Resultater Frostsprinten 2017



Resultater Frostsprinten
Røyken, Buskerud - 5. november 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb 52:42    
  Thora Brynildsen Oppsal Orientering 1:09:36    
  Tiril Brynildsen Oppsal Orientering 2:04:48    
  Synne S. Byggland Høydalsmo IL 29:07    
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 42:18    
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 31:57    
  Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 20:26    
  Frida Hope Modum OL 33:04    
  Sofie Asak Jensen Røyken OL 57:30    
  Stian Lillegård Lillomarka OL 26:23    
  Tiril Myklatun IL Tyrving 48:58    
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 43:13    
  Signe Drange Ruud Røyken OL 52:13    
  Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 28:49    
  Maren-Oline Thom Asker Skiklubb 47:12    
  Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 29:39    
  Simen Bergstrøm IL Tyrving ikke startet    
  Martina Vågsnes Oppsal Orientering ikke startet    

D 11-12

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Mari Aarseth Nydalens SK 23:35    
2 Signe Holo Fossum IF 26:09 +2:34  
3 Sofia Øhlckers IL Tyrving 29:04 +5:29  
4 Nora Christine Hansen Røyken OL 31:43 +8:08  
5 Martha Wisløff Asker Skiklubb 35:03 +11:28  
6 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 36:40 +13:05  
7 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:43 +14:08  
8 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 38:36 +15:01  
9 Tuva Espelin Asker Skiklubb 41:11 +17:36  
10 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 47:01 +23:26  
11 Hanna Spangberg Konnerud IL 47:26 +23:51  
12 Sara Martini Asker Skiklubb 47:58 +24:23  
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb ikke startet    
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    

D 13-14

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marie Kvarme Sturla, IF 32:03    
2 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 34:22 +2:19  
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 34:37 +2:34  
4 Mari Brende Fossum IF 39:22 +7:19  
5 Tiril Holen Konnerud IL 39:29 +7:26  
6 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 40:05 +8:02  
7 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 40:52 +8:49  
8 Eline Schjerven Lardal OL 41:22 +9:19  
9 Tiril Kihle Konnerud IL 42:53 +10:50  
10 Hedda Spangberg Konnerud IL 43:22 +11:19  
11 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 45:09 +13:06  
12 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:04:35 +32:32  

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 42:44    
2 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 57:48 +15:04  

D 15-16

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 45:17    
2 Stella Holmboe IL Tyrving 46:22 +1:05  
3 Solveig Letmolie Eiker OL 48:24 +3:07  
4 Mina Schjerven Lardal OL 49:40 +4:23  
5 Mina Jørgensen IL Tyrving 53:45 +8:28  
6 Christine Hoen Eiker OL 55:29 +10:12  
7 Malene Instanes Sturla, IF 55:34 +10:17  
8 Silje Slungaard IL Tyrving 56:17 +11:00  
9 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 58:13 +12:56  
10 Petra Hoveid Asker Skiklubb 58:44 +13:27  
11 Oda Isnes Tyse Eiker OL 59:41 +14:24  
12 Ine Instanes Sturla, IF 1:00:04 +14:47  
13 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 1:01:46 +16:29  
14 Anni Saarela Konnerud IL 1:39:49 +54:32  
  Iselin Sørensen Sturla, IF diskvalifisert    

D 17-A kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 30:00    
2 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 33:15 +3:15  
3 Kari Strand Kongsberg OL 35:39 +5:39  
4 Ida Solberg Svenne Eiker OL 36:05 +6:05  
5 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 36:18 +6:18  
6 Camilla Stridsklev IL Tyrving 38:35 +8:35  
7 Marit Engseth Røyken OL 42:13 +12:13  
8 Linda Fredh OK Moss 46:53 +16:53  
9 Vorin Botten Oslostudentenes IK 1:14:07 +44:07  

D 17-C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 56:17    
2 Hanne Brende Fossum IF 1:00:43 +4:26  
3 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:08:13 +11:56  
4 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:16:22 +20:05  
  Eli Signe Kvaale Høydalsmo IL diskvalifisert    
  Hege Gunnerød Asker Skiklubb ikke startet    
  Silje Jacobsen Myklatun IL Tyrving ikke startet    

D 17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 46:17    
2 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 48:18 +2:01  
3 Linn Mei Waaler Måren OK 57:56 +11:39  
4 Fride Sørensen Sturla, IF 59:53 +13:36  
5 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 1:07:14 +20:57  

D 21-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI 39:14    
2 Dana B. Stene Nydalens SK 54:37 +15:23  
3 Marit Isachsen Asker Skiklubb 58:32 +19:18  
4 Silje Borge Hovi Skien OK 1:26:23 +47:09  

D 40-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 38:40    
2 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 41:35 +2:55  
3 Hege Feiring IL Tyrving 42:57 +4:17  
4 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:01 +4:21  
5 May Ingela Hope Modum OL 44:39 +5:59  
6 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 44:43 +6:03  
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 44:52 +6:12  
8 Liv Schjerven Lardal OL 46:23 +7:43  
9 Merete Schau OL Trollo 48:09 +9:29  
10 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 49:31 +10:51  
11 Anne Kathrine Linnebo Asker Skiklubb 49:56 +11:16  
12 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 51:24 +12:44  
13 Nina Birkelund Asker Skiklubb 51:55 +13:15  
14 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 54:19 +15:39  
15 Larysa Mironava Modum OL 1:00:30 +21:50  
16 Tanja Instanes Sturla, IF 1:01:27 +22:47  
17 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:06:13 +27:33  
18 Mette Spangberg Konnerud IL 1:08:40 +30:00  

D 50-

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 34:00    
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 34:12 +0:12  
3 Marianne Njåstein IL Tyrving 34:20 +0:20  
4 Lucie Størmer Fossum IF 34:49 +0:49  
5 Hilde Storløkken Kongsberg OL 35:35 +1:35  
6 Grete S B Hovi Skien OK 35:43 +1:43  
7 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 36:37 +2:37  
8 Berit Danielsen IL Tyrving 36:38 +2:38  
9 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 37:05 +3:05  
10 Solveig Sikkeland IL Tyrving 38:02 +4:02  
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 43:52 +9:52  
12 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 43:55 +9:55  
13 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 45:32 +11:32  
14 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 48:53 +14:53  
15 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 49:28 +15:28  
16 Unni Rye Asker Skiklubb 50:07 +16:07  
17 Maria Persson Asker Skiklubb 51:24 +17:24  
18 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 53:11 +19:11  
19 Grete Berntsen Måren OK 54:27 +20:27  
20 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 56:14 +22:14  
  Anne Danielsen Nydalens SK ikke startet    
  Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL ikke startet    

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sirpa Lilja Modum OL 33:33    
2 Randi Nilstad IL Tyrving 42:54 +9:21  
3 Randi Kristin Nærum Larvik OK 45:54 +12:21  
4 Aud Kjemperud Eiker OL 1:03:23 +29:50  

D 65-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 41:37    
2 Berit Grosvold Eiker OL 55:15 +13:38  
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:08:36 +26:59  
  Grethe Lill Ryeng Sturla, IF diskvalifisert    
  Nina Kolberg IL Tyrving ikke startet    

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:03:17    
2 Kjersti Tho Stabæk IF 1:07:39 +4:22  
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:14:01 +10:44  
4 Astri Rogstad Fossum IF 1:14:33 +11:16  
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hanne Bræck Kongsberg OL ikke startet    
  Gry Bruland Vråle Sturla, IF ikke startet    
  Hjørdis Øvreås Botne SK ikke startet    

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:06:27    

H -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Iver Aarseth Nydalens SK 1:12:10    
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 26:19    
  Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 35:21    
  Jon Strand Kongsberg OL 30:37    
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 32:21    

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Martin Christoffer Borg IL Koll 23:37    
2 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 28:04 +4:27  
3 Jonas Johansen Hickes Koll IL 31:24 +7:47  
4 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 31:44 +8:07  
5 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 39:15 +15:38  
6 Linus Hognestad Sennels Røyken OL 40:32 +16:55  
7 Simen Torebraaten Konnerud IL 43:37 +20:00  
8 August Hellerud Sire Konnerud IL 55:44 +32:07  
9 Oskar Hope Modum OL 1:08:05 +44:28  

H 13-14

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 27:38    
2 Jonas Myhr Asker Skiklubb 28:10 +0:32  
3 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 31:50 +4:12  
4 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 32:45 +5:07  
5 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 33:29 +5:51  
6 Jonas Aarseth Nydalens SK 34:15 +6:37  
7 Birk Felland Sætnan Fossum IF 35:07 +7:29  
8 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 35:39 +8:01  
9 Tarje Espelin Asker Skiklubb 39:30 +11:52  
10 Håkon Haugland Røyken OL 42:37 +14:59  
11 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:31 +15:53  
12 Jakob Rastad Asker Skiklubb 44:08 +16:30  
13 Daniel Nystuen Røyken OL 45:27 +17:49  
14 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 45:39 +18:01  
15 Simen Rønning Johansen Måren OK 55:37 +27:59  
  Simen Kolbergsrud Røyken OL diskvalifisert    

H 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 29:22    
2 Noah Rølles Issowitsch Røyken OL 38:19 +8:57  
3 Stephan Alexander Tærud Pedersen Røyken OL 47:20 +17:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
  Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL ikke startet    
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb ikke startet    

H 15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 32:13    
2 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 34:51 +2:38  
3 Henrik Reusch Heming Orientering 37:05 +4:52  
4 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 40:09 +7:56  
5 Egil Frydenlund Sturla, IF 43:00 +10:47  
6 Martin Birkelund Asker Skiklubb 46:53 +14:40  
7 August Syrdal Øen Heming Orientering 49:22 +17:09  
8 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 55:49 +23:36  
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Eilev Kvaale Asker Skiklubb ikke startet    

H 17-A kort

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 29:38    
2 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 35:14 +5:36  
3 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 36:42 +7:04  
4 Morten Tangen OK Moss 38:24 +8:46  
5 Bernt Hellerud Konnerud IL 41:32 +11:54  
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 41:43 +12:05  
7 Erik Rosenvold Østmarka OK 41:53 +12:15  
8 Reidar Stenseng Konnerud IL 49:24 +19:46  
9 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 50:17 +20:39  
10 Are Njåstein IL Tyrving 53:18 +23:40  
11 Snorre Frydenlund Sturla, IF 54:25 +24:47  
12 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 56:41 +27:03  
13 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1:01:10 +31:32  
14 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:01:30 +31:52  
15 Vemund Rønneberg Røyken OL 1:04:41 +35:03  
16 Tom Rådahl IL Tyrving 1:15:35 +45:57  
  Petter Fure Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Eirik Brynildsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Steinar Kvaale Bø OL diskvalifisert    
  Stig Instanes Sturla, IF ikke startet    

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 44:59    
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 51:56 +6:57  
3 Inge Westly Asker Skiklubb 59:29 +14:30  
  Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL ikke startet    

H 17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Vegard Myklemyr Eiker OL 49:35    
2 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 51:01 +1:26  
3 Are Wigaard Oppsal Orientering 51:11 +1:36  
4 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 51:47 +2:12  
5 Emil Størmer Fossum IF 53:08 +3:33  

H 21-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 42:52    
2 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 43:00 +0:08  
3 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 46:09 +3:17  
4 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 47:46 +4:54  
5 Håvard Myhre Bækkelagets SK 49:34 +6:42  
6 Eirik Ravnan IL Tyrving 51:00 +8:08  
7 Eirik Larsen Skien OK 55:45 +12:53  
8 Daniel Fløtre Nydalens SK 1:01:05 +18:13  
9 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:01:51 +18:59  
  Henrik Drange Ruud Røyken OL ikke startet    
  Stig Carlson Strandhagen Røyken OL ikke startet    

H 40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Vegard Brox IL Tyrving 45:38    
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 48:33 +2:55  
3 Gjermund Røren Eiker OL 49:31 +3:53  
4 Odd Strand Kongsberg OL 49:38 +4:00  
5 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 50:29 +4:51  
6 Henning Spjelkavik IL Tyrving 51:13 +5:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
7 Steinar Lande Bø OL 51:46 +6:08  
8 Per Øyvind Stene Nydalens SK 52:04 +6:26  
9 Øystein Rastad Asker Skiklubb 54:32 +8:54  
10 Eirik Jørgensen IL Tyrving 59:48 +14:10  
11 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:03:01 +17:23  
12 Torstein Hole Nydalens SK 1:06:04 +20:26  
13 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:06:38 +21:00  
  Trond Nondal Røyken OL diskvalifisert    

H 50-

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Leif Størmer Fossum IF 37:05    
2 Helge Gisholt OK Skeidi 38:31 +1:26  
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 40:15 +3:10  
4 Arild Andresen Fossum IF 40:37 +3:32  
5 Stein Blomseth Lillomarka OL 42:38 +5:33  
6 Per Slungaard IL Tyrving 44:45 +7:40  
7 Øystein Holo Fossum IF 45:20 +8:15  
8 Knut Erling Øen Heming Orientering 45:46 +8:41  
9 Torgeir Snilsberg OK Moss 45:58 +8:53  
10 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 46:08 +9:03  
11 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 46:34 +9:29  
12 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 47:36 +10:31  
13 Johan Lunde IL Koll 48:03 +10:58  
14 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:45 +11:40  
15 Øivind Myhre Kongsberg OL 50:10 +13:05  
16 Trond Brevik Fossum IF 50:33 +13:28  
17 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 51:08 +14:03  
18 Hallvard Berg IL Tyrving 51:43 +14:38  
19 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 52:07 +15:02  
20 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 53:03 +15:58  
21 Martin Granly Lillomarka OL 54:02 +16:57  
22 Anton Plaian Asker Skiklubb 54:31 +17:26  
23 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 54:33 +17:28  
24 Stein H. Hagen Fossum IF 54:43 +17:38  
25 Terje Melsom Fossum IF 55:49 +18:44  
26 Morten Karlsen Måren OK 56:37 +19:32  
27 Trond Holter Måren OK 57:35 +20:30  
28 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:00:31 +23:26  
29 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:01:05 +24:00  
30 Roar Bye Modum OL 1:02:51 +25:46  
31 Rune Sørensen Sturla, IF 1:07:06 +30:01  
32 Harald Omland Skien OK 1:15:29 +38:24  
33 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 1:19:44 +42:39  
  Gunnar Hope Modum OL diskvalifisert    
  Håkon Jendal Fossum IF diskvalifisert    
  Erik Næss Østmarka OK ikke startet    

H 60-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 36:06    
2 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 37:48 +1:42  
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 38:08 +2:02  
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 40:19 +4:13  
5 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 45:59 +9:53  
6 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 46:05 +9:59  
7 Per Osen Vestre Akers SK 46:10 +10:04  
8 Alf Pettersen IL Tyrving 46:34 +10:28  
9 Jeppe Hansson Fossum IF 46:50 +10:44  
10 Svein Ackenhausen Konnerud IL 47:14 +11:08  
11 Roy Gjerding OK Moss 1:01:07 +25:01  
  Harald Hovi Skien OK diskvalifisert    
  Bent Galborgen Indre Østfold OK ikke startet    

H 65-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 37:27    
2 Ola Brox OL Toten-Troll 38:18 +0:51  
3 Svein S Jacobsen IL Tyrving 41:08 +3:41  
4 Petter Næss Oppsal Orientering 41:57 +4:30  
5 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 44:25 +6:58  
6 Per Øhlckers IL Tyrving 48:16 +10:49  
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 49:46 +12:19  
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 50:00 +12:33  
9 Elling Aakre Andebu IL 53:50 +16:23  
10 Rolf Lunde Eiker OL 54:04 +16:37  
11 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 56:23 +18:56  
12 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 56:26 +18:59  
13 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 59:33 +22:06  
14 Øystein Andersen Eiker OL 1:00:11 +22:44  
15 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 1:00:49 +23:22  

H 70-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Runar Kittilsen Stokke IL 35:06    
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 36:51 +1:45  
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 38:54 +3:48  
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 39:16 +4:10  
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 39:56 +4:50  
6 John Thomas Petersen Nittedal OL 40:46 +5:40  
7 Bjørn Sandelien Heming Orientering 40:50 +5:44  
8 Roar Bjordal Oppsal Orientering 40:53 +5:47  
9 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 41:47 +6:41  
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 43:56 +8:50  
11 Klaus Engen Eidskog OL 44:09 +9:03  
12 John Ivar Kjellevold Modum OL 46:40 +11:34  
13 Thorolf Trolsrud Botne SK 49:20 +14:14  
14 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 52:51 +17:45  
15 Sigbjørn Hellerud Røyken OL 56:28 +21:22  
16 Arne Lande Bø OL 1:07:35 +32:29  
  Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK ikke startet    
  Jon Færden Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Ingar Håkonsen Kongsberg OL ikke startet    
  Øyvind Stene Asker Skiklubb ikke startet    
  Lasse Vråle Sturla, IF ikke startet    

H 75-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 36:11    
2 Einar Hem Lillomarka OL 36:48 +0:37  
3 Odd Aure Drangedal OL 40:16 +4:05  
4 Øystein Madsen Haugerud IF 45:15 +9:04  
5 Bjørn Egner Heming Orientering 46:17 +10:06  
6 Tormod Høimyr Sturla, IF 48:38 +12:27  
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 50:27 +14:16  
8 Sturle Hånes IL GeoForm 52:21 +16:10  
9 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 52:47 +16:36  
10 Kåre Knudsen IL GeoForm 56:20 +20:09  
11 Magnar Øvreås Botne SK 56:21 +20:10  
12 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:03:52 +27:41  
13 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1:25:33 +49:22  
14 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:31:53 +55:42  
  Asbjørn Bræck Kongsberg OL ikke startet    
  Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb ikke startet    
  Per Meiland Lommedalens IL ikke startet    
  Steinar Ruud Konnerud IL ikke startet    
  Erling Tidemann Lommedalens IL ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +