Resultater Grankvistløpet 2019



Resultater Grankvistløpet
Lørenskog, Akershus - 26. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Åpen N

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Monica Jørgensen Hadeland OK 1.10.38   25.13

D 11-12

4 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 46.16   9.50
  Leah Hanneborg Østmarka OK ikke startet    

H 11-12

4 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aksel Holt Østmarka OK 1.14.15   15.47

D13-16

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Kalleson Oppsal Orientering 40.57   8.11
2 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 43.41 +2.44 8.44
3 Sigrid Nermoen Østmarka OK 47.46 +6.49 9.33
4 Gina Brevik Østmarka OK 1.00.27 +19.30 12.05
  Eira Wessel Line Østmarka OK ikke startet    

H13-16

5 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Rønningen Østmarka OK 37.19   7.27
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 37.23 +0.04 7.28
3 Børge Nilsen Berg Fossum IF 38.52 +1.33 7.46
4 Andreas Sandernes Østmarka OK 40.33 +3.14 8.06
5 Simen Rønning Johansen Måren OK 46.11 +8.52 9.14
6 Emil Huuse Østmarka OK 48.35 +11.16 9.43
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    

Damer A Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1.55.40    
2 Alexandra Linløkken Østmarka OK 2.01.34 +5.54  

Damer A Mellom

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1.19.34   15.54
2 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 1.34.15 +14.41 18.51
3 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1.41.06 +21.32 20.13
4 Jartrud Steinsli Østmarka OK 2.16.14 +56.40 27.14

Damer A Kort

5 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 46.18   9.15
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 47.19 +1.01 9.27
3 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 50.56 +4.38 10.11
4 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 51.16 +4.58 10.15
5 Ingrid Nermoen Østmarka OK 53.01 +6.43 10.36
6 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 1.03.28 +17.10 12.41
7 Katrine Holen Østmarka OK 1.09.07 +22.49 13.49
8 Helena Granberg Østmarka OK 1.10.16 +23.58 14.03

Herrer A Lang

15 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Edvard Helland Østmarka OK 1.56.02   7.41
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK brutt    

Herrer A Mellom

10 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 1.10.04   7.00
2 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1.19.09 +9.05 7.54
3 Inge Ramberg Østmarka OK 1.31.29 +21.25 9.08
4 Bjørn Christensen Østmarka OK 1.44.36 +34.32 10.27
5 Per Stedje Østmarka OK 1.54.04 +44.00 11.24
  Rune Teigland Østmarka OK diskvalifisert    
  Leif S. Thingsrud Østmarka OK ikke startet    

Herrer A Kort

5 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 37.49   7.33
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 43.18 +5.29 8.39
3 Lars Rønning Johansen Måren OK 46.47 +8.58 9.21
4 Ola Nilsen Oppsal Orientering 51.17 +13.28 10.15
5 Øyvind Haug Østmarka OK 53.00 +15.11 10.36
6 Nils Ivar Huuse Østmarka OK 1.19.06 +41.17 15.49
7 Jens Magnus Rønningen Østmarka OK 1.27.51 +50.02 17.34
  Arne Chr. Scheie Østmarka OK diskvalifisert    

Åpen-C

4 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bergland Klubbløs 49.18   10.29
2 Hilde Holt Østmarka OK 1.14.31 +25.13 15.51
  June Herredsvela Østmarka OK ikke startet    
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +