Resultater Graneløpet 2017



Resultater Graneløpet
Arendal, Aust-Agder - 5. november 2017

Arrangementstype: Orientering

C-Åpen

3 710 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Lekva Flosta IL 43:38   11:45
2 Lene Hauge Hisøy OK 47:56 +4:18 12:55
3 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 51:59 +8:21 14:00
4 Selma White Søgne og Songdalen OK 1:05:33 +21:55 17:40
5 Adriana Eik Kristiansand OK 1:07:06 +23:28 18:05
6 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 1:19:17 +35:39 21:22
7 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1:19:43 +36:05 21:29
8 Kaia Løschbrandt IK Grane Arendal Orientering 1:20:15 +36:37 21:37
9 Inger Skjævesland IF Trauma 1:22:54 +39:16 22:20
10 Sandra Sofie Tømt IL Imås 1:52:56 +1:09:18 30:26
11 Therese Nilsen IL Imås 1:54:25 +1:10:47 30:50

N-åpen

2 440 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering ikke startet    

Damer - kort løype

5 440 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 54:18   9:58
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:04:29 +10:11 11:51
3 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:17:41 +23:23 14:16
4 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1:19:05 +24:47 14:32
5 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:19:13 +24:55 14:33
6 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:19:28 +25:10 14:36
7 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:19:41 +25:23 14:38
8 Astrid White Søgne og Songdalen OK 1:21:02 +26:44 14:53
9 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:21:13 +26:55 14:55
10 Marianne Hauge Hisøy OK 1:27:58 +33:40 16:10
11 Anna Sofie Hoff Hisøy OK 1:31:28 +37:10 16:48
12 Ingeborg Bøbel IL Imås 2:07:26 +1:13:08 23:25
13 Torun Lynnebakken Kristiansand OK 2:24:20 +1:30:02 26:31
  Janne Thygesen IK Grane Arendal Orientering ikke startet    

Damer - lang løype

10 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 1:59:33   11:20
2 Malin Hauge Hisøy OK 2:11:50 +12:17 12:30
3 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 2:38:36 +39:03 15:02
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 2:38:58 +39:25 15:04
  Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK ikke startet    

Herrer - kort løype

5 440 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Friestad Kristiansand OK 45:54   8:26
2 Stig Dalsøren Kristiansand OK 1:00:50 +14:56 11:10
3 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 1:01:54 +16:00 11:22
4 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 1:05:44 +19:50 12:04
5 John Runde Kristiansand OK 1:06:35 +20:41 12:14
6 Simon Beckmann Kristiansen Kristiansand OK 1:07:21 +21:27 12:22
7 Jostein Alvestad Wing OK 1:08:14 +22:20 12:32
8 Dag Moe Kristiansand OK 1:09:03 +23:09 12:41
9 John Hansen Kristiansand OK 1:09:29 +23:35 12:46
10 Per Kristian Tømt IL Imås 1:12:33 +26:39 13:20
11 Henrik Andreas Tømt IL Imås 1:15:51 +29:57 13:56
12 Inge Hauge Hisøy OK 1:16:05 +30:11 13:59
13 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 1:16:55 +31:01 14:08
14 Roar Myhre Kristiansand OK 1:17:52 +31:58 14:18
15 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 1:20:35 +34:41 14:48
16 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 1:21:32 +35:38 14:59
17 Inge Skjævesland IF Trauma 1:22:19 +36:25 15:07
18 Harald Eik Kristiansand OK 1:24:36 +38:42 15:33
19 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:31:22 +45:28 16:47
20 Jessi White Søgne og Songdalen OK 1:32:47 +46:53 17:03
21 Per Magne Hoff Hisøy OK 1:33:14 +47:20 17:08
22 Geir Kristiansen Kristiansand OK 1:35:50 +49:56 17:36
23 Per Larsen Kristiansand OK 1:37:22 +51:28 17:53
24 Øyvin Simonsen IL Imås 1:37:38 +51:44 17:56
25 Widar Taxth Løland Hisøy OK 1:55:30 +1:09:36 21:13
26 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 1:59:05 +1:13:11 21:53
27 Magne Moy OK Sør 2:03:09 +1:17:15 22:38
28 Ove Kjetså Otra IL 2:08:10 +1:22:16 23:33
29 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 2:08:11 +1:22:17 23:33
  Hogne Stokke Lilleaas NOTEAM ikke startet    

Herrer - lang løype

10 540 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:21:38   7:44
2 Håvard Irgens Kristiansand OK 1:21:55 +0:17 7:46
3 Marius Aurebekk Kristiansand OK 1:22:07 +0:29 7:47
4 Stig Alvestad IK Grane Arendal Orientering 1:23:44 +2:06 7:56
5 Marius Pytten Kristiansand OK 1:28:14 +6:36 8:22
6 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:36:36 +14:58 9:09
7 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 1:36:51 +15:13 9:11
8 David Runde Kristiansand OK 1:37:15 +15:37 9:13
9 Anders Vestøl Vegårshei IL 1:37:38 +16:00 9:15
10 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:37:42 +16:04 9:16
11 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 1:41:50 +20:12 9:39
12 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:45:13 +23:35 9:58
13 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:45:50 +24:12 10:02
14 Jostein Moe Torridal IL 1:50:35 +28:57 10:29
15 Georg Smedsaas Hisøy OK 1:52:32 +30:54 10:40
16 Brage Takle Kristiansand OK 1:56:40 +35:02 11:04
17 Tor Åmdal Kristiansand OK 1:56:53 +35:15 11:05
18 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:59:03 +37:25 11:17
19 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 2:02:05 +40:27 11:34
20 Oluf Bøckman Kristiansand OK 2:04:38 +43:00 11:49
21 Terje Urfjell IL Imås 2:05:47 +44:09 11:56
22 Erlend Odd Berge Kristiansand OK 2:08:13 +46:35 12:09
23 Kristian Pytten Kristiansand OK 2:09:47 +48:09 12:18
24 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 2:11:33 +49:55 12:28
25 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 2:17:33 +55:55 13:03
26 Håkon Håversen IK Grane Arendal Orientering 2:27:11 +1:05:33 13:57
27 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 2:29:06 +1:07:28 14:08
28 Torbjørn Vaaje Austre Moland IL 2:31:58 +1:10:20 14:25
29 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 2:47:25 +1:25:47 15:53
30 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 2:48:05 +1:26:27 15:56
31 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 2:55:59 +1:34:21 16:41
32 Daniel Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 3:11:16 +1:49:38 18:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +