 +3:49
6 John Thomas Petersen Nittedal OL 40:07 +4:18
7 Øyvind Stene Asker Skiklubb 42:27 +6:38
8 Jørgen Holmboe IL Tyrving 43:00 +7:11
9 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 57:00 +21:11
10 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:05:48 +29:59
11 Ole Johnny Bråthen Lierbygda OL 1:06:59 +31:10
  John Ivar Kjellevold Modum OL diskvalifisert  
  Trond Wettergreen Driv IL diskvalifisert  
  Hans Stordal OL Tønsberg og omegn ikke startet  

H 70-

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Einar Hem Lillomarka OL 38:56  
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 39:32 +0:36
3 Kjell Røkke IL Tyrving 39:58 +1:02
4 Klaus Engen Eidskog OL 43:57 +5:01
5 Lasse Vråle Sturla, IF 50:15 +11:19
6 Magnar Øvreås Botne SK 51:06 +12:10
7 Kåre Knudsen IL GeoForm 52:03 +13:07
8 Torgeir Brochman Eiker O-lag 56:34 +17:38
9 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 59:02 +20:06
10 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 59:23 +20:27
11 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:05:18 +26:22
12 Eyvind Aas IL GeoForm 1:09:12 +30:16
13 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:27:16 +48:20
  Terje Throndsen Nittedal OL ikke startet  
  Erling Tidemann Lommedalens IL ikke startet  

H 75-

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ivar Louis Berg Sturla, IF 48:53  
2 Steinar Ruud Konnerud IL 51:13 +2:20
3 Sturle Hånes IL GeoForm 53:52 +4:59
4 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 55:33 +6:40
5 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 55:52 +6:59
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 57:24 +8:31
7 Jappe Blomhoff Heming Orientering 57:40 +8:47
8 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 59:01 +10:08
9 Per Meiland Lommedalens IL 1:02:10 +13:17
10 Tor Henriksen Årvoll IL 1:06:53 +18:00
11 Ronald Inglingstad Oppsal Orientering 1:18:44 +29:51
  Helge Halvorsen Larvik OK ikke startet  
  Tor Henriksen Årvoll IL ikke startet  

H 80-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 57:34  
2 Ole Sannes Lillomarka OL 57:41 +0:07
3 Einar Hoff IL Tyrving 1:01:27 +3:53
4 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:07:13 +9:39


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +