Resultater Grenlandskarusellen 2 - 2016



Resultater Grenlandskarusellen - løp nummer 2
Porsgrunn, Telemark - 14. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D -12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 30:31  
2 Dea Eikedalen Porsgrunn OL 40:16 +9:45

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 41:59  

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 22:33  
2 Anna Meen Porsgrunn OL 30:10 +7:37

D 17-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 36:28  
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 39:14 +2:46

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janne Larsen Porsgrunn OL 21:48  
2 Randi Grytdal Kleven OK Skeidi 24:19 +2:31
3 Lene Meen Porsgrunn OL 24:33 +2:45
4 Kristil Kristensen OK Skeidi 46:58 +25:10

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 25:14  
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 29:32 +4:18
3 Lenka Westin Porsgrunn OL 33:28 +8:14
4 Celine Vik Olsen Larvik OK 35:21 +10:07
  Siv Wiersdalen Porsgrunn OL diskvalifisert  

D 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 28:30  
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 29:12 +0:42
3 Anniken Ausen Porsgrunn OL 30:53 +2:23
4 Hanne Herum OK Skeidi 31:32 +3:02
5 Gro Pedersen OK Skeidi 32:49 +4:19
6 Turid Vongraven Skien OK 35:08 +6:38
7 Rita Raastad Skien OK 35:26 +6:56

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Gun Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert  

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 40:53  
2 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 55:39 +14:46
  Tirill Liby Seip OK Skeidi diskvalifisert  

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 1:07:27  

H -12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torben Eikedalen Porsgrunn OL 40:31  

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 24:59  
2 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 31:55 +6:56

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Wergeland Aas Skien OK 25:16  

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Ausen Porsgrunn OL 18:19  

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 28:54  
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 33:23 +4:29

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 24:40  
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 25:57 +1:17
3 Tobias Kristensen Larvik OK 26:30 +1:50
4 Ole Flaatten OK Skeidi 27:22 +2:42
5 Fredrik Raastad Skien OK 27:47 +3:07
6 Åsmund Hasaas OK Skeidi 32:11 +7:31
7 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 32:49 +8:09
8 Børge Nordli Porsgrunn OL 34:21 +9:41
  Thore Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert  

H 17-C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Espen Selboskar Porsgrunn OL 19:50  
2 Jens Petter W Aas Skien OK 20:16 +0:26
3 Jørn Langerud Porsgrunn OL 21:36 +1:46
4 Morten Andresen OK Skeidi 22:54 +3:04
5 Per Kristensen OK Skeidi 47:00 +27:10

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 28:14  
2 Pål Winberg OK Skeidi 29:05 +0:51
3 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 31:19 +3:05
4 Morten Hamre IL Hauken 32:33 +4:19
5 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 32:47 +4:33
6 Tom Kristensen Larvik OK 34:25 +6:11
7 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 38:32 +10:18
  Øyvind Flaatten OK Skeidi diskvalifisert  
  Per Olav Gulbrandsen Larvik OK diskvalifisert  
  Bjørn Lie Porsgrunn OL diskvalifisert  

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Gatevold Porsgrunn OL 31:31  
2 Espen Raastad Skien OK 33:21 +1:50
3 Jan Glittum OK Skeidi 35:34 +4:03
4 Tron Solberg OK Skeidi 46:51 +15:20
  Harald Hovi Skien OK diskvalifisert  
  Bjørn Richard Kirste Skien OK diskvalifisert  

H 60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 26:20  
2 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 28:56 +2:36
3 Ole Johansson Porsgrunn OL 29:19 +2:59
4 Atle Remme Porsgrunn OL 32:58 +6:38
5 Dag Kristensen OK Skeidi 33:06 +6:46
6 Eilef Landsverk Skien OK 35:04 +8:44
7 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 35:12 +8:52
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 36:08 +9:48
9 Øystein Kleven OK Skeidi 56:34 +30:14
  Rune Laurantsen Skien OK diskvalifisert  

H 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 30:46  
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 33:22 +2:36
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 35:35 +4:49
4 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 42:55 +12:09
5 Rolf Lye Porsgrunn OL 47:18 +16:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +