Resultater Furugampen 2017

Resultater Furugampen
Hamar, Hedmark - 30. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 160 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Harald Antonsen Hamar OK 54:06   25:02
0 Karsten Antonsen Hamar OK 54:01   25:00
0 Simen Bergstrøm IL Tyrving 32:07   14:52
0 Sivert Dåsnes Vang OL 34:16   15:51
0 Markus Skappel Finsand Lillehammer OK 39:02   18:04
0 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 31:11   14:26
0 Linnea Haneberg Vang OL 36:13   16:46
0 Eline Malmo Jordheim Vang OL 54:41 +0:35 25:18
0 Eskil Malmo Jordheim Vang OL 31:53   14:45
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 39:08   18:07
0 Cecilie Langseth Hamar OK 42:33   19:41
0 Marte Libak Vang OL 39:25   18:14
0 Elise Libak-Feiring Vang OL 55:20 +1:14 25:37
0 Eivind Lutnæs Hamar OK 42:31   19:41
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 36:36   16:56
0 Elias Molund IL Tyrving 32:30   15:02
0 Niklas Mykleset Vang OL 35:28   16:25
0 Per Taje Skeie Raumar Orientering 34:54   16:09
0 Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 45:15   20:56
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 56:00 +1:54 25:55
0 Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK 38:15   17:42
  Hanna Lutnæs Hamar OK ikke startet    
  Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL ikke startet    

D 11-12

2 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 23:51   10:14
2 Marthe Graff-Wiik Sturla, If 25:22 +1:31 10:53

D 11-12N

2 160 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 50:15   23:15

D 13-14

3 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 28:16   8:15
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 30:32 +2:16 8:55
3 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 33:51 +5:35 9:53
4 Julie Mykleset Vang OL 35:11 +6:55 10:17
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 37:13 +8:57 10:52
6 Emma Dåsnes Vang OL 43:04 +14:48 12:35
7 Anne Frøisland Vang OL 55:10 +26:54 16:07

D 13-16C

2 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Skappel Halvorsrud Lillehammer OK 36:39   12:38
2 Sara Molund IL Tyrving 39:41 +3:02 13:41

D 15-16

4 040 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 37:33   9:17
2 Carina Sveen Elverum OK 46:33 +9:00 11:31
3 Kamilla Lome Hamar OK 49:03 +11:30 12:08

D 17-

5 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 49:37   9:22
2 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 55:49 +6:12 10:33
3 Sofie Johansson Løten o-lag 1:05:58 +16:21 12:28
4 Belinda Jørandli Rudsengen Oslostudentenes IK 1:08:48 +19:11 13:00
5 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:11:35 +21:58 13:31
6 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 1:15:23 +25:46 14:15
  Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL ikke startet    
  May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL ikke startet    

D 17-C

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Claire Bant Hamar OK 38:50   13:23
2 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 40:29 +1:39 13:57
3 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 41:55 +3:05 14:27
4 Maiken Ellingsen Hamar OK 45:04 +6:14 15:32
5 Eli Stensli Løten o-lag 46:50 +8:00 16:08
6 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 49:13 +10:23 16:58
7 Ingvild Strandlie Enger Gjø-Vard OL 55:36 +16:46 19:10
8 Kari Berg Larvik OK 1:08:46 +29:56 23:42
  Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL ikke startet    
  Anne Berg Gjølberg Larvik OK ikke startet    

D 17-N

2 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 1:05:07   28:04

D 35-

4 630 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 41:50   9:02
2 Elianne Haneberg Vang OL 46:25 +4:35 10:01
3 Yngvild Malmo Vang OL 48:08 +6:18 10:23
4 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 48:58 +7:08 10:34
5 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 49:06 +7:16 10:36
6 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 49:14 +7:24 10:38
7 Line Merete Libak Vang OL 56:35 +14:45 12:13
8 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:01:02 +19:12 13:10
9 Silje Syversen Oppsal Orientering 1:01:31 +19:41 13:17
10 Berit Herstad Bækkelagets SK 1:04:33 +22:43 13:56
11 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 1:07:29 +25:39 14:34
12 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:18:33 +36:43 16:57
13 Linda Fredh OK Moss 1:25:04 +43:14 18:22

D 45-

4 040 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 35:32   8:47
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 41:38 +6:06 10:18
3 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 41:58 +6:26 10:23
4 Eirin Lodgaard Byåsen IL 44:04 +8:32 10:54
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 44:19 +8:47 10:58
6 Margrethe Nilsen Hamar OK 45:12 +9:40 11:11
7 Marianne Sveen Elverum OK 47:56 +12:24 11:51
8 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 50:25 +14:53 12:28
9 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 52:00 +16:28 12:52
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 59:37 +24:05 14:45

D 55-

3 190 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 34:54   10:56
2 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 40:20 +5:26 12:38
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 41:51 +6:57 13:07
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 42:36 +7:42 13:21
5 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 46:20 +11:26 14:31
6 Berit Danielsen IL Tyrving 47:13 +12:19 14:48
7 May Jorunn Rognlien Modum OL 50:29 +15:35 15:49
8 Anne Sørum Ringsaker OK 52:12 +17:18 16:21
  Kari Undrum Elverum OK diskvalifisert    

D 65-

3 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 38:35   12:05
2 Sylvia Andersen Elverum OK 39:42 +1:07 12:26
3 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 50:50 +12:15 15:56
  Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering diskvalifisert    

D 75-

3 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 1:05:03   20:23

H -10

2 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 31:22   13:27
0 Magnus Molund IL Tyrving 25:54   11:06
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 22:43   9:44
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 33:53 +2:31 14:32

H 11-12

2 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lien Gjø-Vard OL 19:33   8:23
2 Ola Dåsnes Vang OL 22:49 +3:16 9:47
3 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 24:47 +5:14 10:38
  Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering diskvalifisert    

H 11-12N

2 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Rogstad Dørum Vang OL 21:11   9:48
2 Finn Elias Haneberg Vang OL 24:02 +2:51 11:07

H 13-14

3 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 24:24   7:08
2 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 28:11 +3:47 8:14
3 Mats Lindaas Elverum OK 28:14 +3:50 8:15
4 Gaute Lindaas Elverum OK 33:57 +9:33 9:55
5 Jonas Krogh Oppsal Orientering 34:02 +9:38 9:57
6 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 52:43 +28:19 15:24
  Lars Lien Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 13-16C

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 1:00:36   20:53

H 15-16

4 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 44:52   9:41
2 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 48:55 +4:03 10:33

H 17-

7 020 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 42:33   6:03
2 Sindre Rønning Nydalens SK 45:18 +2:45 6:27
3 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 53:03 +10:30 7:33
4 Pål Stenberg Vang OL 54:58 +12:25 7:49
5 Sveinung Syversen Hamar OK 56:34 +14:01 8:03
6 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:00:03 +17:30 8:33
7 Anders Skjeset Vang OL 1:00:23 +17:50 8:36
8 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:03:02 +20:29 8:58
9 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:04:21 +21:48 9:10
10 Stein H. Hagen Fossum IF 1:07:52 +25:19 9:40
11 Morten Tangen OK Moss 1:13:38 +31:05 10:29
12 Marius Staff OL Toten-Troll 1:21:14 +38:41 11:34
  Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering ikke startet    

H 17-C

2 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 27:21   9:25
2 Finn Ansgar Haneberg Vang OL 27:34 +0:13 9:30
3 Jan Vegard Rudsengen NOTEAM 36:45 +9:24 12:40
4 Tore Stenseth Løten o-lag 37:25 +10:04 12:54
5 Morten Moen Hamar OK 48:36 +21:15 16:45
6 Markus Kvamme OL Toten-Troll 1:11:04 +43:43 24:30
  Stein Sandaker Vang OL diskvalifisert    

H 17-N

2 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Nilsson Ok Fryksdalen 39:17   16:55
  Martin Aasen Wright Oppsal Orientering ikke startet    

H 35-

5 290 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Røste Ringsaker OK 43:12   8:09
2 Espen Røste Kongsberg OL 51:39 +8:27 9:45
3 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 53:52 +10:40 10:10
4 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:12:23 +29:11 13:40

H 45-

4 630 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 34:41   7:29
2 Gudbrand Lien Hamar OK 35:18 +0:37 7:37
3 Håkon Dåsnes Vang OL 35:33 +0:52 7:40
4 Martin Øhman Gjø-Vard OL 36:25 +1:44 7:51
5 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 39:29 +4:48 8:31
6 Kjetil Molund IL Tyrving 39:30 +4:49 8:31
7 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 43:01 +8:20 9:17
8 Bjarne Harkinn Hamar OK 43:12 +8:31 9:19
9 Tommy Olsen Hamar OK 44:08 +9:27 9:31
10 Morten Stenberg Vang OL 45:52 +11:11 9:54
11 Svein Godager Løten o-lag 47:12 +12:31 10:11
12 Roar Pedersen Oppsal Orientering 48:50 +14:09 10:32
13 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 50:56 +16:15 11:00
14 Lars Lodgaard Raufoss IL Orientering 56:55 +22:14 12:17
15 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 57:13 +22:32 12:21
16 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 1:01:00 +26:19 13:10
17 Kjetil  Jacobsen Hamar OK 1:10:46 +36:05 15:17
18 Arvid Bratlie Løten o-lag 1:14:25 +39:44 16:04
  Are Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Martin Skytteren Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Svein Thorsberg Grue IL diskvalifisert    

H 55-

4 040 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 28:39   7:05
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 32:00 +3:21 7:55
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 33:11 +4:32 8:12
4 Onno Verberne OL Toten-Troll 34:29 +5:50 8:32
5 Terje Tangen Ringsaker OK 34:59 +6:20 8:39
6 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 35:45 +7:06 8:50
7 Sture Ottesen Indre Østfold OK 36:14 +7:35 8:58
8 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 36:45 +8:06 9:05
9 Are Eriksen Oslostudentenes IK 38:16 +9:37 9:28
10 Stein Arne Negård Vang OL 39:27 +10:48 9:45
11 Kristian Storsveen Løten o-lag 43:02 +14:23 10:39
12 Tor Strand Raumar Orientering 44:48 +16:09 11:05
13 Roy Gjerding OK Moss 47:06 +18:27 11:39
14 Erik Haugen Ringsaker OK 48:15 +19:36 11:56
15 Stig Hultgreen Karlsen Nydalens SK 48:37 +19:58 12:02
16 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 49:04 +20:25 12:08
17 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 53:17 +24:38 13:11
  John Hofoss Hadeland OL ikke startet    
  Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL ikke startet    

H 65-

3 190 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 26:44   8:22
2 Knut Skjeset Vang OL 32:23 +5:39 10:09
3 Knut Malmo Ringsaker OK 32:54 +6:10 10:18
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 33:10 +6:26 10:23
5 Ola Brox OL Toten-Troll 34:47 +8:03 10:54
6 Knut Haug OL Vallset/Stange 36:03 +9:19 11:18
7 Magne Smeland Vang OL 38:34 +11:50 12:05
8 Kurt Grønli Førde IL 40:22 +13:38 12:39
9 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 41:46 +15:02 13:05
10 Rolf Karset Steinkjer OK 42:40 +15:56 13:22
11 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 43:54 +17:10 13:45
12 Roar Sætaberget Lunderseter IL 54:05 +27:21 16:57
13 Øystein Skappel Lillehammer OK 54:14 +27:30 17:00
14 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 58:43 +31:59 18:24
15 Håkon Halvorsen Elverum OK 1:03:12 +36:28 19:48
  Steinar Libak Løten o-lag diskvalifisert    
  Rolf Gjølberg Larvik OK diskvalifisert    
  Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering ikke startet    

H 75-

3 190 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:02:31   19:35
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:05:13 +2:42 20:26
3 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:26:43 +24:12 27:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +