Resultater Gällivarepremiären - 10 km - Fri teknikk - Menn 2017

Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige - 10 km, fri teknikk, menn
Gällivare, Sverige - 17. november 2017

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  236  3481161 BELOV Evgeniy  1990  RUS   00:23:08.5     20.00
 2  263  3481539 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   00:23:15.0  +6.5  23.75
 3  262  3510023 COLOGNA Dario  1986  SUI   00:23:16.1  +7.6  24.38
 4  246  3481803 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS   00:23:17.5  +9.0  25.19
 5  254  3482119 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   00:23:19.3  +10.8  26.22
 6  259  3481132 LARKOV Andrey  1989  RUS   00:23:25.4  +16.9  29.74
 7  241  3482280 SPITSOV Denis  1996  RUS   00:23:28.6  +20.1  31.58
 8  251  3482277 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   00:23:34.6  +26.1  35.04
 9  242  3480317 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   00:23:44.5  +36.0  40.74
 10  261  3500139 HELLNER Marcus  1985  SWE   00:23:44.9  +36.4  40.97
 11  256  3500015 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   00:23:45.7  +37.2  41.43
 12  245  3100006 KERSHAW Devon  1982  CAN   00:23:48.4  +39.9  42.99
 12  235  3481432 MALTSEV Artem  1993  RUS   00:23:48.4  +39.9  42.99
 14  230  3480013 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   00:23:51.7  +43.2  44.89
 15  258  3501223 BURMAN Jens  1994  SWE   00:23:54.3  +45.8  46.39
 16  253  3480016 LEGKOV Alexander  1983  RUS   00:23:54.4  +45.9  46.45
 17  152  3481163 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   00:23:55.7  +47.2  47.19
 18  250  3501346 THORN Viktor  1996  SWE   00:23:56.5  +48.0  47.66
 19  240  3481760 ROSTOVTSEV Dmitriy  1993  RUS   00:23:57.6  +49.1  48.29
 20  248  3480832 SEDOV Petr  1990  RUS   00:23:59.0  +50.5  49.10
 21  227  3482610 KIRILLOV Ivan  1996  RUS   00:24:01.7  +53.2  50.65
 22  222  3480982 SKOBELEV Vladislav  1987  RUS   00:24:04.7  +56.2  52.38
 23  199  3480021 PETUKHOV Alexey  1983  RUS   00:24:05.2  +56.7  52.67
 24  231  3482105 YAKIMUSHKIN Ivan  1996  RUS   00:24:08.2  +59.7  54.40
 25  186  3670022 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   00:24:12.8  +1:04.3  57.05
 26  249  3481210 VITSENKO Alexey  1990  RUS   00:24:13.0  +1:04.5  57.16
 26  175  3480436 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   00:24:13.0  +1:04.5  57.16
 28  255  3300190 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   00:24:15.0  +1:06.5  58.31
 29  260  3480695 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   00:24:17.7  +1:09.2  59.87
 30  196  3500794 ANDERSSON Jens  1990  SWE   00:24:18.0  +1:09.5  60.04
 31  239  3500879 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   00:24:22.2  +1:13.7  62.46
 32  237  3500991 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   00:24:22.3  +1:13.8  62.52
 33  243  3480828 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   00:24:24.5  +1:16.0  63.79
 34  209  3500762 LINDBLAD Anton  1990  SWE   00:24:25.8  +1:17.3  64.54
 35  224  3300494 BABA Naoto  1996  JPN   00:24:26.1  +1:17.6  64.71
 36  252  3510342 BAUMANN Jonas  1990  SUI   00:24:27.4  +1:18.9  65.46
 37  221  3670042 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   00:24:29.6  +1:21.1  66.73
 38  215  3670115 PUKHKALO Vitaliy  1992  KAZ   00:24:31.3  +1:22.8  67.71
 39  206  3300270 NARUSE Kaichi  1988  JPN   00:24:33.4  +1:24.9  68.92
 39  188  3501356 DANIELSSON Filip  1996  SWE   00:24:33.4  +1:24.9  68.92
 41  226  3481988 SEMIKOV Ilia  1993  RUS   00:24:34.7  +1:26.2  69.67
 42  156  3670038 RAKHIMBAYEV Daulet  1992  KAZ   00:24:35.1  +1:26.6  69.90
 43  210  3500324 NORBERG Mikael  1988  SWE   00:24:36.3  +1:27.8  70.59
 44  233  3300330 LENTING Akira  1990  JPN   00:24:39.1  +1:30.6  72.20
 45  176  3501462 ERIKSSON Jonas  1997  SWE   00:24:39.5  +1:31.0  72.43
 46  218  3482260 SOBAKAREV Andrey  1996  RUS   00:24:39.6  +1:31.1  72.49
 47  201  3482510 VECHKANOV Vladislav  1997  RUS   00:24:39.9  +1:31.4  72.66
 48  213  3100268 KENNEDY Russell  1991  CAN   00:24:44.2  +1:35.7  75.14
 49  207  3100097 VALJAS Len  1988  CAN   00:24:45.5  +1:37.0  75.89
 50  247  3480669 SHAKIRZIANOV Raul  1989  RUS   00:24:45.6  +1:37.1  75.95
 51  193  3150000 NOVAK Petr  1982  CZE   00:24:46.0  +1:37.5  76.18
 52  167  3670075 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   00:24:46.6  +1:38.1  76.52
 53  163  3501103 HOERNFELDT Rasmus  1993  SWE   00:24:46.9  +1:38.4  76.69
 54  220  3501176 RUUS Marcus  1994  SWE   00:24:47.3  +1:38.8  76.92
 55  219  3482631 KAZARINOV Egor  1997  RUS   00:24:50.7  +1:42.2  78.88
 55  181  3501252 JONSSON Olof  1995  SWE   00:24:50.7  +1:42.2  78.88
 57  229  3501297 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE   00:24:53.0  +1:44.5  80.21
 58  136  3482586 PRYANICHNIKOV Daniil  1997  RUS   00:25:00.1  +1:51.6  84.30
 59  205  3501010 HAEGGSTROEM Johan  1992  SWE   00:25:00.9  +1:52.4  84.76
 60  244  3500863 ANDERSSON Simon  1991  SWE   00:25:01.7  +1:53.2  85.22
 61  153  3501553 NYSTEDT Jacob  1998  SWE   00:25:04.1  +1:55.6  86.60
 62  125  3481084 CHEKULAEV Dmitriy  1989  RUS   00:25:07.6  +1:59.1  88.62
 63  195  3501281 EDSTROEM Eddie  1995  SWE   00:25:09.8  +2:01.3  89.89
 64  189  3670078 KLIMIN Olzhas  1996  KAZ   00:25:11.0  +2:02.5  90.58
 65  158  3500194 ANDERSSON Erik  1984  SWE   00:25:14.1  +2:05.6  92.37
 66  225  3501167 ENGDAHL Petter  1994  SWE   00:25:14.9  +2:06.4  92.83
 67  100  3100266 CARLYLE Jack  1993  CAN   00:25:15.7  +2:07.2  93.29
 68  161  3500979 RINGSBY Johannes  1992  SWE   00:25:15.9  +2:07.4  93.40
 69  232  3500326 NORUM Robin  1988  SWE   00:25:16.6  +2:08.1  93.81
 70  214  3501044 BRAENNMARK Viktor  1992  SWE   00:25:18.9  +2:10.4  95.13
 71  172  3430103 STAREGA Maciej  1990  POL   00:25:19.3  +2:10.8  95.36
 72  148  3100248 LOCKE Julien  1993  CAN   00:25:19.4  +2:10.9  95.42
 73  217  3501020 SVENSSON Daniel  1992  SWE   00:25:20.9  +2:12.4  96.28
 74  234  3501259 EKSTROEM Axel  1995  SWE   00:25:21.9  +2:13.4  96.86
 75  203  3430249 BURY Dominik  1996  POL   00:25:23.5  +2:15.0  97.78
 76  202  3501158 THORN Gabriel  1994  SWE   00:25:25.5  +2:17.0  98.93
 77  169  3482865 FEDOTOV Igor  1998  RUS   00:25:26.8  +2:18.3  99.68
 78  197  3300374 SATO Tomoki  1993  JPN   00:25:28.5  +2:20.0  100.66
 79  143  3300608 YAMASHITA Haruki  1999  JPN   00:25:28.6  +2:20.1  100.72
 80  228  3501183 LAGESON Simon  1994  SWE   00:25:30.4  +2:21.9  101.76
 81  191  3500625 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   00:25:30.5  +2:22.0  101.81
 82  146  1153621 BRINK Joergen  1974  SWE   00:25:30.7  +2:22.2  101.93
 83  216  3501396 FREDRIKSSON Marcus  1996  SWE   00:25:32.8  +2:24.3  103.14
 84  155  3481904 SURKOV Nikita  1995  RUS   00:25:33.3  +2:24.8  103.43
 85  142  3181161 PIRNESKOSKI Santeri  1998  FIN   00:25:35.0  +2:26.5  104.41
 86  126  3422898 EIRA Aslak Ole  1996  NOR   00:25:37.4  +2:28.9  105.79
 87  165  3501327 PERSSON Emil  1995  SWE   00:25:38.1  +2:29.6  106.19
 88  135  3500214 ROST Erik  1985  SWE   00:25:39.1  +2:30.6  106.77
 89  101  3500755 JONSSON Fredrik  1990  SWE   00:25:40.1  +2:31.6  107.35
 90  223  3100175 KILLICK Graeme  1989  CAN   00:25:40.7  +2:32.2  107.69
 91  200  3300399 FUJINOKI Hikari  1993  JPN   00:25:42.0  +2:33.5  108.44
 92  144  3300536 OTAKI Hyuga  1998  JPN   00:25:42.1  +2:33.6  108.50
 93  138  3500651 PERSSON Simon  1991  SWE   00:25:42.3  +2:33.8  108.61
 94  115  3500965 HENRIKSSON Niklas  1991  SWE   00:25:44.4  +2:35.9  109.82
 95  198  3300241 KASHIWABARA Nobuhito  1988  JPN   00:25:45.6  +2:37.1  110.51
 96  112  3500880 JOHANSSON Emil  1991  SWE   00:25:46.8  +2:38.3  111.21
 97  185  1282146 MCKEEVER Brian  1979  CAN   00:25:47.5  +2:39.0  111.61
 98  171  3300362 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN   00:25:47.7  +2:39.2  111.72
 99  164  3390033 EINASTE Kein  1985  EST   00:25:49.4  +2:40.9  112.70
 100  204  3300422 UDA Takatsugu  1991  JPN   00:25:49.7  +2:41.2  112.88
 100  178  3500866 NYSTROEM Jesper  1991  SWE   00:25:49.7  +2:41.2  112.88
 100  127  3501058 PERSSON Johan  1992  SWE   00:25:49.7  +2:41.2  112.88
 103  170  3480503 GAFAROV Anton  1987  RUS   00:25:50.9  +2:42.4  113.57
 104  129  3501501 LEANDER John  1997  SWE   00:25:53.2  +2:44.7  114.89
 105  140  3501386 ENGSTROEM Jonathan  1996  SWE   00:25:54.1  +2:45.6  115.41
 106  182  3501398 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   00:25:55.7  +2:47.2  116.33
 107  149  3501098 HALLQUIST Victor  1993  SWE   00:25:56.0  +2:47.5  116.51
 108  168  3300371 SUZUKI Takahiro  1993  JPN   00:25:56.7  +2:48.2  116.91
 109  133  3501269 FJAELLBORG Henrik  1995  SWE   00:25:58.6  +2:50.1  118.01
 110  141  3500915 HEDMAN Petter  1991  SWE   00:25:58.9  +2:50.4  118.18
 111  179  3501129 PERSSON Nils  1993  SWE   00:26:04.3  +2:55.8  121.29
 112  183  3501085 DYVIK Karl-Johan  1993  SWE   00:26:08.3  +2:59.8  123.59
 113  111  3090089 DEYANOV Simeon  1994  BUL   00:26:11.2  +3:02.7  125.26
 114  192  3430141 ANTOLEC Jan  1990  POL   00:26:12.1  +3:03.6  125.78
 115  187  3501011 HOLMBERG Andreas  1992  SWE   00:26:13.6  +3:05.1  126.65
 116  154  3501399 JACOBSSON Hugo  1997  SWE   00:26:15.2  +3:06.7  127.57
 117  166  3501340 GRATE Marcus  1996  SWE   00:26:16.6  +3:08.1  128.38
 118  104  3300674 YUMOTO Koya  2001  JPN   00:26:19.0  +3:10.5  129.76
 119  162  3100137 COCKNEY Jesse  1989  CAN   00:26:19.2  +3:10.7  129.87
 120  131  3500769 OLANDER Carl  1990  SWE   00:26:20.2  +3:11.7  130.45
 121  118  3501080 BAANGMAN Mattias  1993  SWE   00:26:23.1  +3:14.6  132.12
 122  123  3501765 AASTOT Simon  2000  SWE   00:26:26.3  +3:17.8  133.96
 123  113  3500775 SANDGREN Kraang Mikael  1990  SWE   00:26:26.9  +3:18.4  134.31
 124  157  3500611 LARSSON Adam  1989  SWE   00:26:27.8  +3:19.3  134.83
 125  180  3300408 UDA Akihito  1995  JPN   00:26:28.6  +3:20.1  135.29
 126  208  3500743 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   00:26:28.7  +3:20.2  135.35
 127  159  3430186 KLISZ Pawel  1992  POL   00:26:29.4  +3:20.9  135.75
 128  184  3501628 SUNDMAN Edvard  1995  SWE   00:26:36.0  +3:27.5  139.55
 129  132  3501372 ROTVOLD Gustav  1996  SWE   00:26:40.0  +3:31.5  141.86
 130  177  3501087 EMILSSON Haakan  1993  SWE   00:26:52.2  +3:43.7  148.89
 131  150  3390209 RABAKUKK Karl Erik  1997  EST   00:26:54.7  +3:46.2  150.33
 132  122  3501721 LAINE Anton  1999  SWE   00:26:55.0  +3:46.5  150.50
 133  108  3500994 ENBERG Anton  1992  SWE   00:26:56.7  +3:48.2  151.48
 134  211  3500778 SILFVER Erik  1990  SWE   00:27:02.5  +3:54.0  154.82
 135  194  3300361 YOSHIDA Yuma  1990  JPN   00:27:03.2  +3:54.7  155.23
 136  128  3422276 JOHNSEN Vegard  1995  NOR   00:27:04.5  +3:56.0  155.97
 137  134  3501704 MURTO Anton  1999  SWE   00:27:05.7  +3:57.2  156.67
 138  130  3501523 BJOERKMAN Erik  1997  SWE   00:27:08.7  +4:00.2  158.39
 139  103  3501863 MURTO Eelis  2001  SWE   00:27:12.6  +4:04.1  160.64
 140  151  3501345 MYHR Konrad  1996  SWE   00:27:15.7  +4:07.2  162.43
 141  145  3700073 SEGEC Andrej  1994  SVK   00:27:16.9  +4:08.4  163.12
 142  190  3501298 SVENSSON Andreas  1995  SWE   00:27:19.8  +4:11.3  164.79
 143  119  3501271 STENSTROEM Hannes  1995  SWE   00:27:20.7  +4:12.2  165.31
 144  124  3501441 LARSSON David  1997  SWE   00:27:24.4  +4:15.9  167.44
 145  106  3390170 POLLUSTE Mart Kevin  1994  EST   00:27:31.3  +4:22.8  171.42
 146  147  3500787 TALLBOM Patrik  1990  SWE   00:27:34.2  +4:25.7  173.09
 147  120  3501716 KARLSSON Andreas  1999  SWE   00:27:36.0  +4:27.5  174.12
 148  99  3501531 ANDERSSON Johannes  1991  SWE   00:27:48.3  +4:39.8  181.21
 149  102  3483516 TRUNOV Alexander  2001  RUS   00:27:48.5  +4:40.0  181.33
 150  137  3501254 TAERNING Ludwig  1995  SWE   00:27:56.7  +4:48.2  186.05
 150  117  3501365 HOEJLIND Gabriel  1996  SWE   00:27:56.7  +4:48.2  186.05
 152  160  3500992 NIEMI-IMPOLA Bob  1992  SWE   00:28:00.4  +4:51.9  188.18
 153  114  3482983 SASHKOV Pavel  1999  RUS   00:28:03.5  +4:55.0  189.97
 154  109  3501524 ENGMAN Alexander  1997  SWE   00:28:11.9  +5:03.4  194.81
 155  110  3501373 THOR Jesper  1995  SWE   00:28:24.7  +5:16.2  202.18
 156  107  3501543 SELIN Felix  1998  SWE   00:29:03.6  +5:55.1  224.59
 157  105  3501822 VIKER Andreas  1995  SWE   00:31:36.3  +8:27.8  312.57