Resultater Frostsprinten 2019

Resultater Frostsprinten
Røyken, Buskerud - 3. november 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Stian Lillegård Lillomarka OL 21.04    
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL 19.32    
  Rebecca Grace Homme Sturla, IF 18.57    
  Simen Bryhn Bergstrøm IL Tyrving 17.58    
  Pernille Hølås Mortensen Asker Skiklubb 21.03    
  Emma Hølås Mortensen Asker Skiklubb 21.08    
  Danie Nicolai Homme Sturla, IF 27.31    
  Ellinor Lund Wøien Asker Skiklubb 42.46    
  Johanne Lund Wøien Asker Skiklubb 42.47    
  Steffen Forså Røyken OL 1.04.54    
  Lilly Maria Tellnes Asker Skiklubb 40.39    
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb 36.32    
  Folmer Nielsen Klev Sturla, IF 34.46    
  Snorre Nielsen Klev Sturla, IF 26.07    
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 41.00    
  Ola Myklatun Tyrving IL 24.57    
  Aksel Høyer Jacobsen Heming Orientering 24.50    
  Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 23.38    
  Julie Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 33.01    
  Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb 26.29    
  Juha Chang Flågan Asker Skiklubb 22.20    
  Ida Lindseth Hartmann Røyken OL 32.51    
  Signe Drange Ruud Røyken OL 32.54    
  Silje Strand Lierbygda OL 43.08    
  Mina Keilholz Røyken OL 1.06.57    
  Steffen Forså Røyken OL diskvalifisert    
  Mathias Lindseth Hartmann Røyken OL ikke startet    
  Monica Jørgensen Hadeland OL ikke startet    
  Kristine Klaveness Fossum IF ikke startet    
  Anna Lilledahl Fossum IF ikke startet    
  Elias Molund Tyrving IL ikke startet    

D 9-10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Tiril Myklatun Tyrving IL 21.02    
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 33.44    
  Marlene Keilholz Røyken OL 30.43    

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 23.53    
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 25.22 +1.29  
3 Silje Andresen Skotte Fossum IF 50.55 +27.02  
  Mareike Keilholz Røyken OL ikke startet    

D 13-14

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Signe Holo Fossum IF 29.16    
2 Mari Kalleson Oppsal Orientering 32.44 +3.28  
3 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 35.08 +5.52  
4 Gunde Tumelionis Fossum IF 36.07 +6.51  
5 Sofia Øhlckers Tyrving IL 36.19 +7.03  
6 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 37.34 +8.18  
7 Martha Wisløff Asker Skiklubb 39.21 +10.05  
8 Mari Aarseth Nydalens SK 40.24 +11.08  
9 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 44.13 +14.57  
10 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 53.19 +24.03  
11 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 1.08.08 +38.52  
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert    

D 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 25.43    
2 Mina Akiko Horni Johnsen Sturla, IF 28.21 +2.38  
3 Selma Høivold Kongsberg OL 30.58 +5.15  
4 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 31.26 +5.43  
5 Eline Schjerven Lardal OL 32.04 +6.21  
6 Ingrid Mobråthen Botne SK 35.43 +10.00  
7 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 37.46 +12.03  
8 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 43.00 +17.17  
9 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 44.58 +19.15  
  Marie Kvarme Sturla, IF diskvalifisert    

D 21-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 41.36    
2 Helga M. Backer Asker Skiklubb 56.17 +14.41  
3 Karoline Ekeberg Røyken OL 1.20.07 +38.31  

D 17-20

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 35.53    
2 Ine Instanes Sturla, IF 37.15 +1.22  
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38.26 +2.33  
4 Mina Jørgensen Tyrving IL 39.57 +4.04  
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 40.52 +4.59  
6 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 46.10 +10.17  
7 Iris Holst Tyrving IL 46.54 +11.01  
8 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 48.06 +12.13  
9 Solveig Eline Berg Tyrving IL 48.08 +12.15  
10 Iselin Sørensen Sturla, IF 55.11 +19.18  
  Malene Instanes Sturla, IF ikke startet    

D 21-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maren Jansson Haverstad Nydalens SK 30.30    
2 Emilie Westin Nydalens SK 38.27 +7.57  
3 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 40.10 +9.40  
4 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 40.42 +10.12  
5 Maria Brodin Fossum IF 41.53 +11.23  
6 Ida Solberg Svenne Eiker OL 42.23 +11.53  
7 Mai Elin B. Watson Bækkelagets SK 44.05 +13.35  
8 Line Drange Ruud Røyken OL 47.22 +16.52  
9 Nina Birkelund Asker Skiklubb 50.52 +20.22  
10 Ruth Vingerhagen Asker Skiklubb 1.04.51 +34.21  
11 Eirill Dalan Røyken OL 1.20.22 +49.52  
  Katrine Skyrud Asker Skiklubb ikke startet    
  Malin Sørensen Eiker OL ikke startet    

D 40-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 28.31    
2 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 29.17 +0.46  
3 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 33.14 +4.43  
4 Milda Øhlckers Tyrving IL 33.22 +4.51  
5 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 33.26 +4.55  
6 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 38.42 +10.11  
7 Kari Strand Lierbygda OL 38.48 +10.17  
8 Elin Kalleson Oppsal Orientering 39.04 +10.33  
9 Stine Kaiser Sturla, IF 41.18 +12.47  
10 Linda Fredh OK Moss 44.27 +15.56  
11 Lenka Westin Porsgrunn OL 45.26 +16.55  
12 Hege Gunnerød Asker Skiklubb 46.13 +17.42  
  Tanja Instanes Sturla, IF ikke startet    

D 50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 25.48    
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 30.56 +5.08  
3 Anne Danielsen Nydalens SK 32.16 +6.28  
4 Nora Skauen Tyrving IL 33.10 +7.22  
5 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 33.27 +7.39  
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34.53 +9.05  
7 Kjersti Hov Fossum IF 35.47 +9.59  
8 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 37.44 +11.56  
9 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 38.43 +12.55  
10 Eldri Holo Fossum IF 39.49 +14.01  
11 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 41.06 +15.18  
12 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 42.10 +16.22  
13 Kirsti Grundnes Berg Tyrving IL 42.38 +16.50  
14 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 42.51 +17.03  
15 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 43.19 +17.31  
16 Helen Gåsvik Lierbygda OL 48.37 +22.49  
17 Anne Kathrine Linnebo Asker Skiklubb 52.25 +26.37  
  Unni Rye Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Solveig Sikkeland Tyrving IL ikke startet    

D 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 32.01    
2 Sirpa Lilja Modum OL 34.56 +2.55  
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 36.28 +4.27  
4 Reidun Braathen OK Moss 45.02 +13.01  
5 Anne Sørum Indre Østfold OK 47.01 +15.00  
6 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 49.28 +17.27  
7 Kari Lyngbakken Konnerud IL 52.02 +20.01  

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Aud Kjemperud Eiker OL 47.16    
2 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 54.57 +7.41  

D 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 42.45    
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 48.40 +5.55  
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 58.11 +15.26  
4 Aud I Spjelkavik Tyrving IL 1.08.30 +25.45  
5 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1.16.52 +34.07  
6 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1.21.44 +38.59  

D 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Unni Drage Haugerud IF 54.48    
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 55.23 +0.35  
3 Aase Tove Golden Måren OK 1.01.17 +6.29  
4 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1.23.57 +29.09  

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 50.46    

H 9-10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 29.24    
  Iver Aarseth Nydalens SK 21.24    
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 35.24    
  Aksel Klausen Sturla, IF 20.09    
  Kristian Kaiser Sturla, IF 21.10    

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 19.16    
  Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb ikke startet    
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL ikke startet    
  Harald Lilledahl Fossum IF ikke startet    
  Magnus Molund Tyrving IL ikke startet    

H 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 27.25    
2 August Hellerud Sire Konnerud IL 31.59 +4.34  
3 Linus Hognestad Sennels Røyken OL 39.44 +12.19  
4 Mats Johnsen Sturla, IF 42.56 +15.31  
5 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 45.01 +17.36  
  Trym Alexander Storhaug Røyken OL diskvalifisert    

H 15-16

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 30.48    
2 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 32.40 +1.52  
3 Lukas Klausen Sturla, IF 32.43 +1.55  
4 Birk Felland Sætnan Fossum IF 33.45 +2.57  
5 Halvor Løken Kongsberg OL 34.12 +3.24  
6 Sindre Vie Strisland Fossum IF 34.49 +4.01  
7 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 37.35 +6.47  
8 Eirik Vie Strisland Fossum IF 38.08 +7.20  
9 Jonas Aarseth Nydalens SK 38.15 +7.27  
10 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 40.05 +9.17  
11 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 41.58 +11.10  
12 Sverre Strand Lierbygda OL 42.53 +12.05  
13 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 44.58 +14.10  
14 Børge Nilsen Berg Fossum IF 46.28 +15.40  
15 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 49.52 +19.04  
16 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 50.50 +20.02  

H 17-A kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sigurd Melsom NTNUI 23.43    
2 Thomas Olsen Asker Skiklubb 28.21 +4.38  
3 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 28.53 +5.10  
4 Kai Tore Breiland Røyken OL 30.10 +6.27  
5 Bernt Hellerud Konnerud IL 34.23 +10.40  
6 Per Erik Larsen Sandefjord OK 34.55 +11.12  
7 Torleif Galteland Asker Skiklubb 36.27 +12.44  
8 Karl Anton Undeland Sturla, IF 45.09 +21.26  
9 Ole Johnny Bråthen Lierbygda OL 46.54 +23.11  
  Kjetil Molund Tyrving IL ikke startet    

H 21-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 55.28    
  Marius Strandseter Røyken OL diskvalifisert    
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 42.17    
2 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 43.43 +1.26  
3 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 46.29 +4.12  
4 Martin Birkelund Asker Skiklubb 54.37 +12.20  
5 Egil Frydenlund Sturla, IF 1.03.51 +21.34  

H 21-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 David Gottfridsson Lillomarka OL 36.17    
2 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 37.11 +0.54  
3 Erik Thorsson Tyrving IL 40.19 +4.02  
4 Eirik Ravnan Tyrving IL 41.23 +5.06  
5 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 41.55 +5.38  
6 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 43.46 +7.29  
7 Henrik Drange Ruud Røyken OL 43.57 +7.40  
8 Kenneth Sandvold Eiker OL 45.37 +9.20  
9 Lars Jacobsen Tyrving IL 46.19 +10.02  
10 Morten Fredh OK Moss 47.10 +10.53  
11 Daniel Fløtre Eiker OL 57.15 +20.58  
12 Eivind Bøhn Heiebråten Røyken OL 57.43 +21.26  
13 Gjermund Vingerhagen Asker Skiklubb 1.02.58 +26.41  
14 Tord Erling Skirud Asker Skiklubb 1.04.52 +28.35  
15 Harald Heiaas Røyken OL 1.04.58 +28.41  
  Øystein Sørensen Eiker OL ikke startet    

H 40-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristoffer Jacobsen Tyrving IL 36.39    
2 Inge Lindseth Nydalens SK 39.20 +2.41  
3 Gard Lindseth Nydalens SK 42.13 +5.34  
4 Steinar Lande Bø OL 44.37 +7.58  
5 Ola Lesteberg Kongsberg OL 45.08 +8.29  
6 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 45.51 +9.12  
7 Audun Bjerknes Måren OK 47.21 +10.42  
8 Jan Anders Istad Asker Skiklubb 47.55 +11.16  
9 Erik Råberg Fossum IF 48.06 +11.27  
10 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 48.48 +12.09  
11 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 49.37 +12.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Jarl Homme Sturla, IF 50.07 +13.28  
13 Anders Gustafsson Sturla, IF 52.04 +15.25  
14 Hallvard Koren OK Moss 52.29 +15.50  
15 Pål Skogedal Asker Skiklubb 52.49 +16.10  
16 Eirik Jørgensen Tyrving IL 55.41 +19.02  
17 Holger Keilholz Røyken OL 1.04.29 +27.50  
18 Robert Fredriksen Notodden OL 1.05.29 +28.50  
19 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1.10.43 +34.04  
20 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1.17.08 +40.29  
21 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1.22.55 +46.16  
  Øyvind Thømt Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Anders Bruvik Måren OK diskvalifisert    
  Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL diskvalifisert    
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet    

H 50-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 29.34    
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 30.15 +0.41  
3 Syver Løken Kongsberg OL 31.23 +1.49  
4 Øystein Holo Fossum IF 32.15 +2.41  
5 Roger Wiik Sturla, IF 33.55 +4.21  
6 Håkon Jendal Fossum IF 35.57 +6.23  
7 Vidar Strand Lierbygda OL 36.50 +7.16  
8 Onno Verberne OL Toten-Troll 36.57 +7.23  
9 Hallvard Berg Tyrving IL 37.09 +7.35  
10 Tibor Vári Sturla, IF 37.35 +8.01  
11 Kjell Westin Porsgrunn OL 37.54 +8.20  
12 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 38.08 +8.34  
13 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 38.48 +9.14  
14 Arne Fossheim Asker Skiklubb 38.59 +9.25  
15 Roar Bye Modum OL 39.45 +10.11  
16 Guttorm Egge IL GeoForm 42.27 +12.53  
17 Terje Melsom Fossum IF 43.02 +13.28  
18 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 43.35 +14.01  
19 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 44.55 +15.21  
20 Tormod Bøe Fossum IF 45.14 +15.40  
21 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 47.04 +17.30  
22 Kjell Jarle Gausemel Røyken OL 47.10 +17.36  
22 Are Flågan Asker Skiklubb 47.10 +17.36  
24 Snorre Frydenlund Sturla, IF 48.09 +18.35  
25 Torgeir Brandal Kongsberg OL 59.50 +30.16  
26 Erik Høivold Kongsberg OL 1.03.13 +33.39  
27 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1.08.45 +39.11  
  Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert    
  Trond Holter Måren OK ikke startet    
  Harald Omland Skien OK ikke startet    

H 60-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Morten Due Måren OK 27.48    
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 28.03 +0.15  
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 28.42 +0.54  
4 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 30.53 +3.05  
5 Ove Drange Varegg Fleridrett 32.44 +4.56  
6 Morten Karlsen Måren OK 34.27 +6.39  
7 Per Osen Vestre Akers SK 35.14 +7.26  
8 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 36.11 +8.23  
9 Geir Holm Gundersen Konnerud IL 38.25 +10.37  
10 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 38.35 +10.47  
11 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 40.01 +12.13  
12 Roy Gjerding OK Moss 42.16 +14.28  
13 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 43.04 +15.16  
14 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 52.44 +24.56  
15 Petter Fure Oppsal Orientering 1.10.17 +42.29  
  Bård Natvig Nittedal OL ikke startet    

H 65-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Petter Næss Oppsal Orientering 30.22    
2 Ola Brox OL Toten-Troll 31.39 +1.17  
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 32.46 +2.24  
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 35.17 +4.55  
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 40.52 +10.30  
6 Svein Ackenhausen Konnerud IL 41.01 +10.39  
7 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 44.08 +13.46  
8 Olav Nipen Tyrving IL 44.11 +13.49  
9 Rolf Lunde Eiker OL 47.23 +17.01  
10 Per Hermann Krøger Måren OK 50.04 +19.42  

H 70-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Peter Klaveness Måren OK 29.41    
2 Hans Roar Bakken Eiker OL 29.55 +0.14  
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 31.09 +1.28  
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 31.53 +2.12  
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 33.01 +3.20  
6 Ragnar Hillestad Lardal OL 33.47 +4.06  
7 Runar Kittilsen Stokke IL 34.48 +5.07  
8 Helge Revhaug Ringerike OL 34.50 +5.09  
9 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 35.14 +5.33  
10 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 36.39 +6.58  
11 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 36.42 +7.01  
12 Sigbjørn Hellerud Røyken OL 42.43 +13.02  
13 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 44.25 +14.44  
14 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 49.01 +19.20  
  Bjørn Spjelkavik Tyrving IL diskvalifisert    
  Christian Bugge Røyken OL ikke startet    

H 75-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjell Stenstadvold Tyrving IL 36.25    
2 Bjørn Sandelien Heming Orientering 39.38 +3.13  
3 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 40.24 +3.59  
4 Trond Feiring Hamar OK 40.55 +4.30  
5 Roar Bjordal Oppsal Orientering 42.37 +6.12  
6 Øystein Madsen Haugerud IF 46.15 +9.50  
7 Tore Vaaje Asker Skiklubb 48.08 +11.43  
8 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 48.44 +12.19  
9 Jon C. Fougner Heming Orientering 54.19 +17.54  
10 Kåre Knudsen IL GeoForm 54.26 +18.01  
11 Devegg Ruud Sturla, IF 58.21 +21.56  
12 Olav Mo Røyken OL 1.01.31 +25.06  
13 Lasse Vråle Sturla, IF 1.07.39 +31.14  
14 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1.24.59 +48.34  
  Odd Aure Drangedal OL diskvalifisert    

H 80-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn Egner Heming Orientering 43.53    
2 Elling Frøvoll Sturla, IF 46.11 +2.18  
3 Sturle Hånes IL GeoForm 53.50 +9.57  
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 58.29 +14.36  
5 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1.15.03 +31.10  
6 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1.18.00 +34.07  
  Tormod Høimyr Sturla, IF diskvalifisert    

Utvikling C 10-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 21.00    
2 Trym Leiknes Bruvik Måren OK 1.13.51 +52.51  
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +