Resultater Furugampen 2014



Resultater Orientering
Furugampen
Hamar, Hedmark - 27. september 2014

N-åpen

590 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Selma Søberg Blystad Løten o-lag fullført    
  Aurora Brobakken Synnfjell OK fullført    
  Sebastian Vangen Rønning Biri Il fullført    
  Martin Sundkøien Odal OL - Orientering fullført    
  Johanna Vangen Hamar OK fullført    
  Alexander Granum Helsvig Nydalens SK fullført    
  Oline Hyttebakk Løten o-lag fullført    
  Jørgen Rønning Johansen Måren OK fullført    
  Simen Rønning Johansen Måren OK fullført    
  Eirin Rønning Johansson Brøtum fullført    
  Elisa Rønning Johansson Brøtum fullført    
  Marte Libak- Feiring Løten o-lag fullført    
  Even Lien Gjø-Vard OL fullført    
  Oda Strandlie Enger Gjø-Vard OL fullført    
  Ingeborg Søberg Blystad Løten o-lag fullført    
  Nikolai Teslo Hadeland OL fullført    
  Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL ikke startet    

D -10

590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK fullført    
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL fullført    

D 11-12

2 350 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 36:58   15:43
2 Berthe Teslo Hadeland OL 51:23 +14:25 21:51

D 13-14

2 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 32:50   11:21
2 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 33:27 +0:37 11:34
3 Oda Scheele Nydalens SK 36:16 +3:26 12:32
4 Emma Ryen Hamar OK 40:17 +7:27 13:56
5 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 40:49 +7:59 14:07
6 Kamilla Lome Hamar OK 56:35 +23:45 19:34
7 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 1:00:17 +27:27 20:51

D 15-16

3 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 33:13   10:32
2 Agnethe Hasli Synnfjell OK 42:13 +9:00 13:24

D 17-

4 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 44:10   9:23
2 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 48:03 +3:53 10:13
3 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 52:47 +8:37 11:13
4 Ingvild Gjessing Vang OL 54:50 +10:40 11:40
5 Helèn Persson Finspångs SOK 57:29 +13:19 12:13
6 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:00:46 +16:36 12:55
7 Eva Lutnæs Hamar OK 1:07:28 +23:18 14:21
8 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:09:10 +25:00 14:42
9 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:12:03 +27:53 15:19

D 17-C

2 350 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 25:33   10:52
2 Guro Mo OL Toten-Troll 31:50 +6:17 13:32
3 Wenche Brobakken Synnfjell OK 35:17 +9:44 15:00
4 Iren Rønning Brøtum 36:50 +11:17 15:40
  Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb ikke startet    
  Ingvild Strandlie Gjø-Vard OL ikke startet    

D 35-

3 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 37:22   9:54
2 Tone Bleken Rud Vang OL 42:04 +4:42 11:09
3 Lisbeth Gråv Vang OL 49:09 +11:47 13:02
4 Line Merete Libak Løten o-lag 49:44 +12:22 13:11
5 Hege Rønning Johansen Måren OK 59:48 +22:26 15:51
6 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:04:09 +26:47 17:00

D 45-

3 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 35:57   11:24
2 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 36:38 +0:41 11:37
3 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 39:40 +3:43 12:35
4 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 40:33 +4:36 12:52
5 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 42:50 +6:53 13:35
6 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 47:32 +11:35 15:05
7 Anita Stenseth Synnfjell OK 48:04 +12:07 15:15
8 Kristin Fleisje Nittedal OL 57:09 +21:12 18:08

D 55-

2 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 33:01   13:18
2 Anne Sørum Ringsaker OK 35:30 +2:29 14:18
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 36:29 +3:28 14:42
4 Berit Røste Ringsaker OK 50:13 +17:12 20:14
  Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert    

D 65-

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 49:44   20:03
2 Elise Jevanord Ringsaker OK 1:04:47 +15:03 26:07

H -10

590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Anders Taraldsen Lillehammer OK fullført    

H 11-12

2 350 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 20:41   8:48
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 25:06 +4:25 10:40
3 Simen Olsen Kirkevik Hamar OK 32:59 +12:18 14:02
4 Noak Øhman Gjø-Vard OL 33:44 +13:03 14:21
5 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 34:19 +13:38 14:36
6 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 37:01 +16:20 15:45
7 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 59:39 +38:58 25:22
  Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 13-14

2 890 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elias Øhman Gjø-Vard OL 32:43   11:19
2 Jakob Mo OL Toten-Troll 41:22 +8:39 14:18
  Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert    

H 13-16C

2 350 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Iver Hyttebakk Løten o-lag 25:22   10:47
2 Martin Alfei Løten o-lag 25:32 +0:10 10:51
3 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 29:19 +3:57 12:28
  Kasper Hoel OL Toten-Troll ikke startet    

H 15-16

3 460 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jonas Mo OL Toten-Troll 35:20   10:12
2 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 36:53 +1:33 10:39
3 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 44:50 +9:30 12:57
4 Lars Skramstad Løten o-lag 52:38 +17:18 15:12
5 Arvid Bratlie Løten o-lag 1:00:41 +25:21 17:32
  Martin Nordvi Grue IL diskvalifisert    

H 17-

3 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 46:03   13:18
2 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 49:37 +3:34 14:20
3 Anders Skjeset Vang OL 1:01:06 +15:03 17:39
4 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 1:06:11 +20:08 19:07
5 Audun Fingarsen Elverum OK 1:47:41 +1:01:38 31:07

H 17-C

2 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Roger Gråv Vang OL 22:06   9:24
2 Helge Trønnes Hamar OK 25:19 +3:13 10:46
3 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 26:02 +3:56 11:04
4 Audun Trønnes Hamar OK 26:21 +4:15 11:12
5 Vegard Rønning Biri Il 29:00 +6:54 12:20
6 Erik Hasli Synnfjell OK 32:14 +10:08 13:42
7 Sondre Østbye Elverum OK 32:28 +10:22 13:48

H 35-

4 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 43:10   9:11
2 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 43:47 +0:37 9:18
3 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 46:04 +2:54 9:48
4 Anders Sollien OL Toten-Troll 47:15 +4:05 10:03
5 Arne Røste Ringsaker OK 49:11 +6:01 10:27
6 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 49:57 +6:47 10:37
7 Jacob Westerberg Finspångs SOK 53:14 +10:04 11:19
8 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:09:05 +25:55 14:41
  Henrik Bleken Rud Vang OL ikke startet    

H 45-

3 770 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 33:44   8:56
2 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 35:44 +2:00 9:28
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 37:24 +3:40 9:55
4 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 38:45 +5:01 10:16
5 Stein Arne Negård Vang OL 39:15 +5:31 10:24
6 Terje Dengerud Nydalens SK 40:04 +6:20 10:37
7 Jan Lenndin Lillehammer OK 46:39 +12:55 12:22
8 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 46:44 +13:00 12:23
9 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 46:53 +13:09 12:26
  Tommy Olsen Hamar OK diskvalifisert    
  Are Strandlie Gjø-Vard OL ikke startet    

H 55-

3 150 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 25:00   7:56
2 Kjell Magne Nordvi Grue IL 30:11 +5:11 9:34
3 Harald Østbye Elverum OK 32:11 +7:11 10:13
4 Einar Lien Løten o-lag 32:34 +7:34 10:20
5 Erik Haugen Ringsaker OK 36:15 +11:15 11:30
6 Knut Malmo Ringsaker OK 38:13 +13:13 12:07
7 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 39:34 +14:34 12:33
  Terje Tangen Ringsaker OK diskvalifisert    
  Sven Reidar Tonjer IL Tyrving diskvalifisert    
  Are Eriksen Oslostudentenes IK ikke startet    

H 65-

2 480 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Knut Skjeset Vang OL 27:40   11:09
2 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 29:29 +1:49 11:53
3 Magne Smeland Vang OL 31:47 +4:07 12:48
4 Olav Høiås Vang OL 33:18 +5:38 13:25
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 37:07 +9:27 14:57
6 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 39:05 +11:25 15:45
7 Per Ivar Kvammen Elverum OK 41:14 +13:34 16:37

H 75-

2 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 42:16   17:02
2 Willy Johansen Ringsaker OK 45:32 +3:16 18:21
3 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 58:34 +16:18 23:36
4 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:32:12 +49:56 37:10
  Gunnar Haug Gjø-Vard OL diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +