Resultater Ganddalsløpet 2016



Resultater Ganddalsløpet
Sandnes, Rogaland - 3. april 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 35:17   14:06
  Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 35:18   14:07
  Anne Langmyr Ganddal IL 48:46   19:30
  Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 32:18   12:55
  Peder R. Orstad Ganddal IL 45:36   18:14
  Helene Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 35:40   14:16
  Marius Rødde Ganddal IL 29:30   11:48
  Alexander Sandve Ganddal IL 45:47   18:18
  Natalie Sandve Ganddal IL 45:08   18:03
  Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 28:58   11:35
  Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 49:35   19:50
  Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 25:27   10:10
  Liam Alexander Horpestad Westerheim Stord Orientering 47:35   19:02

D 11-12

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 48:37   14:17
2 Anna Taksdal Ganddal IL 51:40 +3:03 15:11
3 Hilde Ohr Ganddal IL 1:13:25 +24:48 21:35
4 Ella Rise Ganddal IL 1:17:23 +28:46 22:45

D 11-12N

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Lea Sletten Ganddal IL 22:37   9:02
2 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 33:56 +11:19 13:34
3 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 34:22 +11:45 13:44
  Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D 13-14

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 53:45   13:26
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 56:08 +2:23 14:02
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 58:25 +4:40 14:36
4 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:01:31 +7:46 15:22
5 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 1:07:51 +14:06 16:57

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 26:25   10:34

D 15-16

5 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 1:10:04   11:52

D 17-A kort

5 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:27:04   14:45
2 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 1:35:44 +8:40 16:13
3 Anne Marie Gausel Ganddal IL 1:51:49 +24:45 18:57
4 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 2:00:10 +33:06 20:22
  Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

D 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 1:07:08   16:47
2 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 1:10:35 +3:27 17:38

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 22:09   8:51
2 Cecilie Hiorth Sandnes IL (Rogaland) 30:16 +8:07 12:06

D 17-20

10 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:29:26   8:40
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:41:37 +12:11 9:51
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:43:03 +13:37 10:00
4 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:50:53 +21:27 10:45

D 21-

14 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 2:11:46   9:24
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 2:12:15 +0:29 9:26
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 2:23:23 +11:37 10:14
4 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 3:35:57 +1:24:11 15:25

D 40-

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:51:46   10:51
2 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 2:02:11 +10:25 11:51
3 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 2:02:50 +11:04 11:55

D 50-

5 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:22:50   14:02
2 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:25:36 +2:46 14:30
3 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 1:28:21 +5:31 14:58
4 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:32:57 +10:07 15:45

D 60-

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 1:03:19   16:14

D 70-

3 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:09:19   17:46
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:10:41 +1:22 18:07
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 1:11:05 +1:46 18:13
4 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:38:13 +28:54 25:11

H -10

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:00:58   17:55

H 11-12

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 49:49   14:39
2 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 51:04 +1:15 15:01
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 51:10 +1:21 15:02
4 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 57:33 +7:44 16:55
5 Erlend Bremnes Ganddal IL 58:14 +8:25 17:07
6 Aksel Dommersnes Ganddal IL 58:18 +8:29 17:08
7 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 1:08:00 +18:11 20:00
  Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

H 13-14

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 53:14   13:18
2 Tobias Rødde Ganddal IL 59:00 +5:46 14:45
3 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 1:17:16 +24:02 19:19

H 15-16

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:26:08   8:21
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:26:36 +0:28 8:24
3 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1:40:23 +14:15 9:44

H 17-A kort

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 1:33:44   9:06
2 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:47:18 +13:34 10:25
3 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 2:38:34 +1:04:50 15:23

H 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sverre Skåra Egersund OK 1:01:47   15:26
2 Jan Inge Lunde Ganddal IL 1:07:20 +5:33 16:50

H 17-20

14 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 2:37:31   11:15

H 21-

16 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 2:09:07   7:58
2 Stig Alvestad Ganddal IL 2:18:44 +9:37 8:33
3 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 2:20:36 +11:29 8:40
4 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:23:45 +14:38 8:52
5 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:33:13 +24:06 9:27
6 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 2:33:27 +24:20 9:28
7 Kenneth Westerheim Stord Orientering 2:42:57 +33:50 10:03
8 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 3:18:55 +1:09:48 12:16
  Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert    
  Fredrik Omdal Ganddal IL diskvalifisert    

H 40-

14 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Helgeland Ganddal IL 2:25:33   10:23
2 Trond Lamark Ganddal IL 2:34:45 +9:12 11:03
3 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 2:48:01 +22:28 12:00
  Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

H 50-

10 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 1:27:17   8:28
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:28:13 +0:56 8:33
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:28:25 +1:08 8:35
4 Lars Drage Stavanger Orienteringsklubb 1:28:40 +1:23 8:36
5 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:33:07 +5:50 9:02
6 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:34:36 +7:19 9:11
7 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 1:37:21 +10:04 9:27
8 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:40:42 +13:25 9:46
9 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 2:02:48 +35:31 11:55
  Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

H 60-

5 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 58:37   9:56
2 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:06:14 +7:37 11:13
3 Kjell Svihus Ganddal IL 1:18:12 +19:35 13:15
4 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 1:19:50 +21:13 13:31
5 Bjarne Gimre Ganddal IL 1:21:19 +22:42 13:46
6 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 1:21:40 +23:03 13:50
7 Finn Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 1:27:32 +28:55 14:50
8 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 1:34:22 +35:45 15:59
  Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

H 70-

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:02:44   16:05
2 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 1:03:37 +0:53 16:18
3 Knut Skjæveland Ganddal IL 1:07:15 +4:31 17:14

C-Åpen

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 50:00   14:42
2 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 50:03 +0:03 14:43
3 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 1:08:00 +18:00 20:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +