Resultater Gåsbu International 2016



Resultater Gåsbu International - 10 og 5 km
Hamar, Hedmark - 3. september 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Resultatliste 10 km m/tid
1. Korbøl,Ola 40:42
2. Syversen,Simen 44:27
3. Baksjøberget,Ulrik 44:31
4. Sagstuen,Jørn 44:43
5. Flismyren,Martin 46:03
6. Melby,Njaal Ellegaard 46:14
7. Dale,Jostein Svaland 46:52
8. Ellingsbø,Petter 47:05
9. Antonsen,Even 47:08
10. Rustad,Sigurd 47:28
11. Kokkin,Dag Erik 48:37
12. Bråten,Ole Johan 51:16
13. Stenberg,Pål 51:24
14. Lien,Mari Robøle 51:55
15. Skåret,Heidi 52:45
16. Wiken,Johannes 54:53
17. Noren,Lotte 1:02:25
18. Jahren,Emil 1:04:17
19. Larsen,Knut 1:04:39
DNF Berget,Kjell Gylthe

Resultatliste 10 km u/tid
Børresen,Ane
Johansen,Kjersti Holt

Resultatliste 5 km m/tid
1. Baksjøberget,Ludvig 24:04
2. Mohammed,Duale 26:20
3. Kielland,Åsta Sørensen 26:34
3. Bergersen,Mathilde Bangstad 26:34
5. Lillejordet,Dina Lidahl 26:40
6. Wiest,Heidi Therese 26:41
7. Lillejordet,John Petter 26:52
8. Sæhlie,Hannah 26:55
9. Jetlund,Eivind 28:11
10. Broen,Bjørn Magne 28:38
11. Mykleset,Julie 29:20
12. Haneberg,Finn Elias 30:37
13. Martinsen,Elida Veidahl 31:08
14. Ross,Ebba Dromsrud 32:08
15. Lindberget,Johannes 33:53
16. Senumstad,Linn 35:26
17. Grønning,Mariel 36:58
18. Rosenlund,Mariann Kringsjå 38:49
19. haraldsen,Kjerstin M 42:34
19. Malayeri,Hamed 42:34
21. Bekkevold,Grete V 42:44

Resultatliste 5 km u/tid
,Holdan
Abdi,Nur Mohamad
Ahadi,Mohammad Navid
Bakken,Laila
Brynhildsvoll,Anna
Brynhildsvoll,Bjørn
Brynhildsvoll,Embret
Ellegaard,Gro
Eng Strand,Didrik
Eng Strand,Linda
Flagstad,Julie Holt
Hermansen,Andreas
Hermansen,Astrid
Hermansen,Christiane
Hulleberg,Kenneth Rønningen
Khan,Nangyalai
Khel,Golbudin Jan
Leistad,Mathias Danbolt
Lillejordet,Jonas Lidahl
Lundsveen,Emma
Mahmudi,Yasin
Maroof,Naqibullah
Mohamadzadeh,Ali
Mykleset,Mona
Nerheim,Mathias
Nerheim,Tom
Nikolaisen,Jesper Martinsen
Nikolaisen,Tine
Osman,Muktar Esmail
Rahmani,Masood
Ryen,Emma
Senumstad,Simen
Sveen,Mona
DNS Sømoen,Brage
Sømoen,Jørgen
Sørflaten,Rebekka
Tangnes,Linda
Tawileh,Eyaa A
Åhlen,Adam
Åhlen,Tuva

Resultatliste 500 m u/tid
,Diana
,Inhnan
,Arij
,Ilaf
,Ethar
,Saadia
Alali,Amina
Alali,Nawras
Albana,Rahaf og Jamal
Berge,Aron
Berge,Teodor
Bohrmann,Remi
Brynhildsvoll,Embret
Ellefsen,Ella
Embrethsvoll,Anna
Hussaini,Mina
Hussaini,Nima
Jahren,Sverre
Jordheim,Eline Malmo
Jordheim,Eskil Malmo
Larsen,Vilma
Ottinsen,Aina Dola
Ottinsen,Elias Bola
Ottinsen,Landry Bola
Sollien,Milio Mauseth
Stenberg,Ester
Stenberg,Mari
Åhlen,Sondre G



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +