Resultater Graneløpet 2014



Resultater Orientering
Graneløpet
Arendal, Aust-Agder - 2. november 2014
 

C-Åpen

3 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elise Ausen Porsgrunn OL 33:26   10:07
2 Bas Hoonhout Vegårshei IL 33:27 +0:01 10:08
3 Atle Nilsen Vegårshei IL 33:30 +0:04 10:09
4 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 34:55 +1:29 10:34
5 Vegard Haugen Porsgrunn OL 35:15 +1:49 10:40
6 Edith Fahre Hisøy OK 1:00:57 +27:31 18:28
7 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:06:23 +32:57 20:06
8 Aileen Runde Kristiansand OK 1:06:38 +33:12 20:11
9 Mikal Bernhard Eik Måren OK 1:09:31 +36:05 21:03
  Roar Hermansen Kristiansand OK ikke startet    
  Audun Fahre Ulstein Hisøy OK ikke startet    

N-åpen

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Harald Aagetvedt Blågestad IK Grane Arendal Orientering 45:51   16:22
  Truls Holm IK Grane Arendal Orientering 45:51   16:22
  Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 57:03   20:22
  Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 57:25   20:30
  Amailie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 44:48   16:00
  Lukas Klubbenes Weiby IK Grane Arendal Orientering 57:00   20:21
  Eivind Aagetvedt Blågestad IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert    
  Richards Gothardsons IK Grane Arendal Orientering ikke startet    
  Lene Hauge Hisøy OK ikke startet    
  Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering ikke startet    

Damer - kort løype

6 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:16:32   12:20
2 Malin Hauge Hisøy OK 1:19:16 +2:44 12:47
3 Marianne Hauge Hisøy OK 1:44:08 +27:36 16:47
4 Ingeborg Bøbel IL Imås 2:08:09 +51:37 20:40
  Inger Skjævesland IF Trauma diskvalifisert    
  Anna Meen Porsgrunn OL brutt    
  Ingrid Bøylestad Landa Froland IL ikke startet    
  Sigrun Erlandsen Hisøy OK ikke startet    

Damer - lang løype

10 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sara Mathisen Porsgrunn OL 2:32:39   14:00
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 2:44:24 +11:45 15:04
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 2:44:24 +11:45 15:04

Herrer - kort løype

6 200 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anders Vestøl Vegårshei IL 1:10:17   11:20
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 1:10:34 +0:17 11:22
3 Kristian Nyhus Birkenes IL 1:12:19 +2:02 11:39
4 David Runde Kristiansand OK 1:12:28 +2:11 11:41
5 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 1:13:11 +2:54 11:48
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 1:15:54 +5:37 12:14
7 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 1:16:03 +5:46 12:15
8 Dag Moe Kristiansand OK 1:16:05 +5:48 12:16
9 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:16:08 +5:51 12:16
10 John Runde Kristiansand OK 1:16:09 +5:52 12:16
11 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:16:10 +5:53 12:17
12 Norman Ugland Øyestad IF allianse 1:19:25 +9:08 12:48
13 Harald Eik Kristiansand OK 1:19:30 +9:13 12:49
14 Ernst Pytten Kristiansand OK 1:20:02 +9:45 12:54
15 Inge Skjævesland IF Trauma 1:26:16 +15:59 13:54
16 Sveinung Ulstein Hisøy OK 1:49:15 +38:58 17:37
17 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 1:53:55 +43:38 18:22
18 Per Magne Hoff Hisøy OK 1:55:07 +44:50 18:34
19 Øystein Bedford Pedersen IL Express 1:58:33 +48:16 19:07
20 Erling Lauvrak IL Imås 2:11:12 +1:00:55 21:09
21 Rolf Folgerø NOTEAM 2:12:59 +1:02:42 21:26
22 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 2:50:17 +1:40:00 27:27
  Preben Gjertsen Hisøy OK brutt    
  Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK brutt    
  Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK brutt    
  Ove Kjetså Otra IL brutt    
  Håkon Kornmo Porsgrunn OL ikke startet    

Herrer - lang løype

10 900 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:26:28   7:55
2 Jon Nilsen Kristiansand OK 1:27:30 +1:02 8:01
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:33:19 +6:51 8:33
4 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:36:04 +9:36 8:48
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:38:40 +12:12 9:03
6 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 1:43:08 +16:40 9:27
7 Tor Åmdal Kristiansand OK 1:44:10 +17:42 9:33
8 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 1:49:00 +22:32 10:00
9 Viggo Molund IL Imås 1:49:07 +22:39 10:00
10 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:49:08 +22:40 10:00
11 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:49:16 +22:48 10:01
12 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 1:49:21 +22:53 10:01
13 Marius Aurebekk Torridal IL 1:53:05 +26:37 10:22
14 Glenn Tørå Kristiansand OK 1:54:17 +27:49 10:29
15 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:56:51 +30:23 10:43
16 Terje Urfjell IL Imås 1:58:15 +31:47 10:50
17 John Tore Daland IL Imås 1:59:08 +32:40 10:55
18 Håvard Nilsen Vegårshei IL 1:59:17 +32:49 10:56
19 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 2:06:18 +39:50 11:35
20 Finn Pettersen Gjerstad IL 2:07:04 +40:36 11:39
21 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 2:08:48 +42:20 11:48
22 Torbjørn Vaaje Austre Moland IL 2:24:48 +58:20 13:17
23 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 2:28:08 +1:01:40 13:35
24 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 2:32:51 +1:06:23 14:01
25 Øyvin Simonsen IL Imås 2:52:06 +1:25:38 15:47
25 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 2:52:06 +1:25:38 15:47
  Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK brutt    
  Kristoffer Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering brutt    
  Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK brutt    
  Hermund Ulstein Hisøy OK brutt    
  Henrik Bertelsen Porsgrunn OL ikke startet    
  Mats Dahlén Kristiansand OK ikke startet    
  Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering ikke startet    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +