Resultater Furugampen 2016



Resultater Furugampen
Hamar, Hedmark - 1. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 820 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Maren Bleken Rud Vang OL 25:00   13:44
  Ruth Bratlien Snertingdal IF Orientering 22:21   12:16
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll 26:33   14:35
  Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 31:49   17:28
  Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20:02   11:00
  Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 19:54   10:56
  Mads Rørlien Jevanord Fossum IF 19:57   10:57
  Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 23:58   13:10
  Eline Malmo Jordheim Vang OL 46:54   25:46
  Eskil Malmo Jordheim Vang OL 25:20   13:55
  Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 37:40   20:41
  Helene Kokslien Snertingdal IF Orientering 48:37   26:42
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 19:07   10:30
  Herman Finstad Land NOTEAM 30:16   16:37
  Jacob Finstad Land IL Tyrving 24:21   13:22
  Julie Libak- Feiring Løten o-lag 32:56   18:05
  Marte Libak- Feiring Løten o-lag 20:23   11:11
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:43   11:55
  Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 34:01   18:41
  Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 27:48   15:16
  Live Sandsengen Gjø-Vard OL 37:44   20:43
  Helene Scheele Nydalens SK 13:48   7:34
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 35:53   19:42
  Julie Gjessing Skjeset Vang OL 36:15   19:55
  Eli Anne Skramstad Løten o-lag 20:31   11:16

D -10

2 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mina Bleken Rud Vang OL 33:01   15:57

D 11-12

2 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 17:59   8:41
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 19:11 +1:12 9:16
3 Marie Scheele Nydalens SK 23:40 +5:41 11:25
4 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 30:10 +12:11 14:34
5 Anja Hole Førde IL 33:45 +15:46 16:18
6 Maren Henriksen Halden SK 36:47 +18:48 17:46
  Mari Ovidia Ranestad Hamar OK diskvalifisert    

D 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:07   9:14
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 23:59 +0:52 9:35
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 28:39 +5:32 11:27
4 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 32:45 +9:38 13:06
5 Berthe Teslo Hadeland OL 43:22 +20:15 17:20
6 Jenny Winsvold Sentrum OK 49:20 +26:13 19:44
7 Astrid Rognstad Hadeland OL 54:45 +31:38 21:54

D 13-16C

2 320 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 37:45   16:16
2 Maiken Ellingsen Hamar OK 38:50 +1:05 16:44
3 Mari McCarthy Rørlien Fossum IF 58:27 +20:42 25:11

D 15-16

3 190 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 26:53   8:25
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:40 +0:47 8:40
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 51:38 +24:45 16:11

D 17-

4 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 34:36   7:40
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 41:55 +7:19 9:17
3 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 44:21 +9:45 9:50
4 Tone Bleken Rud Vang OL 46:44 +12:08 10:21
5 Ingvild Gjessing Vang OL 46:57 +12:21 10:24
6 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 47:30 +12:54 10:31
7 Nina Smestad Løten o-lag 48:02 +13:26 10:39
8 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:01:08 +26:32 13:33
  Else Kristine Lien Løten o-lag diskvalifisert    

D 17-C

2 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 35:39   15:21
2 Hilde Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:03:52 +28:13 27:31
3 Anita E. Hole Førde IL 1:11:14 +35:35 30:42
  Tina Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert    

D 17-N

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 32:59   17:10

D 35-

4 060 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 33:27   8:14
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 37:23 +3:56 9:12
3 Yngvild Malmo Vang OL 38:49 +5:22 9:33
4 Ragnhild Jetlund Vang OL 41:44 +8:17 10:16
5 Elianne Haneberg Vang OL 43:38 +10:11 10:44
6 Line Merete Libak Løten o-lag 47:38 +14:11 11:43
7 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 51:37 +18:10 12:42
8 Berit Herstad Bækkelagets SK 1:07:59 +34:32 16:44
9 Hanne Marie Lium Elverum OK 1:38:14 +1:04:47 24:11
  Mari Norgård Petershagen Hamar OK diskvalifisert    

D 45-

3 190 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 29:49   9:20
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 35:09 +5:20 11:01
3 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 35:29 +5:40 11:07
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 37:41 +7:52 11:48
5 Eirin Lodgaard Byåsen IL 51:14 +21:25 16:03
6 Anne Berit Rørlien Fossum IF 53:02 +23:13 16:37
7 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 54:05 +24:16 16:57
8 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 56:29 +26:40 17:42
9 Eli Stensli Løten o-lag 58:33 +28:44 18:21
  Else Kari Scheele Nydalens SK diskvalifisert    
  Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert    

D 55-

2 630 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 28:20   10:46
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 31:21 +3:01 11:55
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 33:05 +4:45 12:34
4 Guri Larssen Lillehammer OK 35:44 +7:24 13:35
5 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 38:45 +10:25 14:44
6 Rønnaug Sagbakken Løten o-lag 59:03 +30:43 22:27

D 65-

2 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Røste Ringsaker OK 57:00   21:40
  Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange diskvalifisert    

H -10

2 070 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll 42:15   20:24
  Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 43:49   21:10
  Nikolai Teslo Hadeland OL 45:09   21:48

H 11-12

2 070 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 17:03   8:14
2 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 22:58 +5:55 11:05
3 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 43:17 +26:14 20:54

H 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 21:53   8:45
2 Vegard Ranestad Hamar OK 24:30 +2:37 9:48
3 Mats Lindaas Elverum OK 25:44 +3:51 10:17
4 Vegar Hole Førde IL 31:56 +10:03 12:46
5 Gaute Lindaas Elverum OK 38:14 +16:21 15:17
6 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 44:28 +22:35 17:47
  Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering diskvalifisert    
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Sigurd Kvamme OL Toten-Troll diskvalifisert    

H 15-16

4 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Mo OL Toten-Troll 40:37   10:00

H 17-

5 380 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 32:24   6:01
2 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 33:26 +1:02 6:12
3 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 41:52 +9:28 7:46
4 Simen Smestad Bækkelagets SK 42:50 +10:26 7:57
5 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 43:04 +10:40 8:00
6 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 43:51 +11:27 8:09
7 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 44:10 +11:46 8:12
8 Anders Skjeset Vang OL 44:40 +12:16 8:18
9 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 45:42 +13:18 8:29
10 Stein Vidar Thun Klæbu 50:32 +18:08 9:23
11 Stian Lundteppen Elverum OK 58:09 +25:45 10:48
12 Marius Staff OL Toten-Troll 59:30 +27:06 11:03
  Sveinung Syversen Hamar OK diskvalifisert    

H 17-C

2 320 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 22:50   9:50
2 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 23:24 +0:34 10:05
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 25:56 +3:06 11:10
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 26:29 +3:39 11:24
5 Tore Gustav Tomter Hamar OK 29:48 +6:58 12:50
6 Emil B Strand Raumar Orientering 31:28 +8:38 13:33
7 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 31:54 +9:04 13:45
8 John Tangen Hamar OK 32:06 +9:16 13:50
9 Knut Even Hole Førde IL 38:33 +15:43 16:36
  Stein Sandaker Vang OL diskvalifisert    

H 17-N

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 46:18   24:06

H 35-

4 510 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 43:21   9:36
2 Tommy Skårbø Raumar Orientering 53:24 +10:03 11:50
3 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:05:15 +21:54 14:28
4 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:20:32 +37:11 17:51
  Stian Overskeid Indre Østfold OK diskvalifisert    

H 45-

4 060 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 30:18   7:27
2 Rune Scheele Nydalens SK 30:33 +0:15 7:31
3 Hans Jevanord Fossum IF 31:28 +1:10 7:45
4 Stein H. Hagen Fossum IF 33:45 +3:27 8:18
5 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 34:00 +3:42 8:22
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 34:46 +4:28 8:33
7 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 35:16 +4:58 8:41
8 Frode Haug Hamar OK 36:02 +5:44 8:52
9 Gløer Winsvold Sentrum OK 37:36 +7:18 9:15
10 Svein Godager Løten o-lag 39:02 +8:44 9:36
11 Roar Saxhaug Raumar Orientering 39:06 +8:48 9:37
12 Harald Berge Løten o-lag 41:16 +10:58 10:09
13 Per Olav Andersen Halden SK 41:23 +11:05 10:11
14 Ole Christian Bang Hamar OK 41:39 +11:21 10:15
15 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 42:24 +12:06 10:26
16 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 43:04 +12:46 10:36
17 Lars Lodgaard Raufoss 44:21 +14:03 10:55
18 Rune Engen Gjø-Vard OL 46:04 +15:46 11:20
19 Lars Skramstad Løten o-lag 55:50 +25:32 13:45
20 Kristian Storsveen Løten o-lag 59:07 +28:49 14:33
21 Kjetil Liven Løten o-lag 1:04:48 +34:30 15:57

H 55-

3 190 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Tangen Ringsaker OK 27:51   8:43
2 Stein Arne Negård Vang OL 29:09 +1:18 9:08
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 29:16 +1:25 9:10
4 Harald Østbye Elverum OK 30:25 +2:34 9:32
5 Harald Volden Hamar OK 30:57 +3:06 9:42
6 Ola Brox OL Toten-Troll 31:25 +3:34 9:50
7 Tor Strand Raumar Orientering 34:05 +6:14 10:41
8 Einar Lien Løten o-lag 34:44 +6:53 10:53
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 36:00 +8:09 11:17
10 Erik Haugen Ringsaker OK 41:28 +13:37 12:59
11 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 42:51 +15:00 13:25
12 Oddvar Gravingen Grue IL 49:39 +21:48 15:33
13 Steinar Bakken Lillehammer OK 54:17 +26:26 17:01
14 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:02:06 +34:15 19:28
  Tore Nilsen Elverum OK diskvalifisert    
  Steinar Libak Løten o-lag diskvalifisert    

H 65-

2 630 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Malmo Ringsaker OK 25:59   9:52
2 Olav Høiås Vang OL 28:04 +2:05 10:40
3 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 28:59 +3:00 11:01
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 31:05 +5:06 11:49
5 Magne Smeland Vang OL 32:19 +6:20 12:17
6 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 37:13 +11:14 14:09
7 Knut Skjeset Vang OL 37:17 +11:18 14:10
8 Kurt Grønli Førde IL 38:28 +12:29 14:37
9 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 38:58 +12:59 14:48
10 Petter Næss Oppsal Orientering 40:52 +14:53 15:32
11 Harald Haugen Ringsaker OK 42:48 +16:49 16:16
  Håkon Halvorsen Elverum OK diskvalifisert    

H 75-

2 630 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Johansen Ringsaker OK 43:04   16:22
2 Arvid Haug OL Vallset/Stange 45:06 +2:02 17:08
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 50:01 +6:57 19:01
4 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:24:14 +41:10 32:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +