Resultater Furugampen 2015



Resultater Furugampen
Hamar, Hedmark - 3. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 460 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Maren Bleken Rud Vang OL 20:00   8:07
0 Mina Bleken Rud Vang OL 20:00   8:07
0 Alexander Dybvig Stokke IL 20:00   8:07
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 20:00   8:07
0 Marte Eger Kongsberg OL 20:00   8:07
0 Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:00   8:07
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 20:00   8:07
0 Petter Husås Odal OL - Orientering 20:00   8:07
0 Johanna Kristensen Stokke IL 20:00   8:07
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 20:00   8:07
0 Julie Libak- Feiring Løten o-lag 20:00   8:07
0 Marte Libak- Feiring Løten o-lag 20:00   8:07
0 Mats Ligaarden Gjø-Vard OL 20:00   8:07
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 20:00   8:07
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 20:00   8:07
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 20:00   8:07
0 Emil Skytteren Grue IL 20:00   8:07
0 Stine Sundkøien Odal OL - Orientering 20:00   8:07
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 20:00   8:07
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 20:00   8:07
0 Eskil Malmo Jordheim Vang OL 20:00   8:07
0 Ragnhild Elise R. Jevanord Trollo 20:00   8:07
0 Mads Jevanord Fossum IF 20:00   8:07
0 Eline Malmo Jordheim Vang OL 20:00   8:07
0 Martin Aamodt Odal OL - Orientering 20:00   8:07
0 Hanna Lutnæs Hamar OK 20:00   8:07
0 Eivind Lutnæs Hamar OK 20:00   8:07
0 Mina Holmen Snertingdal IF Orientering 20:00   8:07
0 Sjur Strand Hamar OK 20:00   8:07
0 Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 20:00   8:07
0 Erlend Strand Hamar OK 20:00   8:07
0 Johannes Hestetun Hamar OK 20:00   8:07
0 Magnus Jevanord Fossum IF 20:00   8:07
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 20:00   8:07
0 Simen Engset Berger Hamar OK 20:00   8:07
0 August Hestetun Hamar OK 20:00   8:07
0 Sara Engset Berger Hamar OK 20:00   8:07
0 Elise Libak-Feiring Løten o-lag 20:00   8:07
0 Kristian Magnus Sundkøien Odal OL - Orientering 20:00   8:07
0 Amalie Østvang Østmarka OK 20:00   8:07
0 Nora Østvang Østmarka OK 20:00   8:07

D -10

2 350 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 20:00   8:30

D 11-12

2 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Rognstad Hadeland OL 29:08   12:23
2 Anja Hole Førde 31:31 +2:23 13:24
3 Nora Røed Stokke IL 48:06 +18:58 20:28
  Kathinka Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL diskvalifisert    

D 13-14

3 070 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tale Strand Kongsberg OL 20:34   6:41
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 22:18 +1:44 7:15
3 Åsne Haavengen Kongsberg OL 25:11 +4:37 8:12
4 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 27:59 +7:25 9:06
5 Kamilla Lome Hamar OK 29:49 +9:15 9:42
6 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 40:38 +20:04 13:14
7 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 56:56 +36:22 18:32
8 Berthe Teslo Hadeland OL 58:47 +38:13 19:08

D 13-16C

2 350 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 27:42   11:47
2 Maiken Ellingsen Hamar OK 38:49 +11:07 16:31
3 Aleksandra Mathiesen Stokke IL 1:07:26 +39:44 28:41

D 15-16

3 050 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 19:40   6:26
2 Helene Eger Kongsberg OL 26:13 +6:33 8:35
3 Marit Sveen Hamar OK 40:53 +21:13 13:24
4 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:20:21 +1:00:41 26:20

D 17-

4 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 36:33   7:57
2 Sofie Johansson Løten o-lag 38:45 +2:12 8:26
3 Karianne Ruud Lillehammer OK 39:52 +3:19 8:41
4 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 46:53 +10:20 10:12
5 Else Kristine Lien Løten o-lag 58:30 +21:57 12:44
6 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:25:55 +49:22 18:43

D 17-C

2 350 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 23:56   10:11
2 Hilde| Brobakken Snertingdal IF Orientering 25:55 +1:59 11:01
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 27:50 +3:54 11:50
4 Ingrid Byfuglien NOTEAM 28:03 +4:07 11:56
5 Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL 29:49 +5:53 12:41
6 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 31:37 +7:41 13:27
7 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 32:25 +8:29 13:47
8 Nina Brodahl Stokke IL 37:12 +13:16 15:49
9 Lene Olsrød Stokke IL 39:50 +15:54 16:57
10 Renate Bettum Stokke IL 51:40 +27:44 21:59

D 35-

3 980 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 36:09   9:04
2 Tone Bleken Rud Vang OL 36:33 +0:24 9:11
3 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 36:44 +0:35 9:13
4 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 36:56 +0:47 9:16
5 Kari Strand Kongsberg OL 38:23 +2:14 9:38
6 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 39:15 +3:06 9:51
7 Lisbeth Gråv Vang OL 41:05 +4:56 10:19
8 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 42:45 +6:36 10:44
9 Line Merete Libak Løten o-lag 45:40 +9:31 11:28
10 Mona Elisabeth Østvang Østmarka OK 46:03 +9:54 11:34
11 Elin Gravningen Stokke IL 48:28 +12:19 12:10
12 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 48:34 +12:25 12:12
13 Kristin Eger Kongsberg OL 50:55 +14:46 12:47
14 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 51:29 +15:20 12:56
15 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:24:09 +48:00 21:08

D 45-

3 050 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 26:21   8:38
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 28:19 +1:58 9:17
3 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 36:17 +9:56 11:53
4 Laila Høiås Herlyng Grue IL 37:07 +10:46 12:10
5 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 40:30 +14:09 13:16
6 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 42:07 +15:46 13:48
7 Åse Hanne Kristensen Stokke IL 42:53 +16:32 14:03
8 Astrid Brevik Stokke IL 43:55 +17:34 14:23
9 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 54:30 +28:09 17:52

D 55-

2 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Sørum Ringsaker OK 27:06   11:00
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 28:29 +1:23 11:34
3 Sidsel Storihle Ringsaker OK 30:02 +2:56 12:12
4 Guri Larssen Lillehammer OK 33:08 +6:02 13:28
5 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 38:06 +11:00 15:29

D 65-

2 460 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Røste Ringsaker OK 37:23   15:11
2 Tea Forberg Rond OL 41:09 +3:46 16:43
3 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 45:42 +8:19 18:34
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 48:25 +11:02 19:40
5 Inger Halck Måren 48:47 +11:24 19:49
6 Åse Konst Elverum OK 2:08:46 +1:31:23 52:20

D 75-

2 460 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 46:56   19:04

H -10

2 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Martin Dybvik Stokke IL 20:00   8:07
0 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:00   8:07
0 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 20:00   8:07

H 11-12

2 350 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Eger Kongsberg OL 18:35   7:54
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 19:45 +1:10 8:24
3 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 21:01 +2:26 8:56
4 Patrick Jemtland Ringsaker OK 27:29 +8:54 11:41
5 Mats Lindaas Elverum OK 29:25 +10:50 12:31
6 Gaute Lindaas Elverum OK 35:25 +16:50 15:04
7 Martin Aamodt Odal OL - Orientering 43:01 +24:26 18:18
8 Hallgeir Brevik Stokke IL 55:35 +37:00 23:39
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 22:50   7:26
2 Even Gravningen Stokke IL 24:41 +1:51 8:02
3 Martin Alfei Løten o-lag 27:15 +4:25 8:52
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 28:31 +5:41 9:17
5 Audun Brevik Stokke IL 28:40 +5:50 9:20
6 William Hofoss Hadeland OL 55:22 +32:32 18:02
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    

H 13-16C

2 350 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegar Hole Førde 39:21   16:44

H 15-16

3 980 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 33:18   8:22
2 Even Lindaas Elverum OK 35:03 +1:45 8:48
3 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 35:38 +2:20 8:57
4 Sverre Narum OL Vallset/Stange 39:56 +6:38 10:02
5 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 45:29 +12:11 11:25
6 Simon Wich-Heiter Gjø-Vard OL 1:06:50 +33:32 16:47

H 17-

5 340 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 33:35   6:17
2 Sindre Rønning Fossum IF 35:33 +1:58 6:39
3 Kenneth Bilstad Vang OL 37:03 +3:28 6:56
4 Espen Røste Kongsberg OL 40:11 +6:36 7:31
5 Sverre Bang Støeng Hamar OK 41:17 +7:42 7:43
6 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 41:42 +8:07 7:48
7 Petter Skedsmo Hadeland OL 41:58 +8:23 7:51
8 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 43:29 +9:54 8:08
9 Sondre Sande Gullord NTNUI 43:53 +10:18 8:13
10 Jostein Haug OL Vallset/Stange 44:47 +11:12 8:23
11 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 48:48 +15:13 9:08
12 Øyvind Bakken Rognstad Lillehammer OK 49:58 +16:23 9:21
13 Bjørnar Brevik Stokke IL 57:48 +24:13 10:49
14 Martin Kulich NOTEAM 58:34 +24:59 10:58
15 Frode Konst IL Tyrving 1:04:14 +30:39 12:01
16 Audun Fingarsen Elverum OK 1:07:06 +33:31 12:33
17 Steinar Bakken Lillehammer OK 1:18:15 +44:40 14:39
18 Petter Tobias Bettum Stokke IL 1:40:18 +1:06:43 18:46
19 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 1:43:51 +1:10:16 19:26

H 17-C

2 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 17:34   7:28
2 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 19:47 +2:13 8:25
3 John Tangen Hamar OK 20:10 +2:36 8:34
4 Mats Byfuglien NOTEAM 21:57 +4:23 9:20
5 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 23:36 +6:02 10:02
6 Knut Even Hole Førde 25:31 +7:57 10:51
7 Stein Sandaker Vang OL 27:45 +10:11 11:48

H 35-

4 590 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 40:02   8:43
2 Anders Skjeset Vang OL 42:23 +2:21 9:14
3 Anders Sollien OL Toten-Troll 43:29 +3:27 9:28
4 Hans Jevanord Fossum IF 45:02 +5:00 9:48
5 Martin Skytteren Grue IL 1:02:00 +21:58 13:30
6 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:11:34 +31:32 15:35
7 Espen Torseth Gjø-Vard OL 1:13:29 +33:27 16:00
8 Gisli Jonsson Hekla 1:16:23 +36:21 16:38

H 45-

3 980 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 30:39   7:42
2 Bjørnar Olsrød Stokke IL 33:23 +2:44 8:23
3 Juha Viena Ringerike OL 34:27 +3:48 8:39
4 Per Øivind Eger Kongsberg OL 35:25 +4:46 8:53
5 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 36:40 +6:01 9:12
6 Stein H. Hagen Fossum IF 37:38 +6:59 9:27
7 Stein Arne Negård Vang OL 37:55 +7:16 9:31
8 Svein Godager Løten o-lag 38:18 +7:39 9:37
9 Arne Kristensen Stokke IL 41:46 +11:07 10:29
10 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 42:06 +11:27 10:34
11 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 42:31 +11:52 10:40
12 Hans Petter Bettum Stokke IL 48:19 +17:40 12:08
13 Rune Engen NOTEAM 56:26 +25:47 14:10
14 Arild Brevik Stokke IL 59:15 +28:36 14:53
15 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 59:25 +28:46 14:55
16 Rune Røed Stokke IL 59:42 +29:03 15:00
17 Erik Slettum Gjø-Vard OL 1:07:56 +37:17 17:04

H 55-

3 050 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 23:40   7:45
2 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 25:23 +1:43 8:19
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 26:08 +2:28 8:34
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 28:27 +4:47 9:19
5 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 29:53 +6:13 9:47
6 Erik Haugen Ringsaker OK 30:54 +7:14 10:07
7 Einar Lien Løten o-lag 31:45 +8:05 10:24
8 John Hofoss Hadeland OL 33:03 +9:23 10:50
9 Steinar Libak Løten o-lag 37:32 +13:52 12:18
10 Roar Sætaberget Lunderseter IL 54:18 +30:38 17:48

H 65-

2 460 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Skjeset Vang OL 20:36   8:22
2 Olav Høiås Vang OL 21:58 +1:22 8:55
3 Stein Nordvi Elverum OK 24:24 +3:48 9:55
4 Magne Smeland Vang OL 26:16 +5:40 10:40
5 Knut Malmo Ringsaker OK 29:19 +8:43 11:55
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 30:14 +9:38 12:17
7 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 32:50 +12:14 13:20
8 Harald Bakke Gjø-Vard OL 33:48 +13:12 13:44
9 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 34:33 +13:57 14:02
10 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 38:22 +17:46 15:35
11 Steinar Mariussen Elverum OK 41:09 +20:33 16:43
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 41:18 +20:42 16:47
  Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert    

H 75-

2 460 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Johansen Ringsaker OK 32:30   13:12
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 36:11 +3:41 14:42
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 41:39 +9:09 16:55
4 Arvid Haug OL Vallset/Stange 44:49 +12:19 18:13
5 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:08:15 +35:45 27:44
6 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL 1:10:00 +37:30 28:27
7 Ivar Vamnes Hamar OK 1:21:33 +49:03 33:09
8 Tor Kaurin Måren 1:28:28 +55:58 35:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +