Resultater Furugampen 2019



Resultater Furugampen
Hamar, Hedmark - 28. september 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 730 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Victoria Rodrigues Anholt Stokke IL 45.22   26.13
0 Sofie Gregersen Fredriksen Hamar OK 43.55   25.23
0 Maja Haugereid Vang OL 50.36   29.14
0 Ludvik Hiis Stokke IL 45.23   26.13
0 Benjamin Johansson Stokke IL 42.50   24.45
0 Malin Johansson Stokke IL 42.53   24.47
0 Monica Jørgensen Hadeland OL 38.38   22.19
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 23.22   13.30
0 Simen Lian Mortensen IL Koll 20.26   11.48
0 Hanna Lutnæs Hamar OK 43.51   25.20
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 26.11   15.08
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 26.10   15.07
0 Elias Molund Tyrving IL 1.15.25   43.35
0 Ivan Christopher Nybakk-Djuve Løten o-lag 40.40   23.30
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 20.00   11.33
0 Håkon Gjessing Skjeset Vang OL 1.00.44   35.06
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 26.56   15.34
0 Mads Aspen Solvang Stokke IL 56.13   32.29
0 Esther Stenberg Vang OL 32.48   18.57
0 Mari Stenberg Vang OL 23.09   13.22
0 Mikkel Grøndalen Varhol Hamar OK 34.02   19.40
  Emma Pedersen Elverhøi Vang OL ikke startet    
  Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL ikke startet    

D 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 22.07   10.31
  Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 23.18   11.05

D 11-12N

1 730 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Haneberg Vang OL 26.13   15.09

D 13-14

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 23.12   10.07

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maike Röhrs Stokke IL 43.13   19.38

D 15-16

3 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK diskvalifisert    
  Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL ikke startet    

D 17-

4 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Vang OL 34.57   7.51
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 42.49 +7.52 9.37
3 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 44.43 +9.46 10.02
4 Linda Engen Raumar Orientering 47.23 +12.26 10.38
5 Stine Tømmervold Hamar OK 47.34 +12.37 10.41
6 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 54.59 +20.02 12.21
7 Berthe Teslo Hadeland OL 1.05.24 +30.27 14.41
  Audrun Utskarpen IL GeoForm ikke startet    

D 17-C

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita Dal Grue IL 35.36   16.10
2 Marit Röhrs Stokke IL 38.55 +3.19 17.41
3 Kristin Mortensen IL Koll 42.10 +6.34 19.10
4 Hanne Vilke Stokke IL 46.00 +10.24 20.54
  Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert    
  Celine Visted Gjø-Vard OL ikke startet    
  Åse Hanne Kristensen Stokke IL ikke startet    

D 17-N

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  June Veum Stokke IL diskvalifisert    

D 35-

4 110 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Tronbøl Fet OL 42.50   10.25
2 Elianne Haneberg Vang OL 46.53 +4.03 11.24
3 Elin Gravningen Stokke IL 1.08.47 +25.57 16.44
4 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 1.13.03 +30.13 17.46
5 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 1.20.17 +37.27 19.32

D 45-

3 120 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 28.59   9.17
2 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 30.00 +1.01 9.36
3 Valborg Madslien Lillehammer OK 31.38 +2.39 10.08
4 Yngvild Malmo Vang OL 33.09 +4.10 10.37
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 33.53 +4.54 10.51
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 38.13 +9.14 12.14
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 39.09 +10.10 12.32
8 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 40.04 +11.05 12.50
9 Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK 41.24 +12.25 13.16
10 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 44.15 +15.16 14.10
11 Astrid Brevik Stokke IL 47.47 +18.48 15.18

D 55-

2 740 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Elisabeth Bakken Østmarka OK 26.04   9.30
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 29.45 +3.41 10.51
3 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 35.09 +9.05 12.49
4 Ida Engen Raumar Orientering 39.15 +13.11 14.19
5 Anne Sørum Indre Østfold OK 52.10 +26.06 19.02

D 65-

2 740 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 32.13   11.45
2 Lis Dæhli Løten o-lag 34.48 +2.35 12.42
3 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 35.07 +2.54 12.48
4 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 36.19 +4.06 13.15
5 Sylvia Andersen Elverum OK 36.56 +4.43 13.28
6 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 39.53 +7.40 14.33
7 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 40.08 +7.55 14.38
8 Kari Undrum Elverum OK 45.18 +13.05 16.31
9 Berit Røste Ringsaker OK 48.15 +16.02 17.36
  Sidsel Storihle Ringsaker OK diskvalifisert    
  Margareta Brynhildsen Stokke IL diskvalifisert    
  Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange diskvalifisert    

D 75-

2 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 54.23   19.50
  Tea Forberg Rond OL diskvalifisert    

H 9-10

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 27.09   12.55
  Pål Solli Kvikstad OL Toten-Troll ikke startet    

H 11-12

2 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 15.44   7.29
2 Magnus Sigurdsson Stokke IL 17.46 +2.02 8.27
3 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 17.54 +2.10 8.31
4 Nikolai Teslo Hadeland OL 23.14 +7.30 11.03
5 Amund Solum Rond OL 27.08 +11.24 12.55
6 Eivind Lutnæs Hamar OK 29.52 +14.08 14.13
7 Torgrim Hasle Haslestad Ringsaker OK 30.49 +15.05 14.40
8 Elias Hvoslef Urstad Ringsaker OK 32.43 +16.59 15.34
9 Magnus Molund Tyrving IL 34.07 +18.23 16.14
10 Odin Østby Hamar OK 35.52 +20.08 17.04
11 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 38.04 +22.20 18.07
12 Leo Mathias Skjelbred Fevang Stokke IL 50.30 +34.46 24.02
13 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 58.28 +42.44 27.50

H 11-12N

1 730 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Hiis Stokke IL 17.16   9.58
2 Magnus Veum Skretteberg Stokke IL 18.53 +1.37 10.54
3 Emanuel Lillevold Stokke IL 19.50 +2.34 11.27

H 13-14

2 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lien Gjø-Vard OL 19.41   8.35
2 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 20.46 +1.05 9.04
3 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 25.09 +5.28 10.58
  Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL ikke startet    

H 13-16C

2 200 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eyvind Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet    

H 15-16

4 110 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 29.45   7.14
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 31.48 +2.03 7.44
3 Mats Lindaas Elverum OK 34.35 +4.50 8.24
4 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 36.13 +6.28 8.48
5 Hallgeir Brevik Stokke IL 48.35 +18.50 11.49
  Gaute Lindaas Elverum OK diskvalifisert    
  Jørgen Glorvigen Elverum OK diskvalifisert    

H 17-

5 070 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 34.40   6.50
2 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 35.17 +0.37 6.57
3 Simen Ballangrud OL Toten-Troll 36.18 +1.38 7.09
4 Marius Øie Løten o-lag 36.54 +2.14 7.16
5 Even Lindaas Vang OL 38.01 +3.21 7.29
6 Simen Smestad Bækkelagets SK 41.28 +6.48 8.10
7 Pål Stenberg Vang OL 44.14 +9.34 8.43
8 Arne Røste Ringsaker OK 46.56 +12.16 9.15
9 Espen Røste Kongsberg OL 48.33 +13.53 9.34
10 Stian Overskeid Indre Østfold OK 50.20 +15.40 9.55
11 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 50.30 +15.50 9.57
12 Audun Fingarsen Elverum OK 53.21 +18.41 10.31
13 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 55.43 +21.03 10.59
14 Anders Skjeset Vang OL 59.47 +25.07 11.47
15 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.15.24 +40.44 14.52

H 17-C

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 25.57   11.47
2 Kjetil Solvang Stokke IL 42.23 +16.26 19.15
3 Roy Lillevold Stokke IL 44.22 +18.25 20.09
4 Martin Aasen Wright Oppsal Orientering 55.46 +29.49 25.20
  Olav Hovdelien Snertingdal IF Orientering diskvalifisert    

H 17-N

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 43.35   22.27

H 45-

4 110 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Ola Pedersen Vang OL 34.02   8.16
2 Anders Sollien OL Toten-Troll 34.57 +0.55 8.30
3 Asgeir Lium Fet OL 35.07 +1.05 8.32
4 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 35.58 +1.56 8.45
5 Kai Solum Rond OL 37.28 +3.26 9.06
6 Tom Røise NTNUI 37.47 +3.45 9.11
7 Bjørnar Olsrød Stokke IL 37.56 +3.54 9.13
8 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 37.59 +3.57 9.14
9 Guttorm Egge IL GeoForm 40.04 +6.02 9.44
10 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 43.59 +9.57 10.42
11 Bjarne Harkinn Hamar OK 51.26 +17.24 12.30
12 Kjetil Liven Løten o-lag 54.41 +20.39 13.18
13 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 55.18 +21.16 13.27
14 Magne Kløve Stokke IL 1.07.18 +33.16 16.22
15 Jørn Eugen Haslestad Ringsaker OK 1.08.39 +34.37 16.42
16 Rune Røed Stokke IL 1.11.26 +37.24 17.22
17 Kjetil Molund Tyrving IL 1.15.27 +41.25 18.21
  Petter Glorvigen Elverum OK diskvalifisert    
  Svein Thorsberg Grue IL ikke startet    

H 55-

3 120 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 27.38   8.51
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 28.58 +1.20 9.17
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 29.23 +1.45 9.25
4 Stein Arne Negård Vang OL 30.19 +2.41 9.43
5 Harald Østbye Elverum OK 32.40 +5.02 10.28
6 Tor Strand Raumar Orientering 32.47 +5.09 10.30
7 Knut Engen Raumar Orientering 33.05 +5.27 10.36
8 Morten Stenberg Vang OL 35.19 +7.41 11.19
9 Tore Jørgensen Hamar OK 36.07 +8.29 11.34
10 Erik Haugen Ringsaker OK 36.54 +9.16 11.49
11 Arne Kristensen Stokke IL 39.15 +11.37 12.34
12 John Hofoss Hadeland OL 40.52 +13.14 13.05
13 Jan Sveen Raumar Orientering 43.05 +15.27 13.48
14 Roy Gjerding OK Moss 43.38 +16.00 13.59
15 Jon Harald Bøvre Stokke IL 52.48 +25.10 16.55
  Olav Bakken Østmarka OK diskvalifisert    

H 65-

2 740 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 24.52   9.04
2 Einar Lien Løten o-lag 27.58 +3.06 10.12
3 Knut Skjeset Vang OL 33.14 +8.22 12.07
4 Knut Malmo Ringsaker OK 33.28 +8.36 12.12
5 Roar Sætaberget Lunderseter IL 34.05 +9.13 12.26
6 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 34.43 +9.51 12.40
7 Odd Nysæter Ringsaker OK 34.54 +10.02 12.44
8 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 35.19 +10.27 12.53
9 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 38.20 +13.28 13.59
10 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 38.29 +13.37 14.02
11 Håkon Morten Elverum OK 40.11 +15.19 14.39
12 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 41.24 +16.32 15.06
13 Olav Høiås Vang OL 45.59 +21.07 16.46
  Are Eriksen Oslostudentenes IK ikke startet    

H 75-

2 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Smeland Vang OL 43.31   15.52
2 Klaus Engen Eidskog OL 48.48 +5.17 17.48
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 58.51 +15.20 21.28

Dir-B

2 290 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 25.54   11.18
2 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 26.31 +0.37 11.34
3 Torbjørn Løkken Hamar OK 26.34 +0.40 11.36
4 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 26.56 +1.02 11.45
5 Tore Gustav Tomter Plan1 26.59 +1.05 11.46
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 27.52 +1.58 12.10
7 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 28.18 +2.24 12.21
8 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 29.03 +3.09 12.41
9 Ernst Hiis Stokke IL 32.20 +6.26 14.07
10 Eirunn Hiis Stokke IL 32.49 +6.55 14.19
11 Kristine Sparre Knudsen Stokke IL 34.01 +8.07 14.51
12 Stine Austad Raumar Orientering 34.24 +8.30 15.01
13 Magne Johansen Vang OL 35.06 +9.12 15.19
14 Tore Lindaas Elverum OK 36.42 +10.48 16.01
15 Atle Jensen Stokke IL 40.11 +14.17 17.32
16 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 42.00 +16.06 18.20
17 Ingeborg Undrum Mariusen Elverum OK 42.01 +16.07 18.20
18 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 42.30 +16.36 18.33
19 Ruth Malin Dal Grue IL 45.08 +19.14 19.42
  Kristin Hjortland Larvik OK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +