Resultater Gneist 2-dagers, dag 1 - 2014



Resultater Orientering Gneist 2-dagers, dag 1
Bergen, Hordaland - 29. mars 2014

H17-

4 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johansen Per Harald Havnen Varegg Fleridrett 32:31   7:23
2 Deisz Sindre Østgulen Varegg Fleridrett 33:15   7:33
3 Nygaard Rune IL Gular 34:14   7:46
4 Erichsen Petter Marki Varegg Fleridrett 34:43   7:53
5 Westergård Vegard Jarvis Varegg Fleridrett 35:09   7:59
6 Westerheim Kenneth Stord Orientering 36:08   8:12
7 Mukhidinov Vyacheslav Varegg Fleridrett 37:15   8:27
8 Nysæter Helge Bergens TF 37:18   8:28
9 Wennerberg Fabian Varegg Fleridrett 37:26   8:30
10 Polden Andreas G. Gneist, IL 37:45   8:34
11 Røen Oskar Varegg Fleridrett 38:04   8:39
12 Knudsen Magne Gneist, IL 38:07   8:39
13 Eikanger Tom Eirik IL Gular 38:17   8:42
14 Aadland Per Arne Samnanger IL 38:25   8:43
15 Rosengren Drake Jonatan Varegg Fleridrett 39:13   8:54
16 Snilstveit Gudmund Strandvik IL 39:43   9:01
17 Nymark Tore Askøy OL 39:50   9:03
18 Rognsvåg Espen Fana IL 40:19   9:09
19 Buanes Trygve TIF Viking 41:09   9:21
20 Johannessen Øyvind Gneist, IL 41:30   9:25
21 Ekrheim Olav Varegg Fleridrett 41:32   9:26
22 Damm Sondre TIF Viking 45:03   10:14
23 Løvås Kristian Varegg Fleridrett 45:19   10:17
24 Tønnessen Rød Anders Fana IL 46:10   10:29
25 Løver Hovden Råmund Stord Orientering 46:50   10:38
26 Døskeland Ketil Fana IL 47:34   10:48
27 Nome Morten Andreas BSI - Orientering 48:32   11:01
28 Johannessen Tom Gneist, IL 51:35   11:43
29 Nærheim Sverre Johan IL Gular 52:51   12:00
30 Natås Ivar Magnus Bergens TF 58:03   13:11
31 Eikedalen Hans-Petter Bergens TF 1:06:42   15:09
32 Dymbe Erik Gneist, IL 1:10:55   16:07
  Vikane Eirik IL Gular diskvalifisert    
  Damm Kjetil TIF Viking diskvalifisert    

D17-

3 500 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Löfgren Kristin Varegg Fleridrett 30:50   8:48
2 Slettebø Dagrun Daltveit Fana IL 36:21   10:23
3 Kollerud Siri Lillomarka OL 37:47   10:47
4 Nordhagen Rannveig Fana IL 39:17   11:13
5 Martinsen Helen IL Gular 39:25   11:15
6 Hole Randi Bergens TF 39:36   11:18
7 Strømme Karianne TIF Viking 39:37   11:19
8 Løvås Ingrid Vrålstad Varegg Fleridrett 39:39   11:19
9 Strugalova Olena Varegg Fleridrett 40:07   11:27
10 Goga Nina Bergens TF 41:42   11:54
11 Laurantsen Line Varegg Fleridrett 42:27   12:07
12 Arntzen Mariell  Gneist, IL 42:38   12:10
13 Aasheim Tove Askøy OL 42:42   12:12
14 Rognsvåg Ingunn Varegg Fleridrett 42:45   12:12
15 Ottesen Kristiane Elise Varegg Fleridrett 48:05   13:44
16 Lysaker Kirsti Fana IL 48:25   13:50
17 Skage Vilde Gneist, IL 48:43   13:55
18 Eggen Ingrid Haugesund IL Orientering 53:13   15:12
19 Molvik Ingelinn Gneist, IL 56:53   16:15
20 Bech Urland Sigrid Mathilde NOTEAM 58:54   16:49
21 Bendiksen Ann-Elin Fana IL 59:22   16:57
22 Molvik Katrine Gneist, IL 1:03:55   18:15
23 Sælevik Anita Haugesund IL Orientering 1:04:34   18:26
24 Hvidevold Hilde Kristine BSI - Orientering 1:12:20   20:40
  Grønlund Kristine BSI - Orientering diskvalifisert    
  Ormberg Liv Fana IL diskvalifisert    
  Søvik Sigrid Gneist, IL diskvalifisert    
  Øye Vibeke IL Gular diskvalifisert    

H17-AK

3 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hansen Jon-Kåre TIF Viking 43:51   12:31
2 Olsen Frank Roar Bergens TF 44:32   12:43
3 Hansen Vemund TIF Viking 44:57   12:50
4 Engløkk Erik Haugesund IL Orientering 45:47   13:04
5 Thorkildsen Fredrik BSI - Orientering 46:06   13:10
6 Sælevik Marius Myhre Haugesund IL Orientering 53:40   15:20
7 Erdal Magnus Samnanger IL 58:17   16:39
8 Kragseth Ole IL Gular 1:03:03   18:00
9 Myhre Per Bjarne Haugesund IL Orientering 1:03:16   18:04

H15-16

3 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjærner-Semb Markus Varegg Fleridrett 34:17   9:47
2 Dymbe Simen Gneist, IL 1:18:04   22:18
  Grønbech Andreas Askøy OL diskvalifisert    
  Almeland Bleie Styrk Varegg Fleridrett diskvalifisert    

H50-

3 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hølleland Bjørn Fana IL 33:42   9:37
2 Johannesen Arne IL Gular 34:40   9:54
3 Eikner Sigurd Fana IL 34:42   9:54
4 Ottesen Sverre Varegg Fleridrett 37:32   10:43
5 Haugland Helge Tiger Varegg Fleridrett 37:59   10:51
6 Hansen Jan Petter IL Gular 38:22   10:57
7 Røen Arild Samnanger IL 40:49   11:39
8 Haugland Jan Årstad IL 43:30   12:25
9 Tørnqvist Ole Fana IL 43:54   12:32
10 Strand Torgeir Fana IL 44:35   12:44
11 Erdal Rune Samnanger IL 45:04   12:52
12 Woldsdal Jørn Ove Varegg Fleridrett 47:19   13:31
13 Larsen Lars Stuland Varegg Fleridrett 47:45   13:38
14 Stoykov Peter Samnanger IL 49:13   14:03
15 Nese Tore Svein Askøy OL 49:21   14:06
16 Alvsvåg John Olav Fana IL 56:33   16:09
17 York John Nova Varegg Fleridrett 1:01:46   17:38
  Johansen Morten Lund Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Valestrand Ørjan Eirik Fana IL diskvalifisert    

D15-16

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Storvestre Constance Varegg Fleridrett 21:56   9:08
2 Nordstad Kårhild Husby Varegg Fleridrett 24:56   10:23
3 Aadland Ida Johanne Samnanger IL 28:48   12:00
4 Nymark Tonje Aasheim Askøy OL 28:57   12:03
5 Tysvær Gunhild Stuland Varegg Fleridrett 35:20   14:43

D50-

2 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Fjellbirkeland Hege IL Gular 29:27   12:16
2 Rognsvåg Turid Fana IL 32:56   13:43
3 Sandvoll Ingrid Gneist, IL 33:32   13:58
4 Karlsen Britt Askøy OL 34:21   14:18
5 Daltveit Anne Kjersti Fana IL 34:31   14:22
6 Aadland Lisbeth Samnanger IL 37:37   15:40
7 Meyer Liv Sylvi Gneist, IL 38:29   16:02
8 Flesland Benedicte Monstad Gneist, IL 1:14:18   30:57

D60-

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sognnæs Ingjerd Bergens TF 30:09   12:33
2 Hegdal Berit Bergens TF 31:46   13:14
3 Ormberg Astrid Fana IL 55:07   22:57
4 Secher Kari Bergens TF 56:36   23:35
5 Hole Astri Ese Bergens TF 1:00:12   25:05

D17-AK

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Engløkk Randi Haugesund IL Orientering 29:44   12:23
2 Balestrand Grønbech Lise Askøy OL 39:09   16:18

H60-

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torgersen Jørn TIF Viking 25:49   10:45
2 Alvheim Atle Fana IL 26:00   10:50
3 Bergseth Atle Kvernbit IL 27:27   11:26
4 Olsen Arild Frank Bergens TF 31:47   13:14
5 Karlsen Egil Askøy OL 34:28   14:21
6 Ormberg Jan Olav Fana IL 36:19   15:07
7 Husby Per Øivind Varegg Fleridrett 37:02   15:25
8 Husdal Geir TIF Viking 44:22   18:29
  Bjørkaas Anders Askvoll og Holmedal IL diskvalifisert    

H70-

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lyngtun Harald Fana IL 30:41   12:47
2 Hole Dagfinn Bergens TF 33:06   13:47
3 Alsaker Gunnar J. Årstad IL 33:15   13:51
4 Vold Per Fana IL 34:28   14:21
5 Robberstad Sigvald Halsnøy OL 38:44   16:08
6 Grahl-Nielsen Otto Bergens TF 51:36   21:30
  Tangen Per Olaf Fana IL diskvalifisert    

D13-14

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johannesen Eli Fjellbirkeland IL Gular 15:52   8:48
2 Buset Ingunn Torød Gneist, IL 15:58   8:52
3 Lid Mari Strømme TIF Viking 16:33   9:11
4 Johannessen Benedicte Gneist, IL 18:59   10:32
5 Nymark Tora Aasheim Askøy OL 22:51   12:41

D70-

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vold Ingvill Fana IL 28:54   16:03
2 Roll Ingrid Fana IL 31:48   17:40

D35-K

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linga Mai Helen IL Gular 18:47   10:26
2 Nordeide Birte Gneist, IL 23:04   12:48
3 Kyrkjebø Trude TIF Viking 23:05   12:49
4 Damm May-lill TIF Viking 23:13   12:53
5 Nesbø Inger K Gneist, IL 23:31   13:03
6 Dymbe Marianne Gneist, IL 39:08   21:44

H13-14

1 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjærner-Semb Mathias Varegg Fleridrett 13:20   7:24
2 Skage Mads Jørgen Gneist, IL 16:32   9:11
3 Eikanger Johan IL Gular 17:39   9:48
4 Hammersland Garnes Olav Gneist, IL 19:19   10:43
5 Nysæter Andreas Bergens TF 21:39   12:01
6 Vikane Johan Indrehus IL Gular 22:11   12:19
7 Hammer Jon William Bergens TF 27:28   15:15
8 Skeie Vegard Bergens TF 47:01   26:07

B-åpen

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gunnarson Michael Varegg Fleridrett 14:56   8:17
2 Niederhauser Marcel Askøy OL 15:48   8:46
3 Bjerga Inger Varegg Fleridrett 20:02   11:07
4 Westergård Anne Varegg Fleridrett 22:02   12:14
5 Kayser Karen Clementsen Fana IL 22:04   12:15
6 Ekrheim Sindre Bergens TF 24:08   13:24
7 Blomquist Jesper Bergens TF 42:38   23:41

D/H-10

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lysaker Brage Bell Fana IL 20:43   9:25
2 Nysæter Helene Bergens TF 35:38   16:11
3 Iversen Marie Bergens TF 36:12   16:27

D11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Aadland Marie Samnanger IL 15:05   6:51
2 Turnquist Marie Roll Fana IL 16:07   7:19
3 Johannesen Mari Fjellbirkeland IL Gular 16:57   7:42

H11-12

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Haugland Kristoffer Kjenes Varegg Fleridrett 14:52   6:45
2 Madslien Oskar Steinhaug Varegg Fleridrett 15:02   6:49
3 Wiseth Christian Varegg Fleridrett 15:21   6:58
4 Lysaker Birk Bell Fana IL 15:39   7:06
5 Engløkk Magnus Haugesund IL Orientering 18:51   8:34
6 Engløkk Eivind Haugesund IL Orientering 20:07   9:08
7 Doppelhofer Ervik Jon Erik Varegg Fleridrett 25:22   11:31
8 York Haukenes Gard Varegg Fleridrett 25:57   11:47
  Nordrik Lukas Gneist, IL diskvalifisert    

C-åpen

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gihle Hilde Oda BSI - Orientering 19:20   8:47
2 Popsueva Victoria TIF Viking 20:28   9:18
3 Hølleland Hanna Fana IL 23:03   10:28
4 Lier Gry Sveri TIF Viking 24:04   10:56
5 Ervik Astrid Oline Varegg Fleridrett 25:15   11:28

D/H11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kragseth Andreas IL Gular 18:49   11:45

N-åpen

1 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Daltveit Slettebø Amanda Fana IL 29:19   18:19
0 Litlekalsøy Dexter Gneist, IL 17:31   10:56
0 Kragseth Emil Øye IL Gular 20:06   12:33
0 Wiseth Ingrid Emilie Varegg Fleridrett 22:46   14:13
0 Thunes Ingrid Gneist, IL 55:07   34:26
0 Noreide Magne Gneist, IL 17:22   10:51
0 Doppelhofer Ervik Ragna Oline Varegg Fleridrett 26:50   16:46
0 Nyhammer Siv Bergens TF 1:05:53   41:10
0 Taule Ylva Storås Samnanger IL 24:18   15:11
0 Eikanger Hedda Erica Gneist, IL 19:52   12:25
0 Eikanger Kirill Gneist, IL 27:45   17:20
0 Vikane Knut Indrehus IL Gular 29:37   18:30
0 Blomquist Linus Bergens TF 34:00   21:15
0 Storo Nora Egeland Gneist, IL 18:01   11:15

N-åpen lang

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Westerheim Jørgen Stord Orientering 34:29   13:15
0 Eidsheim Lars Kristian Askøy OL 22:57   8:49
0 Bønes Linda NOTEAM 45:58   17:40
0 Nymark Toril Aasheim Askøy OL 23:47   9:08
0 Håheim Bodil IL Gular 53:28   20:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +