---
Hovedlandsrennet: Stafett: Jenter- Gutter| Langrennscross: J15- J16- G15- G16| Sprint: Finale: J15- J16- G15- G16| Prolog: J15- J16- G15- G16| 5/7,5 km: J15- J16- G15- G16
---
Skandinavisk Cup: 10/15 km Jaktstart: Kvinner- Menn| 5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn
---
OL Pyeongchang: 30/50 km: Kvinner- Menn| Alle OL-res langrenn| Alle OL-res alle idretter
---
Smøretips - Lær av de beste: Hovedlandsr.| Hafjell Ski Marathon| Vasaloppet| OL Pyeongchang

Resultater Granlundrennet 2018



Resultater Granlundrennet
Stadsbygd, Trøndelag - 14. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn



       Gutter 10                      1 KM                    

 
     (  3) EMILIAN S’THER NYBORG       LEKSVIK IL                 06.19
     (  4) ANDERS LKKEN MYRBAKKEN     LEKSVIK IL                 06.38
     (  5) JONAS OLSEN                 LEKSVIK IL                 05.47
     (  6) PETTER DYPAUNET             STADSBYGD                  07.13


       Gutter 9                       1 KM                    

     (  9) OLIVER SAND                 FJELLRNEN IL              08.03
     ( 10) VETLE RAMDAL FARBU          LEKSVIK IL                 05.43
     ( 11) MARTIN FISSUM DALEN         FJELLRNEN IL              07.44


       Gutter 8                       1 KM                    

     ( 12) VETLE YDVIN                FJELLRNEN IL              10.15
     ( 13) KRISTIAN S’THER NYBORG      LEKSVIK IL                 07.59
     ( 14) WILLIAM VEMUNDSTAD          STADSBYGD IL               12.11
     ( 15) HAAKON VIKAN                STADSBYGD IL               08.02
     ( 16) VIKTOR DYPAUNET             STADSBYGD IL               10.44


       Jenter 10                      1 KM                    

     ( 18) SELMA LUTDAL HOVSTEIN       LEKSVIK IL                 06.53
     ( 19) CAMILLA NILSEN RMMA        STADSBYGD IL               09.23
     ( 20) ASTRID RAMDAL               LEKSVIK IL                 06.24


       Jenter 9                       1 KM                    

     ( 23) MILLA ARIEL HUMMEL          LEKSVIK IL                 08.36
     ( 24) ADA SJONBOTH                LEKSVIK IL                 06.40
     ( 25) ALMA RNNINGEN              STADSBYGD IL               08.10


       Jenter 8                       1 KM                    

     ( 26) REBEKKA BERG FINSMYR        LEKSVIK IL                 07.55
     ( 27) INA MATHILDE SALBUB’K       LEKSVIK IL                 09.07
     ( 28) SAGA GJLGA                 BJUGN IL                   09.12
     ( 30) MAREN SRS                 STADSBYGD IL               08.31
     ( 31) ANE MARIE LANGMO            FJELLRNEN IL              13.08


       Felles 7 †r                    1 KM                 
   
     ( 32) PERNILLE FREMO              LEKSVIK IL                 15.11
     ( 33) EMMA OLSEN                  LEKSVIK IL                 12.21
     ( 34) MAGNUS SOLLIE FINSMYR       VANVIK IL                  16.56
     ( 35) HAUK GJLGA                 BJUGN IL                   15.04
     ( 36) INGEBORG G. RMME           YRIAR IL                   16.08
     ( 37) FALK GJLGA                 BJUGN IL                   09.44


       Gutter 12                      2 KM                    
                                                              Tid   Bak vinner
 
  1. ( 42) ARNE HRBERG RAMDAL         LEKSVIK IL            04.59     0.00
  2. ( 45) THEO SJONBOTN               LEKSVIK IL            05.31     0.32
  3. ( 40) ALEXANDER TJNNA            STRINDHEIM IL         05.57     0.58
  4. ( 41) LUDVIK MIKAEL HUMMEL        LEKSVIK IL            06.21     1.22
  5. ( 43) HENNING VIKAN               STADSBYGD IL          07.39     2.40
  6. ( 44) ELKIN ANTONIO TNNESSEN     STADSBYGD IL          08.42     3.43


       Gutter 11                      2 KM                    

  1. ( 49) ANDERS KRISTOFFER LANGMO    FJELLRNEN IL         06.46     0.00
  2. ( 48) ADRIAN SCHEI                STADSBYGD IL          13.20     6.34


       Jenter 12                      2 KM                    

  1. ( 53) SIGNE RNNINGEN             STADSBYGD IL          06.41     0.00
  2. ( 54) STINE SRS                 STADSBYGD IL          07.18     0.37


       Jenter 11                      2 KM                    

  1. ( 57) RIKKE EMILIE B FINSMYR      LEKSVIK IL            06.52     0.00


       Gutter 14                      3 KM                    

  1. ( 60) SIGURD RAMDAL               LEKSVIK IL            09.34     0.00
  2. ( 61) ISAK ANDREAS LANGMO         FJELLRNEN IL         10.23     0.49


       Jenter 13                      3 KM                    

  1. ( 62) TORA VRUM DAHLE            STADSBYGD IL          12.07     0.00


       M VETERAN                      10 KM                   

  1. ( 63) OLA BERGET                  SKAUGA IL             25.38     0.00


       M 17                           10 KM                   

  1. ( 65) HKON SIMONSEN              FJELLRNEN IL         26.46     0.00



       M Junior 19/20                 10 KM                   
                                                              Tid   Bak vinner
 
  1. ( 66) HKON FJ’RLI                STADSBYGD IL          23.25     0.00


       Gutter 15                      5 KM                    

  1. ( 67) HVARD GRNNING BRMARK     STADSBYGD IL          14.05     0.00
  2. ( 68) DANIEL K. ERIKSSON          STADSBYGD IL          14.20     0.15
  3. ( 69) HALLVARD KVENDSET           FJELDRNEN IL         15.02     0.57