Resultater Gneist 2-dagers - Dag 2 - 2016



Resultater Gneist 2-dagers - Dag 2
Bergen, Hordaland - 10. april 2016

Arrangementstype: Orientering

H17-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Nygaard IL Gular 44:46  
2 Alan Cherry Varegg Fleridrett 44:54 +0:08
3 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 45:43 +0:57
4 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 50:58 +6:12
5 Sveinung Rykkje Stord Orientering 51:12 +6:26
6 Per Arne Aadland Samnanger IL 51:38 +6:52
7 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 51:47 +7:01
8 Oskar Røen Varegg Fleridrett 53:14 +8:28
9 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett 57:45 +12:59
10 Tore Nymark Askøy OL 1:00:18 +15:32
11 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1:06:16 +21:30
12 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 1:06:35 +21:49
13 Arne Knudsen Gneist, IL 1:09:21 +24:35
14 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 1:12:58 +28:12
15 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:15:14 +30:28
16 Ross Juvik IL Gular 1:20:02 +35:16
17 Andreas Grønbech Askøy OL 1:20:10 +35:24
18 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:21:12 +36:26
19 Kjetil Damm TIF Viking 1:21:19 +36:33
20 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:24:24 +39:38
21 Knut Utne Fana IL 1:24:30 +39:44
22 Harald Sodemann Universitets BIL 1:39:17 +54:31
  Trygve Buanes TIF Viking diskvalifisert  
  Ketil Døskeland Fana IL diskvalifisert  

D17-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helen Martinsen IL Gular 43:52  
2 Randi Hole Bergens TF 44:59 +1:07
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 45:42 +1:50
4 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 48:57 +5:05
5 Karianne Strømme TIF Viking 49:29 +5:37
6 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 49:33 +5:41
7 Tove Aasheim Askøy OL 56:30 +12:38
8 Kirsti Lysaker Fana IL 59:29 +15:37
9 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 1:01:28 +17:36
10 Marianne Nummedal Fana IL 1:05:24 +21:32

H17-AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Hansen TIF Viking 48:11  
2 Magnus Erdal Samnanger IL 50:22 +2:11

H15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 42:08  
2 Scott Juvik IL Gular 42:39 +0:31
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 43:42 +1:34
4 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 46:49 +4:41
5 Johan Eikanger IL Gular 47:27 +5:19
6 Magnus Gjerstad Osterøy IL 48:54 +6:46
7 Andreas Nysæter Bergens TF 1:12:51 +30:43

H50-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Hølleland Fana IL 38:02  
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular 40:52 +2:50
3 Tore Juvik IL Gular 40:56 +2:54
4 Arne Johannesen IL Gular 44:01 +5:59
5 Sigurd Eikner Fana IL 44:13 +6:11
6 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 45:51 +7:49
7 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 45:54 +7:52
8 Ole Tørnquist Fana IL 47:40 +9:38
9 Tord Myking Fana IL 47:49 +9:47
10 Øistein Bøe Fana IL 48:21 +10:19
11 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 48:31 +10:29
12 Rune Erdal Samnanger IL 49:23 +11:21
13 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 56:39 +18:37
14 Peter Stoykov Samnanger IL 57:51 +19:49
15 Roald Lauransen Gneist, IL 58:57 +20:55
16 Knut A Molvik Gneist, IL 1:04:00 +25:58
17 Matti Torgersen Bergens TF 1:11:49 +33:47

D15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 33:33  
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 34:02 +0:29
3 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 34:06 +0:33
4 Mari Strømme Lid TIF Viking 34:10 +0:37
5 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 52:26 +18:53

D50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 32:53  
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 35:28 +2:35
3 Lise Christensen TIF Viking 41:11 +8:18
4 Mai Helen Linga IL Gular 1:04:14 +31:21

D60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siren Greve Bergens TF 34:42  
2 Astrid Ormberg Fana IL 59:22 +24:40
  Berit Hegdal Bergens TF diskvalifisert  

H60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Linga IL Gular 30:16  
2 Erling Strand Bergens TF 42:49 +12:33
3 Jan Olav Ormberg Fana IL 50:22 +20:06
4 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 50:28 +20:12
5 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 52:06 +21:50

H70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 40:38  
2 Dagfinn Hole Bergens TF 41:04 +0:26
3 Ingolf Dybvik Stord Orientering 42:36 +1:58
4 Magne Raadal Fana IL 46:19 +5:41
5 Per Vikane Fana IL 46:27 +5:49
6 Egill Knudsen TIF Viking 47:06 +6:28
7 Axel Ingvaldsen TIF Viking 52:42 +12:04
8 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 53:38 +13:00
9 Per Vold Fana IL 1:18:26 +37:48
  Harald Lyngtun Fana IL diskvalifisert  

D13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 25:39  
2 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 27:21 +1:42
3 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 28:49 +3:10
4 Kristine Vikane Fana IL 28:50 +3:11
5 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 30:24 +4:45
6 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 31:30 +5:51
  Oda Kjellevold Malde IL Gular brutt  

D70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 28:50  

D35-K

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 25:13  
2 Trude Kyrkjebø TIF Viking 27:54 +2:41
3 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 28:40 +3:27
4 Marie Pontoppidan Os Orienteringsklubb 29:04 +3:51
5 Birte Nordeide Gneist, IL 31:03 +5:50
6 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 35:09 +9:56
7 Astri Ese Hole Bergens TF 45:11 +19:58
8 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:04:33 +39:20
  May-lill Damm TIF Viking diskvalifisert  

H13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Dale Bergens TF 16:54  
2 Birk Bell Lysaker Fana IL 18:03 +1:09
3 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 23:29 +6:35
4 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 26:43 +9:49
5 Lars Evensen Gneist, IL 27:37 +10:43
6 Jens Øien Kloster Fitjar IL 27:49 +10:55
7 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 37:28 +20:34
8 Magnus Strømme Lid TIF Viking 45:54 +29:00

B-åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Haugland Årstad IL 24:44  
2 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 30:02 +5:18
3 Anne Westergård Varegg Fleridrett 30:07 +5:23
4 Sindre Ekrheim Bergens TF 30:13 +5:29
5 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 30:15 +5:31
6 Ketil Nummedal Fana IL 32:43 +7:59
7 Tore Lid TIF Viking 53:04 +28:20

D11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 19:37  

D/H17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Skage Gneist, IL 17:58  
2 Nina Goga Bergens TF 23:30 +5:32
3 Ina Hopland Skage Gneist, IL 27:42 +9:44
4 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 36:46 +18:48

N-åpen lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Håheim IL Gular 51:45  

D/H11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mariell Skage Gneist, IL 17:15  
2 Iris Skage Gneist, IL 22:31 +5:16
3 Ane Sofie Nærheim IL Gular 33:20 +16:05

N-åpen kort

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Strømme Lid TIF Viking 14:01  
2 Kiril Eikanger Gneist, IL 14:44 +0:43
3 Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 26:32 +12:31
4 Marie Egeland Storo Gneist, IL 27:03 +13:02
5 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 28:52 +14:51
6 Samuel Elias Nærheim IL Gular 33:30 +19:29
7 Josefine Blomquist Bergens TF 33:55 +19:54
8 Lasse Skage Gneist, IL 34:16 +20:15
9 Iris Popsueva Buanes TIF Viking 34:52 +20:51
10 Benedicte Flesland Gneist, IL 34:54 +20:53
11 Magnus Døskeland Fana IL 39:13 +25:12
12 Ingrid Døskeland Fana IL 39:44 +25:43

H11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 19:45  

D17-AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Søvik Gneist, IL 34:21  
2 Marian Kjellevold IL Gular 1:04:54 +30:33

D15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 32:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +